رفتن به مطلب

قانونی جدید از نوع های وب

peto
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

استارتر محترم . شما میزان دقیق مصرفتون رو مانیتور کن .

گرچه این پاک کردن صورت مسئله هست اما به یک isp دیگه مهاجرت کنید . متاسفانه در اکثر موارد کاری نمیشه کرد .

لینک به دیدگاه

اوخی  چه  با  ادب  هستی شما

اون جمله رو به  اون  خانوم نگفتم.در ضمن  اگر هم اون  جمله رو  میگفتم  یعنی میشد  نتیجه  گرفت  به  خودم  گفتم  سگ؟؟؟

وقتی 70 تومن پول نت  بدی حجمت  تموم بشه و بعد حجم مازاد بگیری  اونم یه شبه  تموم  بشه  انتظار  داری بیام با  لحن محترمانه حرف بزنم؟

الان که خوبه

2 سال پیش هرچی دانلود میکردی دوبرابر کم میکرد

یه فشفشه 15گیگ گرفتم خدا شاهده کلا8گیگ دان کردم تموم شد

زنگ زدم میگم حجمم کو میگه ما ایزو 9001 داریم

بلانسبت وقتی ادمو یابو حساب میکنن شما دوست داری تشکر هم بکنی ازشون ؟

همین طزرفکر به خاطر 5 تومن حرف نزن بوده که الان نخود باید بخری کیلویی 8 هزار تومن

الام هم یک هفته میشه که کلا اپراتورها  رو با یه تلفن گویا عوض کردن زنگ میزنی میگه سرویس شما دچار مشکل است و از این حرفا

من از مخابرات نامحدود دارم، سه روز قطع بود، تو یه روز 6بار زنگ زدم، هر دفعه چرند گفتن! مودمو فکتوری ریست کن، ال کن بل کن! از این مسخره بازیا! یه بار هم یکیشون از دهنش در رفت گفت IP تموم شده

دفعه آخر (ساعت 1شب!) زنگ زدم، طرف به رفیقش میگه ای بابا! باز این زنگ زد! شروع کرد چرند ببافه، با حالت شاکی گفتم عزیزم من MCSE و CCNA دارم، دانشجوی ارشد شبکه هستم!تکنیکال حرف بزن بام...همکارت ظهر گفت IP نداریم...اصلا برا چی قرارداد SLA ندارین تو سایت؟ من میخوام درخواست خسازت کنم!

یارو گفت من پسوردتونو عوض میکنم، اگه تا 5دیقه دیگه درست نشد، تماس بگیر باز...

درست شد!

عزیزم هرچیزی قانون داره.

این حرف شما که 5تومن چیزی نیست و اینا نتیجش میشه اینکه طرف وقتی کاری بر خلاف قانون انجام میده، خودشو محق میدونه!

اول اینکه، این جمله توهین به کاربر ها محسوب میشه نه isp . من الان بیام بگم سگ gta بازی میکنه به بازی توهین کردم یا ملت ؟ :|

دوم کجا دیدید با فحش دادن مشکلی حل شده که الان حل شه ؟ گرون کردن بنزین ؟ حذف دانلود شبانه ؟ یا ... ؟

حل هر مشکلی روشی داره، روش حل اینکار هم همونطور که  mInI_ClockEr گفتن مشخص هست، حالا اگه فکر میکنید تو ایران میشه با این روش به جایی رسید، مهمون من، فکر کردید من از isp ها راضیم ؟ یا از وضع نت راضیم ؟ :|

لینک به دیدگاه

درود

بنده هم به تازگی به ها وب مهاجرت کردم

از سرعتش تقریبا راضیم حجم...

در ضمن ۵ تومن هم ۵ تومنه

مهم اینه که آدم باید حقش رو بگیره

کم یا زیادش فرقی نداره

نت رو دارن گرون میدن

بعد این کارها رو هم میکنن

واقعا که...

لینک به دیدگاه

اول اینکه، این جمله توهین به کاربر ها محسوب میشه نه isp . من الان بیام بگم سگ gta بازی میکنه به بازی توهین کردم یا ملت ؟ :|

دوم کجا دیدید با فحش دادن مشکلی حل شده که الان حل شه ؟ گرون کردن بنزین ؟ حذف دانلود شبانه ؟ یا ... ؟

حل هر مشکلی روشی داره، روش حل اینکار هم همونطور که  mInI_ClockEr گفتن مشخص هست، حالا اگه فکر میکنید تو ایران میشه با این روش به جایی رسید، مهمون من، فکر کردید من از isp ها راضیم ؟ یا از وضع نت راضیم ؟ :|

شما هروقت استارتر کمپین نخریدن خودرو پیدا کردی من هم میام کمپین از هایوب اینترنت نگیرین میزنم !

بنده خدا یه کمپین زد دادگاهیش کردن   :eek:

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

درود 

داداش این مشکل شما رو منم با اسیا تک دارم   این ماه دوبار تو تایم رایگان دانلود گذاشتم صبح دیدم حجم تموم شده رفتم نگها کردم دیدم زده -400 یه گیگ که ترافیک خریدم 600 مگش موند  :) تو این اوضاع ادم دیوونه میشه بخدا زنگم بزنی به قول شما بدتر بدهکارم میشی 

لینک به دیدگاه

های وب به شدت مشکل پهنای باند داره ( به خاطر این فشفشه هاست ) و به معنای واقعی داغونه

تو ساعات شلوغ سرعت سرورهای خارجی به شدت افت میکنه و همش تایم اوت میده

یعنی یه سایت رو چند بار باید رفرش کنی تا کامل باز بشه . از اون بدتر پینگ بسیار بالا و لگ فراوون

جالب اینه از ساعت 1 شب تا صبح سرعت و پینگ خوب میشه ولی صبح به بعد افتضاح

یعنی منو به ستوه آوورده :|

ولی تا الان مشکل حجم کم کردن تو ساعت رایگان نداشتم + وقتی با تلفنی که

adsl روشه یا گوشی موبایل خودم که شمارمو دادم بهشون زنگ میزنم چون سیو شده میشناسن و بدون معطلی جواب میدن

همشم بهانه های واهی میارن و یه مشت مُهملات تحویلت میدن :|

فعلا کسی سمت این شرکت نیاد که وضعش خیلی خرابه

من سرعتم خوبه صفحم سریع باز میکنم ولی مشکلم برعکس شماست.

به نظر میاد تو هر نقطه از کشور یجور مشکل داره

خوب تقسیم کار کردن انگار

لینک به دیدگاه

استارتر محترم . شما میزان دقیق مصرفتون رو مانیتور کن .

گرچه این پاک کردن صورت مسئله هست اما به یک isp دیگه مهاجرت کنید . متاسفانه در اکثر موارد کاری نمیشه کرد .

هرجور تست شما بگی من انجام دادم.تستام فقط یچیزو بهم ثابت کرد اونم این که دزدن.

خودشونم میدونم اشکال از خودشونه ولی بهشون گفتن قبول نکنن.

همین خانومی که تماس گرفته بود بهش گفتم شما مطمعنی اشکال از شما نیست؟

جواب نمیداد فقط میگفت شما پسورد مودمو عوض کن و .....

چندبار سوال کردم اخرش یک بار نگفت مطعنم اشکال از ما نیست.

تو شهرستان ما سرعت نت داغونه اونای دیگم بهتر نیستن.

مخابرات خوبه که اونم اصلا دانلود رایگان نداره

لینک به دیدگاه

در راستای  حجم دزدی های های وب امروز  متوجه  قانون  جدیدی شدم.

من اینترنت ا مگ های وب دارم که ماهی هم 4  گیگ حجمش هست.دیشب  حجم  نتم تموم  شد.10 روز ار زمان ترافیکم باقی مونده  بود.چجوری 4  گیگ تموم  شد اصلا نفهمیدم.

کله مصرف نت من وب گردی تو لیون و سایت  ورزشی و یکی دوتا سایت دیگه هست و کمی هم چت تو تلگرام.

حتی ویدیو های کم حجم که تو تلگرام میفرستنم باز نمیکنم که حجمم تموم نشه.

به ناچار 1 گیگ حجم  مازاد  خریدم  و دوتا فایل یک گیگی گذاشتم تو صف دانلود که تو ساعت رایگان  دانلود  بشه.

صبح بیدار شدم دیدم نتم قطع شده  چک کردم  دیدم اون یک گیگ حجمم هم  تموم شده. :mad: 

زنگ زدم پشتیبانی دیدم  میگه شما نفر سی ام هستسن(هر وقت  تماس  میگیرم فقط 5 تومن  هزینه  تمای  از  شهرستان  واسم  میفته) نیم  ساعتم اونجا الاف شدم تا یکی پاسخگو باشه.

یارو رفت  چک  کرد گفت شما 1.8 گیگ دانلود کردین.اعتباری که  دیشب  شارژ کردین  تموم  شد 800 مگ هم اضافه  دانلود کردین و الان  800 مگ هم به های وب بدهکار شدین :eek: 

گفتم  یعنی  چی؟

گفت شما شارژ مجدد بکنین 800 مگش همون اول  ماله ماست :D 

یعنی  اینکه من  زنگ  زدم  اونجا که   بگم  چرا  حجمم تموم شده؟تو ساعت  رایگان  مگه حجم  کم  میشه؟؟؟

دیدم  یچیزم  بدهکارم بهشون =)) 

گفتم الان  اگه یه  گیگ دیگه شارژ کنم فقط  از  دویست  مگش  میتونم استفاده  کنم؟دیدم  میگه اره

گفتم مسخرشو  دو  نیاوردین؟یعنی  اگه  یه  فایل 100  گیگی  میذاشتم واسه  دانلود الان  99  گیگ بدهکار بودم  بهتون؟وقتی  حجم  تموم  میشه چجوری  میشه  که  دانلود ادامه  پیدا میکنه؟ ~x(

دیدم میگه  قانونشه  دیگه......

درود

برای منم دیشب کم کرده مثل اینکه سراسری مشکل داشته

امروز حوصله کل کل نداشتم باهاشون فردا زنگ میزنم ببینم چطوری یک گیگ رو پرونده

لینک به دیدگاه

درود

برای منم دیشب کم کرده مثل اینکه سراسری مشکل داشته

امروز حوصله کل کل نداشتم باهاشون فردا زنگ میزنم ببینم چطوری یک گیگ رو پرونده

به به اینم نفرسوم که حجمشو خوردن.

فردا زنگم بزنین میگن رمز وایرلس رو عوض کن.ظاهرا دستورالعمل جدیدشون اینه هرکی زنگ زد همینو بگن

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

فردا زنگم بزنین میگن رمز وایرلس رو عوض کن.ظاهرا دستورالعمل جدیدشون اینه هرکی زنگ زد همینو بگن

اره یا میگن مشکل از زیرساخته یا خطط نویز داشت حجمت پرید!!!

لینک به دیدگاه

داداش من حرفی زدم به خودم زدم این همه ادم هم جملمو خوندن به کسی بر نخورد شمام فک نکن هر کی هرچی میگه قصدش توهینه.

بازم ناراحت شدی من معذرت می خوام.

برادر من بنده ناراحت نشدم !

منظورم اینه که برای رفع چنین مشکلاتی، عصبانیت، دعوا و غیره هیچ مشکلی رو حل نمیکنه.

دوستمون گفت هر وقت من کمپین زدم بقیه هم کمپین میزنن ! خب من خیلی وقته خیلی شرکت هایی که این وضع رو دارن تحریم کردم، پارس آنلاین 3 تا سرویس داشتم، 2 تاش رو قطع کردم فقط به همین دلیل، این یه دونه هم نگر داشتم برای مصارف معمولی، برای دانلود از gprs استفاده میکنم.

شاید باورت نشه ولی از روزی که وشع خودرو و بنزین به این روز افتاد دیگه پشت فرمون نشستم ! من نمیتونم مثلاً نقشی رو رفع آلودگی داشته باشم، ولی میتونم سهم خودم رو اجرا کنم. تنها کاری هم که تو مشکلاتی مثل نت میشه کرد، خب راستش هیچ کاری نمیشه کرد ! نهایتش کوچ به شرکت دیگست. ولی بحثی که هست، الان این مشکلات به پایه برمیگرده، از بیخ و بن سیستم مشکل داره ...

جدا از بحث، من مدت زیادی تو isp بودم، دوستای زیادی هم تو این زمینه دارم، اصولاً چیزی به اسم عمداً حجم کاربری رو کم کردن وجود نداره، چون سودی نداره توش ! فکر میکنید مگه چقدر میشه اینجوری حجم کاربر رو مفت خورد ؟ چنین چیزی وجود نداره وقتی قانونی ! میتونن حقت رو بخورن، نمونش حذف شبانه، یا تفاوت قیمت حجم تو isp های مختلف. روش های زیاد دیگه ایی هم وجود داره واسه سود جویی، مثل قطع های تایم بندی شده شبانه، که هر یک ساعت شاید به چشم نیاد اما سود خوبی برای isp داره ...

برای مطمئن شدن یه نرم افزار مانیتور وب نصب کنید، مودمتون رو هم یه بار ریست کنید چون تا لینک adsl قطع نشه حجم درست نشون داده نمیشه. ممکنه تو پنل نشون بده حجم دارید ولی آپدیت نشده باشه. وای فای هم خاموش کنید کلاً.

بعد از ریست هم برای یه مدتی مثلً یک هفته دقیق وب رو مانیتور کنید، بعد با حجم پنل مقایسه کنید. این مشکل رو من هم داشتم ولی بعد فهمید همین کانکت بودن دو سه دیوایس از طریق وای فای کلی حجم رو الکی مصرف میکنه ...

مشکلی وجود داشته اینجا نشون میده خودش رو، ولی خب نهایت اینه که بفهمید که isp منظقهخ شما داره زیرابی میره، که خب تنها کاری که میشه کرد شیر این مطلب و چنج isp هست ...

نکته دیگه، من و شاید هر کسی با جمله ایی نارحت بشم یا نشم، این مهم نیست، ولی فراموش نکنید که اون اپراتوری هم نشسته اونجا جواب میده یا نمیده یا دیر جواب میده، صرفاً یه کارمند هست با 600 700 حقوق کارمندی و یه قرارداد 3 ماهه، ناراحت کردن اون شخص دردی دوا نمیکنه، بار ها از نزدیک دیدم چه توهین هایی که به اپراتور بدبخت نمیشه، چون یه شخصی، یه ارگانی یا هر شرکتی حق شما یا بنده رو میخوره، دلیل نمیشه مقابله به مثل کرد، اگر قرار باشه هر کسی تو خیابون چپ به آدم نگا کرد، چاقو در اورد خط خطیش کرد که سنگ رو سنگ بند نمیشه ....

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

تو شهر ما های وب بهترین سرعتو  داره باقیه شرکتا داغونن.از سرعت های وب راضیم  قطعیم  اصلن  نداره  فقط مشکلش اینه  حجمو قورت  میده.فک کنم تو پنل کاربری نشون میده  میده یک گیگ ولی در  عوض 200  مگ  حجم  میدن به  جای سک  گیگ

مخابراتم دانلود رایگان نداره  وگرنه مخابرات میگرفتم.

تو مغازم مخابرات  دارم تا حالا سابقه نداشته  حجمم  تو  مغازه بی دلیل کم بشه  ولی  های وب...

خانومه تماس  گرفته بهش میگم چه  وضعیه؟

از شهرستان  نیم  ساعت هر سرس باید بمونم  تو نوبت  تا  جواب بدین  میگه رباط تلگرامو استفاده  میکردی خب.

گفتم  وقتی  حجممو  یهو بلعیدین و نتم قطع  شد  چطو  می  خواستم  وارد  تلگرام  بشم؟خودش  کم  آورد :laughing:

شمام  یهو  حجمت  تموم شد؟

نکنه  سراسری  حجم خوردن؟ :-?

راستی  خانومه  میگفت قبل از  دانلود  یبار مودمو  خاموش  روشن  میکردی بذا  حجمت  کم  نشه  تو ساعت  رایگان.

گفتم سگ  اون  ساعت بیدار  میشه  که من  بشم؟

انتظار  داره  ساعت  4  صبح  بیدار  شم قبل دانلود مودمو  خاموش  کنم یبار :mad:

همه پست ها را نخوندم و فقط تا اینجا را خوندم

خواستم بگم من اینترنت از مخابرات گرفتم و طرحم شبانه رایگان داره . البته کاملا رایگان نیست و 99 درصد رایگانه و فقط یک درصد حجم مصرفی را محاسبه میکنه

یه بار دیدم حجمم الکی پریده منم شب بعدش وقتی رایگان شد مودم را خاموش روشن کردم و زدم برای دانلود و صبح هم قبل از تمام شدن زمان رایگان دوباره خاموش روشن کردم

بعد دیدم به جای 1 درصد 10 درصد کم کرده ، یعنی 10 برابر بیشتر

زنگ زدم درستش کردن و هیچ حجمی هم بهم بر نگردوندند چون گفتند شب های قبل خاموش روشن نکردین و معلوم نیست خراب بوده یا نه و معلوم نیس چقدر توی رایگان مصرف کردین

لینک به دیدگاه

برادر من بنده ناراحت نشدم !

منظورم اینه که برای رفع چنین مشکلاتی، عصبانیت، دعوا و غیره هیچ مشکلی رو حل نمیکنه.

دوستمون گفت هر وقت من کمپین زدم بقیه هم کمپین میزنن ! خب من خیلی وقته خیلی شرکت هایی که این وضع رو دارن تحریم کردم، پارس آنلاین 3 تا سرویس داشتم، 2 تاش رو قطع کردم فقط به همین دلیل، این یه دونه هم نگر داشتم برای مصارف معمولی، برای دانلود از gprs استفاده میکنم.

شاید باورت نشه ولی از روزی که وشع خودرو و بنزین به این روز افتاد دیگه پشت فرمون نشستم ! من نمیتونم مثلاً نقشی رو رفع آلودگی داشته باشم، ولی میتونم سهم خودم رو اجرا کنم. تنها کاری هم که تو مشکلاتی مثل نت میشه کرد، خب راستش هیچ کاری نمیشه کرد ! نهایتش کوچ به شرکت دیگست. ولی بحثی که هست، الان این مشکلات به پایه برمیگرده، از بیخ و بن سیستم مشکل داره ...

جدا از بحث، من مدت زیادی تو isp بودم، دوستای زیادی هم تو این زمینه دارم، اصولاً چیزی به اسم عمداً حجم کاربری رو کم کردن وجود نداره، چون سودی نداره توش ! فکر میکنید مگه چقدر میشه اینجوری حجم کاربر رو مفت خورد ؟ چنین چیزی وجود نداره وقتی قانونی ! میتونن حقت رو بخورن، نمونش حذف شبانه، یا تفاوت قیمت حجم تو isp های مختلف. روش های زیاد دیگه ایی هم وجود داره واسه سود جویی، مثل قطع های تایم بندی شده شبانه، که هر یک ساعت شاید به چشم نیاد اما سود خوبی برای isp داره ...

برای مطمئن شدن یه نرم افزار مانیتور وب نصب کنید، مودمتون رو هم یه بار ریست کنید چون تا لینک adsl قطع نشه حجم درست نشون داده نمیشه. ممکنه تو پنل نشون بده حجم دارید ولی آپدیت نشده باشه. وای فای هم خاموش کنید کلاً.

بعد از ریست هم برای یه مدتی مثلً یک هفته دقیق وب رو مانیتور کنید، بعد با حجم پنل مقایسه کنید. این مشکل رو من هم داشتم ولی بعد فهمید همین کانکت بودن دو سه دیوایس از طریق وای فای کلی حجم رو الکی مصرف میکنه ...

مشکلی وجود داشته اینجا نشون میده خودش رو، ولی خب نهایت اینه که بفهمید که isp منظقهخ شما داره زیرابی میره، که خب تنها کاری که میشه کرد شیر این مطلب و چنج isp هست ...

نکته دیگه، من و شاید هر کسی با جمله ایی نارحت بشم یا نشم، این مهم نیست، ولی فراموش نکنید که اون اپراتوری هم نشسته اونجا جواب میده یا نمیده یا دیر جواب میده، صرفاً یه کارمند هست با 600 700 حقوق کارمندی و یه قرارداد 3 ماهه، ناراحت کردن اون شخص دردی دوا نمیکنه، بار ها از نزدیک دیدم چه توهین هایی که به اپراتور بدبخت نمیشه، چون یه شخصی، یه ارگانی یا هر شرکتی حق شما یا بنده رو میخوره، دلیل نمیشه مقابله به مثل کرد، اگر قرار باشه هر کسی تو خیابون چپ به آدم نگا کرد، چاقو در اورد خط خطیش کرد که سنگ رو سنگ بند نمیشه ....

داداش من به اپراتور هیچ بی احترامی ای نکردم.

اون جمله هم همینجا به عنوان دردودل با دوستام گفتم.

خود اپراتور هم خداییش وقتی ازش پرسیدم احتمال داره مشکل از شما باشه نگفت نه!!!

تمام کارایی که شما گفتینم انجام دادم.این اولین تاپیکم تو لیون نیست در مورد های وب.

دفعه ی قبل حجمم یهو تموم نشده بود ولی اینبارشد.

غیر از من دونفر دیگم تایید کردن حجمشون یهو کم شد دیگه مطمعن تر هم شدم که اشکال از خودشون هست.هیچ اپدیت خودبخودی ویندوزی یه گیگ حجم نمیبره.

در مورد کارمندای شرکتای مختلف به نظر من وقتی کارمندی ببینه داره دزدی میکنن و صداشو در نیاره و باهاش همکاری کنه در دزدی باهاشون شریک میشه.

همون هفتصد تومن حقوقم به نظر من حلال نیست.

حق مردم میفته گردن هر کسی که تو اون شرکت کار میکنه می خواد رییس باشه یا کارمند جز

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

.......................................................................................................................................................................................................

اما در مورد مشکل استارتر که مشکل بسیاری از ما بوده یا میشه متاسفانه راه قانونی درستی به ذهنم نمیرسه در واقع اگر راه قانونی درست و حسابی بود تا بحال این مشکل حل شده بود .

شاید تنها کار جمع کردن امضا و ارسال به مسئولین باشه . اول به مسئولین پایین رده اگر جوابی حاصل نشد به مسئولین بالا رده . گرچه در کل چندان فایده ای نداره اما از دست روی دست گذاشتن بهتره غیرقانونی هم نیست . ( راه های دیگه عموما غیر قانونیه )

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

جالبه من متوسط دانلودم تو ساعت رایگان شبی 2.5 گیگه

دیشب 5 گیگ دانلود کرد :|

لینک به دیدگاه

برو خداروشکر کن به پست مخابرات نخوردی! حقیقتش خط ما رو عوض کردن بدون هیچ اطلاع و اجازه ای و شماره رند رو که قدیم گرونتر هم خریده بودم دادن به یکی دیگه که هیچ! جالبیش اینه که دیگه این خط به اصطلاح فیبرنوری! =)) که سرعتش از اون خط های کابل های مسی هم کمتره و  مدام هم قطع میشه رو دادن و هر شرکتی که مراجعه میکنم سرویس درخواست میدم، میگن خط شما رو مخابرات دست گذاشته روش! :-? به هیچ کسی هم اجازه سرویس دهی غیر از خودش رو به شما نمی ده! (البته این دیگه نهایت مشتری مداری هست و اینکه حق انتخاب با مشتری هست!) .

ای گفتی

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

پس من چی بگم که اینترنت 512 نامحدود یک ماهه آسیاتک گرفتم ، هنوز 18 روز مونده بود که سرویسم تموم بده ، حجم سرویسم تموم شد! یکی دیگه هم همین مشکل رو داشته بود ، بهش گفته بودن روز منفی داشتی حتماً. :wacko:

من که روز منفی هم نداشتم دیگه این مورد رو که دیدم  پیگیری هم نکردم و یه راست رفتم از خط دیگم که اشتراک مخابرات داشتم ، سرویس گرفتم. تو کل چند سالی که اشتراک مخابرات داشتم و نامحدود هم بعضی وقتا داشتم ، همچین مسائلی ندیده بودم. :eek:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم بگم ؟؟/

بگم 4 گیگ هربار مصرف میشه اونم در آنه واحد!!!!!!!!!!!

یا از دانلود شدن 6 گیگ بگم براتون ؟؟!!!!!!!!! که روحمونم خبر نداره!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

جالبه من متوسط دانلودم تو ساعت رایگان شبی 2.5 گیگه

دیشب 5 گیگ دانلود کرد :|

دیشب دوباره  شارژ کردم.

دو  پارت  یک گیگی گذاشتم برای  دانلود 

حجمم صبح اوکی بود.چیزی اضافه  کم  نشد.

چند ماه  پیش  هم  که  بهشون  زنگ  زدم و اعتراض کردم  تا  3  ماه مشکلی نداشتم.

انگار دسته  خودشون  هست یه  مدت  نرمال  میشن  بعد  یهو حجم سوزی  میکنن.اینجوری طرف  شک  میکنه  فک  میکنه  مشکل  از  خودشه.نهایتش  یه  زنگ  میزنه  اعتراض  میکنه بعدش  میبینه  همه  چیز  درسته  :-?

اپراتورشون  خیلی  مطمعن  میگفت  شما یبار  پسوردتونو  عوض کنین  مودمم   خاموش روشن  کنین دیگه  مشکلی  پیش نمیاد.

انگار از همه  چیز با خبرن

منم بگم ؟؟/

بگم 4 گیگ هربار مصرف میشه اونم در آنه واحد!!!!!!!!!!!

یا از دانلود شدن 6 گیگ بگم براتون ؟؟!!!!!!!!! که روحمونم خبر نداره!!!!!!!!!!!!

ظاهرا این سرطان  خیلی  فراگیرشده روز به  روزم  داره  بیشتر  سرایت  میکنه.

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام/ من دوباره کار همیشگی و دوست داشتنی خودم رو انجام دادم و چندتا از پستهای دوستای عزیزم رو مخفی کردم :cool: :cool: :cool:

اعتراضی هم وارد نیست :batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes:  والا :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: @};- @};- :x :x @};- @};- :x :x

دوستا لطفا خارج از موضوع تاپیک پستی نزنن/ ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیشب دوباره  شارژ کردم.

دو  پارت  یک گیگی گذاشتم برای  دانلود 

حجمم صبح اوکی بود.چیزی اضافه  کم  نشد.

چند ماه  پیش  هم  که  بهشون  زنگ  زدم و اعتراض کردم  تا  3  ماه مشکلی نداشتم.

انگار دسته  خودشون  هست یه  مدت  نرمال  میشن  بعد  یهو حجم سوزی  میکنن.اینجوری طرف  شک  میکنه  فک  میکنه  مشکل  از  خودشه.نهایتش  یه  زنگ  میزنه  اعتراض  میکنه بعدش  میبینه  همه  چیز  درسته  :-? موافقم/ همین بلا سر من اومده /

اپراتورشون  خیلی  مطمعن  میگفت  شما یبار  پسوردتونو  عوض کنین  مودمم   خاموش روشن  کنین دیگه  مشکلی  پیش نمیاد.

انگار از همه  چیز با خبرن

ظاهرا این سرطان  خیلی  فراگیرشده روز به  روزم  داره  بیشتر  سرایت  میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...