رفتن به مطلب

دوستانی که GTA:V اورجینال دارند لطفا جواب بدن

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

امشب میخوام اگه پاسخ سوال هام مثبت باشه این بازی رو بخرم :دی

تو بتل 4 با سرور های المان پینگم بین 160-200 هست و با کاهش پینگ هم سرورایی ک نزدیک 200 هست به 150-160ms میرسه :/

میخواستم ببینم با این پینگ میشه GTA:V رو راحت بازی کرد یا نه ؟!!

چون این مد انلاین ubirock رو تست کردم وضعش خراب بود ....لگ داشت ... یه دفعه یه نفر غیب میشد یه جا دیگه ظاهر میشد و ..... ( تازه از سرورش پینگم 60 بود :| حالا نمیدونم با نسخه اورجینال مشکلی هست یا نه ...مثل بتل باشه با یه ذره تاخیر هم مشکلی ندارم با 160ms هم راحت بازی میکنم اونجا! )

الان از 8.8.8.8 پینگم 170ms بود

و از 4.2.2.4 هم پینگم 223 بود!! ( بدون کاهش پینگ )

اگه شما بازی رو دارین پینگتون از این ای پی ها و تو بتل چقدره ؟

مشکل لگ و تاخیر تو بازی دارین؟؟

به نظرتون بازی رو بخرم ؟؟؟

منتظر جواب دوستانم مرسی

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

متظر جواب دوستان هستم ....  نمیدونم بخرم یا نه

یه سوال دیگه میشه خودمون سرور المان رو انتخاب کنیم مثل بتل ؟؟

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

سلام

هنوز نخریدی ؟ من گفتم الان لول 100 ای :ِd

بخوای Freemode با کسی کل کل کنی، پینگ خیلی باید خوب باشه، و خب مثل بتل نمیتونی سرور انتخاب کنی. Session هایی هست که به صورت اتوماتیک میری داخلش، اصولاً بر اساس پینگ و نزدیکی جغرافیای انتخاب میشن، البته مثلاً ! پس زیاد امیدوار نباشه پینگ خیلی خوبی داشته باشی.

با من با بتل بشتر از 10 سرور پینگم زیره 100 هست، تقریباً با همه سرور های فرانسه، المان، انگلیس و ... پینگم دور و ور 100 هست. ولی تو gta خیلی وقتا میری میبینی میندازتت تو سرور چین، یا کره :|

خلاصه تر، تقریباً هیچ ربطی نداره که با سرور های دیگه پینگت چجوریه ...

ولی موضوع مهم اینه که زیاد پینگ خوب مهم نیست، به شرطی که اهل کلک کل تو freemode نباشی. و اگه اهل ماموریت و هایست رفتن باشه، بیشتر مهم اینه که بچه هایی که باهاشون ماموریت میری همه نت خوب داشته باشن، وگرنه با بهترین نت هم بخوای با پلیر های روس یا حتی ترک ماموریت بری، مطمئن باش لگ خواهی داشت ...

لینک به دیدگاه

سلام

هنوز نخریدی ؟ من گفتم الان لول 100 ای :ِd

بخوای Freemode با کسی کل کل کنی، پینگ خیلی باید خوب باشه، و خب مثل بتل نمیتونی سرور انتخاب کنی. Session هایی هست که به صورت اتوماتیک میری داخلش، اصولاً بر اساس پینگ و نزدیکی جغرافیای انتخاب میشن، البته مثلاً ! پس زیاد امیدوار نباشه پینگ خیلی خوبی داشته باشی.

با من با بتل بشتر از 10 سرور پینگم زیره 100 هست، تقریباً با همه سرور های فرانسه، المان، انگلیس و ... پینگم دور و ور 100 هست. ولی تو gta خیلی وقتا میری میبینی میندازتت تو سرور چین، یا کره :|

خلاصه تر، تقریباً هیچ ربطی نداره که با سرور های دیگه پینگت چجوریه ...

ولی موضوع مهم اینه که زیاد پینگ خوب مهم نیست، به شرطی که اهل کلک کل تو freemode نباشی. و اگه اهل ماموریت و هایست رفتن باشه، بیشتر مهم اینه که بچه هایی که باهاشون ماموریت میری همه نت خوب داشته باشن، وگرنه با بهترین نت هم بخوای با پلیر های روس یا حتی ترک ماموریت بری، مطمئن باش لگ خواهی داشت ...

سلام داداش  :D :D :D :D

نوچ نخریدم :دی :D 

یه سری مشکلات هست ...خوابگاهی بودن + مخارجش و .... اینه از نظر مالی یه تن فشار میاره رو ادم :دی  البته خدا رو شکر مشکل مالی ندارم ...مشکل دیگه اینه زیاد خونه نیستم بتونم بازی کنم ....

من فقط بتل دارم :D 

یه بازی دیگه هم دارم تو استیم یکی از دوستان لطف کردن یه سی دی کی بهم هدیه دادن ..... زدم دیدم استراژیکی هست اصن دانلود هم نکردم :دی

پس با این اوصاف امشب بازی رو بخرم ؟؟ ( البته من یه بار دیگه خواستم بخرم از شما پرسیدم کامل توضیح دادین ولی یادم نمیاد چی گفتین :D این دفه حتمی اگه میگین مشکل نداره میخوام بخرم امشب ...)

راستی من نسخه skidrow یا 3dm رو گرفتم و بعدا کر.ک ریلودد روش ریختم ...کل پوشه با کر.ک و اینا باید مثل اوریجین اول بزارم یه ذره دانلود بشه بعد کپی بزنم مشکلی نداره ؟!! بن نشم :دی

لینک به دیدگاه

سلام داداش  :D :D :D :D

نوچ نخریدم :دی :D

یه سری مشکلات هست ...خوابگاهی بودن + مخارجش و .... اینه از نظر مالی یه تن فشار میاره رو ادم :دی  البته خدا رو شکر مشکل مالی ندارم ...مشکل دیگه اینه زیاد خونه نیستم بتونم بازی کنم ....

من فقط بتل دارم :D

یه بازی دیگه هم دارم تو استیم یکی از دوستان لطف کردن یه سی دی کی بهم هدیه دادن ..... زدم دیدم استراژیکی هست اصن دانلود هم نکردم :دی

پس با این اوصاف امشب بازی رو بخرم ؟؟ ( البته من یه بار دیگه خواستم بخرم از شما پرسیدم کامل توضیح دادین ولی یادم نمیاد چی گفتین :D این دفه حتمی اگه میگین مشکل نداره میخوام بخرم امشب ...)

راستی من نسخه skidrow یا 3dm رو گرفتم و بعدا کر.ک ریلودد روش ریختم ...کل پوشه با کر.ک و اینا باید مثل اوریجین اول بزارم یه ذره دانلود بشه بعد کپی بزنم مشکلی نداره ؟!! بن نشم :دی

والا اگه بگم اعصاب خوردی نداره دروغ گفتم، مشکلات زیاد داره، پینگ هم خیلی وقتا اذیت میکنه، خیلی وقتا هم نه.  ولی نظر منو می خوای بیشتر دنبال هم بازی باش، بیشتر لذت بازی به با دوستات بازی کردنه، البته همینجا چندتا 3 4 تا از بچه ها هستن، ولی از قبل هماهنگ کن ...

اضافه کردن فایل های بازی به استیم روش خودش رو داره، هر وقت خریید بهت میگم، یه کم اذیت میکنه ولی اوکیه. ضمن اینکه در هر صورت باید آپدیت های بازی رو با استیک دانلود کنی ولی فک نکنم بیشتر از 2 3 گیگ باشه ....

بن هم ربطی نداره، بخر فعلاً به اونجاشم میرسی، ولی حداکثرش اینه که چیت میزنی 2 ماه بن میشی :D

وگرنه بن دائمی نداره این چیزا ...

ضم اینکه تو فایل های بازی هم نباید Trainer اییی چیزی باشه، dll و مود این چیزا ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام راستش من و مراحل که افراد واردش میشن و باید تمومش کنن به صورت گروهی مشکلی به اون صورت جدی ندیدم  پینگ خیلی اذیت نمیکرد ولی اگر به خوای تو خیابون با بقیه  کل کل کنی  نمیشه و هیچ وقت تیرات بهشون نمی خوره :))

اینکه بعضی اوقات اجسام غیب و میشن و یا یهو ظاهر میشن همش به پینگ مربوط نیست و بعضی اوقات خود بازی قاتی میکنه . شده که همه تواتوبان داشتیم میرفتیم واسه ماموریت یهو همه دیدن یه کامیون از اسمون افتاد پایین :|

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

والا اگه بگم اعصاب خوردی نداره دروغ گفتم، مشکلات زیاد داره، پینگ هم خیلی وقتا اذیت میکنه، خیلی وقتا هم نه.  ولی نظر منو می خوای بیشتر دنبال هم بازی باش، بیشتر لذت بازی به با دوستات بازی کردنه، البته همینجا چندتا 3 4 تا از بچه ها هستن، ولی از قبل هماهنگ کن ...

اضافه کردن فایل های بازی به استیم روش خودش رو داره، هر وقت خریید بهت میگم، یه کم اذیت میکنه ولی اوکیه. ضمن اینکه در هر صورت باید آپدیت های بازی رو با استیک دانلود کنی ولی فک نکنم بیشتر از 2 3 گیگ باشه ....

بن هم ربطی نداره، بخر فعلاً به اونجاشم میرسی، ولی حداکثرش اینه که چیت میزنی 2 ماه بن میشی :D

وگرنه بن دائمی نداره این چیزا ...

ضم اینکه تو فایل های بازی هم نباید Trainer اییی چیزی باشه، dll و مود این چیزا ....

داداش ممنونم از توضیحت

مزاحم میشم :) @};-

سلام راستش من و مراحل که افراد واردش میشن و باید تمومش کنن به صورت گروهی مشکلی به اون صورت جدی ندیدم  پینگ خیلی اذیت نمیکرد ولی اگر به خوای تو خیابون با بقیه  کل کل کنی  نمیشه و هیچ وقت تیرات بهشون نمی خوره :))

اینکه بعضی اوقات اجسام غیب و میشن و یا یهو ظاهر میشن همش به پینگ مربوط نیست و بعضی اوقات خود بازی قاتی میکنه . شده که همه تواتوبان داشتیم میرفتیم واسه ماموریت یهو همه دیدن یه کامیون از اسمون افتاد پایین :|

ممنون از توضیح شما

شما پینگتون از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 میشه بگین چقدره ؟؟؟

پس میگین این ک به صورت گروهی ماموریت رو به پایان برسونین مشکلی نداره .... ( شامل همکاری هم میشه مثلا با دوستاتون دشمناتون رو از پا در بیارین و گروهی مثلا به یه جا حمله کنین ...سوار موتور یا ماشین هم بشین و به هدف شلیک کنین مشکلی نداره درسته ؟ )

این کل کل کنین با کسی دقیق متوجه نشدم منظور چیه .... ینی بخواین کارکتر انلاین دیگه رو پا در بیارین به خاطر پینگ و تاخیر نمیشه درسته ؟!!!

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

من بازی رو قبل از اومدن پیشخرید کردم و دقیقا زمان لانچ هم نشتم بازی کردن یه 2 ماه بازی کردم دیگه گذاشتم کنار 

برای من خیلی مشکل داشت البته اون موقع نت نامحدود بود و سرعت دانلود 250 بود یه چیزی که متوجه شدم توی gta این هست که باید سرعت دانلود و اپلود خیلی خوبی داشته باشی تا راحت بازی کنی ( البته به سرورش هم خیلی ربط داشت بعضی از مواقع 10 تا سرور مختلف رو چک می کردم تا یکی خوبش رو پیدا کنم الان یه 80 ساعتی فکر کنم بازی کردم که 20 ساعتش داشتم سعی می کردم یه سرور خوب پیدا کنم  :crying: )

الان منتظر نت جدید هستم تا بیاد خودت می دونی دیگه  :D

راستش خیلی حوس کردم بازی کنم دوباره 

توی زمان لانچ سرور های راک استار ترکیده بود ( این همه پول در می اره سرور درست و حسابی تهیه نمی کنه ) و خیلی قطع و وصل می شد برای پیوستن به یه سیزن باید 10 دقیقه صبر می کردم اخرش هم وصل نمی شد می رفت توی سینگل 

یک دفعه اومدم با جناب vandelin هایست بازی کنیم توی یکی از مراحل که باید با کامیون اشغالی می رفتیم ماشین راه نمی رفت هرکی سوار ماشین می شد فرقی نمی کرد 

کلا بدترین تجربه ی مولتی پلیر رو با gta داشتم ولی وقتی کار می کرد خیلی به قول خارجی ها fun بود یعنی خیلی fun بود مخصوصا مسابقه هایی که مردم درست می کردن بعضی هاشون خیلی سخت بود ولی حال می داد 

لینک به دیدگاه

اگه بی ربط ه دیگه ببخشید.

.

.

امروز از یکی شنیدم که جی تی ای انلاین کرک شده !!!

درسته یا نه ؟

GTA:V ONLINE یه چیزه

مد انلاین بازی کردن GTA:V هم یه چیز دیگه :D

امتحانش ضرر نداره

لینک رو چک کن http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=52856

من بازی رو قبل از اومدن پیشخرید کردم و دقیقا زمان لانچ هم نشتم بازی کردن یه 2 ماه بازی کردم دیگه گذاشتم کنار 

برای من خیلی مشکل داشت البته اون موقع نت نامحدود بود و سرعت دانلود 250 بود یه چیزی که متوجه شدم توی gta این هست که باید سرعت دانلود و اپلود خیلی خوبی داشته باشی تا راحت بازی کنی ( البته به سرورش هم خیلی ربط داشت بعضی از مواقع 10 تا سرور مختلف رو چک می کردم تا یکی خوبش رو پیدا کنم الان یه 80 ساعتی فکر کنم بازی کردم که 20 ساعتش داشتم سعی می کردم یه سرور خوب پیدا کنم  :crying: )

الان منتظر نت جدید هستم تا بیاد خودت می دونی دیگه  :D

راستش خیلی حوس کردم بازی کنم دوباره 

توی زمان لانچ سرور های راک استار ترکیده بود ( این همه پول در می اره سرور درست و حسابی تهیه نمی کنه ) و خیلی قطع و وصل می شد برای پیوستن به یه سیزن باید 10 دقیقه صبر می کردم اخرش هم وصل نمی شد می رفت توی سینگل 

یک دفعه اومدم با جناب vandelin هایست بازی کنیم توی یکی از مراحل که باید با کامیون اشغالی می رفتیم ماشین راه نمی رفت هرکی سوار ماشین می شد فرقی نمی کرد 

کلا بدترین تجربه ی مولتی پلیر رو با gta داشتم ولی وقتی کار می کرد خیلی به قول خارجی ها fun بود یعنی خیلی fun بود مخصوصا مسابقه هایی که مردم درست می کردن بعضی هاشون خیلی سخت بود ولی حال می داد 

الان رو صفحه پرداختم داری پشیمونم میکنی داش علی :laughing:

خلاصه به دلم افتاده این پولو بدم بره :D  یا جی تی ای یا استار وارز یا یه چیز خفن ارزش داشته باشه بازیش کرد.....فکر میکنم جی تی ای بخرم بهتره گیج شدم چی بخرم :wacko:

دیگه ماموریت زیاد داره درسته ؟؟ :-?مثل بتل ادم پاش میشینه گزر زمان یادش میره ...اینم خدا کنه همین طور باشه ...ماموریت و داستان زیاد داشته باشه همین طوره نه؟ :-?

لینک به دیدگاه

GTA:V ONLINE یه چیزه

مد انلاین بازی کردن GTA:V هم یه چیز دیگه :D

امتحانش ضرر نداره

لینک رو چک کن http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=52856

الان رو صفحه پرداختم داری پشیمونم میکنی داش علی :laughing:

خلاصه به دلم افتاده این پولو بدم بره :D  یا جی تی ای یا استار وارز یا یه چیز خفن ارزش داشته باشه بازیش کرد.....فکر میکنم جی تی ای بخرم بهتره گیج شدم چی بخرم :wacko:

دیگه ماموریت زیاد داره درسته ؟؟ :-?مثل بتل ادم پاش میشینه گزر زمان یادش میره ...اینم خدا کنه همین طور باشه ...ماموریت و داستان زیاد داشته باشه همین طوره نه؟ :-?

نه با خیال راحل بگیر مخصوصا که فن 5 اتیشه ی gta هستی ( هر جا می ری عکس trevor  رو گذاشتی خخخخخخخخخخخ ) 

استاروارز فعلا ارزش نداره ( به نظر من البته بتای بازی رو انجام دادم گرافیک و صدا گذاری بی نظیر بود ولی با گیم پلیش حال نکردم خیلی شبیه cod شده بود ) 

الان هم gta v توی استیم تخفیف خورده شدید از این دوستمون تهیه کن من 2 تا بازی ازش گرفتم تا به حال بدان مشکل فعال شده http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=19581

نصبش هم یکم قلق داره دوستان هستن کمک می کنن خیال راحت 

مبارکههههههههههههههههههههه

لینک به دیدگاه

نه با خیال راحل بگیر مخصوصا که فن 5 اتیشه ی gta هستی ( هر جا می ری عکس trevor  رو گذاشتی خخخخخخخخخخخ ) 

استاروارز فعلا ارزش نداره ( به نظر من البته بتای بازی رو انجام دادم گرافیک و صدا گذاری بی نظیر بود ولی با گیم پلیش حال نکردم خیلی شبیه cod شده بود ) 

الان هم gta v توی استیم تخفیف خورده شدید از این دوستمون تهیه کن من 2 تا بازی ازش گرفتم تا به حال بدان مشکل فعال شده http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=19581

مرسی @};- @};- :D

من و ترور و جی تی ای و راک استار نورت رابطه مون فرای این حرفاست :D

خواستم از یکی دیگه از عزیزان انجمن بخرم امروز انلاین نشدند....ایشون رو هم دیر معرفی کردین دقیقا 30 ثانیه پیش از پرشین کی به مبلغ 123 تومن خریداری شد

منتظرم سی دی کی برسه :D :D

خوب یه خرده نوب بازی در بیارم :laughing:

بدون قند شکن تو استیم سی دی کی رو بزنم ؟؟؟؟

بعد الان نسخه skidrow یا 3dm بازی رو دارم روش کر.ک ریلودد هست ...چطور اوکی کنم ؟؟ :D

این مد انلاین هم کلی فایل dll توش بود ریختم کار دستمون نده :D :D

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

سی دی کی هست یا گیفت ؟؟؟

اگر گیفت هست که باید با یه چیزشکن معمولی از چیلترینگ رد بشی بعد فعالش کنی 

سی دی کی هم تا جایی که یادم هست نمی شد از ایران سی دی کی رو فعال کرد پس حتما باید ip رو عوض کنی 

من تعداد خیلی زیادی چیز شکن رو امتحان کردم ( از پولی تا مجانی ) خیلی هاشون کار نکردن اخر اطلاعات اکانت رو دادم بهشون برام فعال کردن  

برای اینکه ببینی چیز شکنت می تونه استیم رو باز کنه باید از اول لاگین بشی بعد بری توی استور اگر تونستی استور رو باز کنی یعنی مشکلی نداری 

ولی بهتره اطلاعات اکانتت رو بدی تا اونا برات فعال کنن خودشون سرور مجازی دارن که خیلی save تر هست ( باز به قول خارجی ها ) 

کلا از اون موقع به بعد فقط گیفت تهیه می کنم با خیال راحت فعال می شه 

هر وقت محصول رو دادن یه پیام بده راهنماییت کنم 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

تشکر علی جان @};-

منتظرم سی دی کی یا گیفت برسه :D

چطور تو استیم کسی رو ادد کنم ؟ :دی

oqd4_%D8%B4%D8%B3%DB%8C%D8%B4%D8%B3%DB%8

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

قبل از هر چیز رجین اکانتت رو چک کن ببین ایران نباشه، اکانت اصلی هم که نداری ؟ یا داری ؟ یا اگه داری و ایران هست، سعی کن ترجیحاً رو این اکانت اکتیو نکنی بازی رو.

رجینت اگه ایران باشه، بعداً نمیتونی از استور خرید داشته باشی ! همین، مشکل دیگه ایی نداری ...

رجین اکانت

دوم، ببین به صورت خلاصه دو مود بازی هست یکی Freemode، که خب تو مپ همه ریختن میزنن سرو کله هم :D، که خب این آپدیت آخری که اومد یه سری ماموریت هم تو این حالت اضافه کرد، که خب سادست و چیز خاصی نداره ....

تو این حالت پینگ خوب نداشته باشه نمیتونی پلیر های مقابل رو بزنی، طرف 5 متر 5 متر تلپورت میشه اینور اونور !

اما حالت دوم، ماموریت ها و هایست هاست. 2 نکته وجود داره، یکی اینکه اصولاً بعضی افراد نتشون با هم همخونی نداره، مثل آقا علی، ما هر کار کردیم نتونستیم با ایشون بازی کنیم، هیچ ربطی هم به خوبی یا بدی نت نداره، هر دو ممکنه نت خوب داشته باشیم، ولی با هم نتونیم بازی کنیم ! این مشکل رو با خیلی ها داشتم، و با خیلی ها هم نداشتم، شده که به یه تیم خاس تو یه شب حتی یه ماموریت هم نشه رفت، و باز هم شده که تو یه شب 3 هاستی کامل (نزدیک 15 16 ماموریت جدا) رو بریم !

اما اینکه نشه بازی کنیم باهم، یه سری مشکلات خاص هست، مثلاً سوار ماشین میشی، ماشینت حرکت نمیکنه ! یا کرکتر یکی از بچه ها ثابت یه جا وامیسته در حالی که داره حرکت میکنه. یا یه مامورت داره که باید کیسه های آشغال رو بندازی پشت ماشین زباله، معروفه این ماموریت به این دلیل که کرکتر به محض برداشتن کیسه آشغال، هنگ میکنه وامیسه سره جاش ! :|

مشابه این مشکلات خیلی زیاد بوجود میاد، خیلی زیاد ! ولی خب در کل قابل قبول هست، میشه کنار اومد، از طرفی خودم خیلی وقته مشکلی ندارم و خیلی ها هم کلاً با این مشکلات روبرو نشدن.

تو این حالت player vs ai هست، اصولآً زیاد مشکلی به خاطر پینگ نداره، قلق داره اکثراً، فوقش میری میشینی تو ماشین ارمور، حالا 10 تا تیرت نصفش نخورد هم نخورد :D

در ضمن راجب اضافه کردن بازی به اکانت، هیچ کدوم از مراحل رو با آیپی ایران انجام نده، و اگه خواستی اکانت جدید بسازی، با ای پی امریکا بساز و از ادرس جعلی هم استفاده کن ...

تشکر علی جان @};-

منتظرم سی دی کی یا گیفت برسه :D

چطور تو استیم کسی رو ادد کنم ؟ :دی

oqd4_%D8%B4%D8%B3%DB%8C%D8%B4%D8%B3%DB%8

اصولآً اگه از استور خرید نکرده باشی نمیتونی کسی رو ادد کنی ! طرف باید اددت کنه، ای دیت رو بده ادت کنیم :d

لینک به دیدگاه

تنها چیزی که استار وارز شبیهش نیست کاده ! :D

لینک به دیدگاه

تنها چیزی که استار وارز شبیهش نیست کاده ! :D

نه خدا نکنه دایس و بتل بخواد مثل cod بشه همون موقع هست که من دنیای گیم رو می بوسم می گذارم کنار  :laughing:

بیشتر منظورم این بود که استاروارز اون پیچیدگی / تاکتیک / سختی / ...... که سری های بتل رو نداره البته خوب پیشوند battlefield هم روش نیست 

من از بتاش خوشم اومد ولی 60 دلار ارزش توش نبود صبر می کنم قیمتش به زیر 100 تومان بیاد بعد می گیرم ( می خوام کالکش دایس جمع کنم  =))  =)) ) 

توی بتای بازی خیلی بالانس نبود بعد معلوم بود که بازی بیشتر برای گروهی از مخاطب های بیشتر و غیر هاردکورد نیز ساخته شده بود و می خواستن که هرکی اولین بارش هست بتونه لذت ببره ازش 

ولی چند ویدیو دیدم که وضعیتش بهتر شده منتظر می مونم قیمت بیاد پایین ( 3ماه دیگه  فکر کنم ) بعد تهیه می کنم و با این خودم رو سرگرم می کنم تا بزرگترین مولتی تاریخ یعنی bf5 بر ما ظهور کند  =))  =))

لینک به دیدگاه

ok shod :D

علی جان پیشنهادم اینه دفعه بعد از KoenigTiger ایشون بازی بگیرین..... ک ایشون واقعا شخص محترمی هستند و حتی من از ایشون بازی نخریدم ولی یه سری سوال داشتم با احترام تمام پاسخ دادند !! برعکس فروشنده محترمی ک شما معرفی کردین پی ام بنده رو جواب سلام نداده پاک کردن!!!( همه اف بودن ایشون ان بودن سوال پرسیدم برای اوکی کردن بازی ک ....طبق راهنمایی  vandelin عزیز داده بودن کمی با استیم ور رفتم اوکی شد @};-  )

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

ok shod :D

علی جان پیشنهادم اینه دفعه بعد از KoenigTiger ایشون بازی بگیرین..... ک ایشون واقعا شخص محترمی هستند و حتی من از ایشون بازی نخریدم ولی یه سری سوال داشتم با احترام تمام پاسخ دادند !! برعکس فروشنده محترمی ک شما معرفی کردین پی ام بنده رو جواب سلام نداده پاک کردن!!!( همه اف بودن ایشون ان بودن سوال پرسیدم برای اوکی کردن بازی ک ....طبق راهنمایی  vandelin عزیز داده بودن کمی با استیم ور رفتم اوکی شد @};-  )

چه خبرا

کجای کاریی  :D

میشه بازی کرد یا پینگ کم میاره ؟

خبریی از چیترها هست یا راک استار جلشون گرفته؟  :-?

چقدر ازچیترها بدم میاد حال هوای هربازی می برن  :(

لینک به دیدگاه

نه خدا نکنه دایس و بتل بخواد مثل cod بشه همون موقع هست که من دنیای گیم رو می بوسم می گذارم کنار  :laughing:

بیشتر منظورم این بود که استاروارز اون پیچیدگی / تاکتیک / سختی / ...... که سری های بتل رو نداره البته خوب پیشوند battlefield هم روش نیست 

من از بتاش خوشم اومد ولی 60 دلار ارزش توش نبود صبر می کنم قیمتش به زیر 100 تومان بیاد بعد می گیرم ( می خوام کالکش دایس جمع کنم  =))  =)) ) 

توی بتای بازی خیلی بالانس نبود بعد معلوم بود که بازی بیشتر برای گروهی از مخاطب های بیشتر و غیر هاردکورد نیز ساخته شده بود و می خواستن که هرکی اولین بارش هست بتونه لذت ببره ازش 

ولی چند ویدیو دیدم که وضعیتش بهتر شده منتظر می مونم قیمت بیاد پایین ( 3ماه دیگه  فکر کنم ) بعد تهیه می کنم و با این خودم رو سرگرم می کنم تا بزرگترین مولتی تاریخ یعنی bf5 بر ما ظهور کند  =))  =))

الان تخفيف خورده ٤٠٪‏

لینک به دیدگاه

الان تخفيف خورده ٤٠٪‏

ویچر رو با dlc هاش هفته ی پیش گرفتم وضعیت خرابه  :wacko:

ماهی یه بازی فقط  :)

لینک به دیدگاه

چه خبرا

مخلص نادر عزیز :D

والا یک گیگ دیگه مونده دانلود بشه... خدا کنه بعدش اپدیت نخواد ک میمونه برای نت شبانه دان بشه :دی خبر میدم :D

لینک به دیدگاه

من این جی تی ای انلاین رو درک نمیکنم :D 

حالا این ماموریت ها رو گروهی انجام دادیم بعدش چی میشه؟

لینک به دیدگاه

من این جی تی ای انلاین رو درک نمیکنم :D

حالا این ماموریت ها رو گروهی انجام دادیم بعدش چی میشه؟

بعدش تو بتلفیلد بهت بتل پک میدن تفنگ جدید توشه =))

اخرای دانلود هستش ....اگه اپدیت نخواد دوباره میام میگم چطوره :D

در کل دلیلی ک خریدم این بود ک اول طرفدار راک استار و جی تی ای هستم شدید :D  بعد هم واقعا این ویدئو کلیپ هایی ک از یوتیوب دیدم خیلی جالب بودن .... و هر کی هم خریده راضیه ....

لینک به دیدگاه

متاسفانه GTA روی پی سی از کانکشن نوع Peer to Peer استفاده میکنه . همین دلیل باعث بروز مشکل در قیمت مولتی پلیر شده . این مشکل برای همه هست واسه ما ایرانی ها خیلی بیشتر .

البته میشه بازی کرد ولی اذیت میکنه و شرایط کانکشن معمولا با خارجی ها بهتر هست تا ایرانی ها یعنی وقتی با دوستام میرم بازی علاوه بر لگ یه مشکلات عجیبی پیش میاد !

مثلا ماشین حرکت نمیکنه و ...

کلا تو بازی های آنلاین بیشترین اذیت رو GTA داشت و داره .

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

چه خبرا

میشه گفت gtav تنهای عنوانی هست که نه تنها از چیتر ها بدتون نمیاد، بلکه دنبالشون هم راه میوفتید ! :D

gta ئه ناسلامتی یعنی فان خالص ! توضیح اینکه چرا چیتر ها در این بازی دوست داشتنی هستند یه مقدار مشکله و باید خودتون تجربه کنید تا منظورم رو متوجه شید :D

ولی خب نه جلوی چیتر ها گرفته نشده و نخواهد شد ! بلکه سیا.ست مقابله با چیتر ها در راکستار کمی متفاوت هست. اولاً تا کسی طرف رو ریپورت نکنه هیچ مشکلی برای فرد بوجود نمیاد ! و حتی بعد از ریپورت و شناسایی شدن چیتر، نهایت چیزی که گیرش میاد بن 2 ماههست ! و یا صفر شدن لولو و پول ...

ولی معمولاً بزرگترین چیتی که در این بازی استفاده میشه لول هک هست و هک پول ! لول هک معمولاً خیلی ها میزنن، و کاریشون هم ندارن و هک پول هم اگه طرف بی جنبه بازی در نیاره و یا رپورتش نکنن هم اتفاقی براش نمیوفته. همچنین  چیت هایی مثل god mode و Ammo بی نهایت و .... که بیشرت مربوط به بخش های Coop و یا ماموریت هاست، مشکلی ایجاد نمیکنن.

چون اصولآً فلسفه بن کردن چیتر ها بالانس کردن در مقابل پلیر های عادی هست و تقریباً هیچ بازی coop ایی هم وجود نداره که پلیر رو به این خاطر بن کنه.

ولی خب حتی تو سنگل هم شخصاً ترجیح میدم چیت استفاده نکنم، چون اصولاً همه داستان بازی به اینه که مثلاً 10 میلیون جمع کنی بری فلان چیز بخری، که این کار مثلاً 200 ساعت تو بازی طول میکشه، که خب با استفاده از چیت 1 ساعته میشه اینکارو انجام داد که در نهایت به خسته شدن از بازی میرسه. که خب پول دادیم بازی کنیم ! نه اینکه 4 ساعت چیت بزنیم بره پی کارش ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...