رفتن به مطلب

دوستانی که GTA:V اورجینال دارند لطفا جواب بدن

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

میشه گفت gtav تنهای عنوانی هست که نه تنها از چیتر ها بدتون نمیاد، بلکه دنبالشون هم راه میوفتید ! :D

gta ئه ناسلامتی یعنی فان خالص ! توضیح اینکه چرا چیتر ها در این بازی دوست داشتنی هستند یه مقدار مشکله و باید خودتون تجربه کنید تا منظورم رو متوجه شید :D

ولی خب نه جلوی چیتر ها گرفته نشده و نخواهد شد ! بلکه سیا.ست مقابله با چیتر ها در راکستار کمی متفاوت هست. اولاً تا کسی طرف رو ریپورت نکنه هیچ مشکلی برای فرد بوجود نمیاد ! و حتی بعد از ریپورت و شناسایی شدن چیتر، نهایت چیزی که گیرش میاد بن 2 ماههست ! و یا صفر شدن لولو و پول ...

ولی معمولاً بزرگترین چیتی که در این بازی استفاده میشه لول هک هست و هک پول ! لول هک معمولاً خیلی ها میزنن، و کاریشون هم ندارن و هک پول هم اگه طرف بی جنبه بازی در نیاره و یا رپورتش نکنن هم اتفاقی براش نمیوفته. همچنین  چیت هایی مثل god mode و Ammo بی نهایت و .... که بیشرت مربوط به بخش های Coop و یا ماموریت هاست، مشکلی ایجاد نمیکنن.

چون اصولآً فلسفه بن کردن چیتر ها بالانس کردن در مقابل پلیر های عادی هست و تقریباً هیچ بازی coop ایی هم وجود نداره که پلیر رو به این خاطر بن کنه.

ولی خب حتی تو سنگل هم شخصاً ترجیح میدم چیت استفاده نکنم، چون اصولاً همه داستان بازی به اینه که مثلاً 10 میلیون جمع کنی بری فلان چیز بخری، که این کار مثلاً 200 ساعت تو بازی طول میکشه، که خب با استفاده از چیت 1 ساعته میشه اینکارو انجام داد که در نهایت به خسته شدن از بازی میرسه. که خب پول دادیم بازی کنیم ! نه اینکه 4 ساعت چیت بزنیم بره پی کارش ...

سلام  @};-

متاسفانه افلاین چیت استفاده کردم همه چی ازاد شد و بازی برام کاملا تکراریی شد  :crying: برا همین اسم چیت میاد تنم کهیر میزنه  :laughing:  :D

نمی دونم چرا چیت زدم حیف شد امیدوارم جی تی ای جدید بسازن تا 1 یا دوسال دیگه هرچند برا پی سی هیچ وقت زود انتشار پیدا نمیکنه

این بار بدون چیت بازی میکنم  =))

وقتی درون یک بازی همه ادما و کاربرا برابر باشن از نظر پول و امکانات حس رقابتی در بازی نیست

درست برای سرگرم شدن هست اما به نظرم بی قانونی در این حد خوب نیست تو یک بازی مشکل اینجاس جنبه فان گرفته بازی در حالی که میشد 

یک بازی جدی باشه انلاینش و هرکس به داشتن رتبه خود تو بازی افتخار کنه نه اینکه بخنده  :laughing:

بازی PES 2016 هم قسمت رتبه داره درست اونجا هم چیت میزنن اما میشه از بقیه رتبه بهتریی گرفت با بازی زیاد در کل من چیت خوشم نمیاد 

اخرین بارم بود که استفاده کردم  :crying: 

@};-

لینک به دیدگاه

میشه گفت gtav تنهای عنوانی هست که نه تنها از چیتر ها بدتون نمیاد، بلکه دنبالشون هم راه میوفتید ! :D

gta ئه ناسلامتی یعنی فان خالص ! توضیح اینکه چرا چیتر ها در این بازی دوست داشتنی هستند یه مقدار مشکله و باید خودتون تجربه کنید تا منظورم رو متوجه شید :D

ولی خب نه جلوی چیتر ها گرفته نشده و نخواهد شد ! بلکه سیا.ست مقابله با چیتر ها در راکستار کمی متفاوت هست. اولاً تا کسی طرف رو ریپورت نکنه هیچ مشکلی برای فرد بوجود نمیاد ! و حتی بعد از ریپورت و شناسایی شدن چیتر، نهایت چیزی که گیرش میاد بن 2 ماههست ! و یا صفر شدن لولو و پول ...

ولی معمولاً بزرگترین چیتی که در این بازی استفاده میشه لول هک هست و هک پول ! لول هک معمولاً خیلی ها میزنن، و کاریشون هم ندارن و هک پول هم اگه طرف بی جنبه بازی در نیاره و یا رپورتش نکنن هم اتفاقی براش نمیوفته. همچنین چیت هایی مثل god mode و Ammo بی نهایت و .... که بیشرت مربوط به بخش های Coop و یا ماموریت هاست، مشکلی ایجاد نمیکنن.

چون اصولآً فلسفه بن کردن چیتر ها بالانس کردن در مقابل پلیر های عادی هست و تقریباً هیچ بازی coop ایی هم وجود نداره که پلیر رو به این خاطر بن کنه.

ولی خب حتی تو سنگل هم شخصاً ترجیح میدم چیت استفاده نکنم، چون اصولاً همه داستان بازی به اینه که مثلاً 10 میلیون جمع کنی بری فلان چیز بخری، که این کار مثلاً 200 ساعت تو بازی طول میکشه، که خب با استفاده از چیت 1 ساعته میشه اینکارو انجام داد که در نهایت به خسته شدن از بازی میرسه. که خب پول دادیم بازی کنیم ! نه اینکه 4 ساعت چیت بزنیم بره پی کارش ...

من يه هكر خَيِر پيدا كردم به مناسبت كريسمس ٧-٨ ميليون پول داد بهم. الان با لول ١٢ تو بازى (كه عملا كارتن خوابى بايد بكنم) آپارتمان ١ ميلياردى و ماشين فرارى ١ ميلياردى دارم با كلى اسلحه + ٦ميليون دلار تو بانك :D ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

خوبه ما هم بخریم  :D 2 روز دیگه تخفیف هست استیم  :-?

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

خوبه ما هم بخریم  :D 2 روز دیگه تخفیف هست استیم  :-?

فعلاً از دیشب سوشال کانکت نمیشه، مسخره کردن، یا از اونور میبندن یا از اینور :|

لینک به دیدگاه

فعلاً از دیشب سوشال کانکت نمیشه، مسخره کردن، یا از اونور میبندن یا از اینور :|

تلگرام بذور باز میکنم موندم چه جور بازی کنم pes 2016 هم با بدبختی پلی میشه هرسال نت بدترش میکننن

لینک به دیدگاه

تلگرام بذور باز میکنم موندم چه جور بازی کنم pes 2016 هم با بدبختی پلی میشه هرسال نت بدترش میکننن

نه راستش اینجا همه چی اوکیه، خوشحالیم و راضی و خوشبقخت :D

الان هم تست کردم درست شده ...

راکستاره دیگه ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه راستش اینجا همه چی اوکیه، خوشحالیم و راضی و خوشبقخت :D

الان هم تست کردم درست شده ...

راکستاره دیگه ....

برف واسه شما هم تموم شده؟ دوباره هوا مثله قبلش شده؟

لینک به دیدگاه

برف واسه شما هم تموم شده؟ دوباره هوا مثله قبلش شده؟

آره تموم شده  ...

لینک به دیدگاه

آره تموم شده  ...

برف قشنگ یه نسل گرافیکو برده بود عقب ولی حال میداد. برف بازی هم میشد کرد.

راستی خیلی مسخرس یه روز از جلو خونم (اون اپارتمان 1.1 میلیونه) با ماشین اومدم بیرون یه درخت کریسمس جلو در بود + یه پنکه خـــــــــــــــــــــــــــیلی بزرگ (10 برابر ماشینم) بعد پنکه هه لامصب کار هم میکرد تا اومدم بیرون ماشینم ترکید خودمم مردم :|

لینک به دیدگاه

برف قشنگ یه نسل گرافیکو برده بود عقب ولی حال میداد. برف بازی هم میشد کرد.

راستی خیلی مسخرس یه روز از جلو خونم (اون اپارتمان 1.1 میلیونه) با ماشین اومدم بیرون یه درخت کریسمس جلو در بود + یه پنکه خـــــــــــــــــــــــــــیلی بزرگ (10 برابر ماشینم) بعد پنکه هه لامصب کار هم میکرد تا اومدم بیرون ماشینم ترکید خودمم مردم :|

برفش آخه برف نبود، یه چیزی تو مایه ها بارون و خاک بود ولی رنگ سفید. از طرفی این برف تو آنلاین نسل هفت هم واسه کریسمس زده بودن، چیزه جدیدی نبود، ولی انگار بازی رو که واسه نسل هشت و pc آماده کردن دیگه برف رو همون نسخه7 رو copy/paste کردن ...

ولی خب هم فان وبد هم تنوع ...

اونجور موارد عادیه، یه سری آبجکت های خیلی زیادی هست که حتی ممکنه تو سینگل پلیر هم نباشه، ولی تو دیتابیس بازی موجود هست و با یه چیت ساده میشه Spawn کردشون ...

اینو چک کن، یه ماد ساده فری هست برای همین کار. تا زمانی هم که کسی ریپورتت نکنه مشکلی پیش نمیاد. یعنی کل سیستم آنتی چیت راکستار بیشتر بر پایه ریپورت هست، مثلاً چیت پول اصولآً هیچ مشکلی نداره مگه کسی ریپورتت کنه و فلگ شی، اونم بدترین حالت 2 ماه بن میشی ...

ولی خب مثلاً چیت لول سریع دتکت میشه. بقیش هم خب البته تضمینی نمیدم، گردن من نندازید :D

لینک به دیدگاه

ما رو هم تو جی تی اد کنید یوزرم : danial_d861

چجوری میشه از روی زمین برف گلوله کرد برداشت؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...