رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک SAPPHIRE VAPOR-X R9 280X Tri-X

DPSYS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ای بابا ....

شما که با مشتری واقعی کنار میای پس با ما چرا کنار نمیای ؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من همچنان با قیمت و شرایطی که عرض کردم خریدارم

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

جواب پیام های دوستان ارسال شد...

چون دسترسی به نت محدوده زودتر آپ شدیم ....دوستان ببخشند.... @};-

لینک به دیدگاه

دوستانی که پیشنهاد خرید دادن لطفا پیگیری و نهایی کنن تصمیمشون رو چون دیگر دوستان هم منتظرن بهشون جواب بدیم....

لینک به دیدگاه

فروش بر قراره......................... :clapping:

خواهشا دوستانی که پیام میدن و میگن خریدارن تصمیمشون رو بگیرن و قطعی کنن و اون کسانی هم که میان پیام میدن بعد غیب میشن و بعد با یه نام کاربری جدید یه پیام دیگه میدن هم لطفا از این بازی ها در نیارن که خیلی قدیمی شده .... :-? :D

لینک به دیدگاه

فروش بر قراره......................... :clapping:

خواهشا دوستانی که پیام میدن و میگن خریدارن تصمیمشون رو بگیرن و قطعی کنن و اون کسانی هم که میان پیام میدن بعد غیب میشن و بعد با یه نام کاربری جدید یه پیام دیگه میدن هم لطفا از این بازی ها در نیارن که خیلی قدیمی شده .... :-? :D

داداش ما که پای پیامی که دادیم هستیم.قیمتی هم که پیشنهاد دادم از موارد مشابه هم بالاتره و با توجه به کاکرد کم دستگاه و وجود گارانتیش ( البته بنا بر اظهارات خودتون ) این پیشنهادو دادم ولی متاسفانه شما انگار اهل معامله نیستی.ایسوس همین مدل هفته گذشته تو فروم ۶۰۰ معامله شد اونم نه یکی ۲ تا با هم.یه خورده با مشتری راه بیای مثل من زیاد خواهان کارت شما هستن
لینک به دیدگاه

دوستان شرمنده که دیر اومدم جواب بدم چون که شدیدا سرما خوردم و اوضاعم به هم ریخته ...

جواب پیام ها ارسال شد...

دوستان کارت در حال حاضر مورد استفاده نیست و تصویری که از نصب کارت روی سیستم گرفته شده در زمان استارت تاپیک برای گرفتن مشخصات با نرم GPU-Z روی سیستم نصب شده و الآن نصب نیست و با هر کدام از دوستان معامله شد براشون عکس و یا فیلم از سلامت و کارکرد کارت در قبل از زمان ارسال و بروز میگیرم تا خیال دوستان راحت باشه.

لینک به دیدگاه

داداش قیمتو منطقی کن فروش میره.اون قیمتا فروشش اینجا دور از تصوره مگه خارج از فروم بدیش دست یوزر

ویرایش شده توسط hepta_pc
لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمت واقعا بالا نیست....کارت کارته تمیزیه...

یکی از دوستان بیرون از فروم درخواست داده با قیمت مناسب تر و گفته یه صبری کنم تا براش جور بشه ....

اگه نشد میزارمش مزایده....

لینک به دیدگاه

من با شرایطی که تو پ خ عرض کردم همچنان خریدارم

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...