رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهترین بازی سبک مسابقه ای(ماشین)برای کامپیوتر

mortezadime
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان

از گیمر ها و کسانی که تجربه این بازی ها رو دارن میخواستم یکی از بهرتین های سبک ماشین رو برای کامپیوتر پیشنهاد بدن که هیجان و شبیه سازی بهتری داشته باشه 

از لحاظ سخت افزاری هم مشکلی ندارم

ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز بنده اهل ریسینگ نیستم و دوستان دیگه بهتر توضیح میدن ....

ولی اصلش اینه

شما شبیه ساز رانندگی بخوای

Dirt Rally

Project Cars

....

ریسینگ ارکید

Need For Speed

....

پیش نهاد من به شما

من خودم NFS : Rivals رو افلاین بازی کردم واقعا لذت بخش بود برام...حیف چیز خاصی نداشت افلاین و بعد نیم ساعت خسته کننده میشد ..... الان اورجینالش ارزونه بخرین باید قشنگ باشه انلاینش...

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

درود Assesto Corsa و Projct Cars تا اونجایی که من میدونم بهترین سبک های شبیه سازی برای PC هستن

لینک به دیدگاه

اینم بگم یادم رفت ..... سیستم بسیار خوبی گرفتین مبارک باشه

لینک به دیدگاه

اینم بگم یادم رفت ..... سیستم بسیار خوبی گرفتین مبارک باشه

ممنون

لینک به دیدگاه

Grid autosport

اکثر Need For Speed ها مخصوصا Hot pursuit برای 2010 و  Rival برای 2013   جدیدش هم خیلی خوبه ولی برای PC نیومده هنوز.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان

از گیمر ها و کسانی که تجربه این بازی ها رو دارن میخواستم یکی از بهرتین های سبک ماشین رو برای کامپیوتر پیشنهاد بدن که هیجان و شبیه سازی بهتری داشته باشه 

از لحاظ سخت افزاری هم مشکلی ندارم

ممنون

سلام

اگرمیخواهید در شرایط آب و هوایی مختلف که خیلی خوب کارشده اتومبیلرانی کنید

بنده WRC 5 رو پیشنهاد میدم

لینک به دیدگاه

با سلام 

بنظر بنده need for speed و Projct Cars بهترین گزینه مسابقه ای ماشین هستن need for speed shift 2 فوق العاده است سری most wanted  هم عالی و جذاب هستند .

لینک به دیدگاه

یه فرمون g29 به همراه پدال ها + project cars و dirt rally و euro truck simulator

برای fun هم اگه میخواین : گیم پد x360 + انواع نسخه های need for speed ( مثل run یا rivals یا most wanted یا این آخریه نسخه جدید)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Grid AutoSport

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اگه ست فرمون داری هیچ کدوم به ASSETTO CORSA نمیرسن

کاملترین شبیه ساز هست بعد اون PROJECT CARS

لینک به دیدگاه

Need for speed most wanted 2 برای بازی ماشین راحتر و کمی هیجان انگیز تر است هر چه جلوتر میره ماشینهای قویتر و پرسرعتر میگیره که واقعا خیلی خوب شبیه سازی شده.... @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام 

بنظر بنده need for speed و Projct Cars بهترین گزینه مسابقه ای ماشین هستن need for speed shift 2 فوق العاده است سری most wanted  هم عالی و جذاب هستند .

منم با دوست عزیز موافقم چون بازی کردم و خوبن

لینک به دیدگاه

درود

بازی‌‌هایی که معرفی شد با صفحه کلید و موش و نهایتا دسته‌ی بازی قابل استفاده هستند؟ joystick یا gamedpad   لازم‌ه؟ و در این صورت کدام بهتره؟ بیشتر منظورم project cars , assetto corsa , nfs هست.

این بازیها باگ خاصی ندارند؟ یعنی ک.ر.ک شده‌اش رو دانلود کنم بی‌دردرسر قابل نصب هست؟

با گرافیک داخلی پردازنده‌ای مثل ۴۱۵۰ هازول اجرا می‌شه؟ اگر نه چه گرافیکی براش بس‌ه؟

سپاس

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود

بازی‌‌هایی که معرفی شد با صفحه کلید و موش و نهایتا دسته‌ی بازی قابل استفاده هستند؟ joystick یا gamedpad   لازم‌ه؟ و در این صورت کدام بهتره؟ بیشتر منظورم project cars , assetto corsa , nfs هست.

این بازیها باگ خاصی ندارند؟ یعنی ک.ر.ک شده‌اش رو دانلود کنم بی‌دردرسر قابل نصب هست؟

با گرافیک داخلی پردازنده‌ای مثل ۴۱۵۰ هازول اجرا می‌شه؟ اگر نه چه گرافیکی براش بس‌ه؟

سپاس

درود

NFS با ac/pcars کلاً دو سبک متفاوت هستند. nfs آرکید هست برای کیبورد و گیمپد کاملاً بهینه شده حتی نسخه shift . 

ولی pcars/ac شبیه سازی هستند و با کیبورد (موس ؟!) به راحتی نمیشه بازی کرد، شدن میشه ولی خب مثل با دمپایی رفتن به کوهنوردیه !

pcars تا حدود زیادی با گیمپد میشه بازی کرد و مشکل زیادی نداره، ولی Ac با گیمپد هم سخت محسوب میشه ولی باز هم قابل بازیه.

nfs جدید که برای pc هنوز نیومده و بیاد هم به راحتی کر.ک نمیشه و احتمالاً مشکلاتی خواهد داشت. ولی دو بازی دیگه نسخه کر.کیشون هیچ مشکلی ندارن.

Ac تا حدود قابل قبولی رو HD4400 اجرا میشه FHD، ولی pcars تا حدودی سنگین تر هست ولی بازم مشکلی نخواهید داشت. حداقل گرافیک باری این بازی ها،  اگه بتونید gtx460 حدود 250 گیر بیارید رو FHD با تنظیمات مدیوم تا های، تقریباً 60 فریم ثابت میگیرید البته بعضی تنظیمات رو مثل رفلکشن و دود و ... باید پایین بیارید ولی از نظر بصری قابل قبول هست به نسبت هزینه ایی که برای گرافیک میذارید.

لینک به دیدگاه

دمپایی و کوهنوردی بسیار مثال به جایی بود  :D  =))

لینک به دیدگاه

ممنون از نظر تمامی دوستان

بنده هم منتظر need for speed 2015 هستم

لینک به دیدگاه

project cars  رو روی p30 دانلود بافته‌ام. آیا کسی هست که این نسخه رو دانبود و نصب کرده باشه؟ یا نسخه‌ی سالم‌ی رو برای دانلود پیشنهاد کنه؟

برای ویندوز می‌خوام.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

Live for Speed. شبیه ساز عالی رانندگی. با موس و کیبورد هم براحتی انجام میشه ولی خب با فرمان یک چیز دیگه است. سیستم قوی هم اصلا نمیخواد. رایگان هم است.

https://www.lfs.net/

live-for-speed-27.jpg

ویرایش شده توسط ary
لینک به دیدگاه

Live for Speed. شبیه ساز عالی رانندگی. با موس و کیبورد هم براحتی انجام میشه ولی خب با فرمان یک چیز دیگه است. سیستم قوی هم اصلا نمیخواد. رایگان هم است.

https://www.lfs.net/

live-for-speed-27.jpg

گرافیک بازی رو دیدم حالم یه جوری شد

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...