رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 24 دقیقه قبل، Gh-Moradi گفته است :

من دیشب نه پریشب یه پک رم 16 گیگ از لیون خریدم تا الان که وارد حسابم میشم نوشته درحال پردازش...

صبح هم که تماس گرفتم گفتن براتون میفرستیم گفتم حتما پنجشنبه نیازش دارم. اگه امروز ارسالش کنن فردا شب از تیپاکس تحویل میگیرم ولی اگه فردا ارسال کنن میره واسه شنبه که من از شنبه تا دوشنبه نیستم

اگه امکانش هست یکی از مدیران این موضوع رو پیگیری کنن ممنون میشم

سلام

عزیز اینجا تاپیک انتقادات هست ، نه پیگیری سفارش . لطفا فردا با بخش پیگیری سفارش تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 7 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

عزیز اینجا تاپیک انتقادات هست ، نه پیگیری سفارش . لطفا فردا با بخش پیگیری سفارش تماس بگیرید.

آقا حامد متن بنده هم بار انتقاد داشت و هم درخواست

از بابت درخواست عذرخواهی میکنم ولی انتقاد که بجا هست چون دو شب پیش سفارش دادم و حداکثر باید امروز ارسال میشد که تا الان بلاتکلیف هست

دیجیکالا و مقداد و فافا همشون روز بعد ارسال میکنند (آخرین خرید همین سه شب پیش از فافا بود که صبحش ساعت 9 تماس گرفتن)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Gh-Moradi گفته است :

آقا حامد متن بنده هم بار انتقاد داشت و هم درخواست

از بابت درخواست عذرخواهی میکنم ولی انتقاد که بجا هست چون دو شب پیش سفارش دادم و حداکثر باید امروز ارسال میشد که تا الان بلاتکلیف هست

دیجیکالا و مقداد و فافا همشون روز بعد ارسال میکنند (آخرین خرید همین سه شب پیش از فافا بود که صبحش ساعت 9 تماس گرفتن)

این بخش انتقاد هست . منتقل میشه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

دوست من شما تماس گرفتید ، بهتون توضیح دادن و شما قبول کردید . گفتید من میخوام برگشت بزنم به این دلایل و بهتون جواب رد دادن ؟ اگر آره ، بفرمایید کی این حرف رو زده تا من فردا به مدیریت فروشگاه اعلام کنم .

این مسئله شماره سریال ها اصلا چیز مهمی نیست . گارانتی روی جعبه نخورده . روی خود رم هست . پس اصلا مهم نیست جعبه شماره سریال مشابه داشته باشه یا اصلا وجود داشته باشه . خیلی ها جعبه رو میندازن دور. همونطور که گفتم رم شما اصلا مال این پک نیست . اگر این موضوع براتون مهمه ، باید کالا رو برگشت میزدید . اگر 7 روز نگذشته ، میتونید این کار رو بکنید .اگر گذشته ، دیگه نمیشه کاری کرد . من هم وظیفه ندارم براتون پیک بفرستم و کالا رو بگیرم و عوض کنم . لطفا کمی احترام قائل بشید . من سعی دارم شما رو راهنمایی کنم . این لحن شما اصلا مناسب نیست .

همونطور که گفتم ، اگر از خرید راضی نیستید و احساس میکنید کالا اون چیزی نیست که میخواستید ، در صورتی که کالا کارکرده نباشه ، با فروشگاه تماس بگیری و از ضمانت 7 روزه استفاده کنید . فاکتور حتما باید داشته باشید .

من نه بی احترامی کردم و نه لحن بدی دارم این یک روال عادی هست، بطور مثال در دیجی کالا کالایی که قراره مرجوع بشه سریعا مامور فرستاده میشه دم در،

در لیون کامپیوتر هم قبلا دیدم بعد از اعتراض گفتند یک کالای جدید براتون میفرستیم

من که نمیگم شما پیک بفرست منظورم از" شما"اون  مجموعه است

من ناراحتم چون منو هویج گیر اوردن و به دروغ گفتند warrantyplus همون سریره و پلاس به معنای افزایش سریره!

در مورد جعبه هم اشتباه میکنید، من وقتی رم خودم رو میخواستم بفروشم جعبه برای مشتری خیلی مهم بود.

بهرحال برای اینکه همه چیز واضح و مشخص باشه، آیا این برگشت دادن محصول به این صورت هست که کالا رو میبرم میدم به فروشگاه و اونها به من پولش رو برمیگردونند؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/08, 13:52:24، MinerOne گفته است :

بله لیون دیگه لیون سابق نیست  این رو ببین :  از همسایه  250 تومن گرون تره !!!!!!!! (همه از شیوه ی قیمت گذاری ناراضی اند)

1a10eb28-9037-472f-a99b-ac562f554d73.png

اینم هم قیمت یکی از فروشگاه های مشابه :

cb5647aa-5d5a-4d10-9ec9-eae3ce0a08ca.png

250 تومن اختلاف دارن.

اینم قیمت واقعی محصول (آمازون) :

cc483584-655e-4eeb-ae32-200d9fa8da1b.png

منم هم این موضوع  رو چندین بار گفتم و نقد و انتقاد های زیادی نوشتم ولی کسی توجهی نکرد .

بیخیال کاربر خودش بهتره میدونه از کجا خرید کنه ( تنها دلیلی که میاد انتقاد می کنه به خاطر علاقه اش و رضایت های قبلی از خرید های گذشته است )

روز گار نادانی نیست کاربر خودش با سرچ ساده بهترین قیمت و خدمات رو پیدا می کنه و خریدش رو انجام میده .

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Dr Linux گفته است :

من نه بی احترامی کردم و نه لحن بدی دارم این یک روال عادی هست، بطور مثال در دیجی کالا کالایی که قراره مرجوع بشه سریعا مامور فرستاده میشه دم در،

در لیون کامپیوتر هم قبلا دیدم بعد از اعتراض گفتند یک کالای جدید براتون میفرستیم

من که نمیگم شما پیک بفرست منظورم از" شما"اون  مجموعه است

من ناراحتم چون منو هویج گیر اوردن و به دروغ گفتند warrantyplus همون سریره و پلاس به معنای افزایش سریره!

در مورد جعبه هم اشتباه میکنید، من وقتی رم خودم رو میخواستم بفروشم جعبه برای مشتری خیلی مهم بود.

بهرحال برای اینکه همه چیز واضح و مشخص باشه، آیا این برگشت دادن محصول به این صورت هست که کالا رو میبرم میدم به فروشگاه و اونها به من پولش رو برمیگردونند؟

دوست گرامی هر مجموعه ای روال کار خودش رو داره . اون کسی که در مورد گارانتی به شما گفته ، شاید خودش اطلاعات درست نداشته . خیلی از اوقات لیون کالاها رو به دلیل عدم موجودی شرکت از بازار و همکارهای دیگه تهیه میکنه که کم لطفی اونها باغث دردسر برای لیون میشه . برای خود من این موضوع پیش اومده .

شما فردا با فروشگاه تماس بگیرید و با مسئول بخش گارانتی صحبت کنید . اگر نتونستن پاسخ بدن ، با مدیریت فروشگاه صحبت کنید .

لینک به دیدگاه

امشب رمها رو دریافت کردم اما متاسفانه بجای رمهای مشکی، رمهای سفید فرستادن

همونطور که توی عکسها میبینید روی جعبه و بروشور رمهای سیاه درج شده ولی توی جعبه چیز دیگه‌ست

نمیدونم دلیل اینکار لیون چیه؟؟؟ حتما گفتن میفرستیم شاید کاربر پسند کرد اگرم پسند نکرد نهایتش میگیم اشتباه شده

شایدم بخاطر انتقادی که کردم. درکل نظرم داره نسبت به لیون تغییر میکنه

اینم لینک رمها: https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/رم-کامپیوتر/ddr4/geil/رم-گیل-amd-edition-evo-x-16gb-8gbx2-rgb-3000mhz-cl16.html

1.jpg

2.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/09, 21:05:12، Miad007 گفته است :

ولی تو سایت ماتریس نوشته بدون کارت گارانتی. گارانتی شامل محصول نمیشه

در در 1396/12/09, 21:06:55، mrezaee گفته است :

دوست من برچسب همون کارت گارانتی محسوب میشه و از روی سریال مشخص میشه چقدر مدت گارانتی باقی مونده.

بّله دقیقا همینه. من مراجعه زیاد داشتم به گارانتی ها مثلا آواژنگ اصلا کاری به کارت گارانتی نداره بشون هم نشون بدین خودشون یک راست میرن سراغ هولوگرام و سریال درج شده روی محصول. ویستا هم همینه.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Gh-Moradi گفته است :

امشب رمها رو دریافت کردم اما متاسفانه بجای رمهای مشکی، رمهای سفید فرستادن

همونطور که توی عکسها میبینید روی جعبه و بروشور رمهای سیاه درج شده ولی توی جعبه چیز دیگه‌ست

نمیدونم دلیل اینکار لیون چیه؟؟؟ حتما گفتن میفرستیم شاید کاربر پسند کرد اگرم پسند نکرد نهایتش میگیم اشتباه شده

شایدم بخاطر انتقادی که کردم. درکل نظرم داره نسبت به لیون تغییر میکنه

اینم لینک رمها: https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/رم-کامپیوتر/ddr4/geil/رم-گیل-amd-edition-evo-x-16gb-8gbx2-rgb-3000mhz-cl16.html

سلام

دوست عزیز لیون ارسال نمیکنه که شاید مشتری خوشش بیاد . اونها هم همینطوری تحویل گرفتن و با توجه به بسته بندی ارسال کردن . دیگه توی جعبه رو نمیان نگاه کنن .  اونها هم به بسته بندی اعتماد کردن .

شما حق دارید انتقاد کنید و به خاطر انتقاد قرار نیست جریمه یا تنبیه بشید . فردا تماس بگیرید و مشکل رو با بخش فروش در میون بذارید .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام

دوست عزیز لیون ارسال نمیکنه که شاید مشتری خوشش بیاد . اونها هم همینطوری تحویل گرفتن و با توجه به بسته بندی ارسال کردن . دیگه توی جعبه رو نمیان نگاه کنن .  اونها هم به بسته بندی اعتماد کردن .

شما حق دارید انتقاد کنید و به خاطر انتقاد قرار نیست جریمه یا تنبیه بشید . فردا تماس بگیرید و مشکل رو با بخش فروش در میون بذارید .

آقا حامد من نمیپذیرم به دو دلیل:

اول اینکه جعبه رمها پلمپ نبود و قشنگ مشخص بود که از قبل باز شده

درثانی روی جعبه یک قسمت مستطیل برش خورده که قشنگ داخل جعبه مشخصه رمها چه رنگی هستند

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Gh-Moradi گفته است :

آقا حامد من نمیپذیرم به دو دلیل:

اول اینکه جعبه رمها پلمپ نبود و قشنگ مشخص بود که از قبل باز شده

درثانی روی جعبه یک قسمت مستطیل برش خورده که قشنگ داخل جعبه مشخصه رمها چه رنگی هستند

نمیگم پلمپ بوده چون نیست . روی رمها هولوگرام میخوره . میگم نگاه نمیکنن . خرید کردن به این اسم ، عکس روی جعبه همینه ، پس فکر میکنن اوکی هست .نمیتونن تک تک کالا ها رو کنترل کنن که توی جعبه چیه . عرض هم کردم ، فردا تماس بگیرید با مسئول فروش کالا . مشکلتون رو حل میکنن . اگر حل نشد ، بفرمایید تا به مدیریت ارجاع بدم .

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

نمیگم پلمپ بوده چون نیست . روی رمها هولوگرام میخوره . میگم نگاه نمیکنن . خرید کردن به این اسم ، عکس روی جعبه همینه ، پس فکر میکنن اوکی هست .نمیتونن تک تک کالا ها رو کنترل کنن که توی جعبه چیه . عرض هم کردم ، فردا تماس بگیرید با مسئول فروش کالا . مشکلتون رو حل میکنن . اگر حل نشد ، بفرمایید تا به مدیریت ارجاع بدم .

حرف شما صحیح ولی اون کسی که هولوگرام میزنه یه لحضه نمیگه این پاکت مال رم سیاهه ولی این رم سفیده؟!

حالا این هیچ میگیم بعلت مشغله و تعداد زیاد کالا اشتباه شده ولی اونی که بسته بندی میکنیه نباید یه لحظه چک کنه همه چیز اوکیه یا نه؟ (رمها قشنگ از توی جعبه معلومن)

زنگ هم بزنم خیلی راحت میگن پس بفرستید مشکلی نیست ولی این پروسه طول میکشه که بره و برگرده باید دوبار هم هزینه حمل و نقل بدم

من اگه امشب حرکت کردم کسی نیست که اینها رو ارسال کنه و تا دوشنبه گیرم سه شنبه برمیگردم باید اون موقع ارسالش کنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Gh-Moradi گفته است :

حرف شما صحیح ولی اون کسی که هولوگرام میزنه یه لحضه نمیگه این پاکت مال رم سیاهه ولی این رم سفیده؟!

حالا این هیچ میگیم بعلت مشغله و تعداد زیاد کالا اشتباه شده ولی اونی که بسته بندی میکنیه نباید یه لحظه چک کنه همه چیز اوکیه یا نه؟ (رمها قشنگ از توی جعبه معلومن)

زنگ هم بزنم خیلی راحت میگن پس بفرستید مشکلی نیست ولی این پروسه طول میکشه که بره و برگرده باید دوبار هم هزینه حمل و نقل بدم

من اگه امشب حرکت کردم کسی نیست که اینها رو ارسال کنه و تا دوشنبه گیرم سه شنبه برمیگردم باید اون موقع ارسالش کنم

تو لیون هلوگرام نمیزنن . تو شرکت گارانتی کننده میزنن .

شما فردا تماس بگیرید که تو مهلت 7 روزه باشید . جایی که میرید ، اگر پست یا هرچیزی برای ارسال باشه ، میتونید از اونجا ارسال کنید . ولی این رو هماهنگ کنید قبلش که برگشت به آدرس قبلی باشه . در مورد هزینه های حمل و نقل هم با فروشگاه صحبت کنید ، به احتمال زیاد برعهده میگیرن .

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hamed گفته است :

تو لیون هلوگرام نمیزنن . تو شرکت گارانتی کننده میزنن .

شما فردا تماس بگیرید که تو مهلت 7 روزه باشید . جایی که میرید ، اگر پست یا هرچیزی برای ارسال باشه ، میتونید از اونجا ارسال کنید . ولی این رو هماهنگ کنید قبلش که برگشت به آدرس قبلی باشه . در مورد هزینه های حمل و نقل هم با فروشگاه صحبت کنید ، به احتمال زیاد برعهده میگیرن .

جایی که میرم 15 کیلومتر با شهر فاصله داره درثانی اگرم بخوام با پست اونجا بفرستم قبول نمیکنن چون باید آدرس همون شهر رو بعنوان فرستنده درج کنم

امشب کنسل شد و ممکنه فردا شب حرکت کنم. فردا صبح زنگ میزنم با بخش فروش صحبت میکنم

اما یه چیزی بگم اونی که رمها رو جابجا کرده یه نوع زرنگی کرده. با خودش میگه ما میفرستیم اگرم مشتری پسند نکرد فوق میگیم اشتباه شده و پس بفرستید(این یه نوع ترفنده)

بعید میدونم شرکت گیل اینکار رو کرده باشه چون اونا خودشون تولید کننده هستند و احتیاج به این چیزا ندارن پس فقط لیون میمونه و شرکت گارانتی

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان زحمتکش لیون کامپیوتر.
ببخشید میخواستم بگم الان همه توجه ها رفته روی کسانی که میخوان کارت گرافیک برای دسکتاپ بخرن و خیلی کم پیش میاد به کسانی که میخوان لپ تاپ بخرن توجه بشه.
قیمت های لپ تاپ که نجومی بالا رفته.شما هم تنوع لپ تاپ هاتون کم شده.مثلا  لپ تاپ های با گرافیک 1060 خیلی کم شده و منحصر به 2  شرکت هست که اونم یا یکی قیمتش خیلی بالاست یا یکی کیفیتش پایین.
یکم هم به اونایی که میخوان لپ تاپ بخرن توجه کنید.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، IDK گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان زحمتکش لیون کامپیوتر.
ببخشید میخواستم بگم الان همه توجه ها رفته روی کسانی که میخوان کارت گرافیک برای دسکتاپ بخرن و خیلی کم پیش میاد به کسانی که میخوان لپ تاپ بخرن توجه بشه.
قیمت های لپ تاپ که نجومی بالا رفته.شما هم تنوع لپ تاپ هاتون کم شده.مثلا  لپ تاپ های با گرافیک 1060 خیلی کم شده و منحصر به 2  شرکت هست که اونم یا یکی قیمتش خیلی بالاست یا یکی کیفیتش پایین.
یکم هم به اونایی که میخوان لپ تاپ بخرن توجه کنید.

سلام
بدلیل درخواست بالای مشتریان مبنی بر خرید لپ تاپ های گیمینگ و از طرفی کمبود موجودی کلی بازار این وضعیت پیش امده، و در رابطه با دو برندی که فرمودید خدمتتون عرض کنم که اگه منظورتون ایسوس و لنوو هست ( که فک کنم همین هست ) ایسوس خب بدلیل کیفیت بسیار خوب دستگاه هاش و برندینگ قیمتهاشم نسبتاً بالاتر هست، از طرفی لنوو هم نسبت به قیمتی که داره از کیفیت واقعاً خوبی برخوردار هست و خدمات گارانتی مناسبی داره، در نظر داشته باشید به محض موجودی کالاهای جدید داخل کانال اطلاع رسانی خواهد شد .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام
بدلیل درخواست بالای مشتریان مبنی بر خرید لپ تاپ های گیمینگ و از طرفی کمبود موجودی کلی بازار این وضعیت پیش امده، و در رابطه با دو برندی که فرمودید خدمتتون عرض کنم که اگه منظورتون ایسوس و لنوو هست ( که فک کنم همین هست ) ایسوس خب بدلیل کیفیت بسیار خوب دستگاه هاش و برندینگ قیمتهاشم نسبتاً بالاتر هست، از طرفی لنوو هم نسبت به قیمتی که داره از کیفیت واقعاً خوبی برخوردار هست و خدمات گارانتی مناسبی داره، در نظر داشته باشید به محض موجودی کالاهای جدید داخل کانال اطلاع رسانی خواهد شد .

بله درسته همون دو برند منظورم بود.لنوو هم همه چیزش عالیه بجز صفحه نمایشش که واقعا برای یه لپ تاپ گیمینگ اون دقت رنگ مناسب نیست.
درسته ایسوس کیفیتش خوبه ولی لپ تاپ 17 اینچ با گرافیک 1060 باید قیمتش 9.5 میلیون باشه؟
آدم با قیمت دلاریش حتی با قیمت دلار 5 تومن هم حساب کنه کمتر میشه.حالا بماند که شرکت ها که عمده میخرن یه مقدار کوچیک هم تخفیف میدن.
به نظر شما لپ تاپ هایی با این مشخصات و قیمت بهتر موجود میشه؟
نظری یا پیشنهادی در مورد خریدن لپ تاپ داشتید و بتونید کمک کنید من سر و پا گوشم.
حالا یا توی خصوصی یا همینجا.

لینک به دیدگاه

سلام

چرا آقای حسینی جواب پیام خصوصی هار رو نمیدن؟

برای تبدیل امتیاز به موجودی در فروشگاه باید با آقای حسینی هماهنگ کرد که ایشون جواب نمیدن با این که 3 روز از ارسال پیام گذشته و ایشون همین 5 ساعت پیش آنلاین بودن. :|

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

سلام

چرا آقای حسینی جواب پیام خصوصی هار رو نمیدن؟

برای تبدیل امتیاز به موجودی در فروشگاه باید با آقای حسینی هماهنگ کرد که ایشون جواب نمیدن با این که 3 روز از ارسال پیام گذشته و ایشون همین 5 ساعت پیش آنلاین بودن. :|

مگه امتیازم میشه اعتبار حساب ؟؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

مگه امتیازم میشه اعتبار حساب ؟؟؟

بله هر 1 امتیاز 500 ریال میشه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام

بنده دوشنبه تاپیک فروش درست کردم ، همه شرایط رو هم رعایت کردم ولی صبح در کمال تعجب دیدم تاپیک پاک شده و هیچ اثری ازش نیست

چرا و به چه علت؟ ایرادی که نداشته حتی اگه ایرادی داشته نباید اول تذکر میدادید در صورت عدم اصلاح پاک میکردید؟

ببینیم کسی جوابگو هست یا نه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، moein252 گفته است :

سلام

بنده دوشنبه تاپیک فروش درست کردم ، همه شرایط رو هم رعایت کردم ولی صبح در کمال تعجب دیدم تاپیک پاک شده و هیچ اثری ازش نیست

چرا و به چه علت؟ ایرادی که نداشته حتی اگه ایرادی داشته نباید اول تذکر میدادید در صورت عدم اصلاح پاک میکردید؟

ببینیم کسی جوابگو هست یا نه

سلام

شما قبلا این تاپیک رو داشتید . تاپیک هنوز باز هست و حتی درخواست بسته شدن رو هم ندادید:

تاپیک جدید شما هم حذف نشده و فقط تایید نشده .

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

شما قبلا این تاپیک رو داشتید . تاپیک هنوز باز هست و حتی درخواست بسته شدن رو هم ندادید:

تاپیک جدید شما هم حذف نشده و فقط تایید نشده .

ممنون از پاسخگویی اون تاپیک خراب شده بود و توش هم نوشته بودم بعدا تاپیک جداگونه میزنم

اون قبلی رو ببندید جدیده رو بذارید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سفارش های بالای 100 هزار تومان ارسال رایگان خواهد بود.

بعد از مدت ها پس رفت و در جا زدن های لیون یه اتفاق مناسب افتاد.

یعنی رو این موضوع خیلی بیشتر از ابنا باید توجه بشه حالا برا امتحان بد نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...