رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

لطفا کم تر تاپیک و پست حذف کنید ، این فروم خونه خیلی از ایرانی هایی هست که تو همه جا صداشون خفه شده ، دوستانی که حق هیچ گونه حق بیان و نظری رو هیچ جا ندارن

لطفا کمی بیشتر سمت مردم باشید

حکومت ها میان و میرن ولی مردم باقی میمونن

مرسی

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 13 دقیقه قبل، ATER گفته است :

لطفا کم تر تاپیک و پست حذف کنید ، این فروم خونه خیلی از ایرانی هایی هست که تو همه جا صداشون خفه شده ، دوستانی که حق هیچ گونه حق بیان و نظری رو هیچ جا ندارن

لطفا کمی بیشتر سمت مردم باشید

حکومت ها میان و میرن ولی مردم باقی میمونن

مرسی

سلام

تاپیک ها و پستهایی که شامل مطالب سیاسی ، توهین و یا مطالب تکراری نباشن حذف نمیشن .

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

تاپیک ها و پستهایی که شامل مطالب سیاسی ، توهین و یا مطالب تکراری نباشن حذف نمیشن .

وقتی سیاسیت توی 99.999999999%  همه چیز این مردم و کشور و ممکلت هست  واقعا چطور میشه حرفی زد که به سیاسیت رفت نداشته باشه

البته این جوری هم نیست که شما پست هایی سیاسی رو حذف کنید ، هر جایی که گله از وضعیت کشور ، مملکت ، حکومت میشه شما حذف میکنید ، ولی اگر یه پست زده بشه که به سیاست ربط داشته باشه ولی همه بیان بگن گل و بلبل هست حذف نمیشه 

به این کار میگن سانسور کردن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

با سلام

میشه بپرسم چرا بیشتر قطعاتتون از سایتایی مثل مقداد گرون تره؟؟؟

حتی بعضی وسایل بالای ۴۰۰ گرون تره!!!!

با ایشون موافقم .

موارد زیاد هستن .

موردزیر که خود بنده هم به تازگی دیدم

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/اسپیکر/microlab/اسپیکر-میکرولب-2.1-مدل-x570-14.html

https://meghdadit.com/product/8299/microlab-m-570-2.1-rms-speaker/اسپیکر-میکرولب-مدل-ام-570/

خدمت شما.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ATER گفته است :

وقتی سیاسیت توی 99.999999999%  همه چیز این مردم و کشور و ممکلت هست  واقعا چطور میشه حرفی زد که به سیاسیت رفت نداشته باشه

البته این جوری هم نیست که شما پست هایی سیاسی رو حذف کنید ، هر جایی که گله از وضعیت کشور ، مملکت ، حکومت میشه شما حذف میکنید ، ولی اگر یه پست زده بشه که به سیاست ربط داشته باشه ولی همه بیان بگن گل و بلبل هست حذف نمیشه 

به این کار میگن سانسور کردن

نظر شما محترم ، اگر ما پست رو پاک نکنیم ، میان فروم رو پاک میکنن . اونطوری خوبه ؟

گله اگر توهین توش نداشته باشه ، حذف نمیشه . ولی وقتی گله ها توهین آمیز هست و باعث تند تر شدن بحث ها میشه ، مجبوریم حذف کنیم . امیدوارم منظورم رو متوجه بشید .

لینک به دیدگاه

مدت ها قبل سال 96 تو بازارچه یه تاپیک زدم برای فروش که قبل از اینکه تایید بشه حذف شد بدون هیچ توضیحی و پیامی با اینکه قوانین بازارچه رو هم رعایت کرده بود اونوقت تو همون بازارچه تاپیک هایی هستند که نه قیمت داره نه عکس داره نه اصلا مشخصه چی داره می‌فروشه تایید هم می‌شن. دیواری کوتاهتر از دیوار ما نبود؟

این متن رو هم حذف می کنید؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

مدت ها قبل سال 96 تو بازارچه یه تاپیک زدم برای فروش که قبل از اینکه تایید بشه حذف شد بدون هیچ توضیحی و پیامی با اینکه قوانین بازارچه رو هم رعایت کرده بود اونوقت تو همون بازارچه تاپیک هایی هستند که نه قیمت داره نه عکس داره نه اصلا مشخصه چی داره می‌فروشه تایید هم می‌شن. دیواری کوتاهتر از دیوار ما نبود؟

این متن رو هم حذف می کنید؟

موضوع تاپیک شما چی بود که حذف شد ؟ لطفا بفرمایید . چون هیچ تاپیکی تو بخش بازارچه بدون دلیل حذف نمیشه .

تاپیکهایی که قوانین رو رعایت نمیکنن رو گزارش کنید ، اگر برخورد نشد باهاشون ، بعد اعتراض کنید .

لینک به دیدگاه

فروش مانیتور بود. بعد از نوشتن تاپیک بوک مارکش کردم که ببینم تایید شده بود یا نه . بعد از 3 ساعت  دیدم نوشته مطلب مورد نظر شما یافت نشد

یه هفته بعد عین کپی همون مطالب و عکس رو قرار دادم و تایید شد! 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

فروش مانیتور بود. بعد از نوشتن تاپیک بوک مارکش کردم که ببینم تایید شده بود یا نه . بعد از 3 ساعت  دیدم نوشته مطلب مورد نظر شما یافت نشد

یه هفته بعد عین کپی همون مطالب و عکس رو قرار دادم و تایید شد! 

بی دلیل حذف نشده . یا اینکه از اول ارسال نشده و شما فکر کردید ارسال شده ، یا اینکه مشکلی داشته . ضمن اینکه ما اگر تاپیکی مشکلی داشته باشه حتما اعلام میکنید تو تاپیک و حذفش نمیکنیم قبل از تایید .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamed گفته است :

نظر شما محترم ، اگر ما پست رو پاک نکنیم ، میان فروم رو پاک میکنن . اونطوری خوبه ؟

گله اگر توهین توش نداشته باشه ، حذف نمیشه . ولی وقتی گله ها توهین آمیز هست و باعث تند تر شدن بحث ها میشه ، مجبوریم حذف کنیم . امیدوارم منظورم رو متوجه بشید .

شما هم درست میگید ، قوانین سانسوری به طور قطعی و در کسری از ثانیه انجام میشه میان فروم رو میبندن یا فیلتر میکنن

پس حد و میزان توهین رو مشخص کنید

یکی میاد نظر شخصی میده میگه مثلا "از ایران متنفر هستم"  یا یکی میاد میگه " از مسئولین بدم میاد"

توهین حساب میشه یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mahdi-Lion گفته است :

درود

عزیز دل در کل الان بازار دچار نوسان قیمتی هست و بعضی اوقات تا آپدیت بشه زمان میبره

لینک کالاهای مد نظرتون رو برای بررسی بفرستید تا من بررسی و اصلاح کنم

خیلی ممنون از توجهتون پس من اگه بخوام یه سیستم کامل سفارش بدم قیمتا رو مثل سایتای دیگه حساب میکنید؟

یه مورد اختلاف قیمت هم قیمت مانیتور asus pg248q

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

سلام.

یه چیزی رو میخواستم بگم... به جد میگم هر فروشگاه دیگه یی بود اصلا به خودم زحمت نمیدادم تا این چیزا رو بگم... چون لیون کامپیوتر از ایام دور میشناسم و باهاش بودم قلبا دوست داشتم تا اینا رو بگم...

@سعید حسینی

آقای حسینی، مدیر مسئول سایت لیون کامپیوتر...

سایت داره به فنا میره. اون شعاری که زیر لوگو لیون نوشته(خرید خوب حال خوب) هیچ وجود خارجی نداره.

یه فکری به حال این مجموعه بکنید. اکثرا مسئولیت ها رو به کسایی سپردید که به هیچ وجه کارشون رو درست انجام نمیدن. موجودی سایت ها اصلا دقیق نیست و کلی اشتباه درشون هست و بعضا به روز نیستن. محصولی اصلا موجود نیست ولی داخل سایت زده موجود و با قیمتی اشتباه و قابل خرید. تا وقتی من سوالی نپرسم که آیا قیمتش درسته یهو میفهمن این محصول موجود نیست و میزنن نا موجود و میگن موجود نیست. یا اینکه شده چند بار من خرید بکنم و پرداخت هم بکنم بعدش متوجه بشن این محصول رو ندارن باهام تماس بگیرن و بگن نداریم... این تا حالا چند بار برای شخص بنده اتفاق افتاده. گاهی از یه محصول دو تا کالا تو سایت وجود داره تا دوباره من سوالی ازش نپرسم کسی متوجهش نیست.

نمیدونم مسئول پرسش و پاسخ محصولات سرش شلوغه یا کلا هفتگی میخوابه چون هیچ رسیدگی به پرسش و پاسخ های محصول نمیشه. زیر محصول سوالی بپرسی تا هفته ها هیچ اثری از سوالت نمیبینی و بعد 3 الی 4 هفته سوالت درج میشه ولی بدون پاسخ!!! اون سوالی که باید فروشگاه پاسخگو باشه مثل مشخصات جزئی محصول.

کانال تلگرام اما انگار از دنیا کلا 2 روز عقبن. منی که به بیشتر کانال های تلگرامم سر میزنم حالم به هم میخوره خبر هایی مربوط به 2 روز پیش رو در کانال بخونم. هر دفعه تا مرز لفت دادن پیش میرم.

فروشگاه شبیه یه فروشگاه درجه چندم پاساژی شهرستان ها شده انگار نه انگار روزی مهم ترین فروشگاه سخت افزار ایران بود. این ربطی به اوضاع اقتصادی کشور و بقیه قضایا نداره. اینا فقط مشخصه ی مدیریت بد و سپردن مسئولیت به افرادی که اصلا کار خودشون رو درست انجام نمیدن. 

در هر حال بر خودم لازم دونستم اینا رو بگم فقط بخاطر علاقه ای که به فروشگاه داشتم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، tonypb گفته است :

بله این دوستمون کاملا درست میگن

وقتی من اولین خریدم رو انجام دادم فرداش زنگ زدن و گفتن موجود نیس!!!

خیلی بده برا یه همچین سایتی

لینک به دیدگاه

خیلی از تاپیک های بازارچه بی دلیل حزف میشن ، مخصوصا قطعات نو و اکبند که توی سایت لیون هم فروش میره یا در حال حاظر نا موجوده ....

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ATER گفته است :

شما هم درست میگید ، قوانین سانسوری به طور قطعی و در کسری از ثانیه انجام میشه میان فروم رو میبندن یا فیلتر میکنن

پس حد و میزان توهین رو مشخص کنید

یکی میاد نظر شخصی میده میگه مثلا "از ایران متنفر هستم"  یا یکی میاد میگه " از مسئولین بدم میاد"

توهین حساب میشه یا نه؟

حدود توهین رو نمیشه مشخص کرد ، توهین رو دیگه همه میدونن فکر کنم چیه . این که یکی از چیزی بدش بیاد توهین نیست ، نظره . ولی میتونه اون رو به صورت توهین آمیز بیان کنه ، میتونه درست بگه .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Farzad4 گفته است :

خیلی از تاپیک های بازارچه بی دلیل حزف میشن ، مخصوصا قطعات نو و اکبند که توی سایت لیون هم فروش میره یا در حال حاظر نا موجوده ....

تاپیک ها بی دلیل حذف نمیشن ، به شما توضیح هم داده شد تو پیغام خصوصی .

شرایط بازار الان جوریه که کلا نمیشه مطمئن بود از موجودی کالاها . مخصوصا کالاهایی که به نسبت بازار قیمت خیلی بهتری دارن .

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/27, 22:53:57، tonypb گفته است :

سلام.

یه چیزی رو میخواستم بگم... به جد میگم هر فروشگاه دیگه یی بود اصلا به خودم زحمت نمیدادم تا این چیزا رو بگم... چون لیون کامپیوتر از ایام دور میشناسم و باهاش بودم قلبا دوست داشتم تا اینا رو بگم...

@سعید حسینی

آقای حسینی، مدیر مسئول سایت لیون کامپیوتر...

سایت داره به فنا میره. اون شعاری که زیر لوگو لیون نوشته(خرید خوب حال خوب) هیچ وجود خارجی نداره.

یه فکری به حال این مجموعه بکنید. اکثرا مسئولیت ها رو به کسایی سپردید که به هیچ وجه کارشون رو درست انجام نمیدن. موجودی سایت ها اصلا دقیق نیست و کلی اشتباه درشون هست و بعضا به روز نیستن. محصولی اصلا موجود نیست ولی داخل سایت زده موجود و با قیمتی اشتباه و قابل خرید. تا وقتی من سوالی نپرسم که آیا قیمتش درسته یهو میفهمن این محصول موجود نیست و میزنن نا موجود و میگن موجود نیست. یا اینکه شده چند بار من خرید بکنم و پرداخت هم بکنم بعدش متوجه بشن این محصول رو ندارن باهام تماس بگیرن و بگن نداریم... این تا حالا چند بار برای شخص بنده اتفاق افتاده. گاهی از یه محصول دو تا کالا تو سایت وجود داره تا دوباره من سوالی ازش نپرسم کسی متوجهش نیست.

نمیدونم مسئول پرسش و پاسخ محصولات سرش شلوغه یا کلا هفتگی میخوابه چون هیچ رسیدگی به پرسش و پاسخ های محصول نمیشه. زیر محصول سوالی بپرسی تا هفته ها هیچ اثری از سوالت نمیبینی و بعد 3 الی 4 هفته سوالت درج میشه ولی بدون پاسخ!!! اون سوالی که باید فروشگاه پاسخگو باشه مثل مشخصات جزئی محصول.

کانال تلگرام اما انگار از دنیا کلا 2 روز عقبن. منی که به بیشتر کانال های تلگرامم سر میزنم حالم به هم میخوره خبر هایی مربوط به 2 روز پیش رو در کانال بخونم. هر دفعه تا مرز لفت دادن پیش میرم.

فروشگاه شبیه یه فروشگاه درجه چندم پاساژی شهرستان ها شده انگار نه انگار روزی مهم ترین فروشگاه سخت افزار ایران بود. این ربطی به اوضاع اقتصادی کشور و بقیه قضایا نداره. اینا فقط مشخصه ی مدیریت بد و سپردن مسئولیت به افرادی که اصلا کار خودشون رو درست انجام نمیدن. 

در هر حال بر خودم لازم دونستم اینا رو بگم فقط بخاطر علاقه ای که به فروشگاه داشتم.

درود فراوان به شما دوست خوبم

با تمام وجودم از شما پوزش میخوام بابت این اتفاق و بهتون حق میدم و اگر من هم بودم ناراحت میشدم

اگر بخوام توضیحی بدم باید بگم که این مشکل یکی از بزرگترین مشکلات ماست و هر روز و هر ماه داره بدتر هم میشه و با اینکه سرعت اپدیت و سرعت کارمون رو بالاتر میبریم باز به پای این مشکل نمیرسیم .

چند تا توضیحمیدم و چندتا  واقعه رو براتون تعریف می کنم :

مانیتوری رو مشتری خریداری کرده و این مانیتور در انبار یکی از تامین کننده ها موجود بود مشتری ازمون روز قبل پیش فاکتور گرفت و شبش پرداخت کرد و ما هم از موجودی این کالا مطمئن بودیم . متاسفانه یکی از نماینده ها همین پیش فاکتور رو به همین مشتری داده بود . از اون مانیتور فقط یک عدد موجود بود و فرداش که جویای مانیتور شدیم متوجه شدیم نماینده ای اون مانیتور رو خریداری کرده و به مبلغ 600 هزار تومان بالاتر اعلام میکنه تا بتونه در این پیش فاکتور برنده بشه

کالایی رو مشتری خریداری میکنه و ما میدونیم اون کالا موجوده به محض اینکه میریم برای خرید  متوجه میشیم که اون کالا همین چند دقیقه پیش تموم شده .

همانطور که قبلا اعلام کردیم ما همه کالاها رو درانبارمون موجود نداریم و مجبوریم از تامین کننده خریداری کنیم متاسفانه به دلیل کمبود جنس در بازار این مسئله داره هر روز بدتر میشه و هر بار با یک مشکل جدید مواجه میشیم .

-----------------

حرفهای من فقط یک توضیح بود و شاید برای مصرف کننده این توضیح کافی نباشه

و مهم حل مسئله هستش که کمتر این اتفاق بیفته

ما بابت حل این مسئله و مسائل مشابه  به دنبال راه حلی گشتیم و خدا رو شکر راه حلی پیدا کردیم که به زودی ماکسیموم تا 10 روز دیگه نتیجش رو در سایت میبینید

باز هم از شما بابت دلسوزیتون ممنونم و براتون ارزوی پیروزی دارم ?

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

یه سوال داشتم .

چرا تاپیک کلاب انیمه پاک شده ؟؟؟

سلام

متاسفانه به صورت مستقیم از کمیته تعیین مصادیق مجرمانه برای بستن اون تاپیک ایمیل زدن . لینک دقیق تاپیک رو هم دادن . لطفا از ارسال مجدد تاپیک مشابه خودداری کنید .

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

یه سوال داشتم .

چرا تاپیک کلاب انیمه پاک شده ؟؟؟

سلام دوست عزیز.

موضوع تاپیکتون چی بود که گیر دادن کمیته و گفتن حذفش کنین؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

سلام دوست عزیز.

موضوع تاپیکتون چی بود که گیر دادن کمیته و گفتن حذفش کنین؟

در مورد انیمه بوده . تاپیک خوبی هم بود .

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

متاسفانه به صورت مستقیم از کمیته تعیین مصادیق مجرمانه برای بستن اون تاپیک ایمیل زدن . لینک دقیق تاپیک رو هم دادن . لطفا از ارسال مجدد تاپیک مشابه خودداری کنید .

یا ابوالفضل ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام

سلام

ممنون .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حتماً یکی از ساندیسی های اینجا ریپورت داده که آدرس دقیق تاپیک دادن ، خدا شفاشون بده ، مریضی لاعلاجه !

لینک به دیدگاه

یه انتقاد بسیار جدی اگه کسی از مسئولین لیون این تاپیک میبینن خواهشن رسیدگی کنم 

بحث فید بک در معامله هست الان لینک می‌زارم ببینین سر یک معامله طرف ۵ تا فید بک مثبت داده 

خواهشن رسیدگی کنین 

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/feedback/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...