رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

یه انتقاد بسیار جدی اگه کسی از مسئولین لیون این تاپیک میبینن خواهشن رسیدگی کنم 

بحث فید بک در معامله هست الان لینک می‌زارم ببینین سر یک معامله طرف ۵ تا فید بک مثبت داده 

خواهشن رسیدگی کنین 

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/feedback/

سلام

امتیازات اضافه پاک شد . آقا بهزاد نیازی به امتیازات تقلبی ندارن . احتمالا این دوستمون متوجه نشده و چند بار تکرار کرده .

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 1 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام

امتیازات اضافه پاک شد . آقا بهزاد نیازی به امتیازات تقلبی ندارن . احتمالا این دوستمون متوجه نشده و چند بار تکرار کرده .

ممنون بحث امتیاز تقلبی نیست منظور بنده این هست حق کسی ضایع نشه احیانا 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 2 ساعت قبل، esy2011 گفته است :

یه انتقاد بسیار جدی اگه کسی از مسئولین لیون این تاپیک میبینن خواهشن رسیدگی کنم 

بحث فید بک در معامله هست الان لینک می‌زارم ببینین سر یک معامله طرف ۵ تا فید بک مثبت داده 

خواهشن رسیدگی کنین 

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/feedback/

جوری نوشتید انتقاد جدی هر کسی ندونه فکرمیکنه با این 4 تا فید بک اضافی داره روزی 100 میلیون کلاهبرداری میشه تو فروم و روزی 10-15 نفر قربانی این داستان هستند .

اون بنده خدا اومده فید بک بده حالا ارور داده و تکراری ثبت شده و من هم متوجه نشده بودم چون اصولا دنبال شمارش فیدبکهام نیستم و برام هم اصلا مهم نیست کسی بهم فید بک میده یا نه

شما که اینقدر دقیق هستید و هر روز فیدبکها دیگران را میشمارید باید خوب متوجه میشدید که مثلا از 10 تا تاپیک فروش آخرم حداقل 4-5 تاشون فید بک ندادند و دلیلش هم این هست که اصلا برام مهم نیست و هیچ وقت هم به کسی نمیگم فید بک بدن ( بر خلاف خیلی ها که برای یک فیدبک 10 تا پی ام میدن و ...)

لینکهاشونم میزارم هر چند شما باید دقیق تر از من آمار پروفایلم را داشته باشید :D

در 15 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

ممنون بحث امتیاز تقلبی نیست منظور بنده این هست حق کسی ضایع نشه احیانا 

الان با اون 4 تا فید بک اضافی حقی از شما ضایع شده بود؟!9_9

الان با حذف شدن اون 4 تا فید بک اضافی شما به حقتون رسیدید ؟! :D

مگه با چند تا فید بک به کسی حقی داده میشه که با بودن و نبودنش حقی از کسی ضایع بشه ؟!!

هنوزم که هنوزه با داشتن این همه فید بک هنگام خرید از دوستانی که فیدبکشون از تعداد انگشتهای دست هم کمتر میباشد ابتدا واریز میکنم و بعد ازسال میکنند و فقط کافیه مقداری شناخت ازشون پیدا کنم و اصلا ملاک این فیدبکها نیست .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Behzad Tak گفته است :

جوری نوشتید انتقاد جدی هر کسی ندونه فکرمیکنه با این 4 تا فید بک اضافی داره روزی 100 میلیون کلاهبرداری میشه تو فروم و روزی 10-15 نفر قربانی این داستان هستند .

اون بنده خدا اومده فید بک بده حالا ارور داده و تکراری ثبت شده و من هم متوجه نشده بودم چون اصولا دنبال شمارش فیدبکهام نیستم و برام هم اصلا مهم نیست کسی بهم فید بک میده یا نه

شما که اینقدر دقیق هستید و هر روز فیدبکها دیگران را میشمارید باید خوب متوجه میشدید که مثلا از 10 تا تاپیک فروش آخرم حداقل 4-5 تاشون فید بک ندادند و دلیلش هم این هست که اصلا برام مهم نیست و هیچ وقت هم به کسی نمیگم فید بک بدن ( بر خلاف خیلی ها که برای یک فیدبک 10 تا پی ام میدن و ...)

لینکهاشونم میزارم هر چند شما باید دقیق تر از من آمار پروفایلم را داشته باشید :D

الان با اون 4 تا فید بک اضافی حقی از شما ضایع شده بود؟!9_9

الان با حذف شدن اون 4 تا فید بک اضافی شما به حقتون رسیدید ؟! :D

مگه با چند تا فید بک به کسی حقی داده میشه که با بودن و نبودنش حقی از کسی ضایع بشه ؟!!

هنوزم که هنوزه با داشتن این همه فید بک هنگام خرید از دوستانی که فیدبکشون از تعداد انگشتهای دست هم کمتر میباشد ابتدا واریز میکنم و بعد ازسال میکنند و فقط کافیه مقداری شناخت ازشون پیدا کنم و اصلا ملاک این فیدبکها نیست .

عزیزم بحث فید بک صرفا برای شما رو من نمی‌گم اصلا منظور بنده یه چیز دیگه بود گفتم در حالت کلی به این مشکل رسیدگی کنن

لینک به دیدگاه

با سلام

چرا هم فروم و هم سایت با گوشی درست و حسابی بالا نمیاد؟؟؟

فقط سایت شما اینجوریه لطفا درستش کنید قبلا خوب بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قسمت اعلامیه ها رو درست کنید وقتی یکی به کس دیگه بازخورد میده واسش اعلامیه میاد نمیدونم تو تنظیمات پنل میشه درست کرد یا نه ، اگه هست راهشو بگید

لینک به دیدگاه

مثلا از 10 تا تاپیک فروش آخرم حداقل 4-5 تاشون فید بک ندادند

----------------------------------------------------------------------

اما ظاهرا آمار دقیق تاپیک هایی که بهتون فیدبک ندادن رو دارید که لینک شون کردید

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

مثلا از 10 تا تاپیک فروش آخرم حداقل 4-5 تاشون فید بک ندادند

----------------------------------------------------------------------

درود دوست گرامی

نیازی نبوده آمار را حفظ کنند، وقتی چنین بحثی پیش بیاید، در آوردن سابقه چند دقیقه بیشتر وقت نمی گیرد. دوستی هم که مشکل را طرح کرده همانطور که اشاره کرده قصدش طرح مشکل و درخواست پیگیری برای رفعش بوده. بهتر است مساله ی به این سادگی را شخصی نکنیم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

قسمت اعلامیه ها رو درست کنید وقتی یکی به کس دیگه بازخورد میده واسش اعلامیه میاد نمیدونم تو تنظیمات پنل میشه درست کرد یا نه ، اگه هست راهشو بگید

درود حسن جان

در بخش تنظیمات اعلانها می توان گزینه ای را که برای  فیدبکهای دیگر کاربران است خاموش کرد.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 55 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

وقتی بحثی مطرح میشه باید مستند گفتگو کرد و قطعا باید آمار دقیق گرفت و ارایه کرد.

نکنه از شما هم حقی ضایع شده که اظهار فضل میکنید؟:D

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Behzad Tak گفته است :

وقتی بحثی مطرح میشه باید مستند گفتگو کرد و قطعا باید آمار دقیق گرفت و ارایه کرد.

نکنه از شما هم حقی ضایع شده که اظهار فضل میکنید؟:D

بهزاد جان سلام

وقتتون بخیر

متاسفانه ملت عادت دارن از سر بیکاری فعالیتهای دیگرون رو محاسبه میکنن

مثلا میرن مطب دکتر میشینن درآمد اونو درمیارن

میرن سوپری میشینن دخل طرف رو حساب میکنن

از شانس شما ایشون هم احتمالا جزو این قشر هستن که روز به روز هم زیادتر میشن

به دل نگیرین

اینجا عادیه این مسئله

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Behzad Tak گفته است :

نکنه از شما هم حقی ضایع شده که اظهار فضل میکنید؟

از من که نه ولی از اون بنده خدایی که هارد 3 ترای شما رو 425 از دستتون برداشتن ظاهرا حقی ظایع شده بود

ویرایش شده توسط adreno420
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این قضیه فیدبک ، فکر کنم منظور دوستمون کلی بود نه شخص خاصی مخصوصا اقا بهزاد ، چون میبینم که بعضی وقتها به دلیل سرعت پایین نت یا به هر دلیلی  واسه یه معامله چند تا فیدبک ارسال شده  و این درست نیست حالا یکی فیدبکش 250 تاست یا 2 تا یا 25 تا ، نمونشو تو ارسال پست و تاپیک دیدیم که چند تا تاپیک و پست همزمان ارسال شده ، حالا این وسط یه بنده خدایی اومده مشکلو مطرح کرده و مدیریت هم داره رسیدگی میکنه 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

از من که نه ولی از اون بنده خدایی که هارد 3 ترای شما رو 425 از دستتون برداشتن ظاهرا حقی ظایع شده بود

شما وکیل اون فرد هستی؟

شما الان نقش زبون اون فرد هستی؟
شما سر یا ته میوه ای به اسم خیار هستی؟
شما کاره ای توی فروم هستی؟
کلا شما چیکاره ای؟

اگر از کسی حقی ضایه شده خودش باید بیاد بگه.

اینکه یکی دیگه بیاد اظهار نظر کنه یعنی باید براش پماد سوختگی و ادرس بیمارستانهای نزدیکش رو فرستاد.

میگن هرچی ادم بیشتر تو چشم باشه و کارش درست تر باشه بیشتر برای حرف در میارن.

بهتر و درستکارتر و صادق تر و مهربانتر و انسان تر  از اقا بهزاد من یکی تا حالا ندیدم. خیلی ها هم ندیدن و نخاهند دید.

این خس و خاشاک هم که اومدن دارن اظهار نظر میکنن مطمعنا سن عقلیشون به جایی نرسیده که تو جامعه به عنوان بالغ شناخته بشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 36 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

بله اون دوستمون به مشکلی برخورده بودن و حقی ازشون ضایع شده بود و به یک ارور برخورد کرده بودن که با تعویض ورژن نرم افزار hd tune مشکلشون حل شد و حقی که ازشون ضایع شده بود بهشان برگردانده شد xDxD

اگر از شما هم حقی ضایع شده بفرمائید تا در خدمتتان باشم .

لینک به دیدگاه

یکی به ما هم بگه فیدبک چیست و چه سودی داره اظهار فضل کنیم?

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز این تاپیک جای بحث بین کاربرها نیست . مشکلی اگر هست و انتقاد و پیشنهادی دارید بیان کنید .

در مورد اعلامیه ها ، تو قسمت تنظیمات همونطور که آقا سعید گفتن میتونید خاموش کنید .

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ATER گفته است :

رباتتون داره اشتباه میزنه

12.jpg

در حال پیگیری هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/03/09, 00:29:16، Hamed گفته است :

مشکلی اگر هست و انتقاد و پیشنهادی دارید بیان کنید .

سلام حامد جان 

ظاهرا یکی از دوستان هنگام ثبت امتیاز به ارور بر میخوردند و باعث شده 4 بار امتیازشون ثبت بشه .

لطفا و در صورت امکان هم امتیازهای اضافی را حذف نمائید و هم بررسی بفرمائید مشکل از چی هست تا مجددا بنده مورد تهاجم قرار نگیرم چون سر این داستان باید هر روز برم پروفایلم را چک کنم  xD

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/profile/7514-behzad-tak/&tab=node_feedback_Feedback

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/08, 12:36:33، Miad007 گفته است :

یکی به ما هم بگه فیدبک چیست و چه سودی داره اظهار فضل کنیم1f602.png

?

بعد از هر معامله ، فروشنده و خریدار به هم دیگه فیدبک میدن . تا اعتبارهر شخص در زمینه معامله مشخص بشه .

مقدار فیدبک رو میشه در زیر آواتار هر شخص مشاهده کرد .

مثلا در مورد من ( big VULTURE ) :

5b0fd50e99343_bigVULTURE.jpg.d2d09dc811079b1395851bde1af0b735.jpg

9 امتیاز مثبت ، 0 خنثی ، 0 منفی وجود داره . این مقدار ( که در تصویر با فلش و کادر قرمز رنگ مشخص شده ) رو نباید با مقدار پست و امتیاز ( که در تصویر با فلش و کادر مشکی مشخص شده ) اشتباه گرفت .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در در 1397/02/10, 10:54:10، سینا میاندشتی گفته است :

آخر هفته فروم آپگرید خواهد شد و به احتمال زیاد مشکل حل میشه

سلام مجدد .

مشکل برقراره .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

1f604.png

بعد از هر معامله ، فروشنده و خریدار به هم دیگه فیدبک میدن . تا اعتبارهر شخص در زمینه معامله مشخص بشه .

مقدار فیدبک رو میشه در زیر آواتار هر شخص مشاهده کرد .

مثلا در مورد من ( big VULTURE ) :

5b0fd50e99343_bigVULTURE.jpg.d2d09dc811079b1395851bde1af0b735.jpg

9 امتیاز مثبت ، 0 خنثی ، 0 منفی وجود داره . این مقدار ( که در تصویر با فلش و کادر قرمز رنگ مشخص شده ) رو نباید با مقدار پست و امتیاز ( که در تصویر با فلش و کادر مشکی مشخص شده ) اشتباه گرفت .

اها پس منفی اینجا انجام میشه

گفتم چرا بعضیا تهدید به منفی دادن میکنن ? نگو اینه

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/08, 23:46:57، Behzad Tak گفته است :

بله اون دوستمون به مشکلی برخورده بودن و حقی ازشون ضایع شده بود و به یک ارور برخورد کرده بودن که با تعویض ورژن نرم افزار hd tune مشکلشون حل شد و حقی که ازشون ضایع شده بود بهشان برگردانده شد xDxD

اگر از شما هم حقی ضایع شده بفرمائید تا در خدمتتان باشم .

همون طور که مدیریت سایت گفتن دارن مشکل حل میکنن و متاسفم برای شما که بحث الکی اینهمه کش میدین من اول هم گفتم خطاب بنده شخص نبود مثال زدم دیگه تموم بشه این یحث خیلی بهتره 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گل لیونی والا یکی از انتقادهایی که میشه کرد بعضی از تایپیکهای که بسته شده روزها وحتی هفته ها تقریبا وسط قرار داره وانگار داره آپ می خوره درصورتی که اون تایپک هم جنسش فروش رفته هم قفل شده نمیشه براش پیام فرستادچجوری وچگونه این کار میشه من نمیدونم اگه رسیدگی بشه خیلی خوبه بازم ممنون از سایت خوبتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...