رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود بر جناب گیمر

یه پیام میدادی بهت می گفتم خخخخ

سلام خوبی؟

به اندازه کافی واسه کارهای اون یکی سایتمون و اینا قبلا کیلید کردم بهت ? گفتم یه کم بهت استراحت بدم بعدش خراب شم سرت دوباره?

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام.

از صبح با این وضعیت دارم وصل میشم به سایت!

5b7219d84c35c_Untitled1.thumb.jpg.2cb7474f7d1b0abcbd09c616b4363922.jpg

دلیلش چیه؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

درود

سایت خرابه همش خطای ترافیک سنگین میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

از صبح با این وضعیت دارم وصل میشم به سایت!

5b7219d84c35c_Untitled1.thumb.jpg.2cb7474f7d1b0abcbd09c616b4363922.jpg

دلیلش چیه؟

ممنون.

واسه من چند روزه اینجوریه ، فکر کنم نصف شب هم بیای بازم این پیغامو میده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه من چند روزه اینجوریه ، فکر کنم نصف شب هم بیای بازم این پیغامو میده

اره هر وقتی ک وصل شی همینه. تایمش هیچ فرقی نداره. مرورگرم هیچ فرقی نداره.

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان،همکاران ،اساتید گرامی و مدیریت محترم سایت

دو سه مورد هست که شاید قبلا راجع بهش بحث شده باشه و من اطلاعی نداشته باشم.. 

با این حال عنوان میکنم اگر تکراری هست به بزرگواری خودتون ببخشید

متاسفانه تو سیستم جدید تاپیک رو نمیشه ویرایش کرد و همچنین عنوان تاپیک رو نمیشه بروز کرد وقتی قطعاتی فروخته میشه نمیشه پست اول رو ویرایش کرد.خلاصه فکر مییکنم نه فقط مشکل من مشکل اکثریت دوستان بخش سخت افزار باشه..

و یه مورد دیگه اینکه من چندتا تاپیک داشتم وبدلیل عدم وامکان ویرایش تاپیک های قبلی مجبور میشم تاپیک جدید برای قطعات جدید  بزنم  که یکی از ناظرین گرامی فرمودن بدلیل اینکه تعداد تاپیک های شما بالاست دیگه تاپیک هاتون تایید نمیشه...

ومورد بعدی اینه که با توجه به اینکه ناظرین محترم تو سیستم جدید باید تاپیک رو تایید کنند قطعا اگه وسیله مناسبی باشه بلافاصله پس از تایید تاپیک خودشون اقدام به خرید میکنن واین یعنی امتیاز خیلی برتر ناظرین نسبت به دیگران...(در صورتی که بنظرم این حق اگه برای همه یکسان باشه بهتره)

پیشاپیش اگه انتقادم باعث ناراحتی دوستان و مدیران گرامی شده عذرخواهی میکنم

مواردی بود که بنظرم اینجا جاش بود ذکر بشه

موفق و پایدار باشید

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ebi3494 گفته است :

متاسفانه تو سیستم جدید تاپیک رو نمیشه ویرایش کرد و همچنین عنوان تاپیک رو نمیشه بروز کرد وقتی قطعاتی فروخته میشه نمیشه پست اول رو ویرایش کرد.خلاصه فکر مییکنم نه فقط مشکل من مشکل اکثریت دوستان بخش سخت افزار باشه..

و یه مورد دیگه اینکه من چندتا تاپیک داشتم وبدلیل عدم وامکان ویرایش تاپیک های قبلی مجبور میشم تاپیک جدید برای قطعات جدید  بزنم  که یکی از ناظرین گرامی فرمودن بدلیل اینکه تعداد تاپیک های شما بالاست دیگه تاپیک هاتون تایید نمیشه...

ومورد بعدی اینه که با توجه به اینکه ناظرین محترم تو سیستم جدید باید تاپیک رو تایید کنند قطعا اگه وسیله مناسبی باشه بلافاصله پس از تایید تاپیک خودشون اقدام به خرید میکنن واین یعنی امتیاز خیلی برتر ناظرین نسبت به دیگران...(در صورتی که بنظرم این حق اگه برای همه یکسان باشه بهتره)

1 - کاربران عادی تا 48 ساعت مهلت ویرایش دارن . بعد از اون نمیتونن . برای بروز رسانی تاپیک هم نیازی به ویرایش پست اول نیست . میتونید در پست های انتهایی تغییرات رو ذکر کنید و یا اگر خیلی مهمه میتونید از مدیران درخواست کنید تا براتون ویرایش کنن پست اول رو .

2 - شما اگر خرید و فروشتون زیاده میتونید اکانت کاربر ویژه تهیه کنید و مثل بقیه کاربران ویژه امکانات بیشتری در بخش خرید  وفروش داشته باشید . یرایش هم محدودیت نداره براتون اون موقع . ضمن اینکه تاپیکهای شما هم نیازی به تایید مدیر ندارن دیگه .

3 - این که شما فکرمیکنید بهتون ظلم شده رو کاری نمیتونم بکنم . ولی سیستم تایید تاپیک باید باشه . وگرنه باید همش تو تاپیکها بگردیم ببینیم کی تاپیک مطابق قوانین زده و کی نزده .

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

1 - کاربران عادی تا 48 ساعت مهلت ویرایش دارن . بعد از اون نمیتونن . برای بروز رسانی تاپیک هم نیازی به ویرایش پست اول نیست . میتونید در پست های انتهایی تغییرات رو ذکر کنید و یا اگر خیلی مهمه میتونید از مدیران درخواست کنید تا براتون ویرایش کنن پست اول رو .

2 - شما اگر خرید و فروشتون زیاده میتونید اکانت کاربر ویژه تهیه کنید و مثل بقیه کاربران ویژه امکانات بیشتری در بخش خرید  وفروش داشته باشید . یرایش هم محدودیت نداره براتون اون موقع . ضمن اینکه تاپیکهای شما هم نیازی به تایید مدیر ندارن دیگه .

3 - این که شما فکرمیکنید بهتون ظلم شده رو کاری نمیتونم بکنم . ولی سیستم تایید تاپیک باید باشه . وگرنه باید همش تو تاپیکها بگردیم ببینیم کی تاپیک مطابق قوانین زده و کی نزده .

درود‌ برشما عرض ادب وارادت 

خیلی متشکرم از توضیحات کاملتون حامد جان??

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Artaxshir گفته است :

گزینه‌ی ویرایش حذف شده است؟

48 ساعت هستش بعد ارسال پست واسه کاربران ویژه همیشه !

لینک به دیدگاه

سلام. برای ارسال کالا بگزارین بین چاپار و تیپاکس خودمون انتخاب کنیم. من الان بعد 5 روز هنوز سفارشم با چاپار نرسیده دستم. کد رهگیری توی سایت کار نمیکنه. دیروزم با بخش سفارش شما تماس گرفتم گفتن که امروز میرسه دستم. امروز زنگ زدم خودم به نمایندگی میگن اصلا دست ما نرسیده هنوز! 

من 2 برابر هزینه پست رو باید بدم که در بهترین حالت بعد 1 هفته برسه دستم؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

این یه پیشنهاد هست

امکان داره قالب تیره هم به انجمن افزوده بشه ؟!

ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام

الان تو همه ی سایت ها مثل پرشین تولز یا بازیسنتر اعلام قیمت دلار به روز خلاف قوانین حساب میشه

هر جا بری باید قیمت دلار ببینی...همین الان چندتا تاپیک در باره ی قیمت لحظه ای دلار هست؟؟؟؟؟ هر دفعه یه کاربر تازه وارد میاد تاپیک اینجوری درست میکنه انصافا عصاب آدم بهم میریزه جایی نیست بری قیمت دلار نبینی

فقط میاد اینجا جو بیخود اضاف میکنن کم کشور ما بخاطر جو های الکی نابود شده؟هنوز تحریم های آبان شروع نشده

بهتر نیست این موضوع مدیریت بشه و با کاربرا برخورد بشه؟ما سایت اعلام نرخ روز نداریم؟انگار ما نمیدونم یا نمیبینیم یا نمیفهمیم که روزی چهارتا تاپیک واسمون درست میکنن قیمت لحظه میدن! وای همه چی گرون شد !

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

سلام

الان تو همه ی سایت ها مثل پرشین تولز یا بازیسنتر اعلام قیمت دلار به روز خلاف قوانین حساب میشه

هر جا بری باید قیمت دلار ببینی...همین الان چندتا تاپیک در باره ی قیمت لحظه ای دلار هست؟؟؟؟؟ هر دفعه یه کاربر تازه وارد میاد تاپیک اینجوری درست میکنه انصافا عصاب آدم بهم میریزه جایی نیست بری قیمت دلار نبینی

فقط میاد اینجا جو بیخود اضاف میکنن کم کشور ما بخاطر جو های الکی نابود شده؟هنوز تحریم های آبان شروع نشده

بهتر نیست این موضوع مدیریت بشه و با کاربرا برخورد بشه؟ما سایت اعلام نرخ روز نداریم؟انگار ما نمیدونم یا نمیبینیم یا نمیفهمیم که روزی چهارتا تاپیک واسمون درست میکنن قیمت لحظه میدن! وای همه چی گرون شد !

سلام

تاپیک ها رو گزارش کنید ، رسیدگی میشه .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

چرا پست ها پاک میشه؟ همین چند دقیقه پیش توی این تاپیک کامنتم پاک شده. بحث سیاسی ممنوع، قیمت دلار ممنوع، حرف زدن ممنوع، آخه تو کشوری که همه چیز زندگی مردم به مسائل سیاسی مرتبطه، قیمت مایحتاج روزانه اشون رابطه مستقیم با قیمت ارز داره مگه میشه در این شرایط بحرانی در این ضمینه بحث نشه؟ شما طرف کی هستید؟ 

دوست عزیز این تاپیک عنوانش مشخصه . صحبت شما ارتباطی با این تاپیک و موضوعش نداشت . به همین دلیل پاک شد . تکرار نکنید لطفا .

لینک به دیدگاه

با سلام. من خیلی سخت میتونم به سایت فروش وصل بشم , مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است :

با سلام. من خیلی سخت میتونم به سایت فروش وصل بشم , مشکل چیه؟

درود

عزیز بررسی شد مشکلی نیست لطفا مجدد خریدتون و انجام بدید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، testaccount گفته است :

جواب سوال را ندادی

درود دوست من

همه از وضعیت کنونی شاکی اند و جایی هم بیرون از فضای مجازی برای اعتراض امنیت ندارد. انجمنهایی مانند لیون هم سرکشی می شوند و چه بسا همین آزادی محدود هم از دست برود. بهتر آن است که دوستان مراعات وضع را تا جای ممکن بکنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خواهشندم قابلیت دادن امتیاز منفی به پستها رو برگردونید چون بعضا پستهایی داده میشه که حرص آدمو در میاره وقتی هم جوابشو بدیم تاپیک منحرف میشه این درخواست خیلیهاست لطفا حداقل نظر سنجی بزارید

یه عده کم که جیره خوار هستن با هدف بر هم زدن جو انجمن و ایجاد تنش و فضای روانی میخوان فعالیت کنن با بودن امتیاز منفی تو هر پست 10 تا منفی میخورن و خود به خود اخراج میشن چند نمونه هستش که کاربران تازه وارد میان و اینجوری اعصاب وسه ادم نمیزارن اعصابی که از وضع و اوضاع خراب ، خرابترش میکنن

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

وقتش نرسیده که این تاپیک

از مهم شدگی در بیاد تا همچنان همیشه بالای صفحه اول خرید و فروش پاور نباشه؟ ?

آپدیت:

با تشکر از مدیریت که اینکار رو انجام دادن 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

تاپیک های که قفل میشند یا مهم میشند باید محدودیت زمانی داشته باشند،طرف برای فروش لوازم خودش میاد تاپیک رو مهم میکنه،ویژه میکنه،جنسش فروش میره دیگه پیداش نمیشه اون تاپیک خوشگلش همیشه در صدر جدول میمونه

لینک به دیدگاه

سلام

این پیشنهاد من میدونم در حد یک حرف هست و تمام بارش روی ناظرین محترم 

ولی من پیشنهادم این هست که  برای کاربران تازه وارد تا مدتی محدودیت اعمال بشه براشون و برای کامنت هایی که در تاپیک ها میگذارند تا تایید ناظر منعکس نشه در تاپیک ها

چون جدیدا" مشاهده میشه کاربر دقیقا" یک هفته هست عضو شده الان به لطف نبود منفی با هر کاربری  ( بدون توجهبه سابقه و معلومات)هر طوری میخواد صحبت میکنه

باز قدیم منفی بود طرف بعد 10 تا منفی یک مدت اخراج میشد میرفت روی حرف هایی که زده فکر میکرد و با تفکر جدید بر میگشت به فروم

یکسری افراد تازه وارد  جدیدا" هم در تاپیک های فروش نظر زیاد میدن و قیمت گذاری میکنند روی کالای افرادو هم در تاپیک های گوناگون نظراتی میدهند که ربطی نداره به موضوع تاپیک و باعث تشنج میشه.

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/13, 00:25:16، Hassan.SK گفته است :

سلام خواهشندم قابلیت دادن امتیاز منفی به پستها رو برگردونید چون بعضا پستهایی داده میشه که حرص آدمو در میاره وقتی هم جوابشو بدیم تاپیک منحرف میشه این درخواست خیلیهاست لطفا حداقل نظر سنجی بزارید

یه عده کم که جیره خوار هستن با هدف بر هم زدن جو انجمن و ایجاد تنش و فضای روانی میخوان فعالیت کنن با بودن امتیاز منفی تو هر پست 10 تا منفی میخورن و خود به خود اخراج میشن چند نمونه هستش که کاربران تازه وارد میان و اینجوری اعصاب وسه ادم نمیزارن اعصابی که از وضع و اوضاع خراب ، خرابترش میکنن

درود

در رابطه با امتیاز منفی بین مدیران بررسی خواهد شد و در صورت لزوم گزینه منفی اضافه خواهد شد.

در رابطه با پست ها هر پست ی که مشکل داشت لطفا گزارش کنید رسیدگی خواهد شد.

با تشکر

در 8 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

وقتش نرسیده که این تاپیک

از مهم شدگی در بیاد تا همچنان همیشه بالای صفحه اول خرید و فروش پاور نباشه؟ ?

آپدیت:

با تشکر از مدیریت که اینکار رو انجام دادن 

درود فرجام جان

?

در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

تاپیک های که قفل میشند یا مهم میشند باید محدودیت زمانی داشته باشند،طرف برای فروش لوازم خودش میاد تاپیک رو مهم میکنه،ویژه میکنه،جنسش فروش میره دیگه پیداش نمیشه اون تاپیک خوشگلش همیشه در صدر جدول میمونه

عزیز معمولا تاپیک هایی که برای کاربران ویژه بوده ، بررسی میشه و از مهم بودن برداشته میشه .

ولی در مجموع سعی خواهیم کرد بیشتر بررسی کنیم .

در 5 ساعت قبل، Ehsan^ گفته است :

سلام

این پیشنهاد من میدونم در حد یک حرف هست و تمام بارش روی ناظرین محترم 

ولی من پیشنهادم این هست که  برای کاربران تازه وارد تا مدتی محدودیت اعمال بشه براشون و برای کامنت هایی که در تاپیک ها میگذارند تا تایید ناظر منعکس نشه در تاپیک ها

چون جدیدا" مشاهده میشه کاربر دقیقا" یک هفته هست عضو شده الان به لطف نبود منفی با هر کاربری  ( بدون توجهبه سابقه و معلومات)هر طوری میخواد صحبت میکنه

باز قدیم منفی بود طرف بعد 10 تا منفی یک مدت اخراج میشد میرفت روی حرف هایی که زده فکر میکرد و با تفکر جدید بر میگشت به فروم

یکسری افراد تازه وارد  جدیدا" هم در تاپیک های فروش نظر زیاد میدن و قیمت گذاری میکنند روی کالای افرادو هم در تاپیک های گوناگون نظراتی میدهند که ربطی نداره به موضوع تاپیک و باعث تشنج میشه.

درود احسان جان

عزیز تمام کاربران تازه وارد تا 1 هفته که پست میزنن نیاز به تایید مدیران داره.

هر مشکلی تو هر تاپیکی مشاهده کردید گزارش کنید قطعا بررسی خواهد شد.

در رابطه با منفی همونطور که در چند پست قبل توضیح دادم نیاز به بررسی بین مدیران داره .

لینک به دیدگاه

نظرات حضرات ملاحظه و خدمت مدیریت مجموعه ارسال شد. ^_^

لینک به دیدگاه

به عنوان کسی که امتیاز منفی براش به هیچ وجه مهم نبوده و بی طرف هست تمام نظرات رو خوندم

دقت کنید هر چیزی مزایا و معایب خودشو داره . نبودن امتیاز منفی از یکطرف باعث جولان کاربر نما ها میشه و در صورت و جود همون قضیه تلافی منفی ها پیش میاد 

تنها تصمیمی که به نظرم عاقلانه اومد  نبود امتیاز منفی در بخش فروش و تاپیک های جنجالی هست  ( به علاوه اینکه کاربران مولتی اکانت شناسایی و بن طولانی مدت  بشن )

از دوستان هم تقاضا دارم از فضای اقتصادی در داخل فضای مجازی انتقاد نکنید . هممون میدونم که فضای اقتصادی چجوری هست و لازم نیست انقدر یاس و نا امیدی توی جامعه تزریق بشه . با این بحث ها فقط فضای فروم گرفته تر و بدتر میشه . با اعتراض در فضای مجازی اصولی مشکلی  حل نمیشه . ( دلیل اعتراض در فضای مجازی نبود امنیت اعتراض در جامعه هست که به ما مربوط نمیشه )

دو دقیقه میشینیم پای گیم و فضای مجازی که دنیای واقعی از یادمون بره با این پست ها و کامنت ها رو به رو میشیم

https://www.zoomg.ir/2018/9/10/286356/marvels-spider-man-review/

باز هم از دوستان تقاضا دارم که مشکلات سیاسی و اقتصادی رو اینجا مطرح نکنند که نه مشکلی حل میشه بلکه به مشکلات فروم اضافه هم میشه و فضا متشنج میشه

فعلا که حال فروم اصلا خوب نیست ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...