رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

کش گوگل کروم پاک کردم مشکل حل نشد ، فایرفاکس نصب کردم فعلا مشکلی نبود و سریع بالا اومد

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام آقا حامد شما مشکلی با باز کردن انجمن ندارید ؟ من که باید حداقل  5 باری رفرش کنم تا فروم بالا بیاد

اگه راه حلی دارید ممنون میشم 

از شبکه شخصی استفاده کن حسن جان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کش گوگل کروم پاک کردم مشکل حل نشد ، فایرفاکس نصب کردم فعلا مشکلی نبود و سریع بالا اومد

فایرفاکس هم ادا میده

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

از شبکه شخصی استفاده کن حسن جان

اینجوری بهتر بالا میاد ، راه حلی دائمی نداره که مثل قبل بشه ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اینجوری بهتر بالا میاد ، راه حلی دائمی نداره که مثل قبل بشه ؟

نه متاسفانه خیلی گشتم حتی این DNS ها هم دیگه اونطور که باید و شاید عمل نمیکنند. چوب شکن های رایگان و در دسترس عموم هم معمولا دچار قطعی های پی در پی میشوند و تنها گزینه استفاده از شبکه شخصی هستش که IP مانیتورینگ دارند و IP های مشکوک رو مسدود میکنند تا از اختلال در محدوده گسترده جلوگیری کنند.

لینک به دیدگاه

.... نصف حرفامو حذف کردم اصل مطلب رو بگم  .....

بخش قطعات کامپیوتر صفحه اولش همش شده پست پین شده ! 

فکر کن گوگل دست مدیرای لیون بود  همه سایتا رو پین میکردن صفحه اول ?

ویرایش شده توسط AMIN-MOGHADDAM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند ساعتی هست تلاش میکنم نمیتونم بیام کاسپر هم پیغام میداد سایت امن نیست برای اولین بار ،  که با کمرشکن اومدم

کسی مشکلی نداره ؟

Capture.JPG.877129e541435102fd69b3566d3f40a3.JPG

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

چند ساعتی هست تلاش میکنم نمیتونم بیام کاسپر هم پیغام میداد سایت امن نیست برای اولین بار ،  که با کمرشکن اومدم

کسی مشکلی نداره ؟

منم همین مشکل رو دارم که الان با چوب شکن اومدم

لینک به دیدگاه

درود

مثل اینکه سایت و فروم مشکل دارن یا فیلترن!

من فقط با سایت شما این مشکلو دارم!

لینک به دیدگاه

برای من تا همین دو روز پیش حتی تویئچ هم بازی نمیشد با حل شدن اون لیون هم مشکلش برام حل شده

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/21, 22:23:56، Hamed گفته است :

سلام

مشکل به مدیر فنی اطلاع داده شده .

حامد جان نمیخواید فکری بحال پست های پین شده بکنید ؟

خدا شاهده اصلا واسه آدم دلی نمیمونه بره سه ساعت صفحه ورق بزنه !

بخش کامپیوتر پر شده از پست های مرده پین شده  حداکثر چهار پست پین کنید 

بخاطر همین موضوع چند وقته حتی لیون نیومدم ...

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، AMIN-MOGHADDAM گفته است :

حامد جان نمیخواید فکری بحال پست های پین شده بکنید ؟

خدا شاهده اصلا واسه آدم دلی نمیمونه بره سه ساعت صفحه ورق بزنه !

بخش کامپیوتر پر شده از پست های مرده پین شده  حداکثر چهار پست پین کنید 

بخاطر همین موضوع چند وقته حتی لیون نیومدم ...

سلام . منظورتون بخش فروشه یا بخش های دیگه  ؟

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام . منظورتون بخش فروشه یا بخش های دیگه  ؟

بخش  "فروش کیس یا چند قطعه با هم "

واقعا عذاب آوره

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، AMIN-MOGHADDAM گفته است :

بخش  "فروش کیس یا چند قطعه با هم "

واقعا عذاب آوره

متوجه هستم ، هرچند وقت یه بار چک میکنم و قدیمی ها یا اونهایی رو که تمام شدن ، از پین در میارم . منتها کاربران عزیز که اکانت ویژه دارن ، بیشترشون فقط تاپیک زدن و پین کردن رو بلدن . خیلی خوب میشه که وقتی کارشون تمام شد ، اعلام کنن که تاپیک قفل و از پین در آورده بشه . با این حال باز هم سعی میکنم که بیشتر کنترل کنم .

لینک به دیدگاه

سلام. چرا فروم در برنامه تپ تالک(tapatalk) در دسترس نیست؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamed گفته است :

متوجه هستم ، هرچند وقت یه بار چک میکنم و قدیمی ها یا اونهایی رو که تمام شدن ، از پین در میارم . منتها کاربران عزیز که اکانت ویژه دارن ، بیشترشون فقط تاپیک زدن و پین کردن رو بلدن . خیلی خوب میشه که وقتی کارشون تمام شد ، اعلام کنن که تاپیک قفل و از پین در آورده بشه . با این حال باز هم سعی میکنم که بیشتر کنترل کنم .

یکم محدودیت پین کردن رو بیشتر کنید ، فروم کاربر محور هست و باید به تمام کاربران بها داد ، از طرفی تاپیک های پین شده باعث میشه تنوع محصولات کمتر بشه و فقط یک تعداد کاربر بخصوص انجمن رو در دست بگیرن و بازار دلالی داغ بشه و تاپیک کاربرای عادی مورد بی مهری قرار بگیره 

مسئله پین کردن اگر فقط در دسترس مدیرا باشه قطعا بهتره   پرشین تولز گزینه ای بنام گزارش تخلف داره  زیر هر پست که کاربرا درخواست ها و شکایت هاشونو میفرستن  مثلا در خواست پین کردن یا  گزارش مطلب  مرده و فراموش شده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، AMIN-MOGHADDAM گفته است :

یکم محدودیت پین کردن رو بیشتر کنید ، فروم کاربر محور هست و باید به تمام کاربران بها داد ، از طرفی تاپیک های پین شده باعث میشه تنوع محصولات کمتر بشه و فقط یک تعداد کاربر بخصوص انجمن رو در دست بگیرن و بازار دلالی داغ بشه و تاپیک کاربرای عادی مورد بی مهری قرار بگیره 

مسئله پین کردن اگر فقط در دسترس مدیرا باشه قطعا بهتره   پرشین تولز گزینه ای بنام گزارش تخلف داره  زیر هر پست که کاربرا درخواست ها و شکایت هاشونو میفرستن  مثلا در خواست پین کردن یا  گزارش مطلب  مرده و فراموش شده

این امکانیه که برای کاربران ویژه در نظر گرفته شده . ولی سعی میکنیم کمی قانونمند کنیم این مسئله رو .

گزارش اینجا هم هست . بالای هر پست ، سمت چپ .

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

سلام. چرا فروم در برنامه تپ تالک(tapatalk) در دسترس نیست؟

به مدیر فنی سایت منتقل شد مشکل

لینک به دیدگاه

درود

با وجود ارزون شدن دلار تصمیماتی واسه ارزون کردن قطعات هست یا نه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام

لطفا هر پست یا موضوعی که حذف میشه علت حذف آن را هم بنویسید (فروم همسایه حداقل کمی توضیح میده اگر خلاف قوانین باشه )

کاربری که اکانت ویژه میخره جهت فروش عمده و تاپیک میزنه بهتره بدونه مشکل کجاست تا اینکه مدیریت صورت مساله را کامل حذف میکند

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، m343 گفته است :

با سلام

لطفا هر پست یا موضوعی که حذف میشه علت حذف آن را هم بنویسید (فروم همسایه حداقل کمی توضیح میده اگر خلاف قوانین باشه )

کاربری که اکانت ویژه میخره جهت فروش عمده و تاپیک میزنه بهتره بدونه مشکل کجاست تا اینکه مدیریت صورت مساله را کامل حذف میکند

سلام

هرکسی که کاربر ویژه میشه ، دلیل نمیشه که قوانین رو رعایت نکنه . نیازی به توضیح هم نیست .  وقتی شما این همه سابقه داری تو فروم ، پس قوانین رو میدونی . وقتی تصویر به اون شکلی که خواسته شده نمیذارید ، تاپیک حذف میشه .

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

هرکسی که کاربر ویژه میشه ، دلیل نمیشه که قوانین رو رعایت نکنه . نیازی به توضیح هم نیست .  وقتی شما این همه سابقه داری تو فروم ، پس قوانین رو میدونی . وقتی تصویر به اون شکلی که خواسته شده نمیذارید ، تاپیک حذف میشه .

مدیر عزیز  سلام

فرمایش شما درسته اما یه زمانی مثل الان  خود کاربر هم نمیدونه علت حذف چیه  در کل اگر علت حذف مشخص بشه هم دردسر مدیران  و هم کاربران کمتره

هرجور صلاح بدونید 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، m343 گفته است :

مدیر عزیز  سلام

فرمایش شما درسته اما یه زمانی مثل الان  خود کاربر هم نمیدونه علت حذف چیه  در کل اگر علت حذف مشخص بشه هم دردسر مدیران  و هم کاربران کمتره

هرجور صلاح بدونید 

عکسها رو مطابق با قوانین آماده کنید ، مخصوصا گوشی ها . بعد به من پیام بدید تا تاپیک رو باز کنم و عکسها رو جایگزین کنید . فقط این بار این کار رو میکنم . در صورت تکرار ، تاپیک به هیچ عنوان برنمیگرده. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
ببخشید این تبلیغ جدید سایت فروشگاه بنظرتون درست هست ؟ یا من دارم اشتباه متوجه میشم ؟ پردازنده i3 7100 فکر میکنم اون مورد رو داشته باشه

با سپاس

6765765.thumb.jpg.4fd03f5d114a529cd5e779ec734e8c33.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/10/18, 19:53:58، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
ببخشید این تبلیغ جدید سایت فروشگاه بنظرتون درست هست ؟ یا من دارم اشتباه متوجه میشم ؟ پردازنده i3 7100 فکر میکنم اون مورد رو داشته باشه

با سپاس

6765765.thumb.jpg.4fd03f5d114a529cd5e779ec734e8c33.jpg

سلام 

پنتیوم g4560 هم ساپورت میکنه

https://ark.intel.com/products/97143/Intel-Pentium-Processor-G4560-3M-Cache-3-50-GHz-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...