رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوست گرامی 4560 ساپورت میکنه 7100 هم همچنین
الان تو این عکس انگار 7100 ساپورت نمیکنه (این مفهوم رو میرسونه یجورایی)
مخصوصا برای کسی که اطلاعات کاملی نداشته باشه گمراه کننده هست

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

با سلام.

وقتی توی فروشگاه یک کالا رو انتخاب میکنی sort براساس نام اون هستش. همه ما وقتی میخوایم یک کالا رو بخریم رنج قیمتی اون واسمون مهمه و براساس رنج قیمتی کالا رو پیدا و انتخاب میکنیم. وقتی sort روی نام محصول هستش به ناچار باید اون رو روی قیمت بگذاریم و دو سه بار اون فلش جفتش رو فشار بدیم (حالا تازه کالا توی اون صفحه اول باشه یا نباشه) بنظرم بطور پیشفرض sort رو روی قیمت بگذارید واسه همه بهتره (واسه همه کالا ها)

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود جدیدا سایت لیون باید خیلی تلاش کنیم تا بازه کنه

موضوع چیه ؟ درست میشه یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Uranium گفته است :

سلام

برای من مثل قبل باز میشه . فرقی نکرده

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Uranium گفته است :

سلام

بدون ابزار های شکننده سخت باز میشه ولی با شبکه انتقال اطلاعات مشکلی نداره و خیلی سریع باز میشه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

چجوری میتونم کاربرانی که دنبال میکنم ببینم

الان توی پروفایل کاربرانی که منو دنبال میکنن نمایش داده میشه اما چجوری میشه کاربرانی که دنبال میکنم لیستشو ببینم ؟

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

چجوری میتونم کاربرانی که دنبال میکنم ببینم

الان توی پروفایل کاربرانی که منو دنبال میکنن نمایش داده میشه اما چجوری میشه کاربرانی که دنبال میکنم لیستشو ببینم ؟

سلام حسن جان

خوبی؟

image.png.e0eb7c909e30fa741d99bb6002e6dcbf.png

image.thumb.png.96c1c11c18c247bec5069547bbc02109.png

لینک به دیدگاه

لطفا یه فکری به حال دلال ها کنید، یه محدودیتی براشون بذارید، طرف هم آگهی فروش زده و هم آگهی خرید همون قطعه، یا تو سایر تاپیک ها پیشنهاد قیمت میده

چندین مورد دیدم قطعات سایر کاربر ها رو بزخر میکنن و چند روز بعد با قیمت بالاتر برای فروش میذارن!

کنترل کردنشون هم کار سختی نیست، تعدادشون از انگشت دست کمتره، یه نگاهی هم به تایپک های فروش قطعات های-اند بندازید متوجه حضور پر رنگشون میشد!

متاسفانه خلا مدیریتی حس میشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Captain-Zakhar گفته است :

لطفا یه فکری به حال دلال ها کنید، یه محدودیتی براشون بذارید، طرف هم آگهی فروش زده و هم آگهی خرید همون قطعه، یا تو سایر تاپیک ها پیشنهاد قیمت میده

چندین مورد دیدم قطعات سایر کاربر ها رو بزخر میکنن و چند روز بعد با قیمت بالاتر برای فروش میذارن!

کنترل کردنشون هم کار سختی نیست، تعدادشون از انگشت دست کمتره، یه نگاهی هم به تایپک های فروش قطعات های-اند بندازید متوجه حضور پر رنگشون میشد!

شدیدا تایید میشه
من یکی که اخر سر میترسم یه درگیری لفظی باهاشون داشته باشم. خجالت هم نمیکشن. بهتره تو عنوان فروش قید بشه که به دلال جماعت فروخته نخواهد شد

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Captain-Zakhar گفته است :

سلام . پیشنهاد شما چیه ؟ چی کار میتونیم بکنیم ؟ خرید و فروش رو محدود کنیم ؟ خب جای دیگه کارشون رو انجام میدن . خارج از دید خرید و فروش میکنن . نمیشه به کسی بگی حق نداری معامله کنی . وقتی کسی کالایی رو میخره به قصد فروش و میخواد سود ببره ، نمیشه بهش گفت این کار رو نکن . چون مصرف کننده هم میتونه همون کالا رو بخره . چطور همون دلالی که شما میگی بزخری میکنه ، ولی مصرف کننده نمیتونه از شخص اول همون قیمت بخره ؟ من راهی برای اینکه جلوی دلالی رو بگیرم به ذهنم نمیرسه. اگر شما راهی دارید که بدون ایجاد مشکل بشه کنترل کرد ، من گوش میکنم . ضمنا این رو هم در نظر داشته باشید که تا فروشنده ای کالای خودش رو به دلال نفروشه، دلال نمیتونه اون کالا رو برای فروش با قیمت بالاتر عرضه کنه .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام . پیشنهاد شما چیه ؟ چی کار میتونیم بکنیم ؟ خرید و فروش رو محدود کنیم ؟ خب جای دیگه کارشون رو انجام میدن . خارج از دید خرید و فروش میکنن . نمیشه به کسی بگی حق نداری معامله کنی . وقتی کسی کالایی رو میخره به قصد فروش و میخواد سود ببره ، نمیشه بهش گفت این کار رو نکن . چون مصرف کننده هم میتونه همون کالا رو بخره . چطور همون دلالی که شما میگی بزخری میکنه ، ولی مصرف کننده نمیتونه از شخص اول همون قیمت بخره ؟ من راهی برای اینکه جلوی دلالی رو بگیرم به ذهنم نمیرسه. اگر شما راهی دارید که بدون ایجاد مشکل بشه کنترل کرد ، من گوش میکنم . ضمنا این رو هم در نظر داشته باشید که تا فروشنده ای کالای خودش رو به دلال نفروشه، دلال نمیتونه اون کالا رو برای فروش با قیمت بالاتر عرضه کنه .

حق با شما هست و  متاسفانه هم علت عمده این مساله خود فروشنده هست، خودم هم در حال حاضر پیشنهادی ندارم اما به فکر راه حلی هستم و ب توجه به اینکه برای خرید و فروش نیازی به تایید نیست اینکار رو سخت میکنه

تو همین هفته چندین  مورد 8700k  اگهی شده که یکی دو نفر مشخص یک سر معامله بودن و عملا شدن سلطان 8700k

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamed گفته است :

درود حامد جان
اتفاقا منم چند تا تاپیک دیدم اومدم پیامم بدم گفتم ولش کن این خلاف قوانینه و ....

دیدم مثلا یه فروشنده خیلی آقا و محترم کارت گرافیک رو  باقیمت مناسب گذاشته برای فروش سریع موجودی تموم میشه بعد یکی دو روز بعد می بینی

همون کارت گرافیک با 300 -400 تومن بالاتر میزارن واسه فروش با همون توضیحات فروشنده قبلی که ماین شده و فلان

تازشم زیر تاپیکشون میزنن که در صورت هر بی ربط و قیمت پایینتر گزارش میشه جالبتر اینکه همین اشخاص مینالن که این گرونه و اون گرونه جالبه نه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Captain-Zakhar گفته است :

حق با شما هست و  متاسفانه هم علت عمده این مساله خود فروشنده هست، خودم هم در حال حاضر پیشنهادی ندارم اما به فکر راه حلی هستم و ب توجه به اینکه برای خرید و فروش نیازی به تایید نیست اینکار رو سخت میکنه

تو همین هفته چندین  مورد 8700k  اگهی شده که یکی دو نفر مشخص یک سر معامله بودن و عملا شدن سلطان 8700k

اگر راه حلی پیدا کردی ، ممنون میشم بنده رو در جریان بذاری . چون اینطوری شاید کمی به مصرف کننده واقعی کمک بشه  .

در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

درود حامد جان
اتفاقا منم چند تا تاپیک دیدم اومدم پیامم بدم گفتم ولش کن این خلاف قوانینه و ....

دیدم مثلا یه فروشنده خیلی آقا و محترم کارت گرافیک رو  باقیمت مناسب گذاشته برای فروش سریع موجودی تموم میشه بعد یکی دو روز بعد می بینی

همون کارت گرافیک با 300 -400 تومن بالاتر میزارن واسه فروش با همون توضیحات فروشنده قبلی که ماین شده و فلان

تازشم زیر تاپیکشون میزنن که در صورت هر بی ربط و قیمت پایینتر گزارش میشه جالبتر اینکه همین اشخاص مینالن که این گرونه و اون گرونه جالبه نه؟

مشکل اینه که همون 300-400 بالاتر رو هم میخرن .  پس وقتی به قیمت بالاتر خریدار هست ، فروشنده هم بالاتر میفروشه . این طبیعیه . اگر کسی نخره ، مجبوره قیمت رو پایین بیاره . یا اینکه کلا نخره که بخواد بفروشه .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام . پیشنهاد شما چیه ؟ چی کار میتونیم بکنیم ؟

سلام.

حامد جان به نظر من مثل بقیه مشکلات مملکت که حل میشه عمل کنید.

مثلا یکی از دلال هارو به اسم سلطان دلالی بگیرید و اعدام کنید.

حتی میشه بازارچه لیون رو هیلتر کنید.

خیلی راحته حل اینجور مشکلات فقط کافیه مثل سایر بزرگان عمل کرد 😂

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

سلام.

حامد جان به نظر من مثل بقیه مشکلات مملکت که حل میشه عمل کنید.

مثلا یکی از دلال هارو به اسم سلطان دلالی بگیرید و اعدام کنید.

حتی میشه بازارچه لیون رو هیلتر کنید.

خیلی راحته حل اینجور مشکلات فقط کافیه مثل سایر بزرگان عمل کرد 1f602.png

بحث رو سیاسی نکنید لطفا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه این مشکلات از وقتی زیاد شد

که مصرف کننده فکر میکنه باید کمتر از بزخر و دلال قطعات رو بخره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/12/01, 18:46:10، WINNER گفته است :

متاسفانه این مشکلات از وقتی زیاد شد

که مصرف کننده فکر میکنه باید کمتر از بزخر و دلال قطعات رو بخره

دقیقا مشکل همین جا هست که مصرف کننده ها ( البته مصرف کننده نما ها ) دنبال مفت خری و خرید پائینتر از قیمت واقعی هستند .

مثلا واسطه یا همون دلال میاد یه قطعه ای را 5 میلیون میخره و 4 روز بعد میفروشه 5300 / این یعنی قیمت عرف و ارزش این قطعه 5300 بوده که فروش رفته دیگه / حالا مصرف کننده دوست داره این قطعه را 4700 بخره و همین میشه که 6 ماه دنبال یه قطعه میگرده و پیدا نمیکنه و هی میگه امان از دست دلالها xD

هر قطعه ای یه قیمت عرفی داره که اصولا بالاتر از اون عرف فروش نخواهد رفت .

حالا یه نفر پیدا میشه ( همون که همه بهش میگن دلال ) و از یه جائی ( حالا جاش مهم نیست یااز تو فروم هست یا خارج از فروم و یا از توی جوب آب ) قطعه ای را زیر قیمت عرف تهیه میکنه حالا یا پیدا میکنه و میاد به قیمت عرف آگهی میکنه . 

این هیچ ایرادی نداره چون نه گرانفروشی کرده و خلافی مرتکب شده .

حالا این وسط یه سری مصرف کننده نما شروع میکنن جو سازی و .... که خیلی طبیعی هست .

در در 1397/12/01, 08:51:24، Captain-Zakhar گفته است :

احمد جان تو فروم پرشین تولز دیدم یه سی پی یو 9700k آگهی کردید که ظاهرا چون عکس نداشت پاک شد .

قیمتی که برای اون سی پی یو در نظر گرفته بودید 7 میلیون بود .

قیمت دلاری اون سی پی یو 420 دلار هست و قابل تهیه از سایتهای خرده فروشی خارجی / اگر 420 را در قیمت دلار روز که 13.500 یا 14 هزار تومان هست ضرب کنیم میشه 5600-5800 ولی شما به قیمت 7 میلیون آگهی  کردید یعنی 1200-1400 بالاتر که قطعا این مبلغ خیلی بیشتر از هزینه حمل و .... هست .

یعنی عملا شما به قیمت پائینتری تهیه کردید و دارید به قیمت بالاتری میفروشید .

حالا به نظرتون به این کار میگن دلالی ؟ به نظرتون این کار با کاری که اون دلالها که بهشون اشاره کردید چه فرقی دارد ؟

از نظر من هیچ فرقی با هم ندارند و حتی این کار با کاری که خیلی از وارد کننده و بازرگانان انجام میدن هم فرقی نداره . به این میگن کسب درآمد حالا اسمش را هر چی میخواهید بزارید ( دلالی یا واسطه گری یا هر چیزی ) ( خود من هم اگر یه سی پی یو مشابه سی پی یو شما داشتم قطعا تو همین رنج 7 تومن آگهی میکردم و منظورم این نیست شما گرون فروشی کردید / شما یه سرمایه گذاری کردید و طبیعی هست که باید یه سود منصفانه ای هم داشته باشید )

متاسفانه زمانه خراب شده و به دلیل تورم بالا و بی ثبات بودن نرخ دلار و ..... تقریبا 90% مردم این مملکت همین کار را میکنند حالا راه و روش ها مقداری فرق داره ولی در کل یه اتفاق میافته .

یکی میره دلار میخره و 4 روز بعد میفروشه .

یکی میره ماشین میخره و 4 روز بعد میفروشه 

یکی هم قطعه میخره و 4 روز بعد میفروشه 

همه دنبال این هستند که اون اندک پول بی ارزشی که دستشون هست و هر روز هم بی ارزش تر میشه را به نوعی تبدیل کنند .

بی کاری تو مملکت بیداد میکنه و روز بروز شاهد تعدیل نیروها هستیم و به میزان بیکار ها اضافه میشه .

حالا این وسط اگر کسی تلاش میکنه به هر نحوی یه کسب در آمد جزئی انجام بده نباید بهش خرده گرفت و به دلالی و ... محکومش کرد و همه اینها از سر اجبار هست .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این ها فقط نظرات شخصی من بود و امیدوارم به کسی بر نخورده باشه و یکی دو روز هست میگم بنویسم یا نه و داشتم منصرف میشدم که دیدم مصطفی جان یه قسمتی ار حرفی که میخواستم بزنم را نوشت و منم به خودم اجازه دادم بنویسم .

اگر مقداری واقع بین باشیم خیلی کمک میکنه با مشکلات و شرایط روز کنار بیائیم و کمتر اذیت بشیم .

موفق باشید 

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

سلام حامد جان

سایت لیون خیلی سخت بالا میاد با .com هم همینطوره

کش مرور گر رو هم پاکیدم بازم درست نشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام حامد جان

سایت لیون خیلی سخت بالا میاد با .com هم همینطوره

کش مرور گر رو هم پاکیدم بازم درست نشد

برای منم همینطور بود

از تو بوکمارک پاک کن و دوباره وارد سایت شو

بعضی از صفحات فرم هم برای من همیطنور بود که پک کردم و دوباره جایگزین کردم

لینک به دیدگاه

در در 1397/12/03, 17:15:27، Behzad Tak گفته است :

دقیقا مشکل همین جا هست که مصرف کننده ها ( البته مصرف کننده نما ها ) دنبال مفت خری و خرید پائینتر از قیمت واقعی هستند .

مثلا واسطه یا همون دلال میاد یه قطعه ای را 5 میلیون میخره و 4 روز بعد میفروشه 5300 / این یعنی قیمت عرف و ارزش این قطعه 5300 بوده که فروش رفته دیگه / حالا مصرف کننده دوست داره این قطعه را 4700 بخره و همین میشه که 6 ماه دنبال یه قطعه میگرده و پیدا نمیکنه و هی میگه امان از دست دلالها xD

هر قطعه ای یه قیمت عرفی داره که اصولا بالاتر از اون عرف فروش نخواهد رفت .

حالا یه نفر پیدا میشه ( همون که همه بهش میگن دلال ) و از یه جائی ( حالا جاش مهم نیست یااز تو فروم هست یا خارج از فروم و یا از توی جوب آب ) قطعه ای را زیر قیمت عرف تهیه میکنه حالا یا پیدا میکنه و میاد به قیمت عرف آگهی میکنه . 

این هیچ ایرادی نداره چون نه گرانفروشی کرده و خلافی مرتکب شده .

حالا این وسط یه سری مصرف کننده نما شروع میکنن جو سازی و .... که خیلی طبیعی هست .

احمد جان تو فروم پرشین تولز دیدم یه سی پی یو 9700k آگهی کردید که ظاهرا چون عکس نداشت پاک شد .

قیمتی که برای اون سی پی یو در نظر گرفته بودید 7 میلیون بود .

قیمت دلاری اون سی پی یو 420 دلار هست و قابل تهیه از سایتهای خرده فروشی خارجی / اگر 420 را در قیمت دلار روز که 13.500 یا 14 هزار تومان هست ضرب کنیم میشه 5600-5800 ولی شما به قیمت 7 میلیون آگهی  کردید یعنی 1200-1400 بالاتر که قطعا این مبلغ خیلی بیشتر از هزینه حمل و .... هست .

یعنی عملا شما به قیمت پائینتری تهیه کردید و دارید به قیمت بالاتری میفروشید .

حالا به نظرتون به این کار میگن دلالی ؟ به نظرتون این کار با کاری که اون دلالها که بهشون اشاره کردید چه فرقی دارد ؟

از نظر من هیچ فرقی با هم ندارند و حتی این کار با کاری که خیلی از وارد کننده و بازرگانان انجام میدن هم فرقی نداره . به این میگن کسب درآمد حالا اسمش را هر چی میخواهید بزارید ( دلالی یا واسطه گری یا هر چیزی ) ( خود من هم اگر یه سی پی یو مشابه سی پی یو شما داشتم قطعا تو همین رنج 7 تومن آگهی میکردم و منظورم این نیست شما گرون فروشی کردید / شما یه سرمایه گذاری کردید و طبیعی هست که باید یه سود منصفانه ای هم داشته باشید )

متاسفانه زمانه خراب شده و به دلیل تورم بالا و بی ثبات بودن نرخ دلار و ..... تقریبا 90% مردم این مملکت همین کار را میکنند حالا راه و روش ها مقداری فرق داره ولی در کل یه اتفاق میافته .

یکی میره دلار میخره و 4 روز بعد میفروشه .

یکی میره ماشین میخره و 4 روز بعد میفروشه 

یکی هم قطعه میخره و 4 روز بعد میفروشه 

همه دنبال این هستند که اون اندک پول بی ارزشی که دستشون هست و هر روز هم بی ارزش تر میشه را به نوعی تبدیل کنند .

بی کاری تو مملکت بیداد میکنه و روز بروز شاهد تعدیل نیروها هستیم و به میزان بیکار ها اضافه میشه .

حالا این وسط اگر کسی تلاش میکنه به هر نحوی یه کسب در آمد جزئی انجام بده نباید بهش خرده گرفت و به دلالی و ... محکومش کرد و همه اینها از سر اجبار هست .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این ها فقط نظرات شخصی من بود و امیدوارم به کسی بر نخورده باشه و یکی دو روز هست میگم بنویسم یا نه و داشتم منصرف میشدم که دیدم مصطفی جان یه قسمتی ار حرفی که میخواستم بزنم را نوشت و منم به خودم اجازه دادم بنویسم .

اگر مقداری واقع بین باشیم خیلی کمک میکنه با مشکلات و شرایط روز کنار بیائیم و کمتر اذیت بشیم .

موفق باشید 

مورد من باکس بود و از قیمت ترای هم پایین تر زدم، همیشه هم قیمت رو یکم بالاتر میزنم که جا برای چونه زنی داشته باشه 

اون عزیزانی که برای معامله پیام دادن در جریان هستن، منم دلال نیستم که بخاطر سود اینکار کنم و نگرفتم که بفروشم، تنها دلیل فروشم نیاز مالی هست که تو همون تاپیک نوشتم 

وضعیت من با اونی که برای دلالی تو فروم می‌چرخه خیلی فرق داره

راجب خريد از سایت های خارجی  جفتمون اطلاع داریم و دیگه جای بحث نیست، هزینه حمل و کارمزد و گمرک  و زمان دلیور رو شما در نظر بگیر با قیمت بازار یکی هست وگرنه خودشون هم اینکار رو می‌کردن ، مگه اینکه مسافری بیاد که اونم برای مصرف شخصی هست.

من اگه قرار بود دلال باشم ملتی که برای خرید بهم پیام میدن رو به فروشنده‌ معرفی نمیکنم و پولو میگیرم با کسر کارمزد میدم به فروشنده، خیلی از موارد بوده که بخاطر قیمت بالای فروشنده حتی با اینکه جنس رو لازم داشته و ممکن بوده هزینه کنه معرفی نکردم 

یه نگاه به سابقه فروش و قیمت های من بنداز بعد انگ دلالی بزنید 

پی‌نوشت راجب همون ۹۷۰۰ هم من  همون موقع که تو فروم ۸۷۰۰ کا استوک رو داشتن زیر ۴.۳ میدادن و اکش ۵.۶ بود و ۹۷۰۰ ترای بین ۶.۹۵۰ الی ۷  به تمام دوستانی که  استوک داشتن  گفتم ۲،۰۰۰ سر می‌گیرم، شما که دستت تو بازاره حساب کن چند در میاد 

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، Captain-Zakhar گفته است :

مورد من باکس بود و از قیمت ترای هم پایین تر زدم، همیشه هم قیمت رو یکم بالاتر میزنم که جا برای چونه زنی داشته باشه 

اون عزیزانی که برای معامله پیام دادن در جریان هستن، منم دلال نیستم که بخاطر سود اینکار کنم و نگرفتم که بفروشم، تنها دلیل فروشم نیاز مالی هست که تو همون تاپیک نوشتم 

وضعیت من با اونی که برای دلالی تو فروم می‌چرخه خیلی فرق داره

راجب خريد از سایت های خارجی  جفتمون اطلاع داریم و دیگه جای بحث نیست، هزینه حمل و کارمزد و گمرک  و زمان دلیور رو شما در نظر بگیر با قیمت بازار یکی هست وگرنه خودشون هم اینکار رو می‌کردن ، مگه اینکه مسافری بیاد که اونم برای مصرف شخصی هست.

من اگه قرار بود دلال باشم ملتی که برای خرید بهم پیام میدن رو به فروشنده‌ معرفی نمیکنم و پولو میگیرم با کسر کارمزد میدم به فروشنده، خیلی از موارد بوده که بخاطر قیمت بالای فروشنده حتی با اینکه جنس رو لازم داشته و ممکن بوده هزینه کنه معرفی نکردم 

یه نگاه به سابقه فروش و قیمت های من بنداز بعد انگ دلالی بزنید 

پی‌نوشت راجب همون ۹۷۰۰ هم من  همون موقع که تو فروم ۸۷۰۰ کا استوک رو داشتن زیر ۴.۳ میدادن و اکش ۵.۶ بود و ۹۷۰۰ ترای بین ۶.۹۵۰ الی ۷  به تمام دوستانی که  استوک داشتن  گفتم ۲،۰۰۰ سر می‌گیرم، شما که دستت تو بازاره حساب کن چند در میاد 

من به شما انگ دلالی نزدم و این شما هستید که به دیگران انگ دلالی میزنید.

من فقط مثال زدم که خود شما هم به نوعی دارید همان کار را میکنید که همه میکنند فقط شکل و شمایلش فرق داره . 

حالا شما یکبار این کار را میکنید ولی بعضی ها تعداد دفعات بیشتر 

در کل کار شما پسندیده نیست که عملکرد دیگران را قضاوت کنید و به قول خودتون بهشون انگ دلالی بزنید چون کسی کار خلافی انجام نداده و در پست قبلی کامل توضیح دادم .

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز ، والا کاری از دست حامد و یا دیگران بر نمیاد. همینجور که پراید از ۱۰ تومن شد ۵۰ تومن و همچنان مردم توی صف هستند که بخرن واسه خرید کالا های دیگه هم همینطور هست و تا خود ما نخریم و روند رو عوض نکنیم دلال همیشه وجود داره ، اگر چه همه خوب میدونن دلال های انجمن کیا هستن ، پس بهتره با اونا معامله صورت نگیره. حرفم با کسایی نیست که کالا رو ارزونتر تهیه کردن ، حرفم با کسایی هست که میخان گرونتر از قیمت واقعی بفروشن!

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

سلام

لطفا قطعاتی که داخل سایت هست رو بامشخصات دقیق بزنید:

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/converters/d-net/d-net-hdmi-port-to-vga-adapter7.html

قطعه ی بالا رو میخوام خریداری کنم اما نمیدونم تا چه رزولوشنی پشتیبانی می کنه و اطلاعاتی که برای این کالا زده شده مشخصه که برای یک کالای دیگه هست (مثلا زده : آنتن‌های خارجی دو بانده با قابلیت جدا شدن)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

یه فکری به حال آپلود عکس بکنید فایل یک مگی 20 بار باید آپلود کنی تا شاید یکبار شانس بیاری که خطا نده !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

یه فکری به حال آپلود عکس بکنید فایل یک مگی 20 بار باید آپلود کنی تا شاید یکبار شانس بیاری که خطا نده !

همینطوریش همش با ابر و باد درگیریم (البته چند روزیه رفع شده) دیگه اونو بردارند که هیچی دیگه.

بهتره یه اپلودسنتر با قابلیت نگهداری همیشگی فایل معرفی کنند اونجا آپلود کنیم و اینجا لینک بذاریم یا اینکه منابع سایت رو ارتقا بدند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...