رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 15 دقیقه قبل، mahdix3 گفته است :

دوست من حرف شما متین این کارم دارم میکنم!

اما شما به من بگو اکانت هکی دزدیه یا نه؟این مرز مشخص میکنه

اکانت هکی اگر مال ایرانی باشه دزدیه اگر مال خارجی باشه از شیر مادر حلال تره، مثل همین ویندوز کرکی که نصب می کنی به تلافی همه ی تحریم های ناجوانمردانه ای که علیه این ملت غیور اعمال کردند و هیچ احدی تو دنیا صداش در نمیاد.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

اکانت هکی اگر مال ایرانی باشه دزدیه اگر مال خارجی باشه از شیر مادر حلال تره، مثل همین ویندوز کرکی که نصب می کنی به تلافی همه ی تحریم های ناجوانمردانه ای که علیه این ملت غیور اعمال کردند و هیچ احدی تو دنیا صداش در نمیاد.

افرین قبول منم استفاده میکردم 

اما حرف من چیه

توضیح دادم تو تاپیک همینو من توی پست زدم پاک کردن

اکانت هکی  مال صاحب حسابه پول دور ریختنه چون پس میگیره

ویرایش شده توسط mahdix3
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mahdix3 گفته است :

اما حرف من چیه

توضیح دادم تو تاپیک

دمت گرم، این شد یه چیزی!

:x

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mahdix3 گفته است :

اما حرف من چیه

توضیح دادم تو تاپیک همینو من توی پست زدم پاک کردن

منم با تاپیک‌ زدن و اطلاع دادن به این روش موافقم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

اییییوللل دمت گرم خیلی با این حرفات حال کردم😁

والا دم به دم تحریم و محدودیت جدید بعد 60 دلار بریزیم تو حلقومشون واسه بازی ای که هیچ ساپورت و پشتیبانی تو ایران نداره

من که یه هزاری هم به اینا نمیدم

کاش سخت افزار هکی هم بود پول بی زبون رو به انویدیا و اینتل و دار و دستش نمیدادیم😄

لینک به دیدگاه

در در 8 خرداد 1398 در 00:05، Cube گفته است :

خداوکیلی چه بلایی سر مجنتو آودرین ؟!

گزینه " کوکی " کجاست ، هر باید دوباره لاگین کنیم خسته شدیم

در در 8 خرداد 1398 در 00:10، Cube گفته است :

به به شاهکار جدید لیون کامپیوتر :  " دستکاری نمودار تغییرات قیمت "

2064902863_Screenshot_2019-05-29G602.thumb.png.b9abf31ae8162e43b72d118298dbba2a.png

بله ، فکر کنیم نمودار مقدار سینوس زاویه تتا هست نه قیمت !!!

من الان یه هفته هست قیمت رو چک میکنم قیمت از 540 تومن تکون نخورده ، ولی نمودار قیمت بین 501 تا 540 موج سینوسی گرفته.

پ.ن : مطعن باشین با این کارها هیچ فروشگاهی به موفقیت نرسید تنها ، اعتبار و اعتماد خودتون رو از بین می برید، سال ها زمان میبره تا یه اعتماد به دست بیاد ولی به راحتی از بین میره.

درود

دوست عزیزم ممنونم از اینکه این مسائل رو اعلام کردید، هر 2 مسئله در حال بررسی هستند

در مورد نمودار قیمت، تغییرات قیمتی مداومی که ثبت شده، اشتباه هست و قیمت کالا ثابت بوده در اون بازه‌ی زمانی

در حال بررسی و رفع مسئله هستیم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

تحریم ناجوانمردانه! 

به شوخی هم قشنگ نیست

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

متاسفم منطق حرفتون کوچه بازاری و غلط هست حالا هرچندتا لایک هم میخوان بدن بهتون ...

مگه تحریم هارو اون  بدبختی که اکانتش هک شده علیه این ملت غیور (؟؟؟) وضع کرده خرید و فروش اکانت هکی کار بسیار غیر اخلاقی هست و نباید همچین فرومی اجازه انجامش رو بده.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

سلام.

بحث کرک و اکانت هکی بسیار باهم تفاوت دارن از لحاظ معنوی و اخلاقی که با توجه به نداشتن علم و صلاحیت لازم وارد این مبحث نمیشم.اما  اینکه بدلایل بسیاری بی عدالتی ها از جمله به رسمیت نشناختن و بن بودن و همچنین هزینه ی بسیار بالا بدلیل دشمنی هایی که ما نقشی در اونها نداریم  حاضر به پرداخت هزینه برای سرویس یا کالای خاصی نیستیم (درواقع پرداخت هزینه به منتشر کننده، چون در بسیاری موارد هم حقوق سازنده قبلا دریافت شده مانند عناوین ََAAA و ضرر مستقیم به شخص خاص وارد نمیشه بجز بازی های مستقل و عموما با corporate های بزرگی طرف هستیم که چندان هم عدل و انصاف ندارند) با اینکه مستقیما حقوق شخص دیگری (مصرف کننده و انسانی مثل خودمون با ملیت متفاوت) را پایمال کنیم بسیار متفاوت هست و نباید اشتباهات و دشمنی  دولت ها رو به حقوق شخصی ملتی خاص ربط بدیم و به همون دلایلی که این حرکت برای اکانت یه هم وطن از دید شما دزدی هست باید برای اکانت کسی با ملیت متفاوت هم دزدی باشه و به همون اندازه از دید اخلاقی زشت و نادرست.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

با سلام

من برای جمع کردن سیستم  با دنیای وسیعی رو به رو شدم  و به خاطر دقت نظر زیادی که دارم سوال های زیادی برام ایجاد شد که

خیلی هاشو درگوگل پیدا کردم وخیلی هاشم توسط افرادی که در دسترسم بودند بی جواب موند 

تا این که در اینجا اقدام به ایجاد چند موضوع و پرسش معقولانه در انجمن و تاپیک های مربوطه کردم ولی ناظر اینجا در یک پست ضمن تمسخر، منو به کار نکرده متهم و کلی حرف نا معقولانه دیگه

به من زد.ولی در عوض اطلاعات با ارزشی از کاربرای کاردرست و فهیم اینجا نسیبم شد که خیلی بی لطفیه اکه بخوام به اونا کمتر توجه کنم

من استارتر اینجا بودم شاید 2تا از تاپیک های من میتونست در جهت سبکترشدن فروم ،در یک تاپیک خلاصه بشه.ولی  مثل اینکه اصلا کار به این چیزا نبود.

لینک به دیدگاه

در در 12 خرداد 1398 در 16:29، Mohsen P گفته است :

درود

دوست عزیزم ممنونم از اینکه این مسائل رو اعلام کردید، هر 2 مسئله در حال بررسی هستند

در مورد نمودار قیمت، تغییرات قیمتی مداومی که ثبت شده، اشتباه هست و قیمت کالا ثابت بوده در اون بازه‌ی زمانی

در حال بررسی و رفع مسئله هستیم

من هم این مورد رو تو خیلی از محصولات دیدم ، واقعا کار بچه گانه ای انجام دادین.

در مورد مشکل فنی !!!  آخه میگم چرا یه بار فقط یه بار ، یه مشکل فنی پیش بیاد قیمت ها رو کمتر بزنه 🤣😅

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام چرا بعضی از قسمتهای انجمن توی آخرین ارسالات نمایش داده نمیشه ؟ 

مثل این مورد قسمت

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود آقا این چه مدلی هست من تا میخوام وارد لیون بشم باید تایید کنم روبات نیستم بدشم  نرم افزار رو سیستمم میخواد نصب بشه

قدرت را گرفته از ابرروان بود یه چیز تو این مایه ها  لطفا برررسی کنید این چه ما میترسیم 😋

ddos_protection_bot_detection

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

تاپیکهای تکراری ، پستهای منفی ، پستهای جدید نمایش داده نمیشه

اینا رو یکی درسته کنه 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

تاپیک بنده راجب ارز فیسبوک (لیبرا) چرا پاک شد ؟ ولی تاپیکهای مشابه هنوز هستن !؟

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

تاپیک بنده راجب ارز فیسبوک (لیبرا) چرا پاک شد ؟ ولی تاپیکهای مشابه هنوز هستن !؟

لینک تاپیک های مشابه رو بدید تا حذف بشن . تاپیک شما لینک خارجی داشت.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در 2 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

اقا تاپیک فروش  من دو سه روزه بلا تکلیفه

قوانین رو درست بخونید و رعایت کنید تا تایید بشه . شما که قوانین رو میدونید .کاغذ مشخصات کنار کالا . نه کنار جعبه خالی کالا .

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا قیمت هاتون رو با  بقیه سایت ها چک کنید رقابت رو ادامه بدید ، قدیم لیون قیمت هاش از همه جا بهتر بود الان 70% قطعات سایت های دیگه قیمت بهتری گذاشتن

من که تهران هستم هر دفعه بازار میرم قیمت هاشون پایین تر هست بین 5 تا 15 درصد.

شما تخفیف میزنید تازه میشه مثل قیمت بازار

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در در 2 آبان 1398 در 21:06، Hamed گفته است :

قوانین رو درست بخونید و رعایت کنید تا تایید بشه . شما که قوانین رو میدونید .کاغذ مشخصات کنار کالا . نه کنار جعبه خالی کالا .

الان سه روزه عکس جدید گذاشتم الان مشکل چیه چرا جواب مردم رو دادن اینقد سخت شده

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

الان سه روزه عکس جدید گذاشتم الان مشکل چیه چرا جواب مردم رو دادن اینقد سخت شده

تایید شد.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

تایید شد.

ممنونم از شما

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

ممنونم از شما

خواهش می کنم.

یه زمانی بعضی تاپیک ها توی Feed من یا بقیه مدیران Miss میشه یا دیده نمیشه، برای همین ممکنه یا نبینیم یا فراموش کنیم. اگر موردی بود یه پیام بدین، همزمان من و ناظر دیگر فروم رو در پیام خصوصی مطلع بفرمایید مشکل رو برطرف می کنیم.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

خواهش می کنم.

یه زمانی بعضی تاپیک ها توی Feed من یا بقیه مدیران Miss میشه یا دیده نمیشه، برای همین ممکنه یا نبینیم یا فراموش کنیم. اگر موردی بود یه پیام بدین، همزمان من و ناظر دیگر فروم رو در پیام خصوصی مطلع بفرمایید مشکل رو برطرف می کنیم.

من همیشه مورد لطف بودم البته چون سیستمم رو گذاشتم برا فروش و با موبایل یکم سخت شده برام اشتباه اول از خودم بود بازم ازشما ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...