رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

۲ ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

لطفا چند بار قبلی که بنده تخلف کردم رو اعلام بفرمایید و در صورتی که بیشتر از 1 بار باشه بنده فروم رو برای همیشه ترک خواهم کرد.

مخلص آقا یونس عزیز،

من با آقا احسان صحبت میکردم ایشون گفتن قبلا مواردی پیش آمده که در آن واحد بیش از 2 تاپیک داشتین که ایشون موارد اضافی رو یا می بستن یا مخفی میکردند. این موضوع تخلف نیست به اون معنا که واژه تخلف رو به کار ببریم، اما برای حفظ و رعایت حقوق بقیه کاربران مجبور هستیم برای همه رعایت کنیم. حالا چه 1 ثانیه بعد از زدن تاپیک باشه چه 1 روز بعدش باشه، توفیری برای ما نداره، از نظر ما که ناظر هستیم به محض آنلاین شدن تا موردی جلوی چشممون ظاهر میشه سریع اقدام می کنیم. حالا شانس شما بوده تو یه مورد بلافاصله پس از زدن تاپیک بوده. :D

کارهای انجمن عین ظرف شستنه، هر ظرفی جلوتر دم دستت باشه اول اونو میشوری، حالا من مثلا فلان ساعت آنلاین بشم اولین چیزی که در اون ساعت اتفاق افتاده به چشمم میخوره، اول همونو انجام میدم.

حالا شما که بزرگ انجمن هستین و همیشه قوانین رو در نظر دارین و رعایت میکنین، این موضوع رو دیگه گفتن نداره. آقا احسان هم بنده خدا یه تنه در بخش فروشگاه بیشترین فشار روی ایشون هست و من خودم اعتراف می کنم نگه داشتن این موضوع در ذهن خودم که چه کسی چند تا تاپیک داره، واقعا سخته و فید انجمن هم اونقدری شسته رفته نیست کمک کنه. 

قانونی که در این زمینه داریم باید اتوماتیک اجرا بشه که مثلا بدون بسته شدن 2 تاپیک قبلی امکان زدن تاپیک سوم نباشه، اما خوب چنین اتوماسیونی نداریم و کل موضوع میفته گردن مدیران انجمن که اونها هم سعی و تلاششون رو می کنند. حالا یه مورد اگر سخت گیری شده، دلیل بر این نیست که با رولور کمین کرده باشیم کسی رو هدشات کنیم. 😆

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

19 دقیقه قبل، Arthur گفته است:

وقتی ایشون اینجوری اعتراض میکنن شاید وقتش باشه که قبول کنیم یه جایی از کار ایراد داره!!

مهدی تو روحت xD یه لطفی کن ایرادات کار انجمن لیون رو بی زحمت یکی یکی بنویس اینجا ببینم موضوع چیه که همه جا در تضاد هستی. :D

یه بار برای همیشه هر ایرادی به ذهنت میرسه رو اینجا بگو، دیگه هم خودتو راحت کن و هم مارو، خسته شدم هی تو هر تاپیکی انتقادی جنابعالی یه طرف طناب رو گرفتی داری میکشی.

من یا باید به مشکلات کاربری که مشکل داره رسیدگی کنم یا به غر زدن های اینطوری جنابعالی که رفیق شفیق مایی.

بگو دادا..

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

مهدی تو روحت xD یه لطفی کن ایرادات کار انجمن لیون رو بی زحمت یکی یکی بنویس اینجا ببینم موضوع چیه که همه جا در تضاد هستی. :D

یه بار برای همیشه هر ایرادی به ذهنت میرسه رو اینجا بگو، دیگه هم خودتو راحت کن و هم مارو، خسته شدم هی تو هر تاپیکی انتقادی جنابعالی یه طرف طناب رو گرفتی داری میکشی.

من یا باید به مشکلات کاربری که مشکل داره رسیدگی کنم یا به غر زدن های اینطوری جنابعالی که رفیق شفیق مایی.

بگو دادا..

ما مخلصیم 😁

والا انجمن لیون به نظر من کلا ایراده. با گفتن هم درست نمیشه چون هزاران بار قبلا همه گفتن و هیچ تغییری ایجاد نشده.

ولی خب چون شما امر کردی من چیزهایی که به ذهنم میرسه مجدد عرض میکنم. کلا مشکلات انجمن دو دسته کلی تقسیم میشه. ایرادات سرور و نرم افزار فروم و ایرادات مدیریتی.

۱. مهم ترین ایراد از نظر من مدیریت فروم به سبک مدرسه است. پست ها و مطالب شدیدا نظارت و پالایش میشن که کلا با ذات فروم در تضاده. شما همین انجمن همسایه رو در نظر بگیر. کارش فروش هاست و ثبت دامنه و ایناست. ولی شما برو تاپیک بزن هرچی دوست داری بگو. از تمام رقباشون تعریف کن و از اونا بد بگو. هیچوقت نه پستی پاک میشه و نه کسی میگه چرا. 

همین الان یک تاپیک رو دیدم که حتی مدیر ارشدش نوشته که داره از یه سرویس دیگه استفاده میکنه و راضی ه!! لینک تاپیک رو نمیزارم چون نمیخوام پستم پاک بشه ولی خواستین واتس اپ ارسال میکنم.

۲. مشکلات شدید و عجیب و غریب سرور و نرم افزار انجمن. والا ما هم فروم آی پی بی نگهداری میکردیم یه زمانی. اصلا چیز پیچیده ای نیست که این همه مشکل داشته باشه! من به عمرم انجمنی به کندی و بدی لیون ندیدم (از نظر نرم افزاری). به طور میانگین در تجربه شخصی خودم از هر ۳ تا ایجکس ریکوست یکی ش fail میشه که یعنی ۳۳ درصد!

حدس من این ه که کاستومایزشن هایی که روی کور آی پی بی انجام شده باعث تمامی این مشکلات شده. وگرنه خود آی پی بی نرم افزار خوب و سریعی هست و از این دست مشکلات نداره.

تا حالا ندیدم این مشکلات درست و حسابی و برای همیشه حل بشه. فقط یک شخص خاص تگ میشه و همین.

من به طور کلی عرض کردم. هر کدوم از این مشکلات رو میشه ساعت ها در موردش بحث کرد و مثال های زیادی رو نام برد.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Arthur گفته است:

ما مخلصیم 😁

والا انجمن لیون به نظر من کلا ایراده. با گفتن هم درست نمیشه چون هزاران بار قبلا همه گفتن و هیچ تغییری ایجاد نشده.

دادا اگر کلا یه چیزی ایراده از نظر شما و با گفتن هم درست نمیشه پس با غر زدن هم درست نمیشه، پس اصلا اگر می بینی چیزی گفته شده و تغییری انجام نشده، یعنی تصمیم به اون بوده که اون همون شکلی باشه. بقیه اش دیگه تصمیم شماست که دوست داشته باشی در اون فضا باشی یا نباشی.

۱. مهم ترین ایراد از نظر من مدیریت فروم به سبک مدرسه است. پست ها و مطالب شدیدا نظارت و پالایش میشن که کلا با ذات فروم در تضاده.

خدا وکیلی این توصیفی که کردی واسه کره شمالی هم هنوز قفله. کجا پست ها نظارت شدید میشن؟ از چه نظر، الان غیر از مواردی که در قوانین ذکر شده نباید باشه - این همه فعالیت داره در انجمن صورت میگیره. آیا صحبت راجب مسایل فنی کامپیوتر، چه سخت افزاری چه نرم افزاری کنترل شده است؟ مثلا از AMD نمیشه حرف زد، اگر از AMD تعریف کنی ناظر میاد AMD رو میکنه اینتل؟ یا همه ضد لینوکس هستند، و هر کسی بیاد از لینوکس تعریف کنه ما می کنیم "ویندوز"؟

نه. خوب پس چرا آخه اینچنین توصیفی داری؟ بی زحمت دقیق مصداقی بگو چه مطلبی مرتبط با کامپیوتر رو دیدی که شدیدا پالایش شده. قول هم میدم که من نوشته شمارو شهید نمیکنم میزارم بمونه که پاسخ بدم چرا چنین چیزی پاک شده.

شما همین انجمن همسایه رو در نظر بگیر. کارش فروش هاست و ثبت دامنه و ایناست. ولی شما برو تاپیک بزن هرچی دوست داری بگو. از تمام رقباشون تعریف کن و از اونا بد بگو. هیچوقت نه پستی پاک میشه و نه کسی میگه چرا. همین الان یک تاپیک رو دیدم که حتی مدیر ارشدش نوشته که داره از یه سرویس دیگه استفاده میکنه و راضی ه!! لینک تاپیک رو نمیزارم چون نمیخوام پستم پاک بشه ولی خواستین واتس اپ ارسال میکنم.

همین الان این تاپیکی که داریم توش صحبت میکنیم، از سر تا پاش بد گفتن در مورد لیونه. آیا پاک شده؟ آیا گفتیم انتقاد نکنین؟ اگر هر بد گفتنی پاک میشه، پس این تاپیک چیه اینجا که ما داریم توش حرف میزنیم. اگر نه، هر بد گفتنی پاک نمیشه، پس دلیل دیگری داره اگر مطلبی پاک میشه. اون دلیل، ربطی به بدگفتن یا خوب گفتن نداره.

اگر منظورت از صحبت در مورد رقبا، قانون ممنوعیت پرسیدن در مورد اعتبارنامه فروشگاه های دیگه است؟ تو رفیق خودمی، اصلا فرض کن من خودم پیشنهاد دهنده این قانون بودم و اولین نفر هم خودم شروع به پاک کردن این موارد کردم. در این پست هم به تفصیل به دلایل این موضوع اشاره کردم. از شمایی که تو فضای آنلاین هستی و میدونی هر شرکت خصوصی این حق رو داره واسه خودش قانون خودش رو داشته باشه، انتظار درک موضوع بیشتر میره تا دیگر کاربران. حالا به هر دلیلی مشکل داری با این قانون. اوکی، الان بهت میگم آقا تقصیر منه، تو که واتس اپ منو داری، هر روز صبح یه وییس بده، ظهر یه وییس بده، شب هم یه وییس بده، برای این قانون تو هر کدومش هر فحشی دلت خواست بده، اصلا هرچی دوست داشتی به خودم بد و بیراه بگو.

ولی دیگه بالاغیرتا دیگه پیامی از سمت شما تو هر تاپیکی که انتقادی مطرح میشه نبینم. چون باعث دردسر و زحمت برای منه. من غیر از خدمت و رفاقت و مشاوره صادقانه در هر ساعت از شبانه روز برای شما کاری نکردم. تا حالا اذیتی کردم؟ تو فرض کن یه رفیق داری، دائم میاد تو مجموعه ای که داری فعالیت میکنی تو هر تاپیک فاز منفی میده و شما نمیدونی باید به موضوع رسیدگی کنی یا به مسائل حاشیه ای بپردازی. و من خسته شدم از این موضوع. به همین خاطر همینجا گفتم که 1 بار برای همیشه، موضوع بسته بشه. صد البته، هر زمان هر انتقادی خودت داری بیا مطرح کن، من یا بقیه موظف به پیگیری هستیم اما اینکه یه بنده خدایی بیاد یه صحبتی بکنه، به حق باید به انتقادش رسیدگی بشه، اما هی شما پشت بندش یه طرف دیگه طناب رو بگیری، از من انرژی اضافی میگیره.

همین الان هم برداشتی رفتی تو همون انجمن همسایه سر موضوع گرافیک مشکل دار، برگشتی گفتی فلانی داره روی ما اعمال نفوذ می کنه. آخه من نمیدونم منی که نه فروشنده رو میشناسم نه خریدار، چطوری شما متوجه شدی روی من داره اعمال نفوذ میشه. ولی میری میگی، و من همینجوری به در نگاه میکنم، چرا مهدی اینطوری می کنه؟ چرا هر وقت کسی مشکلی با لیون داره، حتما من یه پست از مهدی باید در تاپیکش ببینم؟

۲. مشکلات شدید و عجیب و غریب سرور و نرم افزار انجمن. والا ما هم فروم آی پی بی نگهداری میکردیم یه زمانی. اصلا چیز پیچیده ای نیست که این همه مشکل داشته باشه! من به عمرم انجمنی به کندی و بدی لیون ندیدم (از نظر نرم افزاری). به طور میانگین در تجربه شخصی خودم از هر ۳ تا ایجکس ریکوست یکی ش fail میشه که یعنی ۳۳ درصد!

حدس من این ه که کاستومایزشن هایی که روی کور آی پی بی انجام شده باعث تمامی این مشکلات شده. وگرنه خود آی پی بی نرم افزار خوب و سریعی هست و از این دست مشکلات نداره. تا حالا ندیدم این مشکلات درست و حسابی و برای همیشه حل بشه. فقط یک شخص خاص تگ میشه و همین.

@Mohsen P

آقا محسن عزیز،

این چندمین انتقاد در مورد سرعت انجمن ظرف روزهای گذشته است، بنده از نظر فنی کاملا بی سواد هستم و نمیدونم مشکل از کجاست. ولی شما تشخیص بدین اگر مشکلی هست بفرمایید، اگر میتونید یا مشکل رو رفع بفرمایید یا اگر هزینه داره، به مدیران بالا دستی بفرمایید هر هزینه ای لازمه انجام بدن یا هر وسیله ای لازمه در اختیار شما قرار بدن، تا مشکل سرعت انجمن رفع بشه. و اگر هم این مشکل رفع شدنی نیست، به هر دلیلی، بی زحمت عنوان بفرمایید تا کاربران بدونن سیس سرعت انجمن همینی که هست. باید باهاش کنار بیان.

مرسی.

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

دادا اگر کلا یه چیزی ایراده از نظر شما و با گفتن هم درست نمیشه پس با غر زدن هم درست نمیشه، پس اصلا اگر می بینی چیزی گفته شده و تغییری انجام نشده، یعنی تصمیم به اون بوده که اون همون شکلی باشه. بقیه اش دیگه تصمیم شماست که دوست داشته باشی در اون فضا باشی یا نباشی.

خب مرسی که حرف آخر رو اول زدین. من غر نزدم. جایی یا چیزی رو که دیدم بنظرم اشکال داشت اعلام کردم.

واقعا هم دیگه تو این فضا هر یوزری واسه شعورش ارزش قائل باشه اینجا نمیمونه.

9 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

خدا وکیلی این توصیفی که کردی واسه کره شمالی هم هنوز قفله. کجا پست ها نظارت شدید میشن؟ از چه نظر، الان غیر از مواردی که در قوانین ذکر شده نباید باشه - این همه فعالیت داره در انجمن صورت میگیره. آیا صحبت راجب مسایل فنی کامپیوتر، چه سخت افزاری چه نرم افزاری کنترل شده است؟ مثلا از AMD نمیشه حرف زد، اگر از AMD تعریف کنی ناظر میاد AMD رو میکنه اینتل؟ یا همه ضد لینوکس هستند، و هر کسی بیاد از لینوکس تعریف کنه ما می کنیم "ویندوز"؟

نه. خوب پس چرا آخه اینچنین توصیفی داری؟ بی زحمت دقیق مصداقی بگو چه مطلبی مرتبط با کامپیوتر رو دیدی که شدیدا پالایش شده. قول هم میدم که من نوشته شمارو شهید نمیکنم میزارم بمونه که پاسخ بدم چرا چنین چیزی پاک شده.

خب شما الان صحبت من رو تا حد مسخره ای آوردین پایین و بعد ردش کردین. این هم یه روش قدیمی مغالطه است.

حذف شدن های الکی و سانسور تاپیک هارو همه دیدن و هر کسی که بخواد متوجه منظورم میشه. نخواد هم که تا صبح توضیح بدم نمیشه.

17 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

همین الان این تاپیکی که داریم توش صحبت میکنیم، از سر تا پاش بد گفتن در مورد لیونه. آیا پاک شده؟ آیا گفتیم انتقاد نکنین؟ اگر هر بد گفتنی پاک میشه، پس این تاپیک چیه اینجا که ما داریم توش حرف میزنیم. اگر نه، هر بد گفتنی پاک نمیشه، پس دلیل دیگری داره اگر مطلبی پاک میشه. اون دلیل، ربطی به بدگفتن یا خوب گفتن نداره.

اگر منظورت از صحبت در مورد رقبا، قانون ممنوعیت پرسیدن در مورد اعتبارنامه فروشگاه های دیگه است؟ تو رفیق خودمی، اصلا فرض کن من خودم پیشنهاد دهنده این قانون بودم و اولین نفر هم خودم شروع به پاک کردن این موارد کردم. در این پست هم به تفصیل به دلایل این موضوع اشاره کردم. از شمایی که تو فضای آنلاین هستی و میدونی هر شرکت خصوصی این حق رو داره واسه خودش قانون خودش رو داشته باشه، انتظار درک موضوع بیشتر میره تا دیگر کاربران. حالا به هر دلیلی مشکل داری با این قانون. اوکی، الان بهت میگم آقا تقصیر منه، تو که واتس اپ منو داری، هر روز صبح یه وییس بده، ظهر یه وییس بده، شب هم یه وییس بده، برای این قانون تو هر کدومش هر فحشی دلت خواست بده، اصلا هرچی دوست داشتی من خودم بد و بیراه بگو.

ولی دیگه 1.بالاغیرتا دیگه پیامی از سمت شما تو هر تاپیکی که انتقادی مطرح میشه نبینم. چون 2.باعث دردسر و زحمت برای منه. 3.من غیر از خدمت و رفاقت و مشاوره صادقانه در هر ساعت از شبانه روز برای شما کاری نکردم. تا حالا اذیتی کردم؟ 4.تو فرض کن یه رفیق داری، دائم میاد تو مجموعه ای که داری فعالیت میکنی تو هر تاپیک فاز منفی میده و شما نمیدونی باید به موضوع رسیدگی کنی یا به مسائل حاشیه ای بپردازی. و من خسته شدم از این موضوع. به همین خاطر همینجا گفتم که 1 بار برای همیشه، موضوع بسته بشه. صد البته، هر زمان هر انتقادی خودت داری بیا مطرح کن، من یا بقیه موظف به پیگیری هستیم اما اینکه یه بنده خدایی بیاد یه صحبتی بکنه، به حق باید به انتقادش رسیدگی بشه، 5.اما هی شما پشت بندش یه طرف دیگه تناب رو بگیری، از من انرژی اضافی میگیره.

1. نمونه بارز مدیریت مدرسه ای!

2. شما میتونی ignore کنید یا رد بشین. تا جایی که میدونم پولی هم بابت مدیریت دریافت نمیکنید. مگه مجبور به اینکار شدین؟ به هر حال فقط من نیستم و فقط من هم نخواهم بود که اینجور رفتار رو دارم. اینجا بخشی از جامعه است و ویژگی ها جامعه رو هم داره.

3. شما چرا بحث رو شخصی میکنید؟ من با شخص شما مگه مشکلی دارم؟

4. حاشیه؟‌ تاکید رو اصل مطلب حاشیه نیست. 

5. اگه خیلی سخت و مهمه یه قانون هم برای این بزارین که تکلیف مشخص باشه. قرار نیست همه طبق نظر و سلیقه شما فعالیت کنند. 

25 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

۱. همین الان هم برداشتی رفتی تو همون انجمن همسایه سر موضوع گرافیک مشکل دار، برگشتی گفتی فلانی داره روی ما اعمال نفوذ می کنه. آخه من نمیدونم منی که نه فروشنده رو میشناسم نه خریدار، چطوری شما متوجه شدی روی من داره اعمال نفوذ میشه. ولی میری میگی، و من همینجوری به در نگاه میکنم، چرا مهدی اینطوری می کنه؟ ۲.چرا هر وقت کسی مشکلی با لیون داره، حتما من یه پست از مهدی باید در تاپیکش ببینم.

۱. من کی اسم از شخص خاصی بردم؟ میشه اینجا شات یا نقل قولی بزارین که من از شما اسم برده باشم؟

اگه اعمال نفوذ نیست پس چیه؟ وقتی این همه مدارک وجود داره کاملا یک طرفه قضاوت میشه و حکم هم صادر میشه و تاپیک قفل میشه؟

۲. چون دقیقا منم با اون قضیه همون مشکل رو داشتم دارم یا خواهم داشت!

شما به هر چیزی که اعتراض میکنید تو جامعه دقیقا برای خودتون اتفاق افتاده؟ حتما باید شاغل باشی و سرپرست خانواده تا به اوضاع بد اقتصادی اعتراض کنی؟! مطلقا ربطی نداره.

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، Arthur گفته است:

خب مرسی که حرف آخر رو اول زدین. من غر نزدم. جایی یا چیزی رو که دیدم بنظرم اشکال داشت اعلام کردم.

واقعا هم دیگه تو این فضا هر یوزری واسه شعورش ارزش قائل باشه اینجا نمیمونه.

خب شما الان صحبت من رو تا حد مسخره ای آوردین پایین و بعد ردش کردین. این هم یه روش قدیمی مغالطه است.

حذف شدن های الکی و سانسور تاپیک هارو همه دیدن و هر کسی که بخواد متوجه منظورم میشه. نخواد هم که تا صبح توضیح بدم نمیشه.

الان متن پست شما سانسور شده؟ نه. پس کل این موضوع درست نیست.

1. نمونه بارز مدیریت مدرسه ای!

2. شما میتونی ignore کنید یا رد بشین. تا جایی که میدونم پولی هم بابت مدیریت دریافت نمیکنید. مگه مجبور به اینکار شدین؟ به هر حال فقط من نیستم و فقط من هم نخواهم بود که اینجور رفتار رو دارم. اینجا بخشی از جامعه است و ویژگی ها جامعه رو هم داره.

3. شما چرا بحث رو شخصی میکنید؟ من با شخص شما مگه مشکلی دارم؟

4. حاشیه؟‌ تاکید رو اصل مطلب حاشیه نیست. 

5. اگه خیلی سخت و مهمه یه قانون هم برای این بزارین که تکلیف مشخص باشه. قرار نیست همه طبق نظر و سلیقه شما فعالیت کنند. 

من اتمام حجت رو کردم، اگر موضوعی مربوط به خود شماست، بفرمایید در خدمتیم. این تاپیک انتقادات و پیشنهاداته، اگر مسئله ای مربوط به خودت هست بفرما.

اما اگر دائم در هر موضوعی که ارتباطی به شما نداره، بیایین تبلیغات منفی علیه لیون انجام بدین. شرمنده ات میشم. چون این دیگه ربطی به انتقاد نداره، اسمش تبلیغات منفیه. یه بار دوبار هم اتفاق نیفتاده تعدادش بالاست.

مطلب بعدی، اینکه من باید ignore کنم یا نکنم رو شما تعیین نمیکنی، مدیران لیون تعیین میکنند. اینی هم که من پولی دریافت نمیکنم موضوع بین من و مدیران لیونه، به شما ارتباطی پیدا نمیکنه، کما اینکه مسائل کاری شما به من ربطی نداره، و من جسارت نمیکنم در مورد مسائل خصوصی کاری شما فضولی کنم.

اینکه بحث رو شخصی کردم چون شخصی هست. ببین، آدم برای چه کسی نصفه شب تو واتس اپش پیام میده؟ برای غریبه که پیام نمیده؟ میده؟ نه.

باید خیلی صمیمی باشی با یه نفر که نصفه شب بهش پیام بدی. حالا که تو بهم پیام میدی و از من مشاوره فنی نصفه شب میگیری، پس فرض می کنی دوست من هستی. حالا به عنوان یک دوست باید اینو بدونی دوستان صمیمی، نمیان در محل فعالیت همدیگه، باعث زحمت هم بشن. اگر کار من به عنوان دوست صمیمی جنابعالی در انجمنی وظیفه رسیدگی به مشکلات کاربران بر عهده منه، از دوست صمیمی من انتظار میره که به من کمک کنه، نه اینکه خودش بره اون طرف ترازو، بر سنگینی مشکلات من اضافه کنه. من به دوست صمیمی ام که وقت و بی وقت بهش پیام میدم مشاوره فنی ازش میگیرم، وقتی می بینم در محل فعالیتش به کمک نیاز داره، سعی میکنم کمکش کنم، برم محیط رو آروم کنم، اگر جایی پشت سرش حرف زدن، برم بگم نه اینطوری نیست، فلانی اینقدر معرفت داره که به من کمک میکنه، پس من میرم تو کارها بهش کمک کنم. این حداقل کاریه که از دستم برای "دوستم" بر میاد، نه اینکه وقتی می بینم در محیط فعالیتش تشنج میشه، میرم خودم هم بر تشنج اضافه کنم و اگر باری بر دوش اون دوستم هست، خودمم یه بار دیگه اضافه کنم. آخه این میشه معنای دوستی؟

تو همین انجمن اینقدر کاربران هستند که من هیچ وقت سعادت کمک بهشون رو نداشتم، اما این دوستان هر زمان هر موردی در انجمن دیدن، سریع اومدن بهم پیام دادن فلانی بیا فلانجا رو رسیدگی کن. یا فلان چیز رو فراموش کردی، بیا درستش کن. این میشه کمک به دوستان. با اینکه شاید من سالی یا ماهی یک بار هم بهشون راهنمایی ندادم. ولی اونها میان کمکم می کنند. دمشون گرم.

حداقل من دوستی از اون دوستان می بینم و یادم میمونه. نمیدونم موضوع بحثم رو میگیری یا نه.

تو فرض کن هر جا فعالیت داری میکنی من پاشم بیام صبح تا شب علیه اون جای که تو فعالیت میکنی فاز منفی بدم، نه اینا اینطوری هستن اونطوری هستن. خوب، آخرش؟ آخرش منو میکشی کنار، میگی ای رفیق شفیق چیکار داری میکنی. اگر کمکی از دستت بر نمیاد، حداقل باری هم اضافه بر روی دوش ما نگذار.

۱. من کی اسم از شخص خاصی بردم؟ میشه اینجا شات یا نقل قولی بزارین که من از شما اسم برده باشم؟

اگه اعمال نفوذ نیست پس چیه؟ وقتی این همه مدارک وجود داره کاملا یک طرفه قضاوت میشه و حکم هم صادر میشه و تاپیک قفل میشه؟

۲. چون دقیقا منم با اون قضیه همون مشکل رو داشتم دارم یا خواهم داشت!

شما به هر چیزی که اعتراض میکنید تو جامعه دقیقا برای خودتون اتفاق افتاده؟ حتما باید شاغل باشی و سرپرست خانواده تا به اوضاع بد اقتصادی اعتراض کنی؟! مطلقا ربطی نداره.

نه بحث تهمته، ما مسلمونیم، وقتی از چیزی اطلاع نداریم، قضاوت نمی کنیم. اگر مدرکی مبنی بر اعمال نفوذ کسی بر مدیران لیون داری، لطفا بزار همینجا. اگر کسی پولی گرفته یا قولی دادن بشه که نفعی داره، بفرما بگو، اگر نه، و مدرکی نداری و تهمت زدی از این بابت که ما تحت اعمال نفوذ شخصی هستیم، منتظر عذر خواهی شما از بابت تهمتی که در اون انجمن به من و همکارانم زدین هستم.

در مورد موضوع اصلی گفتکو، من بازهم میگم، اگر موردی یا مشکلی مستقیما مرتبط با خودت هست، بیا بگو، اگر نه، ارتباطی با شما نداره، اما خود میخوای بیایی آتیش بیار معرکه بشی و تبلیغات منفی کنی، این دیگه کنترلش از دست منه ناظر خارجه. به عنوان یک دوست اونچه که شرط بلاغ بود من خدمت شما دوستانه گفتم. بقیه اش دیگه دست من نیست و از اختیارات من خارجه.

در مورد اینکه در جامعه در مورد چه چیزی اعتراض میکنم، بله اگر موضوعی برای من اتفاق افتاده باشه اعتراض میکنم. اوضاع بد اقتصادی منم باهاش درگیر هستم پس اعتراض میکنم. اما اینطوری نیست که مثلا کارگران فلان کارخونه اعتراض کنند برم تو اعتراض اونها هم شرکت کنم، یا مثلا اگر به شرکت ها دلار 4200 ندن، برم همراه مدیران اونها به بانک مرکزی اعتراض کنم. نه، صرفا در زمینه ای اعتراض میکنم که خودم درگیر اون موضوع باشم. گرانی رو چون خودم درگیرش هستم اعتراض میکنم، اما موضوعی که به من ارتباطی پیدا نمیکنه، دخالتی نمیکنم. اما به مردم کمک میکنم، کمک کردن هم این نیست که بیام بگم هر یوزری واسه شعورش ارزش قائل باشه اینجا نمیمونه. نه این اسمش هر چی هست کمک کردن نیست.

نه تو قاموس رفاقت این رفتار میگنجه، نه تو هر مرام و مسلکی.

لینک به دیدگاه

۹ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

الان متن پست شما سانسور شده؟ نه. پس کل این موضوع درست نیست.

من اتمام حجت رو کردم، اگر موضوعی مربوط به خود شماست، بفرمایید در خدمتیم. این تاپیک انتقادات و پیشنهاداته، اگر مسئله ای مربوط به خودت هست بفرما.

اما اگر دائم در هر موضوعی که ارتباطی به شما نداره، بیایین تبلیغات منفی علیه لیون انجام بدین. شرمنده ات میشم. چون این دیگه ربطی به انتقاد نداره، اسمش تبلیغات منفیه. یه بار دوبار هم اتفاق نیفتاده تعدادش بالاست.

مطلب بعدی، اینکه من باید ignore کنم یا نکنم رو شما تعیین نمیکنی، مدیران لیون تعیین میکنند. اینی هم که من پولی دریافت نمیکنم موضوع بین من و مدیران لیونه، به شما ارتباطی پیدا نمیکنه، کما اینکه مسائل کاری شما به من ربطی نداره، و من جسارت نمیکنم در مورد مسائل خصوصی کاری شما فضولی کنم.

اینکه بحث رو شخصی کردم چون شخصی هست. ببین، آدم برای چه کسی نصفه شب تو واتس اپش پیام میده؟ برای غریبه که پیام نمیده؟ میده؟ نه.

۱. باید خیلی صمیمی باشی با یه نفر که نصفه شب بهش پیام بدی. حالا که تو بهم پیام میدی و از من مشاوره فنی نصفه شب میگیری، پس فرض می کنی دوست من هستی. حالا به عنوان یک دوست باید اینو بدونی دوستان صمیمی، نمیان در محل فعالیت همدیگه، باعث زحمت هم بشن. اگر کار من به عنوان دوست صمیمی جنابعالی در انجمنی وظیفه رسیدگی به مشکلات کاربران بر عهده منه، از دوست صمیمی من انتظار میره که به من کمک کنه، نه اینکه خودش بره اون طرف ترازو، بر سنگینی مشکلات من اضافه کنه. من به دوست صمیمی ام که وقت و بی وقت بهش پیام میدم مشاوره فنی ازش میگیرم، وقتی می بینم در محل فعالیتش به کمک نیاز داره، سعی میکنم کمکش کنم، برم محیط رو آروم کنم، اگر جایی پشت سرش حرف زدن، برم بگم نه اینطوری نیست، فلانی اینقدر معرفت داره که به من کمک میکنه، پس من میرم تو کارها بهش کمک کنم. این حداقل کاریه که از دستم برای "دوستم" بر میاد، نه اینکه وقتی می بینم در محیط فعالیتش تشنج میشه، میرم خودم هم بر تشنج اضافه کنم و اگر باری بر دوش اون دوستم هست، خودمم یه بار دیگه اضافه کنم. آخه این میشه معنای دوستی؟

تو همین انجمن اینقدر کاربران هستند که من هیچ وقت سعادت کمک بهشون رو نداشتم، اما این دوستان هر زمان هر موردی در انجمن دیدن، سریع اومدن بهم پیام دادن فلانی بیا فلانجا رو رسیدگی کن. یا فلان چیز رو فراموش کردی، بیا درستش کن. این میشه کمک به دوستان. با اینکه شاید من سالی یا ماهی یک بار هم بهشون راهنمایی ندادم. ولی اونها میان کمکم می کنند. دمشون گرم.

حداقل من دوستی از اون دوستان می بینم و یادم میمونه. نمیدونم موضوع بحثم رو میگیری یا نه.

۲.تو فرض کن هر جا فعالیت داری میکنی من پاشم بیام صبح تا شب علیه اون جای که تو فعالیت میکنی فاز منفی بدم، نه اینا اینطوری هستن اونطوری هستن. خوب، آخرش؟ آخرش منو میکشی کنار، میگی ای رفیق شفیق چیکار داری میکنی. اگر کمکی از دستت بر نمیاد، حداقل باری هم اضافه بر روی دوش ما نگذار.

۳.نه بحث تهمته، ما مسلمونیم، وقتی از چیزی اطلاع نداریم، قضاوت نمی کنیم. اگر مدرکی مبنی بر اعمال نفوذ کسی بر مدیران لیون داری، لطفا بزار همینجا. اگر کسی پولی گرفته یا قولی دادن بشه که نفعی داره، بفرما بگو، اگر نه، و مدرکی نداری و تهمت زدی از این بابت که ما تحت اعمال نفوذ شخصی هستیم، منتظر عذر خواهی شما از بابت تهمتی که در اون انجمن به من و همکارانم زدین هستم.

در مورد موضوع اصلی گفتکو، من بازهم میگم، اگر موردی یا مشکلی مستقیما مرتبط با خودت هست، بیا بگو، اگر نه، ارتباطی با شما نداره، اما خود میخوای بیایی آتیش بیار معرکه بشی و تبلیغات منفی کنی، این دیگه کنترلش از دست منه ناظر خارجه. به عنوان یک دوست اونچه که شرط بلاغ بود من خدمت شما دوستانه گفتم. بقیه اش دیگه دست من نیست و از اختیارات من خارجه.

۴.در مورد اینکه در جامعه در مورد چه چیزی اعتراض میکنم، بله اگر موضوعی برای من اتفاق افتاده باشه اعتراض میکنم. اوضاع بد اقتصادی منم باهاش درگیر هستم پس اعتراض میکنم. اما اینطوری نیست که مثلا کارگران فلان کارخونه اعتراض کنند برم تو اعتراض اونها هم شرکت کنم، یا مثلا اگر به شرکت ها دلار 4200 ندن، برم همراه مدیران اونها به بانک مرکزی اعتراض کنم. نه، صرفا در زمینه ای اعتراض میکنم که خودم درگیر اون موضوع باشم. گرانی رو چون خودم درگیرش هستم اعتراض میکنم، اما موضوعی که به من ارتباطی پیدا نمیکنه، دخالتی نمیکنم. اما به مردم کمک میکنم، کمک کردن هم این نیست که بیام بگم هر یوزری واسه شعورش ارزش قائل باشه اینجا نمیمونه. نه این اسمش هر چی هست کمک کردن نیست.

نه تو قاموس رفاقت این رفتار میگنجه، نه تو هر مرام و مسلکی.

۱. آقا آرمین عزیز لطفا خلط مبحث نفرمایید.

اینکه من نصف شب به شما پیام دادم یا ندادم یا با شما صحبت کرده ام یا نکردم ابدا ربطی به موضوعات فروم لیون که شما ناظرش هستید نداره.

الان دوست شما کارمند رسیدگی به شکایات بورس باشه و شما متضرر تو بورس باشید شما به بورس اعتراض نمیکنید؟ چون بار کاری برای دوستتون داره؟ 

۲. اگه شما هم بخشی از اون محیط باشی اصلا و ابدا چنین کاری نمیکنم. حق اعتراض برای همه محفوظه.

۳. شما هر وقت مدرکی آوردین که من از شما اسم بردم بنده هم مدرک اعمال نفوذ براتون میارم. باز هم مغالطه! اعمال نفوذ هم مشخصه. بستن تاپیک و برخورد کاملا یک طرفه تو پست آخر همون تاپیک واضح هست.

۴. خودتون میگین و خودتون هم نقض میکنید؟

دقیقا یکی از کاربران انجمن به موضوعی اعتراض کرده و من هم به همون موضوع اعتراض دارم! من هم دقیقا در زمینه ای اعتراض کرده ام که خودم درگیر هستم عزیز.

خیلی شبیه مثال های خودتون شد که!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
9 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

مخلص آقا یونس عزیز،

من با آقا احسان صحبت میکردم ایشون گفتن قبلا مواردی پیش آمده که در آن واحد بیش از 2 تاپیک داشتین که ایشون موارد اضافی رو یا می بستن یا مخفی میکردند. این موضوع تخلف نیست به اون معنا که واژه تخلف رو به کار ببریم، اما برای حفظ و رعایت حقوق بقیه کاربران مجبور هستیم برای همه رعایت کنیم. حالا چه 1 ثانیه بعد از زدن تاپیک باشه چه 1 روز بعدش باشه، توفیری برای ما نداره، از نظر ما که ناظر هستیم به محض آنلاین شدن تا موردی جلوی چشممون ظاهر میشه سریع اقدام می کنیم. حالا شانس شما بوده تو یه مورد بلافاصله پس از زدن تاپیک بوده. :D

کارهای انجمن عین ظرف شستنه، هر ظرفی جلوتر دم دستت باشه اول اونو میشوری، حالا من مثلا فلان ساعت آنلاین بشم اولین چیزی که در اون ساعت اتفاق افتاده به چشمم میخوره، اول همونو انجام میدم.

حالا شما که بزرگ انجمن هستین و همیشه قوانین رو در نظر دارین و رعایت میکنین، این موضوع رو دیگه گفتن نداره. آقا احسان هم بنده خدا یه تنه در بخش فروشگاه بیشترین فشار روی ایشون هست و من خودم اعتراف می کنم نگه داشتن این موضوع در ذهن خودم که چه کسی چند تا تاپیک داره، واقعا سخته و فید انجمن هم اونقدری شسته رفته نیست کمک کنه. 

قانونی که در این زمینه داریم باید اتوماتیک اجرا بشه که مثلا بدون بسته شدن 2 تاپیک قبلی امکان زدن تاپیک سوم نباشه، اما خوب چنین اتوماسیونی نداریم و کل موضوع میفته گردن مدیران انجمن که اونها هم سعی و تلاششون رو می کنند. حالا یه مورد اگر سخت گیری شده، دلیل بر این نیست که با رولور کمین کرده باشیم کسی رو هدشات کنیم. 😆

درود آرمین جان 

واقعا از پاک کردن پست ناراحت نیستم قانون برای همه اس، صحبتم فقط این بود که وقتی می بینن که فروم مشکل داره کمی انعطاف به خرج بدن همین الان هم چند بار تلاش کردم تا ارسال شد این پست. هدفمم به هیچ وجه تخریب نبود کمی طنز قاتی نوشته ام کردم که شاید لبخندی روی لب دوستی بیاره. 
شخصا در زندگی هم همیشه آدم قانونمندی بودم حتی اگر قبولش نداشتم 
لاگ کاربری من رو چک کنی همیشه خودم بعد از فروش تاپیک هام رو unpin می کنم که هم حق دوستان دیگه ضایع نشه هم باری برای مدیران نباشه (البته که این رفتار نرمال هر کاربری باید باشه که متاسفانه نیست)
به قول معروف شاید دین و ایمون درستی نداشته باشم ولی انصاف که دارم تا حاضر نباشم حق کسی رو ضایع کنم 
همین الان در آخرین ارسال ها چندتا تاپیک هست که تاپیک های سوم به بعد ارسال کننده اس
که حتما از چشم عزیزان دور مونده بلاخره انسان هستیم نه ربات و گله ایی هم نیست هیچ چیزی به نقص نیست

خلاصه مطلب همین بود که کمی با هم کنار بیایم و مهربون تر باشیم جای دوری نمیره نه فقط در مورد من در مورد همه کاربران 

در آخر هم آقا احسان عزیز اون هیزم هایی که تری که بهت فروختم بیار واست عوض کنم با خشک واسطه لیون هم قبوله هزینه اش هم با خودم :8_laughing: 

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

۱۲ ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

درود آرمین جان 

خلاصه مطلب همین بود که کمی با هم کنار بیایم و مهربون تر باشیم جای دوری نمیره نه فقط در مورد من در مورد همه کاربران

حله آقا یونس عزیز. هر وقت هم هر کاری داشتی یا به من بگو یا به احسان، کاری باشه بتونیم انجام بدیم برای شما دوستان - خوشحال میشیم. 😉

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱ ساعت قبل، Peyman.S گفته است :

Screenshot_2021-11-14-12-18-08-446_com.android.chrome.jpg

😬 @ARMIN @Mohsen P

65465465.png

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

یعنی فرومی ندیدم اینقد مشکلات تکنیکی داشته باشه 

به مولا فرومتون داغونه

pat-a-mat-pat.gif

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

Screenshot_2021-11-14-12-18-08-446_com.android.chrome.jpg

۱ ساعت قبل، Nsm۱۰۰۰ گفته است:

😬 @ARMIN @Mohsen P

65465465.png

درود

دوستان در حال بررسی و رفع مشکل هستیم

۱۳ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

یعنی فرومی ندیدم اینقد مشکلات تکنیکی داشته باشه 

به مولا فرومتون داغونه

pat-a-mat-pat.gif

درود

چه مسئله‌ای در کار با فروم داری دوست من

لینک به دیدگاه

۱۹ دقیقه قبل، Mohsen P گفته است:

درود

چه مسئله‌ای در کار با فروم داری دوست من

سلام 

مورد هایی که بیشتر مواقع باش برخورد میکنم

در 24ساعت از روز، چهار بار که به فروم سر میزنم یکبارش فروم از دسترس خارجه 

از اونجایی که ادمین ها زیاد پست حذف میکنن،بعد از حذف پست از طرف ایشان ،قسمت فعالیت ها تا چند روز آپدیت نمیشه 

همون قسمت فعالیت ها ،بجای یکبار لود،دوبار لود میشه ،چیزی که قبلا سر فروم به کلی اومده بود و درست شد 

قسمت آخرین پست های فروم،بعضی هارو مینویسه مثلا امروز ساعت چند ،یا دیروز ،برای بعضی ها تاریخ امروزو رو مینویسه 

البته اصل کاری همون اولی هست

لینک به دیدگاه

۳۳ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام 

مورد هایی که بیشتر مواقع باش برخورد میکنم

در 24ساعت از روز، چهار بار که به فروم سر میزنم یکبارش فروم از دسترس خارجه 

از اونجایی که ادمین ها زیاد پست حذف میکنن،بعد از حذف پست از طرف ایشان ،قسمت فعالیت ها تا چند روز آپدیت نمیشه 

همون قسمت فعالیت ها ،بجای یکبار لود،دوبار لود میشه ،چیزی که قبلا سر فروم به کلی اومده بود و درست شد 

قسمت آخرین پست های فروم،بعضی هارو مینویسه مثلا امروز ساعت چند ،یا دیروز ،برای بعضی ها تاریخ امروزو رو مینویسه 

البته اصل کاری همون اولی هست

درود

مورد اول اگر منظور امروز هست، مشکل داشتیم و هنوز هم کامل رفع نشده

اما 3 مورد بعدی، به هم مرتبط هستند که الان باید حل شده باشه

لینک به دیدگاه

سلام سلام

پنجشنبه از سایتتون بعد از مدتها سیپیو سفارش زدم که شنبه تماس گرفتین و گفتین موجود ندارین و هزینش قرار شد مرجوع بشه که هنوز نشده

برام واقعا جای سواله که یه مجموعه پیشرفت میکنه بزرگ میشه و سعی میکنه بهتر بشه٬ چطوره که لیون هر روز بدتر از قبل میشه؟

من آخرین سفارشم برای حدود ۲ سال پیش بود٬ گفتم شاید این مدت بهتر شده باشه عملکردتون

ولی واقعا نا امید شدم٬ مشخصه خیلی بدون نظم و برنامه پیش میرید

نه کسی هست به سایت درست برسه٬ نه سفارش رو درست پیگیری و ارسال میکنید٬‌ نه خدمات پس از فروش دارید و کسی پیگیر نیست

منتظرین خود مشتری هزار بار زنگ بزنه پیگیر بشه بلکه یه تکونی به خودتون بدید کاری انجام بدید

الان برای اشتباه شما من فردا باید زنگ بزنم کلی پیگیری کنم تا پولمو پس بدین 😑

آقای @سعید حسینی لیون کامپیوتر رو دست کیا سپردی؟ دارن با آبروش شما بازی میکنن...

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، MIFans گفته است:

سلام سلام

پنجشنبه از سایتتون بعد از مدتها سیپیو سفارش زدم که شنبه تماس گرفتین و گفتین موجود ندارین و هزینش قرار شد مرجوع بشه که هنوز نشده

برام واقعا جای سواله که یه مجموعه پیشرفت میکنه بزرگ میشه و سعی میکنه بهتر بشه٬ چطوره که لیون هر روز بدتر از قبل میشه؟

من آخرین سفارشم برای حدود ۲ سال پیش بود٬ گفتم شاید این مدت بهتر شده باشه عملکردتون

ولی واقعا نا امید شدم٬ مشخصه خیلی بدون نظم و برنامه پیش میرید

نه کسی هست به سایت درست برسه٬ نه سفارش رو درست پیگیری و ارسال میکنید٬‌ نه خدمات پس از فروش دارید و کسی پیگیر نیست

منتظرین خود مشتری هزار بار زنگ بزنه پیگیر بشه بلکه یه تکونی به خودتون بدید کاری انجام بدید

الان برای اشتباه شما من فردا باید زنگ بزنم کلی پیگیری کنم تا پولمو پس بدین 😑

آقای @سعید حسینی لیون کامپیوتر رو دست کیا سپردی؟ دارن با آبروش شما بازی میکنن...

@CRM

لینک به دیدگاه

سلام

بنظر من نباید تاپیک های مربوط به اینکه آیا فلان فروشگاه اینترنتی معتبر هست یا نه رو پاک کنید

اینجا فروم هست و محل رد و بدل تجربیات افراد با همدیگه برای جلوگیری از ایجاد ضرر برای فرد دیگه و راهنمایی یا از این قبیل

قرار نیست کسی تبلیغ بکنه

تبلیغ ینی شما بیاین یه مطلب بذارید توی سایت یا فروم و داخلش اون فروشگاه رو معرفی کنید و بگید خیلی خوبه و ...

ولی وقتی یکی یه تاپیکی میزنه و میگه آیا فلان فروشگاه معتبر هست برای خرید؟ کسی قبلا خرید داشته یا نه؟ خب این بنده خدا میخواد مشاوره بگیره برای اینکه یه موقع سرش کلاه نره

بحث صد تومن و دویست تومن نیست

خیلی وقتا ممکنه فردی مبلغ میلیونی ازش کلاهبرداری بشه

اگه اینجا فروم هست و محل تبادل نظر و تجربیات خب چرا پست های از این قبیل رو حذف میکنید؟

اگه نیست، پس به چه دردی میخوره؟

پس کاربرا کجا باید تجربیات خودشونو از فروشگاه های مختلف به اشتراک بذارین که سر کسی کلاه نره؟

حداقل اگه میخواهید جلوی این تاپیک ها رو بگیرید که به قول خودتون کسی تبلیغ نکنه، یه کاری کنید

که یه نفر تاپیک که میزنه آیا این فروشگاه معتبر هست یا نه

اون تاپیک رو کامل حذف نکنید

فقط کامنت هاش رو ببندید تا هرکس خریدی داشته از اون فروشگاه، با استفاده از پیام خصوصی، تجربیاتشو با اون شخص به اشتراک بذاره

اینجوری تجربیات عمومی نیستن و تبلیغ یا بدگویی عمومی هم محسوب نمیشه که کسی شکایتی کنه

ولی در عوض کاربر ها میتونن با هم مشورت کنن و از تجربه بقیه کمک بگیرن که سر کسی کلاه نره

ولی نزنین یهو کل تاپیک رو حذف کنین دیگه

یه چیزی باشه که ملت ببینن فلانی میخواد از فلان فروشگاه خرید کنه و مشورت میخوان که برن توی پیام خصوصیش

بد میگم؟؟؟

با حذف کردن کلی این تاپیک ها و جلوگیری از تبادل تجربیات دارین به زیادتر شدن کلاهبرداری ها کمک میکنید!

ویرایش شده توسط DarkMERC
لینک به دیدگاه

۲۴ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

سلام

بنظر من نباید تاپیک های مربوط به اینکه آیا فلان فروشگاه اینترنتی معتبر هست یا نه رو پاک کنید

اینجا فروم هست و محل رد و بدل تجربیات افراد با همدیگه برای جلوگیری از ایجاد ضرر برای فرد دیگه و راهنمایی یا از این قبیل

قرار نیست کسی تبلیغ بکنه

تبلیغ ینی شما بیاین یه مطلب بذارید توی سایت یا فروم و داخلش اون فروشگاه رو معرفی کنید و بگید خیلی خوبه و ...

ولی وقتی یکی یه تاپیکی میزنه و میگه آیا فلان فروشگاه معتبر هست برای خرید؟ کسی قبلا خرید داشته یا نه؟ خب این بنده خدا میخواد مشاوره بگیره برای اینکه یه موقع سرش کلاه نره

بحث صد تومن و دویست تومن نیست

خیلی وقتا ممکنه فردی مبلغ میلیونی ازش کلاهبرداری بشه

اگه اینجا فروم هست و محل تبادل نظر و تجربیات خب چرا پست های از این قبیل رو حذف میکنید؟

پس کاربرا کجا باید تجربیات خودشونو از فروشگاه های مختلف به اشتراک بذارین که سر کسی کلاه نره؟

حداقل اگه میخواهید جلوی این تاپیک ها رو بگیرید که به قول خودتون کسی تبلیغ نکنه، یه کاری کنید

که یه نفر تاپیک که میزنه آیا این فروشگاه معتبر هست یا نه

اون تاپیک رو کامل حذف نکنید

فقط کامنت هاش رو ببندید تا هرکس خریدی داشته از اون فروشگاه، با استفاده از پیام خصوصی، تجربیاتشو با اون شخص به اشتراک بذاره

اینجوری تجربیات عمومی نیستن و تبلیغ یا بدگویی عمومی هم محسوب نمیشه که کسی شکایتی کنه

ولی در عوض کاربر ها میتونن با هم مشورت کنن و از تجربه بقیه کمک بگیرن که سر کسی کلاه نره

ولی نزنین یهو کل تاپیک رو حذف کنین دیگه

یه چیزی باشه که ملت ببینن فلانی میخواد از فلان فروشگاه خرید کنه و مشورت میخوان که برن توی پیام خصوصیش

بد میگم؟؟؟

با حذف کردن کلی این تاپیک ها و جلوگیری از تبادل تجربیات دارین به زیادتر شدن کلاهبرداری ها کمک میکنید!

دوست عزیز تمام این صحبت‌ها قبلاً نه یک بار بلکه هزاران بار انجام شده.هر دفعه هم مدیران تشریف میارن و یه چند میلیون خطی آسمون ریسمون به هم می‌یبافند تا از این تصمیمشون دفاع کنن که هیچ کدوم با عقل جور در نمیاد.سر آخر هم خیالت رو راحت میکنن و با گفتن جمله :فروم خودمونه اختیارش و داریم: سرو ته قضیه رو هم می‌آورند. ؛ )

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

دوست عزیز تمام این صحبت‌ها قبلاً نه یک بار بلکه هزاران بار انجام شده.هر دفعه هم مدیران تشریف میارن و یه چند میلیون خطی آسمون ریسمون به هم می‌یبافند تا از این تصمیمشون دفاع کنن که هیچ کدوم با عقل جور در نمیاد.سر آخر هم خیالت رو راحت میکنن و با گفتن جمله :فروم خودمونه اختیارش و داریم: سرو ته قضیه رو هم می‌آورند. ؛ )

خب این که نشد انتقاد پذیری!

پس فروم برای چه کاریه؟

آقا من هم نمیگم بذارن هرکی هرچی میخواد بگه

فقط میگم کل تاپیک رو حذف نکنن

فقط کامنت هارو ببندن که بحث بره توی دایرکت ها

دیگه توی دایرکت که مشکلی نداره

داره؟

من خودم مثلا

چند وقت دیگه میخوام از یک فروشگاه اینترنتی، یک صندلی بخرم

قیمت صندلی حدودا بالای 6 میلیون تومنه!!!

خب من از کجا باید بفهمم اون سایت مطمعنه؟ یه چند تا اسکرین شات که توی خود پیجشون گذاشتن که نشد نماد اعتبار

باید مشورت بگیرم

از کجا؟

از توی فروم ها

خب من چجوری باید به افراد فروم بگم که میخوام از این فروشگاه خرید کنم بیان توی دایرکت و نظرشون راجب به فروشگاه رو بگن؟

خب معلومه با تاپیک

حالا وقتی تاپیک حذف میشه جا در جا تکلیف من چیه؟

ینی میگید من 8 میلیون تومن پول بیزبون رو ریسک کنم و بدم به یک سایت بدون اینکه با کسی مشورت کنم؟

بعد اونوقت اگه سرم رو کلاه گذاشتن و 8 میلیون من رفت چه کسی پاسخگو عه؟

خب معلومه

قطعا کسی که جلوی این مشورت کردن هارو میگیره بصورت غیر مستقیم به کلاهبردار کمک کرده

البته جسارت نباشه یه ذره تند حرف زدم

ولی حقیقته دیگه!

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

من خودم مثلا

چند وقت دیگه میخوام از یک فروشگاه اینترنتی، یک صندلی بخرم

قیمت صندلی حدودا بالای 6 میلیون تومنه!!!

خب من از کجا باید بفهمم اون سایت مطمعنه؟ یه چند تا اسکرین شات که توی خود پیجشون گذاشتن که نشد نماد اعتبار

باید مشورت بگیرم

از کجا؟

از توی فروم ها

خب من چجوری باید به افراد فروم بگم که میخوام از این فروشگاه خرید کنم بیان توی دایرکت و نظرشون راجب به فروشگاه رو بگن؟

خب معلومه با تاپیک

حالا وقتی تاپیک حذف میشه جا در جا تکلیف من چیه؟

ینی میگید من 8 میلیون تومن پول بیزبون رو ریسک کنم و بدم به یک سایت بدون اینکه با کسی مشورت کنم؟

بعد اونوقت اگه سرم رو کلاه گذاشتن و 8 میلیون من رفت چه کسی پاسخگو عه؟

خب معلومه

قطعا کسی که جلوی این مشورت کردن هارو میگیره بصورت غیر مستقیم به کلاهبردار کمک کرده

البته جسارت نباشه یه ذره تند حرف زدم

ولی حقیقته دیگه!

برادر، ما هیچ وظیفه ای در قبال ارائه خدمات به فروشگاه های دیگه که شما میخواین ازشون صندلی بخرید - نداریم. ضمن اینکه ما جلوی مشاوره فنی رو نگرفتیم. شما هر مشاوره فنی دلتون میخواد رو میتونید در فروم بگیرید. فلان صندلی خوبه یا بده، بپرسید بچه ها کمک میکنند. اما مسئولیت خرید از هر فروشگاهی که در نظر دارید با خودتونه.

3 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

کاری نداره خوب برید انجمن رو باز کنید ببنید که بیش از 104 هزار تاپیک و بیش از 1.2 میلیون پست ارسال شده راجب چه موضوعاتی بوده.

2 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

خب این که نشد انتقاد پذیری!

انتقاد و نظر شما محترمه، اما امکان اجرای موضوعی که شما مطرح میفرمایید، نیست. به دلایلی (1 - 2) که به صورت کامل توضیح داده شده.

لینک به دیدگاه

تجربه خرید از لیون کامپیوتر

به عنوان کسی که خیلی سال از لیون خرید میکنه میتونم بگم لیون از بهترین شرایط به بدترین شرایط در آمد (علت هم واضح چون جشن 14 سالگی از دادن خدمات بهتر و سریع تر مهم تر شده ) و عملا بهتره برای خرید اولویت اخر سایت لیون باشه.تجربه خرید 5تا فاکتور ماه ابان که حدودا50م  میشه رو براتون مینویسم قضاوت باشما.

اول اینکه انبار جنس وجود نداره یا احتمالا چهارتا جنس بیشتر توش نیست وگرنه نباید ارسال یک بسته 4 روز زمان ببره و اخرش هم شنبه بعد از ظهر تحویل تیپاکس بشه.نتیجه سه تا سفارش تاخیر یک هفته ای برای رسیدن بود(تازه با تیپاکس برای مشهد). اگر جنسی رو ندارن باید داخل سایت اعلام بشه( مثل دیجی کالا که اعلام میکنه فروشنده خودش نیست )

یک دونه کیس از لیون و یک دونه کیس از سایت شهر فافا سفارش دادم.شهر فافا با اینکه دیرتر سفارش دادم(یک روز دیرتر) ولی با پست پیشتاز زودتر از لیون رسید.هردو وزن و اندازه یکسان(هزینه ارسال شهر فافا رایگان هزینه ارسال با تیپاکس توسط لیون 76ت).شهر فافا هم به اندازه لیون خوب بسته بندی کرده بود.

روز شنبه سی پی یو3900x همه ی سایت ها موجود داشتن متاسفانه از لیون سفارش دادم.بعد از 4 روز با کلی پیگیری که زودتر ارسال کنید ، امروز زنگ زدن و میگن این سی پی یو نداریم!!! وقتی توی سایت میزنید فاکتور تایید شد یعنی چی ؟ وقتی میزنید درحال پردازش یعنی چی ؟ هفته ی گذشته از سایت یاس ارتباط قطعه سفارش دادم صبح اول وقت تماس گرفتن و اعلام کردن قطعه موجود نیست و بعد از یکساعت مبلغ برگشت خورد.لیون بعد از 4 روز تازه فهمیده که قطعه ندارن علتش هم واضح انباری وجود نداره و صرفا تبدیل به یک واسطه شده. ای کاش کمی رفتار حرفه ای یاد داشتید.

پشتیبانی تماس گرفته و عذرخواهی میکنه. این حرف به چه درد من میخوره وقتی امروز دیگه این سی پی یو داخل هیچ سایتی موجود نیست!! خسارت این موضوع با کی دقیقا ؟؟!!

بهانه ی جالبی هم که میارن این که جابه جایی داشتیم.اگر توان قبول سفارش ندارید سایت ببندید. شاهکار جدید هم که امروز به شماره تلفن شکایات زنگ میزنم خاموش کردن و تمااام.

واقعا برای تیم لیون متاسفم

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، nima_zeus گفته است:

تجربه خرید از لیون کامپیوتر

به عنوان کسی که خیلی سال از لیون خرید میکنه میتونم بگم لیون از بهترین شرایط به بدترین شرایط در آمد (علت هم واضح چون جشن 14 سالگی از دادن خدمات بهتر و سریع تر مهم تر شده ) و عملا بهتره برای خرید اولویت اخر سایت لیون باشه.تجربه خرید 5تا فاکتور ماه ابان که حدودا50م  میشه رو براتون مینویسم قضاوت باشما.

اول اینکه انبار جنس وجود نداره یا احتمالا چهارتا جنس بیشتر توش نیست وگرنه نباید ارسال یک بسته 4 روز زمان ببره و اخرش هم شنبه بعد از ظهر تحویل تیپاکس بشه.نتیجه سه تا سفارش تاخیر یک هفته ای برای رسیدن بود(تازه با تیپاکس برای مشهد). اگر جنسی رو ندارن باید داخل سایت اعلام بشه( مثل دیجی کالا که اعلام میکنه فروشنده خودش نیست )

یک دونه کیس از لیون و یک دونه کیس از سایت شهر فافا سفارش دادم.شهر فافا با اینکه دیرتر سفارش دادم(یک روز دیرتر) ولی با پست پیشتاز زودتر از لیون رسید.هردو وزن و اندازه یکسان(هزینه ارسال شهر فافا رایگان هزینه ارسال با تیپاکس توسط لیون 76ت).شهر فافا هم به اندازه لیون خوب بسته بندی کرده بود.

روز شنبه سی پی یو3900x همه ی سایت ها موجود داشتن متاسفانه از لیون سفارش دادم.بعد از 4 روز با کلی پیگیری که زودتر ارسال کنید ، امروز زنگ زدن و میگن این سی پی یو نداریم!!! وقتی توی سایت میزنید فاکتور تایید شد یعنی چی ؟ وقتی میزنید درحال پردازش یعنی چی ؟ هفته ی گذشته از سایت یاس ارتباط قطعه سفارش دادم صبح اول وقت تماس گرفتن و اعلام کردن قطعه موجود نیست و بعد از یکساعت مبلغ برگشت خورد.لیون بعد از 4 روز تازه فهمیده که قطعه ندارن علتش هم واضح انباری وجود نداره و صرفا تبدیل به یک واسطه شده. ای کاش کمی رفتار حرفه ای یاد داشتید.

پشتیبانی تماس گرفته و عذرخواهی میکنه. این حرف به چه درد من میخوره وقتی امروز دیگه این سی پی یو داخل هیچ سایتی موجود نیست!! خسارت این موضوع با کی دقیقا ؟؟!!

بهانه ی جالبی هم که میارن این که جابه جایی داشتیم.اگر توان قبول سفارش ندارید سایت ببندید. شاهکار جدید هم که امروز به شماره تلفن شکایات زنگ میزنم خاموش کردن و تمااام.

واقعا برای تیم لیون متاسفم

@CRM

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

برادر، ما هیچ وظیفه ای در قبال ارائه خدمات به فروشگاه های دیگه که شما میخواین ازشون صندلی بخرید - نداریم. ضمن اینکه ما جلوی مشاوره فنی رو نگرفتیم. شما هر مشاوره فنی دلتون میخواد رو میتونید در فروم بگیرید. فلان صندلی خوبه یا بده، بپرسید بچه ها کمک میکنند. اما مسئولیت خرید از هر فروشگاهی که در نظر دارید با خودتونه.

کاری نداره خوب برید انجمن رو باز کنید ببنید که بیش از 104 هزار تاپیک و بیش از 1.2 میلیون پست ارسال شده راجب چه موضوعاتی بوده.

انتقاد و نظر شما محترمه، اما امکان اجرای موضوعی که شما مطرح میفرمایید، نیست. به دلایلی (1 - 2) که به صورت کامل توضیح داده شده.

آقا من از شما یک سوال دارم

الان توی دایرکت کاربر ها با هم درباره اعتبار ها صحبت کنن مشکل داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...