رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان عزیز،

به دلیل اینکه گاهی مطالب مطرح شده در این تاپیک مربوط به پیگیری سفارش از فروشگاه بوده، یک تاپیک اختصاصی برای این دوستان در نظر گرفتیم که از این به بعد از اون طریق می توانند پیگیر سفارشات معوقه باشند.

عنوان این تاپیک هم به انتقاد از "انجمن لیون کامپیوتر" تغییر یافت که ما بتوانیم پاسخگوی انتقادات شما عزیزان باشیم. مدیران انجمن فقط در انجمن فعالیت دارند و صرفا می توانند فقط در مورد انجمن پاسخگوی نظرات و انتقادات کاربران باشند.

تشکر.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

10 روزه نمیتونم کاربر ویژه بخرم و یکی نیست این مشکلو حل کنه ؟

@Mohsen P

12.JPG

ویرایش شده توسط XPS
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، XPS گفته است:

10 روزه نمیتونم کاربر ویژه بخرم و یکی نیست این مشکلو حل کنه ؟

@Mohsen P

دارن روش کار میکنن برادر

لینک به دیدگاه

قديما طرحهايى خوبى داشتين

مثل قرعه كشى

كمك به آدمهاى بدبخت بيچاره

فروش ويژه هاى استثنائى

خريدهايى كه كليك لحظه اى هستن

و...

الان چى شده دوره زمونه عوض شده يا كلا شما هم زير بار فشار اقتصادى و كسادى هستين يا نظرتون همسو با ايلان ماسك در مورد تويتر هست!!

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، eddy گفته است:

قديما طرحهايى خوبى داشتين

مثل قرعه كشى

كمك به آدمهاى بدبخت بيچاره

فروش ويژه هاى استثنائى

خريدهايى كه كليك لحظه اى هستن

و...

الان چى شده دوره زمونه عوض شده يا كلا شما هم زير بار فشار اقتصادى و كسادى هستين يا نظرتون همسو با ايلان ماسك در مورد تويتر هست!!

درود

بزرگوار اصلا ببین میتونیم دیگه کلیک کنیم و صفحات وب رو باز کنیم تا بعد به قدیما برسیم...😁

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من 20 آبان یه سفارش تو سایت ثبت کردم و چند دقیقه بعد از پرداخت متوجه شدم یکی از اقلام سفارشم رو اشتباه انتخاب کردم.

به پشتیبانی پیام دادم و گفتم اگر موجوده لطفا با یه قطعه دیگه جایگزین کنید در غیر این صورت سفارش لغو بشه.

تماس گرفتن و گفتن موجود نیست منم گفتم مبلغ اون کالا(ها) واسم عودت بشه.

الان 5 آذره و 15 روز گذشته.

دو بار به پشتیبانی پیام دادم و یاد آوری کردم.

حتما باید هر روز تماس گرفت؟

درسته من اشتباه کردم تو انتخابم. ولی 15 روز یا بیشتر باید طول بکشه عودت وجه؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Nezami گفته است:

من 20 آبان یه سفارش تو سایت ثبت کردم و چند دقیقه بعد از پرداخت متوجه شدم یکی از اقلام سفارشم رو اشتباه انتخاب کردم.

به پشتیبانی پیام دادم و گفتم اگر موجوده لطفا با یه قطعه دیگه جایگزین کنید در غیر این صورت سفارش لغو بشه.

تماس گرفتن و گفتن موجود نیست منم گفتم مبلغ اون کالا(ها) واسم عودت بشه.

الان 5 آذره و 15 روز گذشته.

دو بار به پشتیبانی پیام دادم و یاد آوری کردم.

حتما باید هر روز تماس گرفت؟

درسته من اشتباه کردم تو انتخابم. ولی 15 روز یا بیشتر باید طول بکشه عودت وجه؟

سلام. عزیز ما یک تاپیک زدیم برای مشکلات خرید از فروشگاه. مطلب خودتون رو اونجا بگید .شماره سفارش رو هم بذارید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام یه تاپیک زدم. اما الان نیستش. خواستم دوباره همون رو بزنم اما گفتم بپرسم شاید مدیران پاک کردن. هیچ پیامی هم نیومده که کسی پاک کرده باشه. دوباره بزنم یا خودتون پاک کردید؟ بلبرینگ کلاچ موتور هفتاد بود.

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است:

سلام یه تاپیک زدم. اما الان نیستش. خواستم دوباره همون رو بزنم اما گفتم بپرسم شاید مدیران پاک کردن. هیچ پیامی هم نیومده که کسی پاک کرده باشه. دوباره بزنم یا خودتون پاک کردید؟ بلبرینگ کلاچ موتور هفتاد بود.

بله پاک کردیم چون ربطی به انجمن کامپیوتر نداشت. میتونید در فروم های مخصوص ماشین تاپیک رو بزنید.

اگر هم قصد شما سرچ شدن توی گوگل باشه، بازهم باید در فروم های ماشین و قطعات یدکی چنین تاپیکی بزنید که مرتبط باشه تا سرچ گوگل بیاره، وگرنه گوگل یه موضوع رو از یه فروم غیر مرتبط تو سرچش نمیاره. اون میگرده سایت هایی که مطالب مرتبط دارند رو نشون مخاطب میده.

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

بله پاک کردیم چون ربطی به انجمن کامپیوتر نداشت. میتونید در فروم های مخصوص ماشین تاپیک رو بزنید.

اگر هم قصد شما سرچ شدن توی گوگل باشه، بازهم باید در فروم های ماشین و قطعات یدکی چنین تاپیکی بزنید که مرتبط باشه تا سرچ گوگل بیاره، وگرنه گوگل یه موضوع رو از یه فروم غیر مرتبط تو سرچش نمیاره. اون میگرده سایت هایی که مطالب مرتبط دارند رو نشون مخاطب میده.

جالب شد. اول اینکه تاپیک رو اینجا زدم چون تنها فرومی که من توش فعالیت دارم و استفاده میکنم لیونه و حوصله ندارم برم یه فروم دیگه ثبت نام و فلان که فقط یه تاپیک آموزشی کوتاه بزنم. تاپیک های دیگه خودم رو هم دیدید. از پاوربانک دست ساز  و این چیزا.
دوم، چندتا تاپیک واستون توی همین لیون ردیف کنم هیچ ربطی به انجمن کامپیوتر نداره و پاک نشدن؟

ویرایش شده توسط miladhaerian
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است:

جالب شد. اول اینکه تاپیک رو اینجا زدم چون تنها فرومی که من توش فعالیت دارم و استفاده میکنم لیونه و حوصله ندارم برم یه فروم دیگه ثبت نام و فلان که فقط یه تاپیک آموزشی کوتاه بزنم. تاپیک های دیگه خودم رو هم دیدید. از پاوربانک دست ساز  و این چیزا.
دوم، چندتا تاپیک واستون توی همین لیون ردیف کنم هیچ ربطی به انجمن کامپیوتر نداره و پاک نشدن؟

ریپورت کن پاک میکنیم.

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

ریپورت کن پاک میکنیم.

من که از این کار خوشم نمیاد و دوست ندارم که تاپیک بقیه پاک بشه ولی جالبه که تاپیک من در لحظه پاک میشه اما تاپیک کاملا بی ربطی که ازقضا خیلی هم توی صفحه اول بود و قطعا مدیران دیده بودنش پاک نشده بود.

لینک به دیدگاه

هم اکنون، miladhaerian گفته است:

من که از این کار خوشم نمیاد و دوست ندارم که تاپیک بقیه پاک بشه ولی جالبه که تاپیک من در لحظه پاک میشه اما تاپیک کاملا بی ربطی که ازقضا خیلی هم توی صفحه اول بود و قطعا مدیران دیده بودنش پاک نشده بود.

واقعیتش آقا میلاد، ربط یک موضوع به انجمن، نسبیه، و ممکنه مواردی بوده قبلا پاک نشده ولی اگر موردی رو بچه ها ببینیند حتما پاک میکنند. بازهم میسپارم اگر شد موارد قدیمی هم پاک بشه.

لینک به دیدگاه

سلام . نمی دونم در جای درستی دارم سوالم رو میپرسم یا خیر . بنده دیروز یک تاپیک در بازارچه ایجاد کردم .ولی تا الان تایید نشده و فک کنم هم پاک شده ..خواستم بدونم چه مخواردی رو باید رعایت میکردم ک تایید بشه ؟ 

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، haydar8881 گفته است:

سلام . نمی دونم در جای درستی دارم سوالم رو میپرسم یا خیر . بنده دیروز یک تاپیک در بازارچه ایجاد کردم .ولی تا الان تایید نشده و فک کنم هم پاک شده ..خواستم بدونم چه مخواردی رو باید رعایت میکردم ک تایید بشه ؟ 

سلام،

شما یه تاپیک زده بودین که مشکل داشت و همکارم به شما اعلام کرد، باید همونو اصلاح میکردین اما رفتین تاپیک جداگانه ای زدید که تایید نشد. به هر صورت، من تاپیک مشکل دار اولیه رو پاک کردم و دومی رو تایید.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

سلام،

شما یه تاپیک زده بودین که مشکل داشت و همکارم به شما اعلام کرد، باید همونو اصلاح میکردین اما رفتین تاپیک جداگانه ای زدید که تایید نشد. به هر صورت، من تاپیک مشکل دار اولیه رو پاک کردم و دومی رو تایید.

ممنون از رسیدگی فوری .🤩

اخه تو پنل هر چی گشتم دو تا تاپیک رو پیدا نمیکردم .. بهر خال ممنون از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا تاپیک هایی که بحث فعال دارن بسته میشن؟

الان تو این تاپیک من میخواستم به عنوان فن AMD یه پست فوق تخصصی بذارم😂، ولی بسته شده، خیلی از تاپیک ها اینجوری هستن، شاید بحث یکم از موضوع اصلی منحرف شده، ولی خب همین بحث ها باعث انتقال دانش، تفکر و تجربه کاربر ها به هم دیگه میشه، یکی یه نظر غلط بده، یکی میاد سند میاره که نه این غلطه و درستش رو میگه، شاید خیلیا همون تفکر غلط رو داشته باشن و با این تبادل بحث، تفکر اونها هم اصلاح بشه و اون دانش رو بگیرن. بعدش هم توی این فرومی که یه زمان تاپیک میزدی و زیر 1 ساعت میدی 10 تا تاپیک دیگه بعد تاپیکت اومده و تاپیکت کلی رفته پایین و فروم یه عالمه تاپیک و کاربر فعال داشته، زمانی که یهو یه تاپیک فعال میاد رو کار، باید غمینت بدونید، نه اینکه سریع ببندیدش.

واقعا آدم شک میکنه به چیزی که مثلا در قالب حرف صحیح توی این تاپیک زده میشه، خیلی تاپیک ها اینجوریه که به بحثی داره شکل میگیره، بعدش اخرین پست مربوط به ناظره که یه پستی ارسال کردن و تاپیکی که بسته شده! دوست ندارم این کلمه رو به کار ببرم، ولی این کار کاملا د.ی.ک.ت.ا.ت.و.ر.ی هست، اینجوریه که شما حرف آخر رو میزنید و دیگه تاپیک بسته ست و طرف هیچ دفاعی نمیتونه داشته باشه. حالا درست یا غلط، البته اون دوستمون هم متاسفانه یکم لحن جالبی نداشتن، اما خب خیلی تاپیک های دیگه بوده که بحث خیلی محترمانه پیش میرفته، ولی یهو بسته شده و بحث تمام.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

چرا تاپیک هایی که بحث فعال دارن بسته میشن؟

الان تو این تاپیک من میخواستم به عنوان فن AMD یه پست فوق تخصصی بذارم😂، ولی بسته شده، خیلی از تاپیک ها اینجوری هستن، شاید بحث یکم از موضوع اصلی منحرف شده، ولی خب همین بحث ها باعث انتقال دانش، تفکر و تجربه کاربر ها به هم دیگه میشه، یکی یه نظر غلط بده، یکی میاد سند میاره که نه این غلطه و درستش رو میگه، شاید خیلیا همون تفکر غلط رو داشته باشن و با این تبادل بحث، تفکر اونها هم اصلاح بشه و اون دانش رو بگیرن. بعدش هم توی این فرومی که یه زمان تاپیک میزدی و زیر 1 ساعت میدی 10 تا تاپیک دیگه بعد تاپیکت اومده و تاپیکت کلی رفته پایین و فروم یه عالمه تاپیک و کاربر فعال داشته، زمانی که یهو یه تاپیک فعال میاد رو کار، باید غمینت بدونید، نه اینکه سریع ببندیدش.

واقعا آدم شک میکنه به چیزی که مثلا در قالب حرف صحیح توی این تاپیک زده میشه، خیلی تاپیک ها اینجوریه که به بحثی داره شکل میگیره، بعدش اخرین پست مربوط به ناظره که یه پستی ارسال کردن و تاپیکی که بسته شده! دوست ندارم این کلمه رو به کار ببرم، ولی این کار کاملا د.ی.ک.ت.ا.ت.و.ر.ی هست، اینجوریه که شما حرف آخر رو میزنید و دیگه تاپیک بسته ست و طرف هیچ دفاعی نمیتونه داشته باشه. حالا درست یا غلط، البته اون دوستمون هم متاسفانه یکم لحن جالبی نداشتن، اما خب خیلی تاپیک های دیگه بوده که بحث خیلی محترمانه پیش میرفته، ولی یهو بسته شده و بحث تمام.

برادر چون استارتر دیگه در انجمن حضور نداشت بستم، ولی الان بازش کردم، هر مطلبی در نظر دارید ارسال بفرمایید.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

درود امکان ویرایش برای من باز نمیشه آیا محدودیت خاصی برای کابران هست در ویرایش تاپیک فروش میخوام تمام چیزمیزهای فروش رو تو یکی بگذارم فراموشم نشه

اگر امکانش هست برام بازش کنید اگر نیستم اشکال نداره تاپیک جدا میزم ممنونم

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Uranium گفته است:

درود امکان ویرایش برای من باز نمیشه آیا محدودیت خاصی برای کابران هست در ویرایش تاپیک فروش میخوام تمام چیزمیزهای فروش رو تو یکی بگذارم فراموشم نشه

اگر امکانش هست برام بازش کنید اگر نیستم اشکال نداره تاپیک جدا میزم ممنونم

سلام . برای کاربران ویژه تا 1 ماه امکان ویرایش هست . اگر کار این تاپیک تمام شده ، قفل کن و تاپیک جدید بزن .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

تو بخش خرید و فروش اسپیکر و هدست یه تاپیک فروش زدم ولی بعد ۹ ساعت هنوز تایید نشده! مشکلی هم اعلام نشده!!

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Alien87 گفته است:

درود

تو بخش خرید و فروش اسپیکر و هدست یه تاپیک فروش زدم ولی بعد ۹ ساعت هنوز تایید نشده! مشکلی هم اعلام نشده!!

انجام شد.

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

یک ماه اشتراک ویژه فروم رو تمدید کردم به سایت هم برگشت ولی ارور داد اشتراک هم فعال نشده

There was an error processing the payment. Please try a different payment method or contact us for assistance.

---

من یک بار دیگه خرید کردم برام فعال شده لطفا یک ماه دیگه برای خرید اولی که فعال نشد به اشتراک من اضافه کنید سپاس

lion.png

2.jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، ATER گفته است:

سلام وقت بخیر

یک ماه اشتراک ویژه فروم رو تمدید کردم به سایت هم برگشت ولی ارور داد اشتراک هم فعال نشده

There was an error processing the payment. Please try a different payment method or contact us for assistance.

---

من یک بار دیگه خرید کردم برام فعال شده لطفا یک ماه دیگه برای خرید اولی که فعال نشد به اشتراک من اضافه کنید سپاس

@Mohsen P

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

امروز داشتم توی سایت میچرخیدم، یه چیز خیلی عجیب دیدم!

image.png.6675860126bc92bf10f5e625beeed3ba.png

هارد اس اس دی اخه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...