رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان مهربان 🌹🌹🌹

بنده  یک هفته  پیش چهارشنبه  16 آگوست یه آگهی خرید   ثبت کردم برای خرید فن 14بی صدا  و هیت سینک m2

نمیدونم  مسئول تایید آگهی خرید  کدامیک از دوستان هستند ، 

اگه ممکنه  یه هفته دیگه  واقعا طول کشیده آگهی خرید فن را  لطفا  تایید  بزنند  باتشکر

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

28 دقیقه قبل، farhadii گفته است:

سلام دوستان مهربان 🌹🌹🌹

بنده  یک هفته  پیش چهارشنبه  16 آگوست یه آگهی خرید   ثبت کردم برای خرید فن 14بی صدا  و هیت سینک m2

نمیدونم  مسئول تایید آگهی خرید  کدامیک از دوستان هستند ، 

اگه ممکنه  یه هفته دیگه  واقعا طول کشیده آگهی خرید فن را  لطفا  تایید  بزنند  باتشکر

سلام خدمت شما برادر عزیز

همه ما مسئولیم 😅

برادر حالا یا شما یا هر عزیز دیگری اگر بیشتر از 24 ساعت طول کشید یا به من یا به باقی همکاران پیغام بدید 

گاهی اوقات تاپیک ها زیاد میشه و تاپیک شما میره پایین و دیده نمیشه یا گاهی باگ سیستم پیش میاد . ما تائید میکنیم و گذر میکنیم ولی بعدا" از کاربر پیغام میگیریم تائید نشده

به هر حال دیگه انقدر هم صبوری نکنید 😂 ما رو مطلع کنید

برادر گل تاپیک شما رو هم تائید کردم

پاینده باشید 🌹

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه چیزی که واقعا اذیت کننده شده توی فروم، حذف لینک های غیر از سایت لیون هست. اون دوره ای که این قانون اومد، فروم برو بیا ای داشت و مخصوصا کاربر تازه وارد زیاد میومد برای خرید سیستم مشاوره بگیره و وقتی کاربر ها لینک از فروشگاه دیگه، و مخصوصا ارزون تر از لیون میذاشتن و کاربر رو سوق میدادن به خرید از اون فروشگاه، منطقی بود که لیون این قانون رو بذاره، ولی الان که دیگه یه سری پیر و پاتال موندیم و دور همیم، منطقی نیست یه لینک از یه محصول ساده که فقط برای نقل کردنش یا سوال دربارش، از سایت دیگه میذاریم حذف بشه، کندی سایت لیون، ناموجود بودن کالای مورد نظر توی لیون و... هزار تا دردسره که اصلا منطقی نیست آدم بره توی اون سایت دنبالش بگرده.

مثلا حتی لینک یه تبدیل برق خیلی متفرقه و کم استفاده که فقط توی یه سری فروشگاه های متفرقه لوازم الکترونیکی به زور پیدا میشه رو ما چجوری بگردیم لینک از لیون بذاریم؟ چرا باید چنین چیزی حذف بشه؟

دیگه بچه های اینجا همه یه پا متخصص هستن و میدونن تو بازار چی خوبه و از کجا بگیرن، انقدر هم که موتور های جستجوی کالا پیشرفت کرده و همه گیر شده، دیگه پوشوندن لینک از سایت ها دیگه و... چاره این نیست که کسی راهی جز خرید از لیون نبینه.

بابت جسارتم عذر میخوام. ولی انتقاده دیگه!

لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

یه چیزی که واقعا اذیت کننده شده توی فروم، حذف لینک های غیر از سایت لیون هست. اون دوره ای که این قانون اومد، فروم برو بیا ای داشت و مخصوصا کاربر تازه وارد زیاد میومد برای خرید سیستم مشاوره بگیره و وقتی کاربر ها لینک از فروشگاه دیگه، و مخصوصا ارزون تر از لیون میذاشتن و کاربر رو سوق میدادن به خرید از اون فروشگاه، منطقی بود که لیون این قانون رو بذاره، ولی الان که دیگه یه سری پیر و پاتال موندیم و دور همیم، منطقی نیست یه لینک از یه محصول ساده که فقط برای نقل کردنش یا سوال دربارش، از سایت دیگه میذاریم حذف بشه، کندی سایت لیون، ناموجود بودن کالای مورد نظر توی لیون و... هزار تا دردسره که اصلا منطقی نیست آدم بره توی اون سایت دنبالش بگرده.

مثلا حتی لینک یه تبدیل برق خیلی متفرقه و کم استفاده که فقط توی یه سری فروشگاه های متفرقه لوازم الکترونیکی به زور پیدا میشه رو ما چجوری بگردیم لینک از لیون بذاریم؟ چرا باید چنین چیزی حذف بشه؟

دیگه بچه های اینجا همه یه پا متخصص هستن و میدونن تو بازار چی خوبه و از کجا بگیرن، انقدر هم که موتور های جستجوی کالا پیشرفت کرده و همه گیر شده، دیگه پوشوندن لینک از سایت ها دیگه و... چاره این نیست که کسی راهی جز خرید از لیون نبینه.

بابت جسارتم عذر میخوام. ولی انتقاده دیگه!

بله انتقاد آزاد هست

ولی خب قانونی به من و شما ابلاغ شده و بنده به عنوان ناظر عمل نظارت رو انجام میدم

فعلا سیاست و قانون جدیدی ابلاغ نشده پس همان قانون قبلی لازم الاجرا هست تا زمان ابلاغ قانون جدید

البته که این قسمت حرف شما که میگید یک مشت پیر پاتال هستیم دور هم 

با این منطق به نظر من تمام کسانی که ۱۰ سال از تاریخ گواهینامه هاشون گذشته دیگه هر کاری خواستند بکنند در خیابان ها

منطق قانون رو هم قانونگذار حتما یک درک و منطقی داشته که وضع کرده

این فروم متعلق به مجموعه لیون هست و اسپانسرش هم دیجی کالا نیست و نبوده

بعید میدونم شما حتی بری تو قسمت نظرات یک سایت فروش لینک بگذاری از یک فروشگاه دیگه حتی تائید بشه

یک مثال دیگه هم هست ، فکر کن شما مغازه داری بعد یکی بیاد بیلبورد یک فروشگاه دیگه رو بچسبونه سر در مغازه شما

شما همیشه میتونید از لینک سایت مادر و اسکرین شات هم استفاده کنید

ما گفتیم لینک سایت ها ممنوع هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبلا قیمت های لیون رقابتی و خوب بود و تقریبا بیشتر اوقات پایینتر از سایر سایتها

واسه همین لینک هم میذاشتی تاثیری نداشت حتی برای لیون تبلیغ بود چون نشون میداد قیمتهاش از همه جا کمتره  اما الان که قیمتهای لیون فضایی شده (هر از گاهی یه قطعه قیمت خوب پیدا میشه) لینک بزاری مشخص میشه که قیمتش بالاتره واسه همین این قانون وضع شده

در کل محدودیت خیلی بیشتر شده نسبت به سالهای قبل

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان متوجه شدم آقای حسینی عزیز چرا فروم نمیاد. این شا الله هر جایی هستند موفق باشید ایشون انگار مدیر جدید تسکو شدن .

IMG_20231001_161442.jpg

• لایک 3
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 3
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

دوستان متوجه شدم آقای حسینی عزیز چرا فروم نمیاد. این شا الله هر جایی هستند موفق باشید ایشون انگار مدیر جدید تسکو شدن .

IMG_20231001_161442.jpg

معاونت گیم تسکو رو دارن.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

پست دادن خیلی مشکل شده سه بار ارسال کردم نرفت

1736106808_Annotation2023-11-09134233.thumb.jpg.0d5ce4e2f7205ecc329fdbd6a7e7c21d.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

1736106808_Annotation2023-11-09134233.thumb.jpg.0d5ce4e2f7205ecc329fdbd6a7e7c21d.jpg

بخاطر این cdn ای هست که الان روی سایته، دم به دیقه باید رفرش کنی تا تایید بشه

انگار پنتاگون عه که انقدر تایم اعتبار توکن رو کم گذاشتن. بابا یه فرومه دیگه، محدودیت های عادی برای کاربرهای مهمان رو بذارید، که انقدر نخواید واسه اعضا محدودیت ایجاد کنید.

لینک به دیدگاه

حالا من ترسم اینه درست نشه دوباره کل فروم Restore بشه به چند روز قبل همه چیز پاک بشه تو این دو سه روز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
44 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

انگار پنتاگون عه که انقدر تایم اعتبار توکن رو کم گذاشتن. بابا یه فرومه دیگه، محدودیت های عادی برای کاربرهای مهمان رو بذارید، که انقدر نخواید واسه اعضا محدودیت ایجاد کنید.

همین تاپیک دفعه اول ارسال شد اما تاپیک کریپتو هر چقدر رفرش کردم نشد بیخیال شدم

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱۸ در 13:43، Hassan.SK گفته است:

در ۱۴۰۲/۸/۱۸ در 17:58، MAhmoOD Nazari گفته است:

در ۱۴۰۲/۸/۱۸ در 18:43، Hassan.SK گفته است:

همین تاپیک دفعه اول ارسال شد اما تاپیک کریپتو هر چقدر رفرش کردم نشد بیخیال شدم

دوستان میشه بررسی کنید ببینید مشکل رفع شده یا هنوز اون صفحه "درحال انتقال" میاد براتون؟

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

دوستان میشه بررسی کنید ببینید مشکل رفع شده یا هنوز اون صفحه "درحال انتقال" میاد براتون؟

سلام و وقت بخیر 

نه هنوز درست نشده 

لینک به دیدگاه

دوستان کش مرورگر رو پاک کنید مجدد تست بفرمایید

لینک به دیدگاه

خیلی انجمن سنگینه گیجه کند هس خیلی ، از دوستان عزیز ناظر لطفا  یه بررسی بفرمایین خدای نا کرده  محدودیتی سهوا  نباشه

Transferring to the website...

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۲۰ در 15:25، ARMIN گفته است:

دوباره امرزو خراب شد.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، farhadii گفته است:

خیلی انجمن سنگینه گیجه کند هس خیلی ، از دوستان عزیز ناظر لطفا  یه بررسی بفرمایین خدای نا کرده  محدودیتی سهوا  نباشه

Transferring to the website...

دوست عزییز این موارد از سمت تیم مدیریتی نیست و مربوط به تیم فنی هست .

صبوری بفرمائید حل میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام  

مدیران محترم  چرا  امکان   خرید شارژ برا   کاربر ویژه  شدن دیگه   وجود نداره ؟

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، ferdosi گفته است:

سلام  

مدیران محترم  چرا  امکان   خرید شارژ برا   کاربر ویژه  شدن دیگه   وجود نداره ؟

چون اداره مالیات نمیفهمه درآمد از فروم چیه، به زودی شیوه دیگری را برای درخواست کاربر ویژه شدن مشخص خواهیم کرد.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود. من یه تاپیک خرید زدم تو بخش معامله سی پی یو، یک هفته پیش، و تایید نشده هنوز. اگه مشکل داره بگین درست کنم، اگه قابل تایید نیست بگید یه فکر دیگه بکنیم، برای وقت مردم ارزش قائل باشید.

لینک به دیدگاه

53 دقیقه قبل، Taghi گفته است:

درود. من یه تاپیک خرید زدم تو بخش معامله سی پی یو، یک هفته پیش، و تایید نشده هنوز. اگه مشکل داره بگین درست کنم، اگه قابل تایید نیست بگید یه فکر دیگه بکنیم، برای وقت مردم ارزش قائل باشید.

اگر پستهاتون در بازارچه ظرف 24 ساعت تایید نشد، داخل همون تاپیک من یا یکی از همکاران رو صدا بزنید، کافیه @ بزنید و نام ماها رو داخلش بنویسید، اینطوری خبر دار میشیم برامون نوتیفیکشن میاد.

گاهی تاپیک ها داخل Feed ما نمیاد و میس میشه.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام وقت بخیر

قابلیت ویرایش پست اول و عنوان تاپیک بعد ی مدت از بین میره اینو لطفا درست کنید فروم همسایه این مشکلات رو اصلا نداره. حتی بنظرم قابلیت آپ کردن بدون نوشتن پست جدید (up) هم خیلی میتونه خوب باشه. ممنون. 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

حتی بنظرم قابلیت آپ کردن بدون نوشتن پست جدید (up) هم خیلی میتونه خوب باشه. ممنون

برای این قابلیت باید کاربر ویژه باشید. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...