رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام آقای حسینی

تنوع مادربورد های بر پایه amd و ddr3 خیلی کمه ( مخصوصا تا 100 هزار تومن ) و اکثر مین های موجود یا خیلی گرون هستند یا خیلی ارزون .

Rose.gif

درود

بله حق با شماست و بايد خيلي از بخشها رو اپديت كنيم دوست گلم . ولي متاسفانه به دليل تغيير قيمت ناگهاني قطعات يه مقدار صبر كرديم تا بازار به ثبات نصبي خودش برسه :-?

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

درود آقای حسینی. من یه خورده با دیدن این قیمتها گیج شدم!! ممکنه یه بررسی بکنید؟ به نظر درست نمیان :

570 Gainward از مدل بالاتر که GLH هستش گرونتر قیمت خورده!! EVGA 570 هم یه هو 100 تومن گرون شده؟؟

لینک به دیدگاه

درود آقای حسینی. من یه خورده با دیدن این قیمتها گیج شدم!! ممکنه یه بررسی بکنید؟ به نظر درست نمیان :

570 Gainward از مدل بالاتر که GLH هستش گرونتر قیمت خورده!! EVGA 570 هم یه هو 100 تومن گرون شده؟؟

بهمن جان دوستانمون اشتباه كردن و عدد تغيير كرد :-?

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

من قبلا از لیون کامپیوتر زیاد خریده بودم، اما هیچ وقت اینطوری "مچل" نشده بودم!

من سه شنبه ی هفته ی پیش 142 تومان بابت خرید اسکنر جنیکس به حسابتون ریختم، و به "پشتیبانی" یاهو تاکید کرده بودم که برای اسکنر عجله دارم و میخوام که هرچه زودتر بدستم برسه.

تماس که گرفتم بهم گفتن که موجودی بار تموم شده و به زودی پیگیری میکنن. اما هنوز که هنوزه بعد از یک هفته، من بلاتکلیف موندم. "پشتیبانی" یاهوتون که اصلا جواب نمیده (با این که آنلاینه!) و من کم کم دارم به یه سری نتایج ناخوش آیند میرسم...

برای من مهم نیست که شرکت نمایندگی جنیکس زود تعطیل میکنه و یا شما یادتون میره که باهاشون تماس بگیرید یا چیز دیگه... من میخوام که هرچه زودتر از بلاتکلیفی در بیام، کلی مدارک هست که باید اسکن بشن و صبر من هم داره کم کم تموم میشه...

لینک به دیدگاه

من قبلا از لیون کامپیوتر زیاد خریده بودم، اما هیچ وقت اینطوری "مچل" نشده بودم!

من سه شنبه ی هفته ی پیش 142 تومان بابت خرید اسکنر جنیکس به حسابتون ریختم، و به "پشتیبانی" یاهو تاکید کرده بودم که برای اسکنر عجله دارم و میخوام که هرچه زودتر بدستم برسه.

تماس که گرفتم بهم گفتن که موجودی بار تموم شده و به زودی پیگیری میکنن. اما هنوز که هنوزه بعد از یک هفته، من بلاتکلیف موندم. "پشتیبانی" یاهوتون که اصلا جواب نمیده (با این که آنلاینه!) و من کم کم دارم به یه سری نتایج ناخوش آیند میرسم...

برای من مهم نیست که شرکت نمایندگی جنیکس زود تعطیل میکنه و یا شما یادتون میره که باهاشون تماس بگیرید یا چیز دیگه... من میخوام که هرچه زودتر از بلاتکلیفی در بیام، کلی مدارک هست که باید اسکن بشن و صبر من هم داره کم کم تموم میشه...

درود دوست گلم

حق با شماست اشکان جان و چیزی برای توجیح نداریم

واقعیتش توی این چند وقت هم ما و هم مشتریها خیلی اذیت شدن و برای یک هفته ما رو گذاشتن سر کار . در اینصورت یا باید پول و به مشتری بر گردونیم و یا کالا رو براش بفرستیم . امروز هم که با شما تلفنی صحبت کردم همین الانش دارن اذیت میکنن ولی بهشون تا دلتون بخواد بد و بیراه گفتم دیگه جون به لبم رسیده

در کل ما از شما عذرخواهی میکنیم عزیز

لینک به دیدگاه

من همه پستها را نخوندم اما کلا متوجه شدم که چه مشکلی پیش آمده، در کل انتقاد حتی تندش هم سازنده هست و این خیلی خوب هست که کسی ایراد کار ادم را بگه آقای حسینی هم این مطلب را خوب درک کرده که تا الان در این نقطه فعلی حضور داره. به هر حال الان شرایط بازار خیلی خیلی خیلی ناراحت کننده هست هم واسه مشتریا و هم واسه فروشنده های خرد مثل مغازه دارها و آقای حسینی نوعی، در این شرایط همه ما یه سمت خط هستیم و عمده فروش ها و سرمایه دارهای کلان آن ور خط واسه همین باید هوای هم را داشته باشیم و همدیگه را درک کنیم گرونی یا ارزونی یا گیر امدن و نیامدن تقصیر آقای حسینی و امثال ایشون نیست مشکل از کس دیگه و جای دیگه ای هست.

من خیلی کلی گفتم و حرفهام بیشتر جنبه درد دل داشت که این روزا از این قیمت ها خیلی خیلی خیلی دارم ضرر می بینم واقعا زندگیم مختل شده اما کاریش هم نمی شه کرد. یادمون باشه که ماها مصرف کننده خرد هستیم مشکلات از سمت ماها نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خیلی وقتها پیش هر کسی که مشکلی داشت دوست داشتم سریعا مشکلشو حل کنم که کمک بسیار خوبی برای طرف مقابل میشد و اگر راضی بود سودی هم به ما میداد که ما هم نفع کوچکی میبردیم و خیلی وقتها کارهایی که انجام میدادم برای من به جز ضرر هیچ چیزی نداشت .

هر کسی که سیستم میخرید میگفتم که هر پیشنهادی که من میدم اگر مشکلی پیش اومدش من تمام مشکلات و گارانتی و هر چیزی رو قبول میکنم با هزینه خودم میبرم گارانتی و خیلی وقتها کالاها رو در جا تعویض میکردم و از خودم کالا میگذاشتم و کالای مشتری رو میفرستادم گارانتی و اگر نو میگرفتم میفروختم و دست دوم رو به عنوان دست دوم هر کسی که میخواست یه خورده کمتر میفروختم . ولی ..... اصل مطلب اینجاست

کسانی بودن که مشکل قطعاتشون در هیچ جا حل نمیشد و ما برای اینکه فقط دنبال سود و فروش معامله نباشیم میومدیم تا جایی که از دستمون بر میومد براشون انجام میدادیم ولی...... باور کنید که همین دوستان البته بعضیهاشون از ما طلب کار میشدن میگفتن چرا کارم دیر شد من چند وقته معطلم و از این حرفها .... و برای ما میشد دردسر .

موفق باشید

یعنی بخاطر بی ملاحظه گی چندین نفر شما میخواهید هر چی که کاشتید رو درو کنید ؟؟؟

پس ما چی آقای حسینی

هزار ماشاالله شما کاسب هستید و هر روز با آدمای مختلفی سر کار دارید باید براتون عادی شده باشه

نمیدونم کی چی کار کرده که شما رو اینقدر ناراحت کرده و روی روحیتون تاثیر گزاشته که تاپیک هم زدید

ولی امیدوارم که همین روند خوب و عالی که دارید رو ادامه بدید

کمتر فروشگاه و از اون مهمتر شخصی به خوبی شخصیت شما توی اون بازار ... پیدا میشه که هوای مشتری رو داشته باشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس ما چی آقای حسینی

هزار ماشاالله شما کاسب هستید و هر روز با آدمای مختلفی سر کار دارید باید براتون عادی شده باشه

نمیدونم کی چی کار کرده که شما رو اینقدر ناراحت کرده و روی روحیتون تاثیر گزاشته که تاپیک هم زدید

کمتر فروشگاه و از اون مهمتر شخصی به خوبی شخصیت شما توی اون بازار ... پیدا میشه که هوای مشتری رو داشته باشه

موفق باشید

والا تا جایی که من فهمیدم,مشکل بیشتر بخاطر وضع بازاره! و تا حدودی هم رفتار برخی دوستان.حساب که میکنی میبینی خودتم باشی اصن بیخیال کار کاسبی میشی خلاص

برای مثال من خودم یه بار gtx670 خواستم از آقا حسینی بخرم.زنگ زدم (مثلا اگه ساعت 3 بود) گفت تا 5 بیا و خودتو برسون وگرنه نمیتونم بهت قول بدم که قیمت تغییر نکنه یا بتونم برات نگهش دارم! و همون موقع زنگ زد به همکارش گفت یه 670 براش نگه دارن... من اول بهم بر خورد با خودم گفتم ینی چی؟! ولی زود خودم رسوندم حدود 4.5 رسیدم اونجا...آقا حسینی زنگ زد به تامین کننده قطعاتش و اونم اولش دبه کرد که قیمت بالا رفته و ...

خلاصه سرتون درد نیاریم آقا حسینی با همون قیمتی که تلفنی قول داده بود برام جور کرد.بدون اینکه من بیعانه داده باشم یا پولش قبلا ریخته باشم به حساب...

حالا در نظر بگیر یکی از دوستان زنگ بزنه ولی نره یا بگه منصرف شدم یا یه چیز دیگه میخوام! خوب معلومه وجهه آقا حسینی پیش طرفش تغیر میکنه.بد قول میشه و حرص خودن و ...فقط برا یه سود خیلی کم!

الانم که بازار اینجوری شده اکثرا قیمت پرت میدن یا مثلا یه جنس یه دفعه نایاب میشه.بازم دودش میره به چشم آقا حسینی

از اون ور شاید بعضی دوستان انتظار غیر موجه داشته باشن.مثلا سیستم که دچار مشکل میشه,هیچ کس نمیاد از خودش قطعه بده! من برا خودم پیش اومده مادربرد مشکل داشته,فروشنده سیستم 2 هفته طول کشید تا مادربرد فرستاد نمایندگی و اونام بررسی کردن فرستادن(دقیقا 14 روز سیستم نداشتیم) تا بالاخره اومد و تازه درست هم نشده بود...حالا یکی مرام خرج میکنه.پول تعمیر یا عیب یابی یا حتی پول پیک که قطعه میبره نمایندگی نمیگیره,دیگه آدم نبایست ناشکر باشه.

خلاصه اینکه قدر همدیگه رو بدونیم و سعی کنیم بعضا گذشت کنیم.جای دوری نمیره.ارزش رفاقتمون بیش از این حرفاس

لینک به دیدگاه

پس ما چی آقای حسینی

موفق باشید

درود

این پست مال سال 88 هستش عزیز و تا به الان سعی کردیم از این انتقادها استفاده کنیم و کارمون رو پیش ببریم

ممنونم از همه دوستانیکه به ما انتقاد میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به قول دوستان

روحیمون رو حفظ کنیم

الان که توی شعب ابیطلاب گیر کردیم

لینک به دیدگاه

جناب حسینی اولین باری که زنگ زئم لایون احساس کردم لحجه دارین من اون موقع پسوند فامیلیتون ندیده بودم

به خدا این بچه های شمال ماهن ...

یعنی اگر کاری چیزی داشتین من دربست درخدمتم

این هم که می بینین فقط هدفشون خدمته دلیلش همینه

مخصوصا تو این آشفته بازار

لینک به دیدگاه

جناب حسینی اولین باری که زنگ زئم لایون احساس کردم لحجه دارین من اون موقع پسوند فامیلیتون ندیده بودم

به خدا این بچه های شمال ماهن ...

یعنی اگر کاری چیزی داشتین من دربست درخدمتم

این هم که می بینین فقط هدفشون خدمته دلیلش همینه

مخصوصا تو این آشفته بازار

درسته عزیز بنده بچه رشت هستم و تا الان نشده کسی از رشت زنگ بزنه و من متوجه نشم و باهاش گیلکی صحبت نکنم

در ضمن همین انتقادات تا الان ما رو سرپا نگه داشته و خدا رو شکر میکنم

لینک به دیدگاه

درسته عزیز بنده بچه رشت هستم و تا الان نشده کسی از رشت زنگ بزنه و من متوجه نشم و باهاش گیلکی صحبت نکنم

در ضمن همین انتقادات تا الان ما رو سرپا نگه داشته و خدا رو شکر میکنم

سلام.

با من گیلکی صحبت نکردی مهندس.

یکی طلب من.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود

جناب آقای حسینی اول از همه ممنون واسه ارسال بموقع مانیتور ASUS VG236 و آکبند بودن و دست نخورده بودنش واقعا لذت بردم

ولی شما به من گفته بودید با گارانتی الماس هست اما اینی که فرستاتید توش یه کارت گارانتی هست به نام VISTA و سایتشم vistaitd.com هست درضمن یک سال از گارانتیش گذشته و یک سال دیگه مونده ودیگه اینکه برام فاکتور هم نفرستادید.

من همیشه دیده خیلی مثبتی نسبت به شما و شرکتتون داشتم و همیشه به همه پیشنهاد دادم خواهشا من توجیه کنید تا این افکار بد از سرم پاک بشه.

با تشکر.

ویرایش شده توسط Iman NB
لینک به دیدگاه

درود

جناب آقای حسینی اول از همه ممنون واسه ارسال بموقع مانیتور ASUS VG236 و آکبند بودن و دست نخورده بودنش واقعا لذت بردم

ولی شما به من گفته بودید با گارانتی الماس هست اما اینی که فرستاتید توش یه کارت گارانتی هست به نام VISTA و سایتشم vistaitd.com هست درضمن یک سال از گارانتیش گذشته و یک سال دیگه مونده ودیگه اینکه برام فاکتور هم نفرستادید.

من همیشه دیده خیلی مثبتی نسبت به شما و شرکتتون داشتم و همیشه به همه پیشنهاد دادم خواهشا من توجیه کنید تا این افکار بد از سرم پاک بشه.

با تشکر.

درود ایمان جان

اول اینکه تشکر میکنم از خریدتون ولی پاسخ سوالات شما :

1 - ویستا همون شرکت الماس هستش که شما میتونید استعلام کنید تا مطمئن بشید

2 - فاکتور نفرستادیم چون وقتی کالایی پلمپ هستش ما چیزی داخلش نمیندازیم چون اونوقت باید پلمپش باز بشه اگر خواستید میتونیم فکسش کنیم

3- در مورد مدت گارانتی ما چیزی به کسی نگفتیم که چقدر گارانتی داره چون اینها ته انبار الماس بوده و بجای حساب از یکی برداشتیم .

سوالی بود در خدمتیم

لینک به دیدگاه

درود ایمان جان

اول اینکه تشکر میکنم از خریدتون ولی پاسخ سوالات شما :

1 - ویستا همون شرکت الماس هستش که شما میتونید استعلام کنید تا مطمئن بشید

2 - فاکتور نفرستادیم چون وقتی کالایی پلمپ هستش ما چیزی داخلش نمیندازیم چون اونوقت باید پلمپش باز بشه اگر خواستید میتونیم فکسش کنیم

3- در مورد مدت گارانتی ما چیزی به کسی نگفتیم که چقدر گارانتی داره چون اینها ته انبار الماس بوده و بجای حساب از یکی برداشتیم .

سوالی بود در خدمتیم

ممنون از جواباتون

همونطوری که تلفنی خدمتتان عرض کرده بودم من حرف شما برایم سند هست و همونطوری که قیمت شما را تحقیق نکرده قبول کردم صحبتهای شما هم تحقیق نکرده می‌پذیرم

ممنونم و خوشحالم که افکار بد از ذهنم پاک شده و امیدوارم شما ر ناراحت نکرده باشم

لینک به دیدگاه

ممنون از جواباتون

همونطوری که تلفنی خدمتتان عرض کرده بودم من حرف شما برایم سند هست و همونطوری که قیمت شما را تحقیق نکرده قبول کردم صحبتهای شما هم تحقیق نکرده می‌پذیرم

ممنونم و خوشحالم که افکار بد از ذهنم پاک شده و امیدوارم شما ر ناراحت نکرده باشم

درود ایمان جان

ایمان جان ازت ممنونم که سوالاتت رو ازما پرسیدی . چون من اعتقاد دارم اگر سوالی توی دلمون بمونه راجبش فکرهای کجی میکنیم و خدای نکرده در مورد طرف مقابلمون بد فکر میکنیم و واقعا ازت تشکر میکنم

مبارکت باشه

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

اون دوستانی که فکر کردند دروغه بهتره به کار خودشون برسند

دوما مدیر فروم میدونم شما از کجا ناراحتی شما تعجب کردی چرا انقدر قیمت مناسب بوده که عین واقعیت هستش چون تمامیه قطعات سایت شما با سود بسیار و قیمت نا مناسب بفروش میرسد و طاقت قیمت مناسب رو ندارید

سوما اولش گفتم ماله خودمه چون نخواستم بگم از کجا اومده و چی شده بحث طولانی بشه گفتم ماله خودمه بعدش که دوستان پیگیر شدن گفتم از کجا اومده به شما هم با 4 تومن ندادم چون قبلش کسی گفت برای من نگه دار

مدیری که به من میگی دروغگو تمام اجناس سایتتو بازار رضا با 10 تا 5 درصد قیمت های تو میدن من اگر دروغگو هم پس تو دزدی میخوایم اخراجم کن اصلا مهم نیست برام

لینک به دیدگاه

دوما مدیر فروم میدونم شما از کجا ناراحتی شما تعجب کردی چرا انقدر قیمت مناسب بوده که عین واقعیت هستش چون تمامیه قطعات سایت شما با سود بسیار و قیمت نا مناسب بفروش میرسد و طاقت قیمت مناسب رو ندارید

سوما اولش گفتم ماله خودمه چون نخواستم بگم از کجا اومده و چی شده بحث طولانی بشه گفتم ماله خودمه بعدش که دوستان پیگیر شدن گفتم از کجا اومده به شما هم با 4 تومن ندادم چون قبلش کسی گفت برای من نگه دار

مدیری که به من میگی دروغگو تمام اجناس سایتتو بازار رضا با 10 تا 5 درصد قیمت های تو میدن من اگر دروغگو هم پس تو دزدی میخوایم اخراجم کن اصلا مهم نیست برام

درود

خلاصه این تاپیک برای همینه که شما خودت رو تخلیه کنی  چون هر کسی امکان اشتباه میکنه ( مثلا من ) و ممنونم از اینکه در جای مناسبش مطلبتون رو نوشتید :

لینک زیر رو هم میگذارم تا دیگران خودشون قضاوت کنند

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=20653&hl=

دوست گلم حرفتون رو زدید و لطفا دیگه مطلبی توی این تاپیک ننویسید

در ضمن دوست گلم اینجا اگر دلت پره فقط اجازه داری اینها رو به من بگی نه به هیچ کاربر دیگه ای . شما اجازه چنین کاری رو در اینجا ندارید .

با تشکر

لینک به دیدگاه

خدایا صبر بده بهمون............. [-X

لیاقته این فروم و بچه های گلش رو نداری........... :mad:

لینک به دیدگاه

اینجا یه مکان عمومیه لطف کن کلماتی رو که توی خونه استفاده می کنید اینجا به کار نبرید ( البته پستتون ویراش شد)

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

من احساسم اینه که آقای حسینی یکم تند و تیز برخورد کردن...به نظرم میشد بهتر با این موضوع برخورد کرد
البته قصد جسارت نداشتم آقای حسینی ولی نظر شخصی من اینه که اگه اینها توی پ خ به دوستمون گفته میشد بهتر بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

مشکل من اینکه خودم رو خیلی زرنگ میدونم و از خوب بودن و حسن اعتماد دیگران سوء استفاده میکنم

انشاالله که اصلاح بشم.

راستی من یه سیستم چند ماه پیش ( شایدم یک سالی میشه ) از شخصی بنام سعید حسینی گرفتم که وقتی قیمت رو به دوستم که خودش نزدیک به 20 سالی میشه توی کار سخت افزار هستش گفتم گفت قیمت حرف نداره بگیر که اینجوری پیدا نمیشه .

آقا سعید حسینی جان بازم میگم دستت درد نکنه /

هرچی گرفتم به لطف خدا مشکلی نداشتم من ( از سعید حسینی - لیون کامپیوتر )

لینک به دیدگاه

گرامی شما اگر ادعایی دارید باید با دلیل و برهان دوستان و جناب حسینی رو قانع میکردید نه این که بزارید همه هر چی میخوان بگن بعد شما بیاید این جا و اینطوری خودتو خالی کنی یا توهین کنی(قصدم توهین یا اهانت نیست).

در کل اگه قصد فروش کالایی رو داشتید قوانین این انجمن رو که میدونید باید از خود قطعه با کاغذ عکس بگیرید و بندازید تا شک و شبهه ای باقی نمونه...در کل اون سیستمی که در انجمن س...رو دارید اینجا این اجازه رو بهتون نمیدن...سفت و سخت مدیریت میشه اینجا..!

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه اتفاق هایی میوفته تو این لیون من از ساعت 15 تا 7 صبح نیستم کلی حرف رد و بدل شده ... عجب!!!!!

خوده همین موضوع کارت تیتان نشون میده که که بچه های مدیریت لیون چقدر به فکر تمیز نگه داشتن فروم هستن

به راست و دروغ گفتن مسائل کاری ندارم حتی ممکنه فردی فکر کنه خوب آقای حسینی برای خودش میخواسته واسه همین پیگیری می کرده

اما من میگم از لحن آقای حسینی مشخص بود که با این فروش زیاد رابطه برقرار نکرده

اما من یه انتقاد شدید و تند تیز نیز دارم  : ( این رو گفتم واسه اینکه جای حرفی که می خوام بزنم اینجا نیست اما گفتم انتقاد میکنم که کسی نگه جاش اینجا نبود :)  )

اول اینکه من به شخصه دوست دارم یه فروم حرفه ای بشه که آدم بیشتر چیز یاد بگیره نه اینکه یه بازارچه اینترنتی بشه برای فروش

نه این که معامله توش بد باشه نهههههه اما معامله در مقام دوم باشه اما شما می بینید که غیر از چند تا عزیز که مطالب میگذارن

کسی دیگه ای تو این کار نیست واقعا دوست دارم قسمت  award سایت های مشهور یه دونه هم ماله لیون باشه که فقط فعالیت دوستان حرفه ای رو می طلبه

در مورد معاملات هم بشتر دوستان فروشنده که اینکاره هستن همه اونا رو میشناسن و بابت فروش هم دست گلشون درد نکنه اما برای کسایی که تازه وارد فروم میشن

باید همچین برخورد هایی بشه و من هم موافقم نه این که خدایی نکرده منظورم فرد خاصی باشه نه اما خدایی آقای حسینی حق داشت

من لیون رو چون محیط تر رو تمیزی هست انتخاب کردم و اینکه تمام وقت بیکاریم تو اداره تو فروم هستم و اگر مطلب جالبی به چشمم بخوره تو فروم میگذارم

در پایان از همه بچه های مدیریت تشکر می کنم

و انتقاد دیگم :)  :

این رو هم بگم فروشگاه لیون وقتی زنگ می زنید بچه ها واقعا سرشون شلوغه ممکنه به چند تلفن با هم جواب بدن

و یا اینکه فکر کنن سلام دادن و یا هر چیزی اگر چند مرتبه زنگ بزنید متوجه میشد چی می گم زیاد سخت نگیرید

همشون گلن بخدا واقعیت رو می گم قیمت هاش خوبه اما چون جنسش جوره من خرید می کنم و یه مورد خوب هم داره که چیزی که نداشته باشه

از جاهای دیگه تهیه می کنه.

پیروز باشید

از پیاده رو برید

سعید

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...