رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

ممنونم از انتقادادتون . قیمتها در بعضی موقع آپدیت نیستش و قبلا هم این مشکل رو داشتیم این مسئله هم بر میگرده به نوسان بیش از حد بازار . ولی ما جدیدا راهی رو شروع کردیم که سعی میکنیم که ادامش بدیم .

ما از تبلت و لپ تاپ شروع کردیم و ممنون میشم که این بخش رو مشاهده و مقایسه بکنید .

ما سایر بخشها رو هم داریم هر لحظه روش کار میکنیم و واقعا بعضی وقتها به بعضی از کالاها نمیتونیم رسیدگی بکنیم .

ولی یه خواهشی دوستانه دارم . اگر واقعا کالایی رو پایینتر سراغ دارید به ما اعلا بکنید اگر تونستیم حتما تقدیم میشه .

در کل ممنونم از انتقاداتون و بنده شنونده انتقادات شما هستم .

در بعضی مواقع هم امکان اشتباه از نحوه برخورد ما وجود داره ولی بیشترین چیزی که برای ما اهمیت داره اینه که بعضی از مشکلات رو قبل از بوجود اومدنش و قبل از اینکه شما دوستان معامله بکنید و بعد متوجه بشید ما جلوش رو میگیریم .

با تشکر از همتون

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

چند وقتی بود که مدیران سخت گیری هاشون رو کنار گداشته بودن و فروم  به هم ریخته بود و من کمی از فروم دل سرد شده بودم اما دوباره تیم مدیریت دست به کار شده و سخت گیری ها رو اعمال میکنه که ممکنه برای بعضی ها خوشایند و برای بعضی ها ناخوشایند باشه که این در همه ی فروم ها مشاهده میشه و جای گله نداره.

ویرایش شده توسط BART
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا این چع وضعشه؟ آقای حسینی همیشه سر من کلاه گذاشته :دی

همیشه جنس های خوش قیمت میفروشه  :D 

هر چیزی که ازش خریدم سرم کلاه گذاشته و بهم ارزون فروخته  :p 

لینک به دیدگاه

آقا این چع وضعشه؟ آقای حسینی همیشه سر من کلاه گذاشته :دی

همیشه جنس های خوش قیمت میفروشه  :D 

هر چیزی که ازش خریدم سرم کلاه گذاشته و بهم ارزون فروخته  :p 

سلام و عرض ادب

به شدت موافقم

آقای حسینی همیشه سر بنده هم کلا میگذارند. :D

ما همش میخواییمیک کالا راگرون تر از جاهای دیگه بخریم آقای حسینی سر ما کلاه میگذارند و همون کالا را  ارزون تر بهمون میفروشند. :D

آخه اینم شد کاسبیrolling%20on%20the%20floor.gif

شوخی بود.

لطف آقای حسینی همیشه شامل حال بنده شده است.

ان شاالله که همیشه موفق باشند.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بنده هم اعتراض دارم به این قیمت های شما زیادی خوب هستن!جور دن اجناستون هم زیادی زیادی خوبه دیگه!

چرا اصفهان یه شعبه نمیزنید برای ساپورت جنوب و مرکز کشور !

خودتون هم تهران و شمال رو ساپورت کنید!

لینک به دیدگاه

سلام اآقای حسینی خان جان  ازاینکه ظرف 24ساعت سفارش منو(یک عددبلوری رایترپایونیر)رو با پست سریع السیر ایران فرستادید ممنونم (ظهرکه اومدم خونه نزدیک بود شاخ دربیارم ) فقط یک سوال؟؟؟؟؟ توی توضیحاتش نوشته بود همراه با سی دی نرم افزار CyberLink Media Suite آیا نباید داخل کارتنش این نرم افزار موجود می بود البته فقط جهت اطلاع  یک وقت ناراحت نشید بازم  ممنوووووووووووووون

لینک به دیدگاه

سلام اآقای حسینی خان جان  ازاینکه ظرف 24ساعت سفارش منو(یک عددبلوری رایترپایونیر)رو با پست سریع السیر ایران فرستادید ممنونم (ظهرکه اومدم خونه نزدیک بود شاخ دربیارم ) فقط یک سوال؟؟؟؟؟ توی توضیحاتش نوشته بود همراه با سی دی نرم افزار CyberLink Media Suite آیا نباید داخل کارتنش این نرم افزار موجود می بود البته فقط جهت اطلاع  یک وقت ناراحت نشید بازم  ممنوووووووووووووون

درود دوست گلم

شما افتخار دادید

والا فردا باید از شرکت بپرسم چون این نرم افزار به کار کسی نمیاد ولی با این حال به روی چشم براتون میپرسم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

اگه میشه جواب این تاپیک رو بدید 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=23247

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام، یه انتقاد، هر چند شدید نیست، ولی خب مشکلیه که وجود داره:

چرا مدیران یا مسئولان بخش های مختلف بخصوص بخش بازارچه به قفل کردن تاپیک های اجناس فروخته شده اهمیت نمی دن؟

بعنوان مثال من از بازارچه دو تا کالا خریدم، از دو فروشنده ی مختلف، ولی هیچ کدوم از تاپیکها قفل نشدن.

قسمت جالب ماجرا اینه که آقای حسینی که مدیر و گویا صاحب انجمن هستن، توی بازارچه بلافاصله پس از فروش دو عدد کارت گرافیکی که داشتن ( در یک پست )، تاپیکشون قفل شده.

دوستان عزیز، کاربر بیشتر، توجه بیشتر میخواد، حالا اگر مقوله ی کیفیت بیشتر رو کنار بزاریم.

متشکرم.

لینک به دیدگاه

چرا مدیران یا مسئولان بخش های مختلف بخصوص بخش بازارچه به قفل کردن تاپیک های اجناس فروخته شده اهمیت نمی دن؟

بعنوان مثال من از بازارچه دو تا کالا خریدم، از دو فروشنده ی مختلف، ولی هیچ کدوم از تاپیکها قفل نشدن.

قسمت جالب ماجرا اینه که آقای حسینی که مدیر و گویا صاحب انجمن هستن، توی بازارچه بلافاصله پس از فروش دو عدد کارت گرافیکی که داشتن ( در یک پست )، تاپیکشون قفل شده.

دوستان عزیز، کاربر بیشتر، توجه بیشتر میخواد، حالا اگر مقوله ی کیفیت بیشتر رو کنار بزاریم.

متشکرم.

دوست خوبم،

این وظیفه ی کاربر صاحب تاپیک/فروشنده است که در خواست قفل شدن تاپیک خودش رو به مدیران در این تاپیک بده، و اگر کم کاری صورت میگیره، از طرف استارتر تاپیک هست که اعلان نمیکنه و نه مدیران.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

دوست خوبم،

این وظیفه ی کاربر صاحب تاپیک/فروشنده است که در خواست قفل شدن تاپیک خودش رو به مدیران در این تاپیک بده، و اگر کم کاری صورت میگیره، از طرف استارتر تاپیک هست که اعلان نمیکنه و نه مدیران.

درود

حرف شما کاملا متین و کاربر موظف هست بعد از فروش اجناسش ختم تایپیک رو اعلام کنه.

قصد کم کردن ارج و قرب مدیران رو ندارم ولی تا حالا خیلی مورد بوده که بنده ختم تایپیک رو اعلام کردم و تایپیک بسته نشده..و دست به دامن لینک گذاشتن در تایپیک مربوطه شدم.

لینک به دیدگاه

متشکرم.

درود

درسته دوست عزیز بعضا بعضی از تاپیکها قفل نمیشن . ولی خیلی وقتها بعضی از تاپیکها عمدا قفل نمیشن .

دلیل اینه که بعد از خوندن اون تاپیک متوجه میشیم که اون کالا تازه فروخته شده و یه مقدار منتظر میمونیم تا چند روزی ازش بگذره .

در خیلی از موارد هم تاپیکها قفل نشده ولی اینجا مدیران حتی خود بنده مثل شما یک کاربر هستم . و اینجا توسط شما کاربران و مدیران میچرخه یعنی منو شما در کنار هم میتونیم سایت و فروم بهتری داشته باشیم عزیز .

دوستان اگر مشکلی میبینن که میشه به راحتی حلش کرد حتما عنوان کنن . مثلا اگر تاپیکی دیدید که خیلی وقته از زمانش گذشته می تونید لینکش رو بدید تا قفل بشه .

در ضمن قفل کردن و یا نکردن یک تاپیکی که تازه خرید و فروشش تموم شده موثر نیست ولی با این حال میتونیم با هم مشکلات رو حلش کنیم

با تشکر از شما دوستان

لینک به دیدگاه

البته این یک انتقاد نیست، بیشتر شبیه به یک درخواست هست، که شاید بر هزینه های شما هم بیفزاید اما:

اگر امکان این بود که سرور سایت رو به ایران انتقال بدید خیلی خوب می شد، چون سرور کنونی همچین پینگ خوبی هم نداره، لااقل دسترسی بیش از 24 تا 48 ساعته ی کاربرها به سایت قطع نمی شه.

همونطور که می دونید سرعت هاست های ایران بدلیل عدم وجود چند هزار نود در مسیر سرورهای خارج از کشور بسیار بیشتره.

متشکرم.

لینک به دیدگاه

البته این یک انتقاد نیست، بیشتر شبیه به یک درخواست هست، که شاید بر هزینه های شما هم بیفزاید اما:

اگر امکان این بود که سرور سایت رو به ایران انتقال بدید خیلی خوب می شد، چون سرور کنونی همچین پینگ خوبی هم نداره، لااقل دسترسی بیش از 24 تا 48 ساعته ی کاربرها به سایت قطع نمی شه.

همونطور که می دونید سرعت هاست های ایران بدلیل عدم وجود چند هزار نود در مسیر سرورهای خارج از کشور بسیار بیشتره.

متشکرم.

این کار داره انجام میشه و در حال پیدا کردن و صحبت در مورد یک سرور ایرانی خوب هستیم

با سپاس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . آقای حسینی ، ممنون که جواب پ خ ما را در اسرع وقت میدین.

لینک به دیدگاه

به دلیل نبود Title یا همون اولین پست در تمامی صفحات از شما با ملایمت انتقاد می کنم ! :D

لینک به دیدگاه

درود وحيد جان

از اينكه ليون برات مهمه و نظر ميدي واقعا ممنونم .

دوست گلم . توي اين بازار همه چيز ممكنه . ما 3/2/1390 اين كالا رو وارد سايت كرديم . و چون كالاهاي هايند فروشش كمه چند تا دونه موجود كرديم و خريديم . در روز هفتم همين ماه كه ميشه چهارشنبه همين خبر شما رو يكي بهم از بازار داد . متوجه شدم چند تا از نماينده ها به جون هم افتادن و سر به قول بچه رجز خوني قيمت كالا رو كاهش دادن و ما مونديم و حوضمون . البته قيمت رو تغيير دادم امروز .

در كل حق با شماست . كه انتقاد داشته باشيد ولي اين بازار همه چيزش مشكل داره .

هفته گذشته يه نفر كلاهبرداري كرده مبلغ بالا و باعث شده كسانيكه چك دارن و سرشون كلاه رفته ، جنسهاشون رو مفت بدن و اين تشنجي رو وارد بازار كرده . امروز خبرش رو تكميلتر ميگذارم

مهمتر از همه مسائل اينه كه ما توي راهنماي خريد نوشتيم كه :

http://lioncomputer.ir/index.php?action=fullhtml&&id=buy_guide

اين مطالبي هستش كه در راهنماي خريد وجود داره .

در كل در خدمتيم

من یه گلایه کوچکی دارم هفته پیش خواستم مادربردم رو تعویض کنم با آقای حسینی که فرمودند از فروشگاه مادربرد رو انتخاب کنم ومعامله کنیم مال من هم آقای حسینی و هم یکی دیگر از مدیرهای محترم خرید و فروش 270 گفتند الان بعد یه هفته مابتفاوت رو جور کردم و بهشون اطلاع دادم گفتند 250 برمیداریم نگاهی به فرو شگاه انداختم هم قیمت مادربرد من مثل قدیم بود هم مال ایشون 20 هزار ارزشی نداره ولی واسم فقط یه سوال شد تو ذهنم اینکه دلیلش چیه

لینک به دیدگاه

من یه گلایه کوچکی دارم هفته پیش خواستم مادربردم رو تعویض کنم با آقای حسینی که فرمودند از فروشگاه مادربرد رو انتخاب کنم ومعامله کنیم مال من هم آقای حسینی و هم یکی دیگر از مدیرهای محترم خرید و فروش 270 گفتند الان بعد یه هفته مابتفاوت رو جور کردم و بهشون اطلاع دادم گفتند 250 برمیداریم نگاهی به فرو شگاه انداختم هم قیمت مادربرد من مثل قدیم بود هم مال ایشون 20 هزار ارزشی نداره ولی واسم فقط یه سوال شد تو ذهنم اینکه دلیلش چیه

من هم جواب کوچیک بهتون میدم دوست عزیز

معامله یک انتخابه

همانطور که شما صاحب اختیار کالاتون هستید خریدار هم صاحب اختیار پولش هست . شما انتخابت اینه که کالا رو 270 بفروشی و خریدار انتخابش اینه که 250 بخره . و اصلا انتخاب خریدار اینه که 100 تومان بخره فروشنده میتونه بهش نفروشه و باالعکس هم میشه عزیز

در کل ببخشید منو الان انتخابم اینه که کالاتون رو دیگه خرید نداریم چون در حال ارزون شدنه .و شما میتونید به این همه خریداری که دوستان خود شما هستن بفروشید کالاتون رو

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من هم جواب کوچیک بهتون میدم دوست عزیز

معامله یک انتخابه

همانطور که شما صاحب اختیار کالاتون هستید خریدار هم صاحب اختیار پولش هست . شما انتخابت اینه که کالا رو 270 بفروشی و خریدار انتخابش اینه که 250 بخره . و اصلا انتخاب خریدار اینه که 100 تومان بخره فروشنده میتونه بهش نفروشه و باالعکس هم میشه عزیز

در کل ببخشید منو الان انتخابم اینه که کالاتون رو دیگه خرید نداریم چون در حال ارزون شدنه .و شما میتونید به این همه خریداری که دوستان خود شما هستن بفروشید کالاتون رو موفق باشید

آقای حسینی شما که این تاپیک رو زدید چرا زود ناراحت میشید خودتون گفتید اگه انتقادی  هست بگیم من داداش کوچیکه شما گفتم فقط واسم سوال شده بود همین حالا هم فهمیدم به خاطر ارزون شدن هست  قانع شدم شما سایت بزرگ و پر افتخاری دارید که هم واسه مشکلات و نیازهای دیگران خیلی تلاش میکنید امیدوارم دلتونم مثل سایت و کاربراتون بزرگ باشه من قصدم جسارت یا چیزی نبود

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

آقای حسینی شما که این تاپیک رو زدید چرا زود ناراحت میشید خودتون گفتید اگه انتقادی  هست بگیم من داداش کوچیکه شما گفتم فقط واسم سوال شده بود همین حالا هم فهمیدم به خاطر ارزون شدن هست  قانع شدم شما سایت بزرگ و پر افتخاری دارید که هم واسه مشکلات و نیازهای دیگران خیلی تلاش میکنید امیدوارم دلتونم مثل سایت و کاربراتون بزرگ باشه من قصدم جسارت یا چیزی نبود

دوست عزیزم کجای حرفهای من ناراحتی بوده ؟؟؟؟؟؟ که شما اینطوری فکر کردید ؟‌

من فقط خواستم بهتون اینو نشون بدم که خرید و فروش یک انتخابه . فقط یک انتخاب .

اگه شما بگید نمیفروشم یعنی من باید فکر کنم که ازم ناراحتید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما انتقاد کردید و بسیار ممنونم از شما ولی جایی گفته نشده که انتقاد جوابی نداره .

شما دوست ما هستید همانطوری که زمانیکه رم خواستید از کسی بخرید کمکتون کردیم بدون توقعی پس این نشون میده که ما همه کارها رو به خاطر سودش نمیکنیم . الان هم احساس میکنم که مادربورد شما رو نیاز ندارم همین

با تشکر

لینک به دیدگاه

در ضمن شهر ما شهر کوچیکیه بسییاری از مردم رو میبینم که به کامپیوتر فروشی ها میرند و بی انصاف ها سه برابر بهشون میفروشند خودم که با این سایت آشنا شدم الان خیلی خوشحالم که هم اطلاعاتم اینجا بیشتر میشه هم میتونم خرید به قیمت روز داشته باشم و هم جزیی از این خانواده ی لیونی باشم دست همتون درد نکنه الانم که یادم میفته چند وقت پیش تو شهرمون یه سی پی یو i7 3770  رو به من یک میلیون و دویست و بیست دادند دلم درد میگیره من برای همه شما و همکاراتون آرزوی موفقیت میکنم امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشید

لینک به دیدگاه

در ضمن شهر ما شهر کوچیکیه بسییاری از مردم رو میبینم که به کامپیوتر فروشی ها میرند و بی انصاف ها سه برابر بهشون میفروشند خودم که با این سایت آشنا شدم الان خیلی خوشحالم که هم اطلاعاتم اینجا بیشتر میشه هم میتونم خرید به قیمت روز داشته باشم و هم جزیی از این خانواده ی لیونی باشم دست همتون درد نکنه الانم که یادم میفته چند وقت پیش تو شهرمون یه سی پی یو i7 3770  رو به من یک میلیون و دویست و بیست دادند دلم درد میگیره من برای همه شما و همکاراتون آرزوی موفقیت میکنم امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشید

اینجا متعلق به شما و دوستانی مثل شماست و اینجا توسط شماها داره میچرخه و ما شکی به این مسئله نداریم .

خیلی وقتها انتقادها باعث رشد مجموعه شده و ما اصلا با چنین موردی مشکلی نداریم فقط جایی که باید پاسخ بدیم حتما پاسخگو هستیم .

در کل در خدمتتون هستیم

لینک به دیدگاه

سلام

تاپیک فروش کارت گرافیکم بدون دلیلی ناپدید شده شما اطلاعی دارید؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

تاپیک فروش کارت گرافیکم بدون دلیلی ناپدید شده شما اطلاعی دارید؟؟؟

بله دوست عزیز تاپیک فروشتون با تذکر قبلی بابت اصلاح عکس و عدم توجه شما توسط مدیریت حذف شد

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز تاپیک فروشتون با تذکر قبلی بابت اصلاح عکس و عدم توجه شما توسط مدیریت حذف شد

اقا چی میگید!؟

من که به محض تذکر اونم فقط بخاطر اینکه لیون کامپیوتر تو عکس ننوشته بودم عکس جدید هم گرفتم  با اسم لیون گذاشتم!

پس واسه چی حذف شد؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...