رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

2 روز پیش، بنده، تاپیک فروشی رو مشاهده کردم از کاربر alidadashnejad با عنوان فروش asus gtx 650، با ایشون کارت رو معامله کردم ( البته پرداخت رو انجام دادم، منتظر دریافت هستم )، در صندوق پیام های بنده پیامی با عنوان gtx 650 هم در 2 صفحه موجود است، ایشون قوانین بخش فروش رو هم رعایت کرده بودند، از کارت و نام کاربری شون و نام فروم هم تصویر گذاشته بودند، میخوام بدونم چرا تاپیک ایشون غیب شده؟

نام کاربریشون هم توی تاپیک "معرفی تاپیک هایی که به دلیل نقض قوانین انجمن توسط تیم مدیریت حذف شدند" وجود نداره. از طرفی بنده از ایشون کد رهگیری ارسال رو هم دریافت کرده ام.

ویرایش: البته این تنها مشکل موجود نیست، در همان روز تاپیک فروش دیگری رو هم دیدم با عنوان فروش سیستم، که البته عنوان دقیقش رو خاطرم نیست، ولی اونهم فروش یک سیستم بود، اون کاربر هم تصاویر گذاشته بودند با رعایت قوانین و اخطاری هم توی تاپیک به ایشون نداده بودید چون مشکلی نبود، ولی تاپیک ایشون هم حذف شده، متأسفانه لینک هیچکدوم از اون تاپیکها رو ندارم، چون گزینه ی اشتراک در موضوع رو برای اون تاپیکها فعال کرده بودم، ولی بعد از غیب شدن اونها دیگه در دسترس نیستند.

تاپیک دوم، یعنی فروش سیستم فکر کنم آقای دولتی هم با نام کاربری Mehdidolaty مطمئناً باید خاطرشون باشه، چون ایشون هم اونجا پست گذاشته بودند.

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

2 روز پیش، بنده، تاپیک فروشی رو مشاهده کردم از کاربر alidadashnejad با عنوان فروش asus gtx 650، با ایشون کارت رو معامله کردم ( البته پرداخت رو انجام دادم، منتظر دریافت هستم )، در صندوق پیام های بنده پیامی با عنوان gtx 650 هم در 2 صفحه موجود است، ایشون قوانین بخش فروش رو هم رعایت کرده بودند، از کارت و نام کاربری شون و نام فروم هم تصویر گذاشته بودند، میخوام بدونم چرا تاپیک ایشون غیب شده؟

نام کاربریشون هم توی تاپیک "معرفی تاپیک هایی که به دلیل نقض قوانین انجمن توسط تیم مدیریت حذف شدند" وجود نداره. از طرفی بنده از ایشون کد رهگیری ارسال رو هم دریافت کرده ام.

ویرایش: البته این تنها مشکل موجود نیست، در همان روز تاپیک فروش دیگری رو هم دیدم با عنوان فروش سیستم، که البته عنوان دقیقش رو خاطرم نیست، ولی اونهم فروش یک سیستم بود، اون کاربر هم تصاویر گذاشته بودند با رعایت قوانین و اخطاری هم توی تاپیک به ایشون نداده بودید چون مشکلی نبود، ولی تاپیک ایشون هم حذف شده، متأسفانه لینک هیچکدوم از اون تاپیکها رو ندارم، چون گزینه ی اشتراک در موضوع رو برای اون تاپیکها فعال کرده بودم، ولی بعد از غیب شدن اونها دیگه در دسترس نیستند.

تاپیک دوم، یعنی فروش سیستم فکر کنم آقای دولتی هم با نام کاربری Mehdidolaty مطمئناً باید خاطرشون باشه، چون ایشون هم اونجا پست گذاشته بودند.

میدونی طرف بچه کجا بود؟

لینک به دیدگاه

آقای دولتی عزیز، اون کالا رو دوستمون برای بنده ارسال کردند، البته به دست بنده نرسیده هنوز، شاید فردا شایدم پس فردا، ولی بحث اینه که 2 تاپیک بدون اینکه جایی اعلام بشه یهویی حذف شدند، قصدم اینه که اونو پیگیری کنم.

شما خاطرت هست که توی تاپیک دوم اعلام کردی 2 تا قطعه رو می خوایی، و اگر خاطرم باشه گفتی که از مانیتور هم تصویر بگذاره؟

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

آقای دولتی عزیز، اون کالا رو دوستمون برای بنده ارسال کردند، البته به دست بنده نرسیده هنوز، شاید فردا شایدم پس فردا، ولی بحث اینه که 2 تاپیک بدون اینکه جایی اعلام بشه یهویی حذف شدند، قصدم اینه که اونو پیگیری کنم.

شما خاطرت هست که توی تاپیک دوم اعلام کردی 2 تا قطعه رو می خوایی، و اگر خاطرم باشه گفتی که از مانیتور هم تصویر بگذاره؟

اگه بدونی تو کدوم فروم بود شاید بتونم پیدا کنم البته یه چیزی یادم میاد

خرید و فروش کارت گرافیک VGA

خریدو فروش چند قطعه کامپیوتر با هم

اگه بدونی شاید تو کوکی های مرورگرم پیداش کنم

لینک به دیدگاه

دوستان، تاپیک دومی که عنوانش " فروش سیستم کامل به بهترین قیمت " بود حل شد، جناب دولتی Mehdidolaty اون تاپیک رو یافتند ولی الان اون تاپیک مورد معامله مشکل دار شده، پیدا نمیشه، alidadashnejad که تاپیک رو ایجاد کردن هم نمی تونن اونو پیدا کنن.

لینک به دیدگاه

دوستان، تاپیک دومی که عنوانش " فروش سیستم کامل به بهترین قیمت " بود حل شد، جناب دولتی Mehdidolaty اون تاپیک رو یافتند ولی الان اون تاپیک مورد معامله مشکل دار شده، پیدا نمیشه، alidadashnejad که تاپیک رو ایجاد کردن هم نمی تونن اونو پیدا کنن.

از مدیریت سایت کمک بخای شاید بتونن پیگیر یشن

لینک به دیدگاه

درود

این لینک تاپیکشون که بجای قفل مخفی شده بود

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28654

در ضمن از شما و سایر دوستان میخوام سوالاتتون رو در جای مخصوص خودش مطرح کنید و برای پیدا کردن یه چیز ساده به این درو اون در نزنید و با یک پیغام خصوصی و یا سوال در جای خودش میتونید به جواب برسید . سوال شما هیچ ربطی به این تاپیک نداشت و لطفا دقت کنید

با سپاس

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام و عرض ادب خدمت شما جناب حسینی عزیز و همکارانتون.

جسارتا این بخش از لحاظ مدیریت خیلی ضعیف هست و حتی بعد از 15 روز هم من دیدم به درخواست کاربران رسیدگی نمیشه :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=17286&page=21#entry342478

لطفا پیگیری بفرمایید .

ممنون و متشکرم .

ویرایش شده توسط Omid_Boy
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت شما جناب حسینی عزیز و همکارانتون.

جسارتا این بخش از لحاظ مدیریت خیلی ضعیف هست و حتی بعد از 15 روز هم من دیدم به درخواست کاربران رسیدگی نمیشه :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=17286&page=21#entry342478

لطفا پیگیری بفرمایید .

ممنون و متشکرم .

درود،

انجام شد @};-

ممنون بابت پیگیری @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود،

انجام شد @};-

ممنون بابت پیگیری @};-

آقا پوریا بی زحمت این لینک زیر رو هم چک بفرمایید

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=3822&page=15

واقعا دیگه نمیشه از لیون استفاده کرد همین پست رو 15 دقیقه اس منتظرم لود صفحه تمام بشه که بتونم پست کنم

اگر مقدور نیست درستش کنید حداقل اعلام بفرمایید دیگه وقتمون رو هدر ندیم

ممنونم

لینک به دیدگاه

آقا پوریا بی زحمت این لینک زیر رو هم چک بفرمایید

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=3822&page=15

واقعا دیگه نمیشه از لیون استفاده کرد همین پست رو 15 دقیقه اس منتظرم لود صفحه تمام بشه که بتونم پست کنم

اگر مقدور نیست درستش کنید حداقل اعلام بفرمایید دیگه وقتمون رو هدر ندیم

ممنونم

مشکل از DNS سرور ها و اینترنت کلی کشور هستش.

الان بنده مشکلی با سرعت سایت و فروم ندارم ولی بعضی از دوستان مشکل دارند. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل سرعت نیست آقا پوریا

اون دکمه share اگر غیر فعال بشه صفحه به درستی و سریع لود میشه

من با هیچ سایت دیگه ایی چنین مشکلی ندارم ip ها فیصبوک هیتلر هستن به همین دلیل صفحه کامل لود نمیشه

البته اگر از هیتلرشکن استفاده کنیم مشکلی نیست و صفحه کامل و سریع لود میشه

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پوریا جان بنده هم اکثر اوقات با لود صفحات لیون بخصوص انجمن مشکل دارم !

بخصوص اواخر شب که عملا دسترسی به لیون ناممکن هست تا فردا صبح.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان هم شدیدا مشکل دارم با سایت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بله دقیقا همینطوره من هم مشکل دوستان رو دارم و بعضی وقتا نصف شب :D کلا بالا نمیاد انجمن و ارور میده . 

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اول اینکه از همتون بابت لطفتون ممنونم و بابت اینکه انتقاد میکنید و ما رو از ضعفها و مشکلات با خبر میکنید .

دوم اینکه ما تمام مطلب ارسالی شما رو می خونیم و بررسی میکنیم امکان داره در همون لحظه انجام نشه ولی حتما این مطلب رو به دوستان و مدیران فنی سایت ارجاع میدیم تا بررسی کنن .

در مورد کندی سرعت در بعضی از ساعتها کاملا حق با شماست و بعضی وقتها که کندی بوجود میاد ما بررسیهای مختلفی رو انجام میدیم مثلا مجبوریم سرور رو ریستارت کنیم و یا مجبوریم HTTP رو استاپ کنیم و کلی کار انجام میدیم برای رفع مشکل که در این رفع مشکلات سایت بالا نمیاد و یا بسیار کند میشه . ولی اکثرا به دلیل پرمصرفترین ساعات اینترنت در ایران این مسئله بوجود میاد که بین ساعت 10 صبح تا ساعت 13 هستش . که اکثر سایتها به دلیل مراجعه زیاد کند میشن .

ولی خیالتون راحت باشه که ما همیشه و هر لحظه در حال بررسی مشکلات هستیم و به هیچ عنوان بیخیال این مسئله نمیشیم .

مسئله بعدی که در مورد این چند هفته بوجود اومده اینه که سایت جدید تموم شده و در حال انتقال اطلاعات هستیم الان چون اطلاعات سایت در دو بخش مجزا وجود داره بار زیادی رو روی سرور ایجاد کرده که امید به خدا با همت دوستان به محض اینکه اطلاعات به ظور کاملا جابجا شد سایت جدید هم میاد بالا .

با تشکر از همتون

لینک به دیدگاه

درود

اقا یه انتقاد!

شما برا فروشگاه هم نوع اطلاعاتی گذاشتین الا کد پستی!

رفتم دفتر پست گیر کوچکی دادن به کد پستی

اگه هر دو دو طرف کد پستی نداشته باشن (فرستنده و گیرنده)10 در100 به هزینه ارسال اضاف میشه !!(چقد من خسیسم) :laughing:

نمیدنوم اتنقاد بود یا پیشنهاد بود ولی جای برا مطرح کردنش پیدا نکردم و فک کنم جا بیانش اینجا بود :D

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

درود

اقا یه انتقاد!

شما برا فروشگاه هم نوع اطلاعاتی گذاشتین الا کد پستی!

رفتم دفتر پست گیر کوچکی دادن به کد پستی

اگه هر دو دو طرف کد پستی نداشته باشن (فرستنده و گیرنده)10 در100 به هزینه ارسال اضاف میشه !!(چقد من خسیسم) :laughing:

نمیدنوم اتنقاد بود یا پیشنهاد بود ولی جای برا مطرح کردنش پیدا نکردم و فک کنم جا بیانش اینجا بود :D

درود

ممنونم از شما و کد پستی به صفحه ارتباط با ما اضافه شد :

http://lioncomputer.ir/master/contact/

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید

یه پیشنهاد به آقای حسینی داشتم،من 2 سال پیش 2 تا سیستم از اینجا گرفتم،اون موقع خود آقای حسینی بیشتر تو فروم فعال بودن،اکثر پستای مشاوره رو خودتون جواب میدادین،میدونم الان مشغله تون بیشتره ولی اگه بازم یه فعالیت نسبی داشته باشین بهتره،هم برا فروشگاه هم برای ما

مطمئناً دوستان با دانشی هستن تو هر قسمت و جواب میدن ولی درخواست دارم که خودتون هم اگه وقت اجازه داد شرکت کنید

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید

یه پیشنهاد به آقای حسینی داشتم،من 2 سال پیش 2 تا سیستم از اینجا گرفتم،اون موقع خود آقای حسینی بیشتر تو فروم فعال بودن،اکثر پستای مشاوره رو خودتون جواب میدادین،میدونم الان مشغله تون بیشتره ولی اگه بازم یه فعالیت نسبی داشته باشین بهتره،هم برا فروشگاه هم برای ما

مطمئناً دوستان با دانشی هستن تو هر قسمت و جواب میدن ولی درخواست دارم که خودتون هم اگه وقت اجازه داد شرکت کنید

درود

حتما عزیز و البته بیشتر تاپیکها رو بنده بررسی میکنم درسته که جوابی نمیدم ولی اگر خیلی نیاز باشه چشم در بعضی مواقع سعی میکنم پررنگتر باشم

لینک به دیدگاه

من همین یوزر رو داشتم هرچی ورود زدم وارد نمیشد عضویت زدم دوباره ثبتش کردم !! Poker%20Face-pokerface-poker-pf.png

چرا یوزرم حذف شده >؟ bozorgvar.png

نمیتونم مثبت و منفی هم بزنم yuno.png میگه مجوز برای این کار ندارید 

لینک به دیدگاه

من همین یوزر رو داشتم هرچی ورود زدم وارد نمیشد عضویت زدم دوباره ثبتش کردم !! Poker%20Face-pokerface-poker-pf.png

چرا یوزرم حذف شده >؟ bozorgvar.png

نمیتونم مثبت و منفی هم بزنم yuno.png میگه مجوز برای این کار ندارید 

درود.

شرمند جا مدیران دخالت میکنم!

فک نکنم یوزر تو دیتا بیس حذف شه؟(حتی اگه یوزری محدود یا مسدود بشه ایدی تو دیتا بیس برا همیشه میمونه)

قبلا مراحل ثبت نامو کامل رفتین؟یوزر رو درست تایپ کردین؟

برا مثبت منفی شما باید حداقل 50 پست داشته باشید(قانون جدید)

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

خسته نباشید

درخواست دارم رو برند های corsair,cooler master,ocz و samsung ssd بیشتر تمرکز کنید،الان اکثرشون زده ناموجود

مخصوصا تو بخش پاور و کیس و رم وssd

لینک به دیدگاه

سلم اقا میشه این پرداخت انلایتون رو درست کنید... الام 3 ماه هست خرابه کلن بی خیالش شدین?....

لینک به دیدگاه

سلم اقا میشه این پرداخت انلایتون رو درست کنید... الام 3 ماه هست خرابه کلن بی خیالش شدین?....

درود دوست عزیز

نه بیخیال نشدیم و منتظر سایت جدید بودیم که بالا بیاد بعد دوباره بریم دنبالش که با بانک ملت میریم جلو .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...