رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

میشه دقیقا بگید گجای لحنم تند تر از جناب پوریا لیون بوده؟

در پیغامها هستش بخونید خودتون میلاد جان و در ضمن عرض کردم خدمتتون که کاربر دیگه ای هم به خاطر اینکه بهشون بزخر خطاب کردید همین شکایت رو داشتن

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در پیغامها هستش بخونید خودتون میلاد جان و در ضمن عرض کردم خدمتتون که کاربر دیگه ای هم به خاطر اینکه بهشون بزخر خطاب کردید همین شکایت رو داشتن

من هیج جا تند تر از اقا پوریا صحبت نکردم بلکه ایشون 2 دفعه تهدید کردن حالا اگه بحث حمایت از مدیر هست حرفی نیست .من دیگه حرفی ندارم قربان

ولی در مورد دومی

جناب حسینی عزیز میشه لطف کنید  متن منو بزارید همه ببینند که یک نفر رو بز خر خطاب کردم؟من یادم نمیاد میخوام ببینم اگه همچین حرفی زدم که دیگه اعتراضی نکنم.هرچند بز خری یک عمله که اینجا بعضی ها  مرتکب میشن و معنای اهانت امیز نداره به نظر من.ولی دوست دارم بدونم دقیقا چه کسی رو و برا چی بز خر صدا کردم؟

ویرایش شده توسط MiLad-S
لینک به دیدگاه

من هیج جا تند تر از اقا پوریا صحبت نکردم بلکه ایشون 2 دفعه تهدید کردن حالا اگه بحث حمایت از مدیر هست حرفی نیست .من دیگه حرفی ندارم قربان

ولی در مورد دومی

جناب حسینی عزیز میشه لطف کنید  متن منو بزارید همه ببینند که یک نفر رو بز خر خطاب کردم؟من یادم نمیاد میخوام ببینم اگه همچین حرفی زدم که دیگه اعتراضی نکنم.هرچند بز خری یک عمله که اینجا بعضی ها  مرتکب میشن و معنای اهانت امیز نداره به نظر من.ولی دوست دارم بدونم دقیقا چه کسی رو و برا چی بز خر صدا کردم؟

میلاد جان گزارش کاربران تا وقتی که خودشون نخوان سکرت باقی میمونه .

بنده از کسی حمایت نمیکنم میلاد جان

بنده به شما گفتم ما همه اینجا دوست هستیم و شما گفتید دوست دوست رو تهدید نمیکنه . اول اینجا کسی شما رو تهدید نکرده و تذکر داده شده به شما و در ضمن دوسته که دوست رو اگاه میکنه که ارومتر باشه و با لهن ارومتر صحبت کنه عزیزم

همون جور که بعضی از کلمات برای شما بزخری و توهین محسوب میشه این کلمه بزخر برای دوستان بسیار تند محسوب میشه و خودتون میتونید از سایر کاربران بپرسید .

در ضمن مطلب مهمی نبوده یکی به شما قیمت داده و شما بجای اینکه بهش بگید نه نمیتونم این قیمت بدم شروع کردید به تند صحبت کردن و ادامه دادن به مطلب و بزخر خطاب کردن طرف

در اخر اینکه این فقط یک هشداره و مطمئن باش هشدار باعث رشد میشه و اصلا قصد تخریب شما نیست و اگر دوست به شما این حرفها رو نزنه کسی که دوستت نیست اصلا بهت نمیگه که به مشکل بر بخوری عزیز

برات ارزوی موفقیت میکنم و میدونم که تو ادمی هستی که میتونه همه چیز رو تغییر بدی و مطمئن با اخلاق و رفتار مناسبت این هشدار رو از بین ببری @};-

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی این درگاه پرداخت انلاین  شما پس کی می خواهد درست بشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی در مورد دومی

سلام دوستان گل لیونی. انتقاد من به اینه که اگه کسی اعتراض میکنه یا انتقاد میکنه حتی اگه حق باهاش نباشه جنبه شنیدنش رو داشته باشیم. الان به این کاربر چندتا منفی داده شد‌. بیایم یکمی به بحث انتقاد قشنگتر نگاه کنیم. فکر کنم منفی جایی که کسی اطلاعات علمی غلط میده و بهش اصرار می ورزه مناسبتر باشه. خود آقای حسینی با منانت جواب این دوستمون رو دادن ولی بعضی از ما با چنتا منفی دلسردش کردیم که حرف نزن و بشین سر جات. خود من در جریان قبل عید بالای ۵۰ منفی در چند روز بابت زدن حرفم بدون هیچ گونه توهینی گرفتم. البته این منفی و مثبت ها اونقدری مهم نیستند که بخایم در موردشون صحبت کنیم ولی بهتره به کسی که جراتش رو داره بدون توهین حرفش رو بزنه امتیاز مثبت داده بشه. امتیاز منفی به کسی که حرفش رو میزنه یعنی ساکت حرف نزن. موفق باشین دوستان گلم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان گل لیونی. انتقاد من به اینه که اگه کسی اعتراض میکنه یا انتقاد میکنه حتی اگه حق باهاش نباشه جنبه شنیدنش رو داشته باشیم. الان به این کاربر چندتا منفی داده شد‌. بیایم یکمی به بحث انتقاد قشنگتر نگاه کنیم. فکر کنم منفی جایی که کسی اطلاعات علمی غلط میده و بهش اصرار می ورزه مناسبتر باشه. خود آقای حسینی با منانت جواب این دوستمون رو دادن ولی بعضی از ما با چنتا منفی دلسردش کردیم که حرف نزن و بشین سر جات. خود من در جریان قبل عید بالای ۵۰ منفی در چند روز بابت زدن حرفم بدون هیچ گونه توهینی گرفتم. البته این منفی و مثبت ها اونقدری مهم نیستند که بخایم در موردشون صحبت کنیم ولی بهتره به کسی که جراتش رو داره بدون توهین حرفش رو بزنه امتیاز مثبت داده بشه. امتیاز منفی به کسی که حرفش رو میزنه یعنی ساکت حرف نزن. موفق باشین دوستان گلم

کاملا موافقم.

لینک به دیدگاه

تاحدودی موافقم

دوست عزیزم مورد شما با مورد میلاد جان اصلا قابل قیاس نیستند.شما اونجا غیر ازبحث اعتراض درخواست هایی داشتی ومواردی عنوان کردی که اصلا باعقل جور در نمیومد.من اصلا قصد ندارم موضوع رو بازش کنم چون جناب حسینی گفتند موضوع همونجا خاتمه پیدا کنه.ولی شما دیدی جو اون تاپیک رو ولی همچنان به صحبت هات پافشاری میکردی وبه تنش دامن زدی. بحث من اینه میتونستین اونجا باخویشتن داری تمومش کنید.الان هم با اکثر صحبتاتون موافقم منفی باید درمسیر درستش قرار بگیره.امیدوارم ازحرفام ناراحت نشده باشید.دوست عزیزم @};-

لینک به دیدگاه

درود

این مسئله بحث مفصلی داره . بعضی وقتها نیازه که ما ادمها منفی بگیریم تا متوجه بشیم که خلاف نظر ما هم وجود داره . اگر کسی با نظر مخالفه میتونه منفی بده . با قبول گرفتن منفی و وجود منفی میشه پیشرفت کرد . وگرنه همیشه من بیام مثبت بدم مثبت بدم این مسئله تشویق میکنه ولی تا یه حدی و تا ادم به چالش کشیده نشه رشد نمیکنه .

ما با قبول منفی قبول میکنیم که دیگران هم نظرات متفاوت دارن ( البته منفی بدون قصد و قرض که بعضی از دوستان میان پستهای چند وقت قبل طرف رو پیدا میکنن و بهش منفی میدن منظورمه )

لطفا دوستان عزیز به این منفی و مثبت اینقدر حساسیت نشون ندید و حتما چیزهایی رو به نفع خودتون بگیرید و ممنون میشم که در این تاپیک به این بحث ادامه ندید چون موضوع تاپیک منحرف میشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این مسئله بحث مفصلی داره . بعضی وقتها نیازه که ما ادمها منفی بگیریم تا متوجه بشیم که خلاف نظر ما هم وجود داره . اگر کسی با نظر مخالفه میتونه منفی بده . با قبول گرفتن منفی و وجود منفی میشه پیشرفت کرد . وگرنه همیشه من بیام مثبت بدم مثبت بدم این مسئله تشویق میکنه ولی تا یه حدی و تا ادم به چالش کشیده نشه رشد نمیکنه .

ما با قبول منفی قبول میکنیم که دیگران هم نظرات متفاوت دارن ( البته منفی بدون قصد و قرض که بعضی از دوستان میان پستهای چند وقت قبل طرف رو پیدا میکنن و بهش منفی میدن منظورمه )

لطفا دوستان عزیز به این منفی و مثبت اینقدر حساسیت نشون ندید و حتما چیزهایی رو به نفع خودتون بگیرید و ممنون میشم که در این تاپیک به این بحث ادامه ندید چون موضوع تاپیک منحرف میشه

با تشکر

عرض بنده اینه که تو یک فروم علمی بهتره این منفی و مثبتها در جهت تشویق دوستان در جهت رشد بیشتر آموخته های علمیشون باشه.

و وقتی تاپیک اعتراض انتقاد پیشنهاد یا تاپیکهای اینچنینی ایجاد میشه دوستان راحت حرفشون رو بزنن. یه مثال میزنم یه دوستی میاد تو تاپیک راهنمایی و مشاوره یک ماه با تمام وجود وقت میذاره در نهایت بقیه عزیزان لطف میکنن و بهش مثلا صد تا مثبت میدن که همش به خاطر تلاشش و علمش و لطف سایر عزیزان بوده بعد میاد تو یک تاپیک انتقاد یا پیشنهاد یه نظری میده بدون هیچ گونه توهینی و با کمال تعجب مثبتهای علمی با منفی های یک پیشنهاد یا انتقاد یر به یر میشن!!

چشم جناب حسینی فقط به عنوان یک پیشنهاد عرض کردم. خدا قوت.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید.

ببخشید آقای یه سوال یا شایدم انتقاد داشتم ؟

من با هرکی میخام معامله کنم به من میگه شما که 5 ساله عضو لیون هستی پس چرا امتیاز بازارچه نداری ؟

واقعا چرا امتیاز بازاچه من صفره ؟

تو این 5 سال حداقل 20 بار از خود شما جنس خریدم و با کلی از کاربران لیون معامله داشتم که آخریشم همین 1 هفته پیش بود.

حتی به خود آقای حسینی هم(اخوی گرامی شما)سی پی یو فروختم اگه یادتون باشه

کلا این صفر چطور میره بالا ؟

با تشکر.......................

لینک به دیدگاه

من با هرکی میخام معامله کنم به من میگه شما که 5 ساله عضو لیون هستی پس چرا امتیاز بازارچه نداری ؟

تو این 5 سال حداقل 20 بار از خود شما جنس خریدم و با کلی از کاربران لیون معامله داشتم که آخریشم همین 1 هفته پیش بود.

درود سینا جان

این بخش امتیازات بازارچه از سال گذشته راه اندازی شده و هر کسی که با کاربر دیگه ای معامله میکنه میتونن به هم امتیاز بازارچه بدن و یا از هم درخواست کنن که بابت اون معامله به هم امتیاز بدن

لینک به دیدگاه

با کسب اجازه از جناب حسینی

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=23320

لینک به دیدگاه

با سلام

بلی خیلی ممنون از راهنمایی شما @};-

حالا متوجه شدم جریان چیه :D

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گل لیونی. انتقاد من به اینه که اگه کسی اعتراض میکنه یا انتقاد میکنه حتی اگه حق باهاش نباشه جنبه شنیدنش رو داشته باشیم. الان به این کاربر چندتا منفی داده شد‌. بیایم یکمی به بحث انتقاد قشنگتر نگاه کنیم. فکر کنم منفی جایی که کسی اطلاعات علمی غلط میده و بهش اصرار می ورزه مناسبتر باشه. خود آقای حسینی با منانت جواب این دوستمون رو دادن ولی بعضی از ما با چنتا منفی دلسردش کردیم که حرف نزن و بشین سر جات. خود من در جریان قبل عید بالای ۵۰ منفی در چند روز بابت زدن حرفم بدون هیچ گونه توهینی گرفتم. البته این منفی و مثبت ها اونقدری مهم نیستند که بخایم در موردشون صحبت کنیم ولی بهتره به کسی که جراتش رو داره بدون توهین حرفش رو بزنه امتیاز مثبت داده بشه. امتیاز منفی به کسی که حرفش رو میزنه یعنی ساکت حرف نزن. موفق باشین دوستان

جناب حسینی مثه اینکه بی ادب تر از من هم اینجا هست

ادیت

ویرایش شده توسط MiLad-S
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اگه درست مطالعه کرده باشین من از اینکه دوستان در جواب انتقاد شما به پستتون منفی دادن از شما دفاع کردم من خودم به پست شما مثبت دادم میتونین از مدیران بپرسین. به هر حال موفق باشین.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه درست مطالعه کرده باشین من از اینکه دوستان در جواب انتقاد شما به پستتون منفی دادن از شما دفاع کردم من خودم به پست شما مثبت دادم میتونین از مدیران بپرسین. به هر حال موفق باشین.

دوست عزیز ببخشید من منظورتو درست نفهمیدم ولی همیشه تا بوده همین بوده متسفانه اگر بخوای اعتراض کنی لایک منفی میخوری .من اصلا توجهی به منفی های کور کورانه نمیکنم .بازم ببخشید

لینک به دیدگاه

درست شد .

ویرایش شده توسط v_kamaly
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سایتتون قسمت فروشگاه با مرورگرهای اندروید اصلا همخامی نداره و جابجایی در آبجکت و پوینت بیداد میکنه

دوم اینکه قابلیتی قرار بدین که اگر مثلا یه کاربر خاص رو کسی خاست از دادن پست یا ایجاد تاپیکش مطلع بشه این قابلیت فراهم باشه. ممنون

لینک به دیدگاه

ســـــلام به همگی !!!

آقا ما یه مشکل داریم اونم اینکه نمیتونیم به کسی امتیاز بدیم چه مثبت چه منفی !

خب آدم مجببور میشه نظم یه تاپیک رو به هم بزنه و چند خط تشکر کنه !!!

اینجوری خوب نیست.

کاربرای تازه وارد این امکانو ندارن یا مشکل از جای دیگس؟

ویرایش شده توسط MAHDI93
لینک به دیدگاه

این مسئله چند بار توضیح داده شده . تو همین تاپیک هم هست توضیحش. شما باید حداقل 50 ارسال داشته باشید تا بتونید امتیاز بدید . البته ارسالهای شما اگر اسپم باشه بلاک میشید .

لینک به دیدگاه

این مسئله چند بار توضیح داده شده . تو همین تاپیک هم هست توضیحش. شما باید حداقل 50 ارسال داشته باشید تا بتونید امتیاز بدید . البته ارسالهای شما اگر اسپم باشه بلاک میشید .

درود

تو بعضی فروم ها دیدم که قبل از ساب فروم ها اطلاعیه هایِ یک خطیی نمایش داده میشه مثلاً با عنوان اینکه "قبل از ارسال پست قوانین رو ..." یا "ارسال های شما باید قبل از نمایش توسط مدیدریت ..." و غیره که البته بعضی کنارش ضرب در داره میشه بستش و بعضی هم داعمیه تا وقتی که از اون حالت کاربری جدید خارج بشن !

فکر کنم بشه اون اول چند اطلاعیه تک خطی راجب همین موارد زد .

لینک به دیدگاه

من یه انتقاد کلی دارم ! چرا قیمت کلا قطعات پی سی در ایران غیر منطقی هستند و منصفانه نیستند؟

مثلا http://lioncomputer.ir/product/3284/ASUS+MX239H+AH-IPS+23inch+Monitor/

http://www.amazon.com/Asus-MX239H-23-Inch-LED-backlit-Frameless/dp/B00B1IAL7W

قیمتش حدود یک میلیون و صد هزار تومن هست !! در حالی که در سایت امازون به قیمت 199 دلار قیمت دارد !

200*3=600 تومن یعنی واقعا تو ایران بیاد 500 تومن روش میخوره ! حدودا دوبرابر !!!!!!!

بنده انتظار قیمت 600 رو ندارم حتی تا 750 ولی واقعا یک تومن خدا رو خوش نمیاد

منظور بنده سایت گرین نیست ! من این سایت و تمام مدیرانش رو قبول دارم  ولی یکی میتونه توضیح بده این جریان رو ؟ این مانیتور یعنی در حد دوبرابر باید تو ایران فروش بره؟

لطفا پاسخ بدید . تشکر

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

اگر کسی راهی سراغ داره ما یه مانیتور حتی بدون گارانتی با قیمت منطقی از خارج بخریم ، بگه ممنون میشم و جبران میکنم

اگر بازم یک میلیون و صد واسه 27 اینچ بود نمیشد هضمش کرد ، چه برسه به 23 اینچ!! 

http://www.amazon.com/MX279H-27-Inch-Screen-LED-Lit-Monitor/dp/B00B17C5KO/ref=pd_tcs_compl_pc_2?ie=UTF8&refRID=0SNZBZVYBMSTFHB7CWWE

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر کسی راهی سراغ داره ما یه مانیتور حتی بدون گارانتی با قیمت منطقی از خارج بخریم ، بگه ممنون میشم و جبران میکنم

اگر بازم یک میلیون و صد واسه 27 اینچ بود نمیشد هضمش کرد ، چه برسه به 23 اینچ!! 

http://www.amazon.com/MX279H-27-Inch-Screen-LED-Lit-Monitor/dp/B00B17C5KO/ref=pd_tcs_compl_pc_2?ie=UTF8&refRID=0SNZBZVYBMSTFHB7CWWE

دلیلش یک چیز هست عزیز! وزن قطعه!

مانیتورها، کیس هاو کلا لوازمی که وزنشون زیاده قیمتشون در بازار ما خیلی بیشتره

این موضوع ربطی به لیون یا فروشگاه های دیگه نداره، اگر فقط لیون گرون می داد جای انتقاد بود

قیمت همه بازار همین حدوده حالا 30/40 پایین بالا بسته به فروشنده

مانیتور تکی اوردنش به هیچ وجه به صرفه نیست! مگر اینکه مسافری تشریف ببرید اونور آب مانیتور رو دست بگیرید بیارید

لینک به دیدگاه

من یه انتقاد کلی دارم ! چرا قیمت کلا قطعات پی سی در ایران غیر منطقی هستند و منصفانه نیستند؟

مثلا http://lioncomputer.ir/product/3284/ASUS+MX239H+AH-IPS+23inch+Monitor/

http://www.amazon.com/Asus-MX239H-23-Inch-LED-backlit-Frameless/dp/B00B1IAL7W

قیمتش حدود یک میلیون و صد هزار تومن هست !! در حالی که در سایت امازون به قیمت 199 دلار قیمت دارد !

200*3=600 تومن یعنی واقعا تو ایران بیاد 500 تومن روش میخوره ! حدودا دوبرابر !!!!!!!

بنده انتظار قیمت 600 رو ندارم حتی تا 750 ولی واقعا یک تومن خدا رو خوش نمیاد

منظور بنده سایت گرین نیست ! من این سایت و تمام مدیرانش رو قبول دارم  ولی یکی میتونه توضیح بده این جریان رو ؟ این مانیتور یعنی در حد دوبرابر باید تو ایران فروش بره؟

لطفا پاسخ بدید . تشکر

درود دوست گلم

جای این سوال اینجا نیست و قبلا کلی روی این مسئله بحث شده و توضیحاتی داده شده

شما میتونید از شرکت الماس خاور میانه و یا شرکت سازگار بپرسید که این کالا رو اونها گارانتی و وارد میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...