رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

میدونم که هر کسی امکان داره اشتباه کنه و ما هم جدا از این افراد نیستیم در کل این تاپیک رو ایجاد کردم که شما دوستان اگر مشکلی از ما میبینید در اینجا مطرح کنید . لطفا در این تاپیک سعی کنید در مورد حل مشکل خودتون و یا اگر خیلی خیلی از ما ناراحت هستید بنویسید .

دوستانی که خیلی خیلی خیلی از ما ناراحت هستن و یا دلشون خیلی از ما پره و حرفهای خیلی بدی میخوان بزنن لطفا برای اینکه سایر دوستان و کاربران ناراحت نشن همه اون حرفها رو برای من پیغام خصوصی بدن و مطمئن باشید که من به شخصه به تمام حرفهای شما گوش خواهم داد هر چقدر هم اگر بد باشه  . در ضمن بابت حرفهایی که به من میزنید در پیغام خصوصی من یکی شما رو هیچ وقت بن نخواهم کرد و فقط جواب شما رو خواهم داد.

در کل من همیشه از بابت ضعفهای خودمون از شما عذرخواهی میکنم و در مورد خیلی از کارها خیلی وقتها دوست دارم برای شما دوستان انجام بدم ولی متاسفانه خیلی مانعها بوجود میادو نمیگذاره ما این کار رو برای شما انجام بدیم و خدای نکرده هیچ وقت فکر نکنید که ما فقط  دنبال سود هستم . امیدوارم که همدیگر رو درک کنیم .

موفقیت رو برای همه ارزو میکنم

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام آقای حسینی ...

من دیروز صبح تاپیکی که اون شخص ایجاد کرده بود رو دیدم و یکی از دوستان هم جواب خوبی داده بودند که : شخصی که این جملات رو بکار میبره مطمئنا از نظر روحی و روانی مشکل داره که واقعا هم همینطور هست ! انصافا ما که دیگه شما رو چند سالی هست میشناسیم آقای حسینی و شما من تا جایی که یادمه فقط هدفتون این بوده که به دوستان توی فروم کمک کنید و کارشون رو راه بندازید و راضی نگهشون دارید ... و این خیلی عالی هست .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی ...

من دیروز صبح تاپیکی که اون شخص ایجاد کرده بود رو دیدم و یکی از دوستان هم جواب خوبی داده بودند که : شخصی که این جملات رو بکار میبره مطمئنا از نظر روحی و روانی مشکل داره که واقعا هم همینطور هست ! انصافا ما که دیگه شما رو چند سالی هست میشناسیم آقای حسینی و شما من تا جایی که یادمه فقط هدفتون این بوده که به دوستان توی فروم کمک کنید و کارشون رو راه بندازید و راضی نگهشون دارید ... و این خیلی عالی هست .

درود

ممنونم رضا جان . ولی میدونم که راضی کردن همه سخته . من یه سری واقعیتها رو میخوام اینجا بگم که امیدوارم که بخونید و نتیجه بگیرید .

من خیلی وقتها پیش هر کسی که مشکلی داشت دوست داشتم سریعا مشکلشو حل کنم که کمک بسیار خوبی برای طرف مقابل میشد و اگر راضی بود سودی هم به ما میداد که ما هم نفع کوچکی میبردیم و خیلی وقتها کارهایی که انجام میدادم برای من به جز ضرر هیچ چیزی نداشت .

هر کسی که سیستم میخرید میگفتم که هر پیشنهادی که من میدم اگر مشکلی پیش اومدش من تمام مشکلات و گارانتی و هر چیزی رو قبول میکنم با هزینه خودم میبرم گارانتی و خیلی وقتها کالاها رو در جا تعویض میکردم و از خودم کالا میگذاشتم و کالای مشتری رو میفرستادم گارانتی و اگر نو میگرفتم میفروختم و دست دوم رو به عنوان دست دوم هر کسی که میخواست یه خورده کمتر میفروختم . ولی ..... اصل مطلب اینجاست

کسانی بودن که مشکل قطعاتشون در هیچ جا حل نمیشد و ما برای اینکه فقط دنبال سود و فروش معامله نباشیم میومدیم تا جایی که از دستمون بر میومد براشون انجام میدادیم ولی...... باور کنید که همین دوستان البته بعضیهاشون از ما طلب کار میشدن میگفتن چرا کارم دیر شد من چند وقته معطلم و از این حرفها .... و برای ما میشد دردسر .

حالا شما قضاوت کنید ایا دیگه ادم میتونه دل و دماغ داشته باشه برای کمک به دیگران .

البته اینرو بگم من هنوز خدمت گزار شما کاربران سایت هستم و هر کاری از دست م بر بیاد کوتاهی نمیکنم ولی واقعا ما سرمون به لطف شما دوستان شلوغه و حتما ضعفهایی در کار ما هستش ولی همیشه در اینجا سعی میشه که کار شما عزیزان تا حد توان خوب انجام بشه .

موفق باشید

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

آقای حسينی من ازتون خواهش ميکنم چند جمله پايانی خودتون ويرايش کنيد ،من ميدونم بعد از خواندن اون مطلب چه حال و روزی پيدا کرديد ،دقيقا برای خودم هم پيش اومد ،اگر جسارت ميکنم و ازتون ميخوام ويرايش کنيد فقط برای اينکه جو اينجا بهم نخوره ،ايشون هم واگذار کنيد به خدا ،انشاله که ايشان هم به کرده بده خودشون پی ميبرند ....:confused:

آقای حسينی من از دست شماا خيلی شاکيم،چرا؟ بگم؟نميگم! يه 5870 اگر بدين ميبخشمتون! :(

لینک به دیدگاه

آقای حسينی من ازتون خواهش ميکنم چند جمله پايانی خودتون ويرايش کنيد ،من ميدونم بعد از خواندن اون مطلب چه حال و روزی پيدا کرديد ،دقيقا برای خودم هم پيش اومد ،اگر جسارت ميکنم و ازتون ميخوام ويرايش کنيد فقط برای اينکه جو اينجا بهم نخوره ،ايشون هم واگذار کنيد به خدا ،انشاله که ايشان هم به کرده بده خودشون پی ميبرند ....:confused:

آقای حسينی من از دست شماا خيلی شاکيم،چرا؟ بگم؟نميگم! يه 5870 اگر بدين ميبخشمتون! :(

درود

ارش جان حق با شماست و من پستمو ویرایش کردم .

در مورد 5870 هم مشکلی نیست اگر جریمه خطای من اینقدره چشم انجام وظیفه میشه :(

لینک به دیدگاه

18th January 2010, 12:01 PM

saeed_hosseiny

مدیر سایت

6,208 تشکر در 3,243 ارسال

حالت من:

پاسخ: اشتباه در عکس

--------------------------------------------------------------------------------

نقل قول:

ارسالی توسط saasan

Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 1.5-TB Hard Drive/Cache:32MB

این مشخصات با عکسی که در سایت گذاشتین مغایرت دارد

محصول که احتمالا خود عکس نمی باشد !؟

VGA GIGA 9600GT 512MB سایلنت

Core 2 duo E8300

Kingston 2GB 800MHz(2*1) dual cl6

MB GIGABYTE GA-EP45-UD3R rev1.1

HDD : Western 500GB، 32m

0DVD RW : Pioneer sata

قیمت با تخفیف اینها چند در میاد برای یکی از دوستام میخواهم

هارد هم شاید بالایی بر دارم باید باهش صحبت کنم

ممنون جناب حسینی

درود

در مورد عکس حق با شماست ولی تعداد کم بودش امروز تموم کردم

ولی قیمت حدوددی کالاهای شما :

VGA GIGA 9600GT 512MB سایلنت = ندارم متاسفانه ولی اگر گیر بیاد همون 100 تومان میشه

Core 2 duo E8300 = 148

Kingston 2GB 800MHz(2*1) dual cl6 = 27.5*2

MB GIGABYTE GA-EP45-UD3R rev1.1= 124

HDD : Western 500GB، 32m=58 (که این بعلت بالا رفتن اصلا در تماس نخواستم)

0DVD RW : Pioneer sata=36.5

در کل اگر مشکلی در قیمت و کار ما میبینید ما اماده پذیرفتن انتقاد هستیم

این عین متن ایمیل شماست جمعا بجز هارد قیمت قطعات در میاد 463.5 تومن

و امروز تماس گرفتم!!!

intel 8300 موجود نبود 8400 بود 177 تومن

کارت گرافیک 100 نبود برند ایسوس 123 تومن

و با بقیه قطعات شد 515.5

این سیستم برای دوستی میخواستم که ازکامپیوتر سر رشته ایی ندارد ایمیل شما را نیز برایش فرستاده بودم

حال این اختلاف قیمت را بیان کردن به ایشان چیز جالبی نبود جزء اینکه بگویم نشد !!!

حداقل اگر قیمتی میدهید تا کمتر از 48 ساعت از تامین قطعه مطمئن باشید( یا بگویید تا 24 ساعت یا 1 ساعت حرفتان را میتوانید

عمل کنید )

متاسفانه تمام صنف قطعاتی همینطور هستند یا اجناس جابجا میفروشند یا نمی دانند چه می فروشند

یا آن چیزی را که دارند میفروشند!!! اتفاقا همه هم در این مورد آخر به هم ایراد میگیرند !

روی صحبتم با تمام صنف قطعه فروش بازار کامپیوتر است به غیر از تقلب فروشها هم که الا ماشالله کم نیستن !

از هم صحبتی با شما امروز کاملا مشعوف شدم

لطف عالی مستدام

لینک به دیدگاه

درود

دوست من ساسان جان شما حرفتان و انتقادتان رو کردید و واقعا بنده و تمام گروه ما به انتقاد نیاز داره چون اگر انتقاد نباشه هیچ شرکت و فردی پیشرفت نمیکنه و من از انتفاد شما ممنونم .

من دونه دونه مطالب شما رو 2 بار خوندم که خدای نکرده اشتباه متوجه نشم .

در بعضی از مطالب فکر میکنم چون توی بازار نیستید جسارتا نمیدونید بازار به چه صورتی هستش و چه کار باید کرد .

در بازار کامپیوتر اونهایی که در بازار هستن میدونن که قیمت قطعات لحظه ای هستش و امکان تغیییر و موجودی قطعات در بازار هستش به طور مثال بنده امروز صبح هارد 500 مکستور رو خریداری کردم 49800 تومان و بعد از ظهر شد 50500 تومان روی تعداد و رم 2 گیگ کینگستون صبح خریداری کردم 42300 تومان و بعد از ظهر خریداری کردم 41500 تومان پس این نشون دهنده تغییرات در قطعات هستش اواژنگ یک روز تصمیم میگیره که قیمت مادربورداشو هر کدوم 5000 تومان بالا ببره ایا من کاری میتونم بکنم مجبورم وقتی مشتری میخواد بخرم .

در مورد دادن قیمت به شما باید بگم که شما در متن توجه نکردید من نوشتم حدودی و بار ها و بارها تاکید کردم که دوستان این حدودی برای اینه که قطعات همیشه در حال تغییره

در مورد نبودن e8300 بنده یک عدد موجود داشتم و ایا بنده به شما قول فروش دادم در پیغامی که دادم ؟ ایا شما گفتی اینها رو میخوام بخرم حتما ؟ در روز هزاران نفر از یک فروشنده قیمت میگیره مگه فروشنده باید به خاطر گرفتن قیمت از جانب مشتری حتما کالا رو نگه داره و اگر مشتری نخرید چی ؟

در مورد 9600 گیگا من چی نوشتم ؟ ندارم متاسفانه ولی اگر گیر بیاد همون 100 تومان میشه !!!!!!! من نمیدونم این جمله من یعنی چی که شما رو ناراحت کرده امروز ؟ شما برای من ترجمه کنید

متاسفانه تمام صنف قطعاتی همینطور هستند یا اجناس جابجا میفروشند یا نمی دانند چه می فروشند

یا آن چیزی را که دارند میفروشند!!! اتفاقا همه هم در این مورد آخر به هم ایراد میگیرند !

روی صحبتم با تمام صنف قطعه فروش بازار کامپیوتر است به غیر از تقلب فروشها هم که الا ماشالله کم نیستن !

ما از کسی ایراد نمیگیریم و اگر در یکی از 5000 تا پست بنده دید که بنده از فروشگاهی ایراد گرفتم به شما جائزه میدم . ما هر چیزی که مشتری بخواد بهش میدیم این تصور شماست . در ضمن اینجا در این فروم همه قیمت میگیرن ایا اینجا من در تاپیکی که قیمت میدم در عنوان تاپیک نوشتم که فروش قطعات ؟

از هم صحبتی با شما امروز کاملا مشعوف شدم

معنی جمله شما معلوه عزیز :

امروز تماس گرفتید و گفتید که برای شما من ایمیل زدم اول که ایمیل نزده بودید بلکه پیغام خصوصی فرستاده بودید . دوم اینکه بنده در روز به هزاران نفر قیمت میدم ایا باید همرو به خاطر بسپارم ؟ وقتی شما قیمت خواستید بنده نوشتم و رفتم بیرون و وقتی شما تماس گرفتید به بنده والش با لهنی خاص گفتید " شما گفتید 5 دقیقه کجا رفته بودید نهار رفته بودید " بنده هم در جواب شما گفتم " ببخشیشد از این به بعد هر وفت خواستم برم بیرون با شما تماس میگیرم کسب اجازه میکنم و بعد میرم بیرون " درسته عزیز ؟

من مطمئنم که خیلیها وقتی به بازار کامپیوتر میرن و وارد مغازه ای میشن حتی صاحب مغازه سرشو بالا نمیکنه که به مشتری نگاه کنه و خدا اون روز رو نیاره که مشکلی برای قطعه پیش بیاد . دیگه اصلا جواب هم نمیده و مشتری هم همیشه در مغازه ها 100000 بار دیدم هیچی نمیگه چون ما اینجا محیط دوستانه ای داریم به نفع ماست که انتقاد بشنویم ولی مشتری تز دیگه ای داره .

در کل ما میدونیم که هیچ وقت نمیتونیم همه رو راضی کنیم . ولی سعی ما هیچ وقت اتمامی نداره

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

استاد عزیز بحث اینکه شما 5 دقیقه بروید یا یک ساعت اختیار دار شما هستید که دوست محترمی که آنجا بودن گفتند نیم ساعت تشریف بردید و نیم ساعت بعد هم گفتند نیامدید من اصلا ناراحت نشدم

خود من نیز بعلت مشغله زیاد نهار ساعت 4 میخورم گاهی هم نهارم میشود شام !!! اتفاقا امروز همان ساعت 4 نهار خوردم !

علت عنوان کردن هم همین بود که متاسفانه شما تصور بر اجازه گرفتن نمودید!!! که بسیار تعجب کردم.!

در ضمن این مشکل تمام قطعه فروشهاست ،شما یک سیستم بعنوان یک آشنا به امور بخواهید جمع کنید

بیش از 20 جا زنگ میزنید غیر اینست ، حالا حساب کنید مشتری چه میکشد که با دقت 3 روز وقت گذاشته باشد بحساب خود

سیستمی دلخواه با کیفیت مناسب خود را بخواهد بعد فروشنده عزیز تمام معادلاتش را بهم بریزد

( خدای شکر نمونه آن را بسیار در سایت خود دیده اید که دوستان چگونه از این دست موارد در جاهای دیگر داشته اند )

یکبار فقط یکبار سیستمی بر پایه p4 مادر برد غیر برند گرفتم دوستی را از دست دادم

شرکت بزرگی را در پیامد آن و .....و.....

ماشالله شما خودتان را در نظر میگیرید و تصور اینکه یک کار کوچک به نظر شما امکان دارد چه عواقبی برای افراد دیگر داشته باشد

بی اطلاع هستید ، ما در زمینه کاری شما شاید نو آموز باشیم ، اما حرف و روابطمان بسیار پر اهمیت است

باز امیدوارم کدورتی نباشدچون فرمودین"انتقاد بهترین راه پیشرفت و خلاقیت بهترین راه برای ادامه زندگی

"

و میدانم عمل به گفته بمراتب سختر است این مطالب را بیان نمودم البته کاملا حس میکنم حجم کاری و فشار آن زیاد است

و گاهی امکان بروز هر گونه رفتاری می باشد متاسفانه دنیای پر استرسی است.

برایتان آرزوی موفقیت میکنم

من نیز اکثر ا خریدم را در پاساژ ایران انجام میدهم خواستیم فتح بابی باشد که مقدور نشد پیروز باشید

لینک به دیدگاه

منو نزنيد ساسان جان :eek:

صحبت های شما متين ،ولی خوب ما مصرف کننده هم که چند روز وقت ميگذاريم و قطعات جمع بندی ميکنيم بايد کمی هم صبور باشيم و فرصت تهيه به طرفمون هم بديم

مثلا من برای يکی از دوستان مين m4a78t-e انتخاب کرده بودم ،حتی قيمت هم از آقای حسينی گرفتم در سايتشون هم حتی قيمت درج شده بود ،فردا روز که تماس گرفتم آقای حسينی فرمودند ندارم! من هم ساعت 8 شب بايد سيستم به فاميلمون تحويل ميدادم ،اين يعنی فاجعه ولی بازار کامپيوتر همينطوره ،شما وارد پاساژ ايران هم ميشی طرف ميگه آره دارم وقتی دور زدی برگشتی ميگه وايسا زنگ بزنم !!! :)

اون مينبورد هم بلاخره با زحمت آقای حسينی بدست من رسيد

موارد خوبی مطرح کرديد و من مطمئنم اين به پيشرفت اين مجموعه کمک ميکنه:D

لینک به دیدگاه

درود ساسان عزیز

من در اولین جمله خودم باید بگم که " همیشه حق با شما و تمام مشتریهاست " این یک واقعیتی هستش که در بعضی مواقع از جانب ما و هر کس دیگری اجرا نمیشه و من حرف شما مبنی بر اینکه "و میدانم عمل به گفته بمراتب سختر است" کاملا صحیح هستش . میدونید چرا سخته اجرای این فکر و حرف ؟ به این دلیله که هر کدوم از ماها وقتی از صبح که بیدار میشیم از نظر هزینه منفی هستیم یکی 10000 تومان یکی 100000 تومان و یکی بیشتر . وام داریم - چک داریم - اجاره داریم و الا اخر ....... به همین دلیله که همیشه استرس یه قدم از ما جلوتره و همین مشکلات و درد سر ها باعث میشه که ادم اون چیزی رو که دوست داره انجام نمیده در مقابل دیگران یعنی این یک اعتراف هستش که من دارم میگم و واقعا من و تمام مردم ما دوست دارن بدون ناراحتی و استرس در مقابل هم قرار بگیرن ولی شما از صبح که از خواب بیدار میشید و میرید بیرو ن همه با هم جنگ دارن تو رانندگی و صف و هر چیز دیگری این خیلی بده . حالا اینها رو نمیخوام بهونه کنم من هم و مجموعه ما هم ایراداتی داره و شکی توش نیستش .

اعتقاد من بر اینه که برای رفع این ایرادها باید ادم انتقاد بشنوه باور کنید حرفهای شما بی تاثیر نیست ولی چه کنیم که تمام سعیمون رو میکنیم ولی همیشه مشکلاتی باز هم وجود داره که امیدوارم که ما رو ببخشید .

در مورد خرید و فروش در بازار کامپیوتر حق با شماست و به نظر من پیچیده ترین کار در ایران هستش که هر دقیقه یه سازی میزنن و ما هم باید به ساز بازار برقصیم (به قول یکی از دوستان شدیم خردادیان :) ) و این رقیصدنها متاسفانه به مشتریها هم صرایط میکنه . حالا شما بابت یک سیستم چنین مشکلی پیش اومده یه مثال میزنم قضاوت کنید .

ما با کلی از شهرستانها کار میکنیم . یه روز یکی از مشتریها حدودا 150 تا رم سفارش داد و ما بر مبنای قیمت روز گذشته بهشون قیمت دادیم ایشون حدودا ساعت 12 ظهر پول رو واریز کرد باورتون نمیشه ما تا اومدیم بجنبیم بخریم 3000 تومان گرون شد میدونید یعنی چی یعنی فاجعه برای اون روز . یعنی 450000 تومان اختلاف قیمت ما موندیم که چی کار کنیم چون مشتریه بی چاره از ما خریده بود و بهش قول داده بودیم . اومدیم تو بازار 5 تا 5 تا از اونهایی که نمیدونستن خرید کردیم که شک نکنن خلاصه روی هم رفته اون روز حدود 100000 تومان رو ضرر کردیم ولی گفتیم ولش کن جبران میشه امید به خدا .

ما همیشه اینجور مشکلات داریم و امیدوارم که با انتقادهای خوب شما بتونیم خدمات بهتری بدیم که مطمئنم شما به ما کمک خواهید کرد.

موفق و پیروزی رو برای همه ارزو میکنم :eek:

لینک به دیدگاه

لطفا اون محصولاتی که موجود ندارین از سایتتون حذف کنین .

سید جان یه مقدار به روز کردن سایت سخته ولی اونهایی که موجود نیستش رو ما 0 میگذاریم روی قیمتش ولی یه سری رو باید به روز کنیم و توی راهنمای خرید هم توضیح دادیم در مورد به روز کردن سایت

باز هم ممنونم از شما

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

دوستان از اینکه عضو جمع شما و این انجمن شدم بسیار مسرورم.تعریف آقای حسینی رو در انجمن P30 world شنیده بودم ، بعد از خوندن تعدادی از پستهای ایشون به این نتیجه رسیدم که شنیدن کی بود مانند دیدن.

جناب حسینی سوالی راجع به بازاچه انجمن دارم که میپرسم (امیدوارم جای درستی مطرح کرده باشم)

خریدار مبلغ کالا را به حساب لیون واریز کرده ومبلغ واریزی نزد لیون بصورت امانت خواهد ماند و مراتب به فروشنده اعلام شده و فروشنده با خیال راحت با اطمینان اینکه مبلغ کالای او در جای امنی قرار دارد کالا را برای خریدار ارسال میکند و خریدار نیز بعد از دریافت کالا و اطمینان از صحت و سقم کالا به لیون اعلام کرده

اگر بعد از ارسال کالا توسط فروشنده مشکلی برای کالا بوجود آید تکلیف چیست؟

پیش از پیش موفق و پیروز باشید.

ویرایش شده توسط piromid
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان از اینکه عضو جمع شما و این انجمن شدم بسیار مسرورم.تعریف آقای حسینی رو در انجمن P30 world شنیده بودم ، بعد از خوندن تعدادی از پستهای ایشون به این نتیجه رسیدم که شنیدن کی بود مانند دیدن.

جناب حسینی سوالی راجع به بازاچه انجمن دارم که میپرسم (امیدوارم جای درستی مطرح کرده باشم)

اگر بعد از ارسال کالا توسط فروشنده مشکلی برای کالا بوجود آید تکلیف چیست؟

پیش از پیش موفق و پیروز باشید.

درود

دوست گلم سوالتون فکر میکنم در مورد سیستم حراجی باشه . در کل قوانینی گذاشتیم که تا کالا سالم نباشه و توسط خریدار اعلام نشه مبلغ به حساب فروشنده ارسال نمیشه و این مسئله در لیون بررسی میشه و صحت گفته خریدار و فروشنده بررسی میشه بعد با طرفین صحبت میشه و مشکل رو حل میکنیم .

در مورد بازارچه خوب هر کسی میتونه با دیگری معامله کنه ولی اگر از سیستم حراجی استفاده نکنه لیون کامپیوتر هیچ تعهدی به طرفین نداره .

در ضمن میتونید این بحث رو در تاپیک سیستم حراجی ادامه بدید چون این تاپیک مربوط به این سوال نیستش .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

مرسی جناب حسینی بابت 2xGTX580 GAINWARD :-?

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

چرا فروشگاه لیون تمام محصولاتش رو داخل سایت قرار نمیده؟

مثلا محصولاتی که داخل خود فروشگاه داره خیلی بیشتر از محصولاتیه که لیستش در سایت موجوده :-?

ویرایش شده توسط vahid_ba
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

کسی جواب نمیده؟!

من در به در دنبال gtx580 galaxy بودم

امروز دیدم یکی از دوستان حضوری از اقای حسینی خریده

چرا محصولاتتون رو داخل سایت قرار نمیدین 8-}

لینک به دیدگاه

کسی جواب نمیده؟!

من در به در دنبال gtx580 galaxy بودم

امروز دیدم یکی از دوستان حضوری از اقای حسینی خریده

چرا محصولاتتون رو داخل سایت قرار نمیدین 8-}

درود

وحيد جان ميدونيد جريان چيه ؟

خيلي از كالاها رو همانطور كه در راهنماي خريد ذكر كرديم ميتونيم تهيه كنيم ولي همه اين كالاها رو نميشه در سايت قرار داد . به طور مثال همين GTX 580 galaxy يه نفر يه دونه داشته و تهيه كردم به يكي از دوستان دادم . اگر اين يه دونه كالا رو كه ما موجود نداريم و يه نفر ديگه داره بگذاريم تو سايت كار بيهوده اي كرديم چون ايشون ميفروشه و سريع بايد از سايت برداريم .

در كل قبول دارم كه يه سري كالاها در سايت جاشون خاليه ولي ما بيشتر سعي ميكنيم كه اين كالاها رو در اسرع وقت تا جاي ممكن در سايت قرار بديم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

مدتیه قیمت های لیون بالا رفته و اجناس قبلی هم قیمت اشون اپدیت نشده انگار

برای مثال من gtx 560 evga قیمت گرفتم 350 در صورتی که توی لیون 375 قیمت گذاری شده :-?

شرمنده اینو میگم اما مثل قدیم نمیشه به قیمت های لیون اعتماد کرد

مثلا من همیشه بدون اینکه از جای دیگه قیمت بگیرم به راحتی از لیون خرید میکردم اما مدتیه که قضیه فرق کردئه :rolleyes:

لینک به دیدگاه

سلام

مدتیه قیمت های لیون بالا رفته و اجناس قبلی هم قیمت اشون اپدیت نشده انگار

برای مثال من gtx 560 evga قیمت گرفتم 350 در صورتی که توی لیون 375 قیمت گذاری شده :-?

شرمنده اینو میگم اما مثل قدیم نمیشه به قیمت های لیون اعتماد کرد

مثلا من همیشه بدون اینکه از جای دیگه قیمت بگیرم به راحتی از لیون خرید میکردم اما مدتیه که قضیه فرق کردئه :rolleyes:

درود وحيد جان

از اينكه ليون برات مهمه و نظر ميدي واقعا ممنونم .

دوست گلم . توي اين بازار همه چيز ممكنه . ما 3/2/1390 اين كالا رو وارد سايت كرديم . و چون كالاهاي هايند فروشش كمه چند تا دونه موجود كرديم و خريديم . در روز هفتم همين ماه كه ميشه چهارشنبه همين خبر شما رو يكي بهم از بازار داد . متوجه شدم چند تا از نماينده ها به جون هم افتادن و سر به قول بچه رجز خوني قيمت كالا رو كاهش دادن و ما مونديم و حوضمون . البته قيمت رو تغيير دادم امروز .

در كل حق با شماست . كه انتقاد داشته باشيد ولي اين بازار همه چيزش مشكل داره .

هفته گذشته يه نفر كلاهبرداري كرده مبلغ بالا و باعث شده كسانيكه چك دارن و سرشون كلاه رفته ، جنسهاشون رو مفت بدن و اين تشنجي رو وارد بازار كرده . امروز خبرش رو تكميلتر ميگذارم

مهمتر از همه مسائل اينه كه ما توي راهنماي خريد نوشتيم كه :

http://lioncomputer.ir/index.php?action=fullhtml&&id=buy_guide

نکته : امکان به روز نشدن هر کالایی در سایت ممکن میباشد پس 100 درصد بر روی قیمت و موجودی کالا در سایت حساب نکنید .

نکته مهم : اگر قیمت کالایی در سایت ما بالا بود نگران نباشید . میتوانید توسط ایمیل یا تلفنی ما را خبردار نمایید حتما کالا را به قیمت روز به شما تحویل خواهیم داد .

اين مطالبي هستش كه در راهنماي خريد وجود داره .

در كل در خدمتيم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

هر كسي كارت 560 EVGA رو خواست شده 319000 تومان و كاملا در خدمتيم . بايد يه تو دهني به اين شركتهاي دره پيته دروغگوي بي همه چيز كه دروغ پايه و اساس كارشون هستش زد .

لینک به دیدگاه

بسیار عالی جناب حسینی :-?

امروز این کارت رو زیر 360 پیدا نکردم تو بازار رضا!!!!!!

لینک به دیدگاه

بسیار عالی جناب حسینی :-?

امروز این کارت رو زیر 360 پیدا نکردم تو بازار رضا!!!!!!

خواهش ميكنم عزيز

دوستان گلم يادتون باشه كه به قيمتهاي سايت زياد توجه نكنيد فقط از قيمتهاي سايت به عنوان حدود قيمتي استفاده كنيد . قيمتهاي دقيق رو از خودم يا از طريق تماس با ماي سايت بگريد . پشيمون نميشيد . البته قيمتهايي كه در بازار داريد رو ممنون ميشم كه بهم بگيد . مطمئن باشيد كه پشيمون نخواهيد شد

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

تنوع مادربورد های بر پایه amd و ddr3 خیلی کمه ( مخصوصا تا 100 هزار تومن ) و اکثر مین های موجود یا خیلی گرون هستند یا خیلی ارزون .

Rose.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...