رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سایت بازم پکیده کل امروز نتونستم بیام توش

مشکل از isp ها هست.

دارند ip ها ی خارج و داخل رو تفکیک می کنند.یکسری از دوستان با باز کردن سایت ها روی سرور های خارجی مشکل دارند و یکسری با سرور های داخلی!

دارن بستر اینترنت ملی رو فراهم می کنند.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

فروشگاه اینجا خوبه اگه مثل بلایی که سال قبل ناخواسته به سرم اومد نباشه.

آقا یادته یه موقع زنگ میزدیم میگفتی یوزرت چیه دفعات بعد میگفتی شما  و من خودکار یوزر میگفتم یه پنج دقیقه پشت خط بین شهری قهقهه زدی کلی بهم خندیدی .. کلی روحت شاد شد ولی من خیلی بهم برخورد.. تازه من اگه تند تند صحبت کنم کسی حرفامو متوجه نمیشه اما شما تند تند صحبت میفرمایید بعدم میگفتی گوشی یه چند دقیقه صبر و بعد هم میگفتی من سرم خیلی شلوغه .. خوب عزیز من زنگ زدم سفارش بدم زنگ نزدم مشاوره کنم یا حال و احوال کنم تازه اون موقعی که قیمتها شدیدا لحظه ای تغییر میکرد و نوشته بودید زنگ بزنید قیمت بگیرید مشاوره کنید هر سوالی دارید بپرسید.. خلاصه آخرشم خون به دلم شد تا سیستما رو بستم..(الان جاش خوب شده) از اواژنگ که خیلی اون روزا دوستش داشتید جنس برام فرستادید خوب لابد چاره ای نبوده ولی جنسارو قاطی پاتی و اشتباه شد و دو تا شون رو هم که اصلا مجبور شدم چیز دیگه ای بگیرم و سر بدم و آخرم گفتید من دیگه اینطوری معامله نمیکنم در صورتی که من چطور میتونستم شما رو مجبور به این کار بکنم عزیز جان؟ من خیلی براتون احترام قائلم چون لااقل اخلاق خوبی که داشتید این بود پذیرفتید به خاطر فشار کاری اشتباهات پیش اومده و خواستید جبران کنید....

پارسال هم سیستم پرداختتون بدون اینکه پرداخت کنیم حسابو شارژ میکرد ولی کارت به کارت کردم اما سیستم باز کلی مشکل هم داشت سفارشو ثبت میکردیم آخرش باید زنگ میزدیم تو این فشار کاری و شلوغی سفارش میدادیم. تازه من نمیتونستم به تندی شما حرف بزنم لابد حوصلتون سر میرفت و هی گوشی به گوشی میکردید.

اینکه میگم پارسال برای من پارساله شاید مثلا دو سال پیش هم بوده باشه!

اما امیدوارم حول حالنا الی احسن الحال شده باشید و همگام با رونق کسب و کار و گسترش فعالیتها و مشتریان و غیره اینقدر مجال بوده باشد تا فکری هم به حال گسترش مجموعه و پرسنل و سیستمهای پاسخگویی کرده باشید و همگام با پیشرفت تکنولوژی و ارتقاء نجومی قیمتهای و.ارداتی آنهم در ایران ، بروز شده باشید.

من یک مشتری سه رقمی داشتم و خیلی پررو و از خود راضی و برای کارش کلی به زور از من مشاوره تلفنی گرفت و کلی موهام سفید شد و شوربختانه صداش مثل دارکوب بود و هنوز که هنوزه یکی از کوشام چند دسی بل ضعیف شده به خاطرش!! حالا موندم شما که هر روز اینقدر صدا میشنوید هنوز در سلامتی کامل بسر میبرید ؟

خوب شد این بخش رو ایجاد کردید.

منظوری هم نداشتم خلاصش اینه که براتون آرزوی موفقیت کردم.

----------

در مورد سرعت و خرابی های نت هم :

بیشتری تاثیرش رو روی سرویس های ایمیل گذاشته و ssl

اولش شک کردم به خاطر تحریم ایمیلامون هم باز نمیشه یا هی قطع میشه باید ip عوض کنیم یا سرور ایمیل رو دستی از توی url عوض کنیم یا اختلالات dns به خاطر این چیزاست ولی نه بیشتر خرابی ها از داخله.

کاش صفحات مجاز و عادی و مهم رو بی دردسر باز میکرد و اشکالات سیستمای پالایش رو هم برطرف میکردن و به جای بستن سریع شبکه های اجتماعی و سرویسهای خوب به هر دلیلی یا از روی اشتباه ، جواب و جایگزین و فرهنگ سازی و ازین حرفا رو درست میکردن به جای پاک کردن سریع صورت مساله. واقعا ما که خیلی به امنیت اهمیت میدیم خیلی راحت با استفاده از مسیرهای میانبر و برنامه های رفع اختلال میاییم امنیت خودمون رو فدای بدست آوردن دو کیلوبایت دانش میکنیم.

مساله دیگه اینه که هنوز بخشهایی از بانکداری اینترنتی هست که در مقابل sql injection محافظت نشدند حتی در بعضی جاها میتوان به جای رمز 0 یا * یا -- گذاشت و وارد شد!

لینک به دیدگاه

فروشگاه اینجا خوبه اگه مثل بلایی که سال قبل ناخواسته به سرم اومد نباشه.

آقا یادته یه موقع زنگ میزدیم میگفتی یوزرت چیه دفعات بعد میگفتی شما  و من خودکار یوزر میگفتم یه پنج دقیقه پشت خط بین شهری قهقهه زدی کلی بهم خندیدی .. کلی روحت شاد شد ولی من خیلی بهم برخورد.. تازه من اگه تند تند صحبت کنم کسی حرفامو متوجه نمیشه اما شما تند تند صحبت میفرمایید بعدم میگفتی گوشی یه چند دقیقه صبر و بعد هم میگفتی من سرم خیلی شلوغه .. خوب عزیز من زنگ زدم سفارش بدم زنگ نزدم مشاوره کنم یا حال و احوال کنم تازه اون موقعی که قیمتها شدیدا لحظه ای تغییر میکرد و نوشته بودید زنگ بزنید قیمت بگیرید مشاوره کنید هر سوالی دارید بپرسید.. خلاصه آخرشم خون به دلم شد تا سیستما رو بستم..(الان جاش خوب شده) از اواژنگ که خیلی اون روزا دوستش داشتید جنس برام فرستادید خوب لابد چاره ای نبوده ولی جنسارو قاطی پاتی و اشتباه شد و دو تا شون رو هم که اصلا مجبور شدم چیز دیگه ای بگیرم و سر بدم و آخرم گفتید من دیگه اینطوری معامله نمیکنم در صورتی که من چطور میتونستم شما رو مجبور به این کار بکنم عزیز جان؟ من خیلی براتون احترام قائلم چون لااقل اخلاق خوبی که داشتید این بود پذیرفتید به خاطر فشار کاری اشتباهات پیش اومده و خواستید جبران کنید....

پارسال هم سیستم پرداختتون بدون اینکه پرداخت کنیم حسابو شارژ میکرد ولی کارت به کارت کردم اما سیستم باز کلی مشکل هم داشت سفارشو ثبت میکردیم آخرش باید زنگ میزدیم تو این فشار کاری و شلوغی سفارش میدادیم. تازه من نمیتونستم به تندی شما حرف بزنم لابد حوصلتون سر میرفت و هی گوشی به گوشی میکردید.

اینکه میگم پارسال برای من پارساله شاید مثلا دو سال پیش هم بوده باشه!

اما امیدوارم حول حالنا الی احسن الحال شده باشید و همگام با رونق کسب و کار و گسترش فعالیتها و مشتریان و غیره اینقدر مجال بوده باشد تا فکری هم به حال گسترش مجموعه و پرسنل و سیستمهای پاسخگویی کرده باشید و همگام با پیشرفت تکنولوژی و ارتقاء نجومی قیمتهای و.ارداتی آنهم در ایران ، بروز شده باشید.

من یک مشتری سه رقمی داشتم و خیلی پررو و از خود راضی و برای کارش کلی به زور از من مشاوره تلفنی گرفت و کلی موهام سفید شد و شوربختانه صداش مثل دارکوب بود و هنوز که هنوزه یکی از کوشام چند دسی بل ضعیف شده به خاطرش!! حالا موندم شما که هر روز اینقدر صدا میشنوید هنوز در سلامتی کامل بسر میبرید ؟

خوب شد این بخش رو ایجاد کردید.

منظوری هم نداشتم خلاصش اینه که براتون آرزوی موفقیت کردم.

----------

در مورد سرعت و خرابی های نت هم :

بیشتری تاثیرش رو روی سرویس های ایمیل گذاشته و ssl

اولش شک کردم به خاطر تحریم ایمیلامون هم باز نمیشه یا هی قطع میشه باید ip عوض کنیم یا سرور ایمیل رو دستی از توی url عوض کنیم یا اختلالات dns به خاطر این چیزاست ولی نه بیشتر خرابی ها از داخله.

کاش صفحات مجاز و عادی و مهم رو بی دردسر باز میکرد و اشکالات سیستمای پالایش رو هم برطرف میکردن و به جای بستن سریع شبکه های اجتماعی و سرویسهای خوب به هر دلیلی یا از روی اشتباه ، جواب و جایگزین و فرهنگ سازی و ازین حرفا رو درست میکردن به جای پاک کردن سریع صورت مساله. واقعا ما که خیلی به امنیت اهمیت میدیم خیلی راحت با استفاده از مسیرهای میانبر و برنامه های رفع اختلال میاییم امنیت خودمون رو فدای بدست آوردن دو کیلوبایت دانش میکنیم.

مساله دیگه اینه که هنوز بخشهایی از بانکداری اینترنتی هست که در مقابل sql injection محافظت نشدند حتی در بعضی جاها میتوان به جای رمز 0 یا * یا -- گذاشت و وارد شد!

درود دوست گلم

اون روز که با هم خندیدیم رو خوب یادمه و اصلا قصدی در کار نبود و فقط میخواستم لحظه شادی رو داشته باشیم که متاسفانه نتیجش چیز دیگه ای شد و اگر حس خوبی بهتون نداد اون لحظه عذرخواهی میکنم و میخوام بدونید که از فرط خستگی و شلوغی بیش از حد خواستم با کاربران گلمون شوخی کرده باشیم .

بعد اینکه من از شما بابت اینکه حرفتون رو اینجا عنوان کردید ممنونم و میخوام بدونید اگر انتقادات سازنده  دوستانی مثل شما نبود سایت اینقدر رشد نمیکرد .

ما برای حل مشکلی که قبلا تند تند مجبور بودیم جواب مشتریها رو بدیم راه حلهایی رو حدودا یکساله اتخاذ کردیم و هر بخش کاری رو  تقسیم کردیم و افراد مختلفی بخشهای مختلفی رو بر عهده دارن و کارها به لطف خدا با ارامش بیشتری انجام میشه عزیزم

اون زمانیکه خواستید خرید کنید بسیار روزهای کاری بسیار سختی بود . بازار چنان دچار تشنج شده بود که همه رو ریخته بود به هم . و کلی از مشتریها در اون برهه اذیت شدن . و از همشون عذرخواهی می کنیم

اگر باز هم مطلبی داشتید که نیاز به گفتن داره حتما عنوان کنید و ما در خدمتیم

با تشکر از شما و تمام دوستانیکه حرفشون رو به خود ما میزنن

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود

به نظر من سیستم مدال دهی(درجه کاربران یا همون Reputation)نسبت به تعداد "+"ها خیلی شیب تندی داره.اکثر انجمن های داخلی و خارجی شیب نسبتا ملایم تری دارند.

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

درود خدمت  مسئولین لیون

انتقادی دارم نسبت به بخش رسیدگی نظرات و پیشنهادات

اصلا بش توجح نمیکنید(به قول دوستان او تاپیکها داره خاک میخوره)!!

در قسمت مشکلات، سئوالات خود را در مورد سیستم جدید انجمن اینجا بپرسید سوالات و مشکلاتی مطرح شده و هیچ کس جواب گو نیست

باز در قسمت پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروشگاه  به همچنین

این پیشنهادات و نظرات هرچند کوچک باشه ولی بدونید بعضی از اونها خیلی به بهتر شدن سایت یا فروم کمک میکنه

اصلا نادیده نگیریدشون و روشن برا یه لحظه هم شده فکر کنید و در نهایت دیدید به درد نمیخوره اعلام کنید

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود خدمت  مسئولین لیون

در قسمت مشکلات، سئوالات خود را در مورد سیستم جدید انجمن اینجا بپرسید سوالات و مشکلاتی مطرح شده و هیچ کس جواب گو نیست

این پیشنهادات و نظرات هرچند کوچک باشه ولی بدونید بعضی از اونها خیلی به بهتر شدن سایت یا فروم کمک میکنه

اصلا نادیده نگیریدشون و روشن برا یه لحظه هم شده فکر کنید و در نهایت دیدید به درد نمیخوره اعلام کنید

درود

بنده قبلا با پخ به 2 مدیرکل  پیشنهاد دادم که کاربران ممتاز(مثلا کاربران سال) رو به سمت مدیریت ارتقا بدن اما فرمودند که تعداد مدیران فعلی کافیه.

واقعیتش تعداد مدیران انجمن خیلی کمه،ضمنا هیچ انجمنی اینطور نیست که همه مدیران باید شریک یا همکار و حتی همسایه admin باشن(یعنی از نزدیک بشناسن)،رسم انجمن ها  اینه که کاربران فعال و شناخته شده رو به مدیر و یا سوپر مدیر ارتقا میدن،خب اینجا هم کاربران زیادی با این شرایط داریم(از  استاد رضا و عطاء و آرمین و معین گرفته تا ... جناب بهمن)

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم انتخاب مدیران و کاربران نمونه و سوپر مدیران رو بذاریم به انتخاب مدیریت سایت دخالت نکنیم بهتره.

چون سر این کاربر نمونه و مدیر شدن ها داستان شد یه بار.!

:)

منم موافقم / ما فقط ظاهر ماجرا رو میبینیم و برا همین به راحتی نمیشه درباره کاربر خاصی نظر کاملاً درستی بدیم

لینک به دیدگاه

درود

به نظر من سیستم مدال دهی(درجه کاربران یا همون Reputation)نسبت به تعداد "+"ها خیلی شیب تندی داره.اکثر انجمن های داخلی و خارجی شیب نسبتا ملایم تری دارند.

درود دوست عزیز

این شیب خودش دلایلی داره که انتخاب شده

در هر کجا کاربران بر اساس تعداد پستی که میدن رتبه بندی میشن ولی در این سایت این رتبه بندی بر اساس امیتازهایی هستش که کاربران به همدیگه میدن و این مزیتی هستش که در این سیستم وجود داره

درود خدمت  مسئولین لیون

درود دوست عزیز

ممنونم از شما بابت تاپیکی که در این مورد ایجاد کردید .

ما به تمام مسائل همیشه رسیدگی میکنیم . البته شاید جوابی ندیدم ولی همیشه رسیدگی میشه عزیز

درود

بنده قبلا با پخ به 2 مدیرکل  پیشنهاد دادم که کاربران ممتاز(مثلا کاربران سال) رو به سمت مدیریت ارتقا بدن اما فرمودند که تعداد مدیران فعلی کافیه.

واقعیتش تعداد مدیران انجمن خیلی کمه،ضمنا هیچ انجمنی اینطور نیست که همه مدیران باید شریک یا همکار و حتی همسایه admin باشن(یعنی از نزدیک بشناسن)،رسم انجمن ها  اینه که کاربران فعال و شناخته شده رو به مدیر و یا سوپر مدیر ارتقا میدن،خب اینجا هم کاربران زیادی با این شرایط داریم(از  استاد رضا و عطاء و آرمین و معین گرفته تا ... جناب بهمن)

درود

اینجا مدیریت قوی داره و به همه مسائل رسیدگی میشه و فعلا نیازی به اضافه کردن مدیریت نیست عزیزم

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

این حمله و کار قشنگی نیست که شما نوشتید برای نگرفتن منفی متن رو پاک کردید . حالا یکی از مطلبتون خوشش نیومده و منفی داده ایا موردی هستش ؟ واقعیتش بر این اساس همه فکر میکنن فقط برای مثبت دارید پست میدید و این زیاد جالب نیست برای شما .

درود جناب حسینی(دلم میخاد کامل بخونید و به دلیل مشغله  نگاه کوتاهی بش ندازین)

منظور از حمله رو متوجه نشدم!

اقا حسینی فک کنم شما یه جواری بک اپ رو دارید حداقل نیگاه میکردید برا چی منفی گرفتم!

دوستان تو اون تاپیک میگن این تاپیک رو من نباید میزدم !خیلی راحت هم قبول کردم و گفتم اوکی مسئولیتشو رو اقا حسینی به عهده بگیره تازه به همون دوستان مثب هم دادم (بعد سر همون ارسالم از دیگران منفی میگیرم!)

یا اون تاپیک رو برا پیشنهاد برا بهتر شدن فروشگاه راه اندازی کردم میان توش انقاد میکنن میگم مکان برا انتقاد از قبل بود وادرس میدم باز منفی میگیرم

اقا حسینی من درک نمیکنم چرا؟خاستم به مرور منفی زیاد  زیاد نشه اون 2 ارسالو پاکش کردم!!!(من اون تاپیک رو دنبال میکنم و به مرور دیدم منفی میگیرم)

اگه به کسی بر خورده پاک کردن عذر هم میخام اگه نوشته هام بد بوده پاک کردم عذر هم میخام اگه به فکر بهتر شدن فروشگاه بودم عذر  میخام اگه میخاستم تاپیک مشخصی به کسی نشون بدم عذر  میخام!!!

اقا حسینی چرا زود قضاوت کردین که من دنبال مثبت گرفتنم ؟چرا فک نکردین از منفی بدم میاد؟(من از منفی بدم میاد ولی منفی هم بم بدن به کسی منفی نمیدم)

من رو راستم از منفی بدم میاد به هیچ کسم تا حالا تو این فروم و 2 فروم گیم و فروم ایران تی کی منفی ندادم!!!(تو 2 فرم کد فنز با گیم ای مگ هم فعالیت میکنیم)چی کا کنم از منفی بدم میاد؟

بعدش من نه توهینی کردم نه چیزی اینو نوشتم اون دوستانی که بدشون اومده منفی ندن!

اقا حسینی من راه مثبت گرفتنو  خوب بلدم  !الان  تو قسمت عکس از کیسها عکس سیستم خاصی بزاری کلی مثب میگیری(من کلی چیزیای عجیب دور برمه که میتونم ازشون عکس بزارم وکلی مثب بگیرم)

ولی من این کارو نمیکنم فقط اوایل برا حس تنوع وخند  یه عکس مزحک از اتاقم گذاشتم  برعکس انتظارم کلی هم مثبت گرفتم ولی دیگه این کارو نکردم(تازه 5 تا کیس هم داشتم|)

همه هم هر چند وقت یک با عکسی میزارنو مثبت بارون میشن(حتی به دفعات هم شده عکس بزارن)

یا تو قسمت معرفی سخت افزارهای جدید عکس یه مادر بورد جدید یا گرافیک جدید با  یه توضیح کوتاه بزاری مثب خوب میگیری(تمام ادرس نیوزهای برندها رو هم سیو دارم  خیلی هم کار ساده ای هست ولی بازم این کار نمیکنم)

یا تو قسمت مشاوره  برا سیستمهای (ولی چون به اندازه کافی مشاوره دهنده داره و کسی لنگ نمیمونه اونجا هم فعالیت نمیکنم)

به جا اون وقت میزارم برا دوستان جاهایی که کسی زیاد توجح نمیکنه (البت بعضی وقتا هم کنار توجح دیگران منم نظراتی میدم)مشاوره میدم اونم کلی وقت میزارم(اغلب پستهای منو ببینی بالا 5 خط نوشته داره)شده تو یه مشاوره هم 5 تا پس دادم مثبت هم نگرفتم ولی باز ادامه دادم

بوده هم مشاوره رو اشتباهی دادم (نوشته رو هم پاک کردم و عذر خواهی هم کردم)تا دیگران به اشتباه نیفتن

این چیزا رو قطعا بش دسترسی دارید میتونید چک کنید!

حالا شما یا دیگران فک کنین کل همو غم من شده مثبت گرفتن و عقده مثبت دارم!در کل اینکه شما و دیگران چه گونه قظاوت میکنید و چه عقایدی دارید محترمه

ولی من از منفی بدم میاد به کسی هم منفی نمیدم حتی اگر مطمئن بشم از دست اون طرف منفی گرفتم

به کسانی هم که منفی بارون میشن مثبت میدم تا سرخورده نشن(بعضی ها تازه واردن و اطلاعاتشون کافی نیست و خوب درستش نیست نیومده منفی بارون شن)

از مثبت هم خوشم میاد ولی براش هر کاری نمیکنم(بالا توضیح دادم چگونه میتونم مثبتامو زیاد کنم)

من اون تاپیک زدم چون با اینکه قیمتهاتون خوبه اصلا کاربرد فروشگاه برا من روان نیست(یه مثال ساده=مثل ویندوز هشت که شیک شده ولی باز کار کردن توش راحت نیشت)

من هنوز برا تحقیقاتم از فروشگهای همسایه کمک میگیرم(کلا من لیون و سایتهای همسایه رو خیلی ساله میشناسم و با همین سایتا کلی تحقیق کردم)

و دوست دارن عین اون فروشگاها این فروشگاه هم کارمو برا تحقیق راه بندازه

موفق باشیم

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی(دلم میخاد کامل بخونید و به دلیل مشغله  نگاه کوتاهی بش ندازین)

منظور از حمله رو متوجه نشدم!

اقا حسینی فک کنم شما یه جواری بک اپ رو دارید حداقل نیگاه میکردید برا چی منفی گرفتم!

دوستان تو اون تاپیک میگن این تاپیک رو من نباید میزدم !خیلی راحت هم قبول کردم و گفتم اوکی مسئولیتشو رو اقا حسینی به عهده بگیره تازه به همون دوستان مثب هم دادم (بعد سر همون ارسالم از دیگران منفی میگیرم!)

یا اون تاپیک رو برا پیشنهاد برا بهتر شدن فروشگاه راه اندازی کردم میان توش انقاد میکنن میگم مکان برا انتقاد از قبل بود وادرس میدم باز منفی میگیرم

اقا حسینی من درک نمیکنم چرا؟خاستم به مرور منفی زیاد  زیاد نشه اون 2 ارسالو پاکش کردم!!!(من اون تاپیک رو دنبال میکنم و به مرور دیدم منفی میگیرم)

اگه به کسی بر خورده پاک کردن عذر هم میخام اگه نوشته هام بد بوده پاک کردم عذر هم میخام اگه به فکر بهتر شدن فروشگاه بودم عذر  میخام اگه میخاستم تاپیک مشخصی به کسی نشون بدم عذر  میخام!!!

اقا حسینی چرا زود قضاوت کردین که من دنبال مثبت گرفتنم ؟چرا فک نکردین از منفی بدم میاد؟(من از منفی بدم میاد ولی منفی هم بم بدن به کسی منفی نمیدم)

من رو راستم از منفی بدم میاد به هیچ کسم تا حالا تو این فروم و 2 فروم گیم و فروم ایران تی کی منفی ندادم!!!(تو 2 فرم کد فنز با گیم ای مگ هم فعالیت میکنیم)چی کا کنم از منفی بدم میاد؟

بعدش من نه توهینی کردم نه چیزی اینو نوشتم اون دوستانی که بدشون اومده منفی ندن!

اقا حسینی من راه مثبت گرفتنو  خوب بلدم  !الان  تو قسمت عکس از کیسها عکس سیستم خاصی بزاری کلی مثب میگیری(من کلی چیزیای عجیب دور برمه که میتونم ازشون عکس بزارم وکلی مثب بگیرم)

ولی من این کارو نمیکنم فقط اوایل برا حس تنوع وخند  یه عکس مزحک از اتاقم گذاشتم  برعکس انتظارم کلی هم مثبت گرفتم ولی دیگه این کارو نکردم(تازه 5 تا کیس هم داشتم|)

همه هم هر چند وقت یک با عکسی میزارنو مثبت بارون میشن(حتی به دفعات هم شده عکس بزارن)

یا تو قسمت معرفی سخت افزارهای جدید عکس یه مادر بورد جدید یا گرافیک جدید با  یه توضیح کوتاه بزاری مثب خوب میگیری(تمام ادرس نیوزهای برندها رو هم سیو دارم  خیلی هم کار ساده ای هست ولی بازم این کار نمیکنم)

یا تو قسمت مشاوره  برا سیستمهای (ولی چون به اندازه کافی مشاوره دهنده داره و کسی لنگ نمیمونه اونجا هم فعالیت نمیکنم)

به جا اون وقت میزارم برا دوستان جاهایی که کسی زیاد توجح نمیکنه (البت بعضی وقتا هم کنار توجح دیگران منم نظراتی میدم)مشاوره میدم اونم کلی وقت میزارم(اغلب پستهای منو ببینی بالا 5 خط نوشته داره)شده تو یه مشاوره هم 5 تا پس دادم مثبت هم نگرفتم ولی باز ادامه دادم

بوده هم مشاوره رو اشتباهی دادم (نوشته رو هم پاک کردم و عذر خواهی هم کردم)تا دیگران به اشتباه نیفتن

این چیزا رو قطعا بش دسترسی دارید میتونید چک کنید!

حالا شما یا دیگران فک کنین کل همو غم من شده مثبت گرفتن و عقده مثبت دارم!در کل اینکه شما و دیگران چه گونه قظاوت میکنید و چه عقایدی دارید محترمه

ولی من از منفی بدم میاد به کسی هم منفی نمیدم حتی اگر مطمئن بشم از دست اون طرف منفی گرفتم

به کسانی هم که منفی بارون میشن مثبت میدم تا سرخورده نشن(بعضی ها تازه واردن و اطلاعاتشون کافی نیست و خوب درستش نیست نیومده منفی بارون شن)

از مثبت هم خوشم میاد ولی براش هر کاری نمیکنم(بالا توضیح دادم چگونه میتونم مثبتامو زیاد کنم)

من اون تاپیک زدم چون با اینکه قیمتهاتون خوبه اصلا کاربرد فروشگاه برا من روان نیست(یه مثال ساده=مثل ویندوز هشت که شیک شده ولی باز کار کردن توش راحت نیشت)

من هنوز برا تحقیقاتم از فروشگهای همسایه کمک میگیرم(کلا من لیون و سایتهای همسایه رو خیلی ساله میشناسم و با همین سایتا کلی تحقیق کردم)

و دوست دارن عین اون فروشگاها این فروشگاه هم کارمو برا تحقیق راه بندازه

موفق باشیم

درود دوست عزیزم

مطالبتون رو خوندم .

همه از مثبت خوششون میاد عزیزم

بنده گفتم راجبتون اینجوری فکر میکنن که به خاطر مثبت فقط دارید فعالیت میکنید

دوست گلم امکان داره من الان از یکی تعریف کنم و بهش کمک کنم و همون شخص بیاد بهم منفی بده .  میدونی اگه ناراحت بشم معنیش چیه ؟ معنیش اینه که فقط میخواستم مثبت بگیرم که کمکش کردم .

ولی وقتی بی ریا به کسی کمک میکنیم و انتظاری نداریم دیگه مثبت و منفی واسمون فرقی نداره .

خیلی موقعا توی زندگیمون به کسانی کمک میکنیم ولی جواب عکس میگیریم . اگر نیت ما فقط کمک بوده پس توقعی نباید داشته باشیم اگر فقط تشویق و تعریف و تمجید اگر بوده پس اگر این کار و نکردن نباید ناراحت بشیم .

متاسفانه ما در فرهنگمون انتقاد رو یاد نگرفتیم که با اغوش باز استقبال کنیم . چون انتقاده که باعث رشد و پیشرفت میشه .

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیزم

مطالبتون رو خوندم .

همه از مثبت خوششون میاد عزیزم

بنده گفتم راجبتون اینجوری فکر میکنن که به خاطر مثبت فقط دارید فعالیت میکنید

دوست گلم امکان داره من الان از یکی تعریف کنم و بهش کمک کنم و همون شخص بیاد بهم منفی بده .  میدونی اگه ناراحت بشم معنیش چیه ؟ معنیش اینه که فقط میخواستم مثبت بگیرم که کمکش کردم .

ولی وقتی بی ریا به کسی کمک میکنیم و انتظاری نداریم دیگه مثبت و منفی واسمون فرقی نداره .

خیلی موقعا توی زندگیمون به کسانی کمک میکنیم ولی جواب عکس میگیریم . اگر نیت ما فقط کمک بوده پس توقعی نباید داشته باشیم اگر فقط تشویق و تعریف و تمجید اگر بوده پس اگر این کار و نکردن نباید ناراحت بشیم .

متاسفانه ما در فرهنگمون انتقاد رو یاد نگرفتیم که با اغوش باز استقبال کنیم . چون انتقاده که باعث رشد و پیشرفت میشه .

حرف حسابه (جوابی ندارم)

در کل راهمو ادامه میدم

امدم اول یاد بگیرم بعد از داشته هام هم به دیگران هم کمک کنم(بیاموز تا ازموده شوی)

با اینکه ادم فراموش کاری م شدید ولی سعی میکنم حرفتونو فراموش نکنم و ظرفیتمو بالا ببرم :laughing:

لینک به دیدگاه

اقای حسینی چرا با کسانی که الکی و بی دلیل منفی میزنن تو سر امثال من برخورد نمیکنی؟!

اگه قرار باشه تو هر نظر سنجی بخاطر تبادل اطلاعات 13تا منفی بخوره تو سرم که تشویق نمیشم  :sigh:

:blink:

:-w

:(

درود دوست عزیزم

هر کسی مثل شما این امکان رو داره که منفی و یا مثبت بده و این حقش هستش که اگر از مطلبی خوشش نمیاد منفی بده . همانطور که شما حقتونه که منفی بدید ولی نه بی دلیل .

منفیهای شما رو بررسی میکنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

اخیرا ایمیلهای تبلیغاتی به من ارسال میشود که به آدرس ایمیلم در این سایت یا فروم است.

این کار بدون هماهنگی و اجازه من صورت گرفته است چه رسد به اینکه یک سایت غیر از لیون این کار را میکند.

در پایین ایمیلها نوشته : "ارسال ایمیل های هدفمند تبلیغاتی توسط فناوری و اطلاعات سایه"

یعنی چی ؟

لینک به دیدگاه

سلام

اخیرا ایمیلهای تبلیغاتی به من ارسال میشود که به آدرس ایمیلم در این سایت یا فروم است.

این کار بدون هماهنگی و اجازه من صورت گرفته است چه رسد به اینکه یک سایت غیر از لیون این کار را میکند.

در پایین ایمیلها نوشته : "ارسال ایمیل های هدفمند تبلیغاتی توسط فناوری و اطلاعات سایه"

یعنی چی ؟

درود دوست گلم

دوست گلم ایمیل شما برای همه نمایش داده میشه و هر کسی میتونه ازش استفاده کنه . از طرف ما کسی برای شما ایمیلی ارسال نکرده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

یعنی چی ؟

درود مجدد

بررسی بیشتر کردم و با هاستینگ تماس گرفتم و گفتن شما در دو سایت به نامهای suma , mibini در گذشته ثبت نام کردید و ایمیلها از اونجا براتون ارسال شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

بررسی بیشتر کردم و با هاستینگ تماس گرفتم و گفتن شما در دو سایت به نامهای suma , mibini در گذشته ثبت نام کردید و ایمیلها از اونجا براتون ارسال شده

سلام

برا من از mibini حتی اس ام اس هم میاد!!!

لینک به دیدگاه

درود مجدد

ممنون که بررسی کردید آقای حسینی گل

اما

این دو سایتی که گفتید من هیچ گاه باز نکردم و این ایمیل تبلیغاتی هم برای سایت mibini آمده بود.

با توجه به اینکه برای هر سایت و ف رومی ایمیل مخصوص به خودش را همراه با پارامترهای دیگه ثبت میکنم و همه در یک سیستم تجمیع میشوند امکان شناسایی منابع  را تا حد زیادی دارم.

و باز با توجه به اینکه هر ثبت نامی و هر جایی که ایمیل قرار میدهم ، مشخصات اون و تاریخ و... رو هم در آرشیو شخصی نگه داری میکنم و الان این دو سایتی رو که گفتید گفتند سرچ کردم و هیچ رکوردی پیدا نشد پس من در این سایتها ثبت نام نکردم و اگر ثبت نام میکردم با این ایمیل فعلی ثبت نام نمیکردم و آدرس مخصوص به خودش را داشت.

و احتمالا مثل همه افراد با دسترسی بالا و در حد سرور و دیتابیس که گاهی وسوسه میشوند از این اطلاعات ناب و به قول خودشان هدفمند استفاده کنند. (سوء استفاده) مگر اینکه به قول شما هر کسی بتواند ایمیلی که اینجا دارم ببیند که البته در این مورد هم من پروفایلم رو قبلا و الان تنظیم کرده بودم و مثل همه فرومها اگه گزینه ای داشته بوده که آدرس ایمیل را به دیگران نشان نده حتی در فرم ارسال ایمیل به کاربر حتما فعالش کردم و اگر در حال حاظر گزینه دیگری وجود دارد برای نمایش صریح آدرس ایمیل من که پروفایلم رو چک کردم این گزینه رو پیدا نکردم و اگر چنین قابلیتی وجود دارد در این سیستم چطور و از کجا میتوانم آدرس ایمیل افراد عضو را ببینم ؟

در کل این ایمیل مخصوص این سایت است و طبیعتا انتظار دریافت ایمیلهای مربوط به مسائل فروم و سایت را دارم نه تبلیغات "میبینی و غیره"

لابد اینم مثل قضیه ژیروسکوپ گوشی هاست که راحت و بدون اجازه باهاش میشه جا سو سی کرد و کسی هم متوجه نشه و سازندش هم فکرش رو نمیکرده که چنین سوء استفاده ای بشه ازش کرد!

انشاالله که حل بشه

برای من که مساله خاصی نداشت جز اینکه این قبیل ایمیلهای غیر اورجینال رو از ف - ل - ت -ر عبور میدم و طبقه بندی میشه یا مستقیم به trash منتقل میشه و بعضی وقتها هم گزارش spam بودنشون رو هم به نهادهای مربوطه مثل spamcop میفرستم.

از روی خیر خواهی هدف اصلی این بود که پیگیری کنید اگه درزی تو سیستم هست بگیریدش.

ممنون

حتی یه سایت معروف ایمیل موقت ایرانی 20 دقیقه ای هم هست که تو سایت پیو-ند-ها هم ثبت شده، اون هم داشت از دیتابیس سایتهای دیگش سوء استفاده میکرد که پیداش کردم.

ویرایش شده توسط Undefined
لینک به دیدگاه

ممنون که بررسی کردید آقای حسینی گل

اما

این دو سایتی که گفتید من هیچ گاه باز نکردم و این ایمیل تبلیغاتی هم برای سایت mibini آمده بود.

با توجه به اینکه برای هر سایت و ف رومی ایمیل مخصوص به خودش را همراه با پارامترهای دیگه ثبت میکنم و همه در یک سیستم تجمیع میشوند امکان شناسایی منابع  را تا حد زیادی دارم.

و باز با توجه به اینکه هر ثبت نامی و هر جایی که ایمیل قرار میدهم ، مشخصات اون و تاریخ و... رو هم در آرشیو شخصی نگه داری میکنم و الان این دو سایتی رو که گفتید گفتند سرچ کردم و هیچ رکوردی پیدا نشد پس من در این سایتها ثبت نام نکردم و اگر ثبت نام میکردم با این ایمیل فعلی ثبت نام نمیکردم و آدرس مخصوص به خودش را داشت.

و احتمالا مثل همه افراد با دسترسی بالا و در حد سرور و دیتابیس که گاهی وسوسه میشوند از این اطلاعات ناب و به قول خودشان هدفمند استفاده کنند. (سوء استفاده) مگر اینکه به قول شما هر کسی بتواند ایمیلی که اینجا دارم ببیند که البته در این مورد هم من پروفایلم رو قبلا و الان تنظیم کرده بودم و مثل همه فرومها اگه گزینه ای داشته بوده که آدرس ایمیل را به دیگران نشان نده حتی در فرم ارسال ایمیل به کاربر حتما فعالش کردم و اگر در حال حاظر گزینه دیگری وجود دارد برای نمایش صریح آدرس ایمیل من که پروفایلم رو چک کردم این گزینه رو پیدا نکردم و اگر چنین قابلیتی وجود دارد در این سیستم چطور و از کجا میتوانم آدرس ایمیل افراد عضو را ببینم ؟

لابد اینم مثل قضیه ژیروسکوپ گوشی هاست که راحت و بدون اجازه باهاش میشه جا سو سی کرد و کسی هم متوجه نشه و سازندش هم فکرش رو نمیکرده که چنین سوء استفاده ای بشه ازش کرد!

انشاالله که حل بشه

برای من که مساله خاصی نداشت جز اینکه این قبیل ایمیلهای غیر اورجینال رو از ف - ل - ت -ر عبور میدم و طبقه بندی میشه یا مستقیم به trash منتقل میشه و بعضی وقتها هم گزارش spam بودنشون رو هم به نهادهای مربوطه مثل spamcop میفرستم.

از روی خیر خواهی هدف اصلی این بود که پیگیری کنید اگه درزی تو سیستم هست بگیریدش.

ممنون

حتی یه سایت معروف ایمیل موقت ایرانی 20 دقیقه ای هم هست که تو سایت پیو-ند-ها هم ثبت شده، اون هم داشت از دیتابیس سایتهای دیگش سوء استفاده میکرد که پیداش کردم.

خواهش میکنم عزیزم و وظیفست

وارد پروفایلتون بشید و تو تنظیمات ایمیلی که گذاشتید رو مخفی و یا حذفش کنید @};-

لینک به دیدگاه

گشتم جایی پیدا نکردم که برای نمایش ایمیل تنظیم کرده باشم!

کجاش دقیقا ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گشتم جایی پیدا نکردم که برای نمایش ایمیل تنظیم کرده باشم!

کجاش دقیقا ؟

شاید اینجا هستش

لینک به دیدگاه

شاید اینجا هستش

attachicon.gifdddd.jpg

ممنون عزیز

اینجا نبود و مقدار ایمیل رو مطمئنم اینجا وارد نکردم.

به هر حال امیدوارم مشکل دیگه ای پیش نیاد.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

درود 

روز خوش 

جناب حسینی 

پست بنده با عنوان 

Heaven Benchmark یکی از قویترینهای تست کارت گرافیک VGA

ادرس 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=37221

حذف یا غیر قابل رویت برای کاربران شده 

در بخش نرم افزار خواستم پستشو بزنم بخشش رو پیدا نکردم 

در بخش سخت افزار و کارتهای گرافیک زدم پست نامرعی یا حذف شده 

نسخه BASIC هست .احتیاج به مجوز نداره با انتی ویروس اسکن شده برنامه 

روی کارت گرافیک کلی کاربر تست شده 

لطفا در صورت امکان دلیل حذف پست رو بفرمایید 

سپاس 

تست سرور برنامه برای دانلود تصویرش قرارداده شد 

post-18090-0-90355700-1419498962_thumb.jpg

post-18090-0-26687600-1419499552_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

روز خوش 

جناب حسینی 

پست بنده با عنوان 

Heaven Benchmark یکی از قویترینهای تست کارت گرافیک VGA

ادرس 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=37221

حذف یا غیر قابل رویت برای کاربران شده 

در بخش نرم افزار خواستم پستشو بزنم بخشش رو پیدا نکردم 

در بخش سخت افزار و کارتهای گرافیک زدم پست نامرعی یا حذف شده 

نسخه BASIC هست .احتیاج به مجوز نداره با انتی ویروس اسکن شده برنامه 

روی کارت گرافیک کلی کاربر تست شده 

لطفا در صورت امکان دلیل حذف پست رو بفرمایید 

سپاس 

تست سرور برنامه برای دانلود تصویرش قرارداده شد 

سلام

شاید به این علت

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=16996&hl=heaven

لینک به دیدگاه

درود 

سپاسگذارم حتما بدلیل همین مورد بوده 

متاسفانه بخشها درست مشخص نیستند و این رو قبلا هم در پستی ذکر کردم 

مثلا سخت افزار 

vga 

درایورها 

نرم افزارهای مرتبط با vga 

پرسش و پاسخ 

اموزش 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود دوستان گلم

بر طبق پیشنهاد و انتقادات شما عزیزان گزینه گارانتی شرکتی و اصلی در سایت فروشگاه اضافه شد و کالاهایی که دو تا گارانتی دارن رو کم کم داریم مشخص میکنیم نوع و مدل گارانتی رو تا شما دوستان گلم راحتتر خرید کنید

موفق باشید و بسیار ممنونیم از انتقادات سازنده شما عزیزان @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...