رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بنده یکی از مخالفین عضویت ویژه بودم و حالا اینم یکی از اثراتش

بنده امشب قصد فروش کل کیس خودمو داشتم که چون در اک و قیمت مناسب گذاشتم فقط بحث سر قیمتش 6 صفحه شد اما جالبه اینه که تمام مواردی که کابران ویژه گذاشتن بالاتره و فقط سه تا تاپیک این پایینه به نظر شما این ظلم در حق سایرین نیست

اگه یه کاربر میهمان بیاد این اوضاع رو ببینه چی فکر میکنه

14216034635781.png

من این همه پستم طرفدار داشته این اوضاعمه کف کف تاپیک وا به حال بقیه 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اقا اون به کنار گزینه زیاد مهمی نی!!!

قسمت فروش وسایل لیون خیلی ازار دهندست :(

یعنی سه سوت فروش میره ای کاش واسه همه باز بود که اگه عضو معمولی هم خواست از این قیمت مناسب استفاده کنه بی بهره نمونه

لینک به دیدگاه

بنده یکی از مخالفین عضویت ویژه بودم و حالا اینم یکی از اثراتش

بنده امشب قصد فروش کل کیس خودمو داشتم که چون در اک و قیمت مناسب گذاشتم فقط بحث سر قیمتش 6 صفحه شد اما جالبه اینه که تمام مواردی که کابران ویژه گذاشتن بالاتره و فقط سه تا تاپیک این پایینه به نظر شما این ظلم در حق سایرین نیست

اگه یه کاربر میهمان بیاد این اوضاع رو ببینه چی فکر میکنه

14216034635781.png

من این همه پستم طرفدار داشته این اوضاعمه کف کف تاپیک وا به حال بقیه 

دقیقا منم مخالف این طرحم

اقا اون به کنار گزینه زیاد مهمی نی!!!

قسمت فروش وسایل لیون خیلی ازار دهندست :(

یعنی سه سوت فروش میره ای کاش واسه همه باز بود که اگه عضو معمولی هم خواست از این قیمت مناسب استفاده کنه بی بهره نمونه

درود دوستان گلم 

ممنونم از حضورتون در فروم لیون و عضویت در خانواده لیون

اول اینکه کاربر ویژه بودن برای عموم بازه و همه میتونن به راحتی عضوش بشن و خدای نکرده تبعیضی برای این مسئله قائل نشدیم پس راه عضویت برای شما دوستان هم بازه و اگر دوست ندارید وارد این گروه بشید امکانات دیگه از شما گرفته نشده و میتونید از امکانات دیگه بهره ببرید . در وحله بعد باید بگم که نه تنها کاربر ویژه حذف نخواهد شد بلکه منتظر اپدیت فروم هستیم تا امکانات ویژه تری رو به این گروه تقدیم کنیم . 

ما فروشنده هستیم و همانند شما ( امیدوارم توجه کرده باشید گفتم همانند شما ) که دوست دارید بسیار زود کالاتون رو بفروشید ما هم همچنین دوست داریم کالاهامون رو زود بفروشیم پس دنبال دردسر و توضیح بیشتر و یا سوال و جواب بیشتر در تاپیک فروشمون نیستیم و به همین دلیل فروش در این گروه برای ما به صرفه تره  چون بعضی از دوستانیکه در این گروه حضور دارن دنبال کالاهای خوش قیمت و مناسب هستن . 

ولی در بخش بازارچه تاپیکهای مهمی هستن که کارشون تموم شده ولی از مهم در نیومدن که از فردا این مسئله رو حل خواهیم کرد . 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم 

ولی در بخش بازارچه تاپیکهای مهمی هستن که کارشون تموم شده ولی از مهم در نیومدن که از فردا این مسئله رو حل خواهیم کرد . 

موفق باشید 

سلام 8 مورد تغییر حالت داده شد.

پیشنهاد : اگه بشه تاپیکی که قفل میشه از طریق کد برنامه بیاد کنترل کنه اگه " مهم شده " از این حالت تغییر بده، کار راحت میشه و کنترل هم نمی خواد @};- @};-

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

این تاپیک چرا قفل شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41403

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

دقیقا چرا قفل شد انجمن کامپیوتر که هست درست همه میدونیبم انجمنیه که در رابطه با قطعات باید بحث بشه اما اگر اینطوره و میخاستین بحث های غیر مرتبط با کامپیوتر رو ادامه ندین چرا پس بخش گفتگوی ازاد ایجاد شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنظر من قفل کردن این تایپک اصلا کار درستی نیست و اگر بخایم تمام بحث های کامپیوتری رو توی انجمن راه بندازیم انجمن کاملا بی روح خواهد بود . 

به بنده رابطی نداره و به عنوان یه کاربر نظر دادم . 

منم با قفل کردن این تایپک اصلا موافق نیستم !!!!!

لینک به دیدگاه

متاسفانه برخورد های سلیقه ای و احساسی با تاپیک ها زیاد شده و تعداد تاپیک های حذف شده هم به دنبالش زیاد شده

علتش هم به نظرم اینه که شخص تصمیم میگیره که یه تاپیک باشه یا نباشه

ولی اگه یه حالت گروه مانند بود رای گیری داشت یا تعداد مشخصی از کاربرا درخواست حذف میدادن، بهتر بود

بارها شاهد بودم تاپیک هایی به علت (به قل معروف) کلکل کاربرا حذف شده

تاپیک های آموزشی حساس!

تاپیک های خبری خاص!

و...

حتی تاپیک های حاوی توهین هم به جای حذف کل تاپیک میشه پست های حاوی توهین رو حذف کرد نه کلش رو

بحث بی قانونی نیست بحث ممیزیه که شبیه ممیزی های ... شده

در کل به نظرم بستن یه تاپیک که کاربرا در حال پست گذاشتن هستن نوعی توهین به کاربراس

برای نمونه تاپیک حک وای فای در 30 ثانیه

و دلیلشم سلیقه شخصیه، ترسه،چیه بود نمیدونم

ولی در کل قبول کنیم سانسور شده یه فرهنگ برای ما ایرانیا حالا با دلایل و توجیهات مختلف واسه اعمالش

بدترین چیز ندونستنه و بدتر از اون جلوگیری از دونستن(چه خودت چه دیگران)(ندونستن به معنی جهالت)

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

انتقادمو به پیام خصوصی منتقل کردم و تشکر از دوست خوبم Uranium

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

درود به شما و سایر دوستان گلم

یکی از دلایل قفل کردن اینجور تاپیکها اینه که خیلی از دوستان بعد از دیدن اینجور تاپیکها تمام گلایه های زندگیشون رو میارن اونجا میکنن و مطالبی رو مینوسن بعد از دادن پست اول که کاملا با قوانین فروم منافات داره .

در ضمن ما کاملا موافق بحث و گفتگو هستیم ولی نه مطالبی که کلا در ایران مسءله سازه و با قوانین جمهوری اسلامی مشکل داشته باشه که سریعا پاک خواهد شد

البته خوشبختانه خیلی وقتها دیده شده استارتر تاپیک خودش اعلام کرده که اگه کسی مطلبی خلاف قوانین فروم توی تاپیک بنویسه حتما گزارش میکنه و اینجوری خیال ما هم راحت میشه .

اگر استارتر هر تاپیکی که شروعش با قوانین فروم منافاتی نداره اعلام کنه که خودش مدیریت کنه و واقعا هم این کاررو بکنه حتما تاپیک باز خواهد موند و این کمکی میشه برای تیم مدیریتی

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

متاسفانه برخورد های سلیقه ای و احساسی با تاپیک ها زیاد شده و تعداد تاپیک های حذف شده هم به دنبالش زیاد شده

علتش هم به نظرم اینه که شخص تصمیم میگیره که یه تاپیک باشه یا نباشه

ولی اگه یه حالت گروه مانند بود رای گیری داشت یا تعداد مشخصی از کاربرا درخواست حذف میدادن، بهتر بود

بارها شاهد بودم تاپیک هایی به علت (به قل معروف) کلکل کاربرا حذف شده

تاپیک های آموزشی حساس!

تاپیک های خبری خاص!

و...

حتی تاپیک های حاوی توهین هم به جای حذف کل تاپیک میشه پست های حاوی توهین رو حذف کرد نه کلش رو

بحث بی قانونی نیست بحث ممیزیه که شبیه ممیزی های ... شده

در کل به نظرم بستن یه تاپیک که کاربرا در حال پست گذاشتن هستن نوعی توهین به کاربراس

برای نمونه تاپیک حک وای فای در 30 ثانیه

و دلیلشم سلیقه شخصیه، ترسه،چیه بود نمیدونم

ولی در کل قبول کنیم سانسور شده یه فرهنگ برای ما ایرانیا حالا با دلایل و توجیهات مختلف واسه اعمالش

بدترین چیز ندونستنه و بدتر از اون جلوگیری از دونستن(چه خودت چه دیگران)(ندونستن به معنی جهالت)

درود دوست عزیزم

از حرفهاتون برای من حس و بوی قضاوت میاد  و اگر سوالی دارید بپرسید تا پاسخ داده بشه و اگر پاسخ دقیق و شفافی نگرفتید شروع کنید به قضاوت کردن

اینو شما مشخص میکنید که بدترین چیز جلوگیری از دونستنه ؟؟؟؟؟؟؟ ایا ما از دانستن چلوگیری کردیم ؟ یا برعکس برای افزایش و بالابردن علم و باز کردن چشم خیلی از عزیزان تمام و تلاشمون رو میکنیم ؟

لطفا احساسی برخورد نکنید و اینجا هر کاری که می کنیم دلایلی داره

سانسور خوبه و یا بده ما در این کشور زندگی میکنیم با قوانین همین کشور باید فعالیت کنیم هر وقت قوانین تغییر کرد حتما حتما حتما در رفتارمون رو نوع برخوردمون حتما تغییر ایجاد خواهیم کرد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی سلام

بنده داشتم یک پاسخی میدادم شما جواب همه حرف ها رو دادید دقیق

متاسفانه خیلی لاز این  بحث های این تاپیک به بیراهه رفته -درست میگید موافقم

لینک به دیدگاه

جناب حسینی سلام

بنده داشتم یک پاسخی میدادم شما جواب همه حرف ها رو دادید دقیق

متاسفانه خیلی لاز این  بحث های این تاپیک به بیراهه رفته -درست میگید موافقم

درود رضا جان

ممنونم از شما

بنده موافقققققق صددددددددددددرصصصصصصصصصصد بحث و گفتگو هستم ولی با رعایت قوانین و احترام در جایی که داریم صحبت میکنیم .

همین تاپیکی که قفل شده اگر استارتر تاپیک اعلام کنه خودش مدیریت میکنه و در صورت عدم مدیریت دوباره قفل بشه بنده بازش میکنم  و همه تاپیکها رو ما این کار و میکنیم .

دوستانی گلم بحث و گفتگو باعث پیشرفت و رشد میشه . منظورم از بحث و گفتگو فقط تعریف و تمجدید نیست اینه که با هم مخالفت منطقی و دوستانه بکنیم و فقط و فقط و فقط نظرمون رو بگیم و نظر دیگران رو بشنویم و حی نظرشون رو رد نکنیم /

متاسفانه ما ایرانیها همیشه دلمون پره و اگر جایی گیر بیاریم که بتونیم خودمون رو خالی کنیم تعارف رو میگذاریم کنار ;)  ولی مهم اینه که ما بالغانه و منطقی حرفمون رو بزنیم

هر تاپیکی که کسی ایجاد میکنه و ادامه می خواد پیدا کنه و اگر از همون اولش مشکلی نداره توی خود تاپیکش اعلام کنه خودش تاپیک رو مدیریت میکنه و ما کاملا در خدمتیم @};-

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید متاسفانه بعضی از مسایل رو نمیشه خارج از فروم گفت چه برسه فروم لیون که یکی از معتبر ترین فرومهای سخت افزار فارسی زبان هست و یکسره زیر ذربین پس به آقای حسینی و همکارانشون حق بدین اگه این جور تایپکها س.ا.ن.س.و.ر نشه دوستان زحمت کش ...... کل سایت س.ا.ن.س.و.ر می کنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به تمام لیونی ها و لیونیون عزیز  @};-  @};-  @};-  @};-

چیزی که همه ما رو دور هم جمع کرده فروم لیون هست فروم لیون یعنی گل ترین مرد دنیا وهمکاران و دوستانشون و ما کاربران عادی

پس وقتی دارم میگم لیون یعنی همه کل

خوب ما یه جمع کوچیک داریم که به مرکزیت لیون عزیزه و همه سعی می کنیم همیشه بی عیب باشه و این محیط رو حفظ کنیم

تیم مدیریت هم تلاش های بسیار زیادی داره تا مثل فروم های دیگه نشه وقتی توش میری از تنوع مطالب سردرد میشی و حس خوندنت میره

وقتی داریم از حرکتی حرف میزنیم که خوب نیست به این معنی نیست که خدای نکرده بخوایم تخریب کنیم و شاکی و شاکی بازی... این رو همه می دونیم و

همه ما به دنبال جو آروم هستیم .

خوب خدایی به منم بر خورد داریم حرف میزنیم یکی از مدیریان عزیز بیاد صفحه رو قفل کنه!!!!

منم در بخش پیشنهادات زدم آقای حسینی هم توضیح دادن منم قبول کردم که اگر موردی باشه یعنی ما به آقای حسینی به عنوان مدیرکل اعلام کردیم

حالا اگر موردی خاصی باشه تا به باقی مدیران انتقال بدن خودشون می دونن 

اما خیلی بهتر بود که صفحه باز می بود و پست های مشکل دار حذف میشد و نرم تر برخورد میشد حداقل ما چند نفر که داشتیم اونجا حرف میزدیم

این مورد رو کامل رعایت می کردیم تا پایان عمر  :)  البته بازم رعایت می کنیم. حالا هم که نشده اشکالی نداره فکر میکنیم داداشمون بوده

میشه به داداشمون چیزی بگیم ! به هر حال خیلی نباید ناراحت شد.

خیلی خوبه به هم فرصت بدیم و زیاد سخت نگیریم 

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

شاد باشید

---------------------------------

دورد مجدد من این قسمت  قرمز رو پس میگیرم باید سریع حذف میشد

خدایی تو این یکی دو روز چقدر تاپیک های عجیب الخلقه میاد بیرون

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

در صورت امکان بخش گفتگوی آزاد به بخش گفتگوی از پیش تعیین شده تغییر پیدا کند 

سپاس  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود من به آنباکسینگ اعتراض داریم  :D

آقا مهدی آنباکسینگ پاور گرین سری جدید رو تو سایت گذاشتین عاشق این سری شدم  :)

چون می خوام کیس و پاورم ست باشه  @};-   به فکر استفاده از محصولات گرین افتادم

چون این پاور رد دوست دارم باید کیس رو هم عوض کنم که از کورسیر بیام رو گرین تنها کیس خوبشم Alumaxium هست که جلوش زیادی شبکه داره (کاش یکدست بود)

z70 هم داخلش سفیده!

حالا من بر سر دوراهی هستم  :(

از این مدل اعتراض تا حالا داشتین ؟ 

----------------------

خدا من رو ببخش که داشتم میرفتم کورسیر بخرم .... گرین جون دوست دارم به اندازه لیون  :x

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

با سلام

چند روزی میشه که تو محل کارم نمی تونم وارد سایت بشم.

اشکال هم ظاهرن از ای پی من هست چون وقتی با لبتاپ از خونه وارد میشم راحت بدون مشکل وارد میشه.

با همون لپتاپ وقتی میام تو محل کارم بازم وارد نمیشه.

ایراد از مرورگر و شیلتر شکن و این چیزا هم نیست.

جز لیون با هیچ سایت دیگه ای مشکل ندارم.

اینترنتمم adsl مخابرات هست.

کسای دیگه این مشکل رو ندارن؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

جناب آقای حسینی بزرگوار سلام

بنده چندین ساله عضو لیون هستم و در تمام تاپیکها و بحث ها و انجمن ها که شما شرکت داشتید واقعا انسان مودب و باشخصیتی هستید ولی میخوام یه گلایه دوستانه ازتون بکنم امیدوارم ناراحت نشید - من برای یه موردی سه بار به لیون زنگ زدم که با شخص جنابعالی صحبت کنم ولی علی رغم حضورتون هربار یک آقایی جواب داد و میگفت ایشون تلفنی نمیتونن صحبت کنند که آخرین بار گفتم کی زنگ بزنم که متاسفانه گفتند اگر چیزی میخواهی به بنده بگید که دیگه کلا منصرف شدم - درسته شما خیلی سرتون شلوغه ولی حالا یک دقیقه به ما وقت میدادید ایرادی نداشت از شما بعیده چون تا جایی که من از دوستان پرسیدم و میدونم شما بسیار انسان شریف و مودبی هستید - بازم جسارت بنده رو ببخشید - سربلند و سرافراز باشید

لینک به دیدگاه

در صورت امکان بخش گفتگوی آزاد به بخش گفتگوی از پیش تعیین شده تغییر پیدا کند 

سپاس  @};-

موافقم  

جدیدا بعضی تاپیک هایی که زده میشه اونجا درش بسته میشه :|  خوب اون پست هایی که مورد داره رو حذف کنید.

لینک به دیدگاه

بنده چندین ساله عضو لیون هستم و در تمام تاپیکها و بحث ها و انجمن ها که شما شرکت داشتید واقعا انسان مودب و باشخصیتی هستید ولی میخوام یه گلایه دوستانه ازتون بکنم امیدوارم ناراحت نشید - من برای یه موردی سه بار به لیون زنگ زدم که با شخص جنابعالی صحبت کنم ولی علی رغم حضورتون هربار یک آقایی جواب داد و میگفت ایشون تلفنی نمیتونن صحبت کنند که آخرین بار گفتم کی زنگ بزنم که متاسفانه گفتند اگر چیزی میخواهی به بنده بگید که دیگه کلا منصرف شدم - درسته شما خیلی سرتون شلوغه ولی حالا یک دقیقه به ما وقت میدادید ایرادی نداشت از شما بعیده چون تا جایی که من از دوستان پرسیدم و میدونم شما بسیار انسان شریف و مودبی هستید - بازم جسارت بنده رو ببخشید - سربلند و سرافراز باشید

اتفاقا من دوبار با ابشون صحبت کردم و هر دوبار خودشون جواب دادن.

بسیاز زیبا و محترمانه هم صحبت میکنن جناب حسینی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله کلا تلفنی خیلی ضعیف هستند 

مثلا به اینترنت دسترسی ندارم فوری هم باید یک محصولی رو بخرم زنگ میزنم میگم ببخشید مادربرد 97 قیمتش چنده درجواب : چند قیمت دارید ؟ خب عزیز دل اگر میدونستم چند هست که از شما نمیپرسدیم ! 

یا یک نکته دیگه زنگ زدم لیون میگم دستگاه خرابه میگه با بخش پشتیبانی تماس بگیر یک شماره میدند زنگ میزنم اونجا میگن به با بخش پشتیبانی تماس بگیر همون شماره قبلی رو میدند که داشتم خخخخ بعد اخر میگن وقت نهار هست یا مسئولش نیست

البته تازگی اینطوری شده مثلا پارسال اولین بار لیون رو تو اینترنت پیدا کردم زنگ زدم تلفنی برای یک کیس مشاوره گرفتم کسی که پشت تلفن بود 20 دقیقه به من مشاوره داد واقعا خوشم اومد یعنی حرفه ای پشت تلفن جواب گو بود هرکی بود دستش درد نکنه واقعا عالی بود @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام وعرض ارادت خدمت اقای حسینی. @};-

بنده یه گله ای از سیستم واسطه داشتم واون اینه که سیستم واسطه خیلی ضعیفه به لحاظ سرعت انجام معامله بین دوطرف.البته قبول دارم مشکلات بسیاره ووقت شما کم.ولی خوب بنظرمن یه نفرنمیتونه پاسخگوی اینهمه نیازورسیدگی به امورباشه. متاسفانه بدلیل دیرکرد در پاسخگویی شما درامورواسطه گری سه چهارمورد معامله بنده که مهم هم بودن بهم خورد.

پیشنهاد بنده اینه که درغیاب شما که وقت کافی برای واسطه گری ندارید یه نفرکه مورد تایید واعتماد شما هست به نمایندگی ازشما امور واسطه گری رو برعهده بگیره.

چون دوطرف تابیان باواسطه معامله روانجام بدن یه هفته طول میکشه ،سرعت انجام معامله دراین روش خیلی پایینه واین درحالیه که درروش مستقیم دوروزه انجام میشه.

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

ممنونم از انتقادتون و وقتی که گذاشتید

بنده عذر میخوام اگر احساسی در شما ایجاد شده .

در مورد وصل کردن تلفن باید بگم که بنده خیلی وقته از سیستم فروش و مسائل مربوط به فروش کنار رفتم و برای این بخشها مسئولین خودش رو داره و میتونید باهاشون هماهنگ کنید .

اینجا هیچ کاری نیستش که بنده بتونم انجام بدم ولی مسئولین و همکاران بنده نتونن انجام بدن . یعنی تمام مسائل لیون کامپیوتر توسط همکارانمون قابل حله عزیزم و حتما نیاز به اتصال تلفن نیست .

البته بعضا تلفن رو پاسخ میدم ولی در اکثر مواقع بنده نمیتونم تلفنی صحبت کنم و از این بابت عذرخواهی میکنم .

برای ارتباط با بنده میتونید به بنده پیغام بدید اینجا و یا با ایمیل info@lioncomputer.ir با بنده در ارتباط باشید

ممنونم دوست گلم

بله کلا تلفنی خیلی ضعیف هستند 

مثلا به اینترنت دسترسی ندارم فوری هم باید یک محصولی رو بخرم زنگ میزنم میگم ببخشید مادربرد 97 قیمتش چنده درجواب : چند قیمت دارید ؟ خب عزیز دل اگر میدونستم چند هست که از شما نمیپرسدیم ! 

یا یک نکته دیگه زنگ زدم لیون میگم دستگاه خرابه میگه با بخش پشتیبانی تماس بگیر یک شماره میدند زنگ میزنم اونجا میگن به با بخش پشتیبانی تماس بگیر همون شماره قبلی رو میدند که داشتم خخخخ بعد اخر میگن وقت نهار هست یا مسئولش نیست

البته تازگی اینطوری شده مثلا پارسال اولین بار لیون رو تو اینترنت پیدا کردم زنگ زدم تلفنی برای یک کیس مشاوره گرفتم کسی که پشت تلفن بود 20 دقیقه به من مشاوره داد واقعا خوشم اومد یعنی حرفه ای پشت تلفن جواب گو بود هرکی بود دستش درد نکنه واقعا عالی بود @};-  @};-

درود دوست گلم

حق با شماست و سال گذشته این مسئله رو داشتیم که به لطف خدا امسال این مسئله در حد بالایی حل شده

برای مشاوره هم میتونید تماس بگیرید و  شماره ها و داخلی ها تغییر کردن دوست گلم و ما کماکان در خدمتتون هستیم

باسلام وعرض ارادت خدمت اقای حسینی. @};-

بنده یه گله ای از سیستم واسطه داشتم واون اینه که سیستم واسطه خیلی ضعیفه به لحاظ سرعت انجام معامله بین دوطرف.البته قبول دارم مشکلات بسیاره ووقت شما کم.ولی خوب بنظرمن یه نفرنمیتونه پاسخگوی اینهمه نیازورسیدگی به امورباشه. متاسفانه بدلیل دیرکرد در پاسخگویی شما درامورواسطه گری سه چهارمورد معامله بنده که مهم هم بودن بهم خورد.

پیشنهاد بنده اینه که درغیاب شما که وقت کافی برای واسطه گری ندارید یه نفرکه مورد تایید واعتماد شما هست به نمایندگی ازشما امور واسطه گری رو برعهده بگیره.

چون دوطرف تابیان باواسطه معامله روانجام بدن یه هفته طول میکشه ،سرعت انجام معامله دراین روش خیلی پایینه واین درحالیه که درروش مستقیم دوروزه انجام میشه.

درود دوست گلم

در مورد سیستم واسطه حتما بررسی میشه و به پیشنهادتون هم فکر میکنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...