رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

آقا لطفا کاری کنید تاپیک هایی که قبلا صفحه اولش یاو دو و..  دیدم وقتی روش کلیک میکنیم از صفحه اول نیاد این جوری باید یه بار هم صفحه آخر رو بیارم.

این کار باعث میشه حجم اینترنت بره.

ممنون.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

با سلام خدمت عزیزان و زحمتکشان لیون

بنده انتقاد دارم و انتقادم وارده

این سایت شده مافیای یک سری از دوستان و همچنین شده جولونگاه

یک نفر پست میزاره حالا مفید یا غیر مفید بعد میاد تو گروه واتزاپ یا مثلا وایبر یا تلگرام بعد به همه ی دوستای عضو گروه لینک میده ملت هم میرن لایک میکنن

تو سمت خرید و فروش هم ..همه اجناس فروشی دیگران طلاست برای ما افتابه انقدر با همدستی تو سر مال طرف میزنن تا بتونن قیمت مفت بخرن

----اصلا هم توی قسمت فیدبک ها نظارتی وجود نداره. هرکی بخواد میره معامله نکرده فیدبک میده ...

اینم که جدیده.... یارو اومده فیدبک منفی داده نوشته الکی چون بعد از خرید قطعی ازمعامله منصرف شدم :mad: :mad: :mad: :mad:

ایا قانون نداره؟ ایا هردم بیله؟

ویرایش شده توسط Hamid . SHahan
لینک به دیدگاه

برای شخصی که امتیاز فیدبک منفی داده اصلا مهم نیست که منفی بگیره یا نه چون اعتباری نداره

ولی برای من مهمه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

آقا لطفا کاری کنید تاپیک هایی که قبلا صفحه اولش یاو دو و..  دیدم وقتی روش کلیک میکنیم از صفحه اول نیاد این جوری باید یه بار هم صفحه آخر رو بیارم.

ممنون.

این بدجوری رو اعصابه

مخصوصا اگر صفحه اول کلی عکس داشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا یه مدته برای من پست و پ.خ دیر ارسال میشه و کمی کنده.

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

چند تا نمونه لینک از تاپیکها اگر بهمون بدید ممنون میشم که بررسی دقیقتری نسبت به نظر شما داشته باشیم

ممنونم از شما

سلام مجدد اینم دونمونه نمونه لینک که همشون مال سال 92 بوده ولی من دسترسی به حذف اون ندارم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=25989&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=24513&hl=

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت عزیزان و زحمتکشان لیون

بنده انتقاد دارم و انتقادم وارده

این سایت شده مافیای یک سری از دوستان و همچنین شده جولونگاه

یک نفر پست میزاره حالا مفید یا غیر مفید بعد میاد تو گروه واتزاپ یا مثلا وایبر یا تلگرام بعد به همه ی دوستای عضو گروه لینک میده ملت هم میرن لایک میکنن

تو سمت خرید و فروش هم ..همه اجناس فروشی دیگران طلاست برای ما افتابه انقدر با همدستی تو سر مال طرف میزنن تا بتونن قیمت مفت بخرن

----اصلا هم توی قسمت فیدبک ها نظارتی وجود نداره. هرکی بخواد میره معامله نکرده فیدبک میده ...

اینم که جدیده.... یارو اومده فیدبک منفی داده نوشته الکی چون بعد از خرید قطعی ازمعامله منصرف شدم :mad: :mad: :mad: :mad:

ایا قانون نداره؟ ایا هردم بیله؟

درود

منفی هر دوی شما پاک شده چون معامله ای صورت نگرفته بوده

این بدجوری رو اعصابه

مخصوصا اگر صفحه اول کلی عکس داشته باشه

اینو باید به مسئول فنی بدیم که متاسفانه ایشون سربازی هستن و چند وقت دیگه میان عزیزم خود ما هم در حال حل این مسئله هستیم

آقا یه مدته برای من پست و پ.خ دیر ارسال میشه و کمی کنده.

خوب ساعتیهایی هستش که اینترنت کنده و سرورها شلوغن برای همینه ولی در کل مشکلی از جانب سرور وجود نداره

سلام مجدد اینم دونمونه نمونه لینک که همشون مال سال 92 بوده ولی من دسترسی به حذف اون ندارم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=25989&hl=

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=24513&hl=

درود

تاپیکهای قدیمی برای سرچ در گوگل و سئو یه جاهایی نیازن و فکر نمیکنم که مشکلی برای کسی ایجاد کنه

لینک به دیدگاه

درود 

لطفا در بخش فروشگاه قسمت power ها active PFC رو اضافه کنید 

سپاس 

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون.

به عکس زیر دقت کنین.

post-11380-0-68098400-1435395228_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان من سیستم انتخاب کردم ولی بعضی قطعات رو سایتتون نداره :(

مثل کیس x3+viper و گرافیک 970 amp یا گالاکس :(

نمیشه اینا رو بیارید؟ @};-

لینک به دیدگاه

دوستان من سیستم انتخاب کردم ولی بعضی قطعات رو سایتتون نداره :(

مثل کیس x3+viper و گرافیک 970 amp یا گالاکس :(

نمیشه اینا رو بیارید؟ @};-

درود

کارت گرافیک که فردا موجود میشه عزیزم

ولی کیس رو خود شرکت گرین نداره

@};-

لینک به دیدگاه

به نظر من برای ارسال مرسولات باید قانون ایجاد بشه تو فروم

مثلا فروشنده میگه مسئولیت سلامت رسیدن قطعه با خریداره

خریدار میگه با فروشنده هست

یک نفر باید مسئول باشه،

یا یه قانونی بزارین خریدار باید بگه فروشنده با چی ارسال کنه بعد اگه اتفاقی افتاد مسئول خریدار باشه یا هر قانونی که عام کاربرا قبول کنند

لینک به دیدگاه

به نظر من برای ارسال مرسولات باید قانون ایجاد بشه تو فروم

مثلا فروشنده میگه مسئولیت سلامت رسیدن قطعه با خریداره

خریدار میگه با فروشنده هست

یک نفر باید مسئول باشه،

یا یه قانونی بزارین خریدار باید بگه فروشنده با چی ارسال کنه بعد اگه اتفاقی افتاد مسئول خریدار باشه یا هر قانونی که عام کاربرا قبول کنند

درود

هر وقت دوستان از سیستم واسطه استفاده کردن حتما پاسخگو خواهیم بود و کمک میکنیم ولی وقتی دوستان در پیغام خصوصی معامله میکنن و از اولش ما در جریانش نیستیم پس نمیتونیم کاری بکنیم .

تا الان در سیستم واسطه چند نفر از دوستان به مشکل برخوردن ولی خیلی دوستانه و راحت حلش کردن و هر طرف یه مقدار گذشت کرده و مسئله ختم به خیر شده .

ما اصراری به استفاده از سیستم واسطه نداریم و خود من هم توی سیستم وقتم خیلی گرفته میشه ولی تعهدیه که نسبت به کاربرانمون داریم و در اینده ای نزدیک تبدیل به یک سیستم میشه به صورت برنامه

لینک به دیدگاه

آقای حسینی من یک تاپیک فروش xbox 360 elite می زنم . چند روز می گذره خود به خود حذف می شه! نه اخطاری! نه علت حذف شدنش! چرا خب؟ اگر چیزی رعایت نشده خب لااقل بفهمم مشکل از کجاست

لینک به دیدگاه

درود . جناب حسيني گل بنده يك سوال يا به عبارتي يه انتقاد خيلي كوچيك دارم . البته ببخشيد بي ادبيه \

ايا امكانش هست كه مديريت سيستم واسطه با شما و چن تن ديگر از همكاراتون باشه ؟ شما با توجه به حجم كاري زيادتون خيلي دير به سيستم واسطه رسيدگي ميكنيد 

لینک به دیدگاه

سلام

چرا از کارت گرافیک سری 970 فقط یدونه msi موجوده که اونم با اون قیمتش اصلا نمیارزه هروقت هم کارتی را موجود می کنید سریع ناموجود میشود برای مثال همین gigabyte gtx 970 g1  دو سه روز پیش موجود شد ولی همین امروز ناموجود شد خب از کارت هایی که فروش زیادی دارند مثل همین کارت گیگابایت تعداد بیشتری بیارید

ممنون

لینک به دیدگاه

آقای حسینی من یک تاپیک فروش xbox 360 elite می زنم . چند روز می گذره خود به خود حذف می شه! نه اخطاری! نه علت حذف شدنش! چرا خب؟ اگر چیزی رعایت نشده خب لااقل بفهمم مشکل از کجاست

درود عزیزم

در لینک زیر قوانین رو بخونید مطمئننا به جوابتون خواهید رسید عزیزم

بخصوص قانون 20 رو

این قوانین برای عملکرد بهتر از در فروم وضع شده و هر چند وقت یکبار هم اپدیت میشه تا خدای نکرده به کسی اسیبی نرسه و همه اینها برای بالا بردن امنیت در معاملات کاربران عزیز هستش

درود . جناب حسيني گل بنده يك سوال يا به عبارتي يه انتقاد خيلي كوچيك دارم . البته ببخشيد بي ادبيه \

ايا امكانش هست كه مديريت سيستم واسطه با شما و چن تن ديگر از همكاراتون باشه ؟ شما با توجه به حجم كاري زيادتون خيلي دير به سيستم واسطه رسيدگي ميكنيد 

درود

دانیال جان اینکه دیر جواب میدم حق با شماست ولی معمولا طی همون روز ( اگر روز کاری باشه ) پاسخ میدم مگر اینکه روزهای تعطیل باشه

برای این سیستم در اینده نزدیک برنامه هایی داریم که بعد از اجرا اعلام میکنیم

سلام

چرا از کارت گرافیک سری 970 فقط یدونه msi موجوده که اونم با اون قیمتش اصلا نمیارزه هروقت هم کارتی را موجود می کنید سریع ناموجود میشود برای مثال همین gigabyte gtx 970 g1  دو سه روز پیش موجود شد ولی همین امروز ناموجود شد خب از کارت هایی که فروش زیادی دارند مثل همین کارت گیگابایت تعداد بیشتری بیارید

ممنون

درود

هر کالایی که در سایت گرون خورده مثل همین 970 MSI متاسفانه فروشش هم کم بوده چون کاربران کاملا علمی و بسیار منطقی خرید میکنن و ما کاملا به این مسئله واقفیم و کاملا برای ما ثابت شده یعنی وقتی کالایی فرق چندانی با کالای دیگه نداره اونیکه الکی گرون هستش رو نمیخرن و این جای بسی خوشحالی داره

اینقدر تقاضای خرید روی سری 970 زیاده که ما هر تعدادی میاریم چند روز بیشتر طول نمیکشه که فروخته میشه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من یه انتقاد دارم ولی نه از مدیریت چون تیم مدیریت و نظارت کارشو به نحو احسن داره انجام میده ... انتقاد من از بعضی کاربرای فرومه که گاها مشاهده شده از سر لج و لجبازی با دیگری طرف رو دیسلایک بارون میکنن ...اگه این روند بخواد پیش بره باعث بی انگیزگی و بعضا ترس از دیسلایک شدن پست ارسالی و عدم ارسال پست و نظرات میشه ... نمیگم منفی ندین ولی بجا بدین نه اینکه طرف رو روی هر پستی منفی بدین 

با تشکر از سایت و مدیریت خوب و بچه های گل لیون :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

علتش :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=24657&p=560052

و یکی دیگه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=24657&p=540872

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی از سایت خوبتون بسیار سپاسگذارم

فقط یک انتقاد از شما دارم 

اونم اینه که بنده همونطوری که در جریان هستید دو عدد فن سی پیو سفارش دادم برای خودمم نبود 

که وقتی به دستم رسید مشاهده کردم که یک فن بیشتر موجود نیست

برا همین باهاتون تماس گرفتم و با دفتر فروش بعد از چندین بار تماس بعد از بررسی متوجه ارسال نکردن فن دوم توسط خود لیون شدید و قرارشده دوباره بفرستید

حالا این وسط بنده باید دوبار هزینه ارسال کالا رو بدم

و همچپنین چند روز دیر تر باید کالا شما رو به دوستم تحویل بدم

درسته اتفاق خاصی شاید نیوفتاده باشه

ولی امیدوارم در کارتون دقت کنید تا همچین مشکلاتی برای کس دیگه ی در لیون پیش نیاد

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی از سایت خوبتون بسیار سپاسگذارم

فقط یک انتقاد از شما دارم 

اونم اینه که بنده همونطوری که در جریان هستید دو عدد فن سی پیو سفارش دادم برای خودمم نبود 

که وقتی به دستم رسید مشاهده کردم که یک فن بیشتر موجود نیست

برا همین باهاتون تماس گرفتم و با دفتر فروش بعد از چندین بار تماس بعد از بررسی متوجه ارسال نکردن فن دوم توسط خود لیون شدید و قرارشده دوباره بفرستید

حالا این وسط بنده باید دوبار هزینه ارسال کالا رو بدم

و همچپنین چند روز دیر تر باید کالا شما رو به دوستم تحویل بدم

درسته اتفاق خاصی شاید نیوفتاده باشه

ولی امیدوارم در کارتون دقت کنید تا همچین مشکلاتی برای کس دیگه ی در لیون پیش نیاد

درود

دوست عزیز در همچین مواقعی که اشتباه از طرف ما بوده تمامی هزینه بر عهده لیون کامپیوتر هست.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز در همچین مواقعی که اشتباه از طرف ما بوده تمامی هزینه بر عهده لیون کامپیوتر هست.

خیلی خوشحالم که واقعا مشتری مدار هستید.

لینک به دیدگاه

سلام و درود

لطفا هارد اینترنال با ظرفیت 2 ترابایت را موجود کنید، البته مدل های کاربری خانگی، نه سرور و صنعتی.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان لیونی و جناب حسینی

2شنبه من یه سفارش داشتم یکی هارد وسترن و یه خمیر سیلیکون که 3شنبه رسید و منم بخاطر کارم بعدازظهر رفتم گرفتم. شب که اومدم خونه گفتم عکس بگیرمو بسته رو باز کنم.

y79u5savktinjiwf50do.jpg

خب از نظر جعبه مشکلی نیست

حالا جعبرو باز میکنم که انبوهی از روزنامه هست که برای جلو گیری از ضربه و جابجایی جنس درون جعبس که بازم مشکلی نیست.

bfcrc86viw9khj72eumo.jpg

روزنامه هارو بیرون میارم و به ته جعبه میرسم

n8kfktkdcyejgkhvu6n9.jpg

در ته جعبه هارد و خمیره

yhpcyoc5z9li13ia2u18.jpg

حالا انتقاد من

جناب حسینی دست شما و همکارنتون درد نکنه بابت قیمت و پاسخگویی و ارسال به موقع.

ولی مشکل من اینجاست چرا هارد رو در ته جعبه قرار گرفته!!!؟

درسته هارد دور یه پلاستیک حباب دار پیچیدین ولی این الان بشترین ضربه دریافت میکنه. اگه این جعبه پرت بشه یا روی یه جسم برامده بیوفته اون جسم برامده ضربشو به هارد وارد میکنه .یعنی عملا هم زحمت شما که بسته بندی انجام دادین بیهوده بوده و هم از گارانتی خارجه.

بهتر بود یه مقدار از اون روزنامه ها رو اول ته جعبه قرار بدین بعد اون جنس و بعد بازم روزنامه که از همه جهت جلوی ضربه گرفته بشه نه فقط بالای جعبه.

این انتقاد من برای بهتر شدن بسته بندی بود. امید وارم کسی ازم دلخور نشه .

بازم ممنون

یادم رفت بگم هارد رو نمیتونم خودم تست کنم چون واسه کسیه که باید حضوری باز کنم و نصب کنم رو nvr

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت جناب حسینی ,دوستان و اساتید محترم

من چندین خرید از لیون داشتم و توی همه خرید هام با یه مشکل برخوردم, اونم اینکه وقتی سفارش میدی در حالی که مبلغ رو هم انلاین می واریزم, بازم تیم لیون انگار ن انگار که یکی یه چیزی سفارش داده!

مجبوری حتما بهشون زنگ بزنی و یادآوری کنی که سفارش رو ارسال کنن.

من تا حالا مین برد, cpu , پاور کیس و تازگیا رم هم از لیون خریدم و همه جداگانه بوده و همه خرید ها هم تا وقتی زنگ نزدم ارسال نشدن!

خب شاید حالا مث اینبار امکان تماس نباشه, اونوقت جنس همینجور معلق بمونه!

من  پریروز خرید کردم تا الان سفارشم معلقه! چون عجله هم داشتم زدم پیشتاز بشه خیر سرم!

امیدوارم انتقاد بنده حقیر رو به چشم دوستانه ببینین و کدورتی ایجاد نشه.

ممنون از تیم لیون. @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...