رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من جزء ناراضی ها نیستم فقط جهت اطلاع .

ببینید اینم درنظر بگیریم که بعضی وقت ها VPS ها دچار مشکل میشن و این طبیعی هست ایشون هم گفتن دارن تعویض میکنن .

در مورد اون کاربر هم از کلمه زشت دزد استفاده کردن باید عرض کنم  بعد از خرید یوزر و پسورد علاوه بر نمایش بعد از خرید مشخصات برای شما ایمیل هم میشه . بنظرم بهتر بود به خود ایشون اطلاع میدادن تا ایشون بررسی کنن . من قبلا هم از ایشون خرید کردم و مشکل خاصی نداشتم .

در کل امیدوارم مشکل تاپیک ایشون حل بشه .

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

پس لطفا" در انجمن تاپيك نزنيد چون مجبور مى شويد در صورت برخورد بد با كاربران در برابر مديران انجمن پاسخ گو باشيد. من هم در اين انجمن فروشندگى كردم، اگر مشترى بياد به من بگه دزد، همونجا ازش شماره ى كارت ميگيرم و مبلغى رو كه به من پرداخت كرده به وى بر ميگردونم.

من اينجا وقتى قطعه به كسى ميفروشم اگر طرف جنس دستش رسيد و بلافاصله ناراضي بود و برگشت به من گفت دزد، مبلغى كه پرداخت كرده رو بهش پس ميدم، جنس رو پس ميگيرم. نه اينكه منم هم به وى ناسزا بگم باهاش درگير بشم.

من حرف شما رو قبول دارم، ممكنه به دلايل فنى سرور شما دچار مشكل بشه، و مشترى ناراضى بشه، اين طبيعيه، چيزى كه طبيعى نبود رفتار شما در مقابل مشترى ناراضى بود كه به جاى پاسخ دهى با "محبت" و "رفتار مناسب"، به جنگ با وى رفتيد.

ضمن اينكه بايد صبورانه تر برخورد ميگرديد و رفتارى شايسته تر ميداشتيد، در صورتى كه مشترى به اشتباه از شما شكايتى داشت، ميتوانيد به مديران انجمن مراجعه كنيد تا پست مربوطه را پاك و يا با كاربر خاطى برخورد كنند. نه اينكه خود شما راسا" با همه در بيفتيد.

فروشندگى هم جنبه ميخواد، و اينكه بدونيد مشتريها ولى نعمت هاى ما هستند. اسامى سه نفر ناراضى رو در پيغام خصوصى خدمدتون ارائه ميكنم، در صورت صلاحديد مدير انجمن تاپيك شما باز ميشه.

برخورد آدما متفاوته شما اینجوری برخورد میکنی اما من تحمل اینکه کسی بخواد بخاطر 3 4 تومن بیاد بگه دزد رو ندارم و اینجور ولی نعمت رو نمیخوام .....

درضمن ممنون میشم تاپیک رو حذف کنید باتشکر .

ویرایش شده توسط pourya
لینک به دیدگاه

درضمن ممنون میشم تاپیک رو حذف کنید باتشکر .

تاپیک رو میتونم ببندم اما نمیتونم حذف کنم، چون در اونجا خرید و فروش انجام شده، و امتیاز ثبت شده، به جهت حفظ سابقه در انجمن نمیشه حذف کرد.

اگر خرید و فروش نشده بود، میشد حذفش کرد.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

ی موردی خیلی وقته که در مورد فروشگاه رفته رو اعصابم ...

علت علاقه ی وحشتناک فروشگاه لیون به usb چیه که تقریبا تو 2هفته ی اخیر سیل بسیار وحشتناکی از انواع مدل usb 3 & usb 2 تو فروشگاه موجود شده درحالی که هنوز مادربردی مثل Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3 رو موجود نکردین ؟؟

این مورد در مورد محصولات TSCO هم صادقه ... یعنی شاید بی کیفیت ترین محصولات کل دنیای کامپیوتر رو این شرکت بزنه بعد شما تقریبا هرچی تاحالا تولید کرده رو تو فروشگاه آوردین ...

موجود بودن محصولاتی از این دست به نفع فروشگاه ک نیست هیچ بلکه از نظر من به وجهه ی فروشگاه ضرر هم میزنه

لینک به دیدگاه

علت علاقه ی وحشتناک فروشگاه لیون به usb چیه که تقریبا تو 2هفته ی اخیر سیل بسیار وحشتناکی از انواع مدل usb 3 & usb 2 تو فروشگاه موجود شده درحالی که هنوز مادربردی مثل Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3 رو موجود نکردین ؟؟

این مورد در مورد محصولات TSCO هم صادقه ... یعنی شاید بی کیفیت ترین محصولات کل دنیای کامپیوتر رو این شرکت بزنه بعد شما تقریبا هرچی تاحالا تولید کرده رو تو فروشگاه آوردین ...

موجود بودن محصولاتی از این دست به نفع فروشگاه ک نیست هیچ بلکه از نظر من به وجهه ی فروشگاه ضرر هم میزنه

درود دوست گلم

مرسی از انتقادتون

ما در گذشته فقط کالاهای هایند و قطعات اصلی رو در سایت داشتیم و کلی از مشتریان و مصرف کنندگان عزیز رو به دلیل سیاست اشتباه نادیده گرفتیم و خودمون هم متضرر شدیم . لذا در سال جاری نمایندگی خیلی از شرکتهای وارد کننده رو گرفتیم و در حال وارد کردن کالاهای این شرکتها در سایت هستیم .

در ضمن خیلی از این برندهایی که شما میفرمایید طرفداران خودشون رو دارن و این کار ما احترام به علاقمندان این برندها هستش .

در مورد مادربورد Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3 به محض ورود توی سایت قرار میگیره @};-

لینک به دیدگاه

موافقیم (هروز فلش جدید اصلا دیگه حالم از قیافه فلش بهم خورده  منتظر کیس جدید cooler master هستم).  :D 

---

دیروز یک ساعت نشستم تو پ|خ برای یه بنده خدایی چیزی نوشتم بعد ارسال رو زدم نوشته 

502 Bad Gateway

:mad:  جالبه آخرین ذخیره خود کاریی هم در کار نبود مجبور شدم دوباره 1 ساعت بشینم بنویسم

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

کاری به سیاست لیون به آوردن این محصولات ندارم به هر حال فروشنده هستند و باید تمام اقشار مشتری ها رو در نظر بگیرند ولی الحق و الانصاف این دوستمون هم بی راه نمی گه بی کیفیت مال یک دقیقه محصولات این شرکته دریغ از کوچیکترین کیفیتی در ساخت.من یه بار از کیبورد های این شرکت استفاده کردم. کلید اینتر رو یه مقدار محکم زدم کلید دو تیکه شد! 

لینک به دیدگاه

سلام

بنظرم اگه جای آخرین موضوعات انجمن رو با جای اخرین ارسالهای وبلاگ تغیر بدید بهتر باشه

لینک به دیدگاه

سلام

بنظرم اگه جای آخرین موضوعات انجمن رو با جای اخرین ارسالهای وبلاگ تغیر بدید بهتر باشه

موافقم

لینک به دیدگاه

دارم تاپیک ایجاد میکنم بعد از زدن ارسال تاپیک هیج اتفاقی نمیافته :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دارم تاپیک ایجاد میکنم بعد از زدن ارسال تاپیک هیج اتفاقی نمیافته :|

برای من هم همینطوره متاسفانه !!!!

لینک به دیدگاه

سلام

درود

بررسی میشه دوست گلم

لینک به دیدگاه

نظرم اینه قیمت هاتون رو درست کنید آدم یه لحضه ذوق زده میشه  :D  البته فقط یه صفر هست ولی باز فکرش رو بکن ! :wacko:

ou2o_68.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام.

2 روز پیش من یک سری قطعه گرفتم .

http://lioncomputer.ir/product/5410/+DeepCool+Gamer+Storm+CAPTAIN+360+AiO+Liquid+CPU+Cooler/

http://lioncomputer.ir/product/4705/Corsair+Graphite+Series%E2%84%A2+760T+Full-Tower+Windowed+Case/

http://lioncomputer.ir/product/4733/WD+Black+4TB+64MB+Buffer+HDD/

قطعات دیشب به دستم رسید .

پسر خالم رو هم بهش گفتم بیاد و  با ذوق و شوق نشستیم کیس جدید رو اسمبل کنیم.

کیس واقعا جا دار و فوق العاده با طراحی مهندسی بی نظیر .

واتر کولر هم که قیافش حرفی برای گفتم نمیذاشت.

بعد از اسمبل کردن سیستم  و روشن کردن سیستم ناگهان یک صدایی از داخل کیس اومد !!!

درب کیس رو باز کردم دیدم 2 تا پایه واتر کولر شکسته !!!

اونجا بود که انگار اب یخ ریختن روی تنم   پسر خالم که داشت میمرد  دی =))

صبح با اقا مهدی تماس گرفتم و موضوع رو باهاشون مطرح کردم و ایشون من رو به اقای حسینی وصل کردند .

اقای حسینی هم از من پرسیدند که چی شد و چه اتفاقی افتاد و من هم براشون شرح دادم .

بعد از شنیدن حرف های بنده  اقای حسینی پرسیدند چه حسی داشتی اون موقع نمیدونم چرا حسم رو مخفی کردم و گفتم زیاد ناراحت نشدم  ولی پسر خالم داشت میمرد .

بعد اقای حسینی یک جمله گفت که خیلی باهاش حال کردم  البته دلیل اینکه حسم رو هم پنهان کردم هم  این هست  که من به اقای حسینی ولیون باور دارم.  باور دارم که کارشون درست هست و حرف زدن با ایشون هم باعث باعث دلگرمی بنده هست .

جمله اقای حسینی این بود : به پسر خالتون بگید من از لیون خرید کردم و لیون پای همه چی وایساده .  بعد از این مکالمه به پسر خالم زنگ زدم  گفت که  دمش گرم .

خلاصه  هدفم از زدن این پست این هست که  تشکر کنم  و بگم  که باید ادم باور داشته باشه به چیزی مخصوصا مجموعه بزرگ لیون   اقای حسینی و اقا مهدی  گل  و کلیه کسانی که در مجموعه فعالیت میکنند .

انشالا قطعات کامل بشه تست های دما و کلیه جزعیات در مورد این کیس رو در تاپیک کاملی شرح خواهم داد .

q86bxy59hsv0bx6iysby.jpg

7mz0m5yquwtp6tjc4gek.jpg

is27iezr7w1q61v8gte7.jpg

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان

الان داشتم تو بازارچه قسمت پردازنده ها دور میزدم خیلی درهم برهم هست و شلوغ تقریبا ادم گم میشه توش

دو تا پینهاد داشتم

1- مثل خیلی از سایت های داخلی و خارجی می تونید بازارچه رو به دو قسمت خرید و فروش تقسیم کنید

2- برای سوکت های مختلف تاپیک جدا بزنید

الان مثلا می خواهی یه پردازنده سوکت 1155 پیدا کنی تو عنوانی همه نوشتن i3 یا نهایت مدلشو نوشتن که خوب همه مدل هارو که افراد عام نمی دونن

باید یکی یکی باز کنن نگاه کنن و این خیلی سخته

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

میشه خواهش کنم تاپیک های گفتگو ازاد ( که معمولا بعد از نیمه شب که کاربرا های عزیز انجمن قبل از خواب یک صحبتی میکنند ) رو زود قفل نکنین؟؟!

مثل این تاپیک که خیلی میخواستم با نظرات مختلف در این مورد اشنا بشم ( شاید عقیده من اشتباه باشه و اصلاح بشه )

به نظرم این تاپیک ها گاهی اوقات خیلی هم مفید میتونه باشه .....

البته اینجا انجمن سخت افزاری هست میدونم ولی در کنار تاپیک های سخت افزاری و نرم افزاری هم میتونه یک زنگ تفریح به حساب بیاد!

تشکر @};- 

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

با سلام.

2 روز پیش من یک سری قطعه گرفتم .

http://lioncomputer.ir/product/5410/+DeepCool+Gamer+Storm+CAPTAIN+360+AiO+Liquid+CPU+Cooler/

http://lioncomputer.ir/product/4705/Corsair+Graphite+Series%E2%84%A2+760T+Full-Tower+Windowed+Case/

http://lioncomputer.ir/product/4733/WD+Black+4TB+64MB+Buffer+HDD/

قطعات دیشب به دستم رسید .

پسر خالم رو هم بهش گفتم بیاد و  با ذوق و شوق نشستیم کیس جدید رو اسمبل کنیم.

کیس واقعا جا دار و فوق العاده با طراحی مهندسی بی نظیر .

واتر کولر هم که قیافش حرفی برای گفتم نمیذاشت.

بعد از اسمبل کردن سیستم  و روشن کردن سیستم ناگهان یک صدایی از داخل کیس اومد !!!

درب کیس رو باز کردم دیدم 2 تا پایه واتر کولر شکسته !!!

اونجا بود که انگار اب یخ ریختن روی تنم   پسر خالم که داشت میمرد  دی =))

صبح با اقا مهدی تماس گرفتم و موضوع رو باهاشون مطرح کردم و ایشون من رو به اقای حسینی وصل کردند .

اقای حسینی هم از من پرسیدند که چی شد و چه اتفاقی افتاد و من هم براشون شرح دادم .

بعد از شنیدن حرف های بنده  اقای حسینی پرسیدند چه حسی داشتی اون موقع نمیدونم چرا حسم رو مخفی کردم و گفتم زیاد ناراحت نشدم  ولی پسر خالم داشت میمرد .

بعد اقای حسینی یک جمله گفت که خیلی باهاش حال کردم  البته دلیل اینکه حسم رو هم پنهان کردم هم  این هست  که من به اقای حسینی ولیون باور دارم.  باور دارم که کارشون درست هست و حرف زدن با ایشون هم باعث باعث دلگرمی بنده هست .

جمله اقای حسینی این بود : به پسر خالتون بگید من از لیون خرید کردم و لیون پای همه چی وایساده .  بعد از این مکالمه به پسر خالم زنگ زدم  گفت که  دمش گرم .

خلاصه  هدفم از زدن این پست این هست که  تشکر کنم  و بگم  که باید ادم باور داشته باشه به چیزی مخصوصا مجموعه بزرگ لیون   اقای حسینی و اقا مهدی  گل  و کلیه کسانی که در مجموعه فعالیت میکنند .

انشالا قطعات کامل بشه تست های دما و کلیه جزعیات در مورد این کیس رو در تاپیک کاملی شرح خواهم داد .

q86bxy59hsv0bx6iysby.jpg

7mz0m5yquwtp6tjc4gek.jpg

is27iezr7w1q61v8gte7.jpg

جناب این به این دلیله که گارانتی محصولات دیپ کول با خود لیون هستش و به جز این کلا لیون و آقای حسینی مسائل رو خیلی ساده تر و راحت تر از شرکت های اسم و رسم دار مثل آواژنگ و سازگار حل می کنن.من یه DeepCool Maelstrom 240 داشتم که بعد از 6 ماه پمپش سوخت بعد فرستادمش لیون برای گارانتی و برام با یه نو قرار شد عوض کنن.که بعد من اسرار کردم که با مدل Captain 240 برای عوض کنن و مابقیش رو بهم بگن تا بریزم که آقای حسینی هم قبول کردن ( در حالی هیچ وظیفه ای نداشتن که اینکارو بکنن.ایشون به من Maelstrom 240 فروخته بودن و قطعه ی آکی هم که اومده بود Maelstrom 240 بود ).خلاصه از تجربه ای که با آواژنگ سر GTX 960 ام داشتم که خیلی بهتر بود با اینکه جفتشون رو همزمان ارسال کردم برای گارانتی.

لینک به دیدگاه

دلیل دوستمون برای قفل کردن این تایک رو نمیدونم  و اگه جای تایپک رو اشتباه زدم تصیح فرمایید .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50776

خواهشا تایپک قفل شده رو آنلاک فرمایید اگر با قوانین سایت مشکلی نداره . فقط یک نظر سنجی سادست همین

باتشکر از شما

mobile_unlocking_padlock.png

ویرایش شده توسط my lion
لینک به دیدگاه

فروم کامپیوتر جای رمال بازی روح و جن گیری و این جور خرافات نیست.

بنده منظورم شما نیس یه وقت سوء تفاهم نشه.

زیاد وارد این مسائل بی خودی نشو هیشکی برگشته از اونجا تا برامون تعریف کنه.

پس بیخی

تالار گفتوگو ازاد انجمن داره برای چی ؟!! : |

رمال بازی ؟؟!!! کی کجا ؟!

این تاپیکا که اخرین ارسال ها رو پر نکردن ...فقط بعد نیمه شب یک دو تاشون داغ میشن تازه . . . گفتم که به نظرم مفید هم میتونه بشه ...به عنوان یک زنگ تفریح بودنشون بد نیست

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان لیونی

پیشنهادی داشتم برای بهتر شدن وب سایتتون.

یکی اینکه برای هر قطعه امکانت مرتب سازی بر اساس قیمت هم بگذارید (صعودی/نزولی).

دیگه اینکه امکان پرپاسازی یه سیستم رو بطور مجازی بزارید. فکر میکنم زیرساختش رو داشته باشید. مثلا لیستی باشه (مثل همینی که هست) بعد کاربر قطعاتی رو انتخاب کنه برای کامپیوترش و لیست قیمت کلی رو هم بتونه داشته باشه.

یا علی.

لینک به دیدگاه

تالار گفتوگو ازاد انجمن داره برای چی ؟!! : |

رمال بازی ؟؟!!! کی کجا ؟!

این تاپیکا که اخرین ارسال ها رو پر نکردن ...فقط بعد نیمه شب یک دو تاشون داغ میشن تازه . . . گفتم که به نظرم مفید هم میتونه بشه ...به عنوان یک زنگ تفریح بودنشون بد نیست

اگر این تاپیک ها باب بشه، بعدش بچه هیاتی هام مدعی می شن، بعدش طزفداران احضار روح، بعدش هم لابد پاستافارین ها، و احتمالش هست تو انجمن سخت افزار جنگ مذهبی یا حتی قبیله ای در بگیره. به ویژه این که طرفداران کلش او کلنز هم کم نیستند.
لینک به دیدگاه

دلیل دوستمون برای قفل کردن این تایک رو نمیدونم  و اگه جای تایپک رو اشتباه زدم تصیح فرمایید .

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50776

خواهشا تایپک قفل شده رو آنلاک فرمایید اگر با قوانین سایت مشکلی نداره . فقط یک نظر سنجی سادست همین

باتشکر از شما

mobile_unlocking_padlock.png

متاسفانه این جور تایپکها چون نظر و دلیل قطعی براش نیست و هر کسی اون چیزی که به نظرش درسته یا دوست داره رو میگهه و کم کم که تایپک داغ میشه بعضی از دوستان میخان تفکر خودشون رو به دیگران تحمیل کنن و این کار باعث توهین به شخص و حتی به مقدسات و ادیان الهی کشیده میشه (فراوان دیدم).و ناظر چون نمیخاست به جاهای باریک بکشه زود قفلش کرد.
لینک به دیدگاه

اگر این تاپیک ها باب بشه، بعدش بچه هیاتی هام مدعی می شن، بعدش طزفداران احضار روح، بعدش هم لابد پاستافارین ها، و احتمالش هست تو انجمن سخت افزار جنگ مذهبی یا حتی قبیله ای در بگیره. به ویژه این که طرفداران کلش او کلنز هم کم نیستند.

:D :D :D

اقای بهمنیان با بخشی از صحبت هاتون موافقم .... ولی اون تاپیک که گفتم واقعا میخواستم ببینم هر کی نظرش چیه .... شاید من اشتباه فکر میکردم و نظر یکی دیگه منطقی تر باشه نظر منم عوض بشه ...

این که یه بحث خاص پیش بیاد بین کاربرا اختلاف بیافته نمیگم ممکن نیست ، ولی مدیران هستند تاپیک های خاص قفل میشه ... ولی اون تاپیک به نظرم لازم نبود ، و صرفا هر کسی نظرش رو میگفت همین! فقط حرفم این بود این قدر زود تاپیکای بحث ازاد قفل نشند ... فقط اگه مورد دارند قفل بشند :) @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا این تبلیغ پایین سمت چپ انجمن و رو حذف کنید ، خیلی رو عصابه :puke:

با تشکر

لینک به دیدگاه

لطفا این تبلیغ پایین سمت چپ انجمن و رو حذف کنید ، خیلی رو عصابه :puke:

با تشکر

درود امیر محمود

این تبلیغ فضای کمی گرفته و برای اطلاع رسانی گذاشته شده و چند وقت یکبار تعویض میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...