رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقای حسینی این مشکل اپدیت سایت برای من هم پیش اومده و بسیار مشکل سازه , فکر کنم از یه سایتی مثل لیون بعیده که انقدر کالا های سایتش بی تکلیف باشن و خیلی از کالا هارو موجودیش رو اشتباه بزنه

من خودم موقع بستن سیستمم مثلا پاور و کیس رو تو سایت زده بود موجود ولی بعد خبر دادن که موجود نیست ! بعد از 1 هفته باز هم که چک کردم تو سایت هنوز اپدیت نشده بود و زده بود موجود !! ( قبل عید هم بود ن وسطش )

یا پاور تو سایتتون 100 تا مدل مختلف رو زده بودید موجود نزدیک 5-6 تا مارک مختلف همه موجود !!! بعد زنگ زدن میگن هیچ کدوم موجود نیست ! فقط مارک green موجوده! اخه دیگه اپدیت نکردن سایت تا چه قدر ؟ همه چیز رو اشتباه زده که اینطوری ؟ 

فکر کنم بهتره یه نفر رو استخدام کنید که قشنگ سایت رو اپدیت کنه 24 ساعته

حالا برای من که تهران بودم مشکل ساز نیست و برام مهم نیست ولی اونایی که شهرستان هستن و از روی اعتبار سایت راحت انلاین میخوان خرید کنن بخاطر اینجور مسائل ممکنه در خریدشون تردید کنن , این رو برای خودتون میگم که مشتری هاتون از اینم بیشتر بشه  @};-

درود امید جان

ممنونم از شما بابت پیشنهاداتون

با شروع امسال ما هم تغییراتی رو داریم ایجاد میکنیم و مطمئننا نکاتی که فرمودید توی برنامه ما هستش که حلش کنیم و نفرات دارن اضافه میشن

. ولی اضافه کردن نفرات به همین سادگی انجام نمیشه در لیون و الویتهایی داره که داریم تلاشمون رو میکنیم @};- @};-

با سلام و احترام خدمت جناب آقای حسینی .

چند باری از فروشگاه شما خرید داشتم که مهمترینشون کیس و سه عدد هارد دیسک شش ترابایتی WD blue هست .

برای آخرین هارد دیسک (یعنی سومی) بعد از ظهر اول اسفند 94 به فروشگاه مراجعه کردم گفتند موجود نیست در صورتیکه در سایت موجود بود حتی فردای اون روز در سایت کامنت فرستادم که آیا هنوز موجود هست ؟ که پاسخ دادند موجود هست (قسمت دیدگاه کاربران در لینک زیر) . حتی تماس گرفتم گفتند موجود هست و با وجودیکه تمایل نداشتم این قطعه حساس رو با پیک دریافت کنم درخواست کردم که با پیک بفرستند به محل کار بنده .

http://lioncomputer.ir/product/6512/WD60EZRZ+-+%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF+%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%86+%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84+%D8%B3%D8%B1%DB%8C+%D8%A8%D9%84%D9%88+6+%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

امروز برای خرید چهارمین هارد دیسک به فروشگاه مراجعه کردم (ساعت حدوداً 6:40 دقیقه بعد از ظهر) گفتن دیر هست و انبار بسته و با وجود اصرارهای فراوان و اینکه من شاغل و کارمند هستم و نمیتونم زودتر و به موقع بیام بازهم قبول نکردن از انبار بیارن و گفتن میتونید فردا از طریق پیک خرید کنید .

به هر حال با توجه به نیازی که داشتم و همچنین عدم تمایل به خرید این قطعه حساس از طریق پیک ناچار شدم از جای دیگه همین مدل رو تهیه کنم که اتفاقاً این فروشگاه هم از انبار آورد .

درود دوست عزیزم

مرسی از خریدهای متعددتون از لیون کامپیوتر

دوست خوبم ما یک فروشگاه آنلاین هستیم و بیشترین ارسالهای ما از انبار صورت میگیره و فروشگاه برای کسانی هستش که نیاز به یک جای فیزیکی برای خرید دارن .

اخر وقتها به دلیل حجم بالای ارسالها انبار کالاهای زیادی رو باید به سمت مشتریها توسط پیک ارسال کنه و به همین دلیل بسته میشه تا سفارشات روز کامل بشن .

--------------

در مورد ارسال با پیک باید توضیح بدیم که کالاهای ما 7 روز مهلت تست داره , بعد اینکه در بسته بندی کاملا سعی شده تمام موارد ایمنی رعایت بشه . و در آخر پیک موتوریهای لیون کامپیوتر کاملا در این مورد توجیح هستن و اصلا نگران نباشید برای خرید کالاهای حساس @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام...

چرا بعضی کالا ها که رنگ بندی دارن رنگشون در فروشگاه مشخص نیست؟

مثلا من قصد خرید ایرفون cx 5.00g رو دارم که دو رنگ سفید و مشکی داره ولی مشخص نکردید کدومه و کدوم رو موجود دارید.

http://lioncomputer.ir/product/7529/+%D9%87%D8%AF%D8%B3%D8%AA+%D8%AA%D9%88%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C+%D8%B3%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D8%B1+CX5.00G/

و اینکه اگه من سفارش بدم کی ارسال میشه و به دستم میرسه؟

درود

والا من خرید های زیادی از لیون داشتم، خیلی موقع ها تماس میگرفتن میگفتن امکان داره صبح سفارشتو ارسال کنیم موردی نداره

و  اگر کالاتو خیلی فوری میخوای تا زود بفرستیم

و من هم جایی اگه واقعا به کالا نیاز داشتم میگفتم بفرستن اگرم نه میگفتم همون صبح بفرستین.

بعد از این همه خرید هیچ مشکلی ندارم، بالای 20 بار از لیون خرید داشتم شایدم بیشتر

خیلی ممنونم از مدیریت لیون و تک تک بچه ها پشت صحنه لیون

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

من جا داره واقعا یک انتقاد سازنده بکنم

لطفا کالایی که موجود ندارید و از قیمت روزش مطلع نیستید تو سایت موجودی نزنید خیلی از دوستان روی این آمار موجودی و قیمت حساب می کنن به مشتری قولش رو میدن میان برای خرید پشت تلفن میگید موجود نیست کالا

طبیعتا اگر کالایی داخل سایت موجوده و قیمت داره باید امکان خرید آنلاینش فراهم باشه در غیر این صورت داخل سایت نباید موجود باشه

مورد زیاده الان اینطوری!

لینک به دیدگاه

من جا داره واقعا یک انتقاد سازنده بکنم

لطفا کالایی که موجود ندارید و از قیمت روزش مطلع نیستید تو سایت موجودی نزنید خیلی از دوستان روی این آمار موجودی و قیمت حساب می کنن به مشتری قولش رو میدن میان برای خرید پشت تلفن میگید موجود نیست کالا

طبیعتا اگر کالایی داخل سایت موجوده و قیمت داره باید امکان خرید آنلاینش فراهم باشه در غیر این صورت داخل سایت نباید موجود باشه

مورد زیاده الان اینطوری!

بنده هم به شدت موافقم.

متأسفانه عدم موجودی کالا رو پس از تماس تلفنی تجربه کردم، در صورتی که در وبسایت با قیمت وسوسه انگیزی درج میشوند

از طرفی ممکن است علارقم کاهش قیمت در بازار با توجه به اعتماد کاربر به لیون از لیون ( بصورت آنلاین و نه تلفنی ) خریداری شوند.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی. @};-

واقعا جای تشکر داره که بالاخره مشکل بخش لیست قیمت رو حل کردین و میشه قیمت همه قطعات رو مشاهده کرد. :)

ممنون از توجهتون. (*)

لینک به دیدگاه

سلام

چندی پیش دوستان از کمبود موجودی پاور در فروشگاه ایراد گرفتند که کمتر از یک هفته اقدام به افزایش موجودی این قطعه و دیگر قطعات شد.

واقعا جای تشکر داشت.

ممنون.

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان گلم

ممنونیم از حماتیهای شما دوستان عزیز @};-

تغییری که قرار بود در فروم بدیم فعلا دست نگه داشتیم چون باید اپدیتش کنیم و فروم رو ارتقا بدیم و متاسفانه بخشی از امکانات قبلی فروم رو از دست میدیم واسه همین مجبوریم همه چیز رو ریز به ریز بررسی کنیم

امسال تا به اینجا افرادی در لیون کامپیوتر منبی بر ارائه خدمات بهتر اضافه شدن که هنوز ادامه داره @};-  و امیدواریم کم کم با کمک شما عزیزان کیفیت بخشهای مختلف رو بالا ببریم و ضعفها رو کم کنیم

اعضای تیم کانال تلگرام لیون کامپیوتر با مطالبی بسیار بیشتر از قبل و به روزتر و سریعتر در حال مطلب گذاری هستند و این روند سریعتر هم خواهد شد @};-

کالاهای جدیدی در راهه و .......

و تغییرات و خبرهای دیگه که طی روزهای اینده متوجه خواهید شد .

ما تا وقتی که شما رو در کنارمون داریم هیچ ترس و واهمه ای از قدم برداشتن در مسیر پیشرفت و خدمت رسانی نداریم @};-

لینک به دیدگاه

سلام خداییش من سر مشکلاتی که برای من پیش اومد و ضررهایی که دیدم اقای حسینی خودشون در جریان هستن و چند مدتی بود شدید دل چرکین بودم از لیون ولی با مرور زمان و کارایی که ایشون کردن دارم روز به روز بیشتر به لیون اعتماد میکنم و دلم داره صاف تر میشه. انشا الله که هدف لیون تنها به خدمت رسانی خوب و جلب رضایت مشتری بعد از خرید باشه. فقط به نظر بنده برای کارمند های متخصص که برای خدمت رسانی به منزل تشریف میارن اقا حسینی افراد با تجربه و متخصص و کسانی که تسلط به کارشون دارن رو به کار بگیره اگه این یک نکته رو انجام بدن لیون از نظر من عالی میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا مطالب انجمن موبایل حذف شده ؟

مرور صفحات فروشگاه هم با مکث های گاه و بیگاه همراه هست.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

به نظرم سیستم کندذهن مند ! شیلترینگه 

چون چند روز پیش با قندشکن باید وارد میشدی 

حالا سر چی این سیستم به سایت گیر داده نمیدونم

لینک به دیدگاه

سلام خداییش من سر مشکلاتی که برای من پیش اومد و ضررهایی که دیدم اقای حسینی خودشون در جریان هستن و چند مدتی بود شدید دل چرکین بودم از لیون ولی با مرور زمان و کارایی که ایشون کردن دارم روز به روز بیشتر به لیون اعتماد میکنم و دلم داره صاف تر میشه. انشا الله که هدف لیون تنها به خدمت رسانی خوب و جلب رضایت مشتری بعد از خرید باشه. فقط به نظر بنده برای کارمند های متخصص که برای خدمت رسانی به منزل تشریف میارن اقا حسینی افراد با تجربه و متخصص و کسانی که تسلط به کارشون دارن رو به کار بگیره اگه این یک نکته رو انجام بدن لیون از نظر من عالی میشه.

درود دوست خوبم

خلاصه همیشه در خدمتتون هستیم و مطمئننا تمام سعیمون رو میکنیم که هر روز بهتر از دیروز باشیم و خدمات در خور توجهی رو تقدیم کنیم @};-

چرا مطالب انجمن موبایل حذف شده ؟

مرور صفحات فروشگاه هم با مکث های گاه و بیگاه همراه هست.

درود معین جان

به زودی بخش جدیدی به فروم اضافه میشه که موبایل و بخشهای جدید رو از صفر شروع میکنیم که جذابیت بره بالاتر .

@};-

این کندی هم از طرف سرور نیست و مشکلات در زمینه تداخل دیتا سنترها و ای اس پی ها زیاده متاسفانه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};-

درود معین جان

به زودی بخش جدیدی به فروم اضافه میشه که موبایل و بخشهای جدید رو از صفر شروع میکنیم که جذابیت بره بالاتر .

@};-

این کندی هم از طرف سرور نیست و مشکلات در زمینه تداخل دیتا سنترها و ای اس پی ها زیاده متاسفانه @};-

درود سعید جان.

درست میخواهید قسمت جدید ایجاد کنید! چرا قسمت قبلی رو پاک کردید!؟

کجای دنیا وقتی میخوان یه بخش از سایت رو توسعه بدن میزنن قبلیش رو پاک می کنن! این حرفتون اصلا توجیه قشنگی نیست از نظر بنده و اصلا جذابیتی نداره اون همه پست کاربر ها حذف بشه. @};-

لینک به دیدگاه

یک قسمت بهتر درست کنید به نام مشکلات هر برند

مثلا msi که اینطوری شده اینجوری شاید به گوش اون ها برسه یا حداقل سعی کنید یکمی از این مشکلات رو به گوش شرکت ها برسانید یا حداقل بخواید یک نماینده بفرستند جوابگو باشه

لینک به دیدگاه

درود سعید جان.

درست میخواهید قسمت جدید ایجاد کنید! چرا قسمت قبلی رو پاک کردید!؟

کجای دنیا وقتی میخوان یه بخش از سایت رو توسعه بدن میزنن قبلیش رو پاک می کنن! این حرفتون اصلا توجیه قشنگی نیست از نظر بنده و اصلا جذابیتی نداره اون همه پست کاربر ها حذف بشه. @};-

معین جان حق با شماست

متاسفانه در یک اشتباه که قرار بود بخش تخصصی الکترونیک حذف بشه این بخش هم دیتاش حذف شد .

ولی برای برگشتش چون دیدیم زمان زیاد میبره تصمیم گرفتیم هدفمون رو پیش ببریم و مجددا بخش قبلی موبایل رو به بخشهای جدید اضافه کنیم

لینک به دیدگاه

درود

در مورد اخباری که در کانال تلگرامتون انتشار میکنید کمی تحقیق کنید ..

بهتر نیست بجای کپی کردن اخبارهای روز و چسباندن لوگو لیون و انتشار آنها کمی در صحت آن تامل کنید و نو آوری داشته باشید ؟!

خبری در مورد بتلفیلد 5 انتشار کردید که عکسش فتوشاپ شده اس .. توسط یکی از کاربران فروم reddit ساخته و انتشار شده , ولی زمانش تقریبیش درسته !

post-19588-0-18151800-1462115313_thumb.jpg

post-19588-0-41777900-1462114943_thumb.png

post-19588-0-81473300-1462114967_thumb.png

لینک به دیدگاه

درود

در مورد اخباری که در کانال تلگرامتون انتشار میکنید کمی تحقیق کنید ..

بهتر نیست بجای کپی کردن اخبارهای روز و چسباندن لوگو لیون و انتشار آنها کمی در صحت آن تامل کنید و نو آوری داشته باشید ؟!

خبری در مورد بتلفیلد 5 انتشار کردید که عکسش فتوشاپ شده اس .. توسط یکی از کاربران فروم reddit ساخته و انتشار شده , ولی زمانش تقریبیش درسته !

attachicon.gifScreenshot_2016-05-01-19-19-32.jpg

attachicon.gifbattlefield1944.png

attachicon.gifbattlefield-1944-fake-confirmed.png

درود

بسیار ممنونم هشتک شایعه به خبر اضافه شد

خلاصه بین این همه مطلب این اتفاق طبیعیه عزیز @};-

ولی تیم تلاشش رو در این زمینه بیشتر میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت دوست عزیزمون آقای حسینی و مدیران و بزرگان فروم لیون 

با اجازه اساتید گرامی این یه نظره و پیشنهاده !!!!!

من چند تا پیشنهاد دارم خدمت شما آقای حسینی برای بهینه سازی و جذابیت سایت یه کم بیشتر بها بدین باور کنید که مشتریها به دم دست بودن و جذابیت سایت خیلی اهمیت میدن

الان سایتتون خوبه ولی من که میام تو سایت یه جورایی برام سردرگمی ایجاد میشه و برای انتخاب یه کالا گیج میشم شاید برا من اینجوری باشه ؟؟؟؟

1 - مثلا اون که برندو موجد بودن و چیدمان بر اساس قیمت و محبوبیت و اینا رو انتخاب میکنی یه جورایی جاش بده اگه بیاد تو سربرگ بالای قطعات خیلی بهتره میشه

2 - یه کم به سایتتون رنگ و لعاب بدین ترکیب رنگها به شکل صحیح باعث جذابیت سایت میشه و در بیننده احساس اعتماد و ارامش میشه

3 - تو بیشتر سربرگهاتون که مثلا میری برند 1155 رو انتخاب کنیم وقتی میزنیم نمیاد چون تکرارمیشه یعنی یه جا 1150 هست و دوباره LGA 1150 و این بده همه جا این مشکل هست تو سخیلی چیزهای دیگه هم هست که میتونه سایتو خیلی بهتر و جذابتر بکنه که اگه مایل بودین به شنیدنش من دوباره براتون مینویسمشون

قیمتهاتون واقعا عالیه و رقابت با شما رو سخت کرده این نکته مثبتیه 

ویرایش شده توسط Shoaeib
لینک به دیدگاه

:-?  :-?  :-? No Comment

attachicon.gifScreenshot_2016-05-02-21-07-28.jpg

متهم
لینک به دیدگاه

املا 19 :D

سلام

نه دیگه جناب حسینی چرا 19؟

دوتا غلط املایی داره میشه 18 :laughing:

سادر و متحم :D

یاعلی

لینک به دیدگاه

پایین فروم یه قسمت هست به اسم "آخرین موضوعات"

هر وقت روش کلیک میکنید میره به اولین پست اون تاپیک! یعضی تاپیک ها تعداد صفحات زیادی داره! هر بار که رو یکیش کلیک میکنم باید خودم به صورت دستی برم صفحه آخر!

منم در طول روز خیلی فروم رو چک میکنم و هر بار این داستان هست و این موضوع منو به شدت اذیت میکنه! یه کاری کنید که با کلیک روی لینک در قسمت آخرین موضوعات مستقیم بره به آخرین پست اون تاپیک!

این موضوع وقتی که با گوشی یا تبلت سایت رو چک کنید به شدت اذیت کننده میشه

لینک به دیدگاه

پایین فروم یه قسمت هست به اسم "آخرین موضوعات"

هر وقت روش کلیک میکنید میره به اولین پست اون تاپیک! یعضی تاپیک ها تعداد صفحات زیادی داره! هر بار که رو یکیش کلیک میکنم باید خودم به صورت دستی برم صفحه آخر!

منم در طول روز خیلی فروم رو چک میکنم و هر بار این داستان هست و این موضوع منو به شدت اذیت میکنه! یه کاری کنید که با کلیک روی لینک در قسمت آخرین موضوعات مستقیم بره به آخرین پست اون تاپیک!

این موضوع وقتی که با گوشی یا تبلت سایت رو چک کنید به شدت اذیت کننده میشه

درود

دوست عزیز شما خیلی راحت میتونید از قسمت بالای سمت چپ فروم ( آخرین ارسال های انجمن ) وارد بشید و صفحه آخر رو مشاهده کنید.

n1mfokh0ngp8pt1hxqsp.jpg

لینک به دیدگاه

من منظورم این قسمت هست

post-21484-0-05212900-1462561292_thumb.jpg

تفکیک تاپیک های این قسمت خیلی با اون قسمت فرق داره! منم میخوام دسترسی سریعتر باشه اینطوری حتما باید برم از اونجا کنترل کنم اما در اونصورت که گفتم وقتی تو یه تاپیک هستم راحت میتونم سویچ کنم به تاپیک مورد نظرم

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

من منظورم این قسمت هست

attachicon.gifUntitled.jpg

تفکیک تاپیک های این قسمت خیلی با اون قسمت فرق داره! منم میخوام دسترسی سریعتر باشه اینطوری حتما باید برم از اونجا کنترل کنم اما در اونصورت که گفتم وقتی تو یه تاپیک هستم راحت میتونم سویچ کنم به تاپیک مورد نظرم

بله عزیز بنده منظور شمارو متوجه شدم و به همین علت توضیح دادم که از این طریق میتونید به آخرین صفحه مراجعه کنید.

تنها تفاوتی که آخرین ارسال های انجمن داره کل موضوعات ونشون میده یعنی هم آخرین موضوعات بازارچه و هم آخرین موضوعات ،

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...