رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اول از لیون بخاطر زحماتی که کشیده اند تشکر میکنم ... مخصوصا به خاطر کانال تلگرامی که باعث شده لب مرز و کمبود امکانات ارتباطی بازهم از اخبار و موضوعات روز تکنولوژی عقب نیوفتیم ... @};- @};- @};- :x :x :x

دوم اینکه کاش در تولید ویدئو ها کمی تجدید نظر کنید ... :-B :-B

مثلا ایمان همش روی صندلی نشسته و خیلی خیلی تند حرف میزنه انگار داعش دنبالش کرده ... یا مهدی مثلا در معرفی هارد وایرلس ایسوس که خیلی مختصر توضیح داد انگار گفته ن که جای خالی را با چند کلمه پر کنید :p  :p  ... اینا رو هم همه ما میدونستیم ولی باید موشکافانه یک آنباکسینگ رو اجرا کنید ... :-B :-B

ولی از اول هم گفتم باید روی مباحث پایه اولویت هاتونو بچینید :cool:  :cool:  ... مثل معرفی بخش های مادربرد مثل چیپ های بایوس . صدا . شبکه . فاز ها . ماسفت ها . طریقه تعمیر مادربرد و تعویض چیپ و ریبال کردن و مستنداتی در همین زمینه ... :)

صدابرداری هم اصلا مطلوب نیست *dry# *dry# *dry#

با تشکر ... MAHDI_VAMPIRE :D :D :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام.ساعت سرور خراب هست.به عنوان مثال الان ساعت واقعی 4 و 15 هست که سایت لیون 12 و 45 نشون میده

ویرایش شده توسط ماهی 100
لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید به همه لیونی های عزیز

امروز خواستم نمودار قیمت کالایی رو ببینم که دیدم این قسمت کلا مشکل پیدا کرده در همه صفحه ها.post-19890-0-50575200-1463384288_thumb.jpg

اگه میشه نمودارو تغیراتی بدین بهتره توی بازه زمانیش

و اگه کالایی نا موجود شد نمودار قیمتش روی سایت بمونه لطفا

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا دکمه های امتیاز مثبت و منفی رو بزرگتر کنید و داخلش بنویسید مثبت یا منفی 

لینک به دیدگاه

سلام وقتی که به سایت اصلی تون میرم 

مثلا به قسمت کارت گرافیک میرم گرافیم ها رو میبینم میرم  رو صفحه ی دو.

بعد که میخوام مدل کارت ها رو عوض کنم مثلا r9 380x. میزنه کالایی موجود نیس در صورتی که موجود هست

اما چون کمتر از یک صفحس تو صفحه دو نشون نمیده یکاری کنید که وقتی میخواهیم در جست و جو ی نتایح عنوان یه بخشی رو عوض کنیم 

از صفحه 1 بیاد و مجبور نشیم که دوباره بریم رو بدون تاثیر و صد بار صفحه رو به عقب برگردونیم .......  :D

جست و جو گر سایتتون هم خوب نیس شایدم من بلد نیستم. برا منی که هیچی بلد نیستم و میخوام دنبال یه مطلب مفید بگردم

بدرد نمیخوره 

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام وقتی که به سایت اصلی تون میرم 

مثلا به قسمت کارت گرافیک میرم گرافیم ها رو میبینم میرم  رو صفحه ی دو.

بعد که میخوام مدل کارت ها رو عوض کنم مثلا r9 380x. میزنه کالایی موجود نیس در صورتی که موجود هست

اما چون کمتر از یک صفحس تو صفحه دو نشون نمیده یکاری کنید که وقتی میخواهیم در جست و جو ی نتایح عنوان یه بخشی رو عوض کنیم 

از صفحه 1 بیاد و مجبور نشیم که دوباره بریم رو بدون تاثیر و صد بار صفحه رو به عقب برگردونیم .......  :D

جست و جو گر سایتتون هم خوب نیس شایدم من بلد نیستم. برا منی که هیچی بلد نیستم و میخوام دنبال یه مطلب مفید بگردم

بدرد نمیخوره 

ممنون

درود دوست گرامی

بسیار ممنونیم از انتقادتون

و کاملا بجا فرمودید

متاسفانه برنامه نویسی سایت فعلی توسط تیمی بسیار ضعیف و ناکارامد صورت گرفته و به دلیل عدم ساپورت مفید تیم رو از سیستم کاریمون خارج کردیم

و در حال طراحی سایت جدید با قالبی جدید هستیم

و پیشاپیش از صبوری تمام دوستان تشکر میکنیم @};- @};- @};-

----------------------------------------

برای سرچ بهتر : 

سعی کنید وارد شاخه خود محصول بشید و از اونجا از امکانات بیشتر سرچ استفاده کنید

که در سمت چپ سایت بهتون داده میشه

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی

بسیار ممنونیم از انتقادتون

و کاملا بجا فرمودید

متاسفانه برنامه نویسی سایت فعلی توسط تیمی بسیار ضعیف و ناکارامد صورت گرفته و به دلیل عدم ساپورت مفید تیم رو از سیستم کاریمون خارج کردیم

و در حال طراحی سایت جدید با قالبی جدید هستیم

و پیشاپیش از صبوری تمام دوستان تشکر میکنیم @};- @};- @};-

----------------------------------------

برای سرچ بهتر : 

سعی کنید وارد شاخه خود محصول بشید و از اونجا از امکانات بیشتر سرچ استفاده کنید

که در سمت چپ سایت بهتون داده میشه

سلام جناب حسینی

خواهشا اگر دارید تغییرات میدید یجور باشه گنگ نباشه

بعضی از سایتها بعد از تغییر قالب واقعا غیر قابل استفاده میشن

راحتی کار با سایت خیلی مهم هست برای کاربرا

ممنون

یاعلی

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

خواهشا اگر دارید تغییرات میدید یجور باشه گنگ نباشه

بعضی از سایتها بعد از تغییر قالب واقعا غیر قابل استفاده میشن

راحتی کار با سایت خیلی مهم هست برای کاربرا

ممنون

یاعلی

درود

اینقدر پیشنهادات شما دوستان رو مطالعه کردیم که خیالتون راحت باشه @};- همه چیز بسیار بهتر از خواهد شد

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی گل زیر هر کالا یه جا برای نظر دادن بزارین تا کاربران تجارب خودشونو بنویسن و دیگران با استفاده از نظارات دوستان اقدام به خرید نمایند که واقعا مفیده 

من واقعا خوشحال میشم سایتتون بشه بهترین سایت ایران تا بعضی سایتا الکی بزرگ نشن قیمتهای شما کجا و قیمتهای دیگران کجا به هر حال تغییر اساسی تو سایتتون ایجاد کنید

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی گل زیر هر کالا یه جا برای نظر دادن بزارین تا کاربران تجارب خودشونو بنویسن و دیگران با استفاده از نظارات دوستان اقدام به خرید نمایند که واقعا مفیده 

من واقعا خوشحال میشم سایتتون بشه بهترین سایت ایران تا بعضی سایتا الکی بزرگ نشن قیمتهای شما کجا و قیمتهای دیگران کجا به هر حال تغییر اساسی تو سایتتون ایجاد کنید

مرسی از لطفتون دوست خوبم

ولی این امکان الان زیر تمام کالاها هستش @};-

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی عزیز یه موضوعی که خیلی لازمه اینکه وقتی پیامی دریافت یا ارسال میکنیم بعصی وقتا خیلی دیر متوجه میشیم . اگه زمانی که پیغامی تو سایت برای کاربری ارسال میشه (همان لحظه یه متنی تو صفحه کاربری ظاهر بشه که : شما پیام جدیدی دریافت کردین ) خیلی بهتره و کاربر سریع متوجه پیغام دریافتی میشه .

post-20014-0-15889900-1463828378_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اشتباه شد

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

نمیدونم اینجا جاش بود یا نه ولی یه مشکلی دارم گفتم مطرح کنم

من چند روزی میشه این تاپیک رو زدم http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58896&st=0&p=723134

ولی نمیدونم چرا تو قسمت آخرین موضوعات نمیاد.حتی آپ هم میکنم بازم بالا نمیاد.

کسه دیگه این مشکلو نداره؟ :-?

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی عزیز

کاربران ویژه که دسترسی به مهم کردن تاپیک های خرید و فروش خود را دارند چرا پس از ختم تاپیک آنرا از حالت مهم در نمی آورند - گاها پیش آمده در صفحه اول چند موضوع مهم شده که اول صفحه می آید که چند تا از آنها قفل شده و ختم تاپیک هم اعلام شده ولی کاربر مربوطه باید آنرا از وضعیت مهم دربیاورد تا حق سایر دوستانی که تاپیک ایجاد می کنند تضعییع نشود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان حق با شماست

متاسفانه در یک اشتباه که قرار بود بخش تخصصی الکترونیک حذف بشه این بخش هم دیتاش حذف شد .

ولی برای برگشتش چون دیدیم زمان زیاد میبره تصمیم گرفتیم هدفمون رو پیش ببریم و مجددا بخش قبلی موبایل رو به بخشهای جدید اضافه کنیم

سعید جان نه بخش جدید اضافه شد و نه بخش قدیم برگشت...

لینک به دیدگاه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59314&page=2#entry728987

سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم چرا این تاپیک بنده قفل شده.اگه خطایی از جانب بنده صورت گرفته نه اخطاری نه چیزی یهویی قفل شده.

ممنون میشم رسیدگی کنین

ویرایش شده توسط 1369823
لینک به دیدگاه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59314&page=2#entry728987

سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم چرا این تاپیک بنده قفل شده.اگه خطایی از جانب بنده صورت گرفته نه اخطاری نه چیزی یهویی قفل شده.

ممنون میشم رسیدگی کنین

تاپیکتون رو خیلی زود زود آپ میکردید ، کاربر عادی فقط هر 12 ساعت یه بار میتونه عاپ کنه ، شاید به همین علت قفل شده

لینک به دیدگاه

تاپیکتون رو خیلی زود زود آپ میکردید ، کاربر عادی فقط هر 12 ساعت یه بار میتونه عاپ کنه ، شاید به همین علت قفل شده

خب باید جواب بدیم یا نه به پستها.

بعدشم یه اخطاری تذکری چیزی.اگه اعتنا نکردیم بعد قفل کنن.

لینک به دیدگاه

سعید جان نه بخش جدید اضافه شد و نه بخش قدیم برگشت...

درود معین جان

بخشهای قبلی رو متاسفانه نتونستیم برگردونیم

ولی این بخش که خیلی وقته ایجاد شده عزیز

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showforum=27

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

تو قسمت پیوست فایل ها نوشته تا 2 مگ میشه عکس آپلود کرد ولی من عکس بالای 1 مگ نمیتونم بزارم

لینک به دیدگاه

از فروم بگذریم سایت خیلی مشکل داره  مخصوصا توی قسمت فیلتر برای پیدا کردن یه قطعه خاص

برای مثلا من میدونم Asus 980 Strix توی سایت هست میرم به قسمت گرافیک ها از روی فیلتر بالا Asus  زو میزنم  بعد پایین انتخاب میکنم فقط کالا های موجود  اما Asus 980 Strix اصلا توشون  نیست!

یا مجبورم میشم فیلتر رو بردارم و 10 تا صفحه برم عقب تا به گرافیک مد نظر برسم یا مجبورم سرچ کنم.

من خودم 100 با توی سایت کیس Corsair 760t رو دیدم الان اصلا همچین کیسی توی سایت اصلا نیست   حتی ناموجود.

و نمودار قیمت  برای یک کالایی هست برای یکی دیگه نیست  ، نه این که کالا  تازه وارد شده باشه نه !

کالا های قدیمی هم ندارن.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از فروم بگذریم سایت خیلی مشکل داره  مخصوصا توی قسمت فیلتر برای پیدا کردن یه قطعه خاص

برای مثلا من میدونم Asus 980 Strix توی سایت هست میرم به قسمت گرافیک ها از روی فیلتر بالا Asus  زو میزنم  بعد پایین انتخاب میکنم فقط کالا های موجود  اما Asus 980 Strix اصلا توشون  نیست!

یا مجبورم میشم فیلتر رو بردارم و 10 تا صفحه برم عقب تا به گرافیک مد نظر برسم یا مجبورم سرچ کنم.

من خودم 100 با توی سایت کیس Corsair 760t رو دیدم الان اصلا همچین کیسی توی سایت اصلا نیست   حتی ناموجود.

و نمودار قیمت  برای یک کالایی هست برای یکی دیگه نیست  ، نه این که کالا  تازه وارد شده باشه نه !

کالا های قدیمی هم ندارن.

سلام

این نمودار قیمت های گذشته تا به الان به جرات می تونم بگم که از بهترین امکانات فروشگاه بود @};-  ممنون میشم تجدید نظر یا بررسی دوباره بشه

لینک به دیدگاه

سلام

این نمودار قیمت های گذشته تا به الان به جرات می تونم بگم که از بهترین امکانات فروشگاه بود @};-  ممنون میشم تجدید نظر یا بررسی دوباره بشه

درود

چشم فرجام جان

چند وقته به مشکل برخورده و حی ما در گیرش میشیم

@};-

لینک به دیدگاه

متاسفانه فرصت ندارم صفحه های قبل رو بخونم که ببینم کسی این مشکل رو داشته یا نه. ولی مشکلی که من دارم اینه که هربار با پاک کردن کش مرورگر از سایت فروشگاه (نه انجمن) خارج میشم و میخوام دوباره وارد بشم یوزرنیم و پسوردم رو قبول نمیکنه و میگه اشتباه است. و هر بار برای خرید جدید مجبورم آیدی جدیدی بسازم.

الان این دو آیدی indianboy و indianboy1369 هر دوش مال خودمه. ولی هر بار به خاطر لاگین نشدن مجبورم باز آیدی جدید درست کنم.

از اون مهم تر این که بخش ارسال اطلاعات یوزر نیم و پسورد به ایمیل اصلا کار نمیکنه و یا بعد از چند روز و یا چند هفته اطلاعات به ایمیل ارسال میشه. من تا بحال توی سایتی ندیده بودم این مشکل رو.

ممنون میشم رسیدگی کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...