رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

متاسفانه فرصت ندارم صفحه های قبل رو بخونم که ببینم کسی این مشکل رو داشته یا نه. ولی مشکلی که من دارم اینه که هربار با پاک کردن کش مرورگر از سایت فروشگاه (نه انجمن) خارج میشم و میخوام دوباره وارد بشم یوزرنیم و پسوردم رو قبول نمیکنه و میگه اشتباه است. و هر بار برای خرید جدید مجبورم آیدی جدیدی بسازم.

الان این دو آیدی indianboy و indianboy1369 هر دوش مال خودمه. ولی هر بار به خاطر لاگین نشدن مجبورم باز آیدی جدید درست کنم.

از اون مهم تر این که بخش ارسال اطلاعات یوزر نیم و پسورد به ایمیل اصلا کار نمیکنه و یا بعد از چند روز و یا چند هفته اطلاعات به ایمیل ارسال میشه. من تا بحال توی سایتی ندیده بودم این مشکل رو.

ممنون میشم رسیدگی کنید.

سلام مشکل ارسال ایمیل حل شد

لطفا بررسی کنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود

دوستان مطالب شما همیشه مطالعه میشه و به نوبت پیگیری میشه .

جناب حسینی چرا جواب منو ندادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست من شما سوالی نپرسیدید که پاسخ داده بشه

مطلبی رو عنوان کردید که با تیم مدیریت هماهنگیهای لازم انجام شده

لینک به دیدگاه

سلام مشکل ارسال ایمیل حل شد

لطفا بررسی کنید

بله خیلی ممنونم با تشکر

لینک به دیدگاه

نمیدونم اینجا باید بگم یا بخش جدایی داره

ولی وقتی من میخوام سرچ کنم این ارور میاد

post-19964-0-67804700-1465321600_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان محترم جناب اقای حسینی که واقعا به مردم خدمت میکنند. ای کاش گارانتی سی پی یو های سری 6600 و 6700 رو زودتر گارانتی میکردین تا یه سی پی یو سوخته 6600 کا گوشه خونمون نیوفته ولی واقعا کار بزرگی انجام دادین

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید

دو تا مطلب رو خواستم بگم

اول اینکه چند روز قبل یه طرح گذاشته بودید که 6 درصد قیمت خریدهامون بهمون برگشت داده میشد به صورت افزایش موجودی. من 300 هزار تومان خرید کردم ولی نمیدونم دقیقا اون تخفیفم چی شده و چطور باید استفاده کنم؟ !!!

ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوم اینکه در قسمت پروفایل کاربری قسمت فروشگاه، در بخش ارسال پیام بهتر بود افرادی که بهشون میشه پیام داد از قبل معلوم بود و ما یک مورد رو انتخاب میکردیم. مثلا مدیریت یا مسئول فروش یا ...

حالا قسمت پیام خصوصی هست که باید آیدی افراد رو بدونیم و قسمت مشاوره هم هست که نوشتید اگر جهت خرید قطعه خاصی مشاوره نیاز دارید و در مورد موارد دیگه نمیشه سوال مطرح کرد. 

منظورم جایی هست که سوالات مطرح شده در پروفایلمون باقی بمونه و پاسخ ها در همون آرشیو باقی بمونه.

لینک به دیدگاه

نمیدونم اینجا باید بگم یا بخش جدایی داره

ولی وقتی من میخوام سرچ کنم این ارور میاد

درود دوست عزیزم

نگران نباشید چیز خاصی نیست و چون از سه حرف استفاده کردید این پیغام رو میده برای سرچ بیشتر از چهار حرف رو سرچ کنید عزیزم

سلام خدمت دوستان محترم جناب اقای حسینی که واقعا به مردم خدمت میکنند. ای کاش گارانتی سی پی یو های سری 6600 و 6700 رو زودتر گارانتی میکردین تا یه سی پی یو سوخته 6600 کا گوشه خونمون نیوفته ولی واقعا کار بزرگی انجام دادین

درود

از این پس گارانتی داره عزیزم پردازنده های ما

با سلام و عرض خسته نباشید

دو تا مطلب رو خواستم بگم

اول اینکه چند روز قبل یه طرح گذاشته بودید که 6 درصد قیمت خریدهامون بهمون برگشت داده میشد به صورت افزایش موجودی. من 300 هزار تومان خرید کردم ولی نمیدونم دقیقا اون تخفیفم چی شده و چطور باید استفاده کنم؟ !!!

ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوم اینکه در قسمت پروفایل کاربری قسمت فروشگاه، در بخش ارسال پیام بهتر بود افرادی که بهشون میشه پیام داد از قبل معلوم بود و ما یک مورد رو انتخاب میکردیم. مثلا مدیریت یا مسئول فروش یا ...

حالا قسمت پیام خصوصی هست که باید آیدی افراد رو بدونیم و قسمت مشاوره هم هست که نوشتید اگر جهت خرید قطعه خاصی مشاوره نیاز دارید و در مورد موارد دیگه نمیشه سوال مطرح کرد. 

منظورم جایی هست که سوالات مطرح شده در پروفایلمون باقی بمونه و پاسخ ها در همون آرشیو باقی بمونه.

درود دوست خوبم

اون 6 درصد در حساب کاربری شما شارژ شده

در بخش مدیریت فقط یک نام کاربری بهتون پاسخ میده به نام لیون کامپیوتر و فقط به همون میتونید پیغام بدید و موقعی که بهتون پیام دادن میتونید پاسخ بدید

لینک به دیدگاه

آیا واقعا تاثیری داره گارانتی cpu?

خب پردازنده ها اینطوری خراب میشن

1 نصب نادرست

2 اور نادرست

این دو حالت هم صد درصد جزو موارد گارانتی نیست

خب علت گزاشتن گارانتی برای پردازنده ها چی هست،؟

ببخشید این موضوع ذهن من رو خیلی مشغول کرده بود

و همینطور یک سوال دیگه داشتم برای پردازنده های رده بالاتری که جدیدا دارن میان مثل 6800k هم قرار گارانتی بزارید،؟

لینک به دیدگاه

آیا واقعا تاثیری داره گارانتی cpu?

خب پردازنده ها اینطوری خراب میشن

1 نصب نادرست

2 اور نادرست

این دو حالت هم صد درصد جزو موارد گارانتی نیست

خب علت گزاشتن گارانتی برای پردازنده ها چی هست،؟

ببخشید این موضوع ذهن من رو خیلی مشغول کرده بود

و همینطور یک سوال دیگه داشتم برای پردازنده های رده بالاتری که جدیدا دارن میان مثل 6800k هم قرار گارانتی بزارید،؟

درود میلاد جان

چرا فقط دو مدل K Vو گارانتی کردیم ؟ چون این دو مدل قابلیت اورکلاک دارن و بودن عزیزانی که توی استفاده نادرست و یا اورکلاک به مشکل خوردن و پردازندشون سوخت .

اگر ظاهر پردازنده تغییر نکنه شامل گارانتی میشه و تعویض میشه .

یعنی اگر ظاهر پردازنده تغییر نکنه مهم نیست به چه روشی سوخته و کار نمیکنه . بعد از بررسی تعویض میشه ..

و این خدمات توسط لیون کامپیوتر در حال رشد هستش

لینک به دیدگاه

درود میلاد جان

چرا فقط دو مدل K Vو گارانتی کردیم ؟ چون این دو مدل قابلیت اورکلاک دارن و بودن عزیزانی که توی استفاده نادرست و یا اورکلاک به مشکل خوردن و پردازندشون سوخت .

یعنی اگر ظاهر پردازنده تغییر نکنه مهم نیست به چه روشی سوخته و کار نمیکنه . بعد از بررسی تعویض میشه ..

سلام اقای حسینی الان بنده یه سی پی یو سوخته 6600 کا دارم و اینکه هیچ ایراد ظاهری نداره روشی راهی چیزی وجو داره بتونم این سی پی یو رو من زنده کنم؟

لینک به دیدگاه

درود میلاد جان

بسیار هم عالی فقط اگر میشه 6800k هم که میاد رو گارانتی کنید
لینک به دیدگاه

سلام

لطفا علت حذف این تاپیک رو بگین: نه به گرانفروشی

کدوم یک از قوانین انجمن رعایت نشده بود؟

لینک به دیدگاه

حرف دل خیلی از مشتریا بود :|

امیدوارم پاسخ قانع‌کننده داشته باشن.

لینک به دیدگاه

با کدوم قانون فروم مغایرت داشت؟

با قانون حمایت از واردکننده ها حتماً

مای مصرف کننده هم هیچ انگاشته میشیم

دلسردتر از قبل

خلاف شرع خلاف آداب و موازین اخلاقی خلاف قانون که نخواسته بودیم

وقتی راه صحبت هم حتی بسته میشه این زخم به طرق مختلف سر باز میکنه

لینک به دیدگاه

ماشالله برادران سانسور چی ، احسنت به شما 

تا کسی یک کلمه میخواد حرف حق بزنه پاک میکنین ! 

همیشه باید بگیم همه چی خوبه؟؟؟ یه ذره انتقاد حرامه آیا ؟ 

اصلا یه سوال . تا انتقاد و شکایتی باشه آیا پیشرفتی صورت میگیره ؟ آیا نواقص حل میشن؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

والا نه توهینی شده بود به کسی توی تاپیک حذف شده نه موردی داشت این چه حرکتی بود! *dry#

لینک به دیدگاه

دروود
شما تو فروشگاهون تمام قطعات کامپوتر رو دارید امام دسته xbox1 برای ویندوز  که یکی از کاربردی ترین چیزهاست رو ندارید خیلی ها دنبال این دسته هستند چون بعضی از بازی ها کامپیوتر رو فقط با این دسته میشه بازی کرد

c8t5_fsfsdadasdad.jpg

Xbox One Controller + Wireless Adapter for Windows 10

https://www.microsoft.com/accessories/en-us/products/gaming/xbox-one-controller-wireless-adapter-for-windows10/ng6-00001

ویرایش شده توسط General.Zod
لینک به دیدگاه

درود دوستان

فقط در جای مناسب پست بذارید و لطفا نظم فروم رو بر هم نزنید @};-

با تشکر

لینک به دیدگاه

دروود

شما تو فروشگاهون تمام قطعات کامپوتر رو دارید امام دسته xbox1 برای ویندوز  که یکی از کاربردی ترین چیزهاست رو ندارید خیلی ها دنبال این دسته هستند چون بعضی از بازی ها کامپیوتر رو فقط با این دسته میشه بازی کرد

c8t5_fsfsdadasdad.jpg

Xbox One Controller + Wireless Adapter for Windows 10

https://www.microsoft.com/accessories/en-us/products/gaming/xbox-one-controller-wireless-adapter-for-windows10/ng6-00001

درود

بارش تموم شده دوست من

به محض ورود مجددا توی سایت گذاشته میشه

لینک به دیدگاه

با سلام یه نکته ای که توی بخش فروشگاه به نظرم رسید این بود که در قسمت سفارشات شما، سفارش هایی که به صورت کارت به کارت یا واریز به حساب پرداخت شده باشند در قسمت وضعیت پرداخت به صورت پرداخت نشده باقی میمونند. و فقط خریدهایی که به صورت پرداخت آنلاین باشند به حالت سبز (پرداخت شده) درمیان. 

نظر من این هست که بعد از بررسی وضعیت فیش واریزی یا کد رهگیری کارت به کارت، اون قسمت تبدیل به پرداخت شده بشه. چون یه بار سر همین قضیه یه مشکل بسیار جزئی پیش اومد. ولی خب جهت روون تر شدن کار عرض کردم.

نکته دیگه اینکه چند باری که با اون شماره های تلگرام چت کردم و ازشون موجودی و قیمت جنسی رو خواستم، میگفتند که موجود هست و قیمت هم آپدیته ولی بعدا معلوم شد که اصلا جنس موجود نیست و مدت ها قبل تموم شده بوده. نظرم این هست که یه مقدار هماهنگی ها بین مسئولین فروش بیشتر باشه.

سوالی هم داشتم. اون هم این هست که در مواردی که برای خریدهای بین ساعت های مشخص تخفیف های خاصی اعمال میشه مثلا گفته میشه (برای خریدهای تا ساعت 24 امروز)، منظور از خرید آیا زمان واریز به حساب هست یا زمان اعلام واریز به شما یا زمان تایید واریز توسط مسئولین فروش؟ 

چون شده که واریزی ساعت 10 شب انجام شده ولی به مسئولین اعلام نشده و فرداش اعلام شده. یا اینکه ساعت 11.50 (به عنوان مثال) واریز شده ولی مسئولین ساعت 12.30 به اون رسیدگی کردند.

با تشکر از مدیریت محترم سایت وزین و مفید لیون کامپیوتر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...