رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام جناب حسینی
یه مساله ای با فروشگاه پیش اومد که توی پست زیر مطرح کرده بودم، اما انگار جاش اشتباه بوده.
خلاصه مطلب اینکه یه سفارش به آدرس تهران ثبت و پرداخت اینترنتی شد. توی سایت زده بود ارسال رایگان در تهران. فرداش تماس گرفتن که شامل ارسال رایگان نیست! هزینه پیک 10 تومن میشه! اولا که پیک 15 تومن گرفته! دوما کارتن CPU له شدگی داشت.
یه توضیحی بدین ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام . در مورد تیتر خبری مادربرد m7 

جائزه غلطه - جایزه درست هست :)

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی چند وقتیه تو قسمت بازارچه اکثر مطالب بازارچه برای فروش گیم استیم و اوریجین و اکانت هکیه به نظر من اگه یه قسمت جدا برای فروش گیم بزارید(ینی یه کادر جدا جایی که توی چشم باشه) چون اگه اخرین مطالب بازارچه برای فروش سخت افزار باشه بهتره .ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اخیرا برخی دوستان حالا عمدا یا سهوا قیمت کالاشون رو در تاپیک نمیزنند و قیمت رو پیشنهادی ذکر میکنند.به همین ترتیب طالبان  قیمت در تاپیک فروش درخواست قیمت کرده و تاپیک آپ میشود که این باعث ضایع شدن حق سایر تاپیک های فروش هست.

به نظرم اگر به قوانین یه مورد درج قیمت در تاپیک اضافه کنید وضع بهتر میشه . ولی بهرحال صلاح رو خودتون بهتر میدونید و شاید هم یه مصلحتی داشته که در قوانین درج نشده.

لینک به دیدگاه

سلام

من کارت گرافیک zotac amp 1070 دو فن خریده بودم

گارانتیش زده از نوامبر ۲۰۱۶ تا نوامبر ۲۰۱۸ :43_slight_frown:

مگه گارانتی از زمانی که میخریم شروع نمیشه!؟

نکته جالب دیگه این که کارتون این کارت گرافیک مربوط به نسخه amp extreme edition بود یعنی همون مدل سه فن در حالی که خود کارت amp edition  دو فن هست

لینک به دیدگاه

با عرض ادب یه سوالی داشتم که جوابش رو تو قوانین فروم پیدا نکردم:

اگر دو شخص وارد مذاکره برای معامله ای بشند،اما جنس جای دیگه مثل ایسام زودتر فروخته بشه یا جنس در حین استفاده مشکل فنی براش پیش بیاد یا در حین حمل براش مشکلی پیش بیاد یا گم بشه و وجهی بین خریدار و فروشنده رد و بدل نشده باشه،آیا خریدار یا فروشنده مجاز به دادن فیدبک هستند؟

تشکر از لطف شما.

لینک به دیدگاه

سلام

جان هر کی دوست دارید دسته بندی های سایت رو چک کنید و درستشون کنید

من سر دسته بندی اشتباه شما رفتم بلوری 25 گیگی اونم 7 عدد خریدم از بازار اومدم دیدیم رایترم اصلا نمیشناسه اینارو

خب چرا اینجوری میکنید از اون اول درست دسته بندی کنید

الان این مدل رو گذاشتید در قسمت بلوری رایتر ها که اصلا نیست

http://lioncomputer.ir/product/10252/دی+وی+دی+رایتر+اینترنال+پایونیر+DVR-221LBK/

لینک به دیدگاه

آقا این بازار کیس عجب بی بخارِ.ها ... :D

(M-ATX ...?... )

دست در دستان پر مهر گرین دهید و شگفتی بیافرینی  ، برای حل این کمبود ... :D

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی. طاعات و عباداتتون قبول باشه إن شاء الله.

تشکر از بابت این تاپیک. (:

فقط خواستم بگم یه سرباز که میاد حدود 800 هــزار تــومــن! از شما خرید میکنه، آیا حقش نیست یه کم براش تخفیف در نظر بگیرید؟! لااقل سفارششو یه جوری بسته بندی کنید که خط و خش به محتویاتش نیفته! دیجی کالا، هویجوری نشده دیجی کالا!

در ضمن، به اون فردی که آدرس رو روی بسته ها مینویسه هم توصیه کنید یه کمی روی دست خطشون کار کنند.

ببخشید اگه کمی تند شد مزاجم! :دی

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1396/04/03, 20:41:28، dmcmrk گفته است :

آقا این بازار کیس عجب بی بخارِ.ها ... :D

(M-ATX ...?... )

دست در دستان پر مهر گرین دهید و شگفتی بیافرینی  ، برای حل این کمبود ... :D

تا امثال تو هستن گرین غمی نداره ...

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام لطفا درخصوص قیمت های قطعات تجدید نظر کنین کمی تا رقابتی تر بشه ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

بارها از این سایت خوب خرید کرده ام و کاملا راضی ام

فقط عنایت بفرمایید

در تاریخ اول مرداد 96 شبهنگام یکعدد پردازنده  به قیمت 1.700.000 از سایت لیون خرید کردم و  روش ارسال رو با تیپاکس(پسکرایه) ثبت کردم.

آقا سه روز از ارسال کردن  لیون گذشت ولی خبری از تیپاکس نبود.زنگ زدم به تیپاکس شهرمون گفتن ماشین تیپاکس (کامیونت)توی راه شیراز تصادف(چپ)کرده.احتمالا محموله شما توی همون ماشینه اگه سالم بود تحویل میدیم اگه  محمولت سالم نبود بیمه  بهت غرامت میده.

خلاصه اینکه بعد از یک هفته(که هر روزش میرفتم شاهچراغ دعا و نذر و نیاز) مامور تیپاکس پردازنده رو آورد و تحویل من داد...

توی کاغذی که داد من امضاش کنم نوشته بود ارزش کالا  برای بیمه  بنا به اظهار فرستنده  500 هزار تومن.یعنی اگه بیمه میخواست غرامت بده پونصد هزار تومن میداد!!!:35_thinking:

"کم اظهاری" شما  شاید به ظاهر به نفع من خریدار شهرستانی باشه(که پول بیمه کمتری به تیپاکس بدم) و لیکن اتفاق یه بار و بلکه بیشتر میوفته.(ماموره میگفت هر یه میلیون تومن ارزش محموله هزار تومن میشود بیمه اش)پس زیبنده تر بود که شما میگفتید ارزش این کالا که ما (لیون) فرستاده ایم دو میلیونه

درست میگم؟

ویرایش شده توسط Elderado
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1396/05/20, 08:05:24، Elderado گفته است :

سلام

بارها از این سایت خوب خرید کرده ام و کاملا راضی ام

فقط عنایت بفرمایید

در تاریخ اول مرداد 96 شبهنگام یکعدد پردازنده  به قیمت 1.700.000 از سایت لیون خرید کردم و  روش ارسال رو با تیپاکس(پسکرایه) ثبت کردم.

آقا سه روز از ارسال کردن  لیون گذشت ولی خبری از تیپاکس نبود.زنگ زدم به تیپاکس شهرمون گفتن ماشین تیپاکس (کامیونت)توی راه شیراز تصادف(چپ)کرده.احتمالا محموله شما توی همون ماشینه اگه سالم بود تحویل میدیم اگه  محمولت سالم نبود بیمه  بهت غرامت میده.

خلاصه اینکه بعد از یک هفته(که هر روزش میرفتم شاهچراغ دعا و نذر و نیاز) مامور تیپاکس پردازنده رو آورد و تحویل من داد...

توی کاغذی که داد من امضاش کنم نوشته بود ارزش کالا  برای بیمه  بنا به اظهار فرستنده  500 هزار تومن.یعنی اگه بیمه میخواست غرامت بده پونصد هزار تومن میداد!!!:35_thinking:

"کم اظهاری" شما  شاید به ظاهر به نفع من خریدار شهرستانی باشه(که پول بیمه کمتری به تیپاکس بدم) و لیکن اتفاق یه بار و بلکه بیشتر میوفته.(ماموره میگفت هر یه میلیون تومن ارزش محموله هزار تومن میشود بیمه اش)پس زیبنده تر بود که شما میگفتید ارزش این کالا که ما (لیون) فرستاده ایم دو میلیونه

درست میگم؟

درود به شما دوست عزیز و گرامی

مرسی از انتقادات و پیشنهادتون

خیلی از مشتریان بابت این مسئله که اعلام میکنیم کالاشون چقدر می ارزه بسیار گله مند بودن و به همین دلیل ما کم اظهاری کردیم . به چند دلیل : یک به خاطر بالا رفتن بیخود هزینه و دوم اینکه به خاطر به خطر افتادن کالا به دلیل قیمت بالای اون ( امیدوارم مورد دوم رو بهتر دقت کنید )

ولی اصل مطلب تا به الان شاید کلا یک بار مشکلی پیش اومده که لیون با همکاری و درک مشتری حلش کرده . که اون هم سال 1388 بوده و تا به امروز مشکلی پیش نیومده عزیزم .

مشکلی هم پیش بیاد ما هستیم :96_ok_hand:

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

جناب آقای حسینی بنده از عملکرد مدیر انجمن Hamed بسیار نارضی هستم ایشون همینجوری بدون  هیچ دلیل منطقی میاد مسدود میکنه  و عملکردشون در بررسی گزارش ها خیلی کند هست.

بنده سه روز پیش یه تاپیک درباره ی امتیازات منفی بیمورد ایجاد کردم در صورتی که قبلش گزارش ارسال کردم و تا خود شب پاسخی از طرف مدیر دریافت نکردم !

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/78986-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%86%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D9%84%DA%A9%DB%8C/

شخصی  اومد به پروفایل من حمله  کرد و طی یک دقیقه به من کلی امتیاز منفی داد !اون هم در تاپیکی که فقط ما کلیپ بازی ها رو به اشتراک میگذاشتیم اصلا بحثی درش نبود که بخواد موافق  و مخالف داشته باشه !

ایشون همون لحظه که قطاری داشت امتیاز منفی میداد دقت نمیکنه به شخص دیگه ای هم امتیاز میده حتی خود  اون شخص هم گلمند شد !

نکته دیگه ، این شخص یک تازه وارد و کاربرعادی هست حتی نمیتونه ببینه کی بهش امتیاز منفی میده ! چطور  تشخیص داده من به پروفایلش حمله کردم و دارم دائم بهش امتیاز منفی میدم؟ در صورتی که اینجوری نیست من نمیدونم کی بهش گفته و یا چطور تشخیص داده !

ضمن اینکه این شخص با یه اکانت جدید که هفته قبل ساخته بود اومده باز همینطوری به من منفی داده !

ما باید کجا همچین چیزی رو بیان کنیم؟تنها یک تاپیک قدیمی در مورد امتیاز ها وجود  داره که قفله ! و مدیری که تاپیک رو ایجاد کرده چند ساله به سایت سر نزده!

ما باید همچین گزارشی رو چطور ارسال کنیم و به چه کسی ارسال کنیم ؟ شما تا به حال شخصی رو معرفی کردید؟هیچوقت معرفی نکردید !

من چرا باید اکانتم سه روز معلق بشه؟فکر نمیکنید واقعا کم کاری تیم مدیریت هست که تا بحال فکری براش نکردند؟

(دوست عزیز شما به دلیل ایجاد تاپیک بیمورد برای شکایت از کاربر دیگه و ایجاد بحث های بی دلیل یک اخطار میگیرید و 3 روز از سایت معلق میشید)

امتیاز داده شده که هیچ گاه منقضی نمی شود

بعدش هم ایجاد بحث بیمورد؟کجا گفته شده همچین تاپیکی نباید ایجاد شه؟

خود مدیر انجمن ماینینگ میگفت حرف دل ما رو زدی و کاربرا هم با من موافق بودن

در ثانی بنده تاکید کردم هیچ کاربری جواب اون شخص رو ندید چون هر چی بگی مستقیم یا غیر مستقیم بی ربط یا با ربط میاد نقل میکنه به خودش میگیره داستان درست میکنه

الان من مسئول رفتار بقیه کاربر ها هستم؟من گفتم کسی چیزی بهش نگه !  

این حرکتتون اصلا عادلانه نیست

لینک به دیدگاه

در در 1388/10/28, 15:43:23، سعید حسینی گفته است :

درود دوستان

میدونم که هر کسی امکان داره اشتباه کنه و ما هم جدا از این افراد نیستیم در کل این تاپیک رو ایجاد کردم که شما دوستان اگر مشکلی از ما میبینید در اینجا مطرح کنید . لطفا در این تاپیک سعی کنید در مورد حل مشکل خودتون و یا اگر خیلی خیلی از ما ناراحت هستید بنویسید .

دوستانی که خیلی خیلی خیلی از ما ناراحت هستن و یا دلشون خیلی از ما پره و حرفهای خیلی بدی میخوان بزنن لطفا برای اینکه سایر دوستان و کاربران ناراحت نشن همه اون حرفها رو برای من پیغام خصوصی بدن و مطمئن باشید که من به شخصه به تمام حرفهای شما گوش خواهم داد هر چقدر هم اگر بد باشه  . در ضمن بابت حرفهایی که به من میزنید در پیغام خصوصی من یکی شما رو هیچ وقت بن نخواهم کرد و فقط جواب شما رو خواهم داد.

در کل من همیشه از بابت ضعفهای خودمون از شما عذرخواهی میکنم و در مورد خیلی از کارها خیلی وقتها دوست دارم برای شما دوستان انجام بدم ولی متاسفانه خیلی مانعها بوجود میادو نمیگذاره ما این کار رو برای شما انجام بدیم و خدای نکرده هیچ وقت فکر نکنید که ما فقط  دنبال سود هستم . امیدوارم که همدیگر رو درک کنیم .

موفقیت رو برای همه ارزو میکنم

درود آقای حسینی 

خواستم از شما و تیم زحمتکش شما تشکر کنم .

باور کنید اینجا  اشخاصی مثل شما و تیم شما هیچ جا ندیدم که اینقدر برای مشتری ارزش  قائل باشن.

این روزا کمتر کسی جوابگو مشتری هست و خیلیها فقط سعی بر توجیه کردن خودشون دارن (چه در نحوه خدمات چه در نحوه تبلیغات)

بنده تا حالا از سایت شما به اندازه ای که وسع مالیم اجازه میداد قطعه PC خریداری کردم و تمامی قیمت ها زمانی که مقایسه با جاهای دیگه میکردم بسیار عالی بوده و بروز

از همه مهتر به نظر من خدمات و پاسخ گویی شما به مشتری هاست که شمار رو برای مشتری بسیار محبوب کرده (حداقل برای من که اینجوره )

امیدوارم همیشه سرزنده وپر از ایده های ناب باشین وهیچ وقت از ما مشتری ها ناامید و دمق نشید

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

سلام

جناب آقای حسینی بنده از عملکرد مدیر انجمن Hamed بسیار نارضی هستم ایشون همینجوری بدون  هیچ دلیل منطقی میاد مسدود میکنه  و عملکردشون در بررسی گزارش ها خیلی کند هست.

بنده سه روز پیش یه تاپیک درباره ی امتیازات منفی بیمورد ایجاد کردم در صورتی که قبلش گزارش ارسال کردم و تا خود شب پاسخی از طرف مدیر دریافت نکردم !

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/78986-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%86%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D9%84%DA%A9%DB%8C/

اون تاپیک رو حذف کردن الان

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، evga1060 گفته است :

اون تاپیک رو حذف کردن الان

داداش، حامد کسی نیست که از چیزی بترسه، مطمئنا میاد اینجا و پاسخ میده، آدم بسیار منطقی و با شعوری هستش، دلیل حذف اون تاپیک هم حتما یه چیزی هستش.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/26, 14:31:05، NaeemSameti گفته است :

داداش، حامد کسی نیست که از چیزی بترسه، مطمئنا میاد اینجا و پاسخ میده، آدم بسیار منطقی و با شعوری هستش، دلیل حذف اون تاپیک هم حتما یه چیزی هستش.

نه شما اشتباه برداشت کردی من و ایشون همدردیم تو منفی بیخود گرفتن

لینک به دیدگاه

الان یک ماه و خورده ایه کیس های Z2+ Hero و Z4 ناموجوده؛ یعنی یک ماه و خورده ایه کامپیوتر ندارم و دارم با تبلت کار میکنم :/

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hossein.9 گفته است :

الان یک ماه و خورده ایه کیس های Z2+ Hero و Z4 ناموجوده؛ یعنی یک ماه و خورده ایه کامپیوتر ندارم و دارم با تبلت کار میکنم :/

خب چرا کیس جدید مگنوم evo رو نمی خرید؟ به نظر من که خیلی مناسبه...

http://lioncomputer.ir/product/12827/کیس+گرین++Magnum+Evo/

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Saman Taji گفته است :

خب چرا کیس جدید مگنوم evo رو نمی خرید؟ به نظر من که خیلی مناسبه...

http://lioncomputer.ir/product/12827/کیس+گرین++Magnum+Evo/

من  فقط Z2+ Hero یا Z4 میخوام:58_disappointed_relieved:

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hossein.9 گفته است :

من  فقط Z2+ Hero یا Z4 میخوام:58_disappointed_relieved:

کیس دیپ کول به جاش بخر.

ویرایش شده توسط SamanSina
لینک به دیدگاه

سلام. خسته نباشیدبه همه دوستان لیون کامپیوتری

چند وقتیه قسمت اخرین تغیرات قیمت رو از سایتتون حذف کردین. میشه علت اینکاروبگین و اون قسمت رو برگدونین.

لینک به دیدگاه

سلام...

یه کمی زیادی سایت رفته سمت ماینر ها کلا بقیه فراموش شدن... الان فقط گرافیک های ماینینگ موجوده... من مدت هاست منتظرم ولی خیلی وضع خرابه همچنان هر روز میبینم که کیلویی گرافیک های ماینینگ موجود میکنید... جالب نیست...

لینک به دیدگاه

درود

دوستمون صفحه قبل فرمودن ، منم خواستم یادآوری کنم، چرا نمودار تغییرات قیمت بعضی(بیشتر)  محصولات حذف میشه؟

موقع مقایسه و تحقیق برای خرید و قیمت گذاری دست دوم خیلی به درد می خوره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...