رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ویرایش شد. عذر میخوام

ویرایش شده توسط Amin_CA
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در هم اکنون، Amin_CA گفته است :

سلام خسته نباشید.

نمیدونم این تاپیک مناسب هست یا نه، اگه اشتباه اومدم به بزرگی خودتون ببخشید.

قالب جدید سایت خیلی از نظر ظاهری بهبود داشته، اما از نظر عملکرد (حداقل با بروزر اندروید) واقعا مشکل داره. لگ و تاخیر و کندی و...حتی در حالت دسکتاپ سایز رکوئست هم کلی خطا داره.

نیم ساعت پیش یه پرداخت انجام دادم از بس اختلاف زمانی زیاد شد که پرداخت انجام شد ، اما به حساب لیون واریز نشد. خوشبختانه با پیگیری  درگاه اینترنتی مبلغ به حسابم برگشت داده شد.

بنده قصد خرید اون کالا رو مدتی بود که داشتم. پول دستم اومده حالا پرداخت نمیشه واقعا ضدحاله ?

تقاضا میکنم که لطفا اگه امکانش هست مشکلات سایت رو برطرف کنید ما هم به خریدمون برسیم، چون فقط به لیون اعتماد دارم از جای دیگه نمیتونم خرید کنم.

باز هم ممنونم از همه دوستان و ببخشید که طولانی شد.

دوست عزیز به این لینک زیر برای این مورد برید.

forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/78326-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/&do=getNewComment

لینک به دیدگاه

چرا تاپیک ها را حذف می کنید؟ تاپیک تاینی موویز کجا رفت؟؟

لینک به دیدگاه

....

ویرایش شده توسط SamanSina
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mrp7 گفته است :

چرا تاپیک ها را حذف می کنید؟ تاپیک تاینی موویز کجا رفت؟؟

رف اونجا که خوش رفت.:(
جهت اطلاع عمومی یه مدت بود بعدش رفت به این دلیل که تو سرچ گوگل نباید اسم های منشوری با فروم های معتبر بالا بیان.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود خدمت دوست عزیزم  سعید حسینی.

میخوام نظرتون رو در مورد تاپیک زیر بدونم:

همزمان چندین مورد وجود داره.

اول تاپیک جای درستی زده نشده.

دوم نام کاربری نداره و تقریبا هیچ کدوم از شرایط فروش بازارچه رعایت نشده.

سوم کاربرا به هم توهین کردن.

چهارم تایپ فینگلیش خلاف قوانین هست.

پنجم مداخله کاربرا به فروش و قیمت گذاری خلاف قوانین هست.

و ....

خودتون هم میدونید که مدیریت فروم اصلا وضعیت جالبی نداره. این تاپیک دوشنبه زده شده و تا الان که جمعه هست مدیریت ضعیف هنوز این تاپیک رو کنترل نکرده.

من بارها در این زمینه با خودتون حضوری، تلفنا و یا چت  کردم ولی اصلا برای سامان دهی به وضعیت فروم ارزش قایل نیستین متاسفانه. معتقدم یکی از علل بزرگ شدن لیون کامپیوتر فروم و کاربراش هستن ولی این میزان بی توجهی به جایی که زمینه ساز رشد و جایگاه کنونی شما هست شایسته لیون و کاربرانش نیست.

اون زمانی رو یادم میاد که کلا تو فروشگاه 2 نفر بودید و خودتون سعی می کردید با کمک چندی از دوستان به فروم رسیدگی و مدیریتش کنین. الان در فروشگاهتون یه تیم حدودا 20 نفری دارید و مسلما کلی هم هزینه می کنید ولی کل تمرکزتون به بخش فروش هست و انگار نه انگار که فرومی هم دارین...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 44 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود خدمت دوست عزیزم  سعید حسینی.

100% موافقم ، خیلی وقته اینجوری هستش ، لیون به خاطر فروم و کاربرهاش اینجوری شده اما الان بیشتر به فکر تهیه ویدئو و اینجور چیزا هستن ، همین ویدئوها و تبلیغات اگه کاربری نباشه که نگاه کنه به درد نمیخوره ، خود من به خاطر فرومش ثبت نام و فعالیت کردم الان اکثر کاربران باسابقه فعالیت چندان ندارن یادمه 3 سال پیش هر ساعت فروم چک میکردم و همه تاپیکها رو دنبال میکردم اما بازم وقت کم میوردم چون انقدر مطلب زیاد بود اما الان تنها تاپیکهایی که بهشون سر میزنم: تاپیک کرک بازیها و تاپیکهای رضا قاسمی ، چون نه کاربر باسابقه پیدا میشه نه تاپیک درست حسابی ، همین انتخاب کاربر نمونه خیلی خوب بود که فسیل شد . وقتی مسابقه ای ترتیب داده میشه فوقش 200 نفر کاربر جدید ثبت نام میکنن اما فعالیتی ندارن و دیده شده که طرف تو قرعه کشی گرافیک 650 هزار تومنی برده اما چون حسابش غیرفعال شده قرعه کشی دوباره انجام شده . وقتی که با فرومش آشنا شدم و دیدم معتبره از سایتش هم خریدهای جدیدم انجام دادم و به چندتا از دوستان پیشنهاد دادم که حداقل میدونم یکیشون همیشه از اینجا خرید میکنن ، چون بهشون گفتم حداقل اینجا گرون نمیخری و اگه هم قیمت بازار خریدی اگه جنست مشکل داشت پشتیبانی اینجا پاسخ گو هستن و مطلب زیاده واقعیتش حوصله تایپ و اینجور چیزا رو ندارم . امیدوارم که یه فکری بکنن چون اینجا پاتوق ماست و دوست ندارم وضعش اینجوری باشه .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام جناب حسینی لطفا به همکاراتون بگید   مشخصات فنی محصولات حتما دقیق درست درج کنند .:40_rage::40_rage::40_rage:

واقعا بی مسولیتی می کنند !!!

هیچ چیزی بدتر از این نیست که یه محصولو با هزار بدبختی سفارش بدی بینی با مشخصات درج شده فرق داره !

یه ضد حال به تمام معنا .

لینک به دیدگاه

اقا این چه وضعشه بیشتر قطعات از دیجی کالا گرون تره در حالی که میگین دیجی کالا پول خون میگیره در ضمن سایتتون خیلی افتضاح و پر باگ درستش کنید زشت برا شما!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

پتانسیل زیاد سایت داره بی خود هدر میره در حالی که با یکم تلاش می تونست بزودی رقیب سایت همسایه بشه !

ولی حیف ... پلتفرم داره کلا درجا میزنه :40_rage:

این از طراحی جدید سایت که کلا پر از باگ و مسکلات بزرگ و کوچک هست

بهتره سیاستی که در پیش گرفتین رو تغییر بدین مهم ترین مزیت لیون کامپیوتر نزدیک بودن قیمت ها به قیمت اصلی خود بازار هست ولی چند ماهه قیمت ها از رقیب های گرون فروش هم بیشتره .

لینک به دیدگاه

با درود

من واقعا نمیدونستم باید کجا این رو بگم جائی برای گزارش خطا ندیدم، برای همین اینجا میگم، اگر اشتباه میکنم پوزش میخوام.

در صفحه‌ی اصلی (فروشگاه) از پائین صفحه زمانی که بر روی تالار گفتمان میزنید آدرس اشتباه هست، حرف آر در انتهای کامپیوتر از قلم افتاده است که میشود: forum.lioncompute.ir

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

یه بخش فیدبک اصلی برای فروشگاه بسازید

پر از مشکلات و باگ های ریز و درشت هست البته اگه کسی توجهی میکنه !!!

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Cube گفته است :

یه بخش فیدبک اصلی برای فروشگاه بسازید

پر از مشکلات و باگ های ریز و درشت هست البته اگه کسی توجهی میکنه !!!

مشکل فنی توی سرور هست به زودی حل میشه دوست من 

لینک به دیدگاه

درود

دوستان عزیزم، هر مسئله‌ای در کار با فروشگاه داشتید، برای من یا آقای میاندشتی ارسال کنید تا بررسی  و اقدام لازم انجام بشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

انتقاد از سیاست جدید لیون کامپیوتر در عرضه محصولات ماینینگ

لیون کامپیوتر به عنوان پیشتاز محصولات ماینینگ جایگاه ویژه ای در بین ماینر ها دارد ولی اخیر با در پیش گرفتن سیاست های انحصار گری این جایگاه رو در حال از دست دادن است .

با سیاست جدید فروش ,  قطعات ماینینگ به صورت جداگانه به فروش نمی رسند و فقط به شکل ریگ کامل فروش می روند یعنی اگر کسی به قطعه ی خاصی از ماینینگ نیاز داشته باشد نمی تواند آن را بخرد یا باید همه ی ریگ را  که قیمت بسیار گزافی دارد بخرد یا بسلامت .

بسیاری از افراد نمی توانند ریگ های ده تا بیست میلیونی و بیشتر  رو یکجا بخرند و چنین توانایی مالی ندارند (به جز قشر اندک ...) و می خواهند قطعات ماینینگ رو به صورت جداگانه و تکی بگیرند این کار اجازه می دهدبه صورت تدریجی وسرمایه کم وارد این عرصه بشن  و ریسک این کار کمتر شود و همه ی افراد با توانایی مالی ها گوناگون از مرفه و ثروتمند و درآمد ساده بتوانند وارد این عرصه بشوند که باسیاست های فروش لیون کامپیوتر ممکن نیست ...

امیدوارم لیون کامپیوتر فارغ از سود حاصله به تمام جوانب فکر کنند .

بنده از لیون کامپیوتر و شخص @سعید حسینی مدیریت لیون کامپوتر تقاضا دارم در این سایت تجدید نظر کنند و قطعات ماینینگ به صورت تکی هم در دسترس فروش قرار گیرد .

-Cloud Zoker

لینک به دیدگاه

بنده انتقادم برای کارت های گرافیک AMD هستش که فقط با باندل ماینینگ عرضه میشن

بنده مدت طولانی هست که منتظرم لیون کارت Sapphire 580 nitro+ رو موجود کنه که دوتا برا خودم تهیه کنم و امروز دیدم بلاخره موجود شد منتها به صورت سیستم ماینینگ کلی ?

باید ۲۲.۵ میلیون خرج کنم ۲ تاشو بردارم و ۱۰% زیر قیمت بقیه قطعات رو بفروشم که البته وسع من اصلا به ۲۲ میل نمیرسه که بخوام بخرم!

جناب حسینی شما که انقدر به ماینر ها توجه میکنید بد نیست کمی هم به گیمر ها توجه داشته باشید در نهایت این گیمر ها هستن که باز با شما میمونن؛ وقتی بساط ماین تموم بشه هیچ ماینری دیگه حتی به سایت یا فروم شما سر هم نمیزنه!

لینک به دیدگاه

بله لیون کامپیوتر سیاست خیلی زشتی در پیش گرفته و فقط قطعات رو به صورت باندل عرضه می کنه و هیچ کارت گرافیک گیمینگ یا ماینینگ به صورت تکی عرضه نمی شن

همچنین مادبرد های مخصوص ماینینگ مانند بایواستار و اسوس  رو فقط به صورت ریگ عرضه می کنه .

"  "        مطمعنا این کمبود قطعات برطرف خواهد شود و کاربران فروشنده های فرصت طلب و سود جو ها را فراموش نخواند کرد  ""

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/06, 09:59:10، hmasroor گفته است :

سلام

لطفاً یه کاری کنید سرعت لود فروشگاه بره بالا برای من با سرعت3 مگابیت خیلی سنگین لود میشه.

بعد یه نکته منفی که داره با کروم (آخرین نسخه) هر روز که فروشگاه رو باز میکنم عکس هاش از اول لود میشن و مثل سایر سایت ها نسخه کش شده قبلی رو بدون لود نمایش نمیده.

ببینید حتی وب سایت gtmetrix.com با اینترنت پر سرعت کانادا براش 9 ثانیه طول کشیده تا فروشگاه لیون بالا بیاد اون وقت ما ایرانی ها پس چی میکشیم :D

منبع: https://gtmetrix.com/reports/lioncomputer.ir/R9t0gJ3U

البته gtmetrix.com گفته Your page generation time is slow و به نظر منم درسته یعنی سایت قبل از اینکه حتی اولین خط HTML اش رو برای من کاربر بفرسته کلی طولش میده که این برمیگرده به زمان تولید صفحه که تو سرور اتفاق میفته.

بخش Waterfall لینک بالا رو ببینید متوجه میشید که فقط 4 ثانیه طول کشیده درخواست GET ارسال شده به سرور پاسخ داده بشه و تازه بعد این 4 ثانیه لود محتوای سایت شروع شده!!!

وضعیت انجمنم که از فروشگاه بدتره و 11 ثانیه با اینترنت پر سرعت کاندا طول میکشه که لود بشه!!

منبع: https://gtmetrix.com/reports/forum.lioncomputer.ir/eznWlh2V

دیشب یه سری تغییرات داشتیم
بهتر نشده؟

لینک به دیدگاه

آقا تاپیک فروش دوتا دونه هارد من پاک شده فقط دوس دارم دلیلشو بدونم :40_rage::40_rage:

منتظر جوابم 

لینک به دیدگاه

سلام

تاپیک فروش بنده مربوط به فروش گرافیک های اکبند علی رغم رعایت قوانین خرید و فروش بعد از دو هفته فروش بدون هیچ دلیلی  پاک شده !

واقعا به عنوان کاربری که همیشه قوانین رو رعایت میکنم برای جای سواله پاک شدن تاپیک مذکور که دوباره ایجاد کردم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام.

یه فکری به حال این فروشگاه بکنید. انگار فروشگاه ارواحه. سوالی بپرسیم نه تایید میشه نه پاسخ داده میشه زیر محصولات. کمبود نیرو دارید قسمت سوالات رو حذف کنید.

لینک به دیدگاه

نمودار قیمت رو حذف کنید که به شعور خریدار توهین نشه

یا قیمت نیست یا قیمتی که تو نمودار هست غیر واقعی و خیلی بالاتر درج می‌شه که اختلاف قیمت رو احساس نکنه مشتری

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

نمودار قیمت رو حذف کنید که به شعور خریدار توهین نشه

یا قیمت نیست یا قیمتی که تو نمودار هست غیر واقعی و خیلی بالاتر درج می‌شه که اختلاف قیمت رو احساس نکنه مشتری

متاسفانه  همینطوره.اقای حسینی هم به فروم سر نمیزنه. و یکی یکی مشکلات رو مثل قدیم حل کنن.انتظار بیشتری از لیون داشتیم.الان تو تمام سایت های سخت افزاری دارن لیون رو به  ماینینگ و گرانی در کشور ..متهم میکنند..

امیدوارم که این مشلات زودتر حل بشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...