رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت کارکنان زحمت کش لیون

خب من فقط یک سوالی داشتم

به نظرتون بهتر نیست که مثلا اگر فردی بالاتر از 4 میلیون قطعات کامپیوتر خرید یا هر قیمتی که خود شما صلاح میدونید خرید کرد خدمات در محل متخصص رو رایگان ارائه بدید خیلی خوب میشه اگر اینکار رو بکنید

یک سوال هم داشتم من میخواهم حدود 3 ماه دیگه پنج میلیون از شما خرید کنم ولی یک سوال برای من پیش آمده من یک کیس nzxt H440 میخوام خریداری کنم از یک نفر چون در سایت شما موجود نیست

حال اگر از متخصص شما استفاده کنم برای اسمبل در محل باز هم 30 روز مهلت تست رو دارم یا خیر؟

درود دوست گلم

ممنونم از پیشنهادتون

واقعیتش کسایی که در کسب و کار کامیپوتر هستن میدونن که به دلایل مختلف سود اصلی روی تعداد مشخص میشه و سود کالاها روی تعداد کم زیاد نیست برای همین تخفیف در این بخش همیشه کم بوده عزیزم

در مورد کیس NZXT ( یا هر کالایی که در بازار ایران قابل تهیه توسط لیون کامپیوتر نیست ) چون ما موجود نداریم میتونید از همکاران ما در هر کجا که دوست دارید تهیه کنید و ما روی فقط خود کیس نمیتونیم خدماتی بدیم که اگر دکمه ای و یا بخشیش خراب بود و یا خراب شدباید از جایی که خرید کردید خدمات بگیرید . ولی چون ما استثنا این کالا رو موجود نداشتیم برای همین بابت بقیه کالاها 30 روز مهلت تست به شما دوستان میدیم . و هزینه اسمبل هم همون بین 40 تا 70 تومان محاسبه میشه . @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام

من رمز و نام کاربری فروشگاه فراموش کردم برای بازیابی نام کاربری میخواد ! 

بنظرم نام کاربری حذف کنید و فقط با یاداشت ایمیل بشه هر دو رو بازیابی کرد مثل خیلی از سایت های دیگه...

لینک به دیدگاه

درود به آقای حسینی عزیز و سایر مدیران محترم . @};- @};- @};-

عذر می خوام که دوباره این موضوع رو تکرار می کنم.

اما در بخش لیست قیمت همچنان برای بعضی قطعات مثل خنک کننده ها یک پی دی اف خالی برای دانلود میاد که اینم لینکش:

http://lioncomputer.ir/master/pricelist/?extype=view&status=on

فکر می کنم اصلاح کردن این مشکل مهم باشه چون اینطوری نمیشه قیمت بعضی قطعات رو دید. :wacko: :wacko: :wacko:

با تشکر. @};- @};- @};- :x :x :x

ویرایش شده توسط Hossein74
لینک به دیدگاه

سلام

این رو هم من گفتم هم اکثر دوستان  ، لطفا توی سایت اسم گارانتی و مدت زمانش هم ذکر کنید.

لینک به دیدگاه

درود به آقای حسینی عزیز و سایر مدیران محترم . @};- @};- @};-

عذر می خوام که دوباره این موضوع رو تکرار می کنم.

اما در بخش لیست قیمت همچنان برای بعضی قطعات مثل خنک کننده ها یک پی دی اف خالی برای دانلود میاد که اینم لینکش:

http://lioncomputer.ir/master/pricelist/?extype=view&status=on

فکر می کنم اصلاح کردن این مشکل مهم باشه چون اینطوری نمیشه قیمت بعضی قطعات رو دید. :wacko: :wacko: :wacko:

با تشکر. @};- @};- @};- :x :x :x

درود

متاسفانه پشتیبانی قبلی بسیار ضعیف و خیلی برای ما مشکل ساز شدن برای همین سرور به طور کل منتقل شدو تیم پشتیبانی جدید روی سایت میخواد کار کنه و این مشکل یکی از مشکلاتی بود که بهشون اعلام کردیم

@};-

سلام

این رو هم من گفتم هم اکثر دوستان  ، لطفا توی سایت اسم گارانتی و مدت زمانش هم ذکر کنید.

درود

این مشکل به خاطر اینه که یه سری از کالاها هر چند وقت یکبار با گارانتیهای مختلفی وارد انبار میشن عزیز

ولی به زودی بیشتر کالاها رو مشخص میکنیم

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی لطفا وقتی روی یک تاپیک در فروم کلیک میکنیم یک کاری کنید که به صفحه ی آخر برویم و همچنین پست اول در هر صفحه ای مشخص بشه مرسی

لینک به دیدگاه

سلام. بنده فکر می کنم بخش انجمن گیمینگ دسته بندیش زیاد درست نیست. هم بخش PC گیمینگ هست هم بخش بازی های رایانه ای. با توجه به گست هایی که کاربران اونجا گذاشتند، فکر کنم بهتره این دو بخش رو با هم ادقام کنید و دو دستگی برطرف شه. بنده خودم پست می خواستم بزارم، نمی دونستم کجا بهتره!

با سلام
آقای حسینی لطفا وقتی روی یک تاپیک در فروم کلیک میکنیم یک کاری کنید که به صفحه ی آخر برویم و همچنین پست اول در هر صفحه ای مشخص بشه مرسی

بنده هم این مشکلو دارم. خیلی رو اعصابه هر دفعه باید بزنم صفحه آخر تا آخرین نظرات بیاد. لطفا بررسی کنید

لینک به دیدگاه

. جناب اقای حسینی ایا امکانش هست تخفیفی که برای کارت های 980 زدید برای 980 ti هم بزنید ؟!اخه معمولا برای کسی که میخواد هزینه بیشتر کنه و کارت بهتر رو بگیره تخفیف بیشتر میدن حالا مایی که میخوایم کلی هزینه کنیم 980ti SLI بگیریم خیلی حرص داره که 980 اختلاف قیمتش باهاش 1/3 میلیون باشه یعنی در کل 2/6 میلیون بیشتر ادم هزینه بکنه برای ti بودن !!که باعث میشه ادم وایسته بعد از عید بگیره که اونم بیاد پایین .اگه برای اون هم تخفیف بزنید خیلی ممنونتون میشم که قبل عیدی ما هم سیستم رو ببندیم نخواد وایستیم بعد عید که ارزون تر بشه

ویرایش شده توسط omidelf
لینک به دیدگاه

. جناب اقای حسینی ایا امکانش هست تخفیفی که برای کارت های 980 زدید برای 980 ti هم بزنید ؟!اخه معمولا برای کسی که میخواد هزینه بیشتر کنه و کارت بهتر رو بگیره تخفیف بیشتر میدن حالا مایی که میخوایم کلی هزینه کنیم 980ti SLI بگیریم خیلی حرص داره که 980 اختلاف قیمتش باهاش 1/3 میلیون باشه یعنی در کل 2/6 میلیون بیشتر ادم هزینه بکنه برای ti بودن !!که باعث میشه ادم وایسته بعد از عید بگیره که اونم بیاد پایین .اگه برای اون هم تخفیف بزنید خیلی ممنونتون میشم که قبل عیدی ما هم سیستم رو ببندیم نخواد وایستیم بعد عید که ارزون تر بشه

درود دوست گلم

فقط یک سوال دارم

آیا جای این سوال در این تاپیکه ؟

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

فقط یک سوال دارم

آیا جای این سوال در این تاپیکه ؟

والا جای مناسب تری پیدا نکردم تماس هم گرفتم تشریف نداشتید !

پیغام خصوصی هم گفتم سرتون شلوغه تا ببینید عید شده

ویرایش شده توسط omidelf
لینک به دیدگاه

والا جای مناسب تری پیدا نکردم تماس هم گرفتم تشریف نداشتید !

پیغام خصوصی هم گفتم سرتون شلوغه تا ببینید عید شده

لطفا قوانین فروم رو رعایت کنید و مطلب رو در جای خودش بنویسید .

و با بخش فروش تماس بگیرید اگر کالایی میخواید

لینک به دیدگاه

لطفا قوانین فروم رو رعایت کنید و مطلب رو در جای خودش بنویسید .

و با بخش فروش تماس بگیرید اگر کالایی میخواید

شرمنده الان تازه دیدم یه تاپیک مخصوص این موضوع هست

انجام شد

ویرایش شده توسط omidelf
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خسته نباشید

به نظرم یه دستی روی این بخش لپ تاپ فروشگاه بکشین ، کلا هیچی توش موجود نیست ، از برند های مثل اپل هم که کلا هیچی نداره با اینکه اسمش هست

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

سلام من نمیتونم در سایت لاگین کنم

نمیتونم هم در خواست رمز عبور جدید بکنم میزنم ایمیلی برا من نمی اد با همین نام عضو سایتتون شدم

اگه میشه سریع رسیدگی کنید تا قبل از عید باید یک خرید از شما انجام بدم

لینک به دیدگاه

من فقط يهزسوال دارم،چرا شما و بچه هاي ليون انقد خوبو خوش برخوردن؟مخصوصا تيم اسمبل و پشتيباني؟!؟چرا واقعا ؟چ سودي براتون داره ك هنوز انقد خوبين وقتي ديگه ازسراسر ايران مشتري هاتونو دارين؟فقط ميخوام بدونم دليل روحيه بالا و برخورد عالي و پشتيبانيتون بعد اين ك الان همه موفقيت هارو دارين چيه؟

لینک به دیدگاه

من فقط يهزسوال دارم،چرا شما و بچه هاي ليون انقد خوبو خوش برخوردن؟مخصوصا تيم اسمبل و پشتيباني؟!؟چرا واقعا ؟چ سودي براتون داره ك هنوز انقد خوبين وقتي ديگه ازسراسر ايران مشتري هاتونو دارين؟فقط ميخوام بدونم دليل روحيه بالا و برخورد عالي و پشتيبانيتون بعد اين ك الان همه موفقيت هارو دارين چيه؟

:huh:  :huh:  :huh:  :huh:

لینک به دیدگاه

با تشکر از برخورد خوب و پیگرانه شما..

بنده بسیار خوشم اومد از سبک کار و برخوردتون

امیدوارم موفق باشید

منتهی یه نکته ای که در پروسه سفارش و .. دیدم این بود که انگار بعضی اوقات موقع تلفن زدن یک نفر دیگه که مسعول اون بخش نبود تلفن رو برمیداشت و میگفت باشه براتون یادداشت کردم.. بعد یه ساعت مسعول اصلیش زنگ میزد و میفهمیدی که مطلب اطلاع داده نشده بهش و دوباره باید بازگو میکردی.. البته یه بخش این قضیه مربوط به ترافیک بالا سفارشات در چند روز اخیره و منطقیه

گفتم یه انتفادی هم کرده باشم :) در مجموع بسیار خوب بود @};- 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت عزیزان لیونی سپاس بابت خدمات شما اگر میشه میخواستم قیمت کارت giga r7 360oc یکم کاهش بدید چون بعضی از سایتا قیمت این کارت پایین تر از سایت شماس با گارانتی اصلی ممنون میشم رسیدگی کنید چون من دوست دارم این کارت از شما بخرم با تشکر

لینک به دیدگاه

درود خدمت عزیزان فعال در لیون کامپیوتر. دوستان خواهشا یه نگاهی به قیمت ASUS GTX 950 Strix Gaming 2GB OC  تو سایت های دیگه و سپس تو لیون بندازید. یکی از فروشگاه های همسایه این کارت را با گارانتی 36 ماهه 675 هزار تومان قیمت زدن که مال شما عزیزان 689 برچسب خورده. بی صبرانه منتظرم که شما قیمت این کارت گرافیک رو  متعادل کنید تا برای خرید مزاحم خودتون بشیم و نه جایی دیگه. 

سپاس از شما  @};-

ویرایش: 

قیمت :

۶۷۵,۰۰۰ تومان   با گارانتی

واقعا تکید !

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت عزیزان لیونی سپاس بابت خدمات شما اگر میشه میخواستم قیمت کارت giga r7 360oc یکم کاهش بدید چون بعضی از سایتا قیمت این کارت پایین تر از سایت شماس با گارانتی اصلی ممنون میشم رسیدگی کنید چون من دوست دارم این کارت از شما بخرم با تشکر

درود خدمت عزیزان فعال در لیون کامپیوتر. دوستان خواهشا یه نگاهی به قیمت ASUS GTX 950 Strix Gaming 2GB OC  تو سایت های دیگه و سپس تو لیون بندازید. یکی از فروشگاه های همسایه این کارت را با گارانتی 36 ماهه 675 هزار تومان قیمت زدن که مال شما عزیزان 689 برچسب خورده. بی صبرانه منتظرم که شما قیمت این کارت گرافیک رو  متعادل کنید تا برای خرید مزاحم خودتون بشیم و نه جایی دیگه. 

سپاس از شما  @};-

ویرایش: 

قیمت :

۶۷۵,۰۰۰ تومان   با گارانتی

واقعا تکید !

درود دوستان گلم

هر کالایی که در جای دیگه ارزونتره و در سایت ما قیمتش بالاتره باید عرض کنم که با فروشگاه تماس بگیرید و حتما اعلام کنید و به قیمت بهتری خریداری کنید

@};-  شفاف سازی : به دلیل اینکه ما نماینده رسمی شرکتها هستیم و خدمات ویزه ای ازشون میگریم و به مشتریان عزیز تقدیم میکنیم با هماهنگیه شرکتها لیست قیمت گذاشتیم روی سایت ولی همه این قیمتهایی که در جای دیگه ارزونتر حتمااااااااا قابل تغییر در لحظه هستش و تقدیمتون میشه و نگران نباشید فقط با لینک به بخش فروش اعلام کنید

لینک به دیدگاه

امروز زنگ میزنم اشغاله یک بار موفق به  تماس با اپراتور شدم یه 10 تا بوق خورد یکی اومد قطع کرد !

من فقط یک کد مرسوله جنسی که از شما خریدم میخوام

ویرایش شده توسط zeus-king
لینک به دیدگاه

امروز زنگ میزنم اشغاله یک بار موفق به  تماس با اپراتور شدم یه 10 تا بوق خورد یکی اومد قطع کرد !

من فقط یک کد مرسوله جنسی که از شما خریدم میخوام

درود

وارد کنترل پنل خودتون در سایت فروشگاه بشید اونجا شماره مرسوله رو بین 1 تا 12 ساعت بعد از ارسال کالا براتون پیغام میکنن

لینک به دیدگاه

درود

وارد کنترل پنل خودتون در سایت فروشگاه بشید اونجا شماره مرسوله رو بین 1 تا 12 ساعت بعد از ارسال کالا براتون پیغام میکنن

از طریق تلفنی خرید کردم اون موقع لاگین کردن تو سایت مشکل داشتم

اپدیت : زنگ زدند شماره مرسولرو اطلاع دادند ممنون

ویرایش شده توسط zeus-king
لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید ولی توی همه ی فروشگاه های آنلاین مادربورد ها و گرافیک های msi موجود هست ولی شما اصلا محصولات msi رو انگار نمیارید آگه میشه موجود کنید مخصوصا چیپ ست x99 این شرکت جون بهترین مادربورد های این چیپ ست رو msi تولید میکنه

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید ولی توی همه ی فروشگاه های آنلاین مادربورد ها و گرافیک های msi موجود هست ولی شما اصلا محصولات msi رو انگار نمیارید آگه میشه موجود کنید مخصوصا چیپ ست x99 این شرکت جون بهترین مادربورد های این چیپ ست رو msi تولید میکنه

درود دوست عزیزم

به محض ورود به بازار توی سایت قرار میگیره

متاسفانه کالاهای MSI خیلی ناقصن توی بازار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...