رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود امیر جان

اول بابت این اتفاق که کاملا در جریانش هستم از شما عذر خواهی میکنیم . و تیم لیون  کاملا حق رو به شما میده و بجز عذرخواهی یه توضیح کوچولو هم بهتون میدیم @};- :x

خدمات در محل بسیار کار سختیه و نفرات زیادی رو میطلبه . متاسفانه اون چند روز به دلیل مشکلاتیکه برای نفراتمون بوجود اومده بود نتونستیم خدماتمون رو به نحو احسن تقدیمتون کنیم و رضایت شما رو جلب بکنیم و واقعیتش از خدا پنهان نیست که ما اون شبش اصلا حالمون به خاطر این اتفاق و نفری که نداشتیم براتون بفرستیم خوب نبود و نهایتش تصمیم گرفتیم که از شما بخوایم کالا رو با هزینه خودمون بفرستید پیش ما و ما انجامش بدیم که شما افتخار دادید و خودتون تشریف اوردید و اون روز خدا رو شکر تمام تیم دست به دست هم دادن تا به نحو احسن کار شما رو انجام بدن

با این حال ما در خدمتتون هستیم و اگر خدای نکرده جایی مشکلی داشتید حتما جبران خواهد شد @};- @};- @};-

همیشه پیروز باشید

درود خدمت جناب حسینی عزیز

مرسی از شما که حداقل پیگیری می کنید مشکلات مشتری هاتون رو.البته خب اون اتفاق یه بدقولی بدی بود ولی شما با توجه به سابقه ی خوبی که دارید واقعا یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی هستید. @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود بر جناب حسینی @};-

من گله از فروشگاه دارم.

من چند روز پیش یه خمیر سی پی یو سفارش دادم از تهران به تنکابن با پست سفارشی که هزینه ارسالش 9000 شد.که عرفا بیشتر از5000 نمیشه

دیروزم رفتم یه ssd somsund evo 250  سفارش بدم که قیمتش 303 تومن بود با اینکه دیجیکالا زده بود 299 با انتیویروس. من گفتم از لیون بخرم.رفتم و پست پیشتاز رو انتخاب کردم 20 هزار تومن به هزینه کل اضافه شد. که هزینش زیر 10 هست تا تنکابن. واسه همین خرید رو نهایی نکردم

لطفا دلیله گرونیه پست رو بفرمایید

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

من یه خواهش داشتم که این گزینه منفی رو از رو فروم بردارید واقعا یک جو منفی ساخته و داره همینطور پیش میره و اصلا خاصیتی  نداره

اگه قرار باشه از چیزی خوشمون نیاد بهتره توضیحشو ارسال کنیم چون ممکنه حرف خاصی درموردش داشته باشیم ن اینکه بدون دلیل منفی بدیم

الان بعضی ها شاید به همین پستمم منفی بدن

ولی بدون دلیل منفی ندید یه توضیح بدید بعد اگه منطقی بود منفی بدید

بیشتر همین دوستان که طرفدار برندی یا شخصی هستن بی دلیل میان منفی میدن چون شخص مورد نظر طرفدار برند یا شخص مورد علاقه خودشون نیستن واقعا جای تأسف داره که دوستان همچین کاری میکنن

ممنون

لینک به دیدگاه

درود بر جناب حسینی @};-

من گله از فروشگاه دارم.

من چند روز پیش یه خمیر سی پی یو سفارش دادم از تهران به تنکابن با پست سفارشی که هزینه ارسالش 9000 شد.که عرفا بیشتر از5000 نمیشه

دیروزم رفتم یه ssd somsund evo 250  سفارش بدم که قیمتش 303 تومن بود با اینکه دیجیکالا زده بود 299 با انتیویروس. من گفتم از لیون بخرم.رفتم و پست پیشتاز رو انتخاب کردم 20 هزار تومن به هزینه کل اضافه شد. که هزینش زیر 10 هست تا تنکابن. واسه همین خرید رو نهایی نکردم

لطفا دلیله گرونیه پست رو بفرمایید

ممنون @};-

دروووووووود دوست خوبم @};-

همین الان متوجه این مسئله شدیم که یک بخشی رو که میاد هزینه های پستی رو محاسبه میکنه یک عدد اشتباه شده توش و تا دقایقی دیگه حلش میکنیم

بسیار ممنونیم که بهمون خبر دادید و این هدیه رو هم تقدیم شما میکنیم که اگر این کالا رو میخواید خرید کنید فقط برای شخص شما رایگان ارسال میشه :x

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

من یه خواهش داشتم که این گزینه منفی رو از رو فروم بردارید واقعا یک جو منفی ساخته و داره همینطور پیش میره و اصلا خاصیتی  نداره

اگه قرار باشه از چیزی خوشمون نیاد بهتره توضیحشو ارسال کنیم چون ممکنه حرف خاصی درموردش داشته باشیم ن اینکه بدون دلیل منفی بدیم

الان بعضی ها شاید به همین پستمم منفی بدن

ولی بدون دلیل منفی ندید یه توضیح بدید بعد اگه منطقی بود منفی بدید

بیشتر همین دوستان که طرفدار برندی یا شخصی هستن بی دلیل میان منفی میدن چون شخص مورد نظر طرفدار برند یا شخص مورد علاقه خودشون نیستن واقعا جای تأسف داره که دوستان همچین کاری میکنن

ممنون

درود

دوست من در حال یه سری تغییرات هستیم ولی مشکل فنی داشتیم که در حال رفعه و بعد از رفع مشکل فنی این بخش رو با بررسی و مشورت با تیم رسیدگی میکنیم و نتیجه رو اینجا اعلام میکنیم

لینک به دیدگاه

درود

دوست من در حال یه سری تغییرات هستیم ولی مشکل فنی داشتیم که در حال رفعه و بعد از رفع مشکل فنی این بخش رو با بررسی و مشورت با تیم رسیدگی میکنیم و نتیجه رو اینجا اعلام میکنیم

ممنون که پیگیری میکنید

لینک به دیدگاه

ممنون که پیگیری میکنید

درود من یجا مشخصات باندلمو نوشته بودم که منفی خورم، [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji17]

یعنی هیچی نداشتم بگم فقط علامت تعجب!!!!!!

لینک به دیدگاه

درود.

دلیل گرانتر بودن این کالا نسبت به فروشگاه های دیگه چی هست؟

http://lioncomputer.ir/product/6820/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+H110M-C/

http://www.digikala.com/Product/DKP-154322/ASUS-H110M-C-Motherboard/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-H110M-C

دلیل این پست هم این بود که ما معمولا برای بهترین قیمت به لیون مراجعه میکنیم منتها الان این قیمت باعث تعجب من شدچون تو چند فروشگاهی که میشناسم قیمت شما از همه بالاتر بود.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

دلیل گرانتر بودن این کالا نسبت به فروشگاه های دیگه چی هست؟

http://lioncomputer.ir/product/6820/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+H110M-C/

http://www.digikala.com/Product/DKP-154322/ASUS-H110M-C-Motherboard/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-H110M-C

دلیل این پست هم این بود که ما معمولا برای بهترین قیمت به لیون مراجعه میکنیم منتها الان این قیمت باعث تعجب من شدچون تو چند فروشگاهی که میشناسم قیمت شما از همه بالاتر بود.

با تشکر.

سلام

شاید قیمت بروزی ندارن!! شنبه هم با لیون هم با فروشگاه های مدنظرتون تماس بگیرین و استعلام قیمت کنین

لینک به دیدگاه

سلام به همه ي زحمت كشان ليون

مي خواستم بدونم كارت گرافيك rx 470 رو قراره تو فروشگاه بياريد؟ اگه جواب مثبته حدودا كي ميشه؟

لینک به دیدگاه

سلام . خسته نباشید به همه دوستان لیون کامپیوتر

من سایت و شرکت شما رو به یکی از دوستانم معرفی کردم که سابقه حدودا 10 ساله تو کامپیوتر دارن و اولین خریدشونو انجام دادن از طریق تلگرام لیون کامپیوتر.ولی اول که رم اشتباهی  ddr3 فرستادن که با هماهنگی برگشت دادن و دوستان شما هزینه رفتو برگشت رو قبول کردن . رم که یه مدل دیگه ارسال شد چون اون مدل  موجود  نبود که فکر کنم 15ت ارزون تر شد و وقتی رم رسید هزینه تیپاکس رو خودمون پرداخت کردیم که باز هما هنگ کردیم و گفتن هم اختلاف و هم هزینه ارسال رو  برگشت میزنن که خبری نشد

درخواست پنل همکار دادن که فکر کنم 10 روزی شده و بازم خبری نشده .

اگه میشه شما یه پیگیری انجام بدین  @};-

لینک به دیدگاه

سلام . خسته نباشید به همه دوستان لیون کامپیوتر

من سایت و شرکت شما رو به یکی از دوستانم معرفی کردم که سابقه حدودا 10 ساله تو کامپیوتر دارن و اولین خریدشونو انجام دادن از طریق تلگرام لیون کامپیوتر.ولی اول که رم اشتباهی  ddr3 فرستادن که با هماهنگی برگشت دادن و دوستان شما هزینه رفتو برگشت رو قبول کردن . رم که یه مدل دیگه ارسال شد چون اون مدل  موجود  نبود که فکر کنم 15ت ارزون تر شد و وقتی رم رسید هزینه تیپاکس رو خودمون پرداخت کردیم که باز هما هنگ کردیم و گفتن هم اختلاف و هم هزینه ارسال رو  برگشت میزنن که خبری نشد

درخواست پنل همکار دادن که فکر کنم 10 روزی شده و بازم خبری نشده .

اگه میشه شما یه پیگیری انجام بدین  @};-

درود دوست گرامی @};-

در تاریخ 19/5/1395 هم مبلغ واریز شد و هم پنلشون فعال شده بوده

--------------------------------------------------------

و واقعا دلیل عنوان این مطلب , بدون بررسی و توجه کوچولو در این تاپیک رو متوجه نمیشم

یه مقدار فکر میکنم تبدیل به یک عادت داره میشه که درجا فکر میکنیم این سریعتر و بهترین راه هستش در صورتیکه واقعا اگر قصد گرفتن نتیجه باشه میتونید سریعا تماس بگیرید و به جواب برسید . و اینجوری یه مقدار اعتبار انتقادات میاد پایین

البته نظر شما هم محترمه و ما بعد از دیدن این مطلب رسیدگی و بررسی کردیم @};-

لینک به دیدگاه

اقا توی قسمت بازارچه کاشکی میشد قیمت کالا یه قانون بشه. آخه کجای دنیا دیدید ::: قیمت پیشنهادی - به بالاترین قیمت فروخته میشه - قیمت از شما - قیمت رو برای من پ.خ کن آخر هم همه بیخیالش میشن و اونی که دلاله میخره...... :mad: *dry#

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی @};-

در تاریخ 19/5/1395 هم مبلغ واریز شد و هم پنلشون فعال شده بوده

--------------------------------------------------------

و واقعا دلیل عنوان این مطلب , بدون بررسی و توجه کوچولو در این تاپیک رو متوجه نمیشم

یه مقدار فکر میکنم تبدیل به یک عادت داره میشه که درجا فکر میکنیم این سریعتر و بهترین راه هستش در صورتیکه واقعا اگر قصد گرفتن نتیجه باشه میتونید سریعا تماس بگیرید و به جواب برسید . و اینجوری یه مقدار اعتبار انتقادات میاد پایین

البته نظر شما هم محترمه و ما بعد از دیدن این مطلب رسیدگی و بررسی کردیم @};-

واقعا من شرمنده شدم. بله دوست بنده کوتاهی کرده بودن و میگفتن چیزی برای من نیومده و فلان..

امروز جناب معتمدی تماس گرفتن و واقعا شرمنده شدم

ببخشید که این اتفاق پیش اومد .نمیدونم چطور ازشما تشکر کنم. امیدوارم عذرخواهی منو پذیرا باشید

لینک به دیدگاه

برای عکس پروفایل در فروم این محدودیت در سایز عکس ک وجود داره خیلی سختگیرانه هستش ... اگه اشتباه نکنم نمیزاره عکس بیشتر از 30کیلوبایت آپ بشه ... لطفا این مقدارش رو تغییر بدین چون فک کنم خیلی ها با این مشکل داشته باشند ... یا عکس مدنظر رو نمیشه گذاشت یا اونقد آدم کیفیتش رو باید پایین بیاره که دیگه هیچی از عکس فهمیده نمیشه !!!!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

اولین خریدم از لیون کامپیوتر هست

من پنج شنبه شب کالایی رو ثبت و پرداخت کردم و تا الان ک یکشنبه بعد از ظهره منتظرم خبری بشه ازش

ولی مثل اینکه هنوز ارسال نشده

حداقل انتظاری که دارم اینه که اطلاع رسانی بیشتر صورت بگیره

شنبه فقط دو تا پیام اومد ک در دست بررسی هست، پیام هم دادم و خواستم پیگیری کنن، ولی خبری نیست.

وقتی سفارش دادم ارسال رایگان داشت، حالا نمیدونم با چی فرستاده میشه

به نظرم نیاز هست که اگر کالایی دیر ارسال میشه حداقل اطلاع رسانی بشه، چون من الان نیاز فوری تو مسافرت به این کالا دارم و حتی نمیدونم کی ارسال میشه، خیلی ممنون میشم کار ما رو یه پیگیری بکنید

کالا هم کیف ریزر هست، تقاضا دارم اگر ارسال شده یا نشده یا اصلا در چه مرحله ای هست، یک اطلاع بدید، چون تو لیست سفارشات معلق خورده

لینک به دیدگاه

امروز تماس گرفتم، گفتن دیروز ارسال کردن، 

تازه به دستم رسید، و کاملا راضی هستم از بسته بندی و شرایط کالا و تشکر میکنم از زحماتتون

اما من وقتی داشتم سفارش رو ثبت میکردم ارسال رایگان داشت، اما امروز ۱۷ تومن تیپاکس پول گرفت از من.

میخواستم اگه امکانش هست پیگیری کنید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Shahriar Golshan گفته است :

امروز تماس گرفتم، گفتن دیروز ارسال کردن، 

تازه به دستم رسید، و کاملا راضی هستم از بسته بندی و شرایط کالا و تشکر میکنم از زحماتتون

اما من وقتی داشتم سفارش رو ثبت میکردم ارسال رایگان داشت، اما امروز ۱۷ تومن تیپاکس پول گرفت از من.

میخواستم اگه امکانش هست پیگیری کنید

درود دوست گرامی

بسیار ممنونیم از خریدتون و مبارکتون باشه

به دلیل اینکه یه سری از شرکتهای حمل و نقل به دلایل مختلف ( که بازگو کردنش زیاد صحیح نیست ) میان دوباره از مشتریهامون هزینه دریافت میکنن و یه وقتهایی حسابی سوء تفاهم ایجاد میکنه به همین دلیل ما بعضی از ارسالها رو بعد از پرداخت مشتری کاملا بهشون بر میگردونیم و پیشنهاد میکنم با بخش فروش تماس بگیرید

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه مدتی هست که دارم فکر میکنم چرا لیون قطعات با قیمت های غیر منطقی شرکتها رو موجود نمیکنه ! 

موارد زیادی هست که واقعا پیش میاد مثلا نارضایتی بچه های فروم که تو ارسال نظرات متوجه برخوردها با قیمت میشین

از این مطلب که بگذریم چند تاپیشنهاد داشتم که فکر کنم تکراری باشه یا در حال کار باشه برای این عناوین ولی میگم که انشالله چیزی از قلم نیوفته یا روش فکر بشه و ...

اول گذاشتن نمودار قیمت هست یا حداقل آخرین قیمت زمان موجود بودنش

دوم وقتی وارد یک گروه از کالاها میشیم به صورت دیفالت کالاهای موجود بیاد بعد اگر خواستیم تیکی چیزی بزنیم که همه بیاد

سوم  تشکیل یک گروه کوچیک برای سفارش حداقل دو بار درسال یا یک زمان مشخص که اجناس خاصی از سایت های خارجی وارد بشه درخواست ها همه جمع بشه و یهویی سفارش بدن قبلا بود که خیلی عالی هم بود این دفعه کل مبلغ گرفته بشه و تو هر مرحله از خرید یا ترخیص از گمرک اطلاع رسانی بشه ... مشکلات لیون زیاد هست اما یه گروه میتونه مستقل اما به اسم لیون این کار رو انجام بده

چهارم نمیدونم منطقی هست یا نه اما پیشنهاد هست دیگه میتونه ارائه بشه ولی اجرا نشه برای رفاه حال کاربران شاید لیون بتونه قطعاتی که از لحاظ فنی و ضمانت خوب باشن ولی از لحاظ قیمت نه ! توی سایت موجود کنه به اسم خود شرکت یه طوری توی این مایه ها که مشخص بشه

پنجم  نمیدونم قضیه حامی بودن چطوری هست اما اگر یک مرکز مشخص بشه و لیون کامپیوتر بیاد اعلام هم بکنه روی هر جنسش از 500 تا 1000 تومن اضافه بکشه و سالانه به این مرکز کمک کنه این رو خریدار بیاد بابت صدقه (که فناش همیشه بچرخه براش) بده لیون هم فقط انتقال دهنده باشه

ششم این رو فقط بابت پیشنهاد میگم نظرات از تو سایت جمع بشه برای هر کالا توی فروم یه لینک ایجاد بشه که کاربران نظرات و یا تجره های خودشون رو بگن این طوری دست همه بازتره نمیدونم شاید بعد تو رنک سایت تاثیر منفی بگذاره اما دست همه بازتره و حرفهای زیادی زده میشه این یه جنبه تبلیغی برای فروم داره و یه جنبه هم برای کسایی که میخوان با اطمینان بیشتری جنس رو بخرن

هفتم دوستون دارم

هشتم بوس بوس

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی ... در رابطه با قالب جدید سایت میخواستم بگم که خیلی بهتر میشد اگه آخرین موضوعات ارسال شده در پایین هر صفحه نمایش داده میشد

در رابطه با عکس کاور هم باید بگم که عرضش مناسبه اما ارتفاعش خیلی کمه و عملا بودن یا نبودنش تفاوت آنچنانی نیمکنه اگه بشه ارتفاعش رو حداقل 2برابر کنین نسبت به اندازه فعلی

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

بنده هم یک پیشنهاد دارم 

مواردی که در لیست خرید قرار میگیرند اگر صفحه بسته بشه تماما از لیست خرید حذف میشن پیشنهاد میکنم  روی اکانت لیست خرید سیو بشه تا نیازی به دوباره چیدنش نباشه ...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یه انتقاد داشتم

توی کانال تلگرام انتشار نسخه های جدید درایور رو اعلام می کنید اما توی فروم قرار نمیدید .

یا یه خبر یا درایور یا ... که  توی فروم قرار داده شده بعد از یکی دو روز توی کانال قرار میگیره که این خودش نشون دهنده اینه که مدیر یا مدیران کانال ( به طور کلی تیم مدیریت ) اصلا مطالب داخل فروم رو مطالعه نمی کنن وگرنه اون مطالب باید همون روز توی کانال قرار بگیره . اگر براتون کانال مهم تره بگید ما هم بدونیم !!!!

لینک به دیدگاه

درود

برای خرید همیشه نوع و مقصد ارسال رو مشخص می‌کنم، اما پیش از فرستادن می‌زنگند بهم و نشانی می‌گیرند.

همچنین دو بار خرید کرده‌ام و مقصد تهران بوده، در مقصد درخواست وجه کالا رو کرده‌اند در حالی که قبلش آنلاین پرداخت شده بوده و این وضعیت بسیار ناخوشاینده. یک بار همین امروز پیش آمد.

فیلترهای کالاها با وجود این که دوستان پیشتر اشاره کرده‌اند، درست نشده‌اند و هنوز مثلا برای پردازنده 1150 و lga1150 هردو هست، برای ssd هم m.2 هست و هم m2 و الخ.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

یه انتقاد داشتم

توی کانال تلگرام انتشار نسخه های جدید درایور رو اعلام می کنید اما توی فروم قرار نمیدید .

یا یه خبر یا درایور یا ... که  توی فروم قرار داده شده بعد از یکی دو روز توی کانال قرار میگیره که این خودش نشون دهنده اینه که مدیر یا مدیران کانال ( به طور کلی تیم مدیریت ) اصلا مطالب داخل فروم رو مطالعه نمی کنن وگرنه اون مطالب باید همون روز توی کانال قرار بگیره . اگر براتون کانال مهم تره بگید ما هم بدونیم !!!!

درود دوست خوبم

هر کدوم از این مسائل با هم متفاوته و تلگرام و مطالبش جدا از فروم هستش و هر .دکوم در جای خودش اهمیت داره برامون

کسانیکه میخوان و علاقمندن که سریعا مطلبی ور مطالعه کنن تلگرام رو پیشنهاد میکنیم و فروم بیشتر برای بحث و گفتگو هستش

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

برای خرید همیشه نوع و مقصد ارسال رو مشخص می‌کنم، اما پیش از فرستادن می‌زنگند بهم و نشانی می‌گیرند.

همچنین دو بار خرید کرده‌ام و مقصد تهران بوده، در مقصد درخواست وجه کالا رو کرده‌اند در حالی که قبلش آنلاین پرداخت شده بوده و این وضعیت بسیار ناخوشاینده. یک بار همین امروز پیش آمد.

فیلترهای کالاها با وجود این که دوستان پیشتر اشاره کرده‌اند، درست نشده‌اند و هنوز مثلا برای پردازنده 1150 و lga1150 هردو هست، برای ssd هم m.2 هست و هم m2 و الخ.

درود سعید جان

ارسال کالاها در تهران بالای 100 هزار تومان رایگانه و به هیچ عنوان هزینه پیک نداره مگر اینکه بخوان کالا رو سریعا تحویل بگیرن که از پیک فوری استفاده میکنن .

اگر مطلب دیگه ایه که من متوجه نشدم ممنون میشم که توضیح بدید تا مشکل رو حل کنیم

در مورد فیلترها باید بگم که همین الان به تیم میگم روش کار کنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...