رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود سعید جان

ارسال کالاها در تهران بالای 100 هزار تومان رایگانه و به هیچ عنوان هزینه پیک نداره مگر اینکه بخوان کالا رو سریعا تحویل بگیرن که از پیک فوری استفاده میکنن .

اگر مطلب دیگه ایه که من متوجه نشدم ممنون میشم که توضیح بدید تا مشکل رو حل کنیم

در مورد فیلترها باید بگم که همین الان به تیم میگم روش کار کنن

پنج شنبه دو تا هارد اکسترنال خریدم و آنلاین وجهش رو پرداخت کردم و در بخش توضیحات نشانی دقیق مقصد و تلفنهای ثابت و همراه تحویل گیرنده و ساعت کاری ش رو نوشتم. با این وجود امروز ظهر باهام تماس گرفتند و نشانی و تلفن گیرنده رو پرسیدند. نیز درمقصد درخواست وجه کالا رو به مبلغ 488 هزار تومان کرده بودند و دوستم تماس گرفت برای رفع ابهام که تاکید کردم وجه کالا آنلاین پرداخت شده. 

برای حل مشکل فیلترها پیشاپیش سپاس.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

سلام ، خدا قوت

1- راستش من از بخش فروش تلگرامیتون کمی ناراضیم ، خیلی دیر به دیر جواب میدن سوالات  . من الان دو روزه دارم قیمت 2 تا ماینتور میگیرم 

2- هنوز بخش اپدیت قیمت های سایت مشکل جدی داره . هم در نمایش موجود و ناموجود های سایت و هم قیمت ، به طوری که تو سایت هایی مثل ایمالز که قیمت یک جنس رو میشه تو فروشگاه های مختلف مقایسه کرد لیون  اکثرا مواقع تو رتبه 3 یا 4 هست . در صورتی که من یادمه لیون همیشه قیمت هاش رقابتی بود

با تشکر فراوان از زحماتتون

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی اگه امکانش هست نمودار تغییر قیمت  رو برای کالاهای سایت دوباره فعال کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

برای خرید همیشه نوع و مقصد ارسال رو مشخص می‌کنم، اما پیش از فرستادن می‌زنگند بهم و نشانی می‌گیرند.

همچنین دو بار خرید کرده‌ام و مقصد تهران بوده، در مقصد درخواست وجه کالا رو کرده‌اند در حالی که قبلش آنلاین پرداخت شده بوده و این وضعیت بسیار ناخوشاینده. یک بار همین امروز پیش آمد.

فیلترهای کالاها با وجود این که دوستان پیشتر اشاره کرده‌اند، درست نشده‌اند و هنوز مثلا برای پردازنده 1150 و lga1150 هردو هست، برای ssd هم m.2 هست و هم m2 و الخ.

سعید جان متاسفانه مسئله فیلترها یک باگه که از قبل داشتیم و چون تیم برنامه نویسی این سایت فعلی ادمهای بی مسئولیتی بودن دیگه تغییرات رو ایجاد نکردن

در آینده نه چندان دور ( شاید چند ماه ) منتظر وب سایت جدید لیون کامپیوتر باشید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوست خوبم

هر کدوم از این مسائل با هم متفاوته و تلگرام و مطالبش جدا از فروم هستش و هر .دکوم در جای خودش اهمیت داره برامون

کسانیکه میخوان و علاقمندن که سریعا مطلبی ور مطالعه کنن تلگرام رو پیشنهاد میکنیم و فروم بیشتر برای بحث و گفتگو هستش ?

?

به هر حال قرار دادن یه لینک دانلود نباید چندان سخت باشه .

ضمن این که دیدن خبری که دو روز قبل توی فروم گذاشته شده توی کانال ، نشون میده که حتی در بعضی از موارد مدیران کانال از انتشار همون مطلب توی فروم هم خبر ندارن اینه که بده وگرنه برای پوشش دادن خبر و گذاشتن لینک توی فروم بچه ها کفایت می کنن .

قبل از سر زدن به فروم های خارجی برای آخرین اخبار به همین جا سر بزنید !!!

ممنون از پاسخ گویی شما .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و درود فراوان

جناب حسینی در صورت مقدور بودن به فکر بسته بندی خوب با لیبل خود لیون باشید. قصد قیاس رو ندارم ولی خب یک چیز مثل دیجی کالا.نه اینکه در بسته بندی فعلیتون کوتاهی ایی شده باشد . در واقع خود شما منظور من و نتایج و معنی  این اقدام رو برای مشتری و رقبا و سایر، بهتر از بنده میدانید.

دوم اینکه به بچه های فروش بفرمایید قبل شروع به کار یک آبی به صورت مبارکشان بزنند چون بعد از کلی انرژی وسلام احوال پرسی فهمیدم ایشون تمام مدت در حال خمیازه کشیدن بودند.(کمی به دور از ا.د.ب.:D /شاید هم به خاطر سرد شدن هوا و خواب آلود شدن آن است:D)

بالایی رو به عنوان گله عرض نکردم فقط مقدمه ایی بر اینکه طی تماس وخریدم فهمیدم دیگه اون انرژی کما فی سابق، وجود ندارد.

سوم اینکه  یک هارد خریدم قبل از خرید ، استعلام گارانتی محصول موجود رو گرفتم و یکی از دلایل سفارش گارانتی مورد نظر بود و در نهایت بعد از واریز و تماس از طرف لیون دومرتبه برای اطمینان سوال کردم ،که گارانتی چیز دیگری شد!!!میدونم پیش میاد ولی خب اگر مقصود از خریدار گارانتی مورد نظر هم بوده باشد ، دلیل "پیش می آید" دلیل موجهی نیست.?

سپاس.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

متاسفانه اخبار انگار تو سایت دیگه پستی براش زده نمیشه و بنظر من بجای هزینه برای مباحثه و اینجور مسائل که فقط بدرد شوک دادن سایت می خوره نه تداوم بخش بودن، روی ایجاد پست های خبری از دنیای سخت افزار و نرم افزار خصوصا گیم کار کنید متاسفانه سایت از تکاپو افتاده من خودم اخبار رو از پست های خبری سایت می گرفتم و گاها بعضی از اخبار لحظه ای بعد از انتشار ترجمه شده در سایت بود الان هیچ خبری نیست، یجورایی انگار تلگرام جای سایت رو گرفته و با اخبار مختصر و سر سری از مسائل عبور میشه بدون هیچ بحثی...  و این بنظر من خیلی بده و کم کم مجبور میشه کاربر برای دیدن خبر ها به سایت های خارجی مراجعه کنه یا بعضا به سایت های دیگه مراجعه کنه و بنظرم دارید کم کم سایت رو از دست میدین و این ناراحت کننده هست...! ¬¬

پیشنهاد می کنم همراه با پیام های تلگرام  یک لینک به سایت هم اضافه کنید و خبر رو کامل تر شرح بدین و کم کم فضا برای بحث کاربران خود بخود ایجاد کنید بهتر هست و جای مترجمینی که تا بحال در سایت زحمت می کشیدن خالیست! ^_^

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

درود

متاسفانه اخبار انگار تو سایت دیگه پستی براش زده نمیشه و بنظر من بجای هزینه برای مباحثه و اینجور مسائل که فقط بدرد شوک دادن سایت می خوره نه تداوم بخش بودن، روی ایجاد پست های خبری از دنیای سخت افزار و نرم افزار خصوصا گیم کار کنید متاسفانه سایت از تکاپو افتاده من خودم اخبار رو از پست های خبری سایت می گرفتم و گاها بعضی از اخبار لحظه ای بعد از انتشار ترجمه شده در سایت بود الان هیچ خبری نیست، یجورایی انگار تلگرام جای سایت رو گرفته و با اخبار مختصر و سر سری از مسائل عبور میشه بدون هیچ بحثی...  و این بنظر من خیلی بده و کم کم مجبور میشه کاربر برای دیدن خبر ها به سایت های خارجی مراجعه کنه یا بعضا به سایت های دیگه مراجعه کنه و بنظرم دارید کم کم سایت رو از دست میدین و این ناراحت کننده هست...! ¬¬

پیشنهاد می کنم همراه با پیام های تلگرام  یک لینک به سایت هم اضافه کنید و خبر رو کامل تر شرح بدین و کم کم فضا برای بحث کاربران خود بخود ایجاد کنید بهتر هست و جای مترجمینی که تا بحال در سایت زحمت می کشیدن خالیست! ^_^

درود نیما جان

یه چند روزی دوستان بخش خبر کوتاهی کردن و دیروز این مطلب رو رسیدگی کردیم و از این پس بخشی از خبرهای تلگرام میره توی سایت و بقیه  خبرها هم تولید میشه و در اختیار شما دوستان قرار داده میشه

مرسی که به فکر سایت خودتون هستید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود نیما جان

یه چند روزی دوستان بخش خبر کوتاهی کردن و دیروز این مطلب رو رسیدگی کردیم و از این پس بخشی از خبرهای تلگرام میره توی سایت و بقیه  خبرها هم تولید میشه و در اختیار شما دوستان قرار داده میشه

مرسی که به فکر سایت خودتون هستید ?

باز هم تشکر بابت پیگیریه سریع و خوبتون مثل همیشه :P

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی

بنده در تاریخ 21 مهر یک سری قطعات سفارش داده بودم. که امروز 27 مهر به دستم رسید.

این سیستم را بنده به سفارش مشتری خریداری کردم و قرار بود دوشنبه تحویل بدم به دلیل اینکه سیستم داروخانه بود و هر روز باید نسخه ثبت میکردند و باید تا قبل آبان تحویل می دادم

پنجشنبه 22 مهر پیام اومد که به دلیل تعطیلات سفارشات شنبه و یکشنبه ارسال میشود. درصورتیکه بنده فکر می کردم پنجشنبه ارسال میشه.

شنبه تماس گرفتم و سفارش را پیگیری کردم که گفتند یکشنبه ارسال میشه.

یکشنبه تماس گرفتم گفتم ارسال شده؟ گفتند تماس می گیرند . بعد تماس گرفتند که رم مدنظر شما را ندارند؟ فلان مدل بفرستیم ؟ گفتند موردی نداره.

دوشنبه دیدم خبری از سفارش نشد، تماس گرفتم گفتند که امروز ارسال میشه.

و اما امروز 27 مهر بسته به دستم رسید منتها بنده هارد 7200 دور سفارش داده بودم که 5400  دور فرستادن. تماس گرفتم گفتند جناب بنده این مدل را می خواستم گفتند الان خیلی وقته موجود نیست. گفتم خب چرا تو سایت موجودی می زنین و بنده می تونستم همین هارد 7200 را شهر خودمون بگیرم گفتند هر هفته برای ما بار میاد نمیشه که هر هفته مشخصات عوض کنیم. در نهایت با مدیر فروش صحبت کردم که گفتند هارد را مرجوع کنید.

و اینکه بنده دو عدد TSCO USB 2.0 Extension Cable 3M میخواستم که دو تا 5M  فرستادن

جناب حسینی لطفا یک تجدید نظر در سایت فروش بفرمایید. بهتر نیست تعداد موجودی کالا مشخص باشه و با هر سفارش توسط کسی از تعداد اون کالا کم بشه؟ کاری که سایت های دیگه هم انجام میدن.

درنهایت جناب حسینی تنها چیزی که برای بنده اینجا ماند بدقولی بنده به مشتری بود.
باتشکر

ویرایش شده توسط ApocalypseNow
لینک به دیدگاه

درود

پرسشهایی که زیر کالاها می پرسم ثبت می شه اما وقتی صفحه رو رفرش می کنم غیب می شه. اول گفتم شاید لحنم مودبانه نبوده، مهربانانه تر پرسیدم، باز هم پرسشم غیب شد. برای بار سوم و آخرین بار با اجازه ی بزرگترها و با عشوه و ناز پرسیدم باز هم سودی نداشت.

لینک به دیدگاه

سلام.

تجربه خودم رو میخام بگم.

وقتی دیدم که لیون زده ارسال رایگان برای 3 روز اصلا مکث نکردم و همون 20 مهر یعنی چهارشنبه یه کیس کولرمستر مسترکیس پرو 5 خریدم.

بعد من دیدم به سی پی یو و ssd پلکستور m8 هم نیاز دارم و لیون هم به بهترین قیمت  ممکن جفتشون رو داره!

شنبه تماس گرفتم با مجموعه لیون و سوال کردم که میتونم این 2 قطعه رو هم اضافه کنم و با کیس رایگان ارسال بشه که با موافقت عالی دوستان مواجه شدم و خرید کردم یعنی شنبه 11 صبح خرید کردم.

روز 1 شنبه برای من تیپاکس شدن همشون که دو شنبه رسیدن و من از دیدن بسته بندی و رسیدگی و مشتری مداری لیون بیش از پیش عاشق این مجموعه شدم و به خودم میبالم که عضو بسیار کوچکی از این مجموعه هستم.

به امید موفقیت روز افزون صنعت IT کشور و به خصوص مجموعه ارزشمند لیون.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

پرسشهایی که زیر کالاها می پرسم ثبت می شه اما وقتی صفحه رو رفرش می کنم غیب می شه. اول گفتم شاید لحنم مودبانه نبوده، مهربانانه تر پرسیدم، باز هم پرسشم غیب شد. برای بار سوم و آخرین بار با اجازه ی بزرگترها و با عشوه و ناز پرسیدم باز هم سودی نداشت.

درود سعید جان

تا مدیریت تایید نکنه شما نمیبینید مطلبتون رو اون اولش فقط یک پیش نمایش بهتون میده ولی چند ساعت بعد اگر مورد توهین اینها نداشته باشه حتما تایید میشه

اخرین مطلب رو کی فرستادید ؟ لینک کالا لطفا

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود سعید جان

تا مدیریت تایید نکنه شما نمیبینید مطلبتون رو اون اولش فقط یک پیش نمایش بهتون میده ولی چند ساعت بعد اگر مورد توهین اینها نداشته باشه حتما تایید میشه

اخرین مطلب رو کی فرستادید ؟ لینک کالا لطفا

عصر بخیر سعید جان

چند با راین مساله رو دیده‌ام ولی این بار گفتم پی بگیرم. مورد اخیر این هست:

http://lioncomputer.ir/product/9230/اس+اس+دی+سامسونگ+اینترپرایز+SM863+2TB/

پ.ن

الان لینک رو باز کردم و دیدم پرسشها همه‌ش ثبت شده. دو تاش رو پاک کنید فکر می‌کنن لال بودم تازه زبان باز کرده‌ام.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ApocalypseNow گفته است :

درود جناب حسینی

بنده در تاریخ 21 مهر یک سری قطعات سفارش داده بودم. که امروز 27 مهر به دستم رسید.

این سیستم را بنده به سفارش مشتری خریداری کردم و قرار بود دوشنبه تحویل بدم به دلیل اینکه سیستم داروخانه بود و هر روز باید نسخه ثبت میکردند و باید تا قبل آبان تحویل می دادم

پنجشنبه 22 مهر پیام اومد که به دلیل تعطیلات سفارشات شنبه و یکشنبه ارسال میشود. درصورتیکه بنده فکر می کردم پنجشنبه ارسال میشه.

شنبه تماس گرفتم و سفارش را پیگیری کردم که گفتند یکشنبه ارسال میشه.

یکشنبه تماس گرفتم گفتم ارسال شده؟ گفتند تماس می گیرند . بعد تماس گرفتند که رم مدنظر شما را ندارند؟ فلان مدل بفرستیم ؟ گفتند موردی نداره.

دوشنبه دیدم خبری از سفارش نشد، تماس گرفتم گفتند که امروز ارسال میشه.

و اما امروز 27 مهر بسته به دستم رسید منتها بنده هارد 7200 دور سفارش داده بودم که 5400  دور فرستادن. تماس گرفتم گفتند جناب بنده این مدل را می خواستم گفتند الان خیلی وقته موجود نیست. گفتم خب چرا تو سایت موجودی می زنین و بنده می تونستم همین هارد 7200 را شهر خودمون بگیرم گفتند هر هفته برای ما بار میاد نمیشه که هر هفته مشخصات عوض کنیم. در نهایت با مدیر فروش صحبت کردم که گفتند هارد را مرجوع کنید.

و اینکه بنده دو عدد TSCO USB 2.0 Extension Cable 3M میخواستم که دو تا 5M  فرستادن

جناب حسینی لطفا یک تجدید نظر در سایت فروش بفرمایید. بهتر نیست تعداد موجودی کالا مشخص باشه و با هر سفارش توسط کسی از تعداد اون کالا کم بشه؟ کاری که سایت های دیگه هم انجام میدن.

درنهایت جناب حسینی تنها چیزی که برای بنده اینجا ماند بدقولی بنده به مشتری بود.
باتشکر

درود دوست خوبم

اول اینکه بابت خریدتون بسیار متشکرم و معمولا وقتی تعطیلات چند روز پیش میاد اینجور مسائل بیشتر میشه و ارسال کالا به تعویق میفته و از این بابت ما اطلاع رسانی میکنیم . و در کل اگر تاخیری پیش اومد ازتون عذرخواهی میکنیم . و در حالتهای عادی چنین اتفاقاتی بسیار کم پیش میاد .

در مورد هاردتون الان پیگیری کردم و 7200 هم موجوده و  میتونیم تقدیم کنیم و متاسفانه توی سفارش و ارسال کالا دقت کافی انجام نشده و الان هر دستوری بفرمایید انجام میدیم . مثلا هارد 7200 براتون بفرستیم و هارد 5400 رو مرجوع کنید و یا برای جبران مبلغی رو به عنوان هدیه به حساب کاربریتون افزایش بزنیم و یا هر چیزی که شما میفرمایید .

در مورد کابل هم 5 متری معمولا گرونتره دوست خوبم و در لحظه چیزی که نبود رو اومدن متراژ بالاترش رو براتون فرستادن . و هدفشون فقط رفع نیاز مشتری بوده با خدمات بهتر .

در مورد پیشنهادتون در مورد کم شدن موجودیه کالا در سایت جدید لیون کامپیوتر که در حال طراحی هستش حتما منظور خواهد شد .

و در آخر باز هم اگر درخواستی دارید که جبران بشه مسائلی که براتون پیش اومده ما در خدمتیم دوست خوبم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

عصر بخیر سعید جان

چند با راین مساله رو دیده‌ام ولی این بار گفتم پی بگیرم. مورد اخیر این هست:

http://lioncomputer.ir/product/9230/اس+اس+دی+سامسونگ+اینترپرایز+SM863+2TB/

پ.ن

الان لینک رو باز کردم و دیدم پرسشها همه‌ش ثبت شده. دو تاش رو پاک کنید فکر می‌کنن لال بودم تازه زبان باز کرده‌ام.

?

مخلصم سعید جان

توضیح دادم اولش پیش نمیایشه و فقط برای خود کاربر نمایش داده میشه بعد از چند ساعت توسط مدیریت در صورت عدم مسئله در کلمات تایید میشه

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوست خوبم

اول اینکه بابت خریدتون بسیار متشکرم و معمولا وقتی تعطیلات چند روز پیش میاد اینجور مسائل بیشتر میشه و ارسال کالا به تعویق میفته و از این بابت ما اطلاع رسانی میکنیم . و در کل اگر تاخیری پیش اومد ازتون عذرخواهی میکنیم . و در حالتهای عادی چنین اتفاقاتی بسیار کم پیش میاد . ?

در مورد هاردتون الان پیگیری کردم و 7200 هم موجوده و  میتونیم تقدیم کنیم و متاسفانه توی سفارش و ارسال کالا دقت کافی انجام نشده و الان هر دستوری بفرمایید انجام میدیم . مثلا هارد 7200 براتون بفرستیم و هارد 5400 رو مرجوع کنید و یا برای جبران مبلغی رو به عنوان هدیه به حساب کاربریتون افزایش بزنیم و یا هر چیزی که شما میفرمایید . ?

در مورد کابل هم 5 متری معمولا گرونتره دوست خوبم و در لحظه چیزی که نبود رو اومدن متراژ بالاترش رو براتون فرستادن . و هدفشون فقط رفع نیاز مشتری بوده با خدمات بهتر .

در مورد پیشنهادتون در مورد کم شدن موجودیه کالا در سایت جدید لیون کامپیوتر که در حال طراحی هستش حتما منظور خواهد شد .

و در آخر باز هم اگر درخواستی دارید که جبران بشه مسائلی که براتون پیش اومده ما در خدمتیم دوست خوبم ?

درود

ممنون از پاسخ شما

بله بنده هارد را بسته بندی کردم و به احتمال زیاد فردا به دستتون میرسه. و اینکه هارد حداکثر 5 شنبه به دست بنده برسه

در مورد کابل هم بنده یک متر دست بالا گرفته بودم که با این 5 متری باعث شلوغی فضای پشت کیس میشه و عملا 2 متر پرت کار است. حال در مورد کابل مشکلی نیست.

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

یه پیشنهاد داشتم به فروشگاه لیون

به نظرم اگه یه سیستمی مثله دی جی کالا راه بندازین  که هر روز چند تا کالا رو تو فروش ویژه قرار بدین  به نظرم جالب میشه.

البته میدونم قبلا این کارو کردین ولی هم تعداد کالاهاتون کم بود و هم اینکه تخفیف خوبی رو من ندیدم.

به نظرم حتی اگه هر روز  چند تا کالا رو بدون سود و قیمت خرید هم بذارین باز در دراز مدت  نفعش به خودتون بر میگرده  چون مشتری احتمالا در کنار اون کالا ممکنه خریده دیگه ای رو هم انجام بده.

البته سایت دی جی کالا تو این مورد گاهی  یجورایی سر مشتریاشو کلاه هم میذاره و قیمتو دوبله حساب میکنه  بعد میاد تخفیف میزنه روش و قیمت  نهایی شاید تازه بشه قیمت اصلیه اون کالا.چند روز پیش موردی دیدم که 2400.000 قیمتش بود با تخفیف  داشت 1300.0000 میداد.یعنی بیش از 1 تومن تخفیف O.oبعد تو سایت دیگه رفتم دیدم کلا قیمت اون کالا همین یکو سیصد هست. :D

به نظرم مجموعه لیون میتونه کالاهایی که رو دستش موندن یا تاریخشون داره میگذره رو در کنار کالاهای جدید با هم فروش ویژه کنه  این کار باعث میشه بازدید سایت هم به مراتب بالا بره.

الان خود من هر روز بی دلیل یه سر به سایت دی جی کالا میزنم ببینم چی گذاشته فروشه ویژه مورد خوب پیدا بشه چه بسا  خریدم میکنم ازش.واز اونجایی که هزینه پستی رو دارم پرداخت میکنم میام چند تا خریده دیگم انجام میدم.

به نظرم جای این کار تو لیون خالیه.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، peto گفته است :

درود

یه پیشنهاد داشتم به فروشگاه لیون

به نظرم اگه یه سیستمی مثله دی جی کالا راه بندازین  که هر روز چند تا کالا رو تو فروش ویژه قرار بدین  به نظرم جالب میشه.

البته میدونم قبلا این کارو کردین ولی هم تعداد کالاهاتون کم بود و هم اینکه تخفیف خوبی رو من ندیدم.

به نظرم حتی اگه هر روز  چند تا کالا رو بدون سود و قیمت خرید هم بذارین باز در دراز مدت  نفعش به خودتون بر میگرده  چون مشتری احتمالا در کنار اون کالا ممکنه خریده دیگه ای رو هم انجام بده.

البته سایت دی جی کالا تو این مورد گاهی  یجورایی سر مشتریاشو کلاه هم میذاره و قیمتو دوبله حساب میکنه  بعد میاد تخفیف میزنه روش و قیمت  نهایی شاید تازه بشه قیمت اصلیه اون کالا.چند روز پیش موردی دیدم که 2400.000 قیمتش بود با تخفیف  داشت 1300.0000 میداد.یعنی بیش از 1 تومن تخفیف O.oبعد تو سایت دیگه رفتم دیدم کلا قیمت اون کالا همین یکو سیصد هست. :D

به نظرم مجموعه لیون میتونه کالاهایی که رو دستش موندن یا تاریخشون داره میگذره رو در کنار کالاهای جدید با هم فروش ویژه کنه  این کار باعث میشه بازدید سایت هم به مراتب بالا بره.

الان خود من هر روز بی دلیل یه سر به سایت دی جی کالا میزنم ببینم چی گذاشته فروشه ویژه مورد خوب پیدا بشه چه بسا  خریدم میکنم ازش.واز اونجایی که هزینه پستی رو دارم پرداخت میکنم میام چند تا خریده دیگم انجام میدم.

به نظرم جای این کار تو لیون خالیه.

درود دوست من

مرسی از پیشنهادتون

واقعیتش یه مسئله خنده دار وجود داره که این اتفاق نمیفته

کالاهای کامپیوتر به دلیل سود پایینشون قیمت خریدش با قیمت فروشش فاصله زیادی نداره پس اگر تخفیف بزنیم هیجانی در کاربران ایجاد نمیکنه متاسفانه .

ولی به تازگی به یک نتیجه ای رسیدیم که شما هم بهش اشاره کردید . کالاهای که فروشش سخته و یا کم فروش هستن رو پایینتر از قیمت خرید بزنیم و ضرری که میکنیم رو میگذاریم جزو هزینه های تبلیغات سایت .

به زودی انجامش میدیم و ممنونیم از ریز بینیه شما

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/27, 17:21:38، ApocalypseNow گفته است :

درود

ممنون از پاسخ شما

بله بنده هارد را بسته بندی کردم و به احتمال زیاد فردا به دستتون میرسه. و اینکه هارد حداکثر 5 شنبه به دست بنده برسه

در مورد کابل هم بنده یک متر دست بالا گرفته بودم که با این 5 متری باعث شلوغی فضای پشت کیس میشه و عملا 2 متر پرت کار است. حال در مورد کابل مشکلی نیست.

با تشکر

درود دوست خوبم

دیروز به محض اینکه هاردتون رسید دستمون هارد رو تعویض کردن دوستان و براتون ارسال کردن

در صورتیکه هزینه متحمل شدید بابت این اشتباه بفرمایید تمام و کمال براتون محاسبه و تقدیم بشه

لینک به دیدگاه

الان هم رو بعضی کالا می زنید ویژه که واقعا نمی دونم چیه چون در قیمت که تفاوتی ایجاد نشده

در مورد سود قطعات کامپیوتری که وضعیت بازار کارت گرافیک کلا یه چیز دیگه می گه ! یا شاید هم قراره کارت گرافیک سود کم بقیه قطعات رو جبران کنه !

این قسمت نمودار قیمت رو هم انقدر غیر فعالش نکنید.

یه محصول امروز نمودار داره فردا با گرون شدن اون محصول نمودار غیر فعال می شه و روز بعد با کاهش قیمت دوباره نمودار فعال می شه

این وضعیت عینا در مورد گرافیک 1070 که تازه به فروشگاه اضافه شده تو این چند روز رخ داد که مشخصا اتفاقی نیست

که البته تاریخچه هم نیست و فقط تاریخ آخرین تغییر قیمت رو نشون می ده و نه قیمت های قبلی

دونستن قیمت قبلی به خصوص در مورد محصولاتی که موجود نیست خیلی لازمه که تو لیون معمولا قابل فهمیدن نیست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

الان هم رو بعضی کالا می زنید ویژه که واقعا نمی دونم چیه چون در قیمت که تفاوتی ایجاد نشده

در مورد سود قطعات کامپیوتری که وضعیت بازار کارت گرافیک کلا یه چیز دیگه می گه ! یا شاید هم قراره کارت گرافیک سود کم بقیه قطعات رو جبران کنه !

این قسمت نمودار قیمت رو هم انقدر غیر فعالش نکنید.

یه محصول امروز نمودار داره فردا با گرون شدن اون محصول نمودار غیر فعال می شه و روز بعد با کاهش قیمت دوباره نمودار فعال می شه

این وضعیت عینا در مورد گرافیک 1070 که تازه به فروشگاه اضافه شده تو این چند روز رخ داد که مشخصا اتفاقی نیست

که البته تاریخچه هم نیست و فقط تاریخ آخرین تغییر قیمت رو نشون می ده و نه قیمت های قبلی

دونستن قیمت قبلی به خصوص در مورد محصولاتی که موجود نیست خیلی لازمه که تو لیون معمولا قابل فهمیدن نیست

درود دوست عزیزم

مرسی از اینکه مطلبتون رو اینجا اعلام کردید

کالاهای ویژه در این سایت به معنی کالایی هستش که کالای مهمیه و توی انبارمون موجوده . و و ِیژ به اون معنی نیستش که با تخفیف داره ارائه میشه . که در سایت جدید که در حال طراحیه داستان تغییر میکنه .

نقل قول

بله سود یه سری کالاها مثل کارت گرافیک اون هم در بعضی مواقع متفاوته و چون فروششون زیاد بالا نیست کاملا نمیتونه فروش سایر کالاها رو جبران کنه . ولی سود بعضیهاشون بیشتره و این یک اتفاق طبیعیه

در مورد نمودار هم الان بررسی کردم محصولات رو همچین چیزی رو مشاهده نکردم . اگر در کالای خاصی اینو مشاهده کردید لطفا لینک بدید تا بررسی کنیم . چون حتما اگر چنین چیزی باشه باگی هستش که باید توسط تیم برنامه نویسی حل بشه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

1.

انقدر راحت  کامنت های زیر کالا ها رو پاک نکنید ،

برای هدست  Siberia 650 نوشتم "این هدست توی بازار قیمتش کم تر بوده لطفا قیمت برسی بشه"

الان مشکل این کامنت بنده چیه ؟

2.

بخشی که به مسائل سایت رسیدگی میکنه مشکل داره ، انگاره فقط یک نقر هست طرف هم نمیرسه همه کار ها رو انجام بده (هم قیمت آبدیت کنه هم، هم کالا جدید اضافه کنه ، هم جواب کامنت ها رو بده و..)

پیشنهاد بنده اینه حداقل یک نفر رو فقط برای جواب دادن به کامنت هایی که زیر کالا ها میگذارن قرار بدید خیلی مهمه ، برای بنده که خیلی مهم ، کسی که جواب کامنت و سوال کسانی که میان به سایت رو نمیده دقیقا مثل فروشنده ای هست که یکی میاد توی مغازش میگه : آقا فلان کالا رو داری طرف سرش توی لپ تاپه اصلا اهمیت نمیده.

3

تاپیکی هست که بشه در مورد عمل کرده فروشگاه و لیون کامپیوتر توش سوال کرد؟

مثلا توی این وضعیت لیون چی کار میکنه و..

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ATER گفته است :

1.

انقدر راحت  کامنت های زیر کالا ها رو پاک نکنید ،

برای هدست  Siberia 650 نوشتم "این هدست توی بازار قیمتش کم تر بوده لطفا قیمت برسی بشه"

الان مشکل این کامنت بنده چیه ؟

2.

بخشی که به مسائل سایت رسیدگی میکنه مشکل داره ، انگاره فقط یک نقر هست طرف هم نمیرسه همه کار ها رو انجام بده (هم قیمت آبدیت کنه هم، هم کالا جدید اضافه کنه ، هم جواب کامنت ها رو بده و..)

پیشنهاد بنده اینه حداقل یک نفر رو فقط برای جواب دادن به کامنت هایی که زیر کالا ها میگذارن قرار بدید خیلی مهمه ، برای بنده که خیلی مهم ، کسی که جواب کامنت و سوال کسانی که میان به سایت رو نمیده دقیقا مثل فروشنده ای هست که یکی میاد توی مغازش میگه : آقا فلان کالا رو داری طرف سرش توی لپ تاپه اصلا اهمیت نمیده.

3

تاپیکی هست که بشه در مورد عمل کرده فروشگاه و لیون کامپیوتر توش سوال کرد؟

مثلا توی این وضعیت لیون چی کار میکنه و..

درود

محمد حسن عزیز دوست خوبم کامنتها اگر توهین نباشن به هیچ عنوان حذف نمیشن . 

ولی کامنتهایی هستن که روش فکر میشه و بررسی میشن و بعد تایید و پاسخ داده میشن .

مثلا کامنت شما باید بررسی میشده و بررسی شده و قیمت کالا درست شده

خیلی از کامنتها هم بر طبق روال پاسخ داده میشدن که میشه اینو سریعترش کرد

-----------------

در مورد سوال اخرتون هم متوجه نشدم . شفافتر بگو تا اگر نیاز باشه برای اون هم اقدامی انجام بدیم

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود

محمد حسن عزیز دوست خوبم کامنتها اگر توهین نباشن به هیچ عنوان حذف نمیشن . 

ولی کامنتهایی هستن که روش فکر میشه و بررسی میشن و بعد تایید و پاسخ داده میشن .

مثلا کامنت شما باید بررسی میشده و بررسی شده و قیمت کالا درست شده

خیلی از کامنتها هم بر طبق روال پاسخ داده میشدن که میشه اینو سریعترش کرد

-----------------

در مورد سوال اخرتون هم متوجه نشدم . شفافتر بگو تا اگر نیاز باشه برای اون هم اقدامی انجام بدیم

مرسی از پاسخ گویی

در مورد سوال آخر

منظور من اینه یه تاپیک بزنید با عنوان "سوال در مورد عملکرد لیون کامپیوتر"

من که خودم خیلی سوال دارم

مثلا

1. در صورتی که کسی یه سیستم کامل بخواد و شما فقط یک قطعه رو نداشته باشید حاضرید از فروشگاه دیگه ای اون رو تهیه کنید ؟

2.درصورتی که جنسی که شما میفروشید یک سال گارانتی داشته باشه و شیش ماه از گارانیش گذشته باشه جواب اون شیش ماه دیگه رو کی میده.

و چند تا سوال دیگه

همیچین تاپیکی هست ؟

اگر نیست که حتما یکی در جای مناسب بزنید خیلی نیازه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...