رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

قانون خیلی بدی نیست ولی باید برای افردای باشه که مثلا زیر 200 تا پست دارن

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در در 1396/12/11, 02:42:04، Gh-Moradi گفته است :

امشب رمها رو دریافت کردم اما متاسفانه بجای رمهای مشکی، رمهای سفید فرستادن

همونطور که توی عکسها میبینید روی جعبه و بروشور رمهای سیاه درج شده ولی توی جعبه چیز دیگه‌ست

نمیدونم دلیل اینکار لیون چیه؟؟؟ حتما گفتن میفرستیم شاید کاربر پسند کرد اگرم پسند نکرد نهایتش میگیم اشتباه شده

شایدم بخاطر انتقادی که کردم. درکل نظرم داره نسبت به لیون تغییر میکنه

اینم لینک رمها: https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/رم-کامپیوتر/ddr4/geil/رم-گیل-amd-edition-evo-x-16gb-8gbx2-rgb-3000mhz-cl16.html

1.jpg

2.jpg

این رمها رو مرجوع کردم ببینید تاریخش مالی کی هست و تا الان مبلغ بحساب بنده واریز نشده

چندین بار تماس گرفتم گفتن واریز میکنیم ولی خبری نشد تا حالا که مجبور شدم اینجا مطرح کنم دیگه نمیدونم باید چکار کنم

واقعا اذیت شدم اون از اشتباهی که رمهای سفید فرستادن و کلا پروژه عقب افتاد و اینم که خیلی وقته دارم پاس کاری میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 ساعت قبل، Gh-Moradi گفته است :

این رمها رو مرجوع کردم ببینید تاریخش مالی کی هست و تا الان مبلغ بحساب بنده واریز نشده

چندین بار تماس گرفتم گفتن واریز میکنیم ولی خبری نشد تا حالا که مجبور شدم اینجا مطرح کنم دیگه نمیدونم باید چکار کنم

واقعا اذیت شدم اون از اشتباهی که رمهای سفید فرستادن و کلا پروژه عقب افتاد و اینم که خیلی وقته دارم پاس کاری میشم

درود دوست عزیز

تمام کالاهایی که به دست ما میرسند نهایت تا 72 ساعت وجه شون واریز می شوند

امروز بررسی میکنم و اطلاع میدم خدمتتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان عزیزم

بعد از مدت ها تصمیم گرفتم یک بار دیگه خرید از لیون کامپیوتر رو تجربه کنم بلکه شاید رویه کار تغییر کرده باشه

2/3 روز پیش 4 عدد خمیر گرین GT4 سفارش دادم، امروز که بسته به دستم رسید دیدم فقط 1 دونه خمیر در بسته ایی به بزرگی یک پاور 1500وات قرار داره!!

قطعا فردا با فروشگاه تماس میگیرم و مشکل حل میشه، این وسط فقط وقت هدر میره که اونم قطعا تو ایران چیز مهمی نیست

اما واقعا آدم دلش برای لیون سال های 89/90 تنگ میشه.

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

سلام به همه دوستان عزیزم

بعد از مدت ها تصمیم گرفتم یک بار دیگه خرید از لیون کامپیوتر رو تجربه کنم بلکه شاید رویه کار تغییر کرده باشه

2/3 روز پیش 4 عدد خمیر گرین GT4 سفارش دادم، امروز که بسته به دستم رسید دیدم فقط 1 دونه خمیر در بسته ایی به بزرگی یک پاور 1500وات قرار داره!!

قطعا فردا با فروشگاه تماس میگیرم و مشکل حل میشه، این وسط فقط وقت هدر میره که اونم قطعا تو ایران چیز مهمی نیست

اما واقعا آدم دلش برای لیون سال های 89/90 تنگ میشه.

سلام یونس جان سال نوت مبارک و ممنون از خریدت

سفارش شمارو بنده پیگیری کردم و فاکتور شما با تعداد 4 عدد برای ارسال و بسته بندی تحویل اداره ی پست شده.

طبق صحبتی که با اداره ی پست داشتند بچه های ارسال ، متوجه شدیم که اونها کالای شما رو برای شخص دیگه ارسال کردند و کالای اون شخص رو برای شما.

باقی کالا همین امروز با شماره پیگیری 189319702800044800006111 به وسیله پست پیشتاز برای شما ارسال شده.

بابت این مسئله از طرف تیم لیون از شما عذرخواهی می کنیم.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، MjMotamedi گفته است :

سلام یونس جان سال نوت مبارک و ممنون از خریدت

سفارش شمارو بنده پیگیری کردم و فاکتور شما با تعداد 4 عدد برای ارسال و بسته بندی تحویل اداره ی پست شده.

طبق صحبتی که با اداره ی پست داشتند بچه های ارسال ، متوجه شدیم که اونها کالای شما رو برای شخص دیگه ارسال کردند و کالای اون شخص رو برای شما.

باقی کالا همین امروز با شماره پیگیری 189319702800044800006111 به وسیله پست پیشتاز برای شما ارسال شده.

بابت این مسئله از طرف تیم لیون از شما عذرخواهی می کنیم.

درود بر محمد جعفر عزیز و سال نو خجسته

فیلترهای فروشگاه را درست کنید. مدتهاست کاربران این مشکل را طرح می‌کنند و به نظر نمی‌رسد کسی پی‌ گرفته باشد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

یه   گلایه  کوچیک داشتم  از   فروشگاه  محترم لیون

بنده   حدودا   8 روز  پیش  یه خرید  اینترنتی  انجام دادم  به شماره ORD-18-04-08-9426    بصورت  ارسال   تهران و  پرداخت درمحل  که  خب  فردای  اون روز  منتظر   تماس و  ارسال  بودم  و کاملا  هم روش  حساب  کرده بودم   صبح برا  پیگیری بیشتر   تماس  گرفتم  که  گفتن  فاکتور میشن و باشما برا ارسال   هماهنگ میشه   حدودا ظهر تماس  گرفتن  و  گفتن  کالا موجود نیست  !!! و  بدتر اینکه   گفتن یکی امروز  انلاین  خرید کرده !!!!!!!!!!!!!!

و اون طرف  الویت داشته دادیم بهش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     چیزی که من  شب قبلش خرید زدم  و ثبت شده  و   فقط نحوه  خریدش  پرداخت درمحله یه  چیزیه که  خودتون قرار دادید  فرقیم نمیکنه  !

جنس که  مشتری سفارش داده  و  منتظرشه  بدید ببه کسی  دیگه  حالا به هردلیلی قیمت بیشتر  دوستی  همکاری  هرچی   و  به غیر منطقیترین   شکلم توجیه کنید   درسته؟!

اصلا  مهم نباشه براتون  و بدتر  اینکه بگید    حالا   شنبه    از این جنس  میاریم حتما  براتون میفرستیم !     درحالیکه  هیچ  خبریم  نشد    نمیدونم   دیگران رو  چی فرض  کردید !

امیدوارم یه بزرگتری     جوابگو باشد

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

با سلام

یه   گلایه  کوچیک داشتم  از   فروشگاه  محترم لیون

بنده   حدودا   8 روز  پیش  یه خرید  اینترنتی  انجام دادم  به شماره ORD-18-04-08-9426    بصورت  ارسال   تهران و  پرداخت درمحل  که  خب  فردای  اون روز  منتظر   تماس و  ارسال  بودم  و کاملا  هم روش  حساب  کرده بودم   صبح برا  پیگیری بیشتر   تماس  گرفتم  که  گفتن  فاکتور میشن و باشما برا ارسال   هماهنگ میشه   حدودا ظهر تماس  گرفتن  و  گفتن  کالا موجود نیست  !!! و  بدتر اینکه   گفتن یکی امروز  انلاین  خرید کرده !!!!!!!!!!!!!!

و اون طرف  الویت داشته دادیم بهش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     چیزی که من  شب قبلش خرید زدم  و ثبت شده  و   فقط نحوه  خریدش  پرداخت درمحله یه  چیزیه که  خودتون قرار دادید  فرقیم نمیکنه  !

جنس که  مشتری سفارش داده  و  منتظرشه  بدید ببه کسی  دیگه  حالا به هردلیلی قیمت بیشتر  دوستی  همکاری  هرچی   و  به غیر منطقیترین   شکلم توجیه کنید   درسته؟!

اصلا  مهم نباشه براتون  و بدتر  اینکه بگید    حالا   شنبه    از این جنس  میاریم حتما  براتون میفرستیم !     درحالیکه  هیچ  خبریم  نشد    نمیدونم   دیگران رو  چی فرض  کردید !

امیدوارم یه بزرگتری     جوابگو باشد

با سلام خدمت دوست عزیز
در خصوص خرید شما  پیگیرها انجام شده  و در وهله اول حتما با شما تماس گرفته میشه .
لیون کامپیوتر رسالتش  کم کردن دست واسطه ها برای تحویل کالا از وارد کننده به مصرف کننده هست و مطمئن باشید  که به هبچ عنوان هیچ همکار  و یا دوستی  به هیچ مشتری در لیون کامپیوتر اولویت نداره و این موضوع حتما  میتونید  از  دوستانی که سالها همراه ما بودن بپرسید . اولویت فروش بر اساس ساعت و زمان خرید هست  و هیچ اولویتی دیگری در فروش کالا وجود نداره .
 یک سری از کالا ها به دلیل اینکه  فروش کمی دارند و  مشتری های خاصی دارند به صورت بک تو  بک از شرکت های وارد کننده تهیه میشه و در اختیار مشتری قرار می گیره که   متاسفانه بعد از تعطیلات نوروز  چندین شرکت هنوز هم اقدام به فروش بعد از تعطیلات نکردن (از جمله شرکت تامین کننده کالای مورد نظر شما)و نواسانات ارزی هم مزید بر علت شد تا  فروش رو در سال جدید  هم شروع نکنند . ضمن این که این کالاها چند روز قبل از بالا رفتن قیمت ارز در سایت ناموجود شدن .
در رابطه با موضوع تماس ها برای ارسال اگر  موردی که گفته شده دوست دیگیری خرید کرده و ناموجود شده  اتفاق افتاده بود قطعا قول مجددی به شما برای ارسال  داده نمیشد. در صورتی که برای ارسال به شما گفته شده شنبه هماهنگ میشه  و در فاکتور شما هم این مورد ثبت شده . 

حتما به محض اینکه کالا قابل تهیه باشه با شما تماس گرفته میشه و حتما خدمات لازم به شما داده میشه.

در 2 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود بر محمد جعفر عزیز و سال نو خجسته

فیلترهای فروشگاه را درست کنید. مدتهاست کاربران این مشکل را طرح می‌کنند و به نظر نمی‌رسد کسی پی‌ گرفته باشد.

سلام  و  درود بر رفیق گلم سال نو شما هم مبارک

به مسول فنی سایت گفتم خدمتت پیام بده که جزییات رو بدونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 56 دقیقه قبل، MjMotamedi گفته است :

با سلام خدمت دوست عزیز
در خصوص خرید شما  پیگیرها انجام شده  و در وهله اول حتما با شما تماس گرفته میشه .
لیون کامپیوتر رسالتش  کم کردن دست واسطه ها برای تحویل کالا از وارد کننده به مصرف کننده هست و مطمئن باشید  که به هبچ عنوان هیچ همکار  و یا دوستی  به هیچ مشتری در لیون کامپیوتر اولویت نداره و این موضوع حتما  میتونید  از  دوستانی که سالها همراه ما بودن بپرسید . اولویت فروش بر اساس ساعت و زمان خرید هست  و هیچ اولویتی دیگری در فروش کالا وجود نداره .
 یک سری از کالا ها به دلیل اینکه  فروش کمی دارند و  مشتری های خاصی دارند به صورت بک تو  بک از شرکت های وارد کننده تهیه میشه و در اختیار مشتری قرار می گیره که   متاسفانه بعد از تعطیلات نوروز  چندین شرکت هنوز هم اقدام به فروش بعد از تعطیلات نکردن (از جمله شرکت تامین کننده کالای مورد نظر شما)و نواسانات ارزی هم مزید بر علت شد تا  فروش رو در سال جدید  هم شروع نکنند . ضمن این که این کالاها چند روز قبل از بالا رفتن قیمت ارز در سایت ناموجود شدن .
در رابطه با موضوع تماس ها برای ارسال اگر  موردی که گفته شده دوست دیگیری خرید کرده و ناموجود شده  اتفاق افتاده بود قطعا قول مجددی به شما برای ارسال  داده نمیشد. در صورتی که برای ارسال به شما گفته شده شنبه هماهنگ میشه  و در فاکتور شما هم این مورد ثبت شده . 

حتما به محض اینکه کالا قابل تهیه باشه با شما تماس گرفته میشه و حتما خدمات لازم به شما داده میشه.

سلام خدمت شما  بزرگوار

بابت پاسخگو سریع و توضیحات   متشکرم 

بله

تماس هم گرفتن  

درخدمتتون هستم 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

ببخشید نمیدونستم کجا باید مطرح کنم

Sorry, there was a problem reacting to this content.

وقتی میخوام کامنتی رو لایک کنم این متن ظاهر میشه!

مشکل چیه؟

ویرایش شده توسط Natural Capacity
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Natural Capacity گفته است :

ببخشید نمیدونستم کجا باید مطرح کنم

Sorry, there was a problem reacting to this content.

وقتی میخوام کامنتی رو لایک کنم این متن ظاهر میشه!

مشکل چیه؟

تعداد کامنت هایی که میزارین باید از 50 رد بشه تافعال بشه

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان زحمتکش لیون کامپیوتر.

قیمت این کارت گرافیک نسبت به قیمت بازار بالاست!

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/msi/کارت-گرافیک-ام-اس-آی-gtx-1070-ti-gaming-8gb.html

این کارت گرافیک قیمت اش 590 دلار ئه ، یعنی با دلار 6067 تومنی خریداری شده؟! ( همین کارت رو 3000 تا 3050 به صورت آکبند و با گارانتی گرین قیمت می دن! )

*حتی مقداد IT هم قیمت اش رو پایین تر از شما ثبت کرده! 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، GUYVER گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان زحمتکش لیون کامپیوتر.

قیمت این کارت گرافیک نسبت به قیمت بازار بالاست!

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/msi/کارت-گرافیک-ام-اس-آی-gtx-1070-ti-gaming-8gb.html

این کارت گرافیک قیمت اش 590 دلار ئه ، یعنی با دلار 6067 تومنی خریداری شده؟! ( همین کارت رو 3000 تا 3050 به صورت آکبند و با گارانتی گرین قیمت می دن! )

*حتی مقداد IT هم قیمت اش رو پایین تر از شما ثبت کرده! 

سلام

دوست عزیز شما این کارت رو با کارت 1070 معمولی اشتباه گرفتید . قیمت این کارت تو بازار همینه . حالا یه فروشگاه 50 کمتر یکی 500 بیشتر میفروشه . اون دیگه برمیگرده به شرایط اون فروشگاه . ممکنه نیاز به فروش سریعش داشته باشه و ارزونتر میده ، ممکنه سود بیشتری بخواد و گرونتر بده ، ممکن هم هست مثل لیون قیمت کالاهایی رو که از شرکتها میگیره ، به روز تعیین کنه . قیمت کارت درسته .

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

دوست عزیز شما این کارت رو با کارت 1070 معمولی اشتباه گرفتید . قیمت این کارت تو بازار همینه . حالا یه فروشگاه 50 کمتر یکی 500 بیشتر میفروشه . اون دیگه برمیگرده به شرایط اون فروشگاه . ممکنه نیاز به فروش سریعش داشته باشه و ارزونتر میده ، ممکنه سود بیشتری بخواد و گرونتر بده ، ممکن هم هست مثل لیون قیمت کالاهایی رو که از شرکتها میگیره ، به روز تعیین کنه . قیمت کارت درسته .

بنده با مدل معمولی اشتباه نگرفتم.( در پست قبلی ، لینک قیمتی که از 1070TI در newegg هست رو قرار دادم. )

کارت گرفیک MSI 1070 TI GAMING رو لیون با قیمت  3580 میده 

همین کارت گرافیک رو مقداد IT میده 3450 :

https://meghdadit.com/product/64226/msi-geforce-gtx-1070-ti-gaming-8g-graphics-card/کارت-گرافیک-ام-اس-آی-مدل-جی-تی-ایکس-1070-تی-آی-گیمینگ-با-حافظه-8-گیگابایت/

توی همین فروم هم  ، همین کارت گرافیک رو به صورت آکبند با گارانتی میدن 3100 :

میخواهم بدونم دلیل این اختلاف قیمت ها چی هست ؟ ( وقتی همه ی این کارت ها کاملا مشابه بوده و گارانتی شرکت گرین هستند ، چرا باید چنین تفاوت قیمتی وجود داشته باشه ؟ )

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، GUYVER گفته است :

بنده با مدل معمولی اشتباه نگرفتم.( در پست قبلی ، لینک قیمتی که از 1070TI در newegg هست رو قرار دادم. )

کارت گرفیک MSI 1070 TI GAMING رو لیون با قیمت  3580 میده 

همین کارت گرافیک رو مقداد IT میده 3450 :

https://meghdadit.com/product/64226/msi-geforce-gtx-1070-ti-gaming-8g-graphics-card/کارت-گرافیک-ام-اس-آی-مدل-جی-تی-ایکس-1070-تی-آی-گیمینگ-با-حافظه-8-گیگابایت/

توی همین فروم هم  ، همین کارت گرافیک رو به صورت آکبند با گارانتی میدن 3100 :

میخواهم بدونم دلیل این اختلاف قیمت ها چی هست ؟ ( وقتی همه ی این کارت ها کاملا مشابه بوده و گارانتی شرکت گرین هستند ، چرا باید چنین تفاوت قیمتی وجود داشته باشه ؟ )

دوست عزیز نمیخوام بحث بیخودی بکنم . این پاسخ آخر من به  شما در این مورده .

منظورم از اشتباه گرفتن این بود که قیمت رو 3 میلیون گفتید میدن . منتها نگفتید تو فروم . بله ، تو فروم و یا آگهیهای شخصی دیگه اگر به قیمت فروشگاه ها باشه که کسی از اونها نمیخره . ارزونتر میدن که زودتر و راحتتر بفروشن . در مورد مقداد هم دقت کنید که 3600 رو فروش ویژه گذاشته 3450 ، شاید ترجیح میده این کالا رو زودتر بفروشه یا خریدش با قیمت پایینتری بوده . قیمتهای لیون بیشتر مواقع به روز و مطابق قیمت خرید از خود شرکت هست . یک روز بالاتر ، یک روز پایینتر . شما چرا همیشه قیمت های بالاتر لیون رو میبینید ؟ چرا کالاهایی که قیمتهاش ارزونتر میشه رو نمیبینید ؟ چرا آفر های لیون رو نمیبینید ؟ همین اسفند ماه بود که لیون طرحی گذاشت که تا 1 میلیون تخفیف میداد روی همین کارت و مشابه این . خب هزینه این طرح ها از کجا میاد ؟ مقداد روی کارتش 100 تومان تخفیف میده ، لیون طرح تخفیف و فروش میذاره . هر سایت و فروشگاهی روش فروش خودش رو داره ، روش جذب مشتری خودش رو داره . حالا اگر برای شما به صرفه نیست خرید از لیون ، میتونید از جای دیگه خرید کنید . از همین دوستمون که 3 میلیون میدن خرید کنید . انتظار دارید الان لیون 3 میلیون بده کارت رو ، بعد شما از همین دوست عزیز 2700 بخرید ؟ بگید که لیون هم داره همین قیمت میده ، چرا من از تو بخرم ، پس تو کمتر بده . تاپیک هم زدید برای خرید همین کارت دقیقا .

مورد دیگه اینه که سایتهای خارجی 590 میدن ؟ خب از اونها چرا نمیخرید ؟ اگر دوست دارید سایت معرفی میکنم به شما که از خارج از کشور براتون میاره . البته قیمت تحویلی به شما حدود 6 میلیون میوفته . چرا؟  چون گمرکی داره ، چون هزینه ارسال داره ، چون کارمزد داره ، چون سود میخوان . موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

دوست عزیز نمیخوام بحث بیخودی بکنم . این پاسخ آخر من به  شما در این مورده .

منظورم از اشتباه گرفتن این بود که قیمت رو 3 میلیون گفتید میدن . منتها نگفتید تو فروم . بله ، تو فروم و یا آگهیهای شخصی دیگه اگر به قیمت فروشگاه ها باشه که کسی از اونها نمیخره . ارزونتر میدن که زودتر و راحتتر بفروشن . در مورد مقداد هم دقت کنید که 3600 رو فروش ویژه گذاشته 3450 ، شاید ترجیح میده این کالا رو زودتر بفروشه یا خریدش با قیمت پایینتری بوده . قیمتهای لیون بیشتر مواقع به روز و مطابق قیمت خرید از خود شرکت هست . یک روز بالاتر ، یک روز پایینتر . شما چرا همیشه قیمت های بالاتر لیون رو میبینید ؟ چرا کالاهایی که قیمتهاش ارزونتر میشه رو نمیبینید ؟ چرا آفر های لیون رو نمیبینید ؟ همین اسفند ماه بود که لیون طرحی گذاشت که تا 1 میلیون تخفیف میداد روی همین کارت و مشابه این . خب هزینه این طرح ها از کجا میاد ؟ مقداد روی کارتش 100 تومان تخفیف میده ، لیون طرح تخفیف و فروش میذاره . هر سایت و فروشگاهی روش فروش خودش رو داره ، روش جذب مشتری خودش رو داره . حالا اگر برای شما به صرفه نیست خرید از لیون ، میتونید از جای دیگه خرید کنید . از همین دوستمون که 3 میلیون میدن خرید کنید . انتظار دارید الان لیون 3 میلیون بده کارت رو ، بعد شما از همین دوست عزیز 2700 بخرید ؟ بگید که لیون هم داره همین قیمت میده ، چرا من از تو بخرم ، پس تو کمتر بده . تاپیک هم زدید برای خرید همین کارت دقیقا .

مورد دیگه اینه که سایتهای خارجی 590 میدن ؟ خب از اونها چرا نمیخرید ؟ اگر دوست دارید سایت معرفی میکنم به شما که از خارج از کشور براتون میاره . البته قیمت تحویلی به شما حدود 6 میلیون میوفته . چرا؟  چون گمرکی داره ، چون هزینه ارسال داره ، چون کارمزد داره ، چون سود میخوان . موفق باشید

ممنون از پاسخ کامل شما.

لینک به دیدگاه

حل شد

ویرایش شده توسط Pouyan_PD
.
لینک به دیدگاه

با سلام

من یه درخواست دارم(پیشنهاد) برا این تاپیکایی که توش بحث c ی ا c میشه

بهتر نیس اون کامنتایی که c ی ا c هست حذف کنید تا اینکه کل تاپیک رو ببندید؟؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

با سلام

من یه درخواست دارم(پیشنهاد) برا این تاپیکایی که توش بحث c ی ا c میشه

بهتر نیس اون کامنتایی که c ی ا c هست حذف کنید تا اینکه کل تاپیک رو ببندید؟؟

سلام

ما هم دوست نداریم کل تاپیک رو ببندیم . ولی گاهی اوقات (بیشتر اوقات ) بحث ها فقط به این شکله . حتی با حذف پستها ، باز هم ادامه پیدا میکنه .  برای همین کل تاپیک بسته میشه.

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل ایجاد نظر سنجی نمیخواد حل بشه ؟

امکان ایجاد نظر سنجی برای تاپیک های ارسال شده وجود نداره .

امکان ویرایش نظر سنجی هم وجود نداره . وقتی سوال رو پاک می کنی و دوباره می نویسی رای ها باقی می مونه . اگر نظرسنجی رو کلا پاک کنی دیگه قابل ساختن نیست و تاپیکی که تا الان نظر سنجی داشته دیگه قابلیت ساخت نظرسنجی نداره . کاربرها هم نمی تونن رای خودشون رو پاک کنن و مجدد رای بدن . کلا فاجعه ای هست برای خودش .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

مشکل ایجاد نظر سنجی نمیخواد حل بشه ؟

امکان ایجاد نظر سنجی برای تاپیک های ارسال شده وجود نداره .

امکان ویرایش نظر سنجی هم وجود نداره . وقتی سوال رو پاک می کنی و دوباره می نویسی رای ها باقی می مونه . اگر نظرسنجی رو کلا پاک کنی دیگه قابل ساختن نیست و تاپیکی که تا الان نظر سنجی داشته دیگه قابلیت ساخت نظرسنجی نداره . کاربرها هم نمی تونن رای خودشون رو پاک کنن و مجدد رای بدن . کلا فاجعه ای هست برای خودش .

آخر هفته فروم آپگرید خواهد شد و به احتمال زیاد مشکل حل میشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، سینا میاندشتی گفته است :

آخر هفته فروم آپگرید خواهد شد و به احتمال زیاد مشکل حل میشه

ممنون .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام

میشه بپرسم چرا بیشتر قطعاتتون از سایتایی مثل مقداد گرون تره؟؟؟

حتی بعضی وسایل بالای ۴۰۰ گرون تره!!!!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

با سلام

میشه بپرسم چرا بیشتر قطعاتتون از سایتایی مثل مقداد گرون تره؟؟؟

حتی بعضی وسایل بالای ۴۰۰ گرون تره!!!!

درود

عزیز دل در کل الان بازار دچار نوسان قیمتی هست و بعضی اوقات تا آپدیت بشه زمان میبره

لینک کالاهای مد نظرتون رو برای بررسی بفرستید تا من بررسی و اصلاح کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...