رفتن به مطلب

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما از انجمن لیون کامپیوتر در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درگاه بانک ملت افتضاح ترینه درگاه پرداخت انلاین من چند بار خرید داشتم پولم رفت ولی بعدش مینویسه با خطا مواجه شد پولمم بر نگشت بهترین و امن تر درگاه پرداخت اینترنتی سامانه حتی اگر در حاله پرداخت اینترنتتون قطع هم بشه پرداخت شما همون لحضه ثبت میشه خیلی عالیه .

و حالا لیون کامپیوتر پشتیبانی این فروشگاه  اصلا پشتیبانی خوبی نداره انگار حتما باید زنگ بزنی بهشون اون ایدی هاشون که همیشه خاموشه جواب نمید ن من چند تا خرید دارم ولی قبلش می خوام مشاوره کنم اقای حسینی عزیز تو رو جون هممون یه ایدی از خودت بساز بذار تو سایت فروشگاه و جوابگوی ما کاربرا باش خواهشا روی  ما رو زمین نداز عزیز...

درود دانیال جان

منو ببخش که دیر پیغامت رو دیدم عزیز

بهتون حق میدم و به شما و سایر دوستان که چنین مشکلاتی دارن به روشهای زیر میتونن با بنده و سایر مسئولان در تماس باشن : 

1 - با شماره های فروشگاه تماس بگیرید 88947927 - 8 .

2 - تا جای ممکن در تاپیکهای و انجمنهای مربوطه مطلب بگذارید و سوالاتتون رو مطرح کنید و اگر جواب نگرفتید به من و یا مدیران پیغام بدید

3 - میتونید به فروشگاه ایمیل بزنید info@lioncomputer.ir و اگر جواب رو سریع نیاز دارید از طریق تلفن ما رو با خبر کنید که سریعتر جواب ایمیلتون رو بدیم

بنده سعی میکنم از این به بعدحداقل بین یک تا دو ساعت انلاین باشم و در خدمت شما عزیزان

بابت تمام قصورات از شما عذرخواهی میکنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 1.9k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام اقای حسینی خسته نباشید

نشنیدین میگن ناراضی ترین مشتری ها بهترین اموزگارانه ما هستن حالا شما هم از این تایپیک خوب و مفیدتون میتونید یه لیون کامپیوتر عالی تر از این بسازین با این مشتری های ناراضی

من که خودم از شما راضی هستم دستتون هم درد نکنه هیچ بدی و ناراحتی ندیدم از شما انشاالله که همیشه موفق باشین. @};-  :clapping:  :x

لینک به دیدگاه

درگاه پرداخت انلاینتون مشکل داره کانکت نمیشه

خطا در پرداخت با بانک پارسیان - لطفا سرویس دیگری انتخاب نمایید

لینک به دیدگاه

درگاه پرداخت انلاینتون مشکل داره کانکت نمیشه

خطا در پرداخت با بانک پارسیان - لطفا سرویس دیگری انتخاب نمایید

درود

بله دوست عزیزم حق با شماست و این سیستم رو بر میداریم . متاسفانه برنامه نویسی سایت جدید خیلی طول کشیده و گذاشتیم بعد از سال

لینک به دیدگاه

درگاه پرداخت ملت بهترین درگاهه

دیدم بعضی دوستان انتقاد میکنن

در کنارش پارسیان هم خوبه

من فکر میکنم ایراد از برنامه نویسی سایته

چون از دیجی کالا با درگاه پارسیان میخرم هیچ دوشواری نداره

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

میدونم اینجا جاش نیست خیلی ببخشید؛

یه تایپیک فروش مادربورد رمپیج باز کردم یه بنده خدایی که الان اسم کاربریش رو عوض کرده(مسلم قدیمی) قرار شد با هم روی مبلغی توافق کردیم مادربورد رو براش بفرستم؛

امروز ساعت 8 رفتم اداره پست و مادربورد رو بسته بندی کردم هرچی تماس گرفتم جواب ندادن(برای گرفتن آدرس)

ساعت 11 تماس گرفت نمیتونم با این مبلغی که توافق کردیم معامله کنم(150 هزار تومن زیر قیمتی که روش توافق کردیم)

بنده هم یک امتیاز منفی دادم به ایشون

لطفا این تایپیک رو مجددا باز و همه پست های اضافی اون رو پاک کنید

با تشکر:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=26507

درود دوست عزیز

این تاپیک برای اینه که شما از ما انتقاد بکنید

لطفا در انجمن زیر مطلبتون رو عنوان کنید

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?s=4ebf2ff13bf166eca5054e26258e222f&showforum=160

لینک به دیدگاه

درگاه پرداخت ملت بهترین درگاهه

دیدم بعضی دوستان انتقاد میکنن

در کنارش پارسیان هم خوبه

من فکر میکنم ایراد از برنامه نویسی سایته

چون از دیجی کالا با درگاه پارسیان میخرم هیچ دوشواری نداره

درسته حق با شماست ولی ما چون خیلی وقته که از پارسیان در گاه گرفتیم اون موقع این بانک خیلی خدماتش داغون بود برای همین خودمون کنسلش کردیم

لینک به دیدگاه

آقای حسینی شما که به لحاظ قیمت ها همیشه بروز هستید میشه این لینک رو یه بررسی بکنید.

لینک 1

لینک 2

من کلا خریدهای اینترنتیم یا از شماست و یا از شرکت هفت سین.

ولی شمایی که همیشه قیمتاتوت از اونور آپدیته از این ور هم آپدیت باشید.

ویرایش شده توسط ReZa546
لینک به دیدگاه

آقای حسینی شما که به لحاظ قیمت ها همیشه بروز هستید میشه این لینک رو یه بررسی بکنید.

لینک 1

لینک 2

من کلا خریدهای اینترنتیم یا از شماست و یا از شرکت هفت سین.

ولی شمایی که همیشه قیمتاتوت از اونور آپدیته از این ور هم آپدیت باشید.

درود دوست عزیز

قیمت کالاهای گرین رو خود گرین مشخص میکنه . و نمیشه از یه حدی ارزونتر داد . این کالا به قیمت 24 تومان کاهش پیدا کرد ولی کمتر از این برای ما نمیصرفه بفروشیم عزیز

با تشکر

لینک به دیدگاه

لطفا كيس هاي بيشتر و متنوع تري براي فروش بزاريد.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

قیمت کالاهای گرین رو خود گرین مشخص میکنه . و نمیشه از یه حدی ارزونتر داد . این کالا به قیمت 24 تومان کاهش پیدا کرد ولی کمتر از این برای ما نمیصرفه بفروشیم عزیز

با تشکر

ممنون از پیگیری سریع و اعمال سریعش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا متعجت شدم. :blink:

کارتون درسته. :D

البته امیدوارم از انتقادم ناراحت نشده باشید.

ویرایش شده توسط ReZa546
لینک به دیدگاه

درود

یک هفته است درگاه پرداخت آنلاین مشکل داره و کسانیکه برای شرکت خرید دارن مثل ما حتما نیاز به این درگاه دارن چون کارت فیزیکی نداریم

تا کی باید منتظرماند ؟

لینک به دیدگاه

درود

یک هفته است درگاه پرداخت آنلاین مشکل داره و کسانیکه برای شرکت خرید دارن مثل ما حتما نیاز به این درگاه دارن چون کارت فیزیکی نداریم

تا کی باید منتظرماند ؟

درود دوست گلم

این درگاه دیگه راه نمیفته امسال چون سایت جدید در سال جدید میاد بالا با در گاه جدید بانک ملت

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

این درگاه دیگه راه نمیفته امسال چون سایت جدید در سال جدید میاد بالا با در گاه جدید بانک ملت

یعنی یک ماه آینده درست میشه ؟ یا خریدمون رو انجام بدیم ؟

لینک به دیدگاه

یعنی یک ماه آینده درست میشه ؟ یا خریدمون رو انجام بدیم ؟

شما میتونید شماره حسابهامون رو از سایت بردارید و انتقال وجه بزنید و یا با رمزتون توی سایت بانکی واریز کنید

ولی درگاه فعلا راه نمیفته

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت جناب حسینی عزیز

فکر کنم تاپیک خوبی  رو برای این موضوع انتخاب کردم

همانطور که در جریان هستین در رابطه با تاپیک محبوب ترین مرورگرها به روایت لیون کامپیوتر واقعا برام جای سواله که چطور یه مدیر اونهم مثلا مدیر فنی و به عنوان استارتر به خودش اجازه میده که به همین راحتی همه کس و زیر سوال ببره و چیزی روکه در حیطه ایشون نیست خودشو دخالت بده؟؟

اگه شما و بقیه مدیران مطالب صفحه مذکور رو خونده باشین متوجه میشین که همین تاپیک در اوائل بحث بصورت فنی داشت پیش می رفت اما منیت و خود محوری یک شخص اونهم بخاطر چهارتا چیز بی مورد به حاشیه کشیده شد...کجای دنیا و تو  کدوم فرومهای همچین برخوردی رو دیدین؟؟

عنوان تاپیک "محبوب ترین مرورگرها به روایت لیون"

مگه کسی میتونه شخصی رو مجاب به استفاده از چیزی بکنه؟؟

آخه مرورگر چه ربطی به مسائل شخصی و توهین به افراد داره؟؟؟

خدائیش آقا سعید خودت قضاوت کن, اگه یه کاربر عادی بیاد با شما اینطور گستاخانه صحبت کنه شما چطوری جوابشو میدین؟؟؟

اولین درس در زندگی اخلاق و رفتار درسته و یک مدیر باید همیشه الگوی دیگر کاربران باشه نه اینکه خودش بنا به میل شخصی و جوگیر شدن هرچی دلش خواست به دیگری بار کنه....

طرف میاد 4 تا کلمه قلمبه و سلمبه میندازه و دیگران هم فکر میکنن چه خبره؟؟

بنده تو زندگیم به هیچ احدی اجازه ندادم و نمیدم که اینجوری با من صحبت کنه!!!

حتی میخواد بچه وزیر باشه و بچه ی آقازاده!!!

قرار نیست 4تا بچه سوسول(بلانسبت) 2 تا مقاله خوندن دو واحد درس آکادمیک پاس کردن بیان تو این فروم از خودشون تعریف و تمجید کنند...

اصلا این حرفا چه ربطی به عنوان تاپیک داشت که اینجور به حاشیه کشیده شد؟؟؟

هرکس علم و دانش و مدرک تحصیلی خودشو داره...بنده تو رشته خودم تخصص دارم و شخص دیگه ای در رشته و کار خودش متخصصه و قرار نیست که اینجا همه بیان به همدیگه فخر بفروشند؟؟

مگه غیر ازاینه جناب حسینی عزیز؟؟

اصلا خدائیش دوست ندارم از حرفهای من ناراحت بشین چون خودتون میدونین بنده به شخصه به شما و چند تن از مدیران و کاربرای عزیز دیگه همیشه ارادت دارم

ولی این نیست که شخصی بخواد از سهم مدیریتی خودش سوء استفاده کنه و به دیگران توهین کرده و قانون فروم انجمن رو زیر پا بزاره...

تا جائیکه به طرف پیغام بده و کاربر از فرط خجالت این فروم رو ترک کنه و بعد بیاد بگه که میلاد فرومی که این همه ازش تعریف میکردی این بود؟

واقعا من دیگه نمیدونم چی بگم؟؟؟

دوست دارم این آقا رو دعوت کنم تو آشیانه و بیاد ببینم اونجا هم حرفی برای گفتن داره؟؟

از جناب حسینی عزیز و بقیه مدیران و کاربران عذر میخوام که اینقدر پر حرفی کردم.

امیدوارم جناب حسینی عزیز در اینگونه موارد استثناء قائل نشن;چون وقتی میگیم "قانون یک فروم یا یک جامعه" یعنی اینکه همه باید اونو رعایت کنن و زیر پا گذاشتن این قانون یعنی هرج و مرج شدن اون جامعه...

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت جناب حسینی عزیز

فکر کنم تاپیک خوبی  رو برای این موضوع انتخاب کردم

همانطور که در جریان هستین در رابطه با تاپیک محبوب ترین مرورگرها به روایت لیون کامپیوتر واقعا برام جای سواله که چطور یه مدیر اونهم مثلا مدیر فنی و به عنوان استارتر به خودش اجازه میده که به همین راحتی همه کس و زیر سوال ببره و چیزی روکه در حیطه ایشون نیست خودشو دخالت بده؟؟

اگه شما و بقیه مدیران مطالب صفحه مذکور رو خونده باشین متوجه میشین که همین تاپیک در اوائل بحث بصورت فنی داشت پیش می رفت اما منیت و خود محوری یک شخص اونهم بخاطر چهارتا چیز بی مورد به حاشیه کشیده شد...کجای دنیا و تو  کدوم فرومهای همچین برخوردی رو دیدین؟؟

عنوان تاپیک "محبوب ترین مرورگرها به روایت لیون"

مگه کسی میتونه شخصی رو مجاب به استفاده از چیزی بکنه؟؟

آخه مرورگر چه ربطی به مسائل شخصی و توهین به افراد داره؟؟؟

خدائیش آقا سعید خودت قضاوت کن, اگه یه کاربر عادی بیاد با شما اینطور گستاخانه صحبت کنه شما چطوری جوابشو میدین؟؟؟

اولین درس در زندگی اخلاق و رفتار درسته و یک مدیر باید همیشه الگوی دیگر کاربران باشه نه اینکه خودش بنا به میل شخصی و جوگیر شدن هرچی دلش خواست به دیگری بار کنه....

طرف میاد 4 تا کلمه قلمبه و سلمبه میندازه و دیگران هم فکر میکنن چه خبره؟؟

بنده تو زندگیم به هیچ احدی اجازه ندادم و نمیدم که اینجوری با من صحبت کنه!!!

حتی میخواد بچه وزیر باشه و بچه ی آقازاده!!!

قرار نیست 4تا بچه سوسول(بلانسبت) 2 تا مقاله خوندن دو واحد درس آکادمیک پاس کردن بیان تو این فروم از خودشون تعریف و تمجید کنند...

اصلا این حرفا چه ربطی به عنوان تاپیک داشت که اینجور به حاشیه کشیده شد؟؟؟

هرکس علم و دانش و مدرک تحصیلی خودشو داره...بنده تو رشته خودم تخصص دارم و شخص دیگه ای در رشته و کار خودش متخصصه و قرار نیست که اینجا همه بیان به همدیگه فخر بفروشند؟؟

مگه غیر ازاینه جناب حسینی عزیز؟؟

اصلا خدائیش دوست ندارم از حرفهای من ناراحت بشین چون خودتون میدونین بنده به شخصه به شما و چند تن از مدیران و کاربرای عزیز دیگه همیشه ارادت دارم

ولی این نیست که شخصی بخواد از سهم مدیریتی خودش سوء استفاده کنه و به دیگران توهین کرده و قانون فروم انجمن رو زیر پا بزاره...

تا جائیکه به طرف پیغام بده و کاربر از فرط خجالت این فروم رو ترک کنه و بعد بیاد بگه که میلاد فرومی که این همه ازش تعریف میکردی این بود؟

واقعا من دیگه نمیدونم چی بگم؟؟؟

دوست دارم این آقا رو دعوت کنم تو آشیانه و بیاد ببینم اونجا هم حرفی برای گفتن داره؟؟

از جناب حسینی عزیز و بقیه مدیران و کاربران عذر میخوام که اینقدر پر حرفی کردم.

امیدوارم جناب حسینی عزیز در اینگونه موارد استثناء قائل نشن;چون وقتی میگیم "قانون یک فروم یا یک جامعه" یعنی اینکه همه باید اونو رعایت کنن و زیر پا گذاشتن این قانون یعنی هرج و مرج شدن اون جامعه...

درود میلاد جان

مطالبت رو خوندم و ممنونم که بیان کردید . خلاصه توی این دنیا هر کسی که باشیم حتما یه جاهایی اشتباه هم میکنیم . مثلا میلاد جان خود من بارها اشتباه کردم ولی در مورد بحثهای فنی باید بگم که باید در کنار هم بحث فنی بکنیم تا از نظر علمی یه رشدی داشته باشیم .

همه این مطالب و کلی مطالب دیگه که بین ما پیش میاد یه سوء برداشته . هر کسی از جایگاه خودش حق داره ولی حق نداره یه دیگران بقبولونه که حتما حرفش رو قبول کنن بنده برای همین تاپیک نحوه جواب دادن به هم رو ایجاد کرده بودم .

میلاد جان افرادی مثل تو که حرفهاش رو به ما میزنن اینها همگی دوست هستن میدونید چرا ؟؟؟؟؟ چون یه رابطه دوستانه موقعی دوستانه محسوب میشه که شما به خود شخص انتقاد کنید و حرفتون رو بزنید . اگه نزنید حتما جای دیگه به طور غیر سازنده ای گفته میشه که این به نفع کسی نیست .

با سپاس و مطلبت بررسی میشه حتما

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام اقای حسینی

یه چیزی میخوام بگم ولی بعید میدونم حالا حالاها اجرایی بشه

اونم اینکه طراحی سایت و فروم رو به روز کنید

چیزی تو مایه های دیجی کالا یا آل دیجیتال

خداییش سایته به این خوبی حیفه طراحیش ضعیف باشه اینقد

رو راست بگم خوشگل نیس اصلا

فوق العاده استا

اما خوشگل نیس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی عزیز شما عزیز ما هستی. ولی یه درخواست دارم ازتون که فکر کنم حرف خیلی از دوستان باشه.

چرا یه رایگیری درست درمون تو سایت برگذار نفرمودین برای انتخاب بهترین کاربر سایت.

تو این که آقا آرمین خوب بودن حرفی نیست. پستاشون جدید بوده حرفی نیست. ایشون دوست بنده هستن. باهاشون معامله حضوری هم داشتم. ازشون تو خنک سازی کیس کمک هم گرفتم.

ولی خداییش انصافاً رای گیری لازم نبود؟

ممکنه این حرفام به مذاقتون خوش نیاد یا پستم حذف بشه یا ویرایش بشه یا اصلاً کلاً بن بشم.

ولی انصافاً رای بگیرین. مطمئن باشین بالای 70 درصد رای میاره کاربر حمید نظری. (من این رو حدس میزنم) ......... تو یک سال اخیر رویایی ظاهر شده. اینکه شما رای گیری نفرمودین چیزی جز دلسردی برای خیلی از کاربران من جمله من نداره.

به نظر من خیلی سخت نبود یه رای گیری ساده مثل پارسال. کاندیداها هم خودتون مشخص بفرمایین.

ممنون میشم

من ارادت خاصی نسبت به شما و همه لیونیا دارم امیدوارم تند نرفته باشم. @};-  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز شما عزیز ما هستی. ولی یه درخواست دارم ازتون که فکر کنم حرف خیلی از دوستان باشه.

چرا یه رایگیری درست درمون تو سایت برگذار نفرمودین برای انتخاب بهترین کاربر سایت.

تو این که آقا آرمین خوب بودن حرفی نیست. پستاشون جدید بوده حرفی نیست. ایشون دوست بنده هستن. باهاشون معامله حضوری هم داشتم. ازشون تو خنک سازی کیس کمک هم گرفتم.

ولی خداییش انصافاً رای گیری لازم نبود؟

ممکنه این حرفام به مذاقتون خوش نیاد یا پستم حذف بشه یا ویرایش بشه یا اصلاً کلاً بن بشم.

ولی انصافاً رای بگیرین. مطمئن باشین بالای 70 درصد رای میاره کاربر حمید نظری. (من این رو حدس میزنم) ......... تو یک سال اخیر رویایی ظاهر شده. اینکه شما رای گیری نفرمودین چیزی جز دلسردی برای خیلی از کاربران من جمله من نداره.

به نظر من خیلی سخت نبود یه رای گیری ساده مثل پارسال. کاندیداها هم خودتون مشخص بفرمایین.

ممنون میشم

من ارادت خاصی نسبت به شما و همه لیونیا دارم امیدوارم تند نرفته باشم. @};-  @};-  @};-  @};- 

درود دوست عزیز

دوست عزیز شما در تاپیک دیگه هم همین مطلب رو نوشتید .

اینجا بهتون پاسخ میدم .

رایگیری لازم نبود چون ابزارهای مدیریتی و رسد کاربران هر لحظه از اولین روز سال توسط مدیران انجام میشه . پس برطبق مسائل زیر کاربر نمونه انتخاب میشه :

1 - حضورش در سایت

2 - نحوه کمک به دیگران

3 - رفتار و اخلاق

4 - حاشیه نداشتن در مسائل چه در سایت ما و چه در سایت دیگه ( که مسئله مهمی هستش )

5 - ایجاد تاپیکهای مفید و خبرهای مفید

هر دوی این کاربران بررسی شدن و ارمین جان با اختلاف بسیار کمی عملکرد بهتری نسبت به حمیدرضا داشتن

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

دوست عزیز شما در تاپیک دیگه هم همین مطلب رو نوشتید .

اینجا بهتون پاسخ میدم .

رایگیری لازم نبود چون ابزارهای مدیریتی و رسد کاربران هر لحظه از اولین روز سال توسط مدیران انجام میشه . پس برطبق مسائل زیر کاربر نمونه انتخاب میشه :

1 - حضورش در سایت

2 - نحوه کمک به دیگران

3 - رفتار و اخلاق

4 - حاشیه نداشتن در مسائل چه در سایت ما و چه در سایت دیگه ( که مسئله مهمی هستش )

5 - ایجاد تاپیکهای مفید و خبرهای مفید

هر دوی این کاربران بررسی شدن و ارمین جان با اختلاف بسیار کمی عملکرد بهتری نسبت به حمیدرضا داشتن

با تشکر

ممنون از پاسخگوییتون

آقای حسینی عزیز فکر نمیفرمایین برای هر انتخاب درستی مهمترین پارامتر موافق بودن اکثریت هست؟

همین کاربران هستند که فروم لیون شده فروم لیون. پس بهتر نبود بهترین رو همین کاربران انتخاب کنن؟

به نظر شما رفتاردر فروم های دیگه فکرنمیکنین به این فروم بی ربط باشه؟

همون طور که معامله درفروم های دیگه بی ربط هست؟ به این فروم؟

این ملاک فکرنمیکنین درست نیست؟

بازم ممنون از صبر و حوصلتون @};-  @};- 

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخگوییتون

آقای حسینی عزیز فکر نمیفرمایین برای هر انتخاب درستی مهمترین پارامتر موافق بودن اکثریت هست؟

همین کاربران هستند که فروم لیون شده فروم لیون. پس بهتر نبود بهترین رو همین کاربران انتخاب کنن؟

به نظر شما رفتاردر فروم های دیگه فکرنمیکنین به این فروم بی ربط باشه؟

همون طور که معامله درفروم های دیگه بی ربط هست؟ به این فروم؟

این ملاک فکرنمیکنین درست نیست؟

بازم ممنون از صبر و حوصلتون @};-  @};- 

خواهش میکنم

این هم نظر شماست و ممنونم

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

این هم نظر شماست و ممنونم

آقای حسینی این نظر خیلیا هست 

لینک به دیدگاه

آقای حسینی این نظر خیلیا هست 

این موضوع از اولش شفاف مشخص شده که کاربر نمونه رو مدیران انتخاب می کنن

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=26595

در ضمن روال همینه و در اینده هم همینطور خواهد بود .

ارمین جان کاربر نمونه امسال هستن و شکی توش نیست . لطفا ارزش کارهای ارمین و حمید عزیز رو با این گفتگوی پایین نیارید .

نمیدونم ایا در سایتهای دیگه هم کاربر نمونه انتخاب میکنن ؟ جائزه میدن ؟ بابت پستها پول میدن ؟

در کل شرایط فروم لیون کامپیوتر اینه دوستان گلم و قوانینش هم مشخصه

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید جناب حسینی ببخشید دلیل حذف این پست چی بوده ؟ (کمک برای آزادی 5 سرباز ربوده شده ایرانی)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...