رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد اضافه کردن فن به کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان گل لیون کامپیوتر

خواستم از دوستان بپرسم که آیا به این کیس فن اضافه کردن کار خوبیست؟؟ :) 

و چه نوع فنی بگیرم؟؟؟

مشخصات کیس

گرین مدل سولاریس

مشخصات فنی مشخصات فیزیکی

• ابعاد180 × 440 × 480 میلی‌متر
  • وزن5.1 کیلوگرم
  • جنس بدنهفلز SECC به قطر 0.6 میلی‌متر

مشخصات فنی

• نوع کیسMiddle Tower
  • سیستم خنک کننده یک عدد فن 12 × 12 سانتی‌متری نصب شده در قسمت عقب کیس قابلیت نصب یک عدد فن 8 × 8 سانتی‌متری در قسمت جلوی کیسقابلیت نصب دو عدد فن 12 سانتی‌متری در قسمت کناری کیس

0hsiepzmlnuw66i9nwlj.png

ویرایش شده توسط mahdi.asghari
لینک به دیدگاه

سلاماگه سقف جاى فن داره حتما بزار. اون فن پشتي رو سعي کن با يه فن با سرعت بالا عوض کني. اگه گرافيکت قوى و داغ هست اون دوتا جاى فن درب رو فن بزار. واسه ورود از جلو هم نزاشتي اشکال نداره. واسه خروج هوا هم يه فن کمه حد اقل دوتا ميخواى مگه اين که روى سقف با دريل سوراخ و جا فن درست کني. اگه قطعاتت مخصوصا گرافيکت قوى نباشه , همون فن خروجي بسه.همين فن هاى معمولي گرين خوب و ارزونن. از اين معموليا تو بازار زياده.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

سلاماگه سقف جاى فن داره حتما بزار. اون فن پشتي رو سعي کن با يه فن با سرعت بالا عوض کني. اگه گرافيکت قوى و داغ هست اون دوتا جاى فن درب رو فن بزار. واسه ورود از جلو هم نزاشتي اشکال نداره. واسه خروج هوا هم يه فن کمه حد اقل دوتا ميخواى مگه اين که روى سقف با دريل سوراخ و جا فن درست کني. اگه قطعاتت مخصوصا گرافيکت قوى نباشه , همون فن خروجي بسه.همين فن هاى معمولي گرين خوب و ارزونن. از اين معموليا تو بازار زياده.

لینک به دیدگاه

بهترین راه اینه که یه فن جلوی کیس نصب کنید که هوای خنک رو بده داحل کیس و دو فن عقب و به سقف کیس نصب کنید که هوای گرم داخل کیس رو بده بیرون

فنی که جلوی کیس هست سرعت پایین باشه و فنهایی که بالا و پشت کیس هست سرعتش بالاتر باشه

لینک به دیدگاه

درود

شدیدا" موافق هستم با اینکه فن پشت دور بالا باشه!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من کیس x2 jaguare دارم سه تا فن داره وقتی روشنش میکنم صدای جارو برقی میده.میشه سرعتشو کنترل کرد مادربردم giga gaming h170.فن چی پیشنهاد میدین که بی صدای بی صدا باشه و قوی هم باشه

لینک به دیدگاه

Enermax یا deep cool سایلنتن انرمکس بهتر پیشنهاد میشه من دارم راضیم ترمالرایت هم بسیار قوی ان ولی صدا. جارو میدن

اره کنترل میشن اگر چهار پین باشن نباشن هم باید فن کنترلر وصل کنید

لینک به دیدگاه

چجوری میشه فن،کنترل کرد چهارپین هست فقد یکیش وصله به مادربرد چهارپینشم وصل نیست

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...