رفتن به مطلب

کیس برای گیم و اورکلاک تا سقف 6 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان گرامی یه کیس برای گیم و اورکلاک مد نظر دارم با مشخصات زیر

Main board. Maximums viii hero

Cpu.6700k

Ram.gskill 16 ddr4 3000mhz

Vga.gtx 960 g1 gaming

Case. X8 green

Hard. 1t +128 ssd

Cpu cooler. H100i corsair

Power. 850 wat oc plutonium green

میخواستم ببینم مناسب هست یا نه?

خنک کننده سی پی یو ای که نوشتم تو کیس جا میشه?

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

این سیستم مد نظر شما عالی هست ولی اگه میتونی گرافیکو Gigabyte 970 Xtreme Gaming یا Gigabyte 970 G1 بردار

لینک به دیدگاه

واتر کولر رو گرین 240 بردارید

Green GLACIER 240 GLC240-A AiO قیمت 235

رم Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 قیمت 530

کیس رو اصلاX8 نگیر من داشتم  کیفیتش پایین  هست یا صبر کن Z7 جدید گرین بیاد  حدود 10 یا 20 روز دیگه یا

Corsair Vengeance® C70 قیمت 600

گرافیک من باشم 

MSI GTX 960 Gaming Twin Frozr V OC 2GB GDDR5 قیمت 935 

میگیرم  

چرا؟

کاراییشون تقریبا یکی هست ولی سیستم ست قرمز مشکی عالی میشه :x

البته اگر میتونه 970 بخر به جای 960.

SSD حتما   حتما بدون 1% شک کردن 

Samsung 850 EVO 120GB قیمت 220

همچیز خوبه @};-

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

درود سیستم خوبیه فقط واتر کولر رو از گرین بردارید کیس رو هم ارزونتر انتخاب کنید به جاش گرافیک رو 970 از هر برندی ( به غیر از زوتاک 2 فن ) بردارید

لینک به دیدگاه

6 تومن داری پول میدی حتما vga بهتر بردار حتی از 970 هم بهتر برو روی 980 با حتی 980ti 2-3 هفته پیش مدل evga 980ti hybrid رو گرفتیم حدود 2700 ...به نظر من از 6700k صرف نظر کن قیمتش خیلی الکی بالاس به جاش یه 5820k با یه مین خوب می تونی بگیری که شاید ارزونتر هم در بیاد....(باندل مین و cpu )

باز vga رو 980 نخواستی بگیری حداقل r9 390 بگیر که همچین یه هوا بهتر از 970 هست و هم اینکه 8 گیگ vram داره که با این وضع بازیا من به شدت vram بیشتر رو پیشنهاد می کنم....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

سیستم گیمینگ 6 تومن با 960؟؟؟

گرافیکی که انتخاب کردی مناسب این سیستم نیست...سیستم گیمینگ اول گرافیک رو انتخاب کن هر چی پول موند بزار رو بقیه قطعات.

لینک به دیدگاه

اگه بودجه برای 970 یا 390 نمیرسه حداقل 960 رو از مدل های 4 گیگ بگیرید . میشه بپرسم 6700k رو میخواین اورکلاک کنید برای چه کاری؟

لینک به دیدگاه

با این vga تا 6 ما هم نمیشه سر کرد?

چون فعلا میخوام بیس اصلی خوب بردارم که اگر خواستم قطعه جدید بندازم دوچار مشکل نشم

کیس هم اول قرار بود x3 plus viper بردارم ولی یه ویدیو دیدم که میگفت اگر بخوای واتر کولر 240 میلی متری بندازی باید هیت سینک مادربردت کوتاه باشه که نیست اما کیس x8 بین سقف و مادربرد سایز atx شصت میلی متر فاصله داره و برای مادربرد هایی با هیتت سینک بزرگ هم مشکل پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

اگر حتما سی پی یو رو ضریب باز میخواین بردارین پیشنهاد من برای کارت گرافیک GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X (اگر طرفدار Nvidia هستید) ولی به نظرم ضریب بسته بگیرید سی پی یو رو و کارت گرافیک رو GTX 980 بردارید و همچنین مین برد هم ارزون تر.GIGABYTE Z170X-Gaming 3  بسیار مناسبه و چون ارزون تره بقیه پول اضافه اومده از مین رو بذارید روی پاور و گلد کورسیر رو بگیرید.

لینک به دیدگاه

380 مگه عقب مونده بود حتی یکی اسمشم نیاورد!

اگه الان پول ندارین کارت دسته دوم وردارین ... اگه بعدا عوض میکنین ک هیچ

کارت حداقل 390 یا 970 حیفه چنین سیستمی 960 روش باشه

لینک به دیدگاه

کلا برای گیم حداقل 970 پیشنهاد میشه .

960 دیگه دورانش گذشته .

لینک به دیدگاه

مناسب نیست سیستم 4 ت هم همین کارایی داره از پولت درست استفاده نکردی

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک رو همونطور که بقیه دوستان گفتند GTX 970 بردارید با این بودجه از زتاک یا گیگابایت . مادربرد هم با قیمت مناسب تر بردارید. دقیقا نمیدونم کاربریتون به جز گیمینگ چیه ولی میشه رم رو فرکانس پایین تر برداشت و بودجه اونو برای بقیه سخت افزار های دیگه پخش کرد.

لینک به دیدگاه

اصلا زوتاک پیشنهاد نمیشه .

من داشتم مثل  بولدوزر صدا میده  البته اون مدل 2 فن بود به همون دلیل شاید بود .

مدل G1 یه سر و گردن بهتر هستند از نظر خنکی و کار کرد .  زیبایی هم که   :)

لینک به دیدگاه

این سیستم به جز کاربرد گیم برای انجام پروژه های سنگین برنامه نویسی هم هست برای همینه که سی پی یو 6700k انتخاب کردم چون خودم یه لپ تاپ core i7 3537u ایسوز دارم واقعا کلافم کرده خیلی خیلی کنده برای اجرای یه کد 1000 خطی یه رب طول میده

این سیستم به جز کاربرد گیم برای انجام پروژه های سنگین برنامه نویسی هم هست برای همینه که سی پی یو 6700k انتخاب کردم چون خودم یه لپ تاپ core i7 3537u ایسوز دارم واقعا کلافم کرده خیلی خیلی کنده برای اجرای یه کد 1000 خطی یه رب طول میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...