رفتن به مطلب

*** بازیFar Cry ‎‏ جدید در راه است + تاریخ انتشار ***

ایمان شادکام
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان

نمیدونم خبر دارید یا نه ولی گیم پلی 9 دقیقه ای از بازی منتشر شده که مشخص شده که تحولات اساسی در این بازی رخ داده و بازی در زمان انسان های اولیه ( زمان ماموت ها ) با سلاح های اولیه به جنگ می پردازید.

اسم بازی هم شده Far Cry Primal‏ و خبری از Far Cry ‎5 نیست!

تاریخ انتشارش هم 23/2/2016 هست معادل سه شنبه 4 اسفند ماه .94

پ.ن: دوستان چون با موبایل میام نت نمتونم واستون لینک Gameplay‏ را بزارم ( شرمنده ) اما با یک سرچ راحت پیدا میشه.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر میکنم افتضاحی جدید تو مایه های بلود دراگونش باشه برا همین اسمش روتغییر دادن ^_^

لینک به دیدگاه

تا اونجا که معرفی شده همان farcry 5 primal   هست ... خبری هم از اسلحه پیشرفته  نیست و داستان بازی به زمان ابتدای بشریت بر میگرده  ودرگیری بین قبیله ایی و با جانوران ........تاریخ انتشار هفته دوم اسفند هست

ویرایش شده توسط mohsen19x
لینک به دیدگاه

تا اونجا که معرفی شده همان farcry 5 هست ... خبری هم از اسلحه پیشرفته نیست و داستان بازی به زمان ابتدای بشریت بر میگرده ....تاریخ انتشار هفته اول اسفند هست

درود

داخل گیم پلی اسم بازی Primal‏ هست و خبری از شماره 5 نیست و تاریخ انتشارش هم که داخل گیم پلی بود که بنده اشتباه نوشتم که ویرایش شد. ممنون

موفق باشید.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

ممنون از مطلبتون

با اجازه استارتر کسی تاریخ انتشار mafia3 میدونه؟ بی صبرانه منتظرشم

لینک به دیدگاه

تا حالا از  فارکرای 1  و2 و 3 و 4 هر چی فارکرای  اودمه به  نظر  من یا  خوب بوده  یا  عالی

این  مورد آخرم  منتظر  میمونیم ببینیم چیه.من که  عاشق فارکرایم  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا حالا از  فارکرای 1  و2 و 3 و 4 هر چی فارکرای  اودمه به  نظر  من یا  خوب بوده  یا  عالی

این  مورد آخرم  منتظر  میمونیم ببینیم چیه.من که  عاشق فارکرایم  :x

نسخه بلود دراگون هم بازی کنید اونم فارکرایه

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

نسخه بلود دراگون هم بازی کنید اونم فارکرایه

خوب همیشه نباید نسخه های بدو در نظر گرفت که مثل COD یا AC و...

یه نسخه بد بازیو بد نمیکنه که

ولی فکر نمیکنم این پریمال داستان خوبی داشته باشه مگر گرافیک و گیم پلی تا حدی

لینک به دیدگاه

موردی که از فارکرای 3 به بعد خیلی مورد توجه همه قرار گرفته، قابلیت شکار و آپگرید کردن سلاح تو بازی هست، خوب تو این نسخه هم که فکر کنم کلا این مورد روش تمرکز شده، تیم فارکرای هم غیر از نسخه 2 ، تو تمامی نسخه های دیگه خوب درخشیده، باید منتظر موند و دید، ولی به شخصه که امید زیادی بهش دارم.

لینک به دیدگاه

سلام

خبرش مال چند وقت پیش هست

میخواستن بازی رو کمی تغییر بدن با رفتن به زمان انسان های اولیه و خبری از اسلحه های گرم ونیست

باید باتیرو کمان ونیزه به جنگ بری :D

خوب وبد بودنش که تا نیاد مشخص نمیشه

لینک به دیدگاه

موردی که از فارکرای 3 به بعد خیلی مورد توجه همه قرار گرفته، قابلیت شکار و آپگرید کردن سلاح تو بازی هست، خوب تو این نسخه هم که فکر کنم کلا این مورد روش تمرکز شده، تیم فارکرای هم غیر از نسخه 2 ، تو تمامی نسخه های دیگه خوب درخشیده، باید منتظر موند و دید، ولی به شخصه که امید زیادی بهش دارم.

درود دوست عزیز.

خطر اسپیول!!!!!!

توی این نسخه جدید میشه بعضی از حیوانات وحشی مثل خرس و پلنگ و جگوار و گرگ و... رام کرد و در شکار یا حملات به دشمنان ازشون استفاده کرد و از پرنده ای شبیح جغد میشه برای جاسوسی و شناسایی از محل دشمنان استفاده کرد!

من که در فارکرای 3 قرق شدم! و باهاش زندگی کردم، با نسخه 4 بیشتر با گرافیک بالا و از قابلیت های جالب در بازی لذت بردم.

این نسخه هم بی صبرانه منتظرشم بیاد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود خدمت دوستان

نمیدونم خبر دارید یا نه ولی گیم پلی 9 دقیقه ای از بازی منتشر شده که مشخص شده که تحولات اساسی در این بازی رخ داده و بازی در زمان انسان های اولیه ( زمان ماموت ها ) با سلاح های اولیه به جنگ می پردازید.

اسم بازی هم شده Far Cry Primal‏ و خبری از Far Cry ‎5 نیست!

تاریخ انتشارش هم 23/2/2016 هست معادل سه شنبه 4 اسفند ماه .94

پ.ن: دوستان چون با موبایل میام نت نمتونم واستون لینک Gameplay‏ را بزارم ( شرمنده ) اما با یک سرچ راحت پیدا میشه.

موفق باشید.

ممنون که خبر دادی دوست عزیز منتظرش بودم :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...