رفتن به مطلب

پلی استیشن 4 هک شد

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اشتباه میکنی چقدر اخبار رو پیگیری میکنی؟

کسنول حداقل باعث کاهش رشد گرافیکیه

بازی هایی مثل Witcher 3که با نمایش خیره کننده روی Pcنیشون داده میشه بعدا بخاطر قدرت پایین کنسول مجبورا کلا دانگرید کنند

حرفهای خود سازنده تو اخبارش هست،حتی سازنده های دیگه که وقتی می خواستم بازی بسازند قید خیلی از تنظیمات گرافیکی برای کنسول رو زدند که با مشاوره ی سخت افزاری شرکت سونی بخشیش حل شد

و بخش دیگرش هرگز حل نشد از این لحاظ باعث کاهش رشد صعنت گیم میشند،سازنده بخاطر فروش بیشتر مجبور اینکار رو بکنه تا بازی رو کنسول بیاد

ps4وxbox oneفیل هوا نکردند از لحاظ تکنولوژی ps4در حد پشمکه یه cameraداره نبود بهتر بود،کینکتoneرو هم میتونستند روی Pcعرضه کنند

و احتمال داره این کار عملی بشه یکسری صحبت هایی انجام دادن

کلا بحث علمی تو این قضیه مسخره است مخصوصا در مورد کنسول چون Pcهزاران بلا میشه سرش آورد ارتقا گرافیک و سی پی رم و رفتن به مراحل تکنولوژی بالاتر!نه کنسولی که شبیه همون پرایدی هست که عرض کردی چون 6تا10بازی روش عرضه میشه!اونم با یک سخته افزار قدیمی!!!!!!!!!

اینجا فقط همون بحث رقابت و زرسالاری یه عده آدمه که نمی خوان بالاتر از خودشون رو ببینند

اول از همه اینو بگم من از اولش pc گیمر بودم و هستم ولی همیشه واقع بین بودم

شما از بازی فقط گرافیک واست مهمه ؟

شما بازی های ناتی داگ رو دیدی که در مورد گرافیک پایین کنسول ها صحبت میکنی ؟

شما بازی های سانتا مونیکا و خیلی کمپانی های بازی سازی انحصاری رو دیدی که میگی گرافیک کنسول پایینه ؟

کرایسیس رو یادته سال 2007 ؟ اون شاهکار بود یا کرایسیس 3 ؟ 

حرفم اینه شما وقتی حرف از یه بازی مولتی پلتفرم میزنی باید اینم در نظر بگیری که دغدغه های سازنده هم 3 برابر میشه وگرنه چرا کرایتک باید یه همچین شاهکاری تو سال 2007 بسازه بعد دیگه نتونه یه بازی مولتی پلتفرم در حد و اندازه اون بسازه ؟

بحث کیفیت تکسچر با بحث پردازش تو ریزولوشن 1080 یا 4k کاملا با هم فرق دارن

شما یه بازی رو فقط واسه رزولوشن یا تکسچر بازی نمیکنی گیمپلی هم به اندازه زیبایی محیط مهمه (چیزی که اکثرا تو بازی های انحصاری میبینی) و این رو با تکسچر خوشگل نمیتونی بخری

شما که این همه اخبار رو پیگیری میکنی به من بگو چندتا بازی مولتی پلتفرم بودن که تونستن  مثل بازی های انحصاری بدرخشن ؟ چه کنسول چه pc 

چه بسا پی سی هم شاهکارهایی داره که کنسول ها تو خواب هم نمیبینن

حرف من اینه

وقتی تمام چیز های خوب در انحصار یک چیز در بیاد خلاقیت و افرینندگی میمیره اینو یادت باشه

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

همچنان بعضی  از دوستان  متوجه نیستن بحث بحث ـه Vs نیست! 

عجیب است! 

@ پایرت خور:p 

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

بزرگوار شما در همان تاپیک مربوطه سطح اطلاعاتتون و همچنین ادبیاتتون رو ب رخمان کشیده بودی اگر خاطراتن باشد :p

شما رو ب گوگل و سرچیدن در مورد رزولیشن Native بشارت میدهم :p

جالبه که از ادب صحبت میکنید ! به این میگن فرار رو به جلو ! نه آفرین ، آفرین کیف کردم !

شما برو بتل هاردلاین رو روی 900p بازی کن و حالش رو ببر !

راستی با دسته هدشات هم میکنی ؟؟؟

لینک به دیدگاه

همچنان عزیزانی هستنکه با قایق موتوری ازوسط تاپیک رد میشن ولی باز هم هیچ نظر مفیدی ندارن

@ MR nobody

لینک به دیدگاه

جالبه که از ادب صحبت میکنید ! به این میگن فرار رو به جلو ! نه آفرین ، آفرین کیف کردم !

همانا تا وقتی معیار گمینگ  برای شما رزولیشن است معاشرت با شما بی حاصل است:p 

در ضمن وقتی میخوای کنسول رو با pc مقایسه کنی بهتر است بازیهای انحصاری و عناوین AAA هر دو رو مقایسه کنی  نه گیم های مولتی پلتفرم!  

خیر با Ctrl+Alt+Delet  پلی میکنم Nba 2k را:p  

لینک به دیدگاه

داداش بیخیال این بحث ،صدها بار تا الان از این بحثا شده این اقا رو هم فکر کنم هممون میشناسیم و با ادبیاتش هم اشنایی داریم نقل قولش نکنین فقط بخونین رد شین ^_^وگرنه تا صبح باید بحث کنی

یه جا بحث شد از نداشتن انحصاری پی سی میگفتن و نمیدونم فقط باید انحصاری ها رو مقایسه کرد از این صحبتها دوتا چارت از metacritic  از تعداد و کیفیت انحصاریهای pc گذاشتم، در رفتن :laughing:

---

در مورد هک کنسولها هم دیرو زود داره سوخت سوز نداره :D

از اونجایی هم که معماری این قوطیا همون معماری x86 پی سیه خودمونه بعد از هکشون به چشم بر هم زدنی شبیه سازش هم مییاد شاهد زندش شبیه ساز کنسول wiiu.کنسول هنوز کفن هکش خشک نشده بود شبیه سازش اومد با اینکه شبیه سازش تو مراحل ابتدایی هست مثل هلو mario kart 8 بهترین انحصاری کنسول wiiu   رو اجرا میکنه :clapping:

این yellow station هم بالاخره هک میشه

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

همانا تا وقتی معیار گمینگ  برای شما رزولیشن است معاشرت با شما بی حاصل است :p

در ضمن وقتی میخوای کنسول رو با pc مقایسه کنی بهتر است بازیهای انحصاری و عناوین AAA هر دو رو مقایسه کنی  نه گیم های مولتی پلتفرم!  

خیر با Ctrl+Alt+Delet  پلی میکنم Nba 2k را :p

ببین پسر خوب .

شما مدام داری از این شاخه به اون شاخه میبری .

یه جایی حرف از کپی رایت میزنی وقتی جوابت رو میدم میگی اختصاصی هامون دنیارو تکون میده وقتی جوابت رو میدم میگی بی ادبی وقتی باز هم جوابت رو میدم از AAA حرف میزنی جالبه که جواب این حرفت رو یه جای دیگه هم داده ام .

انگار این اکانت دست چند نفره . شما اول ببین با خودت چند چندی بعد بیا پست بزار !

بهترین بازی شوتر تاریخ : هالف لایف 2 ( حالا یادت اومد کجا جوابت رو دادم ؟؟؟ )

لینک به دیدگاه

fan boys war, fan boys war everywhere :D

باو من منظورم این بود با 100 دلار apu همین رزولوشن و فریم ریتی ک ارائه میده خوبه!چرا جبه میگیرین :دی

بالاخره معماری کلی کنسول ها از وقتی ک به جای پردازنده ibm از پردازنده x86 شرکت amd استفاده میکنند ...کنسول همون پی سی هست دیگه!

دیر یا زود ه.ک میشه .... نهایتا میگن اقا با لینوکس میتونین فلان بازی ps4 رو اجرا کنین ...

در مورد پایرت هم یکی از دوستان مثال جالبی زد برا کنسول نسل هفت گفت زنبیل حامل هارد میزاشتن تو صف :دی

لینک به دیدگاه

داداش بیخیال این بحث ،صدها بار تا الان از این بحثا شده این اقا رو هم فکر کنم هممون میشناسیم و با ادبیاتش هم اشنایی داریم نقل قولش نکنین فقط بخونین رد شین ^_^وگرنه تا صبح باید بحث کنی

یه جا بحث شد از نداشتن انحصاری پی سی میگفتن و نمیدونم فقط باید انحصاری ها رو مقایسه کرد از این صحبتها دوتا چارت از metacritic  از تعداد و کیفیت انحصاریهای pc گذاشتم، در رفتن :laughing:

---

در مورد هک کنسولها هم دیرو زود داره سوخت سوز نداره :D

از اونجایی هم که معماری این قوطیا همون معماری x86 پی سیه خودمونه بعد از هکشون به چشم بر هم زدنی شبیه سازش هم مییاد شاهد زندش شبیه ساز کنسول wiiu.کنسول هنوز کفن هکش خشک نشده بود شبیه سازش اومد با اینکه شبیه سازش تو مراحل ابتدایی هست مثل هلو mario kart 8 بهترین انحصاری کنسول wiiu   رو اجرا میکنه :clapping:

این yellow station هم بالاخره هک میشه

حرف شما درسته !

البته من جواب ایشون رو دادم تا کسایی که مهمان هستند فکر نکنن ایشون درست میگه .

اما حق با شماست من آفلاین میشم . بحث همینجا تموم بشه بهتره !

لینک به دیدگاه

ببین پسر خوب .

شما مدام داری از این شاخه به اون شاخه میبری .

یه جایی حرف از کپی رایت میزنی وقتی جوابت رو میدم میگی اختصاصی هامون دنیارو تکون میده وقتی جوابت رو میدم میگی بی ادبی وقتی باز هم جوابت رو میدم از AAA حرف میزنی جالبه که جواب این حرفت رو یه جای دیگه هم داده ام .

انگار این اکانت دست چند نفره . شما اول ببین با خودت چند چندی بعد بیا پست بزار !

بهترین بازی شوتر تاریخ : هالف لایف 2 ( حالا یادت اومد کجا جوابت رو دادم ؟؟؟ )

بنده پسر نیستم نازنین :p 

هر شاخه ای را ک بنگری ریشه در محتوا گیمنیگ دارد نهایتا شاید شاخه ها در مخیله شما جایگاهیی ندارد:p 

ما که حرفی از best first person shoter نزدیم ک شما پریدی ب این شاخه! ! اینگونه باشد . اینگونه باشد GranTurismo هم بهترین ریسینگ تاریخ:p یا گرید های دیگر در شاخه آرکید Jprg و....که حکم ب کنسول دارد! ولی پی سی میماند در 2 گرید از 8گرید!

گفتم اگر بحث شما vs است بازیهای انحصاری کنسول رو مقایسه کن با pc سپس کمر همت بر پست دادن ببند:p 

لینک به دیدگاه

همچنان بعضی  از دوستان  متوجه نیستن بحث بحث ـه Vs نیست! 

عجیب است! 

@ پایرت خور :p

دوست عزیز اگه همین کنسول هک بشه بدون شک 98% کنسول داران (تو یران) بازی ها رو به صورت هکی انجام میدن منظورتونو نمیفهمم چرا هی به PC بازا میگید پایرت خور یعنی تو کنسول هیچ پایرتی نیست؟

در مورد

خیر با Ctrl+Alt+Delet  پلی میکنم Nba 2k

اگر بحث باگ و ... باشه که تو کنسول ام ازین باگا و کرش کردنا کم نیست این دوران ام که شما میگید خیلی وقته از بین رفته و اوضاع بازی های PC مثل قدیما نیست

لینک به دیدگاه

بنده پسر نیستم نازنین :p

هر شاخه ای را ک بنگری ریشه در محتوا گیمنیگ دارد نهایتا شاید شاخه ها در مخیله شما جایگاهیی ندارد :p

ما که حرفی از best first person shoter نزدیم ک شما پریدی ب این شاخه! ! اینگونه باشد . اینگونه باشد GranTurismo هم بهترین ریسینگ تاریخ :p یا گرید های دیگر در شاخه آرکید Jprg و....که حکم ب کنسول دارد! ولی پی سی میماند در 2 گرید از 8گرید!

گفتم اگر بحث شما vs است بازیهای انحصاری کنسول رو مقایسه کن با pc سپس کمر همت بر پست دادن ببند :p

این آخرین جواب .

اولا که پسر خوب یک اصطلاحه و جنبه محبت به همراه کمی احترام و یه کوچولو یادآوری احترام به دیگرانه رو داره .

در مورد بهترین شوتر تاریخ ، بنده به یک تاپیک دیگه و یک بحث دیگه اشاره کردم تا دوباره بحث AAA رو راه نندازیم !

اما در مورد انحصاری ها .

اول این که یه سوال دارم . به ازای هر بازی انحصاری مهم چندتا بازی غیر انحصاری داریم ؟؟؟

1 به 2 یا 1 به 3 یا 1 به 10 ؟؟؟ با حتی بیشتر ؟؟؟؟

خب توی اون انبوه بازی های غیر انحصاری pc نمایش بسیار بهتری داره . نمونش کرایسیس 3 و بتل فیلد هارد لاین و ..... .

این کیفیت بهتر بازی فقط در pc قابل دسترسیه .

کنسول باز یکی دو بازی خوب رو داره که pc باز نداره ( باید بین اختصاصی های ایکس باکس و ps فرق گذاشت ) اما چند ده بازی مشترک هست که توی کنسول برای خنده خوبن !!!

یه لیست از انحصاری های ایکس باکس و ps و pc ایجاد کن ! بعد همه مشترک ها رو بزار طرف pc .

لینک به دیدگاه

مخاطب من کیست بالاخره! یکی یکی پست بدید در خدمتتون هستم:p 

پ ن: جای نادربلو(پارتنر بعضی ها) خالی:p 

این آخرین جواب .

اولا که پسر خوب یک اصطلاحه و جنبه محبت به همراه کمی احترام و یه کوچولو یادآوری احترام به دیگرانه رو داره .

در مورد بهترین شوتر تاریخ ، بنده به یک تاپیک دیگه و یک بحث دیگه اشاره کردم تا دوباره بحث AAA رو راه نندازیم !

اما در مورد انحصاری ها .

اول این که یه سوال دارم . به ازای هر بازی انحصاری مهم چندتا بازی غیر انحصاری داریم ؟؟؟

1 به 2 یا 1 به 3 یا 1 به 10 ؟؟؟ با حتی بیشتر ؟؟؟؟

خب توی اون انبوه بازی های غیر انحصاری pc نمایش بسیار بهتری داره . نمونش کرایسیس 3 و بتل فیلد هارد لاین و ..... .

این کیفیت بهتر بازی فقط در pc قابل دسترسیه .

کنسول باز یکی دو بازی خوب رو داره که pc باز نداره ( باید بین اختصاصی های ایکس باکس و ps فرق گذاشت ) اما چند ده بازی مشترک هست که توی کنسول برای خنده خوبن !!!

یه لیست از انحصاری های ایکس باکس و ps و pc ایجاد کن ! بعد همه مشترک ها رو بزار طرف pc .

چ تعریف جالی از *پسر خوب*! واین تعریف دنیا را تکان داد! 

ب ازای هر بازی انحصاری در مورد pc خیلی کم انحصاری داریم! نظر من به 1به 12 نزدیک است! در مورد کنسول هم نظرم 1 به 3 

و بازهم معیار شما کرایسس ولاغیر! تو همون تاپیک هم گفتم کرایسس حتی اندازه lbp هم Goty نداره چه برسد عناوین NaughtyDog . هاردلاین کی شد انحصاری پی سی! وغیره تون رو بهتره با مدارک و منابع معتبر ارائه دهید! 

کیفیت از نظر شما = رزولیشن و فریم! بهتره سکوت کنم:) گیم پلی کجای این دنیای گم شده ست خدا داند و عبید زادکانی!

لیست انحصاری های pc هم برای موجبات خنده اینجانب کفایت میکند:p و یا تاپیک های مشکلات بازی های pc یا کرش یا باگ و..........

لینک به دیدگاه

دوستان همه این بحث ها کنار شما واقعا الان نمی تونین God Of War یا Tekken رو تو کامپیوتر بازی کنید؟

من که دارم حالشو می برم با PCSX

لینک به دیدگاه

اول از همه اینو بگم من از اولش pc گیمر بودم و هستم ولی همیشه واقع بین بودم

شما از بازی فقط گرافیک واست مهمه ؟

شما بازی های ناتی داگ رو دیدی که در مورد گرافیک پایین کنسول ها صحبت میکنی ؟

شما بازی های سانتا مونیکا و خیلی کمپانی های بازی سازی انحصاری رو دیدی که میگی گرافیک کنسول پایینه ؟

م

حرفم اینه شما وقتی حرف از یه بازی مولتی پلتفرم میزنی باید اینم در نظر بگیری که دغدغه های سازنده هم 3 برابر میشه وگرنه چرا کرایتک باید یه همچین شاهکاری تو سال 2007 بسازه بعد دیگه نتونه یه بازی مولتی پلتفرم در حد و اندازه اون بسازه ؟

بحث کیفیت تکسچر با بحث پردازش تو ریزولوشن 1080 یا 4k کاملا با هم فرق دارن

شما یه بازی رو فقط واسه رزولوشن یا تکسچر بازی نمیکنی گیمپلی هم به اندازه زیبایی محیط مهمه (چیزی که اکثرا تو بازی های انحصاری میبینی) و این رو با تکسچر خوشگل نمیتونی بخری

شما که این همه اخبار رو پیگیری میکنی به من بگو چندتا بازی مولتی پلتفرم بودن که تونستن  مثل بازی های انحصاری بدرخشن ؟ چه کنسول چه pc 

چه بسا پی سی هم شاهکارهایی داره که کنسول ها تو خواب هم نمیبینن

حرف من اینه

وقتی تمام چیز های خوب در انحصار یک چیز در بیاد خلاقیت و افرینندگی میمیره اینو یادت باشه

داداش ناتی داگ و سانتا مونیکا ناشرش سونی هست!نمیاد بگه ماست من بده!منبع هم موجود هست!

من ویتچر 3 روی pcو ps4همین الان دارمش!با آپدیت آخر رویps4

فقط یه نگاه به محیط انداختم تمام علاقم برای پلات کردن بازی از بین رفت!شما وقتی تفاوت رو ببینی متوجه میشی

در ضمن بحث بحث تکنولوژی بود!کنسول ه تکنولوژی ضربه زده چون 6تا10سال ساپورت میشه و بازی ساز مجبوره گرافیک رو روی کنسول پایین بیاره

در مورد کینکت و cameraهم گفتم

در ضمن برادر من هر دو کنسول xbox oneوps4دارم

قبلا همxbox360داشتم این چیزا واسه من ثابت شده است

جالبه یک سری پایرت خور و فن پنکه در مورد کنسول نظر میدن nqewx946ht2a01w9116d.gif

حیف تاپیک قبلی من پاک شد (همان تاپیک که یک سری یوزر ها را ب DaddyBoyهای فراوان بشارت داده بودم dsokc9kpjingpuk3rz18.gif    ) 

پ ن : از این هکا زیاد اومده و با آپدیت رفته d3spe13hjmp67ywo9eam.gif

باو بحث کنسول رو من کلید زدم که خودم کنسول دارم!

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

شاعر میفرمایند .....

این بحث ز جایی راه ندارد .... تمومش کنین بروبکسد :|

:V

لینک به دیدگاه

دوستان همه این بحث ها کنار شما واقعا الان نمی تونین God Of War یا Tekken رو تو کامپیوتر بازی کنید؟

ایشالا تا 2024 هم سیمولیتور ps3 مییاد برای pc و میتوانید آنچارتد و Tlou و ...پلی کنید . ..  

=============================================================

پ ن : استارتر گفتم که این خبر تکذیب شده! 

بی رنگ تر از آنیم که منتظر هک باشیم و پایرت خور شویم:p 

پ ن  2: حیف که صبح زود باید برم نماز جمعه  . . . شب دوستان عالی پرتقالی . . .. 

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

من تمام بازی های ps2رو با شبیه ساز بدون کوچکترین ایرادی تکسچر ها رو 3برابر میکنم fullhdو60 فریم با دسته ی ps4بازی میکنم تنظیماتش رو هر کی خواست بگه بدم بهش

این مدرکش از خودم:

در ضمن این بازی انحصاری هست مثلااااااااااااااااااا!!!!:))
لینک به دیدگاه

من موندم مردم چرا اینقدر به پلتفرم گیر میدن؟ اقا مهم خود بازی هستش...حالا دنیای امروزی این طوریه که کلا گیمینگ به چند پلتفرم تقسیم شده و نمیشه کاریش کرد...

من تقریبا از هر پلتفرمی خاطره ای دارم...از PC شاهکار هایی مثل warcraft 3-world of warcraft-dota...از xbox 360 اهم halo-gears of war...و از ps3 هم بازی های شاهکار زیادی مثل god of war-last of us-uncharted...

حالا اگه من بچسبم به یکی از این پلتفرم ها و فن بوی بازی در بیارم چی نصیبم میشه؟ در اخر تعدادی از این عناوین به یاد ماندنی و تکرار نشدنی رو از دست میدم...

حرف آخر:

Graphics=hype

Fanboyism=Waste of life 

?PS? Xbox? PC? Why not all

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

من تمام بازی های ps2رو با شبیه ساز بدون کوچکترین ایرادی تکسچر ها رو 3برابر میکنم fullhdو60 فریم با دسته ی ps4بازی میکنم تنظیماتش رو هر کی خواست بگه بدم بهش

این مدرکش از خودم:

در ضمن این بازی انحصاری هست مثلااااااااااااااااااا!!!! :))

لطفا اموزشش رو تو انجمن بزارید یا به منم بدید تست کنم

ایشالا تا 2024 هم سیمولیتور ps3 مییاد برای pc و میتوانید آنچارتد و Tlou و ...پلی کنید . ..  

کسی مجبورتون نکرده به همه جواب بدین

خدا دو گوش داده دو چشم یه دهن مال شما فکر کنم 5 تا دهن هست

این بازی هایی که گفتید رو بنده بازی کردم نیازی به سیمویت ندارم

فقط چون اهل تکن هستم از شبیه ساز برای بازیش استفاده می کنم

لینک به دیدگاه

این مدرکش از خودم:

در ضمن این بازی انحصاری هست مثلااااااااااااااااااا!!!! :))

تنظیماتتون  با پلاگین هاتون رو برام بفرستید ممنون .

و بگید چی دانلود کنم دقیقا  خخخ.

لینک به دیدگاه

لطفا اموزشش رو تو انجمن بزارید یا به منم بدید تست کنم

کسی مجبورتون نکرده به همه جواب بدین

خدا دو گوش داده دو چشم یه دهن مال شما فکر کنم 5 تا دهن هست

این بازی هایی که گفتید رو بنده بازی کردم نیازی به سیمویت ندارم

فقط چون اهل تکن هستم از شبیه ساز برای بازیش استفاده می کنم

تنظیماتتون  با پلاگین هاتون رو برام بفرستید ممنون .

و بگید چی دانلود کنم دقیقا  خخخ.

من نرم افزار با بایوس رو دارن125 مگ از اینجا گرفتم ولی انگار لینکش مناسب نیست

http://p30i.ir/52/%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-%DB%B2-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C.html

پلاگین :تیک original ps2 resolutionرو برمیدارید

or use scallingرو بزارید رو 3xnative

بقیه تنظیمات سلیقه ای است جهت گرافیک بیشتر مثل

anti anializing

تو بخش configureاگه display crcفعال هست برشدارید که بازی کرش نشه

----

تنظیمات emulator

تو بخشgs windowsبریدaspection rationرو fit to windowsبزارید

مدل بایوس هم ژاپن ورژن 2باشه

japan v2 .20 (05/09/2006)console

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان تاپیک ربطی به مقایسه بین کنسولها و pc نداره ولی باز هم کشیده شده به این موضوع

چند نکته رو خدمت دوستان عرض کنم

در بعضی از پستها دیدم مثلا کاربری گفتن برای اجرای بازیهای فعلی با یک 750ti میشه فول اچ دی بازی کرد خوب این خودش چند نکته رو می طلبه

کنسول همه چیزش اماده و مهیا برای اجرای بازی هست مثلا یک عدد ps4 در اینجا به قیمت 1200 برای فروش موجوده

حالا یک 750ti با قیمت 500 تومن + سی پی یویه i5 به قیمت 600 تومن + حداقل 8 گیگ رم به قیمت 180 تومن + هارد 1 ترا 160 تومن +موس و کیبورد 50 تومن +مانیتور 20 اینچ 360 تومن + کیس خالی 100 تومن +پاور 500 وات به قیمت 200 تومن +مادربرد h97 به قیمت 350 تومن اینها همه باید با هم اسمبل بشن تا قابل استفاده باشه جمعا میشه 2500000 تومان

خوب حالا ای سیستم با این قیمت چطوری قراره با یک کنسول 1200 تومنی رقابت کنه !!!!

اگه قرار باشه سیستمی با 1200 فقط کیس جمع بشه هیچ یک از بازیهای فعلی رو حتی رویه 720p هم با فریم 30 و با تنظیمات مدیوم قادر به اجراش نیست 

من خودم pc باز هستم ولی با این شرایطی که با قیمت کذایی داریم پیش میریم کسانی که گیمر هستن pc به هیچ وجه در بازار ما صرفه خرید نداره خودم کنسول رو به pc ترجیح میدم

در مورد بازیها هم بگم شرکتهای بازی سازی چون 99 درصد هدفشون پر کردن جیبهاشون از پول هست هر سال میخوان سریعا بازیهاشون رو وارد بازار کنن بنابراین تقصیر رو به گردن کنسولها میندازن مثلا بازی اساسینز کرید هر سال مثل فوتبال داره منتشر میشه خوب از بازی یک سال ساخ چه انتظاری دارید

ولی بازی مثل متال گیر یا به قول دوستان GTA V رو همه دیدن که هم رویه PC و هم رویه کنسولها پورت بی نظیری داشت

همین الان هم بازیهای ps4 با اکانهای هک شده میریزن رویه هارد دستگاه بازی رو فعال میکنن و قیمت هر بازی بین 15 تا 30 تومن هم در میاد

گذشته از مشکلات بازیها برای pc که نمیخوام دربارش بحث کنم مشکلات ارتقا با هزینه های گذاف یکی از چند موردیه که کنسول نسبت به pc برای هر گیمری ارجحیت داره

دوستان خواهشا بحث الکی در باره اینها راه نندازید چون بیشتر جنبه مسخره بازی داره تا اموزنده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان خیلی جالبه برام که خیلی ها دارن رو اعتقاداتشون پافشاری میکنن ( درست / غلط ) همه جای دنیا هست و ایران هم وجود داره

تو هر زمینه ای :: کامپیوتر / بازی / هک / برنامه نویسی / مکانیکی خودرو / موبایل / تلویزیون / کنسول ها / مذهب و .... 

یه نو سرگرمی هست / جدی میگم / بخشی از زندگی ما انسان هارو همین تشکلی میده ، ولی باید این قدرت رو داشته باشیم که نزاریم خیلی از اینها کنترل زندگیمون رو داشته باشن !!!

منظورم اینکه من نوعی که صرفا یه کاربر هستم ( آماتور / حرفه ای ) کاری بجز استفاده از اون وسیله / تکنولوژی، چیز دیگه ای ندارم !!  درسته یا نه ؟؟؟ ( کار نقد و بررسی رو نمیگم )

منکه طراحش نیستم !!!  منکه صاحب امتیازش نیستم !!! منکه اسپانسرش نیستم !!!  اگه بودم یکی از اینا ، اون موقع راه بحث فرق داشت، چون نفعی برام داره !!!!!!!!!!!!  ولی الان چی ؟؟؟

پولی به شما میدن ؟؟؟  اسمتون رو به عنوان طرفدار فلان وسیله / تکنولوژی در جایی چاپ میکنن ؟؟؟  از شما دعوت میکنن که در فلان جشنواره شرکت کنین و فلان قدر مزایا میدیم بهتون ؟؟ ( خارج بود باز میشد این رو مطرح کرد و از یک سری مزایا استفاده کرد )

میدونین شبیه چیه این کارمون ؟؟؟  طرفدار سرسخت یکی از تیم های ورزشی بودن !!!! 

با همه شماها هستم دوستان بعد از خوندن این پست من چند دقیقه به گفته های من و کارهایی که در این باره انجام دادین فکر کنین و بعدش اگه جوب منطقی پیدا کردین برام پ.خ کنین و در اینجا جواب دادن رو بیخیال بشین تا تاپیک از مسیر خارج نشه . ممنونم

اینم بگم که از سال 1368 تا الان اکثرا با هر وسیله ای که ربطی به بازی داشته سر و کله زدم ( اسمش رو دقیق بدونم یا نه برام فرقی نمیکرد ، چون هدفم لذت بردن بودش / یه سری اطلاعات جزئی داشتم که کافی بود برام ) و رسیدم به این نکته که بحث در مورد این مسایل جز اعصاب خورد کنی چیزی نیست.

باید از تکنولوژی بهترین استفاده رو کرد از نقد و بررسی دوستانی مثل رضا حالش رو برد و زندگی رو خوش بود . چه فرقی داره که سامسونگ نوت5 چند درصد قوی تر از اپل 6 اس پلاس هستش ؟؟؟ یا برعکس ؟؟ چه فرق به حالم میکنه ؟؟؟؟ ارزش این همه بحث و بی ملایمتی رو داره ؟؟؟؟

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...