رفتن به مطلب

پلی استیشن 4 هک شد

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

این تاپیک همین الان در کانال تلگرام لیون قرار گرفت @};-

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان خیلی جالبه برام که خیلی ها دارن رو اعتقاداتشون پافشاری میکنن ( درست / غلط ) همه جای دنیا هست و ایران هم وجود داره

تو هر زمینه ای :: کامپیوتر / بازی / هک / برنامه نویسی / مکانیکی خودرو / موبایل / تلویزیون / کنسول ها / مذهب و .... 

یه نو سرگرمی هست / جدی میگم / بخشی از زندگی ما انسان هارو همین تشکلی میده ، ولی باید این قدرت رو داشته باشیم که نزاریم خیلی از اینها کنترل زندگیمون رو داشته باشن !!!

منظورم اینکه من نوعی که صرفا یه کاربر هستم ( آماتور / حرفه ای ) کاری بجز استفاده از اون وسیله / تکنولوژی، چیز دیگه ای ندارم !!  درسته یا نه ؟؟؟ ( کار نقد و بررسی رو نمیگم )

منکه طراحش نیستم !!!  منکه صاحب امتیازش نیستم !!! منکه اسپانسرش نیستم !!!  اگه بودم یکی از اینا ، اون موقع راه بحث فرق داشت، چون نفعی برام داره !!!!!!!!!!!!  ولی الان چی ؟؟؟

پولی به شما میدن ؟؟؟  اسمتون رو به عنوان طرفدار فلان وسیله / تکنولوژی در جایی چاپ میکنن ؟؟؟  از شما دعوت میکنن که در فلان جشنواره شرکت کنین و فلان قدر مزایا میدیم بهتون ؟؟ ( خارج بود باز میشد این رو مطرح کرد و از یک سری مزایا استفاده کرد )

میدونین شبیه چیه این کارمون ؟؟؟  طرفدار سرسخت یکی از تیم های ورزشی بودن !!!! 

با همه شماها هستم دوستان بعد از خوندن این پست من چند دقیقه به گفته های من و کارهایی که در این باره انجام دادین فکر کنین و بعدش اگه جوب منطقی پیدا کردین برام پ.خ کنین و در اینجا جواب دادن رو بیخیال بشین تا تاپیک از مسیر خارج نشه . ممنونم

اینم بگم که از سال 1368 تا الان اکثرا با هر وسیله ای که ربطی به بازی داشته سر و کله زدم ( اسمش رو دقیق بدونم یا نه برام فرقی نمیکرد ، چون هدفم لذت بردن بودش / یه سری اطلاعات جزئی داشتم که کافی بود برام ) و رسیدم به این نکته که بحث در مورد این مسایل جز اعصاب خورد کنی چیزی نیست.

باید از تکنولوژی بهترین استفاده رو کرد از نقد و بررسی دوستانی مثل رضا حالش رو برد و زندگی رو خوش بود . چه فرقی داره که سامسونگ نوت5 چند درصد قوی تر از اپل 6 اس پلاس هستش ؟؟؟ یا برعکس ؟؟ چه فرق به حالم میکنه ؟؟؟؟ ارزش این همه بحث و بی ملایمتی رو داره ؟؟؟؟

دقیقا حرف دل منو زدین.

این دسته افراد چیزی نیستن به جز FANBOY و به جز سود رسانی به سازنده ها هیچ کار دیگه ای ندارن...

یه گیمر واقعی هیچ وقت نمیشینه بگه اقا این بازی تعداد polygon کرکتر هاش بیشتر از این یکی بازیه این کنسول بازیا رو تو رزولیشن 900p میاره اون یکی 720p!!! من همین الانشم super mario رو انداخنم رو گوشیم وقتی میرم سراغش اصلا محو میشم کلا سیستم و کنسول و گرافیک و فریم ریت و اینا کلا دیگه واسم بی معنی میشه چرا چون دارم یه گیم خوب رو بازی میکنم و فقط همین مهمه لذت بردن از بازی...همون گیمی که از بچگی دارم بازیش میکنم رو پلتفرم های مختلف هم تجربش کردم.

من خودم قبلا Fanboy بودم بدجور اونم  فن PC!! تمام فکر و ذکرم شده بود فریم ریت تسلیشن افکت های گرافیکی و غیره....کلا انقدر به این چیزا توجه میکردم که اصلا لذت گیمینگ از یادم رفته بود...حتی منو به جایی کشوند که کلا گیمینگ رو ول کردم.

ولی بعد از مدتی متوجه اشتباهم شدم و دوباره لذت گیمینگ رو پیدا کردم....با همین Mario حالی میکنم که با اون گرافیک Crysis 3 و Ryse پیداش نکردم.

امیدوارم شما هم مثل من معنای واقعی گیمینگ رو پیدا کنین.

همیشه لبخند بزنین و از زندگی و گیمینگ لذت ببرین.

گیمینگ فقط یک تفریح نیست بلکه یک سبک زندگیه و من این سبک زندگیمو دوست دارم و بهش افتخار میکنم.

Peace

لینک به دیدگاه

درود

دوستان تاپیک ربطی به مقایسه بین کنسولها و pc نداره ولی باز هم کشیده شده به این موضوع

چند نکته رو خدمت دوستان عرض کنم

در بعضی از پستها دیدم مثلا کاربری گفتن برای اجرای بازیهای فعلی با یک 750ti میشه فول اچ دی بازی کرد خوب این خودش چند نکته رو می طلبه

کنسول همه چیزش اماده و مهیا برای اجرای بازی هست مثلا یک عدد ps4 در اینجا به قیمت 1200 برای فروش موجوده

حالا یک 750ti با قیمت 500 تومن + سی پی یویه i5 به قیمت 600 تومن + حداقل 8 گیگ رم به قیمت 180 تومن + هارد 1 ترا 160 تومن +موس و کیبورد 50 تومن +مانیتور 20 اینچ 360 تومن + کیس خالی 100 تومن +پاور 500 وات به قیمت 200 تومن +مادربرد h97 به قیمت 350 تومن اینها همه باید با هم اسمبل بشن تا قابل استفاده باشه جمعا میشه 2500000 تومان

خوب حالا ای سیستم با این قیمت چطوری قراره با یک کنسول 1200 تومنی رقابت کنه !!!!

اگه قرار باشه سیستمی با 1200 فقط کیس جمع بشه هیچ یک از بازیهای فعلی رو حتی رویه 720p هم با فریم 30 و با تنظیمات مدیوم قادر به اجراش نیست 

من خودم pc باز هستم ولی با این شرایطی که با قیمت کذایی داریم پیش میریم کسانی که گیمر هستن pc به هیچ وجه در بازار ما صرفه خرید نداره خودم کنسول رو به pc ترجیح میدم

در مورد بازیها هم بگم شرکتهای بازی سازی چون 99 درصد هدفشون پر کردن جیبهاشون از پول هست هر سال میخوان سریعا بازیهاشون رو وارد بازار کنن بنابراین تقصیر رو به گردن کنسولها میندازن مثلا بازی اساسینز کرید هر سال مثل فوتبال داره منتشر میشه خوب از بازی یک سال ساخ چه انتظاری دارید

ولی بازی مثل متال گیر یا به قول دوستان GTA V رو همه دیدن که هم رویه PC و هم رویه کنسولها پورت بی نظیری داشت

همین الان هم بازیهای ps4 با اکانهای هک شده میریزن رویه هارد دستگاه بازی رو فعال میکنن و قیمت هر بازی بین 15 تا 30 تومن هم در میاد

گذشته از مشکلات بازیها برای pc که نمیخوام دربارش بحث کنم مشکلات ارتقا با هزینه های گذاف یکی از چند موردیه که کنسول نسبت به pc برای هر گیمری ارجحیت داره

دوستان خواهشا بحث الکی در باره اینها راه نندازید چون بیشتر جنبه مسخره بازی داره تا اموزنده

کاملا با شما موافقم

بیاین یه موقعی 4k بازی کردن باعث افتخارمون باشه که حداقل برای 50% pc gamer ها شرایطش فراهم باشه نه الان که 15 تومن باید خرج سیستمت بکنی اخرش هم بشینی بازی هایی که رو FHD بازی کردی و لذتشون رو بردی دوباره رو 4k بازی کنی 

من که بشخصه با خودم میگم اگه بخام اورجینال هم بازی کنم باز هم بصرفه تر از پی سی هست با شرایط امروز

خدایی اساسین که دیگه شده چیپس و پفک هرروز یه نسخه جدید میده بیرون

لینک به دیدگاه

همین 100 دلار apu که میگین رو لطف کنین کمی مقایسه های تو سایت ها + ریویو هاش رو همراه با تریلر های مقایسه با pc نگاه کنین متوجه میشین کنسول یعنی چی و تا چه حد شبیه به تنظیمات high pc قرار داره، اونایی هم که انقدر pc pc میکنن نیازی نیست یه کنسولی رو که قیمتش 1200 تومنه با یه pc به قیمت حداقل 5 6 میلیون مقایسه کنن، لطفا مطلابی نزارین که باعث خنده به فن بوی های pc بشه :)  در مورد باگ بازی ها هم به اندازه کافی pc تو بازی هاش ..... که نشه مال اونارو جمع کرد =))  نیازی نیست به یه کنسول گیر بدین :D

در مورد بازی ها هم نیازی به توضیح نیست که pc بازها + طرفدرای Xbox چقدر دارن به خاطر عنوانین انحصاریش این در اون در میزنن بلکه بتونن بازی های ps3 رو پورت شده اجرا کنن مثل انچارتد یا بازی بسیار زیبا و بیادماندنیه The Last Of Us یا بزرگ سیاره کوچک :D :x :laughing:  و ....

من باب خبر هم مرسی برادر اما واقعا هم جای خوشحالی هست هم جای تاسف، دوستان متوجه منظور من میشن :D  هر چند برای اکثر ایرانی ها اسباب شادی و خوشحالیه که هک بشه :cool: :big hug:

دوست من در کل pc و کنسول قابل مقایسه نیس! حالا بگو چرا؟

1- سخت افزار کنسولا واقعا چه از لحاظ قدرت پردازش و پردازنده و چه پردازنده گرافیکی و معماری در حد  کامپیوترهای گیم الانی نیست.

2- سازنده های کنسول مطمئنا برای اجرا شدن روان بازی ها روی کنسولا میان کلا سخت افزار و نرم افزار و کاملا با هم مچ میکنن، وگرنه مطمئنا کنسول ها نمیتونن بازیای روز رو خوب اجرا کنن.

مطمئنا اگه یه شرکت بازیسازی بخواد بازیاشو واسه کامپیوترا هم بهینه کنه دیگه حرفی برا ی گفتن باقی نمیمونه

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

دوست من در کل pc و کنسول قابل مقایسه نیس! حالا بگو چرا؟

1- سخت افزار کنسولا واقعا چه از لحاظ قدرت پردازش و پردازنده و چه پردازنده گرافیکی و معماری در حد  کامپیوترهای گیم الانی نیست.

2- سازنده های کنسول مطمئنا برای اجرا شدن روان بازی ها روی کنسولا میان کلا سخت افزار و نرم افزار و کاملا با هم مچ میکنن، وگرنه مطمئنا کنسول ها نمیتونن بازیای روز رو خوب اجرا کنن.

مطمئنا اگه یه شرکت بازیسازی بخواد بازیاشو واسه کامپیوترا هم بهینه کنه دیگه حرفی برا ی گفتن باقی نمیمونه

در جواب شم مثل بقیه دوستانی که فک میکنن pc اخرشه این Emo رو میزارم، امیدوارم منظور کافی رو بروسنه

:)

لینک به دیدگاه

در جواب شم مثل بقیه دوستانی که فک میکنن pc اخرشه این Emo رو میزارم، امیدوارم منظور کافی رو بروسنه

:)

دوست من کنسول چیه مگه؟

همونم پردازنده و سی پی یو و رم و گرافیک و هارد داره!

حالا مظورتون هر چی هست چه بخواین چه نخواین بالای 70 درصد کامپیوتر رو ترجیح میدن

لینک به دیدگاه

درست میگی از الان داره بازیارو روی 30 فریم میاره اونم با لگ بسیار و باگ های متعدد مثلا من فال اوت 4 رو دیدم وقتی به بالای جایی میپرید بازی قفل میکرد مثل صندلی و باید کنسول ریست میشد همینطور

ویتچر 4 که مرحله آخرش دشمنش خشک میشد و راحت میشد کشتش

من موندم 8 سال دیگ بازیارو چجور اجرا میکنه؟؟

witcher 4?

بعدشم باگ ربطی به قدرت سخت افزاری کنسول نداره که  :|

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کنسول فقط میتونی بازی کنی اونم با افت فرم مرحله اخر ویتچر3حالم از هر چی کنسول بود بهم  خورداقا وقتی کشش  بازی را نداره کنسول نسل هشتم خوب پدر گیم پلی را در نیارید بازی کاملا اسلومیشن شده بود!!!! ولی پی سی یه دنیاست حتی بازیهای نسل7هم میشه پلی کرد ودنیایی کار دیگه

ویرایش شده توسط Legacy of Kain
لینک به دیدگاه

فیکه داداش دلتون خوش نکنید حالا جا داره تا چهار پنج ساله دیگه در مورد بازی ها هن دوستان اونا سازندش بلد نیستن خوب مچ کنن و گرنه پلی چهار خداست.....

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

فیکه داداش دلتون خوش نکنید حالا جا داره تا چهار پنج ساله دیگه در مورد بازی ها هن دوستان اونا سازندش بلد نیستن خوب مچ کنن و گرنه پلی چهار خداست.....

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

تنها این بازی نیست بازی انفوموس  لاست لایت که پلی میکردم ₅دقیقه بازی میکردم کنسول مثل جاروبرقی صدا میداد!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بالاخره چی شد

تکذیب شد

یا امیدی هست ؟

لینک به دیدگاه

یه جا خوندم گفته بودن سخت افزار ps4 به زور بازیهارو اجرا میکنه به همین خاطر میخان ps4 one رو روانه بازار کنن

یادم نیس کجا خوندم فکر تو بازی سنتر بود

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان خیلی جالبه برام که خیلی ها دارن رو اعتقاداتشون پافشاری میکنن ( درست / غلط ) همه جای دنیا هست و ایران هم وجود داره

تو هر زمینه ای :: کامپیوتر / بازی / هک / برنامه نویسی / مکانیکی خودرو / موبایل / تلویزیون / کنسول ها / مذهب و .... 

یه نو سرگرمی هست / جدی میگم / بخشی از زندگی ما انسان هارو همین تشکلی میده ، ولی باید این قدرت رو داشته باشیم که نزاریم خیلی از اینها کنترل زندگیمون رو داشته باشن !!!

منظورم اینکه من نوعی که صرفا یه کاربر هستم ( آماتور / حرفه ای ) کاری بجز استفاده از اون وسیله / تکنولوژی، چیز دیگه ای ندارم !!  درسته یا نه ؟؟؟ ( کار نقد و بررسی رو نمیگم )

منکه طراحش نیستم !!!  منکه صاحب امتیازش نیستم !!! منکه اسپانسرش نیستم !!!  اگه بودم یکی از اینا ، اون موقع راه بحث فرق داشت، چون نفعی برام داره !!!!!!!!!!!!  ولی الان چی ؟؟؟

پولی به شما میدن ؟؟؟  اسمتون رو به عنوان طرفدار فلان وسیله / تکنولوژی در جایی چاپ میکنن ؟؟؟  از شما دعوت میکنن که در فلان جشنواره شرکت کنین و فلان قدر مزایا میدیم بهتون ؟؟ ( خارج بود باز میشد این رو مطرح کرد و از یک سری مزایا استفاده کرد )

میدونین شبیه چیه این کارمون ؟؟؟  طرفدار سرسخت یکی از تیم های ورزشی بودن !!!! 

با همه شماها هستم دوستان بعد از خوندن این پست من چند دقیقه به گفته های من و کارهایی که در این باره انجام دادین فکر کنین و بعدش اگه جوب منطقی پیدا کردین برام پ.خ کنین و در اینجا جواب دادن رو بیخیال بشین تا تاپیک از مسیر خارج نشه . ممنونم

اینم بگم که از سال 1368 تا الان اکثرا با هر وسیله ای که ربطی به بازی داشته سر و کله زدم ( اسمش رو دقیق بدونم یا نه برام فرقی نمیکرد ، چون هدفم لذت بردن بودش / یه سری اطلاعات جزئی داشتم که کافی بود برام ) و رسیدم به این نکته که بحث در مورد این مسایل جز اعصاب خورد کنی چیزی نیست.

باید از تکنولوژی بهترین استفاده رو کرد از نقد و بررسی دوستانی مثل رضا حالش رو برد و زندگی رو خوش بود . چه فرقی داره که سامسونگ نوت5 چند درصد قوی تر از اپل 6 اس پلاس هستش ؟؟؟ یا برعکس ؟؟ چه فرق به حالم میکنه ؟؟؟؟ ارزش این همه بحث و بی ملایمتی رو داره ؟؟؟؟

حرفی که از دل برآید ... لاجرم بر دل نشیند

لایک داری داداشم

لینک به دیدگاه

من بعد یه عمر فن بوییسم PC بودن رفتم فن کنسول هم شدم.

لذتی که در انحصاری های کنسولی هست در چیزی نیست.

خرج گیمینگ pc خیلی خیلی بیشتر از کنسول هست.

از لحاظ بازی ها که یکی هستن ولی یه pc خوب چند برابر کنسول هزینه داره.

اکثر pc بازا هم که با مونیتور 24 دارن بازی میکنن ولی کنسولی ها رو tv هستن.

البته انتظار ندارم افراد زیادی حرفای منو بفهمن. فقط کسایی میفهمن که همه پلتفرمها رو دارن و فن یه پلت فرم نیستن.

لینک به دیدگاه

البته انتظار ندارم افراد زیادی حرفای منو بفهمن. فقط کسایی میفهمن که همه پلتفرمها رو دارن و فن یه پلت فرم نیستن.

اینو میشه((از لحاظ بازی ها که یکی هستن ولی یه pc خوب چند برابر کنسول هزینه داره.))  بیشتر توضیح بدین!؟

لینک به دیدگاه

به هر حال بعضیا هر چقدر هم که تلاش کنن نمیتونن منکر این بشن که بهترین پلتفرم گیمینگ پی سی هست

بهترین تجربه تو عنوانهای شوتر مال موس کیبورده یه چند بار گفتم بزار ببینم این کنسول گیمرا چه جوری با دسته مثلا COD بازی میکنن مضحک ترین تجربه زندگیم رقم خورد یه دکمه میگری میپره قفل میکنه رو حریف بعدم شلیک! *dry#

من موندم چه جوری یه بازی RPG  با دوربین ایزومتریک یا یه بازی mmo با اون همه دکمه که نیاز داره رو میشه با دسته بازی کردحالا فکر کن همه این گستردگی رو تو 4 تا دکمه دسته خلاصه کردن تازه دقت و سرعت موس هم نداری *dry#مثل این میمونه که بخوای با چنگال اب بخوری

تا حالا به این فکر کردین چرا بازیسازها اجازه نمیدن کنسول گیمرا با پی سی گیمرا با هم انلاین بازی کنن جوابش معلومه کلا اونایی که با دسته بازی میکننن به عنوان سیبل متحرکن در برابر پی سی گیمرا :laughing:

در پلتفرم pc ازادی عمل اینقدر بالاست که بشه هر نوع دسته ایی از هر نوعه کنسولی و غیر کنسولی رو به PCمتصل کرد.از دسته PS2، PS3 ،PS4 بگیرین تا دسته های X360 ،XOتا دسته های برندایی مثل Razer وlogitech ,...واز بازی کردن بیشتر لذت برد

8xkz3ks6dyivd0gaij0d.jpg

وقتی میشه با بهترین کیفیت ممکن رویه pc بازی کرد چرا باید رفت سراغ پلتفرم هایی که از نظر کیفیت و فریم از وسطای عمرشون به اندازه یه نسل از pc عقب میفتن!اونم این نسل که از همین اولش وضعیتشون چنان داغونه که داد همه رو دراورده  و من حتی یه خبرایی رو خواندم که صحبت از نسخه ارتقا یافته همین کنسولاشده یا از عمر کم این نسل گفتن!!!!اولین قربانیش هم wiiu !

واسه مقایسه کیفیت اجرایی بازیها و مقایسشون روی pc وکنسولها دوستان میتونن به مقالات digitalfoundry مراجعه کنند

مثلا این مقایسه دوتا بازی واسه اخر نسل قبل!!حالا کاری به وضوح اسفناک و فریم وحشتناک بدشون هم نداریم.کیفیت نسخه کنسولی یه چیز کمتر از very low نسخه pc ــــه!

fe5zc8db2ziejvi37h1a.jpg

caoupj58k6e7n269dwya.jpg

اینم چند نمونه برای نسل حاظر

fb77nyiwt85xkiboprzw.jpg

37e35k26kut1eg4mlw0f.jpg

1l566mgy2o38hsjr33x6.jpg

tcjuc9xih8nb0ow1xgtp.jpg

همین gta رو 750 ti که یه کارت بسیار رده پایین محصوب میشه میتونه با تنظیمات گرافیکی در حد ps4 تا دوبرابر فریم بیشتر بده یعنی 60 فریم!در صورتی که روی ps4 داره 30 فریم وافت فریم تا حدودای 20 اجرا میشه!وقتی وضعیت بازی یه شرکت کاربلدی مثل R* رو این کنسولا این جوریه وای به حال بقیه شرکتهای بازی سازی بعضیا میگن گیم پلی مهمتر از گرافیکه منم قبول دارم اما وقتی که بازی داره با فریم زیر 30 افت تا دوروبر 20 رو کنسول اجرا میشه دیگه چه لذتی میشه از گیم پلی برد!؟ایا تستهای فریم ریت همین W3 یا FO4 ,... رو دیدین؟

وقتی اول نسل اینه وای به حال اخر نسل!

وقتی بهترین شبکه دیجیتال انلاین استیم در اختیار هست ،یا میشه تو تخفیفات فوقالعاده استیم یا gog چندین بازی رو با قیمت کمتر از یه بازیخرید و مثل شبکه های کنسولی هم مجبور نیستیم ماهانه پول بدیم ،ایا اینها جذابیت لازم برای رفتن سراغ pc رو نداره

وقتی روی پلتفرم پی سی  Backward Compatibility  به بهترین نحو ممکن پشتیبانی میشه و من وقتی یه بازی رو خریدم تا صد سال دیگه هم نیازی نیست بابتش پول دوباره بدم و میتونم هر وقت دلم خواست بازیش کنم چرا باید رفت سراغ پلتفرمهایی که وقتی عمرشون تموم میشه باید بازیهاشم باهاش انداخت دور یا اگه یه زمانی هوس کردم روی کنسول جدیدم یه بازی قدیمی رو بازی کنم باید بشینم ببینم کی سازنده به سرش میزنه اون بازی رو برام ریمستر کنه با قیمت خون باباش بده بیرون اونم بازی ایی رو که ممکنه طرف تو نسل قبل هم بابتش پول داده باشه و خریده باشتش!!

PC در تنوع و تعداد بازی حرف اول اخر رو میزنه فقط کافیه یه سر به استیم بزنین فکر میکنم همین یک مورد کافیه تا یکی PC رو پلتفرم اصلیش انتخاب کنه

تو بحث انحصاری هم حرف بسیاره

طرف اول مییاد میگه pc انحصاری نداره!!بهش امار metacritic رو نشون میدیم که تعداد انحصاریهای pc فقط تو یه سال بیشتر از همه کنسولا روی همه، به علاوه اینکه تعداد کل بازیهاشم بیشتر از بقیه پلتفرمهاس میگه نه قبول نیست انحصاری خوب نداره ما میگیم ملاک شما از خوب چیه متا ملاکمون باشه خوبه؟ بازم تعداد انحصاری های با متای بالای 75 pc تو یه سال بیشتر از همه انحصاریهای کنسولیه (همشون رو هم یعنی بیشتر از ps3 ps4 x360 وwiiu xo!!!)بعد طرف میگه نه قبول نیست بازیهای انحصاری aaaملاکمونه ما میگیم مثلاstar craft خوبه میگن نه اینا یا استراتژی هستن یا rpg ایزومتریک اینا قبول نیست :laughing: کلا بعضیا خیلی باحالن اینا مثلا بازیه عظیمی مثل sc رو به عنوان بازی قبول ندارن اما اشغالی مثل order رو ابر انحصاریه قرن میدونن.!پس انحصاریهای خوبی مثل starcitizen یا arma یا  assetoo corsa و صدها انحصاری دیگه با سبکهای گوناگون رو pc چی هستن :clapping:یه جوری از انحصاری حرف میزنن که انگار pc انحصاری نداره!به هر حال هر پلتفرمی برای خودش انحصاری داره که سلیقه ایی هم هست.اصلا pc با تک تک این کنسولا بازی مشترک داره که روی بقیه کنسولا در دسترس نیست!

مثلا بازیهای No Man's Sky، Street Fighter V،Shenmue،Transistor، Hellblade، Grim Fandago REMASTERو..رو با PS4

بازیهای ryse،Dead Rising 3، GEOW UE، D4 ،Killer Instinct،Project Spark،Titanfall رو با XO مشترکه حتی با WIIU هم PC بازی مشترک داره مثلا Sonic lost world !دیگه چقدر باید باشه تا یه عده اینقدر انحصاری انحصاری نکنن!؟؟

icodx8kb03xkj7xkokkd.png

در مورد خرج pc gaming فکر میکنم اینقدر مقاله و مقایسه اومده نیازی به بحث نباشه همین الان یه سیستمی میشه بست که تقریبا هم قیمت کنسولا حالا یه کم بیشتر ،که بازیا رو بهتر از کنسولااجرا میکنه میتونین مقلات eurogamer یا gamespot رو بخونین

حتی برای اونایی که سیستم high end  میبنندن نکتش اینه که بعد از بستن یه pc هم بازیها رو ارزون تر از بقیه پلتفرمها میخرین هم دیگه اشتراک انلاین ماهانه نمیدن!!به علاوه اینکه از بازیهای همین امروز تا بیست سال پیشو میشه روی pc بازی کرد بدون پرداخت هزینه دوباره!

حالا این پر خرج بودنشو یه عده از کجاشون در اوردن من نمیدونم اگه هم کسی بازیها رو پایرت کنه که دیگه هیچ اصلا خرجش در برابر کنسولا قابل قیاس نیست و بسیار کم هزینه تر در مییاد!تناقض از حرفای یه عده میچکه!تازه کارایی یه کنسول کجا یه PC کجا به ازای هر 1000تومنی که ادم بیشتر خرج کنه براش کارایی داره

یه قابلیت مهم دیگه هم ماد هست ماد چیزیه که میتونه یه بازی رو حتی بعد از 10 سال هم به روز  و تازه نگه داره از ارتقا گرافیکی تا گیم پلی و مراحل جدید برای یه بازی قدیمی،،، اتفاقا همین اواخر داشتم hl2 برترین بازی تاریخ بازیهای رایانه ایی رو انجام میدادم با ماد کاری کردم که بازی از خیلی از بازی های روز بهتر به نظر برسه کما اینکه هنوزم بعد از 10 سال تو گیم پلی حرفای زیادی برای گفتن داره

w9ovrxqcqco49a76pi1u.jpg

j5p6ygwrf3jk304zgi7p_thumb.jpg

بازی 10 سال پیش pc :clapping: رو بگذارین کنار بازیهای روز کنسولی!!

هر کی از هر چی لذت میبره بره بخره!مسئله شخصیه اما اینکه ادم بییاد یه سری ایرادات بنی اسرائیلی بگیره بخواد قابلیتای pc رو زیر سوال ببره اونم در برابر کنسول! کار قشنگی نیست ! @};-

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده ps4 داشتم هر بازیم که میگرفتم برام 20-30 تومن اب میخورد,

ps4 فروختم با 3تومن قطعات دسته دوم کیس جمع کردم i7 4790,970 g1 الان هم همه بازی هارو 60+ فریم fhd دارم بازی میکنم بازیارم گیگی 100 تومن میگیرم, 

لینک به دیدگاه

به هر حال بعضیا هر چقدر هم که تلاش کنن نمیتونن منکر این بشن که بهترین پلتفرم گیمینگ پی سی هست

دعوا درست نکن :D

در ضمن خجالت بکش رفتی عکس ویتچر 3 روULTRAگذاشتی کنار کنسول زشته شاید یکی ببینه غمگین شه دلش PCبخواد :D

من witcher 3رو pcوps4دارم بعدا یک مقایسه جدی انجام خواهم داد *dry#

البته ناگفته نماند اون عکس tomb raiderرو که گذاشتی مال نسل هفت هست نسخه ی نسل هشتمیش خیلی شبیه pcموهاشم کاملا لخته :D

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

دعوا درست نکن :D

در ضمن خجالت بکش رفتی عکس ویتچر 3 روULTRAگذاشتی کنار کنسول زشته شاید یکی ببینه غمگین شه دلش PCبخواد :D

من witcher 3رو pcوps4دارم بعدا یک مقایسه جدی انجام خواهم داد *dry#

البته ناگفته نماند اون عکس tomb raiderرو که گذاشتی مال نسل هفت هست نسخه ی نسل هشتمیش خیلی شبیه pcموهاشم کاملا لخته :D

:D درود

تازه تستای فریم ریتشو نگذاشتم که چه جوری یه 750ti نسخه های کنسولی رو تارو مار میکنه :D

اون tr رو که البته گفتم مال نسل قبله. نکتشم همینجاست برای اینکه یه بازی کنسولی بتونه نزدیکه نسخه pc سالهای قبل بشه باید یه نسل جدید از کنسول بییاد!یعنی ps4 تازه تونسته نزدیک بشه به نسخه قدیمی pc

لینک به دیدگاه

مخاطب من کیست بالاخره! یکی یکی پست بدید در خدمتتون هستم :p

پ ن: جای نادربلو(پارتنر بعضی ها) خالی :p

چ تعریف جالی از *پسر خوب*! واین تعریف دنیا را تکان داد! 

ب ازای هر بازی انحصاری در مورد pc خیلی کم انحصاری داریم! نظر من به 1به 12 نزدیک است! در مورد کنسول هم نظرم 1 به 3 

و بازهم معیار شما کرایسس ولاغیر! تو همون تاپیک هم گفتم کرایسس حتی اندازه lbp هم Goty نداره چه برسد عناوین NaughtyDog . هاردلاین کی شد انحصاری پی سی! وغیره تون رو بهتره با مدارک و منابع معتبر ارائه دهید! 

کیفیت از نظر شما = رزولیشن و فریم! بهتره سکوت کنم :) گیم پلی کجای این دنیای گم شده ست خدا داند و عبید زادکانی!

لیست انحصاری های pc هم برای موجبات خنده اینجانب کفایت میکند :p و یا تاپیک های مشکلات بازی های pc یا کرش یا باگ و..........

همین اطراف هستم :D دوباره سر قوطی دعوا شروع کردی  :-? مثلا این اسمش نیارم روم به دیفال قوطی هک بشه تو دست به دامنه کدوم قوطی میشی؟  :D

هک شدن این قوطی هم دیر زود داره اما سوخت سوز نداره اما باور کنید من یکی هک هم بشه من به شخصه با اینکه به قول جارو برقی جان پایروت خور هستم اما باز طرفش نمیرم قبلا هم در مورد فریم 30 و 25 گاهی 15  :D  توضیح دادم

که چقدر عذاب اور هست برای 99 درصد گیمر ها ! جدا از محدودیت ها کنسول مخصوصا بازی با دسته  :( عذاب اور هست مخصوصا بازی اول شخص با دسته تصورکن ؟ تصور کردنش سخته جهانی رو که خلاصه میشه تو یک دسته من نمیگم شاعر میگه :D    

در مورد مشکلات بازی ها pc نمی دونم چی میگن دوستان کرش  این حرفا وباگ این دوستان هر بازی که میاد هفته بعدش میخان تا اخرش برن 

مثل شما نیستن که یک سال برنامه ریزیی کنن برا خرید یک بازی قوطی 4  =)) سریع بازی کپی میکنن دبرو که رفتیم اگه مثل شما و یا حداقل 5 درصد مثل شما بودن

بازی 2 ماه دیر تر بازی میکردن اپدیت برا بازی می اومد مشکلش حل میشد 

بین خودمون چند وقت اورجینال باز شدم  =)) چند بازی خریدم بدجور مشغولم فکرم به سوی سوم شخص از قبل رندر شده کنسولی پر نمیزنه  :eek:

در حال بازی پروجکت کارز اورجینول هستم چیز خوبیه اورجینال البته اگه انلاین داشت باشه نه اینکه پولت بریز تو جوب یک صحنه از قبل رندر شده توش حرکت کنی 

بازی که فقط افلاین نیست

بتلفیلد 4 انلاین شاهکار هست چرا این بازی ها با موس کیبورد راحت میشه بازی کرد ول کنی بریی بازی ها انحصاری بازی کنی :wacko:  خدایش کدوم بازی انحصاری انلاین درست حسابی داره؟

جدا از ریسنگ ها که خدابیامرزشون پروجکت کارز جواب همشون داد   :D  بگذریم هرکس از یک جا گیم شروع کرده داداشم خواهرم ببین اون چیزیی که برای تو ارزشه برای ما یک جورایی چرخشه یعنی چی ؟ ما اینارو دوره کردیم نیاز نیست بازی سینمایی باشه و قهرمان خاصی داشت باشه ندیده که نیستیم  :eek: گیمیر واقعی دنبال سبکی جدید هست 

کدوم یک از بازی ها انحصاریی چیز جدیدیی ارائه دادن ؟ نمونش The Order:1886 همین فیلم سینمای میگم منظورم بازی هست نه اینکه بازی نباشه ها اما 

بیشتر به فیلم سینمای میخورد مخصوصا اول بازی احساس یک چغندر به ادم دست میده وقتی کارکتر بازی حال خوشی نداره شما باید حرکتش بدید خوب چه کاری بود همون هم نمی ذاشتن ادم خسته نشه  :D البته یک عده هستن هنوز دوره تکامل گیمینگشون به پایان نرسید هنوز دنبال کشف صحنه های رندر شده جدید هستن 

من متوجه نمی شم انچارد 4 چه لذتی داره ؟ قسمت هایی از بازی دیدم برام تازگی نداشت  :-? انگار در بیشتر بازی ها دیگه دیده بودم درست پراکنده صحنه ها دیده بودم

آنچارد 4 برام یک معنی داشت کالکشن صحنه های سینمایی بازی ها که قبلا تکرار شدن 

از اینا بگذریم درایور کلاب نمونه بارز یک بازی خسته کننده هست مشخص نیست ارکید هست یا شبیه ساز اصلا هدف بازی چی هست ؟ نشون دادن اب هوای بارانی تو تاریکی شب 

داستان وجودی این بازی چیه ؟ تکرار مکررات ؟ کدوم دسته از بازی ها هست نه میشه مثل ارکید ها هیجان زدت کنه نه میشه مثل شبیه سازی ها باشه و تمرکزت بالا ببره 

البته در اینجا حرفی از فریم پایین بازی نزدم همین یک نکته کل این بازی از بین می بره کلا فریم 30 یعنی نزول یعنی مخ درد  =)) چه جور فریم 30 تحمل میکنید الان با فریم 85 نمی تونم بازی کنم دنبال 100 هستم از گرافیک میکاهم و بر فریم می افزایم    :laughing: فکرش بکن بازی 30 فریم مگه داریم میگه میشه  :eek: اونم تو سال 2016 که عصر پیشرفت هست 

دوتا  شرکت لاشخور ببخشید شرکت بی تربیت میان قوطی تولید میکنن با سخت افزار چند سال قبل بعد بازی ها به نام خودشون میزنن و یک عده سر کار میذارن با فریم 30 و رزلوشون عصر بخبندان 

این روزها مد شده میگن همه چیز گرافیک نیست شما از کجا می دونید نیست ؟ چرا همه چیز گیم پلی نیست ؟ در کل هرکس با یک دید به بازی نگاه میکنه من به شخصه از بس پایورت خوری کردم به قول جاروبرقی جان چشممون هرچیزیی پسند نمیکنه گرافیک جای خودش داره فریم هم جای خودش فریم پایین نمیشه تحمل کرد در حال حاظر ما نمی تونیم در بقیه موارد هم برتری از سوی کنسول ندیدم 

شما با همون قوطی خودت سر کن ما هم با سیستم بدرد نخور بی کیفیت که هیچی نداره جز چیزهای لازم برای گیم

روز خوش درضمن پست من جواب نده جوابت بدرد ما نمیخوره از قبل رندر شده خطی هست می دونم از جنگل عبور میکنه 

و میره تو شهر اونجا اتفاقاتی میفته می دونم !!!!  جوابت قانع کننده نیست خودتم می دونی خودت گول میزنی حداقل ادبیاتت یکم جدید کن 

ادا در اوردن ما دوره کردیم مثال بالا که گفتم این هم همونه ما دوره کردیم استیکر دوره کردیم عکس دوره کردیم تموم شد دورش حداقل مثل کنسول ها درجا نزن 

فدامدا بای

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

من نمیدونم این همه دوستان کنسول باز میگن بازی هایه پی سی باگ داره؟؟
شما بیا بازی هارو تو استیم به صورت اورجینال تهیه کن اگه باگ داشت:|
دوستان میرن کرکی بازی میکنن.بعد اپدیتاش دیر به دیر میاد و بعده یک مدت هم اصلا نمیاد خب معلومه که باید باگ داشته باشه.

من الان یک بازی بخوام بخرم پولو پرداخت میکنم دیگه تا اخره عمرم نمیخواد دوباره پولی پرداخت کنم.ولی واسه انلاین بازی کردن شما مجبورید علاوه بر پوله بازی ماهیانه یک پوله اضافه بر سازمان هم بدین:))
من خودم با 2.400 و با کارت گرافیک 750تی آی و سیپیو 5 هسته ای دارم از جی تی ای 40اف پی اس میگیرم.حالا شما کنسول بازا هم که 30تا اف پی اس رو به زور میگیرین.

اخه دیگه چرا انقدر به انحصاریاتون مینازین.کلهم 3-4 تا انحصاری دارین همونارو هی مثال میزنید:)) شما تا حالا شبیه ساز نبرد واقعای آرما رو بازی کردید؟؟شما تا حالا تونستید تو دنیایه پره زامبی و نقشه ای که 2 ساعت طول میکشه تموم کنی راه برید ؟؟

هممون هم قطعا یک بار تو گیم نت کانتر زدیم.دوست ندارین نسخه ی 2012-13 اش رو که بهترین اف پی اس دنیارو دیده و با گرافیک بالاتری هم ساخته شده رو پلی بدین؟؟:))

ساله بعدم که استار سیتی زن انحصاری پی سی میاد که دیگه واقعا شما قوطی بازیا باید برید جلوش بوق بزنید:))

لینک به دیدگاه

اینو میشه((از لحاظ بازی ها که یکی هستن ولی یه pc خوب چند برابر کنسول هزینه داره.))  بیشتر توضیح بدین!؟

قیمت دلاری بازی ها که یکیه. کاری به پایرت ندارم چون وقتی در مقام مقایسه میاد که کنسول ها هم هک شن.

امکانات کنسولا که مشخصه.

و اما یه pc که بتونه مثل کنسولا باشه و جندین سال دووم بیاره و در عین حال زیبا باشه.

کیس درست حسابی میخواد نه مال گرین.

موس و کیبورد درست حسابی میخواد نه جنس زیر 100 تومن

قطعات داخل رو هم حساب کنین.

من حساب کردم. یه کیس که 5 سال دووم بیاره و بعد 5 سال هنوز زیبا باشه 4- 5 تومن خرج داره.

ولی کنسول 1.5

راحتی ای هم که تو اجرای بازی های کنسولی هست تو اجرای بازی ها روی pc نیستش. البته باز اریجینل بحث میکنم. پایرت که هیچی

من از سال 2011 همه پلت فرما رو داشتم. باور کنین کنسول یه چیز دیگه اس.

لینک به دیدگاه

قیمت دلاری بازی ها که یکیه. کاری به پایرت ندارم چون وقتی در مقام مقایسه میاد که کنسول ها هم هک شن.

امکانات کنسولا که مشخصه.

و اما یه pc که بتونه مثل کنسولا باشه و جندین سال دووم بیاره و در عین حال زیبا باشه.

کیس درست حسابی میخواد نه مال گرین.

موس و کیبورد درست حسابی میخواد نه جنس زیر 100 تومن

قطعات داخل رو هم حساب کنین.

من حساب کردم. یه کیس که 5 سال دووم بیاره و بعد 5 سال هنوز زیبا باشه 4- 5 تومن خرج داره.

ولی کنسول 1.5

راحتی ای هم که تو اجرای بازی های کنسولی هست تو اجرای بازی ها روی pc نیستش. البته باز اریجینل بحث میکنم. پایرت که هیچی

من از سال 2011 همه پلت فرما رو داشتم. باور کنین کنسول یه چیز دیگه اس.

درود

متوجه زیبای نشدم؟ یعنی چی ؟ کیس به مرور زمان زشت میشه ؟  :eek:  :wacko:

ما یک کیس خریدیم برا دوستمون مارک خوبیم نبود الان 3 سال دارش والا هیچ فرقی با نو نداره چند روز پیش خونشون بودم

هنوزم متوجه زیبای نشدم مگه میخواهیم با کیس برقصیم ؟  :-?

در مورد موس کیبورد هم باز متوجه نشدم والا ما یک موس خریدیم 70 تومن + یک کیبورد 40 تومن سنشون  از خودم بیشتر هستن مشکلیم نداشتن تا

ماه پیش که تعوضیشون کردم 

در مورد راحتی کنسول ما اصلا باهاش راحت نیستیم از چه نظر راحته ؟ بازی های pc راحت در دسترس هستن هم برای دانلود و هم برای اورجینال 

نصبشون هم اگه کسی گیمر باشه تمام نرم افزارهای لازم روی سیستمش نصب هست  اگه گیمیر pc نباشه از بازی زده میشه و بهونه های بی حوصلگی خودش

میذاره پای باگ داشتن یا خراب بودن بازی ! 

در اخر فرق قطعات داخل کنسول و pc متوجه نشدم قطعات کنسول از کره مریخ میان به زمین ؟ فرقشون از نظر کیفیت چی هست ؟ همشون یک عده چینی برده درست میکنن 

درضمن محصولات گرین بسیار خوب هستن من چندین سال استفاده میکنم مشکلیم ندارم کیس های هم که از این شرکت داشتم به راحتی بالا 4 سال استفاده کردم 

درضمن 5 سال دیگه یعنی شما میخواهید 5 سال دیگم 30 فریم بازی کنید  :eek: به پیشرفت علم رحم کنید 5 سال دیگه فضایی ها میان روی زمین اما هنوز هم کنسول بازی ها

در حصار 30 فریم در حال توجیح این قوطی هستن و هنوز هم بی حوصلی خودشون در اجرای بازی ها به پای راحتی کنسول و سختی pc میذارند 

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

ماذا فازاااااا؟؟؟؟؟؟؟ چقدر خندیدم =)) =)) =)) چرا انقدر سر چرت و پرت با هم بحث میکنید؟؟؟ انقد متنفرم از اینایی که فن یه داستان میشن حالا تو هر زمینه ای و هیچ چیز دیگرو قبول ندارن زوری هم میخوان نظر خودشونو به طرف مقابل تحمیل کنن!!!! هم کنسول خوبه هم PC هم لامبو هم فراری :laughing:  حالا یکی بهتر یکی بدتر...2تاشو با هم بخرین به جای اینکارا والااااااااا :D  کاربر naderblue که دیدم 60 خط توضیحات داده بود منکه نخوندم ولی شما که انقدر وقت داری و حوصله بیا برو تو یه مجله کار کن یه پولیم در بیاری...اینجوری بچه ها نگرانت میشن به خدا :laughing:

بنده خدا اومد لطف کنه خبر رسانی کنه یه کلمه گفت PS4 هک شد....ببین تاپیک به کجا رفت چنین شتابان =)) =))

هرکی هم با ماله خودش بازی کنه... =))  اونی که PC داره با PC اونیم که PS4 داره با همون...به ماله هم کار نداشته باشین. @};- @};- @};- :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...