رفتن به مطلب

پلی استیشن 4 هک شد

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ماذا فازاااااا؟؟؟؟؟؟؟ چقدر خندیدم =)) =)) =)) چرا انقدر سر چرت و پرت با هم بحث میکنید؟؟؟ انقد متنفرم از اینایی که فن یه داستان میشن حالا تو هر زمینه ای و هیچ چیز دیگرو قبول ندارن زوری هم میخوان نظر خودشونو به طرف مقابل تحمیل کنن!!!! هم کنسول خوبه هم PC هم لامبو هم فراری :laughing:  حالا یکی بهتر یکی بدتر...2تاشو با هم بخرین به جای اینکارا والااااااااا :D  کاربر naderblue که دیدم 60 خط توضیحات داده بود منکه نخوندم ولی شما که انقدر وقت داری و حوصله بیا برو تو یه مجله کار کن یه پولیم در بیاری...اینجوری بچه ها نگرانت میشن به خدا :laughing:

بنده خدا اومد لطف کنه خبر رسانی کنه یه کلمه گفت PS4 هک شد....ببین تاپیک به کجا رفت چنین شتابان =)) =))

هرکی هم با ماله خودش بازی کنه... =))  اونی که PC داره با PC اونیم که PS4 داره با همون...به ماله هم کار نداشته باشین. @};- @};- @};- :D

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ @};- =))

لینک به دیدگاه

ماذا فازاااااا؟؟؟؟؟؟؟ چقدر خندیدم =)) =)) =)) چرا انقدر سر چرت و پرت با هم بحث میکنید؟؟؟ انقد متنفرم از اینایی که فن یه داستان میشن حالا تو هر زمینه ای و هیچ چیز دیگرو قبول ندارن زوری هم میخوان نظر خودشونو به طرف مقابل تحمیل کنن!!!! هم کنسول خوبه هم PC هم لامبو هم فراری :laughing:  حالا یکی بهتر یکی بدتر...2تاشو با هم بخرین به جای اینکارا والااااااااا :D  کاربر naderblue که دیدم 60 خط توضیحات داده بود منکه نخوندم ولی شما که انقدر وقت داری و حوصله بیا برو تو یه مجله کار کن یه پولیم در بیاری...اینجوری بچه ها نگرانت میشن به خدا :laughing:

بنده خدا اومد لطف کنه خبر رسانی کنه یه کلمه گفت PS4 هک شد....ببین تاپیک به کجا رفت چنین شتابان =)) =))

هرکی هم با ماله خودش بازی کنه... =))  اونی که PC داره با PC اونیم که PS4 داره با همون...به ماله هم کار نداشته باشین. @};- @};- @};- :D

یا خدا صفحه 8 شد دارین میریم 9 بسه دیگه!

راست میگه خوب!

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

big like 

یک صفحه ی کامل نوشته بودم بعد این پست شما رو دیدم کلا بیخیالش شدم 

وقتی یکی به یک چیزی حالا درست یا اشتباه باور داره کلا نمی شه باورش رو عوض 

حالا بیا یک صفحه بنویس و دلیل بیار 

همه ی ما می دانیم کدوم بهتر هست و دلیلی جدا نیست که بیایم ازش دفاع کنیم 

تمام 

مهم این هست که ادم از بازی لذت ببره یکی با کنسول لذت می بره یکی هم با pc تمام شد و رفت دیگه

لینک به دیدگاه

من سرکار هستم الان زیاد وقت نگرفت تایپ 5 مین وقت گرفت  =))

من فن هیچ سیستمی نیستم فقط توجیه های خنده دار نمی تونم پاسخ ندم اخه کنسول چه ربطی به پی سی داره

لینک به دیدگاه

راست میگه خُب هرکی با مال خودش بازی کنه :laughing:

.

.

.

.

نادر خان انصافا خود شما اون زمان که ps1 تازه اومده بود کم با Taken 3 - medal of honor - crash - Driver -resident evil خاطره داری که الان از کلمه ی قوطی استفاده میکنی؟ . ظلم نکن دیگه داداشی :)

بنده هنوز که هنوزه بهترین خاطرات زندگیم زمان پی اس 1 هست که تا صبح با برادرم و پسر داییم و پسر خالم کراش و مدال بازی میکردیم اصلا نمیفهمیدم کی صبح شد.

لینک به دیدگاه

قیمت دلاری بازی ها که یکیه. کاری به پایرت ندارم چون وقتی در مقام مقایسه میاد که کنسول ها هم هک شن.

امکانات کنسولا که مشخصه.

و اما یه pc که بتونه مثل کنسولا باشه و جندین سال دووم بیاره و در عین حال زیبا باشه.

کیس درست حسابی میخواد نه مال گرین.

موس و کیبورد درست حسابی میخواد نه جنس زیر 100 تومن

قطعات داخل رو هم حساب کنین.

من حساب کردم. یه کیس که 5 سال دووم بیاره و بعد 5 سال هنوز زیبا باشه 4- 5 تومن خرج داره.

ولی کنسول 1.5

راحتی ای هم که تو اجرای بازی های کنسولی هست تو اجرای بازی ها روی pc نیستش. البته باز اریجینل بحث میکنم. پایرت که هیچی

من از سال 2011 همه پلت فرما رو داشتم. باور کنین کنسول یه چیز دیگه اس.

والله منظور از زیبایی رو نفهمیدم:|

من الان یک کیس دارم 2 ساله هستش.خیلی هم زیبایه.زیره 100 تومنم هست.

موسم والله ماله 13 سال پیشه:| 4تا موس دارم همشون زیره 10 تومن هر کدوم 10-12ساله عمر دارن همشونم کاملا و حرفه ای کار میکنن:|

بازم نفهمیدم زیبایی یعنی چی:|

من والله با 2.400.000 دارم از جی تی ای 50 اف پی اس میگیرم.تازه میتونم فیلم ببینم.وب گردی کنم.و هزار تا کاره دیگه بکنم.ولی شما 30تا اف پی اس بیشتر نمیگیری:))

بازم نمیدونم منظورت چیه:|از سختیه کار منظورت اینه که یک استیم رو بالا بیاری و رویه بازی دوتا کلیک کنی؟؟این سختیه کاره؟:|

لینک به دیدگاه

یک خبر کذب که موجبات استارتر ـه تاپیک کذب رو رقم میزنه + پست های کذب بعضی ها(نادربلو مثلا) z93gbj94ybtf4739zok2.gif

پ ن: بی زحمت بنده را نَنقلقول . در تاپیک قبلی (که ب عروج پیوست) خیلی مسائل بهم ثابت شد  ک از بازنشر آن معذورم 6bumyv7ct8to1qrds5xv.jpg

با تشکر. جاروبرقی-اورشلیم  q171f2fs8e392kegw9bz.gif

لینک به دیدگاه

یک خبر کذب که موجبات استارتر ـه تاپیک کذب رو رقم میزنه + پست های کذب بعضی ها(نادربلو مثلا) z93gbj94ybtf4739zok2.gif

پ ن: بی زحمت بنده را نَنقلقول . در تاپیک قبلی (که ب عروج پیوست) خیلی مسائل بهم ثابت شد  ک از بازنشر آن معذورم 6bumyv7ct8to1qrds5xv.jpg

با تشکر. جاروبرقی-اورشلیم  q171f2fs8e392kegw9bz.gif

شما جوابی نداریی گفتم جوابی نداریی برو جاروت بکش

مشخص شد پاسخی نداشتی جز چند استیکر دموده حرفی برای گفتن نداشتی

خداحافظ شما ورحمت الله برکاتو  :D

لینک به دیدگاه

این بحثای بیخودی نمیدونم برای چیه موضوع تاپیکو ببینید بعد سره کنسول و pc بحث کنید

من هر جفت پلتفرم هارو دارم هم ps4 هم pc کارت گرافیک 980 دارم هر کسی بسته به خواستش باید یه محصولو انتخاب کنه نه به حرف اینو اون

گرافیکی که pc داره هیچ وقت یک کنسول به پاش نمیرسه چون سخت افزارش قویتره و هر روز شما میتونی pc رو به تکنولوژی جدید ارتقا بدی اما کنسول رو نمیتونی بعد از چند سال باید رد کنی بره 

بازیهای کنسول رو نمیشه کرک کرد یا اگر هم کرک کنی نمیتونی آنلاین بازی کنی ولی pc میشه 

با هزینه ی کم میتونی یه کنسول بگیری ولی pc نمیشه ولی در عوض وقتی یه pc خوب بگیری نهایت گرافیکت رو بعد از چند سال عوض میکنی 

بازی های کنسول رو نمیتونی آنلاین بازی کنی مگر اینکه اشتراک 1 پلاس برای ps4 یا گلد برای xbox بگیری ولی pc نیازی به این داستانها نداره 

البته فلسفه ی اشتراک پلاس چیزه دیگس ولی توی ایران کاربرد نداره و کپی رایت معنی نداره اینجا 

بازی رو pc مجانیه اما رو کنسول پولیه 

خود من فقط بخاطر بازیهای انحصاریه ps4 کنسول گرفتم وگرنه نمیگرفتم 

در کل اگر بودجت کمه کنیول خوبه اگر بودجت زیاده pc اگر خیلی زایاده جفتش  :D

ویرایش شده توسط pourya
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آدم تاپیک رو میبینه یاد ساحل نرماندی میافته !

-  یک چیزی مشخص است  پی سی در این سال های اخیر کلا برتری رو در همه زمینه ها نشون داد- بهترین -متنوع ترین -قویترین و انعطاف پذیر ترین پلتفرم  در تاریخ  صنعت بازی همیشه پی سی بوده و خواهد بود- فقط بحث گرافیک نیست - جالبه یکی از دوستان مقایسه کرده بود گرافیک پیشرو و انقلابی بازی بزرگ کرایسس رو با بازیهای کنسولی- ببنید گیمر پی سی پی همیشه پی سی باز میمونه- من خودم همیشه در کنار پی سی  یک کنسول میگرفتم معمولا سونی- این نسل اصلا حضورش برام جالب نبود و نبودنش هم برام کسری نداشت برای همین اصلا بهش فکر هم نکردم- کنسول میگرفتم انصافا چی بازی میکرم؟یک بلاد بورن  -که خودش کپی دارک سولز بود و من این قدر دارک سولز 1/2 و لرد اف فالن بازی کردم  دیگه ابدا حوصله نداشتم -فقط منتظر دارک سولز 3 هستم - وقتی پی سی بود و هست و دارم تمام بازیهای بزرگ سال(یعنی عکس زیر) رو الترا با بهترین فریم و گرافیک و با موس و کیبورد و  و چند مدل کنترلر بازی میکنم  برم کنسول بگیرم بازی دونه ای 200 هزار تومان؟؟؟ بعد موقع عوض کردن یا فروختن، به بازی بخندن بگن 80 تومان؟؟  

هیچ بازی نیست که روی کنسول عرضه نشه و روی پی سی (در صورت خوب توسعه داده شدن) به بهترین شکل اجرا نشه،   امسال هیچ بازی برتری برای کنسول عرضه نشد  در واقع  خودشون بودن یک ویچر  که اصلا بازی PC است !!!!! کلا پی سی با استیم واورجین  و سخت افزار هایی که حتی در مدل های نه چندان قوی،(کارت 950 انویدیا رو من مورد بررسی قرار دادم میتونید مطالعه کنید) قادره بسیاری از بازی های کنسولی رو بهتر از خودشون اجرا کنه نمونه :مقاله برادر کوچک تر تایتان ها....

بازی های فالوت- ویچر - متال گیر و مد مکس و... همه تقریبا با  فریمی بهتر از کنسول ها روی این کارت اجرا شدن - و کارت روی یک سیستم بسیار ضعیف تر هم تست شد و جالبه خیلی از بازی های کنسولی رو اجرا میکرد!

این هم لیست بازی ای اخیر من ! البته کلی هم فعلا پاک شدن -

jmf9f2g82one11uqu1c.jpg

یک سئوال  عجیب::

این همه بازی با گرافیک عالی و ماد و .... بازی کردن  با فریم عالی و رزولوشن های انچنانی و سرعت لودبسیار بالا(SSD) بهتره یا دو بازی انحصاری؟؟؟ همون انحصاری هم اگر خوب باشه  و سرش به تنش بی ارزه - امسال که هیچی نبود-بعدا که کنسول کپی خور  میشه ، میشه مجانی بازی کرد!!! =))

MASTER RACE :

باشد که فریم بالاتری بگیریم و دماهایی کمتر>... :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :-?

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

کنسول خدای لگ!!

تا به یک کنسول دار بگی pc سرتره هیچ جوابی جز اینکه بگه pc خرجش بیشتره نداره!

ولی الان اکثر تو خونشون سیستم خانگی با هزینه ی ۱ میلیون تا ۱.۵۰۰ دارن. اینو که همه میدونن!

خود همین کنسول دارا هم مطمئنا واسه کارای امور خانگی و دانلود فیلم و وبگردی سیستم دارن!

حالا هزینه سیستمشون + اون کنسول کم ِ کم اگه بگیم حدود ۴ میلیون واسشون آب خورده! پس وقتی خودشون ۴ میلیون هزینه میکنن نباید این حرفو به ما بزنن...

تقریبا ۱۰ ماه پیش خود من یه سیستم حدود ۲ میلیون خریدم واسه کارای وب و دانلود و فیلم و اینا...

بعد با منتشر شدن بازی gta و اساسین و چندتای دیگه دلم خواست منم بازیشون کنم ولی نرفتم ۱۵۰۰ کنسول بخرم بعد واسه هر بازی نزدیک ۲۰۰ هزینه کنم!

بجاش رفتم با ۱۷۰۰ سیستمم رو ارتقا دادم.. یه گراف ۹۷۰ خریدم با یک سی پیو i5

سی پیو i3 قبلیمو هم براحتی فروختم و رسوندم به دست مصرف کنندش.. الانم تمام بازی های روز رو بر روی ۶۰ فرم و با کیفیت بالا تجربه میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کنسول خدای لگ!!

تا به یک کنسول دار بگی pc سرتره هیچ جوابی جز اینکه بگه pc خرجش بیشتره نداره!

ولی الان اکثر تو خونشون سیستم خانگی با هزینه ی ۱ میلیون تا ۱.۵۰۰ دارن. اینو که همه میدونن!

خود همین کنسول دارا هم مطمئنا واسه کارای امور خانگی و دانلود فیلم و وبگردی سیستم دارن!

حالا هزینه سیستمشون + اون کنسول کم ِ کم اگه بگیم حدود ۴ میلیون واسشون آب خورده! پس وقتی خودشون ۴ میلیون هزینه میکنن نباید این حرفو به ما بزنن...

تقریبا ۱۰ ماه پیش خود من یه سیستم حدود ۲ میلیون خریدم واسه کارای وب و دانلود و فیلم و اینا...

بعد با منتشر شدن بازی gta و اساسین و چندتای دیگه دلم خواست منم بازیشون کنم ولی نرفتم ۱۵۰۰ کنسول بخرم بعد واسه هر بازی نزدیک ۲۰۰ هزینه کنم!

بجاش رفتم با ۱۷۰۰ سیستمم رو ارتقا دادم.. یه گراف ۹۷۰ خریدم با یک سی پیو i5

سی پیو i3 قبلیمو هم براحتی فروختم و رسوندم به دست مصرف کنندش.. الانم تمام بازی های روز رو بر روی ۶۰ فرم و با کیفیت بالا تجربه میکنم

حرف حساب جواب نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک نکنه جالب هم من در فروم بازی سنتر (اکثرا کنسول باز هستند)من دیدم به pc پایرتینگ اشاره میکردن - خوب یک نکته بسیار مهم- ببنید 360 و Ps3 هم کپی خور شدند و بازیهاش داره دونه ای 1000 تومان  روی Ps3 کپی میشه!!!!!!!!! و 360 هم که الان فکر کنم 8 ساله بازیهاش رو دارن با آدامس خرسی طاق میزنن!

حالا یک نکته جالب -من اگر بخوام یک بازی pc فقط یک عدد(من همه بازی هام رو خودم دانلود میکنم از تورنت یا سایتهای داخلی خوب وسریع مثل دانلودها) حالا اگر نتونم یا فرصت نکنم بخوام یک بازی رو تهیه کنم به دلیل حجم بالا و تعدد دیسک (مثلا همین کال اف اخری) حدود 60 گیگ بود میشه نزدیک به 15 دیسک ! خوب این هزینه خریدش با پست میشه چیزی نزدیک به 30 تا 35 هزار تومان- من فقط دیتای دراگون ایج یا GTA V دیتای اصلی رو  روی هم 60 هزار تومان تهیه کردم چون دانلود سنگین و مستقیم از اورجین و سوشال کلاب و استیم بود -خوب هر جور نگاه کنیم پایرسی در کنسول از مرز پایرسی هم گذشته و به مرز مفتی رسیده!

جالبه خود شخص میره با 1000 تومان بازی رو کپی میکنه- هارد به دست دم مغازه ها صف از صف  cng طولانی تر منتظرن تا با PC !! بازی ها کپی بشه  روی هارد اکسترنال برن بریزن روی کنسول بعد  میاد  فکر میکنه ما نمیدونیم میگه: من کنسول  کار هستم اصلی کار میکنم  شما کپی بازی میکنید!

الله اکبر!!!!!آدم شاخ در میاره خدا شاهده در فروم بازی سنتر با کمال پر رویی به همین موضوعات اشاره می شد -من سالهاست از اون فروم زدم بیرون چون بنزین میزنم ! حوصله ایستادن در صف cng رو ندارم! @};- :wacko:

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

متوجه زیبای نشدم؟ یعنی چی ؟ کیس به مرور زمان زشت میشه ؟  :eek:  :wacko:

ما یک کیس خریدیم برا دوستمون مارک خوبیم نبود الان 3 سال دارش والا هیچ فرقی با نو نداره چند روز پیش خونشون بودم

هنوزم متوجه زیبای نشدم مگه میخواهیم با کیس برقصیم ؟  :-?

در مورد موس کیبورد هم باز متوجه نشدم والا ما یک موس خریدیم 70 تومن + یک کیبورد 40 تومن سنشون  از خودم بیشتر هستن مشکلیم نداشتن تا

ماه پیش که تعوضیشون کردم 

در مورد راحتی کنسول ما اصلا باهاش راحت نیستیم از چه نظر راحته ؟ بازی های pc راحت در دسترس هستن هم برای دانلود و هم برای اورجینال 

نصبشون هم اگه کسی گیمر باشه تمام نرم افزارهای لازم روی سیستمش نصب هست  اگه گیمیر pc نباشه از بازی زده میشه و بهونه های بی حوصلگی خودش

میذاره پای باگ داشتن یا خراب بودن بازی ! 

در اخر فرق قطعات داخل کنسول و pc متوجه نشدم قطعات کنسول از کره مریخ میان به زمین ؟ فرقشون از نظر کیفیت چی هست ؟ همشون یک عده چینی برده درست میکنن 

درضمن محصولات گرین بسیار خوب هستن من چندین سال استفاده میکنم مشکلیم ندارم کیس های هم که از این شرکت داشتم به راحتی بالا 4 سال استفاده کردم 

درضمن 5 سال دیگه یعنی شما میخواهید 5 سال دیگم 30 فریم بازی کنید  :eek: به پیشرفت علم رحم کنید 5 سال دیگه فضایی ها میان روی زمین اما هنوز هم کنسول بازی ها

در حصار 30 فریم در حال توجیح این قوطی هستن و هنوز هم بی حوصلی خودشون در اجرای بازی ها به پای راحتی کنسول و سختی pc میذارند 

موفق باشید

من که اولش گفتم

اگه همه پلت فرما رو کسی با هم نداشته باشه حرفش سند نمیشه.

چون روی شینیده ها داره قضاوت میکنه یا تو خونه عمه اش کنسول دیده و از رو اون داره نظر میده.

در مورد زیبایی کیس و موس و .... هم منظورم این بود که جنس از برندی باشه که سری به تنش بیارزه نه جنس پلاستیکش مثل آفتابه و شاسیش مثل حلبی .

یدونه دسته کنسول 200 تومن میارزه اونوقت بیایم موس 40 تومنی رو بگیم به به !

در مورد راحتی کنسول هم گفتم دیگه. تا نداشته باشی نمیتونی نظر بدی.

و اما فریم و رزولوشن :

وقتی بحث به فریم و رز میرسه همه pc فنا میگن 4k و 60 فریم.

والله من تو هر فروم سخت افزاری که میرم اکثر کاربرا 960 هم ندارن. نمیدونم این فریم 60 و رز 4k رو کی و کجا میتونن بگیرن که من با 2 تا 980ti نمیتونم بگیرم . درک این مسئله از فیزیک کوانتوم هم برام سختره.

موید باشید

لینک به دیدگاه

در تست ها کاملاً برتری پی سی بر تمام کنسول های نسل قدیم و جدید  ثابت شده و در این مورد شکی نیست.

تصاویر زیر از بازی Fallout 4 هستش :

post-18367-0-13829400-1451817031_thumb.jpg

http://uupload.ir/files/ycb3_1513136011754031396.gif

http://uupload.ir/files/dskn_lighting-shadows-and-reflections-all-look-great-across-all-three-consoles.jpg

http://uupload.ir/files/hwml_heres-another-character-rendering-in-fallout-4-these-characters-largely-look-the-same-although-the-pc-characters-looks-less-happy-for-some-reason.jpg

http://uupload.ir/files/d114_same-goes-for-night-scenes-though-the-lighting-is-beautiful-across-the-consoles-you-can-see-more-details-in-the-pc-version-especially-as-the-buildings-in-the-back-curl-to-the-left.jpg

http://uupload.ir/files/de1_these-tree-shadows-all-look-good-but-the-shadows-themselves-look-more-crisp-on-pc-and-blurrier-on-ps4-the-shadows-on-xbox-one-look-like-theyre-somewhere-in-the-middle.jpg

پ.ن : با کاربر جاروبرقی بحث نکنید چون بی فایده هستش مثل کوبیدن آب در هاون. ایشون هیچ جواب درست و حسابی نداره بده و فقط استیکر های مسخره و از مد افتاده قرار میدهد.

در ضمن به احتمال زیاد سنش زیر 20 سال است با توجه به رفتار های بچه گانه ایشون.

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که اولش گفتم

اگه همه پلت فرما رو کسی با هم نداشته باشه حرفش سند نمیشه.

چون روی شینیده ها داره قضاوت میکنه یا تو خونه عمه اش کنسول دیده و از رو اون داره نظر میده.

در مورد زیبایی کیس و موس و .... هم منظورم این بود که جنس از برندی باشه که سری به تنش بیارزه نه جنس پلاستیکش مثل آفتابه و شاسیش مثل حلبی .

یدونه دسته کنسول 200 تومن میارزه اونوقت بیایم موس 40 تومنی رو بگیم به به !

در مورد راحتی کنسول هم گفتم دیگه. تا نداشته باشی نمیتونی نظر بدی.

و اما فریم و رزولوشن :

وقتی بحث به فریم و رز میرسه همه pc فنا میگن 4k و 60 فریم.

والله من تو هر فروم سخت افزاری که میرم اکثر کاربرا 960 هم ندارن. نمیدونم این فریم 60 و رز 4k رو کی و کجا میتونن بگیرن که من با 2 تا 980ti نمیتونم بگیرم . درک این مسئله از فیزیک کوانتوم هم برام سختره.

موید باشید

قبول کنید که رزولوشن و فریم اصلی ترین عوامل هستند- با اجازه شما همون 960 هم خیلی از بازی ها رو بیشتر از 720p یا 900p و بالای 30 فریم اجرا میکنه

لینک به دیدگاه

در تکمیل صحبتهای اقا رضای عزیز عرض کنم در  همون بازی سنتر تاپیکهای زیادی در مورد هک و کپی خور کردن کنسولها زده شده که بعضیهاش مرز 1000صفحه رو هم رد کرده رکوردیه برا خودش :laughing:

خب گزارش متاکریتیک از عملکرد پلتفرمها در سال 2015 هم منتشر شد و البته حدسش هم سخت نیست که طبق معمول با اختلاف بسیار زیاد pc برترین پلتفرم گیمینگ در سال 2015 بود :big hug: :clapping:

pxqaoqo2idf17iqr9kq8.png

از سمت چپ به راست 1-تعداد بازیها 2-توزیع امتیازات3میانگین متا4-بازیهای با متای90 به بالاو5-بازیهای انحصاری با متای75 وبالاتر

همانطور که در تصویر مشخصه پلتفرم pc با  415 بازی (که از طرف منتقدین امتیاز گرفتند)دارای بیشترین تعداد بازی در سال 2015 هست و با اختلاف زیادی رده دوم یعنی ps4  رو جا گذاشته

در بخش توزیع امتیازات همونطور که مشخصه pc دارای کمترین بازی با متای قرمز یعنی متای کمتر از 49 نسبت به کل بازیها هست

در بخش میانگین متا هم باز pc با 1. امتیاز بیشتر رتبه نخست رو از ان خودش کرده.که البته با توجه به تعداد بسیار بیشتر بازی بر روی pc قابل تامل هست

در بخش بازی های با متای بالای 90 ps4 با 6 بازی اول  و pc با 5 بازی در رتبه دوم قرار گرفته البته لازم به ذکر هست که از این 6 بازی کنسول ps4 فقط دو بازی jurney و bloodborne انحصاری هستند و بقیه بازیها مولتی پلتفرم میباشند در سمت pc هم از این 5 بازی با متای بالای 90 دو بازی انحصاری به چشم میخورندundertale و the binding of isaac که در نتیجه در این بخش هم با هم برابر می باشند نکته قابل توجه اینه که بازی دوبعدی و پیکسلیه undertale که یک بازی rpg هم هست با متای 93 بالاتراز هر دوبازی انحصاری ps4 یعنی jurney و bloodborne با متاهای 92 قرار میگیره قابل توجه اونایی که تا بحث با pc مییاد وسط یه دفعه گرافیک و فریم بی اهمیت میشه و گیم پلی مهم!اینم گیم پلی!!

0yfgto7y1vgnhvpfgyvc.png

و در نهایت تعداد بازیهای انحصاری با متای بالای 75، که پلتفرم pc با عدد خیره کننده 53 بازی با فاصله نجومی پلتفرم دوم لیست یعنی ps4 رو با 11 بازی جا میگذاره.

تبریک به همه کسایی که پلتفرم pc رو به عنوان پلتفرم اصلی خودشون انتخاب کردند و امار ارقام هر ساله و گزارشهای فنی df و..همه و همه نشون میدن که بهترین انتخاب رو کردیم @};-

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در تکمیل صحبتهای اقا رضای عزیز عرض کنم در  همون بازی سنتر تاپیکهای زیادی در مورد هک و کپی خور کردن کنسولها زده شده که بعضیهاش مرز 1000صفحه رو هم رد کرده رکوردیه برا خودش :laughing:

خب گزارش متاکریتیک از عملکرد پلتفرمها در سال 2015 هم منتشر شد و البته حدسش هم سخت نیست که طبق معمول با اختلاف بسیار زیاد pc برترین پلتفرم گیمینگ در سال 2015 بود :big hug: :clapping:

pxqaoqo2idf17iqr9kq8.png

از سمت چپ به راست 1-تعداد بازیها 2-توزیع امتیازات3میانگین متا4-بازیهای با متای بالای 90و5-بازیهای انحصاری با متای بالای 75

همانطور که در تصویر مشخصه پلتفرم pc با  415 بازی (که از طرف منتقدین امتیاز گرفتند)دارای بیشترین تعداد بازی در سال 2015 هست و با اختلاف زیادی رده دوم یعنی ps4  رو جا گذاشته

در بخش توزیع امتیازات همونطور که مشخصه pc دارای کمترین بازی با متای قرمز یعنی متای کمتر از 49 هست

در بخش میانگین متا هم باز pc با 1. امتیاز بیشتر رتبه نخست رو از ان خودش کرده.که البته با توجه به تعداد بسیار بیشتر بازی بر روی pc قابل تامل هست

در بخش بازی های با متای بالای 90 ps4 با 6 بازی اول  و pc با 5 بازی در رتبه دوم قرار گرفته البته لازم به ذکر هست که از این 6 بازی کنسول ps4 فقط دو بازی jurney و bloodborne هستند و بقیه بازی مولتی پلتفرم میباشند در جبهه pc هم از این 5 بازی با متای بالای 90 دو بازی انحصاری به چشم میخورندundertale و the binding of isaac که در نتیجه در این بخش هم با هم برابر می باشند نکته قابل توجه اینه که بازی دوبعدی و پیکسلیه undertale که یک بازی rpg هم هست با متای 93 بالتر هر دوبازی انحصاری ps4 یعنی jurney و bloodborne قرار میگیره قابل توجه اونایی که تا بحث با pc مییاد وسط یه دفعه گرافیک بی اهمیت میشه و گیم پلی مهم!اینم گیم پلی!!

و در نهایت تعداد بازیهای انحصاری با متای بالای 75 که پلتفرم pc با عدد خیره کننده 53 بازی با فاصله نجومی پلتفرم دوم لیست یعنی ps4 رو با 11 بازی جا میگذاره.

تبریک به همه کسایی که پلتفرم pc رو به عنوان پلتفرم اصلی خودشون انتخاب کردند و امار ارقام هر ساله و گزارشهای فنی df و..همه و همه نشون میدن که بهترین انتخاب رو کردیم @};-

بزن لایک رو ----نه برای من برای پست بالایی !!! :wacko: داشتم همین خبر رو اماده میکردم دم شما گرم اماده کردید- ببنید اگر برین توی استیم نگاه کنید نتایج تعجب اور هستند :-? :-?

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من PC دارم و داداشم PS4. تنها چیز خوبی که در PS4 دیدم، گیم پد DS4 هست که زدم به کامپیوتر و با نرم افزار ds4windows گیمپد رو تنظیم و شخصی سازی کردم. از نور جلوی گیمپد گرفته تا عملکرد تاچ پدش! تاچ پد رو بعنوان موس دوم تنظیم کردم و نور گیمپد رو در در حالت نشان دادن میزان شارژ با نورهای زرد و سبز و قرمز تنظیم کردم  :laughing:  بعدشم رفتم یه دست GTA V توی کوه های لوسانتوس چرخ زدم با حاج فرانکلین!

اما نمیدونم چرا هرچی زور میزنم، نمی تونم موس و کیبردم رو به کنسول بشناسونم!  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

PS4 vs Xbox One vs gaming PCs:  a PC can be best for true gamers

m61gvl4a9s29zwdqobji.jpg

q492vaamufm8zzfs4xm.jpg

45v8li52tte27gefmbpv.jpg

08ilkqgxgjfzmnhzlpzm.jpg

rytfwhmnyynhpu0g6s05.jpg

wy370ps867kcyl36s9d.png

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا موقع پرواز کردن کارت گرافیک مستر ریس خود رو اینگونه جابجا نکنید!!!!!! :eek: :eek: :wacko: :wacko: :wacko:

yyyjri72fl3egyxuxxmk.jpg

اینرو میگن عشق پی سی ! :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خارج از شوخی قدرت پی سی رو میشه در عکس زیر نشان داد- اگر ویچر 3 بهترین rpg نسل است اگر گرافیکش خیره کننده است اگر  جز بهترین هاست دو تا عامل رو نباید از یاد برد :

یکی این که این بازی PC است و ما به کنسول قرضش دادیم یکم حال کنند و دوم کاری که  گیمرهای مدر حرفه ای با ویچر 3 میکنند:

عکس های زیر اسکرین شات های روی سیستم خودم گرفته شده اند: بازی اپدیت 1.11 است و تنظیمات بازی ورای الترا هستند و از تنظیمات Uber  انویدیا استفاده کرده ام(فایل کانفیگ رو کسی خواست براش میفرستم، رد اونلی است شما دیگه نباید به تنظیمات دست بزنید موتور بازی نهایت جزئیات و سایه و مسافت و ....رو لود میکنه) و در کنار اینها بازی بشدت مد شده -تکسچر ها، لباس ها اسب گرالت روچ ! بافت های سنگ های دم آب و ..... از یک reshade خارق العاده با DOF مرگبار هم استفاده شده تا نه تنها بازی ویچر 3 بهترین نسخه اش بالحق مال PC باشه بلکه تفاوت گرافیکی ایش با نسل جدید زیادتر هم بشه-

عکس ها سیو کنید بعد نگاه کنید - در خود محیط فروم با کیفیت مطلوب لود نمیشن - چون حجم اسکرین شات ها خیلی زیاده با فوتوشاپ کم حجم کردم  - خود بازی با این گرافیک  کله ادم رو منفجر میکنه

98u7izi8vjno1p5dffyr.jpg

tshxkgpjkx6notpmaj24.jpg

b739vtany8k3aogxy4au.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوسداران ( pc ) بنظر من از همون دوران اول بازیها کنسول پلی 1 و پلی 2 لذت خواصی داشتن دیگه xbox و ps3 لذت بازیهای کامپیوتر رو نداشتن ٪99 دوستان من همه برای گیم pc رو انتخاب کردن چون علاوه بر بازی میشه هزار تا کار دیگه باهاش کرد که خود بنده منبع درامدم از سیستم عزیزم هست .

کلا خیلی از دوستان فروم لیون برای game فقط pc رو انتخاب میکنن .

با تشکر از همه .

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

pxqaoqo2idf17iqr9kq8.png

حالا یه چیزی هست که کمتر کسی ازش خبر داره اونم PSNمزخرفترین و آشغالترین و عذاب آورترین شبکه ی آنلاین جهان رو ps4داره تا آدم رو دق نده بی خیال نمیشه

سرعت پایین دقیقا نصف سرعت واقعی و مشکلاتی نظیر nat مشکل دانلود از storeدر صورتی که خود من کوچکترین مشکلی رو STEAMندارم !

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...