رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای خرید سیستم گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

ببخشید من فردا پس فردا می خوام سیستم زیر رو بخرم میخاستم اگه چیزی هست که تودخرید می تونه کمک منه بهم بگین و اینکه خودم میتونم سرهم کن یا بدم کسی برام ببنده چون قبلا دو سه تا سیستم بستم ولی نه در این حد

یه کیس هم تا ۳۰۰ تومن پیشنهاد بدین تا فعلا بزارمش توش

post-20040-0-11717300-1451646095_thumb.jpeg

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز قطعات برای گیم هماهنگ نیست برای گیمینگ باید گرافیک رده بالا انتخاب بشه نه پردازانده رده بالا کل بودجه رو اعلام بکنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

لینک به دیدگاه

۶۲۰۰۰۰۰ نهایت بودجه البته قصد دارم بعد 980ti بخرم پس فعلا فک کنم همین کارت کافی باشه و اینکه به جز گیمینگ کاری دیگه ایهم هس اتوکد تری دیمکس چون بابام مهندس معماری هست اینا رو هم لازم دارم

ماوس و کیبورد اسپیکرو هدست و اینا رو دارم و اکه میشهپیشنهادتون x99 باشه ممنون میشم

ویرایش شده توسط 6636
لینک به دیدگاه

۶۲۰۰۰۰۰ نهایت بودجه البته قصد دارم بعد 980ti بخرم پس فعلا فک کنم همین کارت کافی باشه و اینکه به جز گیمینگ کاری دیگه ایهم هس اتوکد تری دیمکس چون بابام مهندس معماری هست اینا رو هم لازم دارم

ماوس و کیبورد اسپیکرو هدست و اینا رو دارم و اکه میشهپیشنهادتون x99 باشه ممنون میشم

درود دوست عزیز

چند پیشنهاد دارم.

اگر در آینده نزدیک قصد خرید کارت های اند دارید و فعلا یک گرافیک کار راه بنداز میخواید پیشنهاد میکنم بجای 960‎ ‎4g‏ کارت R9‎ ‎380x ‎4g or R9‎ ‎380‎ ‎4g‏ تهیه کنید یا با مبلقی بیشتر 970 بگیرید.

حتما" رم را 4 عددی بردارید چون از قابلیت چهار کانانه استفاده کنید و 16 گیگ بشه که بدرد هم گیم و هم کارای پدر گرامی میخوره.

ماوس و کیبور و اسپیکر رو زیاد روش هزینه نکنید و بصورت حظوری تهیه کنید بهتره.

کیس هم میتونید Green X3‎+‎ Viper‏ یا Deepcool Kendomen Ti‏ را بگیرید. ‎

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

چیه همه گیر دادن به 960 !!!

970 بگرید 960 دیگه دورانش  گذشته و ارزش خرید نداره .

لینک به دیدگاه

سلام

ميني که انتخاب کرديد زياده رويه. رم 8 توى بازى هاى اينده کم مياد.

گرافيک زير 970 نبنديد. پاور واسه اينده نگرى خوبه.

نظرم مين

lioncomputer.ir/product/7089/مادربرد+گیگابایت+X99-SLI/

گرافيک

http://lioncomputer.ir/product/6580/کارت+گرافیک+EVGA+GTX+970+FTW+ACX+2.0%2B/

و اگه پولت رسيد اين رمو بردار

http://lioncomputer.ir/product/6651/رم+جی+اسکیل+Ripjaws+V+16GB+8GBx2+2400Mhz+CL15+DDR4/

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید من فردا پس فردا می خوام سیستم زیر رو بخرم میخاستم اگه چیزی هست که تودخرید می تونه کمک منه بهم بگین و اینکه خودم میتونم سرهم کن یا بدم کسی برام ببنده چون قبلا دو سه تا سیستم بستم ولی نه در این حد

یه کیس هم تا ۳۰۰ تومن پیشنهاد بدین تا فعلا بزارمش توش

رم رو 16گیگ بردارید.

اگه میخواهید بعدا گرافیک قوی بردارید پیشنهاد میکنم فعلا یه مدل ارزون تر 960  یا 950 بردارید.

کیس رو Green X3+ Viper بردارید.

لینک به دیدگاه

به نظرم برای این بودجه GTX 960 خیلی کمه و مناسب نیست! مادربرد رو ارزون تر بردارید Gaming 5 همون مدل حدود 200 تومن ارزون تره, هارد رو Seagate Barracuda 1TB با همه اینا کارت گرافیک رو میشه GTX 970 G1 Gaming برداشت . البته اگه شما کنار گیم هم کارای رندرینگ و کار با برنامه های خیلی سنگین میکنید بهتره ازین سوکت بردارید وگرنه بهتره از 1151 انتخاب بشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...