رفتن به مطلب

كيس جديد گرین:Green z7 gladiator

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان

هی من گفتم خدایا این کیس چقدر آشناست  :)  بیچاره شدم تاپیک اخبار کیس ها رو زیرو رو کردم تا پست معرفیش رو پیدا کردم :D

پست  معرفی رو خودم زده بودم (پست 1085) 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=342&page=109

http://www.custompcreview.com/reviews/cyberpowerpc-zeus-evo-lightning-2000-se-gaming-pc-review/18539/2/

لینک به دیدگاه

سلام

میشه یکم توضیح بدین؟تعدادی از دوستان تو این فروم خریدن و راضی هم هستند،ایراد خاصی داشت که شما فروختید؟اون مستر پرو هم که همه سر دس میشکنن براش همچین اش دهنسوزی هم نیست که ششصدو خورده ای پول زور به دلال جماعت داد!تو اون بازه قیمتی کلی کیس خوب از انرمکس و کورس ایرهست که میشه خرید.هجوم خریداران هم اون دلال رو خوش اشتها تر میکنه،میشه جریان سیپیوهای i5 i7 اسکایلیک که 810ت و 1155ت بود ولی هرچی گرونتر شد،استقبال بیشتری ازش شد و نتیجش شد 965ت و 1488ت و حتی تا 1650ت هم رسیده بود!!!!!!!!!!!!!!و الان هم فقط بصورت باندل میفروشن!!!!!!!!!! همش تقصیر خودمونه که با استقبال از گرون فروشی باعث رشد اون میشیم.

سلام

کیفیت پایین بدنه.

اصلا انگار از بی کیفیت ترین نوع پلاستیک استفاده شده.

فن های بی کیفیت.

جای هارد ها خیلی خیلی بی کیفیت در حدی که جای هارد همین کیسی که الان دارم در مقابل X8 لوکس حساب میشه.

فیلتر هوای ها بی کیفیت مخصوصا برای پاورش.

من هم چند ماه اول که گرفته بودم فکر میکردم با کیفیت و خوب هست تا این که 4-5 تا کیس دیگه هم برای بعضی از افراد اسمبل کردم.

من خودم داشتم که دارم میگم.

تعدادی از دوستان شاید فقط کیس خودشون رو دیدن.

علی جان لپ کلام رو گفت

X8 فقط و فقط بزرگ و جادار هست وگرنه در مقابل کیس های خارجی حرفی برای گفتن نداره.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام

کیفیت پایین بدنه.

اصلا انگار از بی کیفیت ترین نوع پلاستیک استفاده شده.

فن های بی کیفیت.

جای هارد ها خیلی خیلی بی کیفیت در حدی که جای هارد همین کیسی که الان دارم در مقابل X8 لوکس حساب میشه.

فیلتر هوای ها بی کیفیت مخصوصا برای پاورش.

من هم چند ماه اول که گرفته بودم فکر میکردم با کیفیت و خوب هست تا این که 4-5 تا کیس دیگه هم برای بعضی از افراد اسمبل کردم.

من خودم داشتم که دارم میگم.

تعدادی از دوستان شاید فقط کیس خودشون رو دیدن.

علی جان لپ کلام رو گفت

X8 فقط و فقط بزرگ و جادار هست وگرنه در مقابل کیس های خارجی حرفی برای گفتن نداره.

مرثی

پس با این حساب باید به فکر 750d یا 760t باشم که نزدیک 200 تا 400 تومن از این گرونتره. 

لینک به دیدگاه

مرثی

پس با این حساب باید به فکر 750d یا 760t باشم که نزدیک 200 تا 400 تومن از این گرونتره. 

فقط Cooler master maker 5

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

اندازه خود x8خرجش کردم شاید به دلم بشینه از بی تجربه گی خریدم

اما کورسیر از 750d تا 780d داخلی یه حجم دارن اما از بیرون سیلقه مشتری مد نظر گرفتن یه 750 خریدم دو برابر هزینه کردم اما تا چندین سال خیال راحت جلو چشم استفاده میکنم نا گفته نماند تا بی نهایت امکان شخصی سازی یا همون مادینگ رو داره .این محدودیت تو کیس های شرکت گرین به وووفوور پیدا میشه مخصوصا این مدل z7 در بغل این کیس من و یاد درب اتوبوس میندازه (نظر شخصی )

Car20Pc.IR

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...