رفتن به مطلب

پاور یک روز خریدار شده گرین GP450A-UK سوخت.

ary
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

واقعا گرین گند زده با این پاورهاش :wacko:

سلام

جناب امیدوار از شما بعیده!

این دوست ما سهل انگاری کرده چه ربطی به گرین داره؟

ایشون قرار بود خودش بره جناب شعبانی هم به ایشون توصیه کرد نکرد؟

(حتما پاور نو بگیر مواظب باشی ریفری بهت ندن فاکتور رو ببر و یدونه که از جعبه در میارن بگیر در غیر اینصورت قبول نکن و با رده بالاترشون صحبت کن)

من پاور گرین خریدم مشکل داشت و گرافیک تصویر نمیداد رفتم گرین تست کرد گفت یکی بهت میدیم که سالم باشه گفتم نه یکی اکبند گفت نمیشه گفتم بگو بزرگترت بیاد یه اقای متشخص اومد توضیح دادم که پاور نو بوده و این مشکل رو داره یدونه اکبند دادن بهم که از همون ماه گارانتیش شروع شده بود

خوب الان کی مقصر هست ایشون یا گرین؟

خراب بودن پاور مساله ای هست که تو همه ی پاور های معروف دنیا اتفاق میفته ولی قضیه ایشون سهل انگاری هست

باید به پدر گرامیشون میگفتم که اگر یدونه اکبند ندادن نگیر

در کل من که از خدمات گرین تا الان راضی بودم و تا به حال مشکلی پیش نیومده

یاعلی

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

جناب امیدوار از شما بعیده!

این دوست ما سهل انگاری کرده چه ربطی به گرین داره؟

ایشون قرار بود خودش بره جناب شعبانی هم به ایشون توصیه کرد نکرد؟

(حتما پاور نو بگیر مواظب باشی ریفری بهت ندن فاکتور رو ببر و یدونه که از جعبه در میارن بگیر در غیر اینصورت قبول نکن و با رده بالاترشون صحبت کن)

من پاور گرین خریدم مشکل داشت و گرافیک تصویر نمیداد رفتم گرین تست کرد گفت یکی بهت میدیم که سالم باشه گفتم نه یکی اکبند گفت نمیشه گفتم بگو بزرگترت بیاد یه اقای متشخص اومد توضیح دادم که پاور نو بوده و این مشکل رو داره یدونه اکبند دادن بهم که از همون ماه گارانتیش شروع شده بود

خوب الان کی مقصر هست ایشون یا گرین؟

خراب بودن پاور مساله ای هست که تو همه ی پاور های معروف دنیا اتفاق میفته ولی قضیه ایشون سهل انگاری هست

باید به پدر گرامیشون میگفتم که اگر یدونه اکبند ندادن نگیر

در کل من که از خدمات گرین تا الان راضی بودم و تا به حال مشکلی پیش نیومده

یاعلی

به جناب نجفی :)

بنده اصلا در جریان نیستم که چی بوده.ولی بیشترین خرابی رو توی پاورها شرکت گرین ازآن خودش کرده

به گارانتیش کاری ندارم  از هر 10تا حداقل 2تا خرابی داره.ولی گارانتیش خوبه :D

لینک به دیدگاه

پاور رو بستم رو سیستم. راستش مشکله بخوام درش بیارم. ولی داره کار میکنه و مشکلی نداره. دوستان هم درست میگن باید خودم میبردم و پاپیچشون میشدم ولی نشد برم. ظهر هم زنگ زدم دفتر گارانتی و ئر این مورد باهاشون صحبت کردم گفت ما پاور نو جایگزین نمیدیم. برخورد سرد و بی تفاوتی هم داشتند. رفتار حرفه ای نداشتند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه ممکنه چند تا عکس از پاور قرار بدید.

اصولاً پاوری که قابل تعمیره، به مراجعه کنندش پس داده میشه؛ نه این که نگه دارن به یه نفر دیگه بدن.

متاسفانه گرین پاور ها رو تعمیر و به نفرات بعدی میده

به جناب نجفی :)

بنده اصلا در جریان نیستم که چی بوده.ولی بیشترین خرابی رو توی پاورها شرکت گرین ازآن خودش کرده

به گارانتیش کاری ندارم  از هر 10تا حداقل 2تا خرابی داره.ولی گارانتیش خوبه :D

کلا تو قطعات 7% برگشت استاندارد هست چون قطعه الکترونیکی هست من یه پاور رو سراغ داشتم که 40 تا نشان و هزار تا ریویو خوب داشت ما تا به برق زدیم ترکید حتی یک ثانیه هم کارنکرد این دلیل بر خراب بودن همه اون پاورا نیست

پاور رو بستم رو سیستم. راستش مشکله بخوام درش بیارم. ولی داره کار میکنه و مشکلی نداره. دوستان هم درست میگن باید خودم میبردم و پاپیچشون میشدم ولی نشد برم. ظهر هم زنگ زدم دفتر گارانتی و ئر این مورد باهاشون صحبت کردم گفت ما پاور نو جایگزین نمیدیم. برخورد سرد و بی تفاوتی هم داشتند. رفتار حرفه ای نداشتند.

خوب طبیعیه اول باید مشتری رو بپبچونند

مطمئن باش پاور شما کارکرد نداشته ولی معلوم نیست پاوری که شما الان گرفتی دست نفر قبلی چقدر کارکرده شما پول پاور نو رو دادی ولی یه پاور دست دو داری رو سیستمت میبندی  نکته آزار دهندش همینه

طبق گفته مسئولین گرین پاور تا قبل 3 ماه رو با پاور نو جایگزین میکنند بشرطی که شما این رو بدونی

لینک به دیدگاه

متاسفانه گرین پاور ها رو تعمیر و به نفرات بعدی میده

کلا تو قطعات 7% برگشت استاندارد هست چون قطعه الکترونیکی هست من یه پاور رو سراغ داشتم که 40 تا نشان و هزار تا ریویو خوب داشت ما تا به برق زدیم ترکید حتی یک ثانیه هم کارنکرد این دلیل بر خراب بودن همه اون پاورا نیست

خوب طبیعیه اول باید مشتری رو بپبچونند

مطمئن باش پاور شما کارکرد نداشته ولی معلوم نیست پاوری که شما الان گرفتی دست نفر قبلی چقدر کارکرده شما پول پاور نو رو دادی ولی یه پاور دست دو داری رو سیستمت میبندی  نکته آزار دهندش همینه

طبق گفته مسئولین گرین پاور تا قبل 3 ماه رو با پاور نو جایگزین میکنند بشرطی که شما این رو بدونی

درست میگی شما.

الان یک مشکل دیگه که متوجه شدم اینه که وقتی سیم پاور رو میکشم از برق و بعد وصل میکنم سیستم خودکار روشن میشه ایا این طبیعیه؟ بنظرم اینم مشکل داره اینم.

فردا خودم میرم شرکت گرین این پاور رو هم میبرم

ویرایش شده توسط cybersys
لینک به دیدگاه

درست میگی شما.

الان یک مشکل دیگه که متوجه شدم اینه که وقتی سیم پاور رو میکشم از برق و بعد وصل میکنم سیستم خودکار روشن میشه ایا این طبیعیه؟ بنظرم اینم مشکل داره اینم.

فردا خودم میرم شرکت گرین این پاور رو هم میبرم

داداش با پاور های گرین خیلی چیزا طبیعیه.

کامپیوتر من میام تو اتقا چراغ رو میزنم کیسم به من سلام میکنه و روشن میشه!!!!!!

اومدم به رفیقام گفتم که یه سیستم فوق حرفه ای رو کلیدامون بستم.

اگه بدونین گرین چه تکنولوژی هائی به کار میبره که هنوز علم بشر بهش نرسیده!!!!!!

تو هر پاوری یه اختراع و ثبت جدید از دستشون در رفته!

لینک به دیدگاه

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

اول از همه از این اتفاق نارحت شدم اما ذکرچند نکته بد نیست .

این اتفاق امکان داره که حتی برای پاورهای معتبرترین شرکتها هم اتفاق بیفته در واقع این که کیفیت پاورهای یک شرکت زیاده به این معنیه که درصد خرابی درشون کمتر و این که در موقع آسیب دیدن به قطعات دیگه آسیب نزنن نه این که کلا خراب نشن . در مورد درصد خرابی ، پاورهای شرکت گرین از شرکتهای متفرقه خیلی بهتره اما با شرکتهای حرفه ای هنوز فاصله داره ، البته وضعش در آسیب نرساندن به سیستم بهتره و فاصله کمتری با شرکتهای مطرح داره ( به نظر من دومی مهمتره چون هزینه آسیب دیدن کل سیستم بسیار زیاده )

در مورد گارانتی ، گرچه گارانتی گرین با شرکتهای مطرح جهانی فاصله داره اما به شدت از سایر شرکتهای گارانتی کننده در ایران بهتره چون محصولات خودش رو گارانتی میکنه و بازار پر از رقیب هست .

در مورد مشکلاتی مثل روشن شدن خود به خود سیستم و .... به شخصه با این مشکل زیاد روبه رو شدم و هرچه پاور بی کیفیت تر باشه بیشتر این موضوع به چشم میاد . این موضوع در پاورهای جدید گرین خیلی کمتر شده و انشاالله کمتر هم میشه .

پاور رو به قلب سیستم تشبیه میکنن ، سعی کنید که همیشه از بهترین ها برای پاور استفاده کنید !

سخن آخر هم این که درسته که شما یک تجربه تلخ از گرین داشتید اما اتفاقی که برای شما افتاد واقعا یک اتفاق بوده ( منظورم اینه که برای هر 1000 نفر یا بیشتر یک همچین مشکلی به وجود میاد اکثرا از گرین راضی هستند و بازهم از گرین خرید میکنن گرچه خود من انرمکس رو ترجیح میدم ! )

لینک به دیدگاه

خب طبیعه منم یه کیبرد 200K خریدم آک یه کلیداش شکسته بود زنگ زدم میگه شما گارانتی بشه تعمیر میکنیم

فردا زنگ بزنم فش کش کنم حداقل دلم خنک بشه

:-?

نظرتون چیه ؟

لینک به دیدگاه

اتفاقا اگه داری بده دادا... این پر شده اند فقط 100 گیگ خالی دارم !!

ببخشید ولی با اون گرافیک چه جوری 4 ترا گیم دارید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. من امروز صبح با پدرم رفتیم گرین. با کش و قوس و بحث کردن، پاور با یک اکبند پک سلیفون شده تعویض شد. اولش قبول نمیکرد. بهانه جویی میکرد که چرا پیچ و دفترچه راهنما و بست پلاستیکی همراهش نیست! یا اینکه میگفت تو سایت نوشتیم تعویض با کارکرده. درصورتیکه تو سایت صریحا ذکر شده گارانتی تعویض "درمراکز پخش". یعنی نیازی به مراجعه به گارانتی نیست. گارانتیش 36 ماه نیست و 2 سال و 5 ماه است. مثل پاور قبلی. دیگه گیر ندادم و فقط میخواستم هرچه زودتر از اونجا بیام بیرون. تازه این گارانتیی است که ازش تعریف میکنند. وای به حال شرکتهای گمنام تر.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. من امروز صبح با پدرم رفتیم گرین. با کش و قوس و بحث کردن، پاور با یک اکبند پک سلیفون شده تعویض شد. اولش قبول نمیکرد. بهانه جویی میکرد که چرا پیچ و دفترچه راهنما و بست پلاستیکی همراهش نیست! یا اینکه میگفت تو سایت نوشتیم تعویض با کارکرده. درصورتیکه تو سایت صریحا ذکر شده گارانتی تعویض "درمراکز پخش". یعنی نیازی به مراجعه به گارانتی نیست. گارانتیش 36 ماه نیست و 2 سال و 5 ماه است. مثل پاور قبلی. دیگه گیر ندادم و فقط میخواستم هرچه زودتر از اونجا بیام بیرون. تازه این گارانتیی است که ازش تعریف میکنند. وای به حال شرکتهای گمنام تر.

خوشبختانه شما تونستید به نتیجه ی دلخواه برسید و امیدوارم از این اتفاقها دیگه واستون نیفته

اکثر گارانتی کننده ها معمولا از روش بامبول استفاده میکنند و اگر مشتری سر در نیاره  بدون شک  حقش پایمال میشه 

ویرایش شده توسط mx7
لینک به دیدگاه

ای بابا این قطعات الکترونیکی کامپیوتر و لپ تاپ خدایی وقتی خراب بشن دیگه کارت تمومه. من هم یدونه پاور گرین 550 گلد یو کی خریدم دقیقا همون روز که پخش شد شاید اولین نفر من گرفته باشم ولی خداروشکر الان بعد 8 ماه بدون مشکل داره کار میکنه ایشالا که تا 8 سال همینجوری باشه :)

لینک به دیدگاه

سلام

دیدی شد

کار نشد نداره فقط باید از حقوق خودت اطلاع داشته باشی و دفاع کنی

حق بدید که بهانه بیارن ولی همین که قبول کردن خودش نشون میده به یه جای بند هستن

امیدوارم بقیه دوستان این اشتباه رو تکرار نکنن

یاعلی

ویرایش شده توسط Alinajafi_q
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیارعالی این حق شما بود و کسی که این حق رو باید میگرفت خود شما بودین من تو صیه کرده بودم خوشبختانه حل شد

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بنده همین الان این تاپیک رو دیدم .

اول ممنونم از دوست خوبمون که از ما خرید کردن و افتخار دادن @};-

ولی یک مسئله ای الان دیدم که خیلی برام جای تعجب و شگفتی بوده .

دوست گلم جمله پایین یکی از قوانین ضمانت کالا بعد از خرید از لیون کامپیوتر هستش :

در صورتیکه کالای خریداری شده ایراد فنی داشت:

ایراد فنی باید طی 7 روز به لیون کامپیوتر اطلاع داده شود.

این خدمت ایراد های ظاهری ، شکستگی و خط و خش هایی که در صورت استفاده نادرست کاربر ایجاد شده است را شامل نمی شود.

مسئولین فنی ظرف مدت 72 ساعت از دریافت کالا به بررسی ایراد پرداخته و در صورت تایید کارشناس کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

اقلام زیر شامل این بند نمی شوند:

هارددیسک اینترنال ، درایو نوری (سی دی رایتر،دی وی دی رایتر،بلو ری رایتر)،پرینتر،اسکنر،کارتریج ، CPU اینتل،پیکسل سوخته ی مانیتور تا 3 پیکسل ، سوکت مادربردهای اینتل که آسیب ظاهری دیده اند

این اقلام توسط خود مشتری باید به گارانتی ارسال شود

مطلب اینجاست وقتی کسی حضوری میاد معمولا کالایی رو که بتونیم سریعا تست کنیم حتما براش تست میکنیم ( یعنی یه سری از کالاها رو نمیتونیم چنین کاری رو انجام بدیم چون نیازه حتما توسط  کارشناسان اصلی و ایزارهای حرفه ای تر  تست بشه )    و بعد از رویت مشکل درجا براش تعویض میشه .

و نمیدونم که چرا این دوستمون از این مسئله استفاده نکردن . چون نیازی نبود برید گارانتی گرین وقتی چنین خدماتی رو خود لیون داره

با این حال خوشحالم که مشکلتون رفع شد .

لینک به دیدگاه

من میام تو اتاق چراغا رو روشن میکنم مانیتورم یه لحظه روشن و خاموش میشه :D 

این به چی ربط داره؟

لینک به دیدگاه

من میام تو اتاق چراغا رو روشن میکنم مانیتورم یه لحظه روشن و خاموش میشه :D

این به چی ربط داره؟

احتمالا اداپتورشو گرین زده :D

لینک به دیدگاه

احتمالا اداپتورشو گرین زده :D

نه جدی

مشکل از چی میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه

معمولا بخاطر نوسان برق فيوز هاش ميسوزن كه البته خودتم مي توني عوض كني اما اگر گارانتي داشته باشه كه خوب بهتره ببري گارانتي.

لینک به دیدگاه

معمولا بخاطر نوسان برق فيوز هاش ميسوزن كه البته خودتم مي توني عوض كني اما اگر گارانتي داشته باشه كه خوب بهتره ببري گارانتي.

من؟ :eek:

لینک به دیدگاه

سلام

دیدی شد

کار نشد نداره فقط باید از حقوق خودت اطلاع داشته باشی و دفاع کنی

حق بدید که بهانه بیارن ولی همین که قبول کردن خودش نشون میده به یه جای بند هستن

امیدوارم بقیه دوستان این اشتباه رو تکرار نکنن

یاعلی

درست میگید شما. ولی باید همون بار اول وقتی پدرم رفت تعویضش میکردند. یک مورد دیگه هم اضافه کنم قبل از اینکه خودم برم گارانتی یک ایمیل به گارانتی گرین زدم و در اینباره توضیح کوناهی دادم. اینکه پاور آک سوخته و بجاش دست دوم بهم دادند. انتظار نداشتم جوابی بگیرم. ولی دیروز دیدم جواب دادند و منو به آقای اربابون داخلی ۱۱۲ (تلفن 88170017) ارجاع دادند. منتها چون پاور تعویض شده بود دیگه تماس نگرفتم. حالا شمارشو گذاشتم شاید بدرد کسی خورد.

بسیارعالی این حق شما بود و کسی که این حق رو باید میگرفت خود شما بودین من تو صیه کرده بودم خوشبختانه حل شد

درسته با تشکر از شما.

درود دوستان گلم

بنده همین الان این تاپیک رو دیدم .

اول ممنونم از دوست خوبمون که از ما خرید کردن و افتخار دادن @};-

ولی یک مسئله ای الان دیدم که خیلی برام جای تعجب و شگفتی بوده .

دوست گلم جمله پایین یکی از قوانین ضمانت کالا بعد از خرید از لیون کامپیوتر هستش :

مطلب اینجاست وقتی کسی حضوری میاد معمولا کالایی رو که بتونیم سریعا تست کنیم حتما براش تست میکنیم ( یعنی یه سری از کالاها رو نمیتونیم چنین کاری رو انجام بدیم چون نیازه حتما توسط  کارشناسان اصلی و ایزارهای حرفه ای تر  تست بشه )    و بعد از رویت مشکل درجا براش تعویض میشه .

و نمیدونم که چرا این دوستمون از این مسئله استفاده نکردن . چون نیازی نبود برید گارانتی گرین وقتی چنین خدماتی رو خود لیون داره

با این حال خوشحالم که مشکلتون رفع شد .

با تشکر از شما. من اگر میدونستم که مستقیم برام تعویضش میکنید حتما به شما مراجعه میکردم. فکرمیکردم  شما پاور رو میبرید گارانتی. 

فقط  انتقادی که داشتم اینه که پاوری فروختید که از ۳ سال و یک ماه، ۲ سال و ۵ ماه گارانتیش اومده. هرچند که پاوری هم که گارانتی داد همینطوری است.

با سپاس از همه دوستان که همدردی کردند و راهنمایی نمودند.

ویرایش شده توسط ary
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. دوستان. من دیروز این پاور رو از لیون خریدم. 15 دقیقه پیش داشتم بنچمارک Unigine Heaven/Valley   رو تست میکردم. کنسلش کردم و  رفتم اتاق دیگه. بعد از 5 دقیقه برگشتم دیدم سیستم خاموش شده.دیگه روشن نشد. روی مادربورد دیگه هم تست کردم جواب نداد. فقط خدا کنه به قطعات اسیب نرسونده باشه. فردا میبرمش گارانتی ولی اصلا خوشم نیومد. 90 هزار تومن بیشتر دادم تا مثلا  پاور گیگابایت رونخرم ولی اینطوری شد. 

انشاالله به قطعات دیگه اسیب نمیرسه ببر گارانتی آکبندش رو میدن

لینک به دیدگاه

انشاالله به قطعات دیگه اسیب نمیرسه ببر گارانتی آکبندش رو میدن

نه آسیبی نزد. بعد از ۲ بار مراجعه به گارانتی با مقداری کش و قوس پاور با آک عوض شد. ولی نکته ای که برام جالب بود مورد مشابه من بود که در تاپیک  عکس سیستمهای اسمبل شده توسط لیون کامپیوتر  دیدم و پاور تازه خریداری شده GP650A-UK سوخته بود. مثل اینکه سری uk اونقدرها هم که ازشون تعریف میشه کیفیت ندارند.

سلام
این تاپیک جای این حرفا نیست و نمی خوام نظمش رو بهم بزنم اما پاور من GREEN GP650A-UK 80Plus Gold PSU بود و هیچ کار خاصی هم با سیستم نکردم
حتی سیستمم همه چیزش رو درست ندیدم و تست هم نکردم که بخوام توضیح بدم
نهایتش یک نصف روز سیستم من روشن بود داشتم باهاش بازی میکردم که یکدفعه برق خونه رفت
رفتم فیوز چک کنم دیدم پریده! زدمش بالا ولی بالا نمی موند فهمیدم یک چیزی اتصالی داره تویه خونه!
اومدم کامپیوتر رو کلا از برق کشیدم فیوز اوکی شد اولش فکر میکردم شاید از مانیتور یا اسپیکر ها باشه اما با نهایت ناباوری دیدم از کیس :( :( :( :(
تا کلید 0-1 پشت پاور رو میزدم رو 1 فیوز میپرید
مطمئن هستم نوسان برق نبوده تویه این همه سال که کامپیوتر داشتم هیچ وقت اینجوری نشده تازه اگه نوسان برق میبود باید یخچال و بقیه وسایل هم یک چیزیشون میشد
منکه نمی دونم مشکل از چیه و اطلاعات سخت افزاریم بالا نیست و وسیله ای هم برای تست کردن قطعات ندارم اینکه میگم نوسان برق بوده هم حرف جناب معتمدی هست که راهنمایی کردن بنده رو
پاور بردم نمایندگی ازم گرفت حالا دیگه خدا می دونه چی بشه تازه وقتی هم که تست کرد گفت پاور مشکل داره و روشن نمیشه ولی فیوز رو نمی پورنه!!!!!!!
بعدش هم متوجه شدم یک تیکه آهن خیلی کوچک مثل خال لحیم کف کیسم افتاده و تکون میخوره نمی دونم شاید از تویه پاور افتاده تو کیس چون من مادربرد و بقیه قطعات رو چک کردم هیچ کدوم از نظر فیزیکی عیبی ندارن تازه موقع خاموش شدن هم کامپیوتر من هیچ جرقه یا صدایی نداد و خیلی عادی خاموش شد انگار یکدفعه از برق کشیدی :wacko:
خلاصه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی حالم گرفته شد اصلا انگار ما شانس داشتن یک چیز خوب رو نداریم تویه این زندگی
از مدیر انجمن هم خیلی معذرت می خوام که اینجا پستی گذاشتم که به تاپیک ربطی نداره

لینک پست: http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=2355&p=512396

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاورهای جدید گرین فکر کنم کیفیت قبل رو ندارن

چند روز پیش مغازه دوستم بودم داشت سیستم اسمبل میکرد پاور 330 گرین رو آکبند از کارتنش در اورد زد به سیستم ولی هر کاری کردیم روشن نشد

بعد از تعویض پاور سیستم بالا امد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...