رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک لپ تاپ از نوع MXM II

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز،

میخواستم بدانم آیا فردی هست که کارت گرافیک لپ تاپ مدل MXM II (یا همان MXM Type 2) برای فروش داشته باشد (دست دوم - سالم)؟

فرقی نمیکند با چیپ ست ATI باشد یا NVIDIA...

مهم حافظه اختصاصی آن است که ترجیحاً 256 یا 512 مگابایت یا 1 گیگابایت و از نوع DDR2 یا DDR3 باشد (اولویت با DDR3 است).

اولویت اصلی من با کارت گرافیک لپ تاپ های ACER است اما این موضوع نیز زیاد مهم نمیباشد و چنانچه از لپ تاپ های دیگر هم باشد (حتما از نوع MXM II) قابل بررسی است...

من فروشگاه های تعمیر لپ تاپ را بسیار جستجو نمودم اما متأسفانه خیلی از آنها حتی نمیدانند این کارت گرافیک اصلا چیست و چه شکلی دارد !!!

قطعا در لپ تاپ های قدیمی که مشکل دار هستند و دارای برد گرافیک MXM II هستند این مدل کارت های گرافیک یافت میشود و ممکن است سالم باشد اما متأسفانه تعمیرگاه های لپ تاپ احتمالا نمیدانند اصلا چنین قطعه ای درون لپ تاپ های قدیمی ممکن است وجود داشته باشد زیرا با شنیدن نام آن به طرز عجیبی واکنش نشان میدهند و ابراز بی اطلاعی میکنند!!! 

لطفاً اگر چنین کارت گرافیکی را برای فروش در اختیار دارید به بنده اطلاع دهید... 

با تشکر از توجه شما...

لینک به دیدگاه

درود

من چندین ساله کارم تعمیرات لپتاپ و فروش قطعات هست ..

اگر اشتباه نکنم منظور شما از این کارتهاییه که از روی برد جدا میشه .. مثل رم های DDR2 و DDR3 وسطش یه شیار داره..

شاید بتونم به جرات بگم نگرد نیست !  :-?

اگرم باشه باید بری زیر همکف پاساژ ایران .. یادمه اونجا یکی دوتا عتیقه فروش بود !

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

درود

من چندین ساله کارم تعمیرات لپتاپ و فروش قطعات هست ..

اگر اشتباه نکنم منظور شما از این کارتهاییه که از روی برد جدا میشه .. مثل رم های DDR2 و DDR3 وسطش یه شیار داره..

شاید بتونم به جرات بگم نگرد نیست !  :-?

اگرم باشه باید بری زیر همکف پاساژ ایران .. یادمه اونجا یکی دوتا عتیقه فروش بود !

سلام دوست عزیز،

از راهنمایی شما واقعاً ممنون و متشکرم...

بله دقیقا منظورم همان مدل کارت گرافیک لپ تاپ است. در تصویر زیر نمونه ای از این مدل کارت ها (MXM II) را مشاهده میکنید (مدل شیار پایین آن نمایانگر MXM Type 2 است):

s-l300.jpg

من طبقه زیرین پاساژ ایران و همچنین طبقات دوم به بعد بازار رضا و خیلی از جاهای دیگر را جستجو کردم اما متأسفانه همانطور که شما فرمودید نبود که نبود! همانطور که گفتم خیلی ها اصلا نمیدانند این کارت گرافیک چیست و چه شکلی دارد!!!

اصلا انگار چنین چیزی اینجا وجود ندارد!!! در صورتی که در سایت هایی مثل ebay و aliexpress و ... پر است از این موارد برای فروش! جالب اینجاست که حتی محصول نو هم پیدا میشود !!!

گویا چاره تنها این است که دست به دامان افرادی شویم که از این سایت های خارجی خرید میکنند!

من تعجب میکنم از اینکه چطور درون انبوهی از لپ تاپ های مشکل دار که در فروشگاه های تعمیر لپ تاپ روی همدیگر سوار شده اند و در حال خاک خوردن هستند اصلا چنین چیزی یافت نمیشود !!! 

در هر صورت شما که در این کار هستید، بسیار ممنون میشوم اگر یک زمانی به چنین کارت گرافیکی درون یکی از لپ تاپ های قدیمی برخورد کردید حتما حتما به بنده اطلاع دهید، زیرا واقعا به آن نیاز دارم...

باز هم از توجه شما بسیار بسیار ممنون و متشکرم...

در پناه حق باشید. 

لینک به دیدگاه

سلام داداش

چند وقت پیش توی سایت ایسام یه نمونه از همین دیدم.فقط باید بگردی تا پیداش کنی @};-

لینک به دیدگاه

سلام داداش

چند وقت پیش توی سایت ایسام یه نمونه از همین دیدم.فقط باید بگردی تا پیداش کنی @};-

سلام دوست عزیز،

از توجه شما بسیار ممنونم...

من چندین بار وب سایت ایسام را بررسی نموده ام زیرا در آن بسیاری از قطعات لپ تاپ به راحتی پیدا میشود...

اما متأسفانه هیچ نشانی از کارت گرافیک MXM II نیافتم!!!

من حتی موفق شدم تمامی قطعات لپ تاپ Acer Aspire 5920G را به صورت مجزا در آن وب سایت بیابم اما متأسفانه از بدشانسی بنده فقط کارت گرافیک آن بود که سوخته بود و فروشنده بقیه قطعات لپ تاپ را برای فروش ارائه کرده بود !!!

من باز هم بررسی میکنم، اما ممنون میشوم اگر موفق شدید آن لینک خاص را بیابید حتما به بنده نیز اطلاع دهید...

باز هم از توجه شما سپاسگزارم @};- ...

ویرایش شده توسط MclarenF1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...