رفتن به مطلب

چه جوری ویندوز 10 رو اپدیت کنم

eli-ss
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من دقیقا نمیدونم چه ورژنی از ویندوز 10 رو دارم و اینکه از خود ویندوز اپدیتش خیلی واسه ی من کنده باید از اینترنت دانلود کنم کسی میتونه راهنمایی کنه چه جوری و از چه سایتی اپدیت ها رو دانلود کنم و چه جوری نصب کنم . اینم بگم من اس اس دارم و تا حالا روش ویندوز نصب یا اپگرید نکردم و ویندوز رو لیون برام نصب کرده بود.

لینک به دیدگاه

با نرم افزار WHDownloader آپدیت ها رو میتونی دانلود کنی

لینک به دیدگاه

تو run دستور winver رو بنویسید ورژن ویندوز رو بهتون نمایش میده

منم میخوام آپدیت کنم.میترسم وسط دانلود قطع بشه و ویندوز مشکل دار بشه

وندوز10 ورژن 10240 دارم.به نظرتون برای آپدیت به آخرین ورژن چقدر دانلود میکنه؟چون من شبانه دانلود میکنم و هر شب حدود 2.5 میشه دانلود کرد

بعدشم با خود ویندوز آپدیت کنم بهتره یا روش دیگه ای هست ؟

لینک به دیدگاه

ویتدوز من build 10240 هست اینترپرایس کسی میدونه جه کار باید بکنیم بدای دانلود اپدیت

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

چون حجم اپدیتهای ویندوز 10 معمولا بین 500 تا 3 گیگ هستش بهتره نسخه ی جدیدشو ورژن entrprice رو دانلود کنی و نصب کنی

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

چون حجم اپدیتهای ویندوز 10 معمولا بین 500 تا 3 گیگ هستش بهتره نسخه ی جدیدشو ورژن entrprice رو دانلود کنی و نصب کنی

خب از کجا بدونیم نسخه ای که از سایت دان میکنیم جدید تر است ؟!!
لینک به دیدگاه

تو run دستور winver رو بنویسید ورژن ویندوز رو بهتون نمایش میده

منم میخوام آپدیت کنم.میترسم وسط دانلود قطع بشه و ویندوز مشکل دار بشه

وندوز10 ورژن 10240 دارم.به نظرتون برای آپدیت به آخرین ورژن چقدر دانلود میکنه؟چون من شبانه دانلود میکنم و هر شب حدود 2.5 میشه دانلود کرد

بعدشم با خود ویندوز آپدیت کنم بهتره یا روش دیگه ای هست ؟

یوسف گیان برو از سایت p30download نسخه انترپرایز یا پرو با توجه به ویندوز الانت رو دانلود کن.بعد اون رو از طریق برنامه rufus رو یک فلاش بزار و از تو خود ویندوز شروع به آپدیت کن.باور کن من اولش خیال میکردم این روش جواب نمیده اما هم تمام برنامه ها و بازی ها و فایل هام سرجاش موند هم کرک ویندوز هم تمام تنظیمات و کلا همه چی .به راحتی به آخرین ورژن 10586 آپدیت شد.

لینک به دیدگاه

یوسف گیان برو از سایت p30download نسخه انترپرایز یا پرو با توجه به ویندوز الانت رو دانلود کن.بعد اون رو از طریق برنامه rufus رو یک فلاش بزار و از تو خود ویندوز شروع به آپدیت کن.باور کن من اولش خیال میکردم این روش جواب نمیده اما هم تمام برنامه ها و بازی ها و فایل هام سرجاش موند هم کرک ویندوز هم تمام تنظیمات و کلا همه چی .به راحتی به آخرین ورژن 10586 آپدیت شد.

میشه دقیق تر بگی فایل ایمیج ویندوز جدید رو با روفوس بوت کنیم اما توی ویندوز اجراش کنیم ؟! بعد کدوم قسمت رو بزنیم
لینک به دیدگاه

سلام داداش

حتما تست میکنم

دس خوش

-------------------------

ویرایش

-------------------------

راستی اگه فایل ایمیج دانلود شده رو باز کنم و از همونجا آپدیت کنم نمیشه؟حتما باید با rufus انجام بشه؟

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

من فایل ایمیج رو رایت کردم رو دی وی دی الان یکی بیاد راهنمایی درست بکنه چه گزینه ای رو باید انتخاب کنیم. وگرنه هر کسی میدونه با نصب ویندوز جدیوتر اپدیت میشه..لطف کنید راهنمایی کامل انجام بدین یا اجازه بدین بقیه این کار رو بکنند

لینک به دیدگاه

دوستانی که میخوان از نسخه 10240 برن 10586 همون طور که دوستان گفتن فایل ISO ویندوز 10586 رو دانلود و ویندوز رو آپگرید کنید فقط حتما یادتون باشه قبل از آپگرید از ویندوز نسخه پشتیبان بگیرید

نیازی به رایت ایمیج نیست بعد از دانلود  setup.exe رو اجرا و ویندوز رو آپگرید کنید (گزینه هاش رو یادم نیست چی بود ولی ساده است)

لینک به دیدگاه

دوستانی که میخوان از نسخه 10240 برن 10586 همون طور که دوستان گفتن فایل ISO ویندوز 10586 رو دانلود و ویندوز رو آپگرید کنید فقط حتما یادتون باشه قبل از آپگرید از ویندوز نسخه پشتیبان بگیرید

نیازی به رایت ایمیج نیست بعد از دانلود  setup.exe رو اجرا و ویندوز رو آپگرید کنید (گزینه هاش رو یادم نیست چی بود ولی ساده است)

یعنی فایل iso دانلود شده رو باز کنیم و از اونجا setup.exe رو اجرا کنیم

اینجوری میشه یا نه؟حتما باید رو فلش باشه

لینک به دیدگاه

باید رو فلش بریزید البته نه همین جوری کپی پیست کنی.باید از طریق نرم افزار روفوس یا نرم افزارهای دیگه فلاشت رو بوتیبل کنی با اون ایمیج دریافتی
لینک به دیدگاه

نه نمیخواد روی فلش بریزی

من خودم با winrar فایل ایزو رو extract کردم بعد روی setup کلیک کردم و ...

لینک به دیدگاه

من فایل ایمیج رو رایت کردم و راحل نصب رفتم گزینه ول زده اپدیت دانلود اون رو میزنی بعدشم کیپ یور فایلی بعد میره تو حالت چک کردن اپدیت های موجود روی دیسک و بعد نصب میکنه و چند باری ریستارت میشه خاموش نکنید تا کاراش انجام بشه به همین اسونی

لینک به دیدگاه

خب خوشبختانه بدون مشکل آپدیت شد

نیازی به رایت یا ساخت فلش بوتیبل نیست.

آخرین ورژن رو دانلود کردم و از فایل setup داخل دیسک نصبش کردم

l48qxij7k9huhof6j88q.png

لینک به دیدگاه

خب خوشبختانه بدون مشکل آپدیت شد

نیازی به رایت یا ساخت فلش بوتیبل نیست.

آخرین ورژن رو دانلود کردم و از فایل setup داخل دیسک نصبش کردم

l48qxij7k9huhof6j88q.png

خب اخر 1 زمانی ممکنه نیاز بشه این دی وی دی من بهتر دونستم داشته باشمش. راستی ورژن من اینه فکر گنم 1 پویت کوچیک نیاز داره مال شما

10586.36

لینک به دیدگاه

خب اخر 1 زمانی ممکنه نیاز بشه این دی وی دی من بهتر دونستم داشته باشمش. راستی ورژن من اینه فکر گنم 1 پویت کوچیک نیاز داره مال شما

10586.36

اره اونم لازمه

مشکلی نیست .فعلا آپدیت نمیکنم.این همه آپدیت لازم نداره

چند ماه دیگه

لینک به دیدگاه

آقا یه چیزی

پوشه Windows.old تو درایو C ایجاد شده و حجمش یکم کمتر از پوشه Windows هست.به نظرتون حذفش کنم؟

مشکلی پیش نمیاره؟

2aquy3z3u4nwy2nlaqdm.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آقا یه چیزی

پوشه Windows.old تو درایو C ایجاد شده و حجمش یکم کمتر از پوشه Windows هست.به نظرتون حذفش کنم؟

مشکلی پیش نمیاره؟

2aquy3z3u4nwy2nlaqdm.png

در صورتی که جواب گرفتین من هم در جریان بزارید با تشکر
لینک به دیدگاه

در صورتی که جواب گرفتین من هم در جریان بزارید با تشکر

جواب در مورد چی؟

اگه منظورتون آپدیته که آپدیت کردم همون موقع

اگه منظورتون حذف این پوشه س ، اونم همون موقع حذف کردم :D

لینک به دیدگاه

در مورد حذف پوشه old windows و اینکه جرا ساخته شد .. منم همزمان با شما اپدیت زدم به همون ورژن اما مشکلی نبود دوست دادم علت رو بدونم تا در اینده مرتکب اشتباه نشم

لینک به دیدگاه

در مورد حذف پوشه old windows و اینکه جرا ساخته شد .. منم همزمان با شما اپدیت زدم به همون ورژن اما مشکلی نبود دوست دادم علت رو بدونم تا در اینده مرتکب اشتباه نشم

به نظرم موقع آپدیت ، یه بار دیگه آخرین نسخه ویندوز نصب میشه و برنامه ها و فایلها به ویندوز جدید انتقال پیدا میکنه

و پوشه ویندوز قبلی رو با این اسم میزاره که اگه فایلی داشتی اونجا بتونی ازش بکاپ بگیری

موقع آپدیت هم خیلی طول کشید و به نظرم واسه همین بوده

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنند که بعد از آپدیت به هیچ وجه اون فولدر old windows رو به صورت دستی پاک نکنند.باید برید تو properties درایو c و از اونجا رو disk cleanup کلیک کنید و بعدش هم رو system cleanup خودش اون پوشه رو شناسایی میکنه و با اطمینان از اونجا پاک کنید تا حجم درایوتون بیخودی پر نشه.اون پوشه old windows برا کسانی هست که مثلا بعد از update پشیمون میشن و میخوان برگردن رو نسخه قبل آپدیت

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنند که بعد از آپدیت به هیچ وجه اون فولدر old windows رو به صورت دستی پاک نکنند.باید برید تو properties درایو c و از اونجا رو disk cleanup کلیک کنید و بعدش هم رو system cleanup خودش اون پوشه رو شناسایی میکنه و با اطمینان از اونجا پاک کنید تا حجم درایوتون بیخودی پر نشه.اون پوشه old windows برا کسانی هست که مثلا بعد از update پشیمون میشن و میخوان برگردن رو نسخه قبل آپدیت

بله باید با disk cleanup حذف بشه

همینجوری حذف نمیشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...