رفتن به مطلب

4تراتدوین

h.davoudi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت تمام دوستان

دوستان نیاز به خرید هارد 4 ترابایت دارم. سرعت بالا بودن هارد بسیار مهم هست بنابراین انتخاب ها به هاردهای 7200RPM محدود میشه.

به نظر شما این مورد http://www.digikala.com/Product/DKP-59463/Seagate-Surveillance-ST4000VX000-Internal-Hard-Drive-4TB/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%AF%D9%8A%D8%B3%DA%A9-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D9%8A%DA%AF%D9%8A%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%8A-Surveillance-%D9%85%D8%AF%D9%84-ST4000VX000-%D8%B8%D8%B1%D9%81%D9%8A%D8%AA-4-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AA برای کاربرد "تدوین" گذینه مناسبی هست؟

ویرایش شده توسط h.davoudi
لینک به دیدگاه

SSD داری?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

اس اس دی ندارم.

به این دلیل که حجم بالا نیاز دارم ( همین الان 6 ترابایت - (2 تا هارد 3 ترابایت سیگیت باراکودا) و میخوام این هارد 4 ترابایت رو جایگزین یکی از این 3 ترابایتی های فعلی بکنم) اما موردی که هست سیگیت باراکودای 4 ترابایتی 7200RPM نیست.

پس تنها گزینه ای که میمونه همون هاردی هست که تو پست اول لینک دادم...

نظر دوستان چیه؟

ویرایش شده توسط h.davoudi
لینک به دیدگاه

نظر من اینه که اول یه SSD بخر بعد هارد

تا 30_40% سرعت رندرو میبره بالا

مشخصات دقیق سیستمتون چیه?(برا اطلاعات عمومی خودم)

لینک به دیدگاه

نظر من اینه که اول یه SSD بخر بعد هارد

تا 30_40% سرعت رندرو میبره بالا

مشخصات دقیق سیستمتون چیه?(برا اطلاعات عمومی خودم)

اس اس دی خیلی خوبه اما...

فضای کم در مقابل بهای زیاد هست که با شرایط من جور نیست.

با قیمت یک اس اس دی 450GB (خوب) میشه یک هارد 3 ترابایتی (عالی) گرفت!  درسته سرعت اس اس دی بیشتره اما نسبت سرعت به قیمت به نظرم به هم نمیچربه.

مشخصات سیستم  :

(msi - X79A-GD45 (8D

Intel® Core™ i7-3820

corsair vengeance 4GB DDR3 2133 MHz *4

msi - N660Ti PE 2GD5/OC

green - GP850B-OC

Seagate Barracuda - 3TB *2

لینک به دیدگاه

9 ترابایت هارد:||||

ماشالله ظرفیت

میگم با این سیستم راحت تدوین و رندر میکنید?

لینک به دیدگاه

9 ترابایت هارد :||||

ماشالله ظرفیت

میگم با این سیستم راحت تدوین و رندر میکنید?

فعلا که 6 ترابایت هست.

سیستم هم خوبه ، بد نیست.

لینک به دیدگاه

شما یه هارد SSD بخرید،فایلتون رو بریزید روش کار تدوین فایلتون رو انجام بدید و بعد فایل تدوین شده رو بریزید توی آرشیوتون.اگه الان هم هاردای آرشیوتون جا ندارن دیگه به نظر من به جای اون یه SSD 250 گیگ سامسونگ 319 تومنه و یه هارد 2 ترا Blue بردارید جمعش می شه 579 تومن.((روی SSD تون به عنوان آرشیو حساب نکنید))اگه کلا نمی خوایید SSD بردارید بازم اون هارد رو من پیشنهاد نمیدم چون اون هارد مال دوربین های مداربسته هستش یا یه هارد 4 ترا Blue بردارید یا یه 2 ترا Black (حدود 500 تومن هر کدوم)سرعت Black بیشتره اما قیمتش نسبت به حجمش هم همینطور. یا اینکه 2 تا 3 ترا Seagate Barracuda بردارید به 650-660 تومن.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

شما یه هارد SSD بخرید،فایلتون رو بریزید روش کار تدوین فایلتون رو انجام بدید و بعد فایل تدوین شده رو بریزید توی آرشیوتون.اگه الان هم هاردای آرشیوتون جا ندارن دیگه به نظر من به جای اون یه SSD 250 گیگ سامسونگ 319 تومنه و یه هارد 2 ترا Blue بردارید جمعش می شه 579 تومن.((روی SSD تون به عنوان آرشیو حساب نکنید))اگه کلا نمی خوایید SSD بردارید بازم اون هارد رو من پیشنهاد نمیدم چون اون هارد مال دوربین های مداربسته هستش یا یه هارد 4 ترا Blue بردارید یا یه 2 ترا Black (حدود 500 تومن هر کدوم)سرعت Black بیشتره اما قیمتش نسبت به حجمش هم همینطور. یا اینکه 2 تا 3 ترا Seagate Barracuda بردارید به 650-660 تومن.

ممنون از جواب کاملتون

اما فعلا به فکر ssd نیستم.

مشکل بعدی اینه که سری بلو 7200 نیست و سری بلک هم بسیار گرونه با توجه به اینکه حجم مورد نیاز من 4 ترابایت هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...