رفتن به مطلب

دسته ps4 یا xboxone

nima19
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخوام برای کامپیوترم یه دسته بخریم بین دسته ps4 و xboxone موندم

از لحاظ همخوانی با پی سی مشکلی ندارم برای هردو نرم افزار هست

میخوام بدونم کدومشون عمرشون بیشتره یعنی کیفیت ساخت بهتری دارن

و اینکه چرا دیجی کالا این دو دسته رو 35 تومن از دیگر فروشگاه ها گرون تر میده ایا اصل و بدل دارن یا خیر

در کل ممنون میشم در مورد کیفیت ساخت و اینکه کدوم بیشتر عمر میکنه برام مقایسه شون کنید

و اینکه شوک یا همون انالوگ های کدومشون بهتره

ممنونم

لینک به دیدگاه

درود دیجی کالا گرون تر میده به خودشون ربط داره وگرنه جنس همون جنس هست فرقی نداره 

گیم پد  پی اس 4 خوش دست هست و قشنگ تو دست جا میشه 

گیم پد ایکس باکس هم کمی بزرگ هست بستگی به خوتون داره باهاش راحت باشین باید پیش دوست یا کلوپ برید تستش کنید

نظر من روی گیم پد پی اس 4 هست البته نمیشه گفت کدوم گیم پد خوبه باید از نزدیک لمسشون کنید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

من یه دسته ایکس باکس 360 دارم حدود 8 سال داره کار میکنه

خوش دستم هست

دی جی کالا رو هم ول کن من میخاستم یه پاور بخرم تو دی جی گذاشته بود 900 تومن بعد تو مقداد ای تی دیدم همونو گذاشته 550

لینک به دیدگاه

والا من بیشتر برام جنس دسته مهمه از لحاظ بازی با هرکدوم مدتی بازی کنی عادت میکنی

اما اینکه کدومشون شوک بهتری داره و صد البته دوام بهتری خیلی مهمه

متاسفانه از چندیدن نفر شنیدم دسته ps4 کیفیت لازمه رو نداره و امار خرابیش زیاده همین که منو دو دل میکنه

لینک به دیدگاه

از لحاظ دوام و کیفیت ساخت و سازگاری رسمی و خوش دستی و کلا همه چی ایکس باکس وان.واقعا من دیدم دسته پی اس فور اون استیک هاش سر دو هفته از بین میره.برید تو سایت زومجی مقایسه ایکس باکس وان و پلی 4 راجع به دسته هم صحبت کردند.مزیت مهم دیگه ی دسته ی ایکس باکس وان قابلیت ایمپالس تریگر هستش که واقعا تو بازی های شوتر یا رانندگی ارزشش مشخص میشه.تو رانندگی یه جوریه احساس میکنی پات رو گاز و ترمز هستش و تو شوتر هم انگار رو ماشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از لحاظ دوام و کیفیت ساخت و سازگاری رسمی و خوش دستی و کلا همه چی ایکس باکس وان.واقعا من دیدم دسته پی اس فور اون استیک هاش سر دو هفته از بین میره.برید تو سایت زومجی مقایسه ایکس باکس وان و پلی 4 راجع به دسته هم صحبت کردند.مزیت مهم دیگه ی دسته ی ایکس باکس وان قابلیت ایمپالس تریگر هستش که واقعا تو بازی های شوتر یا رانندگی ارزشش مشخص میشه.تو رانندگی یه جوریه احساس میکنی پات رو گاز و ترمز هستش و تو شوتر هم انگار رو ماشه

حالا این قابلیت ایمپالس تریگر یعنی چی؟

لینک به دیدگاه

یه جور حالت لرزش دسته که خیلی پیشرفته تر هست و احساس اون جسمی که تو بازی دستت گرفتی رو بهت میده . من تجربه نکردم ولی مطلبش رو خوندم .

لینک به دیدگاه

1. دیجی کالا گرون میده قیمت نوش الان 150-160 هستش

2. به نظر من باید تست کنی ببینی با کدوم بیشتر حال میکنی من از بچگی با دسته PS بزرگ شدم و الانم اگه بخوام بخرم حتما PS4 میخرم

3. کیفیت ساخت هر دو عالی است از این بابت نگرانی نداشته باشید

لینک به دیدگاه

به جز ویبراتور های اصلی داخل دسته، دو ویبراتور یا موتور دیگه تو هر کدوم از تریگر ها (R2,L2) جاسازی شده که بسته به طراحی دولوپر ها میتونه فید بک خاصی رو ایجاد کنه. مثلاً تو بازی های ریسینگ میتونه لاک شدن چرخ ها رو با ویبره شبیه سازی کنه، یا oversteer رو رو تریگر R2 . البته بازی باید این قابلیت رو پشتیبانی کنه، که اکثر بازی هایی مثل nfs پشتیبانی میکنن چه برسه انحصاریی مثل فورزا.

اما موضوع مهم، پشتیبانی این قابلیت رو pc تحت win10 کلاً تعطیل هست، هم از طرفی بازی نسخه ویندوز باید از این قابلیت پشتیبانی کنه، هم اینکه درایور های ویندوز 10 این گیم پد تو این زمینه مشکل دارن فعلاً، یعنی تا 2 ماه پیش که مشکل داشت الان نمیدونم آپدیت شده درست شده یا نه ....

post-4295-0-88940000-1452063160_thumb.jpg

لینک ویدئو

------------

راجب انتخاب دسته، باید ببینید با کدوم یکی راحت تر هستید و به کدوم عادت کردید، اگه مصرف کننده سونی بودید، گیم پد سونی وگرنه x1.

ضمناً میشه گفت گیم پد x1 بیشتر برای بازی های ریسینگ و اینجور بازی هایی که دقت تریگر ها مهم هست بهتر هست تا حدودی، و دسته سونی هم تا حدودی برای فوتبال. البته باز به عادت شخص هم بستگی داره، خیلی ها تو این زمینه ممکنه برعکس باشن ...

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

به جز ویبراتور های اصلی داخل دسته، دو ویبراتور یا موتور دیگه تو هر کدوم از تریگر ها (R2,L2) جاسازی شده که بسته به طراحی دولوپر ها میتونه فید بک خاصی رو ایجاد کنه. مثلاً تو بازی های ریسینگ میتونه لاک شدن چرخ ها رو با ویبره شبیه سازی کنه، یا oversteer رو رو تریگر R2 . البته بازی باید این قابلیت رو پشتیبانی کنه، که اکثر بازی هایی مثل nfs پشتیبانی میکنن چه برسه انحصاریی مثل فورزا.

اما موضوع مهم، پشتیبانی این قابلیت رو pc تحت win10 کلاً تعطیل هست، هم از طرفی بازی نسخه ویندوز باید از این قابلیت پشتیبانی کنه، هم اینکه درایور های ویندوز 10 این گیم پد تو این زمینه مشکل دارن فعلاً، یعنی تا 2 ماه پیش که مشکل داشت الان نمیدونم آپدیت شده درست شده یا نه ....

attachicon.gifmaxresdefault.jpg

لینک ویدئو

------------

راجب انتخاب دسته، باید ببینید با کدوم یکی راحت تر هستید و به کدوم عادت کردید، اگه مصرف کننده سونی بودید، گیم پد سونی وگرنه x1.

ضمناً میشه گفت گیم پد x1 بیشتر برای بازی های ریسینگ و اینجور بازی هایی که دقت تریگر ها مهم هست بهتر هست تا حدودی، و دسته سونی هم تا حدودی برای فوتبال. البته باز به عادت شخص هم بستگی داره، خیلی ها تو این زمینه ممکنه برعکس باشن ...

درایورهای رسمی همراه با رسیور مخصوصش دو ماهه که اومده بیرون...

کلا اگر میخواهید از تمام امکانات ویندوز 10 استفاده کنید برید سراغ وان.اون دکمه ایکس وسطش رو بزنی میتونی توسط خود برنامه xbox ویندوز 10 هم اسکرین شات بگیری هم رکورد کنی.

اما پی اس 4 به طور رسمی تو هیچ بازی پشتیبانی نشده.شما برید بخش Readme بازی ها رو بخونید همیشه نوشته Xbox one controller و Xbox 360 .

لینک به دیدگاه

درایورهای رسمی همراه با رسیور مخصوصش دو ماهه که اومده بیرون...

کلا اگر میخواهید از تمام امکانات ویندوز 10 استفاده کنید برید سراغ وان.اون دکمه ایکس وسطش رو بزنی میتونی توسط خود برنامه xbox ویندوز 10 هم اسکرین شات بگیری هم رکورد کنی.

اما پی اس 4 به طور رسمی تو هیچ بازی پشتیبانی نشده.شما برید بخش Readme بازی ها رو بخونید همیشه نوشته Xbox one controller و Xbox 360 .

درایور که بله، از همون اول عرضه X1 گیمپد به طور کامل در هر ویندوزی (به جز xp و پایینتر اگه اشتباه نکنم) به طور کامل قابل شناسایی و عملکرد بود.

اما بحث ایمپالس تریگر هست که یه سرچ کوچیک بزنید پر از تاپیک هایی هست که اعلام کردن رو ویندوز 10 این قابلیت درست عمل نمیکنه، تو بعضی بازی ها ممکنه عمل کنه (مثل nfs mw 2012) و تو یه سری هم ناقص و غیر همخوان عمل میکنه مثل rival . تو خیلی از شوتر ها هم به کلی عمل نمیکنه ...

در کل رو pc هنوز این قابلیت به درستی پشتیبانی نشده ...

ولی قابلیت های دیگش به طور کامل عمل میکنه و پیشنهاد منم همین گیم پد هست. ولی برای افرادی که با نسل های قبلی بزرگ شدن، معمولاً عادت کردن به فرم این گیمپد سخته، مثل خودم که به 360 عادت کردم و 10 مین ds4 رو دستم میگیرم استخون در میگیرم !!!

در کل، به نظرم اولین فاکتور راحتی و اورگونومی هست تا ویژگی های دیگه ...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخوام برای کامپیوترم یه دسته بخریم بین دسته ps4 و xboxone موندم

از لحاظ همخوانی با پی سی مشکلی ندارم برای هردو نرم افزار هست

میخوام بدونم کدومشون عمرشون بیشتره یعنی کیفیت ساخت بهتری دارن

و اینکه چرا دیجی کالا این دو دسته رو 35 تومن از دیگر فروشگاه ها گرون تر میده ایا اصل و بدل دارن یا خیر

در کل ممنون میشم در مورد کیفیت ساخت و اینکه کدوم بیشتر عمر میکنه برام مقایسه شون کنید

و اینکه شوک یا همون انالوگ های کدومشون بهتره

ممنونم

گیم پد ps4کاملاlow qualityهست اینو از هر کسی که ps4داره بپرسی بهت میگه

دسته یxbox oneبرای pcاز همه لحاظ بهتر هست

اول اینکه تو بازی ها ضربدر دایره مثلث نیست ayxbهست

دوما اینکه جنس دسته فوق العاده قویه ولی ps4بعد یکسال شوکاش نابود میشه مخصوصا اگه codباز باشی

دکمه های r1 r2 l1 l2دسته ی ps4برای من قرچ قرچ میکنه واسه 4تا از دوستام هم همینطوریه

من هر دو دسته رو دارم

لینک به دیدگاه

والا من بیشتر برام جنس دسته مهمه از لحاظ بازی با هرکدوم مدتی بازی کنی عادت میکنی

اما اینکه کدومشون شوک بهتری داره و صد البته دوام بهتری خیلی مهمه

متاسفانه از چندیدن نفر شنیدم دسته ps4 کیفیت لازمه رو نداره و امار خرابیش زیاده همین که منو دو دل میکنه

من خودم دارم از دسته x1 استفاده میکنم

باید بگم واقعا خوش دسته اگر دست بزرگی داشته باشه

اگه انگشت های کشیده ای نداری و دستت بزرگ نیست فاجعست

هر دو رسته خوبی ها و بدی هایی دارن

x1 تریگر های خیلی بهتری داره ولی ps4 شوک ها و dpad بهتری داره 

دسته ps4 رو میتونی با بلوتوس بیسیم استفاده کنی ولی دسته x1 رو باید با سیم استفاده کنی

بازی ها دسته x1 رو بهتر پشتیبانی میکنن

خودم بشخصه وقتی دسته ps4 رو دستم گرفتم نتونستم باهاش کنار بیام

بنظر من x1 بگیر اگه دست های کوچیکی نداری

لینک به دیدگاه

دسته ی PS4 برا PC سازگاری های لازم رو نداره ولی دسته xbox فقط با یه درایور راحت وصل میشه در ضمن بیشتر امکانات دسته ps4 فقط با گیم های کنسولش هماهنگ هستن و تو PC اون امکانات بکار نمیاد.

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

من خودم دارم از دسته x1 استفاده میکنم

باید بگم واقعا خوش دسته اگر دست بزرگی داشته باشه

اگه انگشت های کشیده ای نداری و دستت بزرگ نیست فاجعست

هر دو رسته خوبی ها و بدی هایی دارن

x1 تریگر های خیلی بهتری داره ولی ps4 شوک ها و dpad بهتری داره

دسته ps4 رو میتونی با بلوتوس بیسیم استفاده کنی ولی دسته x1 رو باید با سیم استفاده کنی

بازی ها دسته x1 رو بهتر پشتیبانی میکنن

خودم بشخصه وقتی دسته ps4 رو دستم گرفتم نتونستم باهاش کنار بیام

بنظر من x1 بگیر اگه دست های کوچیکی نداری

یعنی نمیشه دسته ی Xbox one رو بیسیم وصل کرد؟

لینک به دیدگاه

من الان هردوشونو دارم استفاده میکنم توصیه میکنم تو خرید Xbox one شک نکن!!

گول این تاچ پد و لایت بار ps4 رو نخور که اونا به دردی نمیخورن.

کیفیت بالاتر و ارگونومیک بودن دسته اکس باکس وان قابل مقایسه نیست با بقیه دسته ها.

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

من از همون اوایل که ps4 اومد دارم ازش استفاده می کنم دسته تا الان مشکلی پیدا نکرده ....

در مورد ارگونومی دیگه با خودته ولی یه مزیت که دسته ی ps4 داره اینه که میتونی با ه دانگل بلوتوث 2تومنی راحت وایرلس استفاده کنی ولی برای xone باید یه دانگل جداگونه بخر....

لینک به دیدگاه

هر دو تاش کیفیت ساخت بالایی دارن فقط سلیقه ای و چطور عادت داشته باشی به ps4 یا xbox one!!!

لینک به دیدگاه

دسته ی PS4 برا PC سازگاری های لازم رو نداره ولی دسته xbox فقط با یه درایور راحت وصل میشه در ضمن بیشتر امکانات دسته ps4 فقط با گیم های کنسولش هماهنگ هستن و تو PC اون امکانات بکار نمیاد.

یعنی نمیشه دسته ی Xbox one رو بیسیم وصل کرد؟

باید رسیورش باشه که تا اونجایی که من خبر دارم هنوز خبری ازش نیست

لینک به دیدگاه

XONE

باید رسیورش باشه که تا اونجایی که من خبر دارم هنوز خبری ازش نیست

رسیور مال بدون سیمه.

با میکرو یو اس بی وصل میشه

لینک به دیدگاه

XONE

رسیور مال بدون سیمه.

با میکرو یو اس بی وصل میشه

خوب اره دیگه  *dry#

لینک به دیدگاه

بودجه رو مشخص نکردی! چون قرار بود ماکروسافت دسته xbox one elite رو عرضه کنه نمیدونم زده یا نه، در کل خصوصات یک دسته فوق عالی! رو داره منتها قیمتش ممکنه فضایی باشه!مخصوصا داخل کشور که ...

دست بسرچ شو و اسم دسته رو تایپ کن بعد سایت مایکروسافت یک عکس سه بعدی گذاشته میتونی قشنگ ببینیش...!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من اگر جای شما بودم صد در صد دسته ایکس باکس میخریدم

با وجود اینکه پی سی باز هستم ولی همیشه دسته هام ایکس باکسی بوده و اینکه وقتی من با خود ایکس باکس بازی میکنم واقعا احساس بهتری بهم دست میده

لینک به دیدگاه

ممنونم از دوستانی که در این تاپیک شرکت کرده و شرکت خواهند کرد امیدوارم همه نظرشون رو بدن تا بقیه حتی کسانی بعد از من هم بتونن با کمک این تاپیک دسته رو انتخاب کنن

تا اینجا من متوجه شدم دسته xbox one کیفیت ساخت بهتری داره در کل طول عمر دسته برای من خیلی مهمه

بازی هم من بیشتر بازی های ماشینی فوتبال و شاید بتلفیلد رو بازی کنم

بودجه هم نهایتا 200

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اگر جای شما بودم صد در صد دسته ایکس باکس میخریدم

با وجود اینکه پی سی باز هستم ولی همیشه دسته هام ایکس باکسی بوده و اینکه وقتی من با خود ایکس باکس بازی میکنم واقعا احساس بهتری بهم دست میده

به نظر من هم  دسته ایکس باکس بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...