رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک Msi R9 290 gaming

Mahdi D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود
فروخته شد ختم تاپیک
قیمت پایه 830 800 فروش فوری 860 840 گام افزایشی 10
پیشنهاد پایین تر قیمت پایه خلاف قوانین هست لطفا رعایت کنین

یک کارت msi r9 290 gaming برای فروش هست
خمیر کارت با لیکوئید الترا عوض شده پس گارانتی پریده اما دمای کارت فوق العاده شده :) دمای ایدل کارت حدود 37 - 38 هست ( که بدون خمیر حدود 44 - 45 ) و دمای لود هم برای من مکسش 71 بوده در بازی هایی که کردم مثل یونیتی و gta v که با خمیر کارخونه تا 80 هم ممکنه بره
کارت کاملا سالم و تمیز هست خاک هم نداره
اسکور کارت در 3d mark 11 که تست کردم 14835 بود که در تصویر هست
اسیک 60/2
دوستان فقط یه چیزی هست اونم اینه که دمای یکی از وی رم ها توی gpz ثابت 74 نشون میده که باگه نرم افزاری هست چون کارت کاملا خنکه ولی دمای اون یکی وی رم رو درست نشون میده یحتمل باگ درایورر یا بایوس باشه اینم گفتم که بدونین

تصاویر ضمیمه شد

post-21523-0-22343400-1452100636_thumb.jpgpost-21523-0-53797600-1452100807_thumb.jpgpost-21523-0-31070300-1452100826_thumb.jpgpost-21523-0-54495000-1452100846_thumb.jpgpost-21523-0-12533200-1452100877_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Mahdidaneg
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز...گارانتی ماتریکس هست؟و اینکه تا کی هست تاریخش؟چون من گارانتی ماتریکس آشنا دارم با خمبر عوض کردن مشکلی ندارن.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز...گارانتی ماتریکس هست؟و اینکه تا کی هست تاریخش؟چون من گارانتی ماتریکس آشنا دارم با خمبر عوض کردن مشکلی ندارن.

نمیدونم والا چون منم خریدم از کسی و کارت گارانتی رو طرف یادش رفته بود بفرسته D;

البته خودش که میگفت مهم لیبل روی کارته و از طریق اون اوکیه بازم من الان از صاحب قبلیش میپرسم اطلاع میدم

بله گارانتی هم ماتریکسه

لینک به دیدگاه

اوکی پس اینو به من حتما خبر بده...مدت زمان دقیق کار کرد کارتو بدونم.خریدارم شدید :D

لینک به دیدگاه

اوکی پس اینو به من حتما خبر بده...مدت زمان دقیق کار کرد کارتو بدونم.خریدارم شدید :D

چشم به محض این که خبر داد اطلاع میدم

خیلی نگرانش نباش مهم اینه که سالم باشه کارت msi مرگ نداره سری گیمنگش D:

لینک به دیدگاه

صاحب قبلیش هم یادش نیس :D

ظاهرا اگه با ماتریکس تماس بگیریم میشه استعلام کرد که پنج شنبه ها نیستن

به هر حال من قیمتو بدون گارانتی گذاشتم خودم هم زمان خرید همین طوری گرفتم مهم اینه که سالم باشه

اینا خراب نمیشن به این سادگی ها مگه که خود مصرف کننده اسیبی بزنه. من تا حالا چهار تا کارت msi داشتم هیچ کدوم آخ نگفته

لینک به دیدگاه

خریدارم ولی با مهلت تست یا اگه امکانش هست همون منزل خودت یه تست کوچیک بگیرم کافیه...شما تهرانی؟؟؟

لینک به دیدگاه

خریدارم ولی با مهلت تست یا اگه امکانش هست همون منزل خودت یه تست کوچیک بگیرم کافیه...شما تهرانی؟؟؟

کرمانشاه هستم

لینک به دیدگاه

کارت توسط بنده خریداری شد.با تشکر @};-

فروخته شد به ایشون مبارک باشه :)

با تشکر از لیون

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...