رفتن به مطلب

دوستان نظر بدن لطفا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

عمر SSD مثل گارانتی ماشینه:
مثلا برای EVO 120g میگه 5سال یا 75ترابایت رایت...

برای واترکولر هم برید سمت برندای معتبر...

پاور هم قویتر بگیرید بهتره...

لینک به دیدگاه

خوب دوستان من با تحقیقاتی که کردم تصمیم بر سیستم زیر شد:
همانطور که گفتید اگ 3 سال 3 سال گرافیک عوض کنم بهتره تا رو 7 سال حساب کنم همشم ضررباشه

دوستان من صرفا میخوام fullhd با تنظیمات ultra اجرا کنم
گاهی وقت ها هم advance graphic مثل msaa و.. رو فعال کنم
سیستم زیر کی جواب میده به نظرم سیپیوش که تا 7 8 سالی میکشه
کارت گرافیکو راهنمایی کنید چند سال دیگ به فکر تعویضش باشم؟
حالا باز دوستان نظر بدن
thumb_1445953025_orginal_1440921007_6000 سی پی یو اینتل i7 6700 اسکای لیک وضعیت گارانتی : بدون گارانتی     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان thumb_1444299304_Z170x-Gaming%203%20-%20 مادربرد گیگابایت Z170X-Gaming 3 وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۶۱۸,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۶۱۸,۰۰۰ تومان thumb_1421746993_850%20EVO%20-%2001.jpg اس اس دی سامسونگ 850 EVO 500GB SATA3 وضعیت گارانتی : با گارانتی 5 سال تعویض     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۵۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۵۸۹,۰۰۰ تومان thumb_1449414760_GTX%20980%20FTW%20-%200 کارت گرافیک EVGA GTX 980 FTW ACX 2.0 04G-P4-2986-KRوضعیت گارانتی : با گارانتی سه سال تعویض     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان thumb_1445427207_ripjaws%20V%20%20RED%20 رم جی اسکیل Ripjaws V 16GB 8GBx2 2400Mhz CL15 DDR4 وضعیت گارانتی : با گارانتی درجا تعویض     رنگ : قرمز delete.png حذف قیمت : ۳۹۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۹۹,۰۰۰ تومان thumb_1451547925_Kendoman%20Red%20-%2001 کیس دیپ کول کندومن قرمز وضعیت گارانتی : با گارانتی     رنگ : قرمز delete.png حذف قیمت : ۱۷۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۷۹,۰۰۰ تومان thumb_1432196448_V650s%20-%2001.jpg پاور کولر مستر 650 وات V650S وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۳۷۲,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۷۲,۰۰۰ تومان thumb_1436083378_RL2240HE%20-%2001.jpg BenQ RL2240HE 22Inch 1ms Gaming Monitor وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۶۱۲,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۶۱۲,۰۰۰ تومان thumb_1451138116_%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B واتر کولر گرین 120 GLACIER 120 GLC120-A وضعیت گارانتی : با گارانتی 18 ماه گرین     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱۷۴,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۷۴,۰۰۰ تومان   مبلغ قابل پرداخت : ۶,۰۴۳,۰۰۰ تومان

پردازنده ی شما قابلیت اوورکلاک نداره پس بهتره واترکولر رو حذف کنید. یا این که 6700k بگیرید.

من برای مین بورد Asus Z170 Pro Gaming و برای پاور Green 650A-UK رو پیشنهاد میدم.

بهتره گرافیک رو 970 بردارید و دو سال دیگه عوض کنید که تا اون موقع نسل جدید کارت های انویدیا میاد. اما اگه به این زودی ها گرافیک رو عوض نمیکنید 980ti بردارید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سری سکای لیک از ایر کولر به خوبی پشتیبانی نمیکنه باعث خم شدن میشه واس همین واتر برداشتم

من سیستمی که خودم دارم نزدیک 10 ساله دارمش فقط 2 سال پیش مادربرد و پاور عوض کردم و چند هفته پیش گرافیک در کل از نظر خودم سیستم بجز گرافیک و پاور حالا اس اس دی رو نمیدونم باید عمرش خیلی زیاد باشه حداقل 7 8 سال کار کنه!!!

در سیستم های جدید اینو نمیدونم دیگ!!

میشه یکم بیشتر در مورد عمر ssd صحبت نمایید

پاور نمیدونم آیا گرین کیفیت خوبی در پاور داره بگیرم؟؟

گرافیک حتی شده بخاطر حجم کم 390x میگیرم

مادر بورد نمیدونم کدوم رو بگیرم لطفا لینک بدید قیمتش تا 700 تومن

مانیتور تاخیرش چقدر میتونه افت کیفت در بازی داشته باشه؟؟

چه جالب ایشون در مورد سیستم خودش ک میخواد بخره نظرشو میگه ...بهشون منفی میدن =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

چه جالب ایشون در مورد سیستم خودش ک میخواد بخره نظرشو میگه ...بهشون منفی میدن =)) =)) =))

دیگ  چه کنیم دوستان لطف دارن

لینک به دیدگاه

دوستان از اونجا که گرافیک های پاسکال داره میاد و ماینتور های 8k قراره بیاد پس مانیتور 2k ارزون میشه برای همین من تصمیم گرفتم فعلا گرافیک و مانیتور نخرم تا پاسکال و نسل جدید AMD

قطعات زیر رو فعلا انتخاب کردم :

thumb_1441003000_M8Ranger%20-%2001.jpg مادربرد ایسوس Maximus VIII Ranger وضعیت گارانتی : با گارانتی ایسوس - (ویستا - سازگار - تابا - لایف)     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۷۹۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۷۹۹,۰۰۰ تومان thumb_1421746993_850%20EVO%20-%2001.jpg اس اس دی سامسونگ 850 EVO 250GB SATA3 وضعیت گارانتی : با گارانتی 5 سال تعویض     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۳۱۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۱۹,۰۰۰ تومان thumb_1451547925_Kendoman%20Red%20-%2001 کیس دیپ کول کندومن قرمز وضعیت گارانتی : با گارانتی     رنگ : قرمز delete.png حذف قیمت : ۱۷۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۷۹,۰۰۰ تومان thumb_1445427207_ripjaws%20V%20%20RED%20 رم جی اسکیل Ripjaws V 16GB 8GBx2 2400Mhz CL15 DDR4 وضعیت گارانتی : با گارانتی درجا تعویض     رنگ : قرمز delete.png حذف قیمت : ۳۹۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۹۹,۰۰۰ تومان thumb_1424341321_OC%20Evo%20750-1050%20- پاور گرین 750 وات GP750B-OC+ وضعیت گارانتی : با گارانتی Green     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۴۳۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۴۳۵,۰۰۰ تومان thumb_1451139909_%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B واتر کولر گرین 240 GLACIER 240 GLC240-A وضعیت گارانتی : با گارانتی 18 ماه گرین     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۲۳۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۲۳۵,۰۰۰ تومان thumb_1440921007_6000%20i7%20-%2001.jpg سی پی یو اینتل i7 6700K اسکای لیک وضعیت گارانتی : بدون گارانتی     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱,۴۸۴,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱,۴۸۴,۰۰۰ تومان thumb_1451732737_%D8%B0418.jpg کیبورد گیمینگ A4tech Bloody B418 وضعیت گارانتی : با گارانتی     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱۵۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۵۰,۰۰۰ تومان thumb_1402843881_V5%20-%2001.jpg موس گیمینگ A4tech Bloody V5M وضعیت گارانتی : با گارانتی     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۷۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۷۵,۰۰۰ تومان   مبلغ قابل پرداخت : ۴,۰۷۵,۰۰۰ تومان

-خواستم ببینم پاور 750 واسه وقتی پاسکال بخرمم استفاده میاد؟؟؟

-با گرافیک مجتمع خود 6700 در 720P چه بازی هایی رو میشه اجرا کرد با تنظیمات LOW

لینک به دیدگاه

درود

من نظرم اینه ..

مواردی که بدون نیاز به فروش یا تعویضش میتونید در آینده آپگرید کنید رو پایینتر بگیرید بجاش هزینه رو صرف قطعات مهمتر و اصلی کنید ..

مثلا شما بجای 16 گیگ رم میتونی فعلا 8 گیگ بگیری .. هزینه 8 گیگ رو خرج پاور بهتر یا مثلا کیس با کولینگ بهتر کنید ...

در آینده هم یک رم 8 دیگه بگیرید و اضافه کنید ..

مثلا شما الان یه پاور متوسط بگیری شاید در آینده نزدیک مجبور شید بخاطر گرافیک بالاتر تعویضش کنید .. یا کیس ارزون قیمت با کولینگ ضعیف باعث میشه شما در آینده هزینه کنید و کیس رو با ضرر بفروشید و کیس جدید بگیرید..

در مورد اس اس دی هم من نظرم روی 120 گیگ هست .. من خودم 128 گیگ دارم .. فقط برنامه ها و ویندوز روش نصبه ...  90 گیگ از حجمش خالیه .. مگر اینکه قصد داشته باشید .. بازی هارو روی اس اس دی اجرا کنید.

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

درود

من نظرم اینه ..

مواردی که بدون نیاز به فروش یا تعویضش میتونید در آینده آپگرید کنید رو پایینتر بگیرید بجاش هزینه رو صرف قطعات مهمتر و اصلی کنید ..

مثلا شما بجای 16 گیگ رم میتونی فعلا 8 گیگ بگیری .. هزینه 8 گیگ رو خرج پاور بهتر یا مثلا کیس با کولینگ بهتر کنید ...

در آینده هم یک رم 8 دیگه بگیرید و اضافه کنید ..

مثلا شما الان یه پاور متوسط بگیری شاید در آینده نزدیک مجبور شید بخاطر گرافیک بالاتر تعویضش کنید .. یا کیس ارزون قیمت با کولینگ ضعیف باعث میشه شما در آینده هزینه کنید و کیس رو با ضرر بفروشید و کیس جدید بگیرید..

در مورد اس اس دی هم من نظرم روی 120 گیگ هست .. من خودم 128 گیگ دارم .. فقط برنامه ها و ویندوز روش نصبه ...  90 گیگ از حجمش خالیه .. مگر اینکه قصد داشته باشید .. بازی هارو روی اس اس دی اجرا کنید.

درست میگید اما من شنیدم پاور گرین از همه لحاظ در عملکرد خوبه شما نظر دیگه ای داری؟؟

کیس هم که 5 فن میخوره 2تاش با واتر کولر میره

3 تا بعدی رو هم اگ یه فن خوب بزرم کفایت میکنه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

درست میگید اما من شنیدم پاور گرین از همه لحاظ در عملکرد خوبه شما نظر دیگه ای داری؟؟

کیس هم که 5 فن میخوره 2تاش با واتر کولر میره

3 تا بعدی رو هم اگ یه فن خوب بزرم کفایت میکنه ؟؟؟

پاور های گرین چیزی کم ندارند .. من خودم 600 وات ماژولار گرین دارم

من پیشنهادم کیس با ورقه قوی تر و کولینگ بهتر هست .. مثل ایکس 3 وایپر

نمیدونم چقدر برای کیس در نظر گرفتید

لینک به دیدگاه

پاور های گرین چیزی کم ندارند .. من خودم 600 وات ماژولار گرین دارم

من پیشنهادم کیس با ورقه قوی تر و کولینگ بهتر هست .. مثل ایکس 3 وایپر

نمیدونم چقدر برای کیس در نظر گرفتید

اصلاح میکنم ظاهرا موجود شده

ویرایش شده توسط ERFAN021
لینک به دیدگاه

درود

اگر از لحاظ بودجه مشکلی بنده ندارید بنده هم کیس Green X3+‎ Viper‏ پیشنهاد میدم.

چون با توجه به قیمت امکانات زیادی نسبت به دیگر کیس های برند های دیگه داره.

لینک به دیدگاه

خوب دوستان من با تحقیقاتی که کردم تصمیم بر سیستم زیر شد:
همانطور که گفتید اگ 3 سال 3 سال گرافیک عوض کنم بهتره تا رو 7 سال حساب کنم همشم ضررباشه

دوستان من صرفا میخوام fullhd با تنظیمات ultra اجرا کنم
گاهی وقت ها هم advance graphic مثل msaa و.. رو فعال کنم
سیستم زیر کی جواب میده به نظرم سیپیوش که تا 7 8 سالی میکشه
کارت گرافیکو راهنمایی کنید چند سال دیگ به فکر تعویضش باشم؟
حالا باز دوستان نظر بدن
thumb_1445953025_orginal_1440921007_6000 سی پی یو اینتل i7 6700 اسکای لیک وضعیت گارانتی : بدون گارانتی     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان thumb_1444299304_Z170x-Gaming%203%20-%20 مادربرد گیگابایت Z170X-Gaming 3 وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۶۱۸,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۶۱۸,۰۰۰ تومان thumb_1421746993_850%20EVO%20-%2001.jpg اس اس دی سامسونگ 850 EVO 500GB SATA3 وضعیت گارانتی : با گارانتی 5 سال تعویض     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۵۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۵۸۹,۰۰۰ تومان thumb_1449414760_GTX%20980%20FTW%20-%200 کارت گرافیک EVGA GTX 980 FTW ACX 2.0 04G-P4-2986-KRوضعیت گارانتی : با گارانتی سه سال تعویض     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان thumb_1445427207_ripjaws%20V%20%20RED%20 رم جی اسکیل Ripjaws V 16GB 8GBx2 2400Mhz CL15 DDR4 وضعیت گارانتی : با گارانتی درجا تعویض     رنگ : قرمز delete.png حذف قیمت : ۳۹۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۹۹,۰۰۰ تومان thumb_1451547925_Kendoman%20Red%20-%2001 کیس دیپ کول کندومن قرمز وضعیت گارانتی : با گارانتی     رنگ : قرمز delete.png حذف قیمت : ۱۷۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۷۹,۰۰۰ تومان thumb_1432196448_V650s%20-%2001.jpg پاور کولر مستر 650 وات V650S وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۳۷۲,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۷۲,۰۰۰ تومان thumb_1436083378_RL2240HE%20-%2001.jpg BenQ RL2240HE 22Inch 1ms Gaming Monitor وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۶۱۲,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۶۱۲,۰۰۰ تومان thumb_1451138116_%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B واتر کولر گرین 120 GLACIER 120 GLC120-A وضعیت گارانتی : با گارانتی 18 ماه گرین     رنگ : delete.png حذف قیمت : ۱۷۴,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۷۴,۰۰۰ تومان   مبلغ قابل پرداخت : ۶,۰۴۳,۰۰۰ تومان

بهترین سی پی یو گیمینگ در حال حاضر i5 6600k و i5 4690k چرا؟ چون شما داری 30% بیشتر پول میدی اما فریمی که میگیری 5-7% بیشتره.

شما اگه میخوای i5 6700 بگیری که نیازی به مین z170 نداری h110 هم کافیه من سی پی یو فقط اون دوتایی که گفتم پایین تر از اونا فریمتو میاره پایین بالاترش پول اضافی تازه من این تستی که این پایین برات میزارم 6700k و 6600k  شما با 6700 معمولی که دردر حد همون 4690k و 6600k فریم میگیری

skylake_bench.jpg

من اصلاً کارت گرافیک Gtx 980 رو برای رزولوشن 1080p پیشنهاد نمیکنم چون فریم ریتی که میده نسبت به تفاوت قیمتش خیلی کمه اگه میخوای gtx 980 بگیری باید مانیتور 1440p به بالا داشته باشی.

Gtx_980_vs_970.png

gtx_970.jpg

این ویدئو هم ببین تا کامل مطمئن شی(قند شکن)

https://www.youtube.com/watch?v=GmgY0KdKQ8k

یه همچین کیسی برای سیستم 6 میلیونی؟ قیمتش مناسبه و اینکه 5 تا فن از قبل داره همه ویژگی های خوبی اما برای بودجه شما من اینو پیشنهاد نمیکنم، کیس های کورسیر سری Carbide خوبن http://lioncomputer.ir/product/7078/%DA%A9%DB%8C%D8%B3+%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%B1+Carbide+Series%C2%AE+SPEC-03/

پاورتو دست نزن سری V کولر مستر کیفیتش بسیار عالیه اما اگه بخوای بعداً Sli کنی فکر میکنم کم باشه

اس.اس.دی 500 گیگابایت زیاده تهش 250 گیگابایت که سیستم عامل و بازی هاتو بریزی روش تا 3-4 برابر سریعتر لود شن

رم 16 گیگابیات هم فعلاً نیاز نداری مگه برای بازی star citizen که اونم بعید میدونم بیشتر از 8 استفاده کنه Gta V در بیشترین حالت 6.5 گیگ استفاده میکنه میتونی فعلاً پولشو روی چیز دیگه صرف کنی. بعدا که لازم شد بگیری

توی این قیمت (liquid cooler) فقط ارزش زیبایی داره بهتره کولر معمولی بگیری مگه اینکه بخوای بالای 300 خرج کنی برای کولر.

http://lioncomputer.ir/product/4632/ThermalRight+True+Spirit+120M+BW+Rev.A+CPU+Cooler/

از این دوتا مادربورد یکی رو انتخاب کن من توی چیپستای دیگه گیگابایت رو ترجیح میدم اما توی z170 کمی عملکرد بهتری رو از Asus دیدم

ASUS ROG Maximus VIII Hero LGA1151 Z170 Mainboard

ASUS Z170-A LGA1151 Z170 Mainboard

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

قبلا قرار بود ti بردارم ولی دوستان گفتن گرافیک تند تند آپدیت میشه مدل پایینتر بگیرید که بعدا راحت تر بفروشید جدید تر بخرید

مانیتور چی پیشنهاد میکنید؟؟؟

پاور چطور؟؟

مین امکانات کدوم بهتره؟

Tiبخرید

به این حرفای بیخود توجه نکنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...