رفتن به مطلب

آبا بازی ها تا دو سال آینده غیرقابل کرک می شوند؟

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خدا کنه اینجور بشه

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

اونوقت بازیساز های ملی بیشتر حمایت میشن

فرض کنید یه بازی بسازیم مثل COD بریم عربستان رو داغون کنیم.بخدا یه عکس دیدم لینکش رو میزارم برید تو اینستاگرام ببینید.آدم...

عکس چندش آور هست ولی متن زیر رو بخونید تا بفهمید.

https://www.instagram.com/p/BASbNgGg3MZ/

لینک به دیدگاه

• ارسال 72
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

در اینکه این قفل ام هک میشه شکی نیست ! دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره خیلی قفل ها بودن که باز هم هک شدن 3DM ام گروه خیلی بزرگی نیست که حرفشون سند باشه باز CPY میگفت یه چیزی

------------------

اگر بازی ها کرک نشن از یه لحاظ خوبه از یه لحاظ ید اگه کرک نشن تمرکز بازیساز ها رو PC زیاد میشه و باعث پیشرفت PC gameing میشه از یه لحاظ ام بده که شرکت های مثل UBI که هر ساله مثل نقل و نبات AC منتشر میکنه و مام مجبوریم برای هر کدوم که تفاوت زیادیم نمیکنن 60دلار بدیم ( DLC و .... هم جای خود داره )

-------------------

یکی از دلایلی که خرید بازی ORIGNAL تو ایرن معنی نداره اینه که وقتی ناشر اون بازی هیچ اهیمیتی برای من ایرنی قاعل نیست من چرا اوریج بخرم ؟ ( بگزیرم که شرایط تو ایرن طوریه که حقوق خیلی از افراد جامعه اندازه 3تا بازه اوریجه) وقتی نه زبان کشورم ساپورت میشه نه نمایندگی وجود داره نه چیزی پس دلیلی نداره منم اوریج بگیرم

لینک به دیدگاه

مرگ بر قفل ، مرگ برگ دنوو  ، درود بر سی دی پراجکت و بچه های کرکر  :D

البته یوبی سافت هم گفته که دنوو نمیتونه کاملا از کرک شدن بازی جلوگیری کنه و CD Projekt Red هم گفته "دنوو بدترین اتفاقیه که در دنیای بازی افتاده!" (نمیدونم چرا این حرف رو زدن ولی واقعا داره از این شرکت خوشم میاد :x )

سی دی پراجکت یه سری بچه بودن که بازی ها رو روی سی دی کپی میکردن و توی لهسان میفروختن و اسمش از اونجا گرفته شده و بارو دارن بازی نباید فقل داشته باشه

بازی بتلفید هاردلاین رو هم کرک نکرد 3dm چونکه بازیش ارزش زحمتشو نداشت..اینم فکر کنم همون جریانه..من سی دی کی اشتراکی جاست کاس رو گرفتم ولی اصلا خوشم نیومد  و توی 30 درصد ولش کردم و کلا  جاست کاس نسبت به بقیه بازیهای اپن ورلد دیگه

حرفی برا گفتن نداره و دلیل کرک نشدنشم بیشتر همینه...  

والله من هارد لاین رو کرک کردم بازی کردم(فقط مرحله ای)

به امید روزی که هیچ بازی ای کرک نشه و حق سازندگان حفظ بشه.
اینطوری دیگه توی ایران مردم بازی های داخلی رو میخرن.( الان میگید بازی های داخلی که اشغالن) خب اشغالن چون شما نمیخرید و حمایت نمیشه و به همین دلیل گروه هایی هم که کاربلدن نیمه راه ول میکنن این کار رو چون کار طاقت فرساییه و وقتی میبینن هموطناشون ذره ای ارزش برای بازیشون قائل نیستن. بازی های گرافیکی تر و بهتر هم هرگز ساخته نخواهد شد.

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

برای این که بازی خوب توی این کشور ساخته بشه اولین نیاز سرمایه زیاد هست حالا میخواد خصوصی باشه یا دولتی  وقتی هزینه نیشه و بازی هایی بیاد بیرون که با 10 یا 20 میلیون ساخته و یه بازی آشغال از آب درمیاد فقط به درد خودشون میخوره ، همون بهتر که فروش نکنه.

جالبه هم بازی ساز ها هم بنیاد انتظار دارن مردم بیان بازی آشغالی که با یکی از بازی های 10 سال پیش هم قابل مقایسه نیست رو بخرن  و به به چه چه کنن  :mad:

این هزینه رو مردم نباید بکنن این هزینه برای ساخت بازی خوب رو یا بنیاد باید بپردازه یا یه سرمایه گزار خصوصی که البته هیچ کس روی بازی سرمایه گزاری نمیکنه چون ارز خریدن راحت تر هست.

گور بابای تولید ملی که هیچ دست آوردی جز جنس های آشغال تا حالا نداشته ، میخوام صد سال سیاه نباشه.

این که تولید کننده های داخلی سریع بعد از این که شناخته شدن از حاشیه کیفیت میزنن تا سودبیشتر کنن به یک اصل در صنعت داخلی تبدیل شده.

-------

فقل ها همیشه شکسته میشن نگران نباشید.

PS3  حدود 3 سال غیر قابل نفوذ بود ولی آخرش به خاک سیاه نشست  ، الان نرم افزار هک میشه  =))

وقتی ایران رو تحریم میکنن   دلار رو تحریم میکنن  میشه 4 تومن کسی نمیتونه بازی 60 دلار بخر همینه :mad:

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

خیلی سطح تفکرتون پایینه. شما باید از کشورت و تولید داخلی حمایت کنی.

والا به جان خودم ما با هیچ شرکت ایرانی پدرکشتگی نداریم. فقط همیشه رویه اینه که اول شرکت بیاد یه محصول درجه یک قابل رقابت با بقیه محصولات ارائه کنه بعد انتظار داشته باشه

مشتری به محصولاتش رغبت پیدا کنه. بماند که تازه تصور ما اینه که تا یه بازی ارائه میشه حتما شرکت عرضه کننده الان داره پول پارو میکنه! همین چند وقت پیش یه بازی سازی از حساب شخصیش مجبور شد چند هزار دلار غرامت به روسای شرکت بده به دلیل اینکه بازیش فروش مورد انتظار رو نداشت. گیمینگ هم در وحله اول برای سازندگانش یه تجارت هست

اگر خودشون این ارزشو نمیبینن که برای محصولشون سرمایه گذاری کافی کنن از خریدار چه انتظاری دارن!

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

به امید روزی که هیچ بازی ای کرک نشه و حق سازندگان حفظ بشه.

اینطوری دیگه توی ایران مردم بازی های داخلی رو میخرن.( الان میگید بازی های داخلی که اشغالن) خب اشغالن چون شما نمیخرید و حمایت نمیشه و به همین دلیل گروه هایی هم که کاربلدن نیمه راه ول میکنن این کار رو چون کار طاقت فرساییه و وقتی میبینن هموطناشون ذره ای ارزش برای بازیشون قائل نیستن. بازی های گرافیکی تر و بهتر هم هرگز ساخته نخواهد شد.

خیلی سطح تفکرتون پایینه. شما باید از کشورت و تولید داخلی حمایت کنی.

شما احتمالا تو ایران خودرو یا سایپا کار نمیکنی ؟

تا حالا یکی از اعضای فامیلت توی پراید له و تیکه تیکه شده ؟

لبنیات + روغن پالم

اب لیمویی که واسه خاک ضرر داره و دفنشم نمیشه کرد داریم میخوریم

اینترنت به قیمت خون ادم

تو اصلا نمیدونی تفکر چیه

ویرایش شده توسط sabawebhost
لینک به دیدگاه

دوستان بازی های آینده هم هک  و کرک میشن فقط به این بستگی داره که شرکت های بازی سازی هکر ها را نخرن ، چون اگر این اتفاق بیافته هک کردن عملاً ممکن نیست . هکر ها راه های نفوذ به سییستم امنیتی نرم افزار ها را بلد هستند کافیه شرکت بازی سازی یه سهمی به هکر بده تا هکر تمامی حفره های امنیتی بازی را بپوشاند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لبنیات + روغن پالم

اینترنت به قیمت خون ادم

تو اصلا نمیدونی تفکر چیه

:Peace Sign:

لینک به دیدگاه

لبنیات + روغن پالم

اینترنت به قیمت خون ادم

تو اصلا نمیدونی تفکر چیه

دقیقا پسرعموی من توی پراید تیکه تیکه شد. زدی تو خال. من راجع به پراید صبحت کردم. یا راجع به خودرو؟؟؟

اصلا قابل مقایسه این این دو موضوع ؟

شما ماشین خارجی وارد میشه کرکش میکنی؟؟؟ یا دانلودش میکنی؟؟

صنعت ساخت بازی فرق داره.

صنعت خودرو دو قطبیه و باید خارجی ها بیان وسط که داخلی سعی کنه کیفیت رو بالا ببره.وگرنه داره سود میکنه.

اما بازی سازی اینطور نیست. الان بازی سازی داره سود میکنه؟؟؟ گفتم. تا یک اعتماد سازی بوجود نیاد سرمایه گذار نمیاد. اعتماد سازی هم وقتی بوجود میاد. که یکی مثل شما کوچک ترین علاقه ای به بازی های کشورت نداری. درسته ویچر ۳ نمیسازن. جی تی ا ۵ نمیسازن. ولی پیشرفت قابل تحسینه. و من حتی اگه بازی ای رو در حد انتظار هم نباشه صرفا چون ایرانیه میخرم.

تهش پنج یا ده هزار تومان خرج داره برام.

شما داری با خودرو مقایسه میکنی که چندین میلیون هزینه میکنی و اخر سر هم جونت در خطره؟؟؟

قیاست قیاس مع الفارغ بود عزیز. دقیقا من نمیدونم تفکر یعنی چی. اون تفکری که برای شما توی ذهنتون تعریف شده رو من نمیدونم چیه حقیقتا.

جمع بندی حرف من اینه.اصلا صنعت ساخت بازی رو ول کنید .امیدوارم بازی ها کرک نشن. تا مردم به قیمت اصلیشون اون رو بخرن.برای حمایت از بازی ساز های خارجی.

الان خوب شد؟؟؟

لینک به دیدگاه

ماشین خارجی چون یه چیز خیلی بزرگه و برای نگه داریش یه سری شرایط لازمه واسه همین نمیشه کرکش کرد ، حکم کرک توی وسایل میشه قاچاق ،خارجی ها اگه بیان شما مطمئن باش کیفیت خودرو داخلی بهبود پیدا نمیکنه چون توی یه ماه اول نابود میشه و کارش به پیشرفت نمیکشه

بازی سازی سود نمیکنه ؟ یعنی داره ضرر میده تولید کننده داخلی یعنی ممکنه اسب مغزشو گاز گرفته باشه که پولشو بریزه دور ؟کجای این پیشرفت قابل تحسینه که بازی میسازند در حد آتاری ؟

شما احتمالا ده میلیاد پول داری گذاشتی با سود 22 گذاشتی توی بانک و ماهی 1,643,835,616 ریال میگیری که آروزت اینه بازی ها کرک نشن

ما جای زندگی میکنیم که قیمت بنزین معادل فوق خلیج فارسه ولی کیفیت اینترنت و قیمت ماشین سایر امکانات رفاهی در حد سومالی

من فرض میگیرم ماهی 5 میلیون تومن در امد داشته باشم ، با این وجود باید 4 سال مثل اون :-?  کار کنم تا بتونم یه خونه آپارتمانی بخرم فرضا این مارجا اینه که هیچی نخورم و نپوشم ، بعد یه سال دیگه واسه ماشین کار کنم و 1 سال دیکه واسه وسایل خونه

حالا به نظر شما الویت من باید خرید بازی اورجینال باشه یا اجرای سنت پیامبر که بحث مهم ازدواج :D 

من خودم دانلود منیجر و آنتی ویروس اصلی استفاده میکنم و توانم در همین حد و به همه در حد توانشون توصیه میکنم استفاده کننده ولی برای بازی شما باید کالیفرنیا باشی که از وقتی به دنیا میایی ماهی 1000 تا بریزن بحسابت

------

اگه شغل با ماهی 2 تومن سراغ دارید دریغ نکنید من خیلی قانعم  =)) 

از اصل ماجرا غافل نشیم ، بازی ساز داخلی باید یاد بگیره به مردم احترام بزاره ، باید اول کار ضرر بده موجود ضعیف خورده میشه این قانون دنیاست ، همیشه حق با مشتریه حمایت های 5 و 6 تومنی ما باعث میشه یه روزی این صنعت مثل خیلی چیزای دیگه انحصاری بشه و اونقد کمپین نه به خرید بازی داخلی تشکیل بشه

شما هارد ببین از سالی که توی تایلند سیل اومد و گرون شد تا حالا تقریبا توی بازه 150 تا 200 قیمتش ولی گرین ببین سال به سال محصولاتی مثل پاور 380 گرون میکنه طوری که از 28 هزار تومن الان شده 130 تومن چون اداره های دولتی مجبور شدند از تولید داخلی حمایت کنند چرا قیمت پاور 1000 واتش کمتر از خارجیه ؟و اینقدر هر سال تخیلی بالا نیمره چون اگه برسه به قیما انرمکس کورسیر یا سایر اقلام کسی تره هم واسش خورد نمیکنه

ویرایش شده توسط sabawebhost
لینک به دیدگاه

ماشین خارجی چون یه چیز خیلی بزرگه و برای نگه داریش یه سری شرایط لازمه واسه همین نمیشه کرکش کرد ، حکم کرک توی وسایل میشه قاچاق ،خارجی ها اگه بیان شما مطمئن باش کیفیت خودرو داخلی بهبود پیدا نمیکنه چون توی یه ماه اول نابود میشه و کارش به پیشرفت نمیکشه

بازی سازی سود نمیکنه ؟ یعنی داره ضرر میده تولید کننده داخلی یعنی ممکنه اسب مغزشو گاز گرفته باشه که پولشو بریزه دور ؟کجای این پیشرفت قابل تحسینه که بازی میسازند در حد آتاری ؟

شما احتمالا ده میلیاد پول داری گذاشتی با سود 22 گذاشتی توی بانک و ماهی 1,643,835,616 ریال میگیری که آروزت اینه بازی ها کرک نشن

ما جای زندگی میکنیم که قیمت بنزین معادل فوق خلیج فارسه ولی کیفیت اینترنت و قیمت ماشین سایر امکانات رفاهی در حد سومالی

من فرض میگیرم ماهی 5 میلیون تومن در امد داشته باشم ، با این وجود باید 4 سال مثل اون :-? کار کنم تا بتونم یه خونه آپارتمانی بخرم فرضا این مارجا اینه که هیچی نخورم و نپوشم ، بعد یه سال دیگه واسه ماشین کار کنم و 1 سال دیکه واسه وسایل خونه

حالا به نظر شما الویت من باید خرید بازی اورجینال باشه یا اجرای سنت پیامبر که بحث مهم ازدواج :D

من خودم دانلود منیجر و آنتی ویروس اصلی استفاده میکنم و توانم در همین حد و به همه در حد توانشون توصیه میکنم استفاده کننده ولی برای بازی شما باید کالیفرنیا باشی که از وقتی به دنیا میایی ماهی 1000 تا بریزن بحسابت

------

اگه شغل با ماهی 2 تومن سراغ دارید دریغ نکنید من خیلی قانعم =))

از اصل ماجرا غافل نشیم ، بازی ساز داخلی باید یاد بگیره به مردم احترام بزاره ، باید اول کار ضرر بده موجود ضعیف خورده میشه این قانون دنیاست ، همیشه حق با مشتریه حمایت های 5 و 6 تومنی ما باعث میشه یه روزی این صنعت مثل خیلی چیزای دیگه انحصاری بشه و اونقد کمپین نه به خرید بازی داخلی تشکیل بشه

شما هارد ببین از سالی که توی تایلند سیل اومد و گرون شد تا حالا تقریبا توی بازه 150 تا 200 قیمتش ولی گرین ببین سال به سال محصولاتی مثل پاور 380 گرون میکنه طوری که از 28 هزار تومن الان شده 130 تومن چون اداره های دولتی مجبور شدند از تولید داخلی حمایت کنند چرا قیمت پاور 1000 واتش کمتر از خارجیه ؟و اینقدر هر سال تخیلی بالا نیمره چون اگه برسه به قیما انرمکس کورسیر یا سایر اقلام کسی تره هم واسش خورد نمیکنه

حرف دوستمون کاملا صحیح هست، یه سری نکته هم بنده اضافه کنم،

نکته اول: حداقل حقوق در آمریکا ساعتی ده دلار هست، یعنی یک بازی خفن 60 دلاری رو میتونید با حقوق کمتر از یک روز تهیه کنید، که این معادل 200 هزار تومان و یک سوم حداقل حقوق ششصد تومنی در ایران هست، یعنی با حقوق 10 روز در ایران میشود بازی تهیه کرد.

نکته دوم: اصولا قیمت بازی ها بر اساس منطقه تعریف میشود مثلا فرق قیمت بازی بتلفیلد در هند با اروپا زمین تا زیر زمین است.

نکته سوم: بستگی به بازار، بازی سازها به کشور و یا زبانی اهمیت نشان میدهند، مثل وجود لیگ عربستان در فیفا! و اینکه با وجود جمعیت یک میلیاردی هند هیچ بازی به آن زبان وجود ندارد.

نکته چهارم: بنده افتخار میکنم که برای بازی مثل جی تی ای زبان فارسی وجود ندارد، تصور کنید چه شود! شعور بازی های کامپیوتری در ایران وجود ندارد، اکثر مخاطبین بچه سال هستند و توجهی به رده سنی نمیشود!

نکته پنجم و مهم ترین نکته: احمقانه هست که فکر کنیم همه چیز باید بومی سازی شود و خودمان همه چیز را درست کنیم، همه به سمت جهانی سازی پیش میرن، ما بومی سازی! هر کسی نمیتونه همه فن حریف و همه چیز بلد باشه، چرا کشوری مثل هلند باید با گل فروشی و ماست بندی! مترقی محسوب بشه و ما که در هر زمینه، بومی سازی ! کردیم، جهان سوم محسوب بشیم، چرا ارزش ماست بندی از موشک قاره پیما بیشتره. منظورم کلیه، کاری به بازی سازی ندارم! باید پتانسیل باشه تا کاری به موفقیت برسه.الان هندی ها استعداد های نرم افزاری زیادی دارند و نیروی انسانی در این زمینه هم صادر میکنن ولی استودیو بازی سازی ندارند. شما پتانسیل داشته باش، اصلا تو ایران نفروش تو استیم بفروش، مگه بازی هایی مثل this war of mine و world of goo و plants vs zombies و Braid و Angry Birds چه انجین خفن و گرافیک خفنی دارند و اینقدر موفق بودند، کل بازی ورلد او گوو رو دو نفر نوشتند! حالا برو از فتح ... بازی بساز!

ویرایش شده توسط Alireza999
لینک به دیدگاه

بحث نکنید دوستان. به یک سوم ( :D ) پر لیوان توجه کنید: اگر این اتفاق شدنی باشه و بازی ها دیگه کرک نشه، اون وقت تولید کنندگان به PC بیشتر از قبل اهمیت میدن و بازی های زیبای اختصاصی بیشتری برای این پلتفرم ارائه میشه! (مگه همینطوری خودمونو گول بزنیم :| )

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

درود

یکی به من آب قند بده فشارم افتاد!

جدی گفتمااااا .

اگر اینطور بشه یک نگاه عمیق به بازیها میکنم و میگم ......... خدا حافظ !

بدرود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا پسرعموی من توی پراید تیکه تیکه شد. زدی تو خال. من راجع به پراید صبحت کردم. یا راجع به خودرو؟؟؟

اصلا قابل مقایسه این این دو موضوع ؟

شما ماشین خارجی وارد میشه کرکش میکنی؟؟؟ یا دانلودش میکنی؟؟

صنعت ساخت بازی فرق داره.

صنعت خودرو دو قطبیه و باید خارجی ها بیان وسط که داخلی سعی کنه کیفیت رو بالا ببره.وگرنه داره سود میکنه.

اما بازی سازی اینطور نیست. الان بازی سازی داره سود میکنه؟؟؟ گفتم. تا یک اعتماد سازی بوجود نیاد سرمایه گذار نمیاد. اعتماد سازی هم وقتی بوجود میاد. که یکی مثل شما کوچک ترین علاقه ای به بازی های کشورت نداری. درسته ویچر ۳ نمیسازن. جی تی ا ۵ نمیسازن. ولی پیشرفت قابل تحسینه. و من حتی اگه بازی ای رو در حد انتظار هم نباشه صرفا چون ایرانیه میخرم.

تهش پنج یا ده هزار تومان خرج داره برام.

شما داری با خودرو مقایسه میکنی که چندین میلیون هزینه میکنی و اخر سر هم جونت در خطره؟؟؟

قیاست قیاس مع الفارغ بود عزیز. دقیقا من نمیدونم تفکر یعنی چی. اون تفکری که برای شما توی ذهنتون تعریف شده رو من نمیدونم چیه حقیقتا.

جمع بندی حرف من اینه.اصلا صنعت ساخت بازی رو ول کنید .امیدوارم بازی ها کرک نشن. تا مردم به قیمت اصلیشون اون رو بخرن.برای حمایت از بازی ساز های خارجی.

الان خوب شد؟؟؟

درود

داخلی ها چه گلی به سر ما زدن که بیایم حمایتشون کنیم (خیلی جالبه تولید اشغال رو میگن بیاین حمایت، حمایت عملی دو طرفه هست، وقتی یک شرکت میاد خواسته های مردم و مشتری هاش رو عمل می کنه اون موقع میان میگن اقا این همونیه که خارجی ها دارن شما بیا حال بده حمایت کن اینو بخر، شما هم نمیری پول بدی به خارجیه میگی بیا هموطنم بگیر نوش جونت، نه اینکه وقتی خریدی مثل سگ از خریدت پشیمون بشی)... خارجی ها هم بازیهاشون اکثرا دارن اب میبندن تو بازی میدن بیرون یه بازی رو شصت بار می فروشن فقط ماجراش رو عوض می کنن... در نتیجه همون پول اینترنت رایگان شبانه ای هم که براش میدیم زیاده از نظر من برا این بازی ها ...  :D

اون ژاپنی ها و کره ای ها رو ببین چجوریجنس تولید میکنن و چقدر به مصرف کننده احترام میزارند بعد برو تولید کننده داخلی رو هم ببین، جوری جنس تولید و برخورد می کنند که انگار اگه اینا تولید نمی کردن ما زندگیمون دچار مشکل میشد بیاین برن جمع کن بساط اشغال فروشیشونو ادم شن... بعد بیان حمایت از تولید ملی کنن...!  :laughing:

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

دستمون نکته خوبی اشاره کرد که حداقل دستمزد یعنی پست ترین کاری که میشه کرد تو کشورهای غربی در سال 25 هزار دلار درآمد داره خوب حالا اگه فرض کنیم طرف تحصیل کرده باشه به راحتی میتونه 2 برابر این پول در بیاره که به پول ما 200 میلیون تقریباً میشه البته از اینم بیشتر درآمد دارن به راحتی، خوب معلومه که فشاری احساس نمیکنه در سال 20 تا بازی پول بده مشکلی نیست ولی اینجا ...

لینک به دیدگاه

درود

3dm خواسته پیازداغشو زیاد کنه

چیزی که به دست انسان ساخته بشه توسط خود انسان هم نابود میشه مگه از فضا اومدن و این قفل رو طراحی کردن

کنسول پلی استیشن 4 هم به صورت سخت افزاری و هم نرم افزاری این قفل رو داره ولی هک شده

پس این حرفی که زده چرت و پرتی بیش نیست این گروه نتونه یکی دیگه میا

موافقم ! اینها از فضا نیومدن اما مشکل اینجاست که اگه قفل بازی ها هم مثل ps4 انقدر طول بکشه تا شکسته بشه که نقدا ما باید با تاخیر یکی دوساله بازی ها رو بازی کنیم !!!!!! 

لینک به دیدگاه

درود

3dm خواسته پیازداغشو زیاد کنه

چیزی که به دست انسان ساخته بشه توسط خود انسان هم نابود میشه مگه از فضا اومدن و این قفل رو طراحی کردن

کنسول پلی استیشن 4 هم به صورت سخت افزاری و هم نرم افزاری این قفل رو داره ولی هک شده

پس این حرفی که زده چرت و پرتی بیش نیست این گروه نتونه یکی دیگه میاد وسط مثل cpy

بهترین جواب ممکن!...

وسلام...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه ویندوزو و نرم افزار های گرونقیمت تر رو کرک می کنند این بازیها 60 دلاری چیزی نیست پیششون... اگه واقعا این قفل ها عملی بود طرف میومد رو نرم افزارش که چندین هزار دلار پولش هست این قفل رو میزد...!  :-?

لینک به دیدگاه

دیگه ویندوزو و نرم افزار های گرونقیمت تر رو کرک می کنند این بازیها 60 دلاری چیزی نیست پیششون... اگه واقعا این قفل ها عملی بود طرف میومد رو نرم افزارش که چندین هزار دلار پولش هست این قفل رو میزد...! :-?

حرف راستو باید از نیما جان شنید. :D

لینک به دیدگاه

اخطار اخطار و کم کم به قفل شدن تایپ نزدیک میشوید

چرا؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا کنه اینجور بشه

اونوقت بازیساز های ملی بیشتر حمایت میشن

فرض کنید یه بازی بسازیم مثل COD بریم عربستان رو داغون کنیم.بخدا یه عکس دیدم لینکش رو میزارم برید تو اینستاگرام ببینید.آدم...

عکس چندش آور هست ولی متن زیر رو بخونید تا بفهمید.

https://www.instagram.com/p/BASbNgGg3MZ/

دوست عزیز این عکس هیچ ربطی به عربستان نداره و مربوط به سوریه هستش. اون شخصی که خواسته با این عکس دروغین اهداف خودش رو به شما بقبولونه هم ظاهرا موفق شده!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این عکس هیچ ربطی به عربستان نداره و مربوط به سوریه هستش. اون شخصی که خواسته با این عکس دروغین اهداف خودش رو به شما بقبولونه هم ظاهرا موفق شده!!

کاملا درست میگید و اصلا نمیدونم چه ربطی به این موضوع داشت این عکس ؟؟؟

حواهشا لینک عکس رو حذف کنید من این عکس رو دیدم حالم بد شد به هیج وجه نبینید این عکس رو دوستان  .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

اینایی که میگن چون بازی ایرانی اشغاله ما واسش پول نمی دیم شرط میبندم ماهی 2برابر پول اون بازیرو صرف کشیدن سیگارو قلیونو چیزای دیگه میکنن 

لینک به دیدگاه

ناشر ها روی بازی ها قیمت منطقی بذارن، اغلب نسخه ی اورجینالش رو می خرن ...

فیل که هوا نکردن ۶۰ دلار بابت هر بازی می گیرن.

60 دلار برای اون ها هیچ هست

پول یک باک بنزین هست که طرف میزنه 

2 سال دیگه هم کرک میشن بازی ها میگی نه نگا کن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...